Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Moniaki

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Moniaki 2021-03-093181.4
Moniaki 2021-03-083172.8
Moniaki 2021-03-073171
Moniaki 2021-03-063161.6
Moniaki 2021-03-053153.1
Moniaki 2021-03-043146.1
Moniaki 2021-03-033136.8
Moniaki 2021-03-023126.2
Moniaki 2021-03-013125.2
Moniaki 2021-02-283121
Moniaki 2021-02-273116.5
Moniaki 2021-02-263109
Moniaki 2021-02-253100.4
Moniaki 2021-02-243092.3
Moniaki 2021-02-233086.4
Moniaki 2021-02-223077
Moniaki 2021-02-213067.2
Moniaki 2021-02-203062.6
Moniaki 2021-02-193058.5
Moniaki 2021-02-183050.1
Moniaki 2021-02-173048.6
Moniaki 2021-02-163041
Moniaki 2021-02-153040.6
Moniaki 2021-02-143040.4
Moniaki 2021-02-133038.9
Moniaki 2021-02-123037
Moniaki 2021-02-113036.4
Moniaki 2021-02-103033.3
Moniaki 2021-02-093030.5
Moniaki 2021-02-083029.7
Moniaki 2021-02-073027.5
Moniaki 2021-02-063021.9
Moniaki 2021-02-053014
Moniaki 2021-02-043013.4
Moniaki 2021-02-033011.3
Moniaki 2021-02-023009.7
Moniaki 2021-02-013005.3
Moniaki 2021-01-313001.9
Moniaki 2021-01-303001.9
Moniaki 2021-01-293001.8
Moniaki 2021-01-282999.7
Moniaki 2021-01-272999.5
Moniaki 2021-01-262999.2
Moniaki 2021-01-252999.2
Moniaki 2021-01-242997.9
Moniaki 2021-01-232996
Moniaki 2021-01-222991.3
Moniaki 2021-01-212985.2
Moniaki 2021-01-202985.2
Moniaki 2021-01-192985.2
Moniaki 2021-01-182985
Moniaki 2021-01-172985
Moniaki 2021-01-162984.8
Moniaki 2021-01-152984.5
Moniaki 2021-01-142984.3
Moniaki 2021-01-132984.2
Moniaki 2021-01-122977.1
Moniaki 2021-01-112972.3
Moniaki 2021-01-102971.6
Moniaki 2021-01-092971.4
Moniaki 2021-01-082969.9
Moniaki 2021-01-072969.8
Moniaki 2021-01-062967.6
Moniaki 2021-01-052967.2
Moniaki 2021-01-042963.6
Moniaki 2021-01-032961.6
Moniaki 2021-01-022960
Moniaki 2021-01-012959.5
Moniaki 2020-12-312959.1
Moniaki 2020-12-302958.9
Moniaki 2020-12-292953.4
Moniaki 2020-12-282951.6
Moniaki 2020-12-272944.8
Moniaki 2020-12-262943.5
Moniaki 2020-12-252942.5
Moniaki 2020-12-242942.3
Moniaki 2020-12-232941.6
Moniaki 2020-12-222940.6
Moniaki 2020-12-212940.4
Moniaki 2020-12-202939.7
Moniaki 2020-12-192938.3
Moniaki 2020-12-182937.8
Moniaki 2020-12-172937.2
Moniaki 2020-12-162936.1
Moniaki 2020-12-152935.4
Moniaki 2020-12-142935.2
Moniaki 2020-12-132935.1
Moniaki 2020-12-122934.9
Moniaki 2020-12-112934.4
Moniaki 2020-12-102934.3
Moniaki 2020-12-092933.8
Moniaki 2020-12-082933.6
Moniaki 2020-12-072928.9
Moniaki 2020-12-062928
Moniaki 2020-12-052922.8
Moniaki 2020-12-042921.6
Moniaki 2020-12-032917.5
Moniaki 2020-12-022912.1
Moniaki 2020-12-012910.6
Moniaki 2020-11-302906.1
Moniaki 2020-11-292906.1
Moniaki 2020-11-282905.5
Moniaki 2020-11-272905.2
Moniaki 2020-11-262904.2
Moniaki 2020-11-252898.2
Moniaki 2020-11-242896.4
Moniaki 2020-11-232895.7
Moniaki 2020-11-222893.4
Moniaki 2020-11-212893.2
Moniaki 2020-11-202890.4
Moniaki 2020-11-192885.4
Moniaki 2020-11-182883.9
Moniaki 2020-11-172881.5
Moniaki 2020-11-162875.4
Moniaki 2020-11-152870.3
Moniaki 2020-11-142868.3
Moniaki 2020-11-132867.3
Moniaki 2020-11-122866.9
Moniaki 2020-11-112866.8
Moniaki 2020-11-102866.1
Moniaki 2020-11-092865.9
Moniaki 2020-11-082859.1
Moniaki 2020-11-072858.4
Moniaki 2020-11-062857.5
Moniaki 2020-11-052850.2
Moniaki 2020-11-042849.8
Moniaki 2020-11-032848
Moniaki 2020-11-022845.9
Moniaki 2020-11-012842.2
Moniaki 2020-10-312838
Moniaki 2020-10-292829.8
Moniaki 2020-10-282825.4
Moniaki 2020-10-272817.9
Moniaki 2020-10-262814.9
Moniaki 2020-10-252812.1
Moniaki 2020-10-242809.7
Moniaki 2020-10-232807.1
Moniaki 2020-10-222802.9
Moniaki 2020-10-212799
Moniaki 2020-10-202791
Moniaki 2020-10-192785.7
Moniaki 2020-10-182782.2
Moniaki 2020-10-172782
Moniaki 2020-10-162780.7
Moniaki 2020-10-152779.2
Moniaki 2020-10-142777
Moniaki 2020-10-132776.2
Moniaki 2020-10-122775.5
Moniaki 2020-10-112775
Moniaki 2020-10-102768.4
Moniaki 2020-10-092760.3
Moniaki 2020-10-082757.8
Moniaki 2020-10-072752.9
Moniaki 2020-10-062741.1
Moniaki 2020-10-052734.6
Moniaki 2020-10-042712.7
Moniaki 2020-10-032712.7
Moniaki 2020-10-022712.2
Moniaki 2020-10-012710.9
Moniaki 2020-09-302710.1
Moniaki 2020-09-292707.9
Moniaki 2020-09-282696.9
Moniaki 2020-09-272695.3
Moniaki 2020-09-262692.4
Moniaki 2020-09-252681.7
Moniaki 2020-09-242670.4
Moniaki 2020-09-232657.3
Moniaki 2020-09-222644.1
Moniaki 2020-09-212630.6
Moniaki 2020-09-202620
Moniaki 2020-09-192606.5
Moniaki 2020-09-182592.3
Moniaki 2020-09-172586.9
Moniaki 2020-09-162574.6
Moniaki 2020-09-152560.8
Moniaki 2020-09-142547.3
Moniaki 2020-09-132534.6
Moniaki 2020-09-122520.4
Moniaki 2020-09-112508.4
Moniaki 2020-09-102498.7
Moniaki 2020-09-092487
Moniaki 2020-09-082419.6
Moniaki 2020-09-072419.6
Moniaki 2020-09-062419.6
Moniaki 2020-09-052419.6
Moniaki 2020-09-042419.6
Moniaki 2020-09-032419.6
Moniaki 2020-09-022419.6
Moniaki 2020-09-012418.8
Moniaki 2020-08-312404.8
Moniaki 2020-08-302390.5
Moniaki 2020-08-292380.4
Moniaki 2020-08-282370.3
Moniaki 2020-08-272365.8
Moniaki 2020-08-262352.9
Moniaki 2020-08-252342.5
Moniaki 2020-08-242331.7
Moniaki 2020-08-232327
Moniaki 2020-08-222297
Moniaki 2020-08-212297
Moniaki 2020-08-202283.4
Moniaki 2020-08-192274.1
Moniaki 2020-08-182265.3
Moniaki 2020-08-172253.9
Moniaki 2020-08-162237.5
Moniaki 2020-08-152225.5
Moniaki 2020-08-142211.3
Moniaki 2020-08-132195.6
Moniaki 2020-08-122179.4
Moniaki 2020-08-112166
Moniaki 2020-08-102152.9
Moniaki 2020-08-092138.9
Moniaki 2020-08-082125
Moniaki 2020-08-072111.3
Moniaki 2020-08-062095.8
Moniaki 2020-08-052091.2
Moniaki 2020-08-042084.7
Moniaki 2020-08-032069.3
Moniaki 2020-08-022052.5
Moniaki 2020-08-012043.4
Moniaki 2020-07-312026.8
Moniaki 2020-07-302011.8
Moniaki 2020-07-291997.6
Moniaki 2020-07-281981
Moniaki 2020-07-271973.1
Moniaki 2020-07-261957
Moniaki 2020-07-251941.1
Moniaki 2020-07-241924.5
Moniaki 2020-07-231911.9
Moniaki 2020-07-221897.8
Moniaki 2020-07-211883.7
Moniaki 2020-07-201867
Moniaki 2020-07-191858.2
Moniaki 2020-07-181843.8
Moniaki 2020-07-171834.7
Moniaki 2020-07-161824.9
Moniaki 2020-07-151794.8
Moniaki 2020-07-141794.8
Moniaki 2020-07-131785.1
Moniaki 2020-07-121771.9
Moniaki 2020-07-111769.2
Moniaki 2020-07-101752.4
Moniaki 2020-07-091739.8
Moniaki 2020-07-081731.6
Moniaki 2020-07-071719.2
Moniaki 2020-07-061706.2
Moniaki 2020-07-051688.7
Moniaki 2020-07-041671.6
Moniaki 2020-07-031665
Moniaki 2020-07-021660
Moniaki 2020-07-011642.7
Moniaki 2020-06-301628.9
Moniaki 2020-06-291614.8
Moniaki 2020-06-281597.5
Moniaki 2020-06-271583.6
Moniaki 2020-06-261569.5
Moniaki 2020-06-251567.8
Moniaki 2020-06-251563.6
Moniaki 2020-05-09982
Moniaki 2020-05-08982
Moniaki 2020-05-07970
Moniaki 2020-05-06967.2
Moniaki 2020-05-05961.8
Moniaki 2020-05-04950.2
Moniaki 2020-05-03938.9
Moniaki 2020-05-02925.9
Moniaki 2020-05-01914.6
Moniaki 2020-04-30909.4
Moniaki 2020-04-29892.7
Moniaki 2020-04-28874.4
Moniaki 2020-04-27856.5
Moniaki 2020-04-26845.1
Moniaki 2020-04-25836.4
Moniaki 2020-04-24822.5
Moniaki 2020-04-23805
Moniaki 2020-04-22794.9
Moniaki 2020-04-21781
Moniaki 2020-04-20764.9
Moniaki 2020-04-19747.3
Moniaki 2020-04-18729
Moniaki 2020-04-17710.7
Moniaki 2020-04-16692.2
Moniaki 2020-04-15691.6
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.