Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wierzbica

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wierzbica 2035-02-2010009.9
Wierzbica 2035-02-1910006.3
Wierzbica 2035-02-1810001.2
Wierzbica 2035-02-1710000
Wierzbica 2035-02-169989.6
Wierzbica 2035-02-159987.4
Wierzbica 2024-02-149980
Wierzbica 2024-02-139978.8
Wierzbica 2024-02-129977.3
Wierzbica 2024-02-119974.9
Wierzbica 2024-02-109971.9
Wierzbica 2024-02-099971.9
Wierzbica 2024-02-089970.1
Wierzbica 2024-02-079970
Wierzbica 2024-02-069968.8
Wierzbica 2024-02-059967.2
Wierzbica 2024-02-049963.6
Wierzbica 2024-02-039963.1
Wierzbica 2024-02-029958.4
Wierzbica 2024-02-019957.7
Wierzbica 2024-01-319956.7
Wierzbica 2024-01-309947.3
Wierzbica 2024-01-299938.5
Wierzbica 2024-01-289937
Wierzbica 2024-01-279936.1
Wierzbica 2024-01-269935
Wierzbica 2024-01-259934.4
Wierzbica 2024-01-249934.1
Wierzbica 2024-01-239932.2
Wierzbica 2024-01-229928.8
Wierzbica 2024-01-219925.1
Wierzbica 2024-01-209924.8
Wierzbica 2024-01-199924.8
Wierzbica 2024-01-189924.3
Wierzbica 2024-01-179918.3
Wierzbica 2024-01-169912.1
Wierzbica 2024-01-159910.8
Wierzbica 2024-01-149909.8
Wierzbica 2024-01-139909.2
Wierzbica 2024-01-129907.7
Wierzbica 2024-01-119906.9
Wierzbica 2024-01-109900.8
Wierzbica 2024-01-099895.6
Wierzbica 2024-01-089892.6
Wierzbica 2024-01-079892
Wierzbica 2024-01-069891.5
Wierzbica 2024-01-059890.7
Wierzbica 2024-01-049890.3
Wierzbica 2024-01-039889.8
Wierzbica 2024-01-029888.7
Wierzbica 2024-01-019888.5
Wierzbica 2023-12-319885.2
Wierzbica 2023-12-309884.2
Wierzbica 2023-12-299882.2
Wierzbica 2023-12-289877.2
Wierzbica 2023-12-279874.3
Wierzbica 2023-12-269874.3
Wierzbica 2023-12-259873.6
Wierzbica 2023-12-249872.5
Wierzbica 2023-12-239871.7
Wierzbica 2023-12-229869.2
Wierzbica 2023-12-219868.8
Wierzbica 2023-12-209868.8
Wierzbica 2023-12-199866.9
Wierzbica 2023-12-189866.5
Wierzbica 2023-12-179866.5
Wierzbica 2023-12-169866.3
Wierzbica 2023-12-159865
Wierzbica 2023-12-149864.6
Wierzbica 2023-12-139864.2
Wierzbica 2023-12-129863.8
Wierzbica 2023-12-119863.8
Wierzbica 2023-12-109863.8
Wierzbica 2023-12-099863.8
Wierzbica 2023-12-089863.8
Wierzbica 2023-12-079863.8
Wierzbica 2023-12-069863.8
Wierzbica 2023-12-059863.8
Wierzbica 2023-12-049863.8
Wierzbica 2023-12-039863.8
Wierzbica 2023-12-029863.8
Wierzbica 2023-12-019863.1
Wierzbica 2023-11-309862.8
Wierzbica 2023-11-299862.4
Wierzbica 2023-11-289861.7
Wierzbica 2023-11-279860.4
Wierzbica 2023-11-269857.3
Wierzbica 2023-11-259855.3
Wierzbica 2023-11-249853.4
Wierzbica 2023-11-239853.1
Wierzbica 2023-11-229851.4
Wierzbica 2023-11-219850.9
Wierzbica 2023-11-209850.2
Wierzbica 2023-11-199850.2
Wierzbica 2023-11-189850.2
Wierzbica 2023-11-179849.8
Wierzbica 2023-11-169842.3
Wierzbica 2023-11-159841.7
Wierzbica 2023-11-149839
Wierzbica 2023-11-139837.2
Wierzbica 2023-11-129834.2
Wierzbica 2023-11-119832.8
Wierzbica 2023-11-109831.9
Wierzbica 2023-11-099823.8
Wierzbica 2023-11-089820
Wierzbica 2023-11-079811.2
Wierzbica 2023-11-069807.9
Wierzbica 2023-11-059806.6
Wierzbica 2023-11-049799.1
Wierzbica 2023-11-039797.1
Wierzbica 2023-11-029787.9
Wierzbica 2023-11-019784.7
Wierzbica 2023-10-319783.5
Wierzbica 2023-10-309776.4
Wierzbica 2023-10-299768.8
Wierzbica 2023-10-289767.6
Wierzbica 2023-10-279765.1
Wierzbica 2023-10-269761.7
Wierzbica 2023-10-259761.1
Wierzbica 2023-10-249753.2
Wierzbica 2023-10-239750
Wierzbica 2023-10-229747.8
Wierzbica 2023-10-219742.7
Wierzbica 2023-10-209741.1
Wierzbica 2023-10-199736
Wierzbica 2023-10-189725.7
Wierzbica 2023-10-179715.3
Wierzbica 2023-10-169713.9
Wierzbica 2023-10-159708.2
Wierzbica 2023-10-149698
Wierzbica 2023-10-139690.9
Wierzbica 2023-10-129684.8
Wierzbica 2023-10-119678
Wierzbica 2023-10-109668.2
Wierzbica 2023-10-099665.9
Wierzbica 2023-10-089655.8
Wierzbica 2023-10-079653.7
Wierzbica 2023-10-069645.8
Wierzbica 2023-10-059637.4
Wierzbica 2023-10-049631.9
Wierzbica 2023-10-039620.6
Wierzbica 2023-10-029613.5
Wierzbica 2023-10-019607.8
Wierzbica 2023-09-309604.9
Wierzbica 2023-09-299592.7
Wierzbica 2023-09-289580.4
Wierzbica 2023-09-279568.2
Wierzbica 2023-09-269560.1
Wierzbica 2023-09-259554.4
Wierzbica 2023-09-249550.8
Wierzbica 2023-09-239547
Wierzbica 2023-09-229535.7
Wierzbica 2023-09-219522.7
Wierzbica 2023-09-209511.1
Wierzbica 2023-09-199510
Wierzbica 2023-09-189497.3
Wierzbica 2023-09-179484.7
Wierzbica 2023-09-169470.7
Wierzbica 2023-09-159456.9
Wierzbica 2023-09-149453.8
Wierzbica 2023-09-139441.8
Wierzbica 2023-09-129429.9
Wierzbica 2023-09-119416.8
Wierzbica 2023-09-109404.1
Wierzbica 2023-09-099391.8
Wierzbica 2023-09-089379.1
Wierzbica 2023-09-079366.5
Wierzbica 2023-09-069352.7
Wierzbica 2023-09-059338.6
Wierzbica 2023-09-049326.1
Wierzbica 2023-09-039317.4
Wierzbica 2023-09-029309.6
Wierzbica 2023-09-019296.8
Wierzbica 2023-08-319288.9
Wierzbica 2023-08-309282.9
Wierzbica 2023-08-299272.6
Wierzbica 2023-08-289265.4
Wierzbica 2023-08-279254.1
Wierzbica 2023-08-269242.6
Wierzbica 2023-08-259236
Wierzbica 2023-08-249222.2
Wierzbica 2023-08-239209.5
Wierzbica 2023-08-229195.5
Wierzbica 2023-08-219184.5
Wierzbica 2023-08-209172.3
Wierzbica 2023-08-199159.4
Wierzbica 2023-08-189148.3
Wierzbica 2023-08-179139.2
Wierzbica 2023-08-169128.7
Wierzbica 2023-08-159114.2
Wierzbica 2023-08-149100.3
Wierzbica 2023-08-139085.1
Wierzbica 2023-08-129070.2
Wierzbica 2023-08-119056.1
Wierzbica 2023-08-109049.9
Wierzbica 2023-08-099037.9
Wierzbica 2023-08-089026.6
Wierzbica 2023-08-079017.3
Wierzbica 2023-08-069005.5
Wierzbica 2023-08-059002
Wierzbica 2023-08-048994.5
Wierzbica 2023-08-038991.1
Wierzbica 2023-08-028978.9
Wierzbica 2023-08-018971.4
Wierzbica 2023-07-318958.2
Wierzbica 2023-07-308948.3
Wierzbica 2023-07-298935.9
Wierzbica 2023-07-288930.8
Wierzbica 2023-07-278919.3
Wierzbica 2023-07-268912.3
Wierzbica 2023-07-258900.2
Wierzbica 2023-07-248887.9
Wierzbica 2023-07-238873.9
Wierzbica 2023-07-228861.5
Wierzbica 2023-07-218851.8
Wierzbica 2023-07-208843.8
Wierzbica 2023-07-198829.9
Wierzbica 2023-07-188815.2
Wierzbica 2023-07-178810
Wierzbica 2023-07-168794.5
Wierzbica 2023-07-158779.5
Wierzbica 2023-07-148765.8
Wierzbica 2023-07-138761.2
Wierzbica 2023-07-128749.4
Wierzbica 2023-07-118736.4
Wierzbica 2023-07-108722.8
Wierzbica 2023-07-098707.3
Wierzbica 2023-07-088692.1
Wierzbica 2023-07-078679.5
Wierzbica 2023-07-068668.4
Wierzbica 2023-07-048639.6
Wierzbica 2023-07-038626.8
Wierzbica 2023-07-028615.2
Wierzbica 2023-07-018607.5
Wierzbica 2023-06-308592.9
Wierzbica 2023-06-288565.3
Wierzbica 2023-06-278556.6
Wierzbica 2023-06-268542.5
Wierzbica 2023-06-258528.4
Wierzbica 2023-06-248520.6
Wierzbica 2023-06-238514.2
Wierzbica 2023-06-228500.2
Wierzbica 2023-06-218487
Wierzbica 2023-06-208472.8
Wierzbica 2023-06-198457.4
Wierzbica 2023-06-188449.5
Wierzbica 2023-06-178440.3
Wierzbica 2023-06-168434.1
Wierzbica 2023-06-158420.2
Wierzbica 2023-06-148413.5
Wierzbica 2023-06-138410.2
Wierzbica 2023-06-128396.9
Wierzbica 2023-06-118382.5
Wierzbica 2023-06-108373.4
Wierzbica 2023-06-098363.7
Wierzbica 2023-06-088354.3
Wierzbica 2023-06-078340.2
Wierzbica 2023-06-068326.8
Wierzbica 2023-06-058310.6
Wierzbica 2023-06-048294.1
Wierzbica 2023-06-038277.8
Wierzbica 2023-06-028268.1
Wierzbica 2023-06-018251.9
Wierzbica 2023-05-318236.1
Wierzbica 2023-05-308221.9
Wierzbica 2023-05-298206.7
Wierzbica 2023-05-288190.7
Wierzbica 2023-05-278175
Wierzbica 2023-05-268163.7
Wierzbica 2023-05-258154
Wierzbica 2023-05-248143.7
Wierzbica 2023-05-238127.9
Wierzbica 2023-05-228112.6
Wierzbica 2023-05-218096.3
Wierzbica 2023-05-208084.3
Wierzbica 2023-05-198081.2
Wierzbica 2023-05-188078.5
Wierzbica 2023-05-178076.7
Wierzbica 2023-05-168064.2
Wierzbica 2023-05-158062
Wierzbica 2023-05-148046.3
Wierzbica 2023-05-138032
Wierzbica 2023-05-128016.7
Wierzbica 2023-05-117999.8
Wierzbica 2023-05-107983
Wierzbica 2023-05-097966.1
Wierzbica 2023-05-087953.9
Wierzbica 2023-05-077952.2
Wierzbica 2023-05-067944.3
Wierzbica 2023-05-057931
Wierzbica 2023-05-047914.5
Wierzbica 2023-05-037909.4
Wierzbica 2023-05-027898.1
Wierzbica 2023-05-017881.5
Wierzbica 2023-04-307872.8
Wierzbica 2023-04-297860.1
Wierzbica 2023-04-287847.5
Wierzbica 2023-04-277836.6
Wierzbica 2023-04-267828.6
Wierzbica 2023-04-257826.7
Wierzbica 2023-04-247812.3
Wierzbica 2023-04-237796.4
Wierzbica 2023-04-227785.4
Wierzbica 2023-04-217769.6
Wierzbica 2023-04-207757.8
Wierzbica 2023-04-197751.7
Wierzbica 2023-04-187743.5
Wierzbica 2023-04-177740
Wierzbica 2023-04-167729.2
Wierzbica 2023-04-157724.3
Wierzbica 2023-04-147711.3
Wierzbica 2023-04-137697.2
Wierzbica 2023-04-127690.1
Wierzbica 2023-04-117676.8
Wierzbica 2023-04-107665.4
Wierzbica 2023-04-097658
Wierzbica 2023-04-087647.5
Wierzbica 2023-04-077644.3
Wierzbica 2023-04-067643.4
Wierzbica 2023-04-057636.1
Wierzbica 2023-04-047628.7
Wierzbica 2023-04-037626.1
Wierzbica 2023-04-027624.3
Wierzbica 2023-04-017615.7
Wierzbica 2023-03-317608.6
Wierzbica 2023-03-307601.8
Wierzbica 2023-03-297586.1
Wierzbica 2023-03-287580
Wierzbica 2023-03-277578.8
Wierzbica 2023-03-267569.7
Wierzbica 2023-03-257565.1
Wierzbica 2023-03-247558.4
Wierzbica 2023-03-237552.4
Wierzbica 2023-03-227543.5
Wierzbica 2023-03-217541.8
Wierzbica 2023-03-207534.8
Wierzbica 2023-03-197523.3
Wierzbica 2023-03-187509.3
Wierzbica 2023-03-177496.6
Wierzbica 2023-03-167484.9
Wierzbica 2023-03-157481.9
Wierzbica 2023-03-147472.5
Wierzbica 2023-03-137465.5
Wierzbica 2023-03-127463
Wierzbica 2023-03-117461.4
Wierzbica 2023-03-107453.5
Wierzbica 2023-03-097452.4
Wierzbica 2023-03-087448.9
Wierzbica 2023-03-077444.6
Wierzbica 2023-03-067441.9
Wierzbica 2023-03-057435.9
Wierzbica 2023-03-047435.1
Wierzbica 2023-03-037430.4
Wierzbica 2023-03-027428.4
Wierzbica 2023-03-017416.5
Wierzbica 2023-02-287405.1
Wierzbica 2023-02-277401
Wierzbica 2023-02-267400.2
Wierzbica 2023-02-257396.2
Wierzbica 2023-02-247395.4
Wierzbica 2023-02-237385.5
Wierzbica 2023-02-227381.9
Wierzbica 2023-02-217378.6
Wierzbica 2023-02-207374.5
Wierzbica 2023-02-197370.9
Wierzbica 2023-02-187364.3
Wierzbica 2023-02-177362.4
Wierzbica 2023-02-167354.1
Wierzbica 2023-02-157350
Wierzbica 2023-02-147347.7
Wierzbica 2023-02-137345.8
Wierzbica 2023-02-127338.1
Wierzbica 2023-02-117335.4
Wierzbica 2023-02-107331.7
Wierzbica 2023-02-097323.5
Wierzbica 2023-02-087313.1
Wierzbica 2023-02-077312.3
Wierzbica 2023-02-067306.5
Wierzbica 2023-02-057304.3
Wierzbica 2023-02-047303.7
Wierzbica 2023-02-037301.6
Wierzbica 2023-02-027300.9
Wierzbica 2023-02-017299.1
Wierzbica 2023-01-317297.4
Wierzbica 2023-01-307296.4
Wierzbica 2023-01-297294.2
Wierzbica 2023-01-287294.1
Wierzbica 2023-01-277293.1
Wierzbica 2023-01-267292.3
Wierzbica 2023-01-257291.8
Wierzbica 2023-01-247291.2
Wierzbica 2023-01-237291.1
Wierzbica 2023-01-227291.1
Wierzbica 2023-01-217291.1
Wierzbica 2023-01-207291.1
Wierzbica 2023-01-197291.1
Wierzbica 2023-01-187290.7
Wierzbica 2023-01-177289.5
Wierzbica 2023-01-167288.8
Wierzbica 2023-01-157287.9
Wierzbica 2023-01-147286
Wierzbica 2023-01-137284.6
Wierzbica 2023-01-127283.5
Wierzbica 2023-01-117283
Wierzbica 2023-01-107283
Wierzbica 2023-01-097282.1
Wierzbica 2023-01-087281
Wierzbica 2023-01-077279.4
Wierzbica 2023-01-067278.9
Wierzbica 2023-01-057277.4
Wierzbica 2023-01-047272.8
Wierzbica 2023-01-037269.4
Wierzbica 2023-01-027265.9
Wierzbica 2023-01-017260.8
Wierzbica 2022-12-317259
Wierzbica 2022-12-307256.7
Wierzbica 2022-12-297254.5
Wierzbica 2022-12-287250.7
Wierzbica 2022-12-277249
Wierzbica 2022-12-267248.2
Wierzbica 2022-12-257246.6
Wierzbica 2022-12-247246.1
Wierzbica 2022-12-237245
Wierzbica 2022-12-227243.9
Wierzbica 2022-12-217243.9
Wierzbica 2022-12-207243.9
Wierzbica 2022-12-197243.9
Wierzbica 2022-12-187243.9
Wierzbica 2022-12-177243.9
Wierzbica 2022-12-167243.9
Wierzbica 2022-12-157243.9
Wierzbica 2022-12-147243.9
Wierzbica 2022-12-137243.9
Wierzbica 2022-12-127243.9
Wierzbica 2022-12-117243.9
Wierzbica 2022-12-107243.9
Wierzbica 2022-12-097239.5
Wierzbica 2022-12-087236.3
Wierzbica 2022-12-077236
Wierzbica 2022-12-067235.4
Wierzbica 2022-12-057234
Wierzbica 2022-12-047233.7
Wierzbica 2022-12-037232.9
Wierzbica 2022-12-027232.9
Wierzbica 2022-12-017232.9
Wierzbica 2022-11-307232.7
Wierzbica 2022-11-297232.5
Wierzbica 2022-11-287230.2
Wierzbica 2022-11-277229.6
Wierzbica 2022-11-267229.6
Wierzbica 2022-11-257229.6
Wierzbica 2022-11-247229.6
Wierzbica 2022-11-237228.7
Wierzbica 2022-11-227228
Wierzbica 2022-11-217223.9
Wierzbica 2022-11-207222.4
Wierzbica 2022-11-197221.1
Wierzbica 2022-11-187220.5
Wierzbica 2022-11-177220.4
Wierzbica 2022-11-167220.2
Wierzbica 2022-11-157217.5
Wierzbica 2022-11-147217.3
Wierzbica 2022-11-137216.4
Wierzbica 2022-11-127215.5
Wierzbica 2022-11-117212.5
Wierzbica 2022-11-107211.8
Wierzbica 2022-11-097206.2
Wierzbica 2022-11-087197.6
Wierzbica 2022-11-077196.4
Wierzbica 2022-11-067194.4
Wierzbica 2022-11-057193.8
Wierzbica 2022-11-047188.5
Wierzbica 2022-11-037179.1
Wierzbica 2022-11-027176.8
Wierzbica 2022-11-017171.1
Wierzbica 2022-10-317169.6
Wierzbica 2022-10-307167.1
Wierzbica 2022-10-297160.6
Wierzbica 2022-10-287153.9
Wierzbica 2022-10-277145.9
Wierzbica 2022-10-267140.2
Wierzbica 2022-10-257136.5
Wierzbica 2022-10-247131.7
Wierzbica 2022-10-237126.9
Wierzbica 2022-10-226098.8
Wierzbica 2022-10-216098.8
Wierzbica 2022-10-206098.8
Wierzbica 2022-10-196098.8
Wierzbica 2022-10-186098.8
Wierzbica 2022-10-176098.8
Wierzbica 2022-10-166098.8
Wierzbica 2022-10-156098.8
Wierzbica 2022-10-146098.8
Wierzbica 2022-10-136098.8
Wierzbica 2022-10-126098.8
Wierzbica 2022-10-116098.8
Wierzbica 2022-10-106098.8
Wierzbica 2022-10-096098.8
Wierzbica 2022-10-086098.8
Wierzbica 2022-10-076098.8
Wierzbica 2022-10-066098.8
Wierzbica 2022-10-056098.8
Wierzbica 2022-10-046098.8
Wierzbica 2022-10-036098.8
Wierzbica 2022-10-026098.8
Wierzbica 2022-10-016098.8
Wierzbica 2022-09-306098.8
Wierzbica 2022-09-296098.8
Wierzbica 2022-09-286098.8
Wierzbica 2022-09-276098.8
Wierzbica 2022-09-266098.8
Wierzbica 2022-09-256098.8
Wierzbica 2022-09-246098.8
Wierzbica 2022-09-236098.8
Wierzbica 2022-09-226098.8
Wierzbica 2022-09-216098.8
Wierzbica 2022-09-206098.8
Wierzbica 2022-09-196098.8
Wierzbica 2022-09-186098.8
Wierzbica 2022-09-176098.8
Wierzbica 2022-09-166098.8
Wierzbica 2022-09-156098.8
Wierzbica 2022-09-146098.8
Wierzbica 2022-09-136098.8
Wierzbica 2022-09-126098.8
Wierzbica 2022-09-116098.8
Wierzbica 2022-09-106098.8
Wierzbica 2022-09-096098.8
Wierzbica 2022-09-086098.8
Wierzbica 2022-09-076098.8
Wierzbica 2022-09-066098.8
Wierzbica 2022-09-056098.8
Wierzbica 2022-09-046098.8
Wierzbica 2022-09-036098.8
Wierzbica 2022-09-026098.8
Wierzbica 2022-08-316098.8
Wierzbica 2022-08-306098.8
Wierzbica 2022-08-296098.8
Wierzbica 2022-08-286098.8
Wierzbica 2022-08-276098.8
Wierzbica 2022-08-266098.8
Wierzbica 2022-08-256098.8
Wierzbica 2022-08-246098.8
Wierzbica 2022-08-236098.8
Wierzbica 2022-08-226098.8
Wierzbica 2022-08-216098.8
Wierzbica 2022-08-206098.8
Wierzbica 2022-08-196098.8
Wierzbica 2022-08-186098.8
Wierzbica 2022-08-176098.8
Wierzbica 2022-08-166098.8
Wierzbica 2022-08-146098.8
Wierzbica 2022-08-136098.8
Wierzbica 2022-08-126098.8
Wierzbica 2022-08-116098.8
Wierzbica 2022-08-106098.8
Wierzbica 2022-08-096098.8
Wierzbica 2022-08-086098.8
Wierzbica 2022-08-076098.8
Wierzbica 2022-08-066098.8
Wierzbica 2022-08-056098.8
Wierzbica 2022-08-046098.8
Wierzbica 2022-08-036098.8
Wierzbica 2022-08-026098.8
Wierzbica 2022-08-016098.8
Wierzbica 2022-07-316098.8
Wierzbica 2022-07-306098.8
Wierzbica 2022-07-296098.8
Wierzbica 2022-07-286098.8
Wierzbica 2022-07-276098.8
Wierzbica 2022-07-266098.8
Wierzbica 2022-07-256098.8
Wierzbica 2022-07-246098.8
Wierzbica 2022-07-236098.8
Wierzbica 2022-07-226098.8
Wierzbica 2022-07-216098.8
Wierzbica 2022-07-206098.8
Wierzbica 2022-07-196098.8
Wierzbica 2022-07-186098.8
Wierzbica 2022-07-176098.8
Wierzbica 2022-07-166098.8
Wierzbica 2022-07-156098.8
Wierzbica 2022-07-146098.8
Wierzbica 2022-07-136098.8
Wierzbica 2022-07-126098.8
Wierzbica 2022-07-116098.8
Wierzbica 2022-07-106098.8
Wierzbica 2022-07-096098.8
Wierzbica 2022-07-086098.8
Wierzbica 2022-07-076098.8
Wierzbica 2022-07-066098.8
Wierzbica 2022-07-056098.8
Wierzbica 2022-07-046098.8
Wierzbica 2022-07-036092.4
Wierzbica 2022-07-026087.3
Wierzbica 2022-07-016071.9
Wierzbica 2022-06-306057.4
Wierzbica 2022-06-296042.9
Wierzbica 2022-06-286027.9
Wierzbica 2022-06-276012.7
Wierzbica 2022-06-265996.5
Wierzbica 2022-06-255980.2
Wierzbica 2022-06-245964.1
Wierzbica 2022-06-235951.7
Wierzbica 2022-06-225935.3
Wierzbica 2022-06-215925.7
Wierzbica 2022-06-205912.4
Wierzbica 2022-06-195901.3
Wierzbica 2022-06-185887.7
Wierzbica 2022-06-175872.3
Wierzbica 2022-06-165857.6
Wierzbica 2022-06-155847
Wierzbica 2022-06-145834.2
Wierzbica 2022-06-135824
Wierzbica 2022-06-125809.2
Wierzbica 2022-06-115792.9
Wierzbica 2022-06-105782
Wierzbica 2022-06-095767.5
Wierzbica 2022-06-085756.4
Wierzbica 2022-06-075742.8
Wierzbica 2022-06-065727.8
Wierzbica 2022-06-055718.5
Wierzbica 2022-06-045714.3
Wierzbica 2022-06-035698
Wierzbica 2022-06-025474.5
Wierzbica 2022-06-015474.5
Wierzbica 2022-05-315474.5
Wierzbica 2022-05-305474.5
Wierzbica 2022-05-295474.5
Wierzbica 2022-05-285474.5
Wierzbica 2022-05-275474.5
Wierzbica 2022-05-265474.5
Wierzbica 2022-05-255474.5
Wierzbica 2022-05-245474.5
Wierzbica 2022-05-235474.5
Wierzbica 2022-05-225474.5
Wierzbica 2022-05-215474.5
Wierzbica 2022-05-205474.5
Wierzbica 2022-05-195474.5
Wierzbica 2022-05-185474.5
Wierzbica 2022-05-175474.5
Wierzbica 2022-05-165474.5
Wierzbica 2022-05-155474.5
Wierzbica 2022-05-145470.1
Wierzbica 2022-05-135459
Wierzbica 2022-05-125446.3
Wierzbica 2022-05-115432.8
Wierzbica 2022-05-105416.3
Wierzbica 2022-05-095401.3
Wierzbica 2022-05-085389.7
Wierzbica 2022-05-075375.9
Wierzbica 2022-05-065367.6
Wierzbica 2022-05-055352.4
Wierzbica 2022-05-045339.6
Wierzbica 2022-05-035326
Wierzbica 2022-05-025313.1
Wierzbica 2022-05-015299
Wierzbica 2022-04-305285.7
Wierzbica 2022-04-295275.7
Wierzbica 2022-04-285263.4
Wierzbica 2022-04-275253.4
Wierzbica 2022-04-265249.4
Wierzbica 2022-04-255241.1
Wierzbica 2022-04-245230.4
Wierzbica 2022-04-235224.5
Wierzbica 2022-04-225219.8
Wierzbica 2022-04-215218.1
Wierzbica 2022-04-205215.4
Wierzbica 2022-04-195208.9
Wierzbica 2022-04-185199.8
Wierzbica 2022-04-175190.4
Wierzbica 2022-04-165183
Wierzbica 2022-04-155178.8
Wierzbica 2022-04-145163.8
Wierzbica 2022-04-135149.3
Wierzbica 2022-04-125136.1
Wierzbica 2022-04-115127.9
Wierzbica 2022-04-105117.1
Wierzbica 2022-04-095114.4
Wierzbica 2022-04-085105.2
Wierzbica 2022-04-075093.6
Wierzbica 2022-04-065089.2
Wierzbica 2022-04-055084.6
Wierzbica 2022-04-045077.1
Wierzbica 2022-04-035074.5
Wierzbica 2022-04-025074.5
Wierzbica 2022-04-015073.7
Wierzbica 2022-03-315072.4
Wierzbica 2022-03-305064.3
Wierzbica 2022-03-295056.1
Wierzbica 2022-03-285041.6
Wierzbica 2022-03-275028.1
Wierzbica 2022-03-265021
Wierzbica 2022-03-255007.2
Wierzbica 2022-03-244993.1
Wierzbica 2022-03-234978.8
Wierzbica 2022-03-224964.6
Wierzbica 2022-03-214950.5
Wierzbica 2022-03-204922.2
Wierzbica 2022-03-194922.2
Wierzbica 2022-03-184907.5
Wierzbica 2022-03-174893.3
Wierzbica 2022-03-164889
Wierzbica 2022-03-154876.9
Wierzbica 2022-03-144863
Wierzbica 2022-03-134850.1
Wierzbica 2022-03-124838
Wierzbica 2022-03-114823.5
Wierzbica 2022-03-104811.3
Wierzbica 2022-03-094809.3
Wierzbica 2022-03-084807.3
Wierzbica 2022-03-074804.1
Wierzbica 2022-03-064802.6
Wierzbica 2022-03-054801.4
Wierzbica 2022-03-044798.7
Wierzbica 2022-03-034789.8
Wierzbica 2022-03-024785
Wierzbica 2022-03-014773.2
Wierzbica 2022-02-284763.9
Wierzbica 2022-02-274759.3
Wierzbica 2022-02-264750.6
Wierzbica 2022-02-254748.1
Wierzbica 2022-02-244735.8
Wierzbica 2022-02-234732.8
Wierzbica 2022-02-224728.9
Wierzbica 2022-02-214728.1
Wierzbica 2022-02-204726
Wierzbica 2022-02-194721.5
Wierzbica 2022-02-184715.7
Wierzbica 2022-02-174713.7
Wierzbica 2022-02-164705.9
Wierzbica 2022-02-154696.7
Wierzbica 2022-02-144685.8
Wierzbica 2022-02-134674.8
Wierzbica 2022-02-124667.3
Wierzbica 2022-02-114666.1
Wierzbica 2022-02-104664.4
Wierzbica 2022-02-094660.8
Wierzbica 2022-02-084658.9
Wierzbica 2022-02-074657.9
Wierzbica 2022-02-064655.4
Wierzbica 2022-02-054653.4
Wierzbica 2022-02-044651.3
Wierzbica 2022-02-034649.3
Wierzbica 2022-02-024647.9
Wierzbica 2022-02-014643.7
Wierzbica 2022-01-314640.6
Wierzbica 2022-01-304639.6
Wierzbica 2022-01-294633
Wierzbica 2022-01-284632.3
Wierzbica 2022-01-274631.6
Wierzbica 2022-01-264630.3
Wierzbica 2022-01-254629.5
Wierzbica 2022-01-244620.8
Wierzbica 2022-01-234616.1
Wierzbica 2022-01-224615.6
Wierzbica 2022-01-214613.1
Wierzbica 2022-01-204611.1
Wierzbica 2022-01-194610.7
Wierzbica 2022-01-184608.7
Wierzbica 2022-01-174608.6
Wierzbica 2022-01-164607.1
Wierzbica 2022-01-154603.8
Wierzbica 2022-01-144603.6
Wierzbica 2022-01-134603.3
Wierzbica 2022-01-124601.3
Wierzbica 2022-01-114600
Wierzbica 2022-01-104600
Wierzbica 2022-01-094596.1
Wierzbica 2022-01-084590
Wierzbica 2022-01-074582.5
Wierzbica 2022-01-064581.7
Wierzbica 2022-01-054581.6
Wierzbica 2022-01-044580.8
Wierzbica 2022-01-034580.3
Wierzbica 2022-01-024579.3
Wierzbica 2022-01-014578.5
Wierzbica 2021-12-314578.2
Wierzbica 2021-12-317000
Wierzbica 2021-12-304577.1
Wierzbica 2021-12-294576.3
Wierzbica 2021-12-284574.5
Wierzbica 2021-12-274567.6
Wierzbica 2021-12-264560.8
Wierzbica 2021-12-254555.3
Wierzbica 2021-12-244555
Wierzbica 2021-12-234554.9
Wierzbica 2021-12-224554.2
Wierzbica 2021-12-214546.8
Wierzbica 2021-12-204545.9
Wierzbica 2021-12-194545.6
Wierzbica 2021-12-184544.7
Wierzbica 2021-12-174544.7
Wierzbica 2021-12-164544.7
Wierzbica 2021-12-154544.7
Wierzbica 2021-12-144544.3
Wierzbica 2021-12-134544
Wierzbica 2021-12-124543.6
Wierzbica 2021-12-114542.9
Wierzbica 2021-12-104542.9
Wierzbica 2021-12-094542.9
Wierzbica 2021-12-084542.9
Wierzbica 2021-12-074542.9
Wierzbica 2021-12-064542.8
Wierzbica 2021-12-054542
Wierzbica 2021-12-044539.4
Wierzbica 2021-12-034535.2
Wierzbica 2021-12-024532.5
Wierzbica 2021-12-014530.1
Wierzbica 2021-11-304528.4
Wierzbica 2021-11-294528.4
Wierzbica 2021-11-284527.5
Wierzbica 2021-11-274526.9
Wierzbica 2021-11-264526.6
Wierzbica 2021-11-254519.1
Wierzbica 2021-11-244518
Wierzbica 2021-11-234516.4
Wierzbica 2021-11-224515.6
Wierzbica 2021-11-214515
Wierzbica 2021-11-204511.1
Wierzbica 2021-11-194511
Wierzbica 2021-11-184509.9
Wierzbica 2021-11-174509
Wierzbica 2021-11-164502.3
Wierzbica 2021-11-154501.7
Wierzbica 2021-11-144500
Wierzbica 2021-11-134494.3
Wierzbica 2021-11-124493.4
Wierzbica 2021-11-114485.7
Wierzbica 2021-11-104476.8
Wierzbica 2021-11-094473.5
Wierzbica 2021-11-084471.4
Wierzbica 2021-11-074468
Wierzbica 2021-11-064460.1
Wierzbica 2021-11-054452
Wierzbica 2021-11-044450.2
Wierzbica 2021-11-034443.9
Wierzbica 2021-11-024437.3
Wierzbica 2021-11-014427.4
Wierzbica 2021-10-314417.6
Wierzbica 2021-10-304407.8
Wierzbica 2021-10-294397.6
Wierzbica 2021-10-284391.9
Wierzbica 2021-10-274384.1
Wierzbica 2021-10-264376.7
Wierzbica 2021-10-254365.7
Wierzbica 2021-10-244361.2
Wierzbica 2021-10-234020.2
Wierzbica 2021-10-224020.2
Wierzbica 2021-10-214020.2
Wierzbica 2021-10-204020.2
Wierzbica 2021-10-194020.2
Wierzbica 2021-10-184020.2
Wierzbica 2021-10-174020.2
Wierzbica 2021-10-164020.2
Wierzbica 2021-10-154020.2
Wierzbica 2021-10-144020.2
Wierzbica 2021-10-134020.2
Wierzbica 2021-10-124020.2
Wierzbica 2021-10-114020.2
Wierzbica 2021-10-104020.2
Wierzbica 2021-10-094020.2
Wierzbica 2021-10-084020.2
Wierzbica 2021-10-074020.2
Wierzbica 2021-10-064020.2
Wierzbica 2021-10-054020.2
Wierzbica 2021-10-044020.2
Wierzbica 2021-10-034020.2
Wierzbica 2021-10-024020.2
Wierzbica 2021-10-014020.2
Wierzbica 2021-09-304020.2
Wierzbica 2021-09-294020.2
Wierzbica 2021-09-284020.2
Wierzbica 2021-09-274020.2
Wierzbica 2021-09-264020.2
Wierzbica 2021-09-254020.2
Wierzbica 2021-09-244020.2
Wierzbica 2021-09-234020.2
Wierzbica 2021-09-224020.2
Wierzbica 2021-09-214020.2
Wierzbica 2021-09-204020.2
Wierzbica 2021-09-194020.2
Wierzbica 2021-09-184020.2
Wierzbica 2021-09-174020.2
Wierzbica 2021-09-164020.2
Wierzbica 2021-09-154020.2
Wierzbica 2021-09-144020.2
Wierzbica 2021-09-134020.2
Wierzbica 2021-09-124020.2
Wierzbica 2021-09-114020.2
Wierzbica 2021-09-104020.2
Wierzbica 2021-09-094020.2
Wierzbica 2021-09-084020.2
Wierzbica 2021-09-074006.8
Wierzbica 2021-09-063992.3
Wierzbica 2021-09-053979.4
Wierzbica 2021-09-043964.8
Wierzbica 2021-09-033950.2
Wierzbica 2021-09-023941.9
Wierzbica 2021-09-013937.5
Wierzbica 2021-08-313933.1
Wierzbica 2021-08-303931
Wierzbica 2021-08-293927.6
Wierzbica 2021-08-283916.3
Wierzbica 2021-08-273909.5
Wierzbica 2021-08-263878.8
Wierzbica 2021-08-253878.8
Wierzbica 2021-08-243878.8
Wierzbica 2021-08-233878.8
Wierzbica 2021-08-223878.8
Wierzbica 2021-08-213867.2
Wierzbica 2021-08-203856.5
Wierzbica 2021-08-193845.9
Wierzbica 2021-08-183837.6
Wierzbica 2021-08-173832.6
Wierzbica 2021-08-163822.9
Wierzbica 2021-08-153808.8
Wierzbica 2021-08-143796.7
Wierzbica 2021-08-133782.1
Wierzbica 2021-08-123767.1
Wierzbica 2021-08-113754.8
Wierzbica 2021-08-103743.8
Wierzbica 2021-08-093729.9
Wierzbica 2021-08-083722.1
Wierzbica 2021-08-073708.9
Wierzbica 2021-08-063706.3
Wierzbica 2021-08-053704.3
Wierzbica 2021-08-043695.7
Wierzbica 2021-08-033684.3
Wierzbica 2021-08-023676.8
Wierzbica 2021-08-013668.4
Wierzbica 2021-07-313660.5
Wierzbica 2021-07-303646.3
Wierzbica 2021-07-293632
Wierzbica 2021-07-283617.4
Wierzbica 2021-07-273604.5
Wierzbica 2021-07-263594.6
Wierzbica 2021-07-253583.8
Wierzbica 2021-07-243570.2
Wierzbica 2021-07-233559.7
Wierzbica 2021-07-223545.7
Wierzbica 2021-07-213534.1
Wierzbica 2021-07-203510.2
Wierzbica 2021-07-193508.9
Wierzbica 2021-07-183496.6
Wierzbica 2021-07-173485.9
Wierzbica 2021-07-163471.2
Wierzbica 2021-07-153458.7
Wierzbica 2021-07-143445
Wierzbica 2021-07-133432
Wierzbica 2021-07-123419.5
Wierzbica 2021-07-113406
Wierzbica 2021-07-103393.5
Wierzbica 2021-07-093379
Wierzbica 2021-07-083363.9
Wierzbica 2021-07-073348.5
Wierzbica 2021-07-063333.8
Wierzbica 2021-07-053320
Wierzbica 2021-07-043315.5
Wierzbica 2021-07-033312.8
Wierzbica 2021-07-023299.5
Wierzbica 2021-07-013295.4
Wierzbica 2021-06-303282
Wierzbica 2021-06-293266.1
Wierzbica 2021-06-283251.7
Wierzbica 2021-06-273237.1
Wierzbica 2021-06-263232.6
Wierzbica 2021-06-253227.1
Wierzbica 2021-06-243213.8
Wierzbica 2021-06-233203.2
Wierzbica 2021-06-223188.5
Wierzbica 2021-06-213172.3
Wierzbica 2021-06-203157.3
Wierzbica 2021-06-193141.7
Wierzbica 2021-06-183125.5
Wierzbica 2021-06-173108.8
Wierzbica 2021-06-163095.4
Wierzbica 2021-06-153079.6
Wierzbica 2021-06-143062.5
Wierzbica 2021-06-133055.9
Wierzbica 2021-06-123044.8
Wierzbica 2021-06-113031.1
Wierzbica 2021-06-103018.7
Wierzbica 2021-06-093003.5
Wierzbica 2021-06-082988.4
Wierzbica 2021-06-072973.3
Wierzbica 2021-06-062959.6
Wierzbica 2021-06-052950.6
Wierzbica 2021-06-042937
Wierzbica 2021-06-032923.3
Wierzbica 2021-06-022910.7
Wierzbica 2021-06-012897.9
Wierzbica 2021-05-312883.8
Wierzbica 2021-05-302876.7
Wierzbica 2021-05-292870
Wierzbica 2021-05-282860.1
Wierzbica 2021-05-272846.3
Wierzbica 2021-05-262830.8
Wierzbica 2021-05-252825.7
Wierzbica 2021-05-242812.2
Wierzbica 2021-05-232800.4
Wierzbica 2021-05-222794.2
Wierzbica 2021-05-212781.3
Wierzbica 2021-05-202769.5
Wierzbica 2021-05-192763.6
Wierzbica 2021-05-182756
Wierzbica 2021-05-172742.2
Wierzbica 2021-05-162732.9
Wierzbica 2021-05-152721.1
Wierzbica 2021-05-142712.7
Wierzbica 2021-05-132700.8
Wierzbica 2021-05-122684
Wierzbica 2021-05-112667.3
Wierzbica 2021-05-102650.4
Wierzbica 2021-05-092633.6
Wierzbica 2021-05-082624.8
Wierzbica 2021-05-072618.4
Wierzbica 2021-05-062605.3
Wierzbica 2021-05-052051.4
Wierzbica 2021-05-042051.4
Wierzbica 2021-05-032051.4
Wierzbica 2021-05-022051.4
Wierzbica 2021-05-012051.4
Wierzbica 2021-04-302051.4
Wierzbica 2021-04-292051.4
Wierzbica 2021-04-282051.4
Wierzbica 2021-04-272051.4
Wierzbica 2021-04-262051.4
Wierzbica 2021-04-252051.4
Wierzbica 2021-04-242051.4
Wierzbica 2021-04-232051.4
Wierzbica 2021-04-222051.4
Wierzbica 2021-04-212051.4
Wierzbica 2021-04-202051.4
Wierzbica 2021-04-192051.4
Wierzbica 2021-04-182051.4
Wierzbica 2021-04-172051.4
Wierzbica 2021-04-162051.4
Wierzbica 2021-04-152051.4
Wierzbica 2021-04-142051.4
Wierzbica 2021-03-092051.4
Wierzbica 2021-03-082051.4
Wierzbica 2021-03-072051.4
Wierzbica 2021-03-062051.4
Wierzbica 2021-03-052051.4
Wierzbica 2021-03-042051.4
Wierzbica 2021-03-032051.4
Wierzbica 2021-03-022051.4
Wierzbica 2021-03-012051.4
Wierzbica 2021-02-282051.4
Wierzbica 2021-02-272051.4
Wierzbica 2021-02-262051.4
Wierzbica 2021-02-252051.4
Wierzbica 2021-02-242051.4
Wierzbica 2021-02-232051.4
Wierzbica 2021-02-222051.4
Wierzbica 2021-02-212051.4
Wierzbica 2021-02-202051.4
Wierzbica 2021-02-192051.4
Wierzbica 2021-02-182051.4
Wierzbica 2021-02-172051.2
Wierzbica 2021-02-162048.9
Wierzbica 2021-02-152048.7
Wierzbica 2021-02-142048.6
Wierzbica 2021-02-132048.3
Wierzbica 2021-02-122047.7
Wierzbica 2021-02-112047.6
Wierzbica 2021-02-102045.3
Wierzbica 2021-02-092042.1
Wierzbica 2021-02-082041
Wierzbica 2021-02-072039.1
Wierzbica 2021-02-062032.3
Wierzbica 2021-02-052023.1
Wierzbica 2021-02-042022.5
Wierzbica 2021-02-032020.6
Wierzbica 2021-02-022020
Wierzbica 2021-02-012019.9
Wierzbica 2021-01-312019.9
Wierzbica 2021-01-302019.9
Wierzbica 2021-01-292019.9
Wierzbica 2021-01-282019.9
Wierzbica 2021-01-272019.9
Wierzbica 2021-01-262019.9
Wierzbica 2021-01-252019.9
Wierzbica 2021-01-242018.9
Wierzbica 2021-01-232017.4
Wierzbica 2021-01-222013
Wierzbica 2021-01-212005.8
Wierzbica 2021-01-202005.5
Wierzbica 2021-01-192005.5
Wierzbica 2021-01-182004.5
Wierzbica 2021-01-172004.2
Wierzbica 2021-01-162003.7
Wierzbica 2021-01-152001.9
Wierzbica 2021-01-142000.1
Wierzbica 2021-01-131998.9
Wierzbica 2021-01-121991.4
Wierzbica 2021-01-111988.5
Wierzbica 2021-01-101987.4
Wierzbica 2021-01-091987.3
Wierzbica 2021-01-081986.1
Wierzbica 2021-01-071986
Wierzbica 2021-01-061984.2
Wierzbica 2021-01-051983.9
Wierzbica 2021-01-041981
Wierzbica 2021-01-031978.5
Wierzbica 2021-01-021977.3
Wierzbica 2021-01-011977.2
Wierzbica 2020-12-311976.8
Wierzbica 2020-12-301976.7
Wierzbica 2020-12-291973
Wierzbica 2020-12-281970.7
Wierzbica 2020-12-271964.1
Wierzbica 2020-12-261963
Wierzbica 2020-12-251962.2
Wierzbica 2020-12-241961.9
Wierzbica 2020-12-231961.1
Wierzbica 2020-12-221960.1
Wierzbica 2020-12-211959.6
Wierzbica 2020-12-201958.8
Wierzbica 2020-12-191957.9
Wierzbica 2020-12-181957.4
Wierzbica 2020-12-171956.9
Wierzbica 2020-12-161955.9
Wierzbica 2020-12-151955.3
Wierzbica 2020-12-141955.1
Wierzbica 2020-12-131955.1
Wierzbica 2020-12-121954.9
Wierzbica 2020-12-111954.3
Wierzbica 2020-12-101954.2
Wierzbica 2020-12-091954.1
Wierzbica 2020-12-081954
Wierzbica 2020-12-071947.9
Wierzbica 2020-12-061947.3
Wierzbica 2020-12-051941.6
Wierzbica 2020-12-041940.5
Wierzbica 2020-12-031936.4
Wierzbica 2020-12-021930
Wierzbica 2020-12-011927.7
Wierzbica 2020-11-301925.7
Wierzbica 2020-11-302400
Wierzbica 2020-11-302400
Wierzbica 2020-11-302400
Wierzbica 2020-11-291925.7
Wierzbica 2020-11-281925.2
Wierzbica 2020-11-271924.9
Wierzbica 2020-11-261924.2
Wierzbica 2020-11-251917.4
Wierzbica 2020-11-241915.9
Wierzbica 2020-11-231915.3
Wierzbica 2020-11-221912.7
Wierzbica 2020-11-211912.4
Wierzbica 2020-11-201908
Wierzbica 2020-11-191902.6
Wierzbica 2020-11-181900.6
Wierzbica 2020-11-171898.5
Wierzbica 2020-11-161892
Wierzbica 2020-11-151886.9
Wierzbica 2020-11-141884.6
Wierzbica 2020-11-131883.7
Wierzbica 2020-11-121883.5
Wierzbica 2020-11-111883.4
Wierzbica 2020-11-101882.5
Wierzbica 2020-11-091882.1
Wierzbica 2020-11-081873.9
Wierzbica 2020-11-071873
Wierzbica 2020-11-061872.3
Wierzbica 2020-11-051865.3
Wierzbica 2020-11-041864.7
Wierzbica 2020-11-031862.9
Wierzbica 2020-11-021861
Wierzbica 2020-11-011857.3
Wierzbica 2020-10-311851.1
Wierzbica 2020-10-291842
Wierzbica 2020-10-281837.1
Wierzbica 2020-10-271830.6
Wierzbica 2020-10-261825.4
Wierzbica 2020-10-251822.6
Wierzbica 2020-10-241820.2
Wierzbica 2020-10-231817.9
Wierzbica 2020-10-221813.6
Wierzbica 2020-10-211810.4
Wierzbica 2020-10-201801.4
Wierzbica 2020-10-191795.8
Wierzbica 2020-10-181791.9
Wierzbica 2020-10-171791.7
Wierzbica 2020-10-161790.6
Wierzbica 2020-10-151789.3
Wierzbica 2020-10-141787.5
Wierzbica 2020-10-131786.9
Wierzbica 2020-10-121786.3
Wierzbica 2020-10-111785.6
Wierzbica 2020-10-101778.9
Wierzbica 2020-10-091769.9
Wierzbica 2020-10-081767.6
Wierzbica 2020-10-071762.7
Wierzbica 2020-10-061751.9
Wierzbica 2020-10-051745.1
Wierzbica 2020-10-041736
Wierzbica 2020-10-031726.2
Wierzbica 2020-10-021723.9
Wierzbica 2020-10-011723.4
Wierzbica 2020-09-301723.2
Wierzbica 2020-09-291721.4
Wierzbica 2020-09-281711.1
Wierzbica 2020-09-271710.2
Wierzbica 2020-09-261710.2
Wierzbica 2020-09-251700
Wierzbica 2020-09-241689.2
Wierzbica 2020-09-231677
Wierzbica 2020-09-221664.6
Wierzbica 2020-09-211651.9
Wierzbica 2020-09-201642.2
Wierzbica 2020-09-191629.4
Wierzbica 2020-09-181616.2
Wierzbica 2020-09-171611.4
Wierzbica 2020-09-161600.1
Wierzbica 2020-09-151587.1
Wierzbica 2020-09-141574.2
Wierzbica 2020-09-131562.8
Wierzbica 2020-09-121512.2
Wierzbica 2020-09-111512.2
Wierzbica 2020-09-101512.2
Wierzbica 2020-09-091512.2
Wierzbica 2020-09-081505.9
Wierzbica 2020-09-071501.4
Wierzbica 2020-09-061499.8
Wierzbica 2020-09-051488.5
Wierzbica 2020-09-041476.2
Wierzbica 2020-09-031462.5
Wierzbica 2020-09-021458.3
Wierzbica 2020-09-011456.9
Wierzbica 2020-08-311445.3
Wierzbica 2020-08-301432.3
Wierzbica 2020-08-291423.5
Wierzbica 2020-08-281414.9
Wierzbica 2020-08-271410.5
Wierzbica 2020-08-261400.9
Wierzbica 2020-08-251392.5
Wierzbica 2020-08-241383.6
Wierzbica 2020-08-231379
Wierzbica 2020-08-221350.5
Wierzbica 2020-08-211350.5
Wierzbica 2020-08-201338.9
Wierzbica 2020-08-191331.9
Wierzbica 2020-08-181323.8
Wierzbica 2020-08-171313.6
Wierzbica 2020-08-161299.4
Wierzbica 2020-08-151288.2
Wierzbica 2020-08-141275.2
Wierzbica 2020-08-131260.2
Wierzbica 2020-08-121245
Wierzbica 2020-08-111232.3
Wierzbica 2020-08-101218.9
Wierzbica 2020-08-091206.5
Wierzbica 2020-08-081193.6
Wierzbica 2020-08-071180.8
Wierzbica 2020-08-061166.8
Wierzbica 2020-08-051162.3
Wierzbica 2020-08-041156.6
Wierzbica 2020-08-031143.3
Wierzbica 2020-08-021128.4
Wierzbica 2020-08-011120
Wierzbica 2020-07-311106.5
Wierzbica 2020-07-301092.5
Wierzbica 2020-07-291080
Wierzbica 2020-07-281065.3
Wierzbica 2020-07-271058.4
Wierzbica 2020-07-261045.1
Wierzbica 2020-07-251031
Wierzbica 2020-07-241016.9
Wierzbica 2020-07-231008.1
Wierzbica 2020-07-22996
Wierzbica 2020-07-21985.6
Wierzbica 2020-07-20971.3
Wierzbica 2020-07-19963
Wierzbica 2020-07-18951
Wierzbica 2020-07-17942
Wierzbica 2020-07-16933.6
Wierzbica 2020-07-15921.2
Wierzbica 2020-07-14909.7
Wierzbica 2020-07-13900.9
Wierzbica 2020-07-12891.6
Wierzbica 2020-07-11889.2
Wierzbica 2020-07-10877.8
Wierzbica 2020-07-09867.3
Wierzbica 2020-07-08860.1
Wierzbica 2020-07-07851.6
Wierzbica 2020-07-06841.7
Wierzbica 2020-07-05826.9
Wierzbica 2020-07-04813.5
Wierzbica 2020-07-03807.7
Wierzbica 2020-07-02802.7
Wierzbica 2020-07-01789.5
Wierzbica 2020-06-30782.7
Wierzbica 2020-06-29772.2
Wierzbica 2020-06-28757.5
Wierzbica 2020-06-27746.3
Wierzbica 2020-06-26734.6
Wierzbica 2020-06-25732.7
Wierzbica 2020-06-25729.7
Wierzbica 2020-06-25729.5
Wierzbica 2020-06-25727
Wierzbica 2020-06-24721.5
Wierzbica 2020-06-23717.9
Wierzbica 2020-06-22713.7
Wierzbica 2020-06-21704.7
Wierzbica 2020-06-20704.1
Wierzbica 2020-06-19694.8
Wierzbica 2020-06-18684.8
Wierzbica 2020-06-17676.9
Wierzbica 2020-06-16667.5
Wierzbica 2020-06-15660.4
Wierzbica 2020-06-14655.2
Wierzbica 2020-06-13646.2
Wierzbica 2020-06-12635.6
Wierzbica 2020-06-11628.8
Wierzbica 2020-06-10623.2
Wierzbica 2020-06-09620.5
Wierzbica 2020-06-08614.6
Wierzbica 2020-06-07608.2
Wierzbica 2020-06-06599
Wierzbica 2020-06-05592.1
Wierzbica 2020-06-04582.3
Wierzbica 2020-06-03575.6
Wierzbica 2020-06-02570.5
Wierzbica 2020-06-01560.6
Wierzbica 2020-05-31557.1
Wierzbica 2020-05-30553.9
Wierzbica 2020-05-29547.7
Wierzbica 2020-05-28541.8
Wierzbica 2020-05-27532.9
Wierzbica 2020-05-26527.5
Wierzbica 2020-05-25520.9
Wierzbica 2020-05-24515.3
Wierzbica 2020-05-23505.8
Wierzbica 2020-05-22496.6
Wierzbica 2020-05-21489.4
Wierzbica 2020-05-20482.2
Wierzbica 2020-05-19476.8
Wierzbica 2020-05-18469.2
Wierzbica 2020-05-17462.6
Wierzbica 2020-05-16455.1
Wierzbica 2020-05-15448.4
Wierzbica 2020-05-14441.7
Wierzbica 2020-05-13434.4
Wierzbica 2020-05-12427.4
Wierzbica 2020-05-11419.8
Wierzbica 2020-05-10412.4
Wierzbica 2020-05-09402.5
Wierzbica 2020-05-08395.3
Wierzbica 2020-05-07389.3
Wierzbica 2020-05-06386.7
Wierzbica 2020-05-05381.9
Wierzbica 2020-05-04374.4
Wierzbica 2020-05-03365.7
Wierzbica 2020-05-02362.7
Wierzbica 2020-05-01357.2
Wierzbica 2020-04-30353.7
Wierzbica 2020-04-29347.4
Wierzbica 2020-04-28340.8
Wierzbica 2020-04-27329.2
Wierzbica 2020-04-26322.5
Wierzbica 2020-04-25316.3
Wierzbica 2020-04-24314.6
Wierzbica 2020-04-23307.8
Wierzbica 2020-04-22304.9
Wierzbica 2020-04-21296.1
Wierzbica 2020-04-20288.9
Wierzbica 2020-04-19282.4
Wierzbica 2020-04-18271.8
Wierzbica 2020-04-17257.6
Wierzbica 2020-04-16250.3
Wierzbica 2020-04-15249.5
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.