Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Zadworze

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Zadworze 2035-02-2010120.5
Zadworze 2035-02-1910117.4
Zadworze 2035-02-1810113.2
Zadworze 2035-02-1710112.3
Zadworze 2035-02-1610103.6
Zadworze 2035-02-1510101.7
Zadworze 2024-02-1410095.1
Zadworze 2024-02-1310094
Zadworze 2024-02-1210092.1
Zadworze 2024-02-1110089.9
Zadworze 2024-02-1010087
Zadworze 2024-02-0910087
Zadworze 2024-02-0810085.2
Zadworze 2024-02-0710084.8
Zadworze 2024-02-0610083.4
Zadworze 2024-02-0510081.9
Zadworze 2024-02-0410079.5
Zadworze 2024-02-0310079.1
Zadworze 2024-02-0210075.9
Zadworze 2024-02-0110075.1
Zadworze 2024-01-3110068.4
Zadworze 2024-01-3010068.4
Zadworze 2024-01-2910062.9
Zadworze 2024-01-2810061.7
Zadworze 2024-01-2710061.1
Zadworze 2024-01-2610060
Zadworze 2024-01-2510059.5
Zadworze 2024-01-2410059.4
Zadworze 2024-01-2310058.1
Zadworze 2024-01-2210055.5
Zadworze 2024-01-2110053.7
Zadworze 2024-01-2010053.5
Zadworze 2024-01-1910053.5
Zadworze 2024-01-1810053.1
Zadworze 2024-01-1710050.3
Zadworze 2024-01-1610046.6
Zadworze 2024-01-1510045.4
Zadworze 2024-01-1410045.1
Zadworze 2024-01-1310045
Zadworze 2024-01-1210044.8
Zadworze 2024-01-1110044.7
Zadworze 2024-01-1010044.2
Zadworze 2024-01-0910043.8
Zadworze 2024-01-0810043.6
Zadworze 2024-01-0710043.4
Zadworze 2024-01-0610043.1
Zadworze 2024-01-0510042.2
Zadworze 2024-01-0410041.9
Zadworze 2024-01-0310041.6
Zadworze 2024-01-0210040.8
Zadworze 2024-01-0110040.7
Zadworze 2023-12-3110038.6
Zadworze 2023-12-3010037.5
Zadworze 2023-12-2910036.2
Zadworze 2023-12-2810034.3
Zadworze 2023-12-2710032.9
Zadworze 2023-12-2610032.7
Zadworze 2023-12-2510032.1
Zadworze 2023-12-2410031.8
Zadworze 2023-12-2310031.1
Zadworze 2023-12-2210029.7
Zadworze 2023-12-2110029.4
Zadworze 2023-12-2010029.4
Zadworze 2023-12-1910028.2
Zadworze 2023-12-1810028.1
Zadworze 2023-12-1710028.1
Zadworze 2023-12-1610027.9
Zadworze 2023-12-1510026.6
Zadworze 2023-12-1410026.2
Zadworze 2023-12-1310025.7
Zadworze 2023-12-1210025.5
Zadworze 2023-12-1110025.5
Zadworze 2023-12-1010025.5
Zadworze 2023-12-0910025.5
Zadworze 2023-12-0810025.5
Zadworze 2023-12-0710025.5
Zadworze 2023-12-0610025.5
Zadworze 2023-12-0510025.5
Zadworze 2023-12-0410025.5
Zadworze 2023-12-0310025.5
Zadworze 2023-12-0210025.5
Zadworze 2023-12-0110025.2
Zadworze 2023-11-3010025.2
Zadworze 2023-11-2910025.2
Zadworze 2023-11-2810025
Zadworze 2023-11-2710023.8
Zadworze 2023-11-2610022.5
Zadworze 2023-11-2510021.9
Zadworze 2023-11-2410020.6
Zadworze 2023-11-2310020.5
Zadworze 2023-11-2210019.7
Zadworze 2023-11-2110019.4
Zadworze 2023-11-2010018.8
Zadworze 2023-11-1910018.8
Zadworze 2023-11-1810018.8
Zadworze 2023-11-1710018.4
Zadworze 2023-11-1610014.6
Zadworze 2023-11-1510014.1
Zadworze 2023-11-1410012.2
Zadworze 2023-11-1310010.9
Zadworze 2023-11-1210008.5
Zadworze 2023-11-1110007.8
Zadworze 2023-11-1010006.6
Zadworze 2023-11-0910001.7
Zadworze 2023-11-089999.1
Zadworze 2023-11-079993.7
Zadworze 2023-11-069991.1
Zadworze 2023-11-059989.8
Zadworze 2023-11-049985.2
Zadworze 2023-11-039983.4
Zadworze 2023-11-029977.2
Zadworze 2023-11-019975.2
Zadworze 2023-10-319974
Zadworze 2023-10-309968.9
Zadworze 2023-10-299963
Zadworze 2023-10-289961.8
Zadworze 2023-10-279960.1
Zadworze 2023-10-269957
Zadworze 2023-10-259956.6
Zadworze 2023-10-249950.1
Zadworze 2023-10-239947.7
Zadworze 2023-10-229945.8
Zadworze 2023-10-219941.9
Zadworze 2023-10-209940.2
Zadworze 2023-10-199937.5
Zadworze 2023-10-189929.4
Zadworze 2023-10-179921.8
Zadworze 2023-10-169920.7
Zadworze 2023-10-159916.4
Zadworze 2023-10-149908.1
Zadworze 2023-10-139902.6
Zadworze 2023-10-129897.3
Zadworze 2023-10-119891.7
Zadworze 2023-10-109884.2
Zadworze 2023-10-099882.1
Zadworze 2023-10-089873.2
Zadworze 2023-10-079871.9
Zadworze 2023-10-069863.3
Zadworze 2023-10-059856.6
Zadworze 2023-10-049852.7
Zadworze 2023-10-039843.8
Zadworze 2023-10-029837.5
Zadworze 2023-10-019832.8
Zadworze 2023-09-309830
Zadworze 2023-09-299820.6
Zadworze 2023-09-289811.2
Zadworze 2023-09-279801.6
Zadworze 2023-09-269794.2
Zadworze 2023-09-259788.9
Zadworze 2023-09-249786.4
Zadworze 2023-09-239783.6
Zadworze 2023-09-229774.8
Zadworze 2023-09-219764
Zadworze 2023-09-209754
Zadworze 2023-09-199753
Zadworze 2023-09-189742.5
Zadworze 2023-09-179732.1
Zadworze 2023-09-169719.5
Zadworze 2023-09-159706.6
Zadworze 2023-09-149704.2
Zadworze 2023-09-139693.3
Zadworze 2023-09-129683.7
Zadworze 2023-09-119671.4
Zadworze 2023-09-109659.4
Zadworze 2023-09-099647.7
Zadworze 2023-09-089635.6
Zadworze 2023-09-079623.8
Zadworze 2023-09-069610.5
Zadworze 2023-09-059598.4
Zadworze 2023-09-049586
Zadworze 2023-09-039577.5
Zadworze 2023-09-029568.7
Zadworze 2023-09-019557.2
Zadworze 2023-08-319549.9
Zadworze 2023-08-309544.1
Zadworze 2023-08-299533
Zadworze 2023-08-289525.5
Zadworze 2023-08-279514.7
Zadworze 2023-08-269503.6
Zadworze 2023-08-259497.6
Zadworze 2023-08-249483.9
Zadworze 2023-08-239472
Zadworze 2023-08-229459
Zadworze 2023-08-219448.7
Zadworze 2023-08-209436.8
Zadworze 2023-08-199424.9
Zadworze 2023-08-189414
Zadworze 2023-08-179404.2
Zadworze 2023-08-169394.3
Zadworze 2023-08-159380.3
Zadworze 2023-08-149367
Zadworze 2023-08-139352.5
Zadworze 2023-08-129338
Zadworze 2023-08-119323.9
Zadworze 2023-08-109319.2
Zadworze 2023-08-099308.2
Zadworze 2023-08-089296.3
Zadworze 2023-08-079286
Zadworze 2023-08-069275.6
Zadworze 2023-08-059271.9
Zadworze 2023-08-049265.6
Zadworze 2023-08-039262.1
Zadworze 2023-08-029251.5
Zadworze 2023-08-019244.2
Zadworze 2023-07-319231.9
Zadworze 2023-07-309221.8
Zadworze 2023-07-299210.8
Zadworze 2023-07-289205.9
Zadworze 2023-07-279195.6
Zadworze 2023-07-269188.6
Zadworze 2023-07-259178.4
Zadworze 2023-07-249166.2
Zadworze 2023-07-239152.5
Zadworze 2023-07-229141.5
Zadworze 2023-07-219132.6
Zadworze 2023-07-209125.5
Zadworze 2023-07-199112.9
Zadworze 2023-07-189098.9
Zadworze 2023-07-179093.8
Zadworze 2023-07-169079.1
Zadworze 2023-07-159066
Zadworze 2023-07-149052.5
Zadworze 2023-07-138876.2
Zadworze 2023-07-128876.2
Zadworze 2023-07-118876.2
Zadworze 2023-07-108876.2
Zadworze 2023-07-098876.2
Zadworze 2023-07-088876.2
Zadworze 2023-07-078876.2
Zadworze 2023-07-068876.2
Zadworze 2023-07-048876.2
Zadworze 2023-07-038876.2
Zadworze 2023-07-028876.2
Zadworze 2023-07-018876.2
Zadworze 2023-06-308876.2
Zadworze 2023-06-288862.9
Zadworze 2023-06-278855
Zadworze 2023-06-268841.2
Zadworze 2023-06-258827.9
Zadworze 2023-06-248820.5
Zadworze 2023-06-238814.3
Zadworze 2023-06-228801.2
Zadworze 2023-06-218788.6
Zadworze 2023-06-208774.8
Zadworze 2023-06-198760.4
Zadworze 2023-06-188753.6
Zadworze 2023-06-178745.6
Zadworze 2023-06-168740.3
Zadworze 2023-06-158727.4
Zadworze 2023-06-148721.1
Zadworze 2023-06-138718
Zadworze 2023-06-128705.9
Zadworze 2023-06-118692.5
Zadworze 2023-06-108684.2
Zadworze 2023-06-098675.3
Zadworze 2023-06-088666.7
Zadworze 2023-06-078652.7
Zadworze 2023-06-068639.9
Zadworze 2023-06-058624.3
Zadworze 2023-06-048608.3
Zadworze 2023-06-038592.3
Zadworze 2023-06-028582
Zadworze 2023-06-018566.4
Zadworze 2023-05-318551.6
Zadworze 2023-05-308537.7
Zadworze 2023-05-298522.6
Zadworze 2023-05-288507.4
Zadworze 2023-05-278492.6
Zadworze 2023-05-268481.9
Zadworze 2023-05-258472.2
Zadworze 2023-05-248462.1
Zadworze 2023-05-238447
Zadworze 2023-05-228432
Zadworze 2023-05-218416.3
Zadworze 2023-05-208405.5
Zadworze 2023-05-198402.4
Zadworze 2023-05-188400.4
Zadworze 2023-05-178398.3
Zadworze 2023-05-168386.2
Zadworze 2023-05-158384.2
Zadworze 2023-05-148369.7
Zadworze 2023-05-138355.7
Zadworze 2023-05-128339.8
Zadworze 2023-05-118323.3
Zadworze 2023-05-108307.3
Zadworze 2023-05-098290.8
Zadworze 2023-05-088278.4
Zadworze 2023-05-078276.6
Zadworze 2023-05-068268.6
Zadworze 2023-05-058255.3
Zadworze 2023-05-048239.1
Zadworze 2023-05-038234.9
Zadworze 2023-05-028224.6
Zadworze 2023-05-018208.3
Zadworze 2023-04-308201.4
Zadworze 2023-04-298189.1
Zadworze 2023-04-288178.9
Zadworze 2023-04-278168.3
Zadworze 2023-04-268161.8
Zadworze 2023-04-258160
Zadworze 2023-04-248145.9
Zadworze 2023-04-238130.7
Zadworze 2023-04-228116.9
Zadworze 2023-04-218101.3
Zadworze 2023-04-208090.5
Zadworze 2023-04-198084.5
Zadworze 2023-04-188076.2
Zadworze 2023-04-178073.2
Zadworze 2023-04-168062.1
Zadworze 2023-04-158055.1
Zadworze 2023-04-148042.9
Zadworze 2023-04-138028.4
Zadworze 2023-04-128021.4
Zadworze 2023-04-118009.6
Zadworze 2023-04-107998.7
Zadworze 2023-04-097990.8
Zadworze 2023-04-087981
Zadworze 2023-04-077977.7
Zadworze 2023-04-067976.8
Zadworze 2023-04-057969.2
Zadworze 2023-04-047962.5
Zadworze 2023-04-037961.8
Zadworze 2023-04-027960
Zadworze 2023-04-017953
Zadworze 2023-03-317946.8
Zadworze 2023-03-307940.7
Zadworze 2023-03-297919.4
Zadworze 2023-03-287919.4
Zadworze 2023-03-277917.8
Zadworze 2023-03-267909.7
Zadworze 2023-03-257905.2
Zadworze 2023-03-247899
Zadworze 2023-03-237893.1
Zadworze 2023-03-227884.2
Zadworze 2023-03-217882.5
Zadworze 2023-03-207876.2
Zadworze 2023-03-197864.9
Zadworze 2023-03-187851.2
Zadworze 2023-03-177838.5
Zadworze 2023-03-167828.1
Zadworze 2023-03-157825.6
Zadworze 2023-03-147816.1
Zadworze 2023-03-137809.1
Zadworze 2023-03-127804.9
Zadworze 2023-03-117803.4
Zadworze 2023-03-107794.5
Zadworze 2023-03-097793.5
Zadworze 2023-03-087790.3
Zadworze 2023-03-077784.7
Zadworze 2023-03-067781.9
Zadworze 2023-03-057775.9
Zadworze 2023-03-047775.4
Zadworze 2023-03-037771.1
Zadworze 2023-03-027769.1
Zadworze 2023-03-017757.3
Zadworze 2023-02-287746.4
Zadworze 2023-02-277742.8
Zadworze 2023-02-267742.7
Zadworze 2023-02-257738.8
Zadworze 2023-02-247738.1
Zadworze 2023-02-237728.7
Zadworze 2023-02-227725.6
Zadworze 2023-02-217722.1
Zadworze 2023-02-207718.4
Zadworze 2023-02-197715.5
Zadworze 2023-02-187710.4
Zadworze 2023-02-177708.1
Zadworze 2023-02-167700.3
Zadworze 2023-02-157695.6
Zadworze 2023-02-147693.6
Zadworze 2023-02-137691.6
Zadworze 2023-02-127683.9
Zadworze 2023-02-117681.2
Zadworze 2023-02-107678.1
Zadworze 2023-02-097670.9
Zadworze 2023-02-087664.7
Zadworze 2023-02-077664.7
Zadworze 2023-02-067664.4
Zadworze 2023-02-057664.4
Zadworze 2023-02-047664.3
Zadworze 2023-02-037661.6
Zadworze 2023-02-027661
Zadworze 2023-02-017659.5
Zadworze 2023-01-317658.2
Zadworze 2023-01-307657.4
Zadworze 2023-01-297655.5
Zadworze 2023-01-287655
Zadworze 2023-01-277654.1
Zadworze 2023-01-267653.3
Zadworze 2023-01-257653.2
Zadworze 2023-01-247652.7
Zadworze 2023-01-237652.5
Zadworze 2023-01-227652.5
Zadworze 2023-01-217652.5
Zadworze 2023-01-207652.5
Zadworze 2023-01-197652.2
Zadworze 2023-01-187651.9
Zadworze 2023-01-177650.9
Zadworze 2023-01-167650.3
Zadworze 2023-01-157649.4
Zadworze 2023-01-147647.9
Zadworze 2023-01-137646.5
Zadworze 2023-01-127645.5
Zadworze 2023-01-117645.2
Zadworze 2023-01-107645
Zadworze 2023-01-097644.2
Zadworze 2023-01-087643.3
Zadworze 2023-01-077642.1
Zadworze 2023-01-067641.7
Zadworze 2023-01-057640.5
Zadworze 2023-01-047638.1
Zadworze 2023-01-037636.4
Zadworze 2023-01-027634
Zadworze 2023-01-017631.8
Zadworze 2022-12-317630.4
Zadworze 2022-12-307629.2
Zadworze 2022-12-297627
Zadworze 2022-12-287625
Zadworze 2022-12-277624.1
Zadworze 2022-12-267623.4
Zadworze 2022-12-257622.1
Zadworze 2022-12-247621.6
Zadworze 2022-12-237621.2
Zadworze 2022-12-227621.2
Zadworze 2022-12-217621.2
Zadworze 2022-12-207621.2
Zadworze 2022-12-197621.2
Zadworze 2022-12-187621.2
Zadworze 2022-12-177621.2
Zadworze 2022-12-167621.2
Zadworze 2022-12-157621.2
Zadworze 2022-12-147621.2
Zadworze 2022-12-137621.2
Zadworze 2022-12-127621.2
Zadworze 2022-12-117621.2
Zadworze 2022-12-107621.2
Zadworze 2022-12-097618.9
Zadworze 2022-12-087617.1
Zadworze 2022-12-077616.7
Zadworze 2022-12-067616.3
Zadworze 2022-12-057614.8
Zadworze 2022-12-047614.7
Zadworze 2022-12-037614.1
Zadworze 2022-12-027614.1
Zadworze 2022-12-017614.1
Zadworze 2022-11-307613.9
Zadworze 2022-11-297613.2
Zadworze 2022-11-287611.4
Zadworze 2022-11-277611.3
Zadworze 2022-11-267611.3
Zadworze 2022-11-257611.3
Zadworze 2022-11-247611.3
Zadworze 2022-11-237610.5
Zadworze 2022-11-227609.8
Zadworze 2022-11-217606.2
Zadworze 2022-11-207605
Zadworze 2022-11-197604.1
Zadworze 2022-11-187604
Zadworze 2022-11-177603.7
Zadworze 2022-11-167603.2
Zadworze 2022-11-157601.2
Zadworze 2022-11-147600.8
Zadworze 2022-11-137599.9
Zadworze 2022-11-127599
Zadworze 2022-11-117596.4
Zadworze 2022-11-107595.7
Zadworze 2022-11-097591.7
Zadworze 2022-11-087585.3
Zadworze 2022-11-077584.3
Zadworze 2022-11-067583
Zadworze 2022-11-057582.3
Zadworze 2022-11-047577.1
Zadworze 2022-11-037569.7
Zadworze 2022-11-027567.4
Zadworze 2022-11-017561.7
Zadworze 2022-10-317560.4
Zadworze 2022-10-307557.9
Zadworze 2022-10-297552
Zadworze 2022-10-287546.6
Zadworze 2022-10-277538.9
Zadworze 2022-10-267534.9
Zadworze 2022-10-257531.6
Zadworze 2022-10-247527
Zadworze 2022-10-237522.5
Zadworze 2022-10-227519.4
Zadworze 2022-10-217513.6
Zadworze 2022-10-207506
Zadworze 2022-10-197503.8
Zadworze 2022-10-187495.4
Zadworze 2022-10-177487
Zadworze 2022-10-167483.2
Zadworze 2022-10-157476.9
Zadworze 2022-10-147470.3
Zadworze 2022-10-137461
Zadworze 2022-10-127452.8
Zadworze 2022-10-117447.9
Zadworze 2022-10-107437.2
Zadworze 2022-10-097433
Zadworze 2022-10-087423.2
Zadworze 2022-10-077412.5
Zadworze 2022-10-067406.6
Zadworze 2022-10-057400.9
Zadworze 2022-10-047397.4
Zadworze 2022-10-037395.9
Zadworze 2022-10-027391.9
Zadworze 2022-10-017387.3
Zadworze 2022-09-307386
Zadworze 2022-09-297383.2
Zadworze 2022-09-287376.6
Zadworze 2022-09-277372.8
Zadworze 2022-09-267369.2
Zadworze 2022-09-257363.5
Zadworze 2022-09-247355
Zadworze 2022-09-237348
Zadworze 2022-09-227343.2
Zadworze 2022-09-217339.2
Zadworze 2022-09-207334.9
Zadworze 2022-09-197328.2
Zadworze 2022-09-187325.2
Zadworze 2022-09-177317.6
Zadworze 2022-09-167310.9
Zadworze 2022-09-157306.9
Zadworze 2022-09-147298
Zadworze 2022-09-137289.1
Zadworze 2022-09-127287.6
Zadworze 2022-09-117286.1
Zadworze 2022-09-107285.1
Zadworze 2022-09-097281.9
Zadworze 2022-09-087269.7
Zadworze 2022-09-077255.9
Zadworze 2022-09-067242.2
Zadworze 2022-09-057228.1
Zadworze 2022-09-047220.6
Zadworze 2022-09-037210.4
Zadworze 2022-09-027196.5
Zadworze 2022-08-317172.6
Zadworze 2022-08-307164.2
Zadworze 2022-08-297157
Zadworze 2022-08-287144.4
Zadworze 2022-08-277131.6
Zadworze 2022-08-267119
Zadworze 2022-08-257105.7
Zadworze 2022-08-247096.6
Zadworze 2022-08-237085.4
Zadworze 2022-08-227077.1
Zadworze 2022-08-217065.8
Zadworze 2022-08-207053.4
Zadworze 2022-08-197040.7
Zadworze 2022-08-187034.7
Zadworze 2022-08-177027
Zadworze 2022-08-167020.8
Zadworze 2022-08-147004.4
Zadworze 2022-08-136999.1
Zadworze 2022-08-126982.7
Zadworze 2022-08-116982.7
Zadworze 2022-08-106970.4
Zadworze 2022-08-096959
Zadworze 2022-08-086947.7
Zadworze 2022-08-076932.1
Zadworze 2022-08-066920.8
Zadworze 2022-08-056907.3
Zadworze 2022-08-046892.5
Zadworze 2022-08-036881.3
Zadworze 2022-08-026870.5
Zadworze 2022-08-016858
Zadworze 2022-07-316854.7
Zadworze 2022-07-306849.2
Zadworze 2022-07-296835.8
Zadworze 2022-07-286825.4
Zadworze 2022-07-276815.8
Zadworze 2022-07-266804.7
Zadworze 2022-07-256789.9
Zadworze 2022-07-246777.2
Zadworze 2022-07-236763.6
Zadworze 2022-07-226749.5
Zadworze 2022-07-216734.8
Zadworze 2022-07-206719.9
Zadworze 2022-07-196711
Zadworze 2022-07-186696.8
Zadworze 2022-07-176685.6
Zadworze 2022-07-166676.2
Zadworze 2022-07-156663.5
Zadworze 2022-07-146649.6
Zadworze 2022-07-136640
Zadworze 2022-07-126633.6
Zadworze 2022-07-116624.1
Zadworze 2022-07-106617.6
Zadworze 2022-07-096606.4
Zadworze 2022-07-086597.9
Zadworze 2022-07-076588.3
Zadworze 2022-07-066579.6
Zadworze 2022-07-056576
Zadworze 2022-07-046562.8
Zadworze 2022-07-036556.1
Zadworze 2022-07-026551.1
Zadworze 2022-07-016536.4
Zadworze 2022-06-306522.6
Zadworze 2022-06-296508.5
Zadworze 2022-06-286494.4
Zadworze 2022-06-276479.6
Zadworze 2022-06-266464.2
Zadworze 2022-06-256448.5
Zadworze 2022-06-246434
Zadworze 2022-06-236420.9
Zadworze 2022-06-226405.5
Zadworze 2022-06-216395.9
Zadworze 2022-06-206382.2
Zadworze 2022-06-196367.1
Zadworze 2022-06-186354.1
Zadworze 2022-06-176339.5
Zadworze 2022-06-166324.9
Zadworze 2022-06-156314.6
Zadworze 2022-06-146301.5
Zadworze 2022-06-136291.5
Zadworze 2022-06-126276.9
Zadworze 2022-06-116261.1
Zadworze 2022-06-106250.9
Zadworze 2022-06-096237.6
Zadworze 2022-06-086226.2
Zadworze 2022-06-076213.7
Zadworze 2022-06-066199.4
Zadworze 2022-06-056189.6
Zadworze 2022-06-046185.4
Zadworze 2022-06-036169.4
Zadworze 2022-06-026161.8
Zadworze 2022-06-016150.7
Zadworze 2022-05-316136.7
Zadworze 2022-05-306130
Zadworze 2022-05-296119
Zadworze 2022-05-286107.3
Zadworze 2022-05-276102.9
Zadworze 2022-05-266091.9
Zadworze 2022-05-256085.9
Zadworze 2022-05-246073.8
Zadworze 2022-05-236065
Zadworze 2022-05-226059.5
Zadworze 2022-05-216050.4
Zadworze 2022-05-206038.3
Zadworze 2022-05-196022.1
Zadworze 2022-05-186005.7
Zadworze 2022-05-175991.2
Zadworze 2022-05-165976.3
Zadworze 2022-05-155961.6
Zadworze 2022-05-145951.9
Zadworze 2022-05-135939.8
Zadworze 2022-05-125928
Zadworze 2022-05-115915.1
Zadworze 2022-05-105899.1
Zadworze 2022-05-095883.5
Zadworze 2022-05-085872.3
Zadworze 2022-05-075859.2
Zadworze 2022-05-065850.6
Zadworze 2022-05-055835.8
Zadworze 2022-05-045823.3
Zadworze 2022-05-035810.1
Zadworze 2022-05-025797.1
Zadworze 2022-05-015782.5
Zadworze 2022-04-305770
Zadworze 2022-04-295759.1
Zadworze 2022-04-285745.7
Zadworze 2022-04-275737.6
Zadworze 2022-04-265733.4
Zadworze 2022-04-255724.2
Zadworze 2022-04-245713.4
Zadworze 2022-04-235708.2
Zadworze 2022-04-225703.9
Zadworze 2022-04-215702.1
Zadworze 2022-04-205699.6
Zadworze 2022-04-195694.3
Zadworze 2022-04-185685.3
Zadworze 2022-04-175675.4
Zadworze 2022-04-165668.9
Zadworze 2022-04-155665.2
Zadworze 2022-04-145650.5
Zadworze 2022-04-135635.5
Zadworze 2022-04-125622.5
Zadworze 2022-04-115613.4
Zadworze 2022-04-105603
Zadworze 2022-04-095600.4
Zadworze 2022-04-085592.3
Zadworze 2022-04-075580.8
Zadworze 2022-04-065576
Zadworze 2022-04-055572
Zadworze 2022-04-045560.5
Zadworze 2022-04-035556.3
Zadworze 2022-04-025553.9
Zadworze 2022-04-015552.7
Zadworze 2022-03-315551.4
Zadworze 2022-03-305544.4
Zadworze 2022-03-295537.1
Zadworze 2022-03-285522.7
Zadworze 2022-03-275508.9
Zadworze 2022-03-265502
Zadworze 2022-03-255488.3
Zadworze 2022-03-245474.1
Zadworze 2022-03-235460
Zadworze 2022-03-225445.7
Zadworze 2022-03-215431.8
Zadworze 2022-03-205417.6
Zadworze 2022-03-195403.7
Zadworze 2022-03-185389.3
Zadworze 2022-03-175375.4
Zadworze 2022-03-165371.7
Zadworze 2022-03-155360.3
Zadworze 2022-03-145346.5
Zadworze 2022-03-135333.6
Zadworze 2022-03-125321.6
Zadworze 2022-03-115307.3
Zadworze 2022-03-105294.4
Zadworze 2022-03-095293
Zadworze 2022-03-085291.5
Zadworze 2022-03-075288.5
Zadworze 2022-03-065287.2
Zadworze 2022-03-055285.7
Zadworze 2022-03-045283.3
Zadworze 2022-03-035275.6
Zadworze 2022-03-025270.5
Zadworze 2022-03-015258.8
Zadworze 2022-02-285249.5
Zadworze 2022-02-275244.1
Zadworze 2022-02-265234
Zadworze 2022-02-255230.9
Zadworze 2022-02-245218.8
Zadworze 2022-02-235215.7
Zadworze 2022-02-225211.7
Zadworze 2022-02-215210.7
Zadworze 2022-02-205208.8
Zadworze 2022-02-195203.9
Zadworze 2022-02-185197.7
Zadworze 2022-02-175195.6
Zadworze 2022-02-165189
Zadworze 2022-02-155179.9
Zadworze 2022-02-145169.4
Zadworze 2022-02-135158.8
Zadworze 2022-02-125150.7
Zadworze 2022-02-115149.7
Zadworze 2022-02-105148.2
Zadworze 2022-02-095144.9
Zadworze 2022-02-085143
Zadworze 2022-02-075142
Zadworze 2022-02-065139.4
Zadworze 2022-02-055137.6
Zadworze 2022-02-045135.6
Zadworze 2022-02-035133.5
Zadworze 2022-02-025132.3
Zadworze 2022-02-015128.7
Zadworze 2022-01-315126.7
Zadworze 2022-01-305125.8
Zadworze 2022-01-295120.9
Zadworze 2022-01-285120.4
Zadworze 2022-01-275119.9
Zadworze 2022-01-265118.6
Zadworze 2022-01-255118.1
Zadworze 2022-01-245112.1
Zadworze 2022-01-235109.9
Zadworze 2022-01-225109.6
Zadworze 2022-01-215109.2
Zadworze 2022-01-205108
Zadworze 2022-01-195107.4
Zadworze 2022-01-185104.1
Zadworze 2022-01-175103.8
Zadworze 2022-01-165102.2
Zadworze 2022-01-155100.2
Zadworze 2022-01-145100.1
Zadworze 2022-01-135100
Zadworze 2022-01-125098.5
Zadworze 2022-01-115097.6
Zadworze 2022-01-105097.5
Zadworze 2022-01-095095
Zadworze 2022-01-085092
Zadworze 2022-01-075088.9
Zadworze 2022-01-065088.1
Zadworze 2022-01-055087.9
Zadworze 2022-01-045086.9
Zadworze 2022-01-035086.5
Zadworze 2022-01-025085.6
Zadworze 2022-01-015084.9
Zadworze 2021-12-315084.9
Zadworze 2021-12-305083.7
Zadworze 2021-12-295083.1
Zadworze 2021-12-285081.6
Zadworze 2021-12-275078.9
Zadworze 2021-12-265076.2
Zadworze 2021-12-255074.2
Zadworze 2021-12-245073.9
Zadworze 2021-12-235073.3
Zadworze 2021-12-225072.3
Zadworze 2021-12-215069.5
Zadworze 2021-12-205068.9
Zadworze 2021-12-195068.6
Zadworze 2021-12-185068.3
Zadworze 2021-12-175067.5
Zadworze 2021-12-165067.4
Zadworze 2021-12-155067.1
Zadworze 2021-12-145066.5
Zadworze 2021-12-135066.1
Zadworze 2021-12-125066
Zadworze 2021-12-115065.5
Zadworze 2021-12-105065.5
Zadworze 2021-12-095065.5
Zadworze 2021-12-085065.5
Zadworze 2021-12-075065.5
Zadworze 2021-12-065065.4
Zadworze 2021-12-055064.7
Zadworze 2021-12-045062.5
Zadworze 2021-12-035060.1
Zadworze 2021-12-025058.2
Zadworze 2021-12-015056.7
Zadworze 2021-11-305055.3
Zadworze 2021-11-295055.3
Zadworze 2021-11-285054.6
Zadworze 2021-11-275054.1
Zadworze 2021-11-265054
Zadworze 2021-11-255049.9
Zadworze 2021-11-245048.8
Zadworze 2021-11-235047.5
Zadworze 2021-11-225046.8
Zadworze 2021-11-215046.3
Zadworze 2021-11-205043.4
Zadworze 2021-11-195043.3
Zadworze 2021-11-185042.2
Zadworze 2021-11-175041.4
Zadworze 2021-11-165036.4
Zadworze 2021-11-155035.7
Zadworze 2021-11-145034.7
Zadworze 2021-11-135029.6
Zadworze 2021-11-125028.7
Zadworze 2021-11-115022.7
Zadworze 2021-11-105016
Zadworze 2021-11-095013.4
Zadworze 2021-11-085011.7
Zadworze 2021-11-075008.7
Zadworze 2021-11-065002.2
Zadworze 2021-11-054995.3
Zadworze 2021-11-044993.7
Zadworze 2021-11-034986.7
Zadworze 2021-11-024981.8
Zadworze 2021-11-014973.2
Zadworze 2021-10-314964.6
Zadworze 2021-10-304955.8
Zadworze 2021-10-294946.6
Zadworze 2021-10-284940.8
Zadworze 2021-10-274933.8
Zadworze 2021-10-264926.8
Zadworze 2021-10-254916.4
Zadworze 2021-10-244911.2
Zadworze 2021-10-234907.8
Zadworze 2021-10-224897.9
Zadworze 2021-10-214892.4
Zadworze 2021-10-204887.6
Zadworze 2021-10-194882.9
Zadworze 2021-10-184880
Zadworze 2021-10-174878.5
Zadworze 2021-10-164875.9
Zadworze 2021-10-154868.5
Zadworze 2021-10-144863.3
Zadworze 2021-10-134859.9
Zadworze 2021-10-124856.6
Zadworze 2021-10-114848.6
Zadworze 2021-10-104836.7
Zadworze 2021-10-094824.7
Zadworze 2021-10-084812.6
Zadworze 2021-10-074800.7
Zadworze 2021-10-064793.2
Zadworze 2021-10-054786.3
Zadworze 2021-10-044775.1
Zadworze 2021-10-034763.6
Zadworze 2021-10-024753.6
Zadworze 2021-10-014744
Zadworze 2021-09-304743.2
Zadworze 2021-09-294732.7
Zadworze 2021-09-284721
Zadworze 2021-09-274708.4
Zadworze 2021-09-264702.7
Zadworze 2021-09-254699.8
Zadworze 2021-09-244695.4
Zadworze 2021-09-234692.3
Zadworze 2021-09-224683.5
Zadworze 2021-09-214676.2
Zadworze 2021-09-204673.8
Zadworze 2021-09-194673.2
Zadworze 2021-09-184671.9
Zadworze 2021-09-174670.5
Zadworze 2021-09-164666.4
Zadworze 2021-09-154654
Zadworze 2021-09-144645.7
Zadworze 2021-09-134639.3
Zadworze 2021-09-124628.8
Zadworze 2021-09-114616.7
Zadworze 2021-09-104603.4
Zadworze 2021-09-094590.1
Zadworze 2021-09-084577.8
Zadworze 2021-09-074564.9
Zadworze 2021-09-064550.9
Zadworze 2021-09-054538.6
Zadworze 2021-09-044524.5
Zadworze 2021-09-034510.7
Zadworze 2021-09-024502.8
Zadworze 2021-09-014498.3
Zadworze 2021-08-314494.2
Zadworze 2021-08-304491.9
Zadworze 2021-08-294489.5
Zadworze 2021-08-284478.1
Zadworze 2021-08-274472.5
Zadworze 2021-08-264469.3
Zadworze 2021-08-254457
Zadworze 2021-08-244456
Zadworze 2021-08-234455
Zadworze 2021-08-224443.9
Zadworze 2021-08-214434.1
Zadworze 2021-08-204424.1
Zadworze 2021-08-194413
Zadworze 2021-08-184404.6
Zadworze 2021-08-174399.9
Zadworze 2021-08-164391.6
Zadworze 2021-08-154378.2
Zadworze 2021-08-144365.6
Zadworze 2021-08-134351.7
Zadworze 2021-08-124337.3
Zadworze 2021-08-114326.1
Zadworze 2021-08-104315.7
Zadworze 2021-08-094303.9
Zadworze 2021-08-084296.7
Zadworze 2021-08-074284.3
Zadworze 2021-08-064282.1
Zadworze 2021-08-054280.1
Zadworze 2021-08-044272.2
Zadworze 2021-08-034262.2
Zadworze 2021-08-024255.8
Zadworze 2021-08-014247.9
Zadworze 2021-07-314240.6
Zadworze 2021-07-304228.1
Zadworze 2021-07-294214.7
Zadworze 2021-07-284201.7
Zadworze 2021-07-274189.7
Zadworze 2021-07-264181.5
Zadworze 2021-07-254171.5
Zadworze 2021-07-244157.7
Zadworze 2021-07-234147.7
Zadworze 2021-07-224136.6
Zadworze 2021-07-214126
Zadworze 2021-07-204113.9
Zadworze 2021-07-194102.5
Zadworze 2021-07-184090
Zadworze 2021-07-174080.1
Zadworze 2021-07-164066
Zadworze 2021-07-154053.5
Zadworze 2021-07-144040.6
Zadworze 2021-07-134027.6
Zadworze 2021-07-124014.8
Zadworze 2021-07-114003.2
Zadworze 2021-07-103990.8
Zadworze 2021-07-093976.6
Zadworze 2021-07-083962.1
Zadworze 2021-07-073947.3
Zadworze 2021-07-063932.8
Zadworze 2021-07-053919.7
Zadworze 2021-07-043913.8
Zadworze 2021-07-033911.2
Zadworze 2021-07-023898.8
Zadworze 2021-07-013894.8
Zadworze 2021-06-303881.6
Zadworze 2021-06-293866.9
Zadworze 2021-06-283853.2
Zadworze 2021-06-273838.9
Zadworze 2021-06-263835.2
Zadworze 2021-06-253830.7
Zadworze 2021-06-243817.5
Zadworze 2021-06-233808.3
Zadworze 2021-06-223794
Zadworze 2021-06-213778.7
Zadworze 2021-06-203764.1
Zadworze 2021-06-193749.5
Zadworze 2021-06-183734
Zadworze 2021-06-173718
Zadworze 2021-06-163704.6
Zadworze 2021-06-153689.4
Zadworze 2021-06-143672.7
Zadworze 2021-06-133666.4
Zadworze 2021-06-123655
Zadworze 2021-06-113642.3
Zadworze 2021-06-103631.5
Zadworze 2021-06-093615.7
Zadworze 2021-06-083600.2
Zadworze 2021-06-073585.3
Zadworze 2021-06-063572.3
Zadworze 2021-06-053563.5
Zadworze 2021-06-043550
Zadworze 2021-06-033536.2
Zadworze 2021-06-023523.8
Zadworze 2021-06-013510.9
Zadworze 2021-05-313496.5
Zadworze 2021-05-303490.9
Zadworze 2021-05-293482.9
Zadworze 2021-05-283472.6
Zadworze 2021-05-273458.6
Zadworze 2021-05-263443.2
Zadworze 2021-05-253436.6
Zadworze 2021-05-243423.9
Zadworze 2021-05-233411.9
Zadworze 2021-05-223405.3
Zadworze 2021-05-213392.4
Zadworze 2021-05-203380.8
Zadworze 2021-05-193374.9
Zadworze 2021-05-183366.6
Zadworze 2021-05-173355.4
Zadworze 2021-05-163345.7
Zadworze 2021-05-153334.4
Zadworze 2021-05-143329.1
Zadworze 2021-05-133317.8
Zadworze 2021-05-123301.5
Zadworze 2021-05-113285.3
Zadworze 2021-05-103269
Zadworze 2021-05-093252.7
Zadworze 2021-05-083244.3
Zadworze 2021-05-073238.1
Zadworze 2021-05-063223.9
Zadworze 2021-05-053213.4
Zadworze 2021-05-043198.5
Zadworze 2021-05-033192
Zadworze 2021-05-023187.6
Zadworze 2021-05-013183.5
Zadworze 2021-04-303173.9
Zadworze 2021-04-293163.6
Zadworze 2021-04-283147.1
Zadworze 2021-04-273134.7
Zadworze 2021-04-263124.1
Zadworze 2021-04-253114.7
Zadworze 2021-04-243102.1
Zadworze 2021-04-233089.9
Zadworze 2021-04-223082.1
Zadworze 2021-04-213072.5
Zadworze 2021-04-203060.4
Zadworze 2021-04-193049
Zadworze 2021-04-183041.7
Zadworze 2021-04-173038.4
Zadworze 2021-04-163037.2
Zadworze 2021-04-153035.4
Zadworze 2021-04-143034.9
Zadworze 2021-03-092680.8
Zadworze 2021-03-082680.8
Zadworze 2021-03-072680.8
Zadworze 2021-03-062680.8
Zadworze 2021-03-052680.8
Zadworze 2021-03-042680.8
Zadworze 2021-03-032680.8
Zadworze 2021-03-022680.8
Zadworze 2021-03-012680.8
Zadworze 2021-02-282680.8
Zadworze 2021-02-272680.8
Zadworze 2021-02-262680.8
Zadworze 2021-02-252680.8
Zadworze 2021-02-242673
Zadworze 2021-02-232668.6
Zadworze 2021-02-222657.2
Zadworze 2021-02-212646.1
Zadworze 2021-02-202643.4
Zadworze 2021-02-192639.1
Zadworze 2021-02-182632.4
Zadworze 2021-02-172630.1
Zadworze 2021-02-162624.6
Zadworze 2021-02-152624.4
Zadworze 2021-02-142624.3
Zadworze 2021-02-132623.3
Zadworze 2021-02-122622.3
Zadworze 2021-02-112622.2
Zadworze 2021-02-102619.6
Zadworze 2021-02-092617
Zadworze 2021-02-082616
Zadworze 2021-02-072614.3
Zadworze 2021-02-062608
Zadworze 2021-02-052599.7
Zadworze 2021-02-042599.1
Zadworze 2021-02-032598.4
Zadworze 2021-02-022598.4
Zadworze 2021-02-012598.4
Zadworze 2021-01-312598.4
Zadworze 2021-01-302598.4
Zadworze 2021-01-292598.4
Zadworze 2021-01-282598.4
Zadworze 2021-01-272598.4
Zadworze 2021-01-262598.4
Zadworze 2021-01-252598.4
Zadworze 2021-01-242597.3
Zadworze 2021-01-232596.1
Zadworze 2021-01-222592.4
Zadworze 2021-01-212587.5
Zadworze 2021-01-202587.5
Zadworze 2021-01-192587.5
Zadworze 2021-01-182587.3
Zadworze 2021-01-172587.3
Zadworze 2021-01-162587
Zadworze 2021-01-152586.6
Zadworze 2021-01-142586.4
Zadworze 2021-01-132586.4
Zadworze 2021-01-122582.5
Zadworze 2021-01-112580.3
Zadworze 2021-01-102579.9
Zadworze 2021-01-092579.5
Zadworze 2021-01-082578.2
Zadworze 2021-01-072578.1
Zadworze 2021-01-062576.7
Zadworze 2021-01-052576.5
Zadworze 2021-01-042454.4
Zadworze 2021-01-032454.4
Zadworze 2021-01-022454.4
Zadworze 2021-01-012454.4
Zadworze 2020-12-312454.4
Zadworze 2020-12-302454.4
Zadworze 2020-12-292454.4
Zadworze 2020-12-282454.4
Zadworze 2020-12-272454.4
Zadworze 2020-12-262454.4
Zadworze 2020-12-252454.4
Zadworze 2020-12-242454.4
Zadworze 2020-12-232454.4
Zadworze 2020-12-222454.4
Zadworze 2020-12-212454.4
Zadworze 2020-12-202454.4
Zadworze 2020-12-192454.4
Zadworze 2020-12-182454.4
Zadworze 2020-12-172454.4
Zadworze 2020-12-162454.4
Zadworze 2020-12-152454.4
Zadworze 2020-12-142454.4
Zadworze 2020-12-132454.4
Zadworze 2020-12-122454.4
Zadworze 2020-12-112454.4
Zadworze 2020-12-102454.4
Zadworze 2020-12-092454.4
Zadworze 2020-12-082454.4
Zadworze 2020-12-072454.4
Zadworze 2020-12-062454.4
Zadworze 2020-12-052454.4
Zadworze 2020-12-042454.4
Zadworze 2020-12-032454.4
Zadworze 2020-12-022454.4
Zadworze 2020-12-012454.4
Zadworze 2020-11-302454.4
Zadworze 2020-11-292454.4
Zadworze 2020-11-282454.4
Zadworze 2020-11-272454.4
Zadworze 2020-11-262454.4
Zadworze 2020-11-252454.4
Zadworze 2020-11-242454.4
Zadworze 2020-11-232454.4
Zadworze 2020-11-222454.4
Zadworze 2020-11-212454.4
Zadworze 2020-11-202454.4
Zadworze 2020-11-192454.4
Zadworze 2020-11-182454.4
Zadworze 2020-11-172454.4
Zadworze 2020-11-162454.4
Zadworze 2020-11-152454.4
Zadworze 2020-11-142454.4
Zadworze 2020-11-132454.4
Zadworze 2020-11-122454.4
Zadworze 2020-11-112454.4
Zadworze 2020-11-102454.4
Zadworze 2020-11-092454.4
Zadworze 2020-11-082454.4
Zadworze 2020-11-072454.4
Zadworze 2020-11-062454.4
Zadworze 2020-11-052454.4
Zadworze 2020-11-042454.4
Zadworze 2020-11-032454.4
Zadworze 2020-11-022454.4
Zadworze 2020-11-012454.4
Zadworze 2020-10-312454.4
Zadworze 2020-10-292454.4
Zadworze 2020-10-282454.4
Zadworze 2020-10-272454.4
Zadworze 2020-10-262449.4
Zadworze 2020-10-252447.2
Zadworze 2020-10-242445.2
Zadworze 2020-10-232443
Zadworze 2020-10-222438.7
Zadworze 2020-10-212435.8
Zadworze 2020-10-202427.2
Zadworze 2020-10-192422
Zadworze 2020-10-182417.7
Zadworze 2020-10-172417.2
Zadworze 2020-10-162416.4
Zadworze 2020-10-152415.2
Zadworze 2020-10-142413.5
Zadworze 2020-10-132412.9
Zadworze 2020-10-122412.4
Zadworze 2020-10-112411.8
Zadworze 2020-10-102405.4
Zadworze 2020-10-092395.6
Zadworze 2020-10-082393.6
Zadworze 2020-10-072388.9
Zadworze 2020-10-062379.1
Zadworze 2020-10-052372.8
Zadworze 2020-10-042364.7
Zadworze 2020-10-032355.2
Zadworze 2020-10-022353.1
Zadworze 2020-10-012352.1
Zadworze 2020-09-302351.5
Zadworze 2020-09-292350
Zadworze 2020-09-282339.9
Zadworze 2020-09-272338.2
Zadworze 2020-09-262335.3
Zadworze 2020-09-252325.7
Zadworze 2020-09-242315.6
Zadworze 2020-09-232303.8
Zadworze 2020-09-222291.8
Zadworze 2020-09-212279.7
Zadworze 2020-09-202270.6
Zadworze 2020-09-192258.2
Zadworze 2020-09-182245.6
Zadworze 2020-09-172241.3
Zadworze 2020-09-162229.8
Zadworze 2020-09-152217.5
Zadworze 2020-09-142205.1
Zadworze 2020-09-132193.9
Zadworze 2020-09-122181
Zadworze 2020-09-112168.2
Zadworze 2020-09-102159.5
Zadworze 2020-09-092150.1
Zadworze 2020-09-082138.7
Zadworze 2020-09-072134.8
Zadworze 2020-09-062133.4
Zadworze 2020-09-052122.3
Zadworze 2020-09-042109.2
Zadworze 2020-09-032095.3
Zadworze 2020-09-022091.6
Zadworze 2020-09-012090.5
Zadworze 2020-08-312078.3
Zadworze 2020-08-302065.6
Zadworze 2020-08-292055.8
Zadworze 2020-08-282047.2
Zadworze 2020-08-272043.5
Zadworze 2020-08-262032.1
Zadworze 2020-08-252023.4
Zadworze 2020-08-242014.7
Zadworze 2020-08-232010.7
Zadworze 2020-08-221983.4
Zadworze 2020-08-211983.4
Zadworze 2020-08-201972.1
Zadworze 2020-08-191963.8
Zadworze 2020-08-181956.3
Zadworze 2020-08-171947.9
Zadworze 2020-08-161933.4
Zadworze 2020-08-151922.8
Zadworze 2020-08-141911.3
Zadworze 2020-08-131896.7
Zadworze 2020-08-121882
Zadworze 2020-08-111871.5
Zadworze 2020-08-101858.7
Zadworze 2020-08-091847.4
Zadworze 2020-08-081834.4
Zadworze 2020-08-071823.2
Zadworze 2020-08-061809.9
Zadworze 2020-08-051805.5
Zadworze 2020-08-041799.9
Zadworze 2020-08-031786.4
Zadworze 2020-08-021772.4
Zadworze 2020-08-011764.7
Zadworze 2020-07-311751
Zadworze 2020-07-301737.3
Zadworze 2020-07-291724.3
Zadworze 2020-07-281710
Zadworze 2020-07-271703.4
Zadworze 2020-07-261688.8
Zadworze 2020-07-251675
Zadworze 2020-07-241660.8
Zadworze 2020-07-231651
Zadworze 2020-07-221638.9
Zadworze 2020-07-211627.2
Zadworze 2020-07-201612.8
Zadworze 2020-07-191605.1
Zadworze 2020-07-181593.6
Zadworze 2020-07-171586.6
Zadworze 2020-07-161577.9
Zadworze 2020-07-151564.4
Zadworze 2020-07-141553.2
Zadworze 2020-07-131544.6
Zadworze 2020-07-121534
Zadworze 2020-07-111531.3
Zadworze 2020-07-101516.5
Zadworze 2020-07-091507.8
Zadworze 2020-07-081500.2
Zadworze 2020-07-071490.7
Zadworze 2020-07-061478.5
Zadworze 2020-07-051463.3
Zadworze 2020-07-041448.7
Zadworze 2020-07-031442.8
Zadworze 2020-07-021438.6
Zadworze 2020-07-011423.7
Zadworze 2020-06-301410.3
Zadworze 2020-06-291397.9
Zadworze 2020-06-281383.4
Zadworze 2020-06-271370.3
Zadworze 2020-06-261357.6
Zadworze 2020-06-251355.7
Zadworze 2020-06-251350.9
Zadworze 2020-05-21997.8
Zadworze 2020-05-20988.4
Zadworze 2020-05-19978.6
Zadworze 2020-05-18966.5
Zadworze 2020-05-17955.1
Zadworze 2020-05-16943.4
Zadworze 2020-05-15934.5
Zadworze 2020-05-14927.6
Zadworze 2020-05-13915.6
Zadworze 2020-05-12907.2
Zadworze 2020-05-11894
Zadworze 2020-05-10878.5
Zadworze 2020-05-09863
Zadworze 2020-05-08848.4
Zadworze 2020-05-07836.9
Zadworze 2020-05-06834.1
Zadworze 2020-05-05829.1
Zadworze 2020-05-04817.2
Zadworze 2020-05-03808
Zadworze 2020-05-02796.2
Zadworze 2020-05-01785.7
Zadworze 2020-04-30782.1
Zadworze 2020-04-29769.8
Zadworze 2020-04-28754.4
Zadworze 2020-04-27738.5
Zadworze 2020-04-26727.6
Zadworze 2020-04-25720.6
Zadworze 2020-04-24708.4
Zadworze 2020-04-23693.2
Zadworze 2020-04-22683.3
Zadworze 2020-04-21672.8
Zadworze 2020-04-20660
Zadworze 2020-04-19644.9
Zadworze 2020-04-18631.4
Zadworze 2020-04-17615.6
Zadworze 2020-04-16602.5
Zadworze 2020-04-15601.8
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.