Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Rankowskie

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Rankowskie 2035-02-2013002.6
Rankowskie 2035-02-1912997.8
Rankowskie 2035-02-1812992.6
Rankowskie 2035-02-1712991.3
Rankowskie 2035-02-1612978.8
Rankowskie 2035-02-1512976.2
Rankowskie 2024-02-1412968.4
Rankowskie 2024-02-1312967
Rankowskie 2024-02-1212964.6
Rankowskie 2024-02-1112961.5
Rankowskie 2024-02-1012957.7
Rankowskie 2024-02-0912957.6
Rankowskie 2024-02-0812955.1
Rankowskie 2024-02-0712954.5
Rankowskie 2024-02-0612952.6
Rankowskie 2024-02-0512950.7
Rankowskie 2024-02-0412946
Rankowskie 2024-02-0312945.4
Rankowskie 2024-02-0212940.1
Rankowskie 2024-02-0112939
Rankowskie 2024-01-3112937.7
Rankowskie 2024-01-3012926.6
Rankowskie 2024-01-2912916
Rankowskie 2024-01-2812914
Rankowskie 2024-01-2712913
Rankowskie 2024-01-2612911.7
Rankowskie 2024-01-2512911.1
Rankowskie 2024-01-2412910.7
Rankowskie 2024-01-2312908.5
Rankowskie 2024-01-2212903.8
Rankowskie 2024-01-2112897.4
Rankowskie 2024-01-2012896.1
Rankowskie 2024-01-1912896
Rankowskie 2024-01-1812895.8
Rankowskie 2024-01-1712888.3
Rankowskie 2024-01-1612880.7
Rankowskie 2024-01-1512878.8
Rankowskie 2024-01-1412877.5
Rankowskie 2024-01-1312876.6
Rankowskie 2024-01-1212872.9
Rankowskie 2024-01-1112871.9
Rankowskie 2024-01-1012863.3
Rankowskie 2024-01-0912854.6
Rankowskie 2024-01-0812848.7
Rankowskie 2024-01-0712847.3
Rankowskie 2024-01-0612846.9
Rankowskie 2024-01-0512845.2
Rankowskie 2024-01-0412844.6
Rankowskie 2024-01-0312844
Rankowskie 2024-01-0212842.8
Rankowskie 2024-01-0112842.7
Rankowskie 2023-12-3112838.6
Rankowskie 2023-12-3012836.7
Rankowskie 2023-12-2912834.7
Rankowskie 2023-12-2812828.4
Rankowskie 2023-12-2712825.5
Rankowskie 2023-12-2612825.3
Rankowskie 2023-12-2512824.4
Rankowskie 2023-12-2412822.9
Rankowskie 2023-12-2312822
Rankowskie 2023-12-2212820.7
Rankowskie 2023-12-2112820.2
Rankowskie 2023-12-2012820.1
Rankowskie 2023-12-1912817.8
Rankowskie 2023-12-1812817.6
Rankowskie 2023-12-1712817.5
Rankowskie 2023-12-1612817.3
Rankowskie 2023-12-1512815.3
Rankowskie 2023-12-1412814.9
Rankowskie 2023-12-1312814.1
Rankowskie 2023-12-1212813.2
Rankowskie 2023-12-1112812.2
Rankowskie 2023-12-1012812.1
Rankowskie 2023-12-0912812
Rankowskie 2023-12-0812812
Rankowskie 2023-12-0712812
Rankowskie 2023-12-0612812
Rankowskie 2023-12-0512811.9
Rankowskie 2023-12-0412811.8
Rankowskie 2023-12-0312811.8
Rankowskie 2023-12-0212811.7
Rankowskie 2023-12-0112809.2
Rankowskie 2023-11-3012808
Rankowskie 2023-11-2912806.2
Rankowskie 2023-11-2812805.4
Rankowskie 2023-11-2712803.7
Rankowskie 2023-11-2612801.3
Rankowskie 2023-11-2512799
Rankowskie 2023-11-2412796.5
Rankowskie 2023-11-2312795.8
Rankowskie 2023-11-2212794.5
Rankowskie 2023-11-2112794
Rankowskie 2023-11-2012792.9
Rankowskie 2023-11-1912792.4
Rankowskie 2023-11-1812792.3
Rankowskie 2023-11-1712791.8
Rankowskie 2023-11-1612784
Rankowskie 2023-11-1512783.3
Rankowskie 2023-11-1412780
Rankowskie 2023-11-1312778.3
Rankowskie 2023-11-1212775.1
Rankowskie 2023-11-1112773.7
Rankowskie 2023-11-1012772.2
Rankowskie 2023-11-0912762.2
Rankowskie 2023-11-0812757.9
Rankowskie 2023-11-0712747.4
Rankowskie 2023-11-0612743.6
Rankowskie 2023-11-0512741.9
Rankowskie 2023-11-0412732.6
Rankowskie 2023-11-0312730.1
Rankowskie 2023-11-0212718.9
Rankowskie 2023-11-0112714.3
Rankowskie 2023-10-3112712.8
Rankowskie 2023-10-3012704.2
Rankowskie 2023-10-2912696
Rankowskie 2023-10-2812694.5
Rankowskie 2023-10-2712691.4
Rankowskie 2023-10-2612686.8
Rankowskie 2023-10-2512686.2
Rankowskie 2023-10-2412676.6
Rankowskie 2023-10-2312672.6
Rankowskie 2023-10-2212669.7
Rankowskie 2023-10-2112664.2
Rankowskie 2023-10-2012661.6
Rankowskie 2023-10-1912654.9
Rankowskie 2023-10-1812643.3
Rankowskie 2023-10-1712632.4
Rankowskie 2023-10-1612630.7
Rankowskie 2023-10-1512623.3
Rankowskie 2023-10-1412610.8
Rankowskie 2023-10-1312602.7
Rankowskie 2023-10-1212594.3
Rankowskie 2023-10-1112586.3
Rankowskie 2023-10-1012574.4
Rankowskie 2023-10-0912571.5
Rankowskie 2023-10-0812559.1
Rankowskie 2023-10-0712556.8
Rankowskie 2023-10-0612548
Rankowskie 2023-10-0512537.9
Rankowskie 2023-10-0412531.2
Rankowskie 2023-10-0312517.5
Rankowskie 2023-10-0212509.4
Rankowskie 2023-10-0112503.3
Rankowskie 2023-09-3012499.4
Rankowskie 2023-09-2912484.7
Rankowskie 2023-09-2812469.8
Rankowskie 2023-09-2712454.9
Rankowskie 2023-09-2612445
Rankowskie 2023-09-2512437
Rankowskie 2023-09-2412433.1
Rankowskie 2023-09-2312428.5
Rankowskie 2023-09-2212414.8
Rankowskie 2023-09-2112398.8
Rankowskie 2023-09-2012384.8
Rankowskie 2023-09-1912383.4
Rankowskie 2023-09-1812368.9
Rankowskie 2023-09-1712353.6
Rankowskie 2023-09-1612336.4
Rankowskie 2023-09-1512319.5
Rankowskie 2023-09-1412316.2
Rankowskie 2023-09-1312301.6
Rankowskie 2023-09-1212288.1
Rankowskie 2023-09-1112272.2
Rankowskie 2023-09-1012256.7
Rankowskie 2023-09-0912241.5
Rankowskie 2023-09-0812225.4
Rankowskie 2023-09-0712210.5
Rankowskie 2023-09-0612193.5
Rankowskie 2023-09-0512176.5
Rankowskie 2023-09-0412160.5
Rankowskie 2023-09-0312150
Rankowskie 2023-09-0212141
Rankowskie 2023-09-0112126.7
Rankowskie 2023-08-3112117.8
Rankowskie 2023-08-3012110.3
Rankowskie 2023-08-2912097.8
Rankowskie 2023-08-2812088.7
Rankowskie 2023-08-2712074.9
Rankowskie 2023-08-2612060.1
Rankowskie 2023-08-2512052.2
Rankowskie 2023-08-2412034.6
Rankowskie 2023-08-2312019.9
Rankowskie 2023-08-2212002.7
Rankowskie 2023-08-2111989.2
Rankowskie 2023-08-2011974.5
Rankowskie 2023-08-1911958.8
Rankowskie 2023-08-1811946.8
Rankowskie 2023-08-1711934.9
Rankowskie 2023-08-1611921.5
Rankowskie 2023-08-1511903.6
Rankowskie 2023-08-1411887
Rankowskie 2023-08-1311868.7
Rankowskie 2023-08-1211850.6
Rankowskie 2023-08-1111832.5
Rankowskie 2023-08-1011826.4
Rankowskie 2023-08-0911811.7
Rankowskie 2023-08-0811797.1
Rankowskie 2023-08-0711783.4
Rankowskie 2023-08-0611768.1
Rankowskie 2023-08-0511763.8
Rankowskie 2023-08-0411755.7
Rankowskie 2023-08-0311751
Rankowskie 2023-08-0211736.3
Rankowskie 2023-08-0111725.9
Rankowskie 2023-07-3111710.6
Rankowskie 2023-07-3011697.7
Rankowskie 2023-07-2911683.5
Rankowskie 2023-07-2811677.5
Rankowskie 2023-07-2711662.9
Rankowskie 2023-07-2611653.3
Rankowskie 2023-07-2511638.8
Rankowskie 2023-07-2411623.6
Rankowskie 2023-07-2311606.1
Rankowskie 2023-07-2211591.6
Rankowskie 2023-07-2111579.4
Rankowskie 2023-07-2011569.9
Rankowskie 2023-07-1911554.6
Rankowskie 2023-07-1811536.9
Rankowskie 2023-07-1711529.4
Rankowskie 2023-07-1611510.4
Rankowskie 2023-07-1511492.1
Rankowskie 2023-07-1411475
Rankowskie 2023-07-1311468.8
Rankowskie 2023-07-1211453.1
Rankowskie 2023-07-1111437.1
Rankowskie 2023-07-1011419.5
Rankowskie 2023-07-0911399.7
Rankowskie 2023-07-0811380.2
Rankowskie 2023-07-0711365.1
Rankowskie 2023-07-0611350.2
Rankowskie 2023-07-0411315.2
Rankowskie 2023-07-0311298.8
Rankowskie 2023-07-0211283.4
Rankowskie 2023-07-0111275.4
Rankowskie 2023-06-3011258.1
Rankowskie 2023-06-2811224.7
Rankowskie 2023-06-2711214.6
Rankowskie 2023-06-2611195.3
Rankowskie 2023-06-2511178
Rankowskie 2023-06-2411168
Rankowskie 2023-06-2311159.4
Rankowskie 2023-06-2211142.9
Rankowskie 2023-06-2111126
Rankowskie 2023-06-2011108.4
Rankowskie 2023-06-1911089.5
Rankowskie 2023-06-1811080.7
Rankowskie 2023-06-1711070.1
Rankowskie 2023-06-1611062.7
Rankowskie 2023-06-1511047.1
Rankowskie 2023-06-1411038.8
Rankowskie 2023-06-1311035
Rankowskie 2023-06-1211018.4
Rankowskie 2023-06-1111001
Rankowskie 2023-06-1010988.8
Rankowskie 2023-06-0910977
Rankowskie 2023-06-0810965.5
Rankowskie 2023-06-0710947.4
Rankowskie 2023-06-0610929.7
Rankowskie 2023-06-0510909.5
Rankowskie 2023-06-0410888.8
Rankowskie 2023-06-0310868.2
Rankowskie 2023-06-0210854.4
Rankowskie 2023-06-0110834.2
Rankowskie 2023-05-3110813.8
Rankowskie 2023-05-3010795.9
Rankowskie 2023-05-2910776.4
Rankowskie 2023-05-2810756.4
Rankowskie 2023-05-2710737
Rankowskie 2023-05-2610723.8
Rankowskie 2023-05-2510712.4
Rankowskie 2023-05-2410697.7
Rankowskie 2023-05-2310677.2
Rankowskie 2023-05-2210657.1
Rankowskie 2023-05-2110636.7
Rankowskie 2023-05-2010622.4
Rankowskie 2023-05-1910618.5
Rankowskie 2023-05-1810615.2
Rankowskie 2023-05-1710612.7
Rankowskie 2023-05-1610596.5
Rankowskie 2023-05-1510521
Rankowskie 2023-05-1410521
Rankowskie 2023-05-1310521
Rankowskie 2023-05-1210521
Rankowskie 2023-05-1110476.1
Rankowskie 2023-05-1010476.1
Rankowskie 2023-05-0910476.1
Rankowskie 2023-05-0810462
Rankowskie 2023-05-0710460
Rankowskie 2023-05-0610448.1
Rankowskie 2023-05-0510431.1
Rankowskie 2023-05-0410410.6
Rankowskie 2023-05-0310404.8
Rankowskie 2023-05-0210391.1
Rankowskie 2023-05-010
Rankowskie 2023-04-300
Rankowskie 2023-04-290
Rankowskie 2023-04-280
Rankowskie 2023-04-270
Rankowskie 2023-04-260
Rankowskie 2023-04-250
Rankowskie 2023-04-240
Rankowskie 2023-04-230
Rankowskie 2023-04-220
Rankowskie 2023-04-210
Rankowskie 2023-04-200
Rankowskie 2023-04-190
Rankowskie 2023-04-180
Rankowskie 2023-04-170
Rankowskie 2023-04-160
Rankowskie 2023-04-150
Rankowskie 2023-04-140
Rankowskie 2023-04-130
Rankowskie 2023-04-120
Rankowskie 2023-04-1110051
Rankowskie 2023-04-1010051
Rankowskie 2023-04-0910051
Rankowskie 2023-04-0810051
Rankowskie 2023-04-0710051
Rankowskie 2023-04-0610051
Rankowskie 2023-04-0510051
Rankowskie 2023-04-0410051
Rankowskie 2023-04-0310051
Rankowskie 2023-04-0210048.7
Rankowskie 2023-04-0110039
Rankowskie 2023-03-3110030.6
Rankowskie 2023-03-3010021.3
Rankowskie 2023-03-2910001.7
Rankowskie 2023-03-289993.5
Rankowskie 2023-03-279991.8
Rankowskie 2023-03-269982
Rankowskie 2023-03-259976.6
Rankowskie 2023-03-249968.9
Rankowskie 2023-03-239961.3
Rankowskie 2023-03-229951.6
Rankowskie 2023-03-219691.5
Rankowskie 2023-03-209691.5
Rankowskie 2023-03-199691.5
Rankowskie 2023-03-189691.5
Rankowskie 2023-03-179691.5
Rankowskie 2023-03-169691.5
Rankowskie 2023-03-159691.5
Rankowskie 2023-03-149691.5
Rankowskie 2023-03-139691.5
Rankowskie 2023-03-129691.5
Rankowskie 2023-03-119691.5
Rankowskie 2023-03-109691.5
Rankowskie 2023-03-099691.5
Rankowskie 2023-03-089691.5
Rankowskie 2023-03-079691.5
Rankowskie 2023-03-069691.5
Rankowskie 2023-03-059691.5
Rankowskie 2023-03-049691.5
Rankowskie 2023-03-039691.5
Rankowskie 2023-03-029691.5
Rankowskie 2023-03-019691.5
Rankowskie 2023-02-289691.5
Rankowskie 2023-02-279691.5
Rankowskie 2023-02-269691.5
Rankowskie 2023-02-259691.5
Rankowskie 2023-02-249691.5
Rankowskie 2023-02-239691.5
Rankowskie 2023-02-229691.5
Rankowskie 2023-02-219691.5
Rankowskie 2023-02-209691.5
Rankowskie 2023-02-199691.5
Rankowskie 2023-02-189691.5
Rankowskie 2023-02-179691.5
Rankowskie 2023-02-169691.5
Rankowskie 2023-02-159691.5
Rankowskie 2023-02-149691.5
Rankowskie 2023-02-139691.5
Rankowskie 2023-02-129691.5
Rankowskie 2023-02-119691.5
Rankowskie 2023-02-109642.9
Rankowskie 2023-02-099642.9
Rankowskie 2023-02-089642.9
Rankowskie 2023-02-079642.9
Rankowskie 2023-02-069642.9
Rankowskie 2023-02-059642.9
Rankowskie 2023-02-049642.9
Rankowskie 2023-02-039642.9
Rankowskie 2023-02-029642.9
Rankowskie 2023-02-019642.9
Rankowskie 2023-01-319642.9
Rankowskie 2023-01-309642.9
Rankowskie 2023-01-299642.9
Rankowskie 2023-01-289642.9
Rankowskie 2023-01-279642.9
Rankowskie 2023-01-269642.7
Rankowskie 2023-01-259642.5
Rankowskie 2023-01-249641.8
Rankowskie 2023-01-239641.6
Rankowskie 2023-01-229641.5
Rankowskie 2023-01-219641.5
Rankowskie 2023-01-209641.3
Rankowskie 2023-01-199598.8
Rankowskie 2023-01-189598.8
Rankowskie 2023-01-179598.8
Rankowskie 2023-01-169598.8
Rankowskie 2023-01-159598.8
Rankowskie 2023-01-149598.8
Rankowskie 2023-01-139598.8
Rankowskie 2023-01-129598.8
Rankowskie 2023-01-119598.8
Rankowskie 2023-01-109598.8
Rankowskie 2023-01-099598.8
Rankowskie 2023-01-089598.8
Rankowskie 2023-01-079598.8
Rankowskie 2023-01-069598.8
Rankowskie 2023-01-059598.8
Rankowskie 2023-01-049598.8
Rankowskie 2023-01-039598.8
Rankowskie 2023-01-029598.8
Rankowskie 2023-01-019598.8
Rankowskie 2022-12-319598.8
Rankowskie 2022-12-309598.8
Rankowskie 2022-12-299525.2
Rankowskie 2022-12-289525.2
Rankowskie 2022-12-279525.2
Rankowskie 2022-12-269525.2
Rankowskie 2022-12-259525.2
Rankowskie 2022-12-249525.2
Rankowskie 2022-12-239525.2
Rankowskie 2022-12-229525.2
Rankowskie 2022-12-219525.2
Rankowskie 2022-12-209525.2
Rankowskie 2022-12-199525.2
Rankowskie 2022-12-189525.2
Rankowskie 2022-12-179525.2
Rankowskie 2022-12-169525.2
Rankowskie 2022-12-159525.2
Rankowskie 2022-12-149525.2
Rankowskie 2022-12-139525.2
Rankowskie 2022-12-129525.2
Rankowskie 2022-12-119525.2
Rankowskie 2022-12-109525.2
Rankowskie 2022-12-099525.2
Rankowskie 2022-12-089525.2
Rankowskie 2022-12-079525.2
Rankowskie 2022-12-069525.2
Rankowskie 2022-12-059525.2
Rankowskie 2022-12-049525.2
Rankowskie 2022-12-039525.2
Rankowskie 2022-12-029525.2
Rankowskie 2022-12-019525.2
Rankowskie 2022-11-309525.2
Rankowskie 2022-11-299525.2
Rankowskie 2022-11-289525.2
Rankowskie 2022-11-279525.2
Rankowskie 2022-11-269525.2
Rankowskie 2022-11-259525.2
Rankowskie 2022-11-249525.2
Rankowskie 2022-11-239525.2
Rankowskie 2022-11-229525.2
Rankowskie 2022-11-219525.2
Rankowskie 2022-11-209525.2
Rankowskie 2022-11-199525.2
Rankowskie 2022-11-189525.2
Rankowskie 2022-11-179525.2
Rankowskie 2022-11-169525.2
Rankowskie 2022-11-159525.2
Rankowskie 2022-11-149525.2
Rankowskie 2022-11-139525.2
Rankowskie 2022-11-129525.2
Rankowskie 2022-11-119525.2
Rankowskie 2022-11-109525.2
Rankowskie 2022-11-099525.2
Rankowskie 2022-11-089525.2
Rankowskie 2022-11-079525.2
Rankowskie 2022-11-069523.4
Rankowskie 2022-11-059522.6
Rankowskie 2022-11-049516.5
Rankowskie 2022-11-039505.2
Rankowskie 2022-11-029502.6
Rankowskie 2022-11-019495.9
Rankowskie 2022-10-319494.3
Rankowskie 2022-10-309491.7
Rankowskie 2022-10-299484.1
Rankowskie 2022-10-289476
Rankowskie 2022-10-279467.2
Rankowskie 2022-10-269462.6
Rankowskie 2022-10-259458.3
Rankowskie 2022-10-249452.5
Rankowskie 2022-10-239446.5
Rankowskie 2022-10-229442.3
Rankowskie 2022-10-219432.9
Rankowskie 2022-10-209424.1
Rankowskie 2022-10-199421
Rankowskie 2022-10-189377.8
Rankowskie 2022-10-179377.8
Rankowskie 2022-10-169377.8
Rankowskie 2022-10-159377.8
Rankowskie 2022-10-149376.7
Rankowskie 2022-10-139363.4
Rankowskie 2022-10-129351.2
Rankowskie 2022-10-119345.1
Rankowskie 2022-10-109333.5
Rankowskie 2022-10-099327.6
Rankowskie 2022-10-089151
Rankowskie 2022-10-079151
Rankowskie 2022-10-069151
Rankowskie 2022-10-059151
Rankowskie 2022-10-049151
Rankowskie 2022-10-039151
Rankowskie 2022-10-029151
Rankowskie 2022-10-019151
Rankowskie 2022-09-309151
Rankowskie 2022-09-299151
Rankowskie 2022-09-289151
Rankowskie 2022-09-279151
Rankowskie 2022-09-269151
Rankowskie 2022-09-259151
Rankowskie 2022-09-249151
Rankowskie 2022-09-239151
Rankowskie 2022-09-229151
Rankowskie 2022-09-219151
Rankowskie 2022-09-209151
Rankowskie 2022-09-199151
Rankowskie 2022-09-189151
Rankowskie 2022-09-179151
Rankowskie 2022-09-169151
Rankowskie 2022-09-159151
Rankowskie 2022-09-149151
Rankowskie 2022-09-139138.3
Rankowskie 2022-09-129136.5
Rankowskie 2022-09-119134.3
Rankowskie 2022-09-109129.4
Rankowskie 2022-09-099128.5
Rankowskie 2022-09-089109.4
Rankowskie 2022-09-079094.3
Rankowskie 2022-09-069066.5
Rankowskie 2022-09-059052.7
Rankowskie 2022-09-049047.5
Rankowskie 2022-09-039032.4
Rankowskie 2022-09-029014.3
Rankowskie 2022-08-318981.8
Rankowskie 2022-08-308972.2
Rankowskie 2022-08-298962.4
Rankowskie 2022-08-288947.4
Rankowskie 2022-08-278931.3
Rankowskie 2022-08-268913.9
Rankowskie 2022-08-258769.4
Rankowskie 2022-08-248769.4
Rankowskie 2022-08-238769.4
Rankowskie 2022-08-228769.4
Rankowskie 2022-08-218769.4
Rankowskie 2022-08-208769.4
Rankowskie 2022-08-198769.4
Rankowskie 2022-08-188769.4
Rankowskie 2022-08-178769.4
Rankowskie 2022-08-168769.4
Rankowskie 2022-08-148757.4
Rankowskie 2022-08-138751.1
Rankowskie 2022-08-128742.2
Rankowskie 2022-08-118728.5
Rankowskie 2022-08-108714.4
Rankowskie 2022-08-098698.8
Rankowskie 2022-08-088684.4
Rankowskie 2022-08-078664.7
Rankowskie 2022-08-068650.5
Rankowskie 2022-08-058632.6
Rankowskie 2022-08-048614.1
Rankowskie 2022-08-038599.8
Rankowskie 2022-08-028444
Rankowskie 2022-08-018444
Rankowskie 2022-07-318444
Rankowskie 2022-07-308444
Rankowskie 2022-07-298444
Rankowskie 2022-07-288444
Rankowskie 2022-07-278444
Rankowskie 2022-07-268444
Rankowskie 2022-07-258444
Rankowskie 2022-07-248444
Rankowskie 2022-07-238444
Rankowskie 2022-07-228397.6
Rankowskie 2022-07-218397.6
Rankowskie 2022-07-208366.9
Rankowskie 2022-07-198366.9
Rankowskie 2022-07-188366.9
Rankowskie 2022-07-178322.9
Rankowskie 2022-07-168322.9
Rankowskie 2022-07-158322.9
Rankowskie 2022-07-148294.2
Rankowskie 2022-07-138292.5
Rankowskie 2022-07-128284.6
Rankowskie 2022-07-118272.3
Rankowskie 2022-07-108263.7
Rankowskie 2022-07-098249.5
Rankowskie 2022-07-088238.3
Rankowskie 2022-07-078226.3
Rankowskie 2022-07-068209.8
Rankowskie 2022-07-058208.1
Rankowskie 2022-07-048190.8
Rankowskie 2022-07-038182.9
Rankowskie 2022-07-028099.7
Rankowskie 2022-07-018099.7
Rankowskie 2022-06-308099.7
Rankowskie 2022-06-298099.7
Rankowskie 2022-06-288099.7
Rankowskie 2022-06-278064.6
Rankowskie 2022-06-268064.6
Rankowskie 2022-06-258044
Rankowskie 2022-06-248025.5
Rankowskie 2022-06-238008.3
Rankowskie 2022-06-227987.1
Rankowskie 2022-06-217974.2
Rankowskie 2022-06-207956.4
Rankowskie 2022-06-197891.1
Rankowskie 2022-06-187891.1
Rankowskie 2022-06-177891.1
Rankowskie 2022-06-167882
Rankowskie 2022-06-157869.5
Rankowskie 2022-06-147852.9
Rankowskie 2022-06-137839.1
Rankowskie 2022-06-127819.5
Rankowskie 2022-06-117799.1
Rankowskie 2022-06-107787.1
Rankowskie 2022-06-097771.1
Rankowskie 2022-06-087756.4
Rankowskie 2022-06-077740
Rankowskie 2022-06-067721.1
Rankowskie 2022-06-057709.8
Rankowskie 2022-06-047704.2
Rankowskie 2022-06-037683.7
Rankowskie 2022-06-027674.1
Rankowskie 2022-06-017661.2
Rankowskie 2022-05-317642.1
Rankowskie 2022-05-307619.5
Rankowskie 2022-05-297619.5
Rankowskie 2022-05-287603.8
Rankowskie 2022-05-277598
Rankowskie 2022-05-267582.9
Rankowskie 2022-05-257573.5
Rankowskie 2022-05-247557.6
Rankowskie 2022-05-237544.1
Rankowskie 2022-05-227536.8
Rankowskie 2022-05-217525.5
Rankowskie 2022-05-207510.1
Rankowskie 2022-05-197489.2
Rankowskie 2022-05-187467.8
Rankowskie 2022-05-177449.2
Rankowskie 2022-05-167429.8
Rankowskie 2022-05-157411.4
Rankowskie 2022-05-147398.4
Rankowskie 2022-05-137382.5
Rankowskie 2022-05-127366.5
Rankowskie 2022-05-117349.6
Rankowskie 2022-05-107329.2
Rankowskie 2022-05-097309.1
Rankowskie 2022-05-087293.8
Rankowskie 2022-05-077275.8
Rankowskie 2022-05-067265.2
Rankowskie 2022-05-057245.4
Rankowskie 2022-05-047228.9
Rankowskie 2022-05-037212.6
Rankowskie 2022-05-027195.9
Rankowskie 2022-05-017178.6
Rankowskie 2022-04-307162
Rankowskie 2022-04-297149.2
Rankowskie 2022-04-287133.1
Rankowskie 2022-04-277120.7
Rankowskie 2022-04-267115.4
Rankowskie 2022-04-257102.9
Rankowskie 2022-04-247088
Rankowskie 2022-04-237081.3
Rankowskie 2022-04-227076.1
Rankowskie 2022-04-217073.8
Rankowskie 2022-04-207070.7
Rankowskie 2022-04-197064.4
Rankowskie 2022-04-187052.1
Rankowskie 2022-04-177039.6
Rankowskie 2022-04-167031.2
Rankowskie 2022-04-157026.2
Rankowskie 2022-04-147007.6
Rankowskie 2022-04-136988.5
Rankowskie 2022-04-126971.4
Rankowskie 2022-04-116960.8
Rankowskie 2022-04-106945.8
Rankowskie 2022-04-096942.5
Rankowskie 2022-04-086931.8
Rankowskie 2022-04-076918.1
Rankowskie 2022-04-066912.4
Rankowskie 2022-04-056908
Rankowskie 2022-04-046893.3
Rankowskie 2022-04-036883.9
Rankowskie 2022-04-026880.9
Rankowskie 2022-04-016879.5
Rankowskie 2022-03-316878.2
Rankowskie 2022-03-306822.9
Rankowskie 2022-03-296822.9
Rankowskie 2022-03-286822.9
Rankowskie 2022-03-276822.9
Rankowskie 2022-03-266815.8
Rankowskie 2022-03-256798.8
Rankowskie 2022-03-246781.1
Rankowskie 2022-03-236764.1
Rankowskie 2022-03-226746.6
Rankowskie 2022-03-216729.4
Rankowskie 2022-03-206711.8
Rankowskie 2022-03-196694.5
Rankowskie 2022-03-186676.6
Rankowskie 2022-03-176659.7
Rankowskie 2022-03-166655.1
Rankowskie 2022-03-156640.2
Rankowskie 2022-03-146623.3
Rankowskie 2022-03-136608.1
Rankowskie 2022-03-126593
Rankowskie 2022-03-116575.4
Rankowskie 2022-03-106559.2
Rankowskie 2022-03-096557
Rankowskie 2022-03-086554.4
Rankowskie 2022-03-076550.7
Rankowskie 2022-03-066549.3
Rankowskie 2022-03-056547.5
Rankowskie 2022-03-046544
Rankowskie 2022-03-036533.4
Rankowskie 2022-03-026527.4
Rankowskie 2022-03-016513
Rankowskie 2022-02-286501.6
Rankowskie 2022-02-276494.8
Rankowskie 2022-02-266482.4
Rankowskie 2022-02-256479.3
Rankowskie 2022-02-246464.4
Rankowskie 2022-02-236460.8
Rankowskie 2022-02-226455.9
Rankowskie 2022-02-216454.7
Rankowskie 2022-02-206452.1
Rankowskie 2022-02-196445.3
Rankowskie 2022-02-186438
Rankowskie 2022-02-176435.9
Rankowskie 2022-02-166428.6
Rankowskie 2022-02-156417.4
Rankowskie 2022-02-146404.4
Rankowskie 2022-02-136391.2
Rankowskie 2022-02-126380.1
Rankowskie 2022-02-116378.8
Rankowskie 2022-02-106376.8
Rankowskie 2022-02-096372.1
Rankowskie 2022-02-086369.7
Rankowskie 2022-02-076368.3
Rankowskie 2022-02-066365.5
Rankowskie 2022-02-056363.4
Rankowskie 2022-02-046360.9
Rankowskie 2022-02-036358.3
Rankowskie 2022-02-026357.1
Rankowskie 2022-02-016352.5
Rankowskie 2022-01-316348.4
Rankowskie 2022-01-306347
Rankowskie 2022-01-296338.6
Rankowskie 2022-01-286337.8
Rankowskie 2022-01-276318.7
Rankowskie 2022-01-266318.7
Rankowskie 2022-01-256318.7
Rankowskie 2022-01-246318.7
Rankowskie 2022-01-236318.7
Rankowskie 2022-01-226318.7
Rankowskie 2022-01-216315.7
Rankowskie 2022-01-206313.7
Rankowskie 2022-01-196312.9
Rankowskie 2022-01-186309
Rankowskie 2022-01-176308.6
Rankowskie 2022-01-166306.5
Rankowskie 2022-01-156301.9
Rankowskie 2022-01-146301.8
Rankowskie 2022-01-136301.5
Rankowskie 2022-01-126299.1
Rankowskie 2022-01-116297.6
Rankowskie 2022-01-106297.5
Rankowskie 2022-01-096293.1
Rankowskie 2022-01-086223.2
Rankowskie 2022-01-076223.2
Rankowskie 2022-01-066223.2
Rankowskie 2022-01-056223.2
Rankowskie 2022-01-046223.2
Rankowskie 2022-01-036223.2
Rankowskie 2022-01-026223.2
Rankowskie 2022-01-016223.2
Rankowskie 2021-12-316223.2
Rankowskie 2021-12-306223.2
Rankowskie 2021-12-296223.2
Rankowskie 2021-12-286223.2
Rankowskie 2021-12-276223.2
Rankowskie 2021-12-266223.2
Rankowskie 2021-12-256223.2
Rankowskie 2021-12-246223.2
Rankowskie 2021-12-236223.2
Rankowskie 2021-12-226223.2
Rankowskie 2021-12-216223.2
Rankowskie 2021-12-206223.2
Rankowskie 2021-12-196223.2
Rankowskie 2021-12-186223.2
Rankowskie 2021-12-176223.2
Rankowskie 2021-12-166223.2
Rankowskie 2021-12-156223.2
Rankowskie 2021-12-146223.2
Rankowskie 2021-12-136223.2
Rankowskie 2021-12-126223.2
Rankowskie 2021-12-116223.2
Rankowskie 2021-12-106223.2
Rankowskie 2021-12-096223.2
Rankowskie 2021-12-086223.2
Rankowskie 2021-12-076223.2
Rankowskie 2021-12-066223.2
Rankowskie 2021-12-056223.2
Rankowskie 2021-12-046222.6
Rankowskie 2021-12-036218.2
Rankowskie 2021-12-026214.1
Rankowskie 2021-12-016211.8
Rankowskie 2021-11-306201.4
Rankowskie 2021-11-296201.4
Rankowskie 2021-11-286201.4
Rankowskie 2021-11-276201.4
Rankowskie 2021-11-266201.4
Rankowskie 2021-11-256090.5
Rankowskie 2021-11-246090.5
Rankowskie 2021-11-236090.5
Rankowskie 2021-11-226090.5
Rankowskie 2021-11-216090.5
Rankowskie 2021-11-206090.5
Rankowskie 2021-11-196090.5
Rankowskie 2021-11-186090.5
Rankowskie 2021-11-176090.5
Rankowskie 2021-11-166090.5
Rankowskie 2021-11-156090.5
Rankowskie 2021-11-146090.5
Rankowskie 2021-11-136090.5
Rankowskie 2021-11-126090.5
Rankowskie 2021-11-116090.5
Rankowskie 2021-11-106090.5
Rankowskie 2021-11-096090.5
Rankowskie 2021-11-086090.5
Rankowskie 2021-11-076090.5
Rankowskie 2021-11-066090.5
Rankowskie 2021-11-056090.5
Rankowskie 2021-11-046090.5
Rankowskie 2021-11-036090.5
Rankowskie 2021-11-026090.5
Rankowskie 2021-11-016090.5
Rankowskie 2021-10-316083.8
Rankowskie 2021-10-306072.9
Rankowskie 2021-10-296061.7
Rankowskie 2021-10-286055.4
Rankowskie 2021-10-276046.5
Rankowskie 2021-10-266037.3
Rankowskie 2021-10-256025.3
Rankowskie 2021-10-246021.5
Rankowskie 2021-10-235781.3
Rankowskie 2021-10-225781.3
Rankowskie 2021-10-215781.3
Rankowskie 2021-10-205781.3
Rankowskie 2021-10-195781.3
Rankowskie 2021-10-185781.3
Rankowskie 2021-10-175781.3
Rankowskie 2021-10-165781.3
Rankowskie 2021-10-155781.3
Rankowskie 2021-10-145781.3
Rankowskie 2021-10-135781.3
Rankowskie 2021-10-125781.3
Rankowskie 2021-10-115781.3
Rankowskie 2021-10-105781.3
Rankowskie 2021-10-095781.3
Rankowskie 2021-10-085781.3
Rankowskie 2021-10-075781.3
Rankowskie 2021-10-065781.3
Rankowskie 2021-10-055781.3
Rankowskie 2021-10-045781.3
Rankowskie 2021-10-035781.3
Rankowskie 2021-10-025781.3
Rankowskie 2021-10-015781.3
Rankowskie 2021-09-305781.3
Rankowskie 2021-09-295781.3
Rankowskie 2021-09-285781.3
Rankowskie 2021-09-275781.3
Rankowskie 2021-09-265781.3
Rankowskie 2021-09-255780.1
Rankowskie 2021-09-245774.8
Rankowskie 2021-09-235770.7
Rankowskie 2021-09-225759.8
Rankowskie 2021-09-215751.1
Rankowskie 2021-09-205747.9
Rankowskie 2021-09-195747
Rankowskie 2021-09-185745.2
Rankowskie 2021-09-175743.8
Rankowskie 2021-09-165738.5
Rankowskie 2021-09-155724.1
Rankowskie 2021-09-145713.5
Rankowskie 2021-09-135705.6
Rankowskie 2021-09-125693.4
Rankowskie 2021-09-115679.4
Rankowskie 2021-09-105664.4
Rankowskie 2021-09-095649.4
Rankowskie 2021-09-085634.8
Rankowskie 2021-09-075620.1
Rankowskie 2021-09-065604
Rankowskie 2021-09-055589.9
Rankowskie 2021-09-045573.6
Rankowskie 2021-09-035558.1
Rankowskie 2021-09-025466.1
Rankowskie 2021-09-015466.1
Rankowskie 2021-08-315466.1
Rankowskie 2021-08-305466.1
Rankowskie 2021-08-295466.1
Rankowskie 2021-08-285466.1
Rankowskie 2021-08-275466.1
Rankowskie 2021-08-265466.1
Rankowskie 2021-08-255466.1
Rankowskie 2021-08-245466.1
Rankowskie 2021-08-235466.1
Rankowskie 2021-08-225466.1
Rankowskie 2021-08-215452.1
Rankowskie 2021-08-205452.1
Rankowskie 2021-08-195429
Rankowskie 2021-08-185428.7
Rankowskie 2021-08-175423
Rankowskie 2021-08-165413
Rankowskie 2021-08-155397.6
Rankowskie 2021-08-145382.5
Rankowskie 2021-08-135366.5
Rankowskie 2021-08-125349
Rankowskie 2021-08-115279.4
Rankowskie 2021-08-105279.4
Rankowskie 2021-08-095279.4
Rankowskie 2021-08-085279.4
Rankowskie 2021-08-075279.4
Rankowskie 2021-08-065279.4
Rankowskie 2021-08-055279.4
Rankowskie 2021-08-045257.1
Rankowskie 2021-08-035257.1
Rankowskie 2021-08-025249.3
Rankowskie 2021-08-015239.2
Rankowskie 2021-07-315214.6
Rankowskie 2021-07-305214.6
Rankowskie 2021-07-295198.4
Rankowskie 2021-07-285181.8
Rankowskie 2021-07-275167.9
Rankowskie 2021-07-265157.1
Rankowskie 2021-07-255144.5
Rankowskie 2021-07-245116.9
Rankowskie 2021-07-235116.7
Rankowskie 2021-07-225101.2
Rankowskie 2021-07-215086
Rankowskie 2021-07-205063.8
Rankowskie 2021-07-195057.7
Rankowskie 2021-07-185042.3
Rankowskie 2021-07-175029.7
Rankowskie 2021-07-165013.2
Rankowskie 2021-07-154997.9
Rankowskie 2021-07-144981.8
Rankowskie 2021-07-134966.9
Rankowskie 2021-07-124952
Rankowskie 2021-07-114936.5
Rankowskie 2021-07-104870.7
Rankowskie 2021-07-094870.7
Rankowskie 2021-07-084870.7
Rankowskie 2021-07-074870.7
Rankowskie 2021-07-064827.7
Rankowskie 2021-07-054827.7
Rankowskie 2021-07-044827.7
Rankowskie 2021-07-034812.5
Rankowskie 2021-07-024793.3
Rankowskie 2021-07-014793.3
Rankowskie 2021-06-304784.9
Rankowskie 2021-06-294772.7
Rankowskie 2021-06-284736.5
Rankowskie 2021-06-274736.5
Rankowskie 2021-06-264731.7
Rankowskie 2021-06-254697.5
Rankowskie 2021-06-244697.5
Rankowskie 2021-06-234697.5
Rankowskie 2021-06-224680.2
Rankowskie 2021-06-214661.7
Rankowskie 2021-06-204644.5
Rankowskie 2021-06-194626.4
Rankowskie 2021-06-184608.7
Rankowskie 2021-06-174512.2
Rankowskie 2021-06-164512.2
Rankowskie 2021-06-154512.2
Rankowskie 2021-06-144512.2
Rankowskie 2021-06-134512.2
Rankowskie 2021-06-124512.2
Rankowskie 2021-06-114496.6
Rankowskie 2021-06-104483.6
Rankowskie 2021-06-094465.7
Rankowskie 2021-06-084447.8
Rankowskie 2021-06-074430.1
Rankowskie 2021-06-064413.8
Rankowskie 2021-06-054402.9
Rankowskie 2021-06-044386.1
Rankowskie 2021-06-034368.1
Rankowskie 2021-06-024314.5
Rankowskie 2021-06-014314.5
Rankowskie 2021-05-314314.5
Rankowskie 2021-05-304310.2
Rankowskie 2021-05-294248.1
Rankowskie 2021-05-284248.1
Rankowskie 2021-05-274248.1
Rankowskie 2021-05-264248.1
Rankowskie 2021-05-254248.1
Rankowskie 2021-05-244231.8
Rankowskie 2021-05-234216.1
Rankowskie 2021-05-224207.5
Rankowskie 2021-05-214190
Rankowskie 2021-05-204175.5
Rankowskie 2021-05-194168.5
Rankowskie 2021-05-184159.6
Rankowskie 2021-05-174145.4
Rankowskie 2021-05-164132.3
Rankowskie 2021-05-154119.1
Rankowskie 2021-05-144111.2
Rankowskie 2021-05-134096.8
Rankowskie 2021-05-124078.1
Rankowskie 2021-05-114059.2
Rankowskie 2021-05-104040
Rankowskie 2021-05-094020.9
Rankowskie 2021-05-083947
Rankowskie 2021-05-073947
Rankowskie 2021-05-063947
Rankowskie 2021-05-053947
Rankowskie 2021-05-043947
Rankowskie 2021-05-033947
Rankowskie 2021-05-023941.5
Rankowskie 2021-05-013936.5
Rankowskie 2021-04-303925.9
Rankowskie 2021-04-293912.6
Rankowskie 2021-04-283893.6
Rankowskie 2021-04-273877.4
Rankowskie 2021-04-263865
Rankowskie 2021-04-253854
Rankowskie 2021-04-243839.4
Rankowskie 2021-04-233797.4
Rankowskie 2021-04-223797.4
Rankowskie 2021-04-213797.4
Rankowskie 2021-04-203790
Rankowskie 2021-04-193775.6
Rankowskie 2021-04-183758.4
Rankowskie 2021-04-173758.4
Rankowskie 2021-04-163758.4
Rankowskie 2021-04-153758.4
Rankowskie 2021-04-143756.3
Rankowskie 2021-03-093420.4
Rankowskie 2021-03-083410.8
Rankowskie 2021-03-073408.4
Rankowskie 2021-03-063400.3
Rankowskie 2021-03-053392.5
Rankowskie 2021-03-043386.7
Rankowskie 2021-03-033379.9
Rankowskie 2021-03-023369.5
Rankowskie 2021-03-013368.7
Rankowskie 2021-02-283357.7
Rankowskie 2021-02-273357.7
Rankowskie 2021-02-263347.4
Rankowskie 2021-02-253336.5
Rankowskie 2021-02-243327.9
Rankowskie 2021-02-233323
Rankowskie 2021-02-223310.8
Rankowskie 2021-02-213298.7
Rankowskie 2021-02-203295
Rankowskie 2021-02-193290
Rankowskie 2021-02-183285.7
Rankowskie 2021-02-173283
Rankowskie 2021-02-163273.2
Rankowskie 2021-02-153272.3
Rankowskie 2021-02-143272
Rankowskie 2021-02-133271.2
Rankowskie 2021-02-123269.8
Rankowskie 2021-02-113269.3
Rankowskie 2021-02-103266
Rankowskie 2021-02-093262.3
Rankowskie 2021-02-083261.1
Rankowskie 2021-02-073259
Rankowskie 2021-02-063251
Rankowskie 2021-02-053240.7
Rankowskie 2021-02-043239.9
Rankowskie 2021-02-033237.7
Rankowskie 2021-02-023237.3
Rankowskie 2021-02-013237.2
Rankowskie 2021-01-313237.1
Rankowskie 2021-01-303237.1
Rankowskie 2021-01-293237.1
Rankowskie 2021-01-283237.1
Rankowskie 2021-01-273237.1
Rankowskie 2021-01-263237.1
Rankowskie 2021-01-253237.1
Rankowskie 2021-01-243235.7
Rankowskie 2021-01-233234
Rankowskie 2021-01-223228.7
Rankowskie 2021-01-213220.6
Rankowskie 2021-01-203220.6
Rankowskie 2021-01-193220.6
Rankowskie 2021-01-183219.9
Rankowskie 2021-01-173219.8
Rankowskie 2021-01-163219.4
Rankowskie 2021-01-153218.9
Rankowskie 2021-01-143218.7
Rankowskie 2021-01-133218.6
Rankowskie 2021-01-123210.5
Rankowskie 2021-01-113207.3
Rankowskie 2021-01-103206.6
Rankowskie 2021-01-093206.4
Rankowskie 2021-01-083202.2
Rankowskie 2021-01-073202.2
Rankowskie 2021-01-063202.2
Rankowskie 2021-01-053201.8
Rankowskie 2021-01-043198.4
Rankowskie 2021-01-033192.7
Rankowskie 2021-01-023192.7
Rankowskie 2021-01-013192.7
Rankowskie 2020-12-313192.7
Rankowskie 2020-12-303192.7
Rankowskie 2020-12-293189.3
Rankowskie 2020-12-283186.5
Rankowskie 2020-12-273179.3
Rankowskie 2020-12-263167.9
Rankowskie 2020-12-253167.9
Rankowskie 2020-12-243167.9
Rankowskie 2020-12-233167.9
Rankowskie 2020-12-223167.9
Rankowskie 2020-12-213167.9
Rankowskie 2020-12-203167.9
Rankowskie 2020-12-193167.9
Rankowskie 2020-12-183167.9
Rankowskie 2020-12-173167.9
Rankowskie 2020-12-163167.9
Rankowskie 2020-12-153167.9
Rankowskie 2020-12-143167.9
Rankowskie 2020-12-133167.9
Rankowskie 2020-12-123167.8
Rankowskie 2020-12-113167.6
Rankowskie 2020-12-103167.5
Rankowskie 2020-12-093167.4
Rankowskie 2020-12-083167.2
Rankowskie 2020-12-073160.3
Rankowskie 2020-12-063159.5
Rankowskie 2020-12-053153.4
Rankowskie 2020-12-043152
Rankowskie 2020-12-033148
Rankowskie 2020-12-023140.8
Rankowskie 2020-12-013138.3
Rankowskie 2020-11-303135.7
Rankowskie 2020-11-293135.7
Rankowskie 2020-11-283135.5
Rankowskie 2020-11-273135
Rankowskie 2020-11-263134.1
Rankowskie 2020-11-253126.7
Rankowskie 2020-11-243124.3
Rankowskie 2020-11-233123.5
Rankowskie 2020-11-223119.3
Rankowskie 2020-11-213119.1
Rankowskie 2020-11-203115
Rankowskie 2020-11-193108.9
Rankowskie 2020-11-183106
Rankowskie 2020-11-173103.7
Rankowskie 2020-11-163096
Rankowskie 2020-11-153090.6
Rankowskie 2020-11-143088
Rankowskie 2020-11-133087
Rankowskie 2020-11-123086.9
Rankowskie 2020-11-113086.8
Rankowskie 2020-11-103086.1
Rankowskie 2020-11-093085.9
Rankowskie 2020-11-083077
Rankowskie 2020-11-073075.8
Rankowskie 2020-11-063074.9
Rankowskie 2020-11-053066.7
Rankowskie 2020-11-043066.6
Rankowskie 2020-11-033064.8
Rankowskie 2020-11-023062.6
Rankowskie 2020-11-013058.1
Rankowskie 2020-10-313051.7
Rankowskie 2020-10-293042.1
Rankowskie 2020-10-283036.9
Rankowskie 2020-10-273030.3
Rankowskie 2020-10-263023.8
Rankowskie 2020-10-253020.6
Rankowskie 2020-10-243018.3
Rankowskie 2020-10-233015.4
Rankowskie 2020-10-223009.9
Rankowskie 2020-10-213006.1
Rankowskie 2020-10-202995.9
Rankowskie 2020-10-192988.4
Rankowskie 2020-10-182983.1
Rankowskie 2020-10-172982.9
Rankowskie 2020-10-162981.9
Rankowskie 2020-10-152980.4
Rankowskie 2020-10-142977.9
Rankowskie 2020-10-132977.2
Rankowskie 2020-10-122976.5
Rankowskie 2020-10-112975.7
Rankowskie 2020-10-102967.7
Rankowskie 2020-10-092956.6
Rankowskie 2020-10-082954
Rankowskie 2020-10-072947.9
Rankowskie 2020-10-062936.9
Rankowskie 2020-10-052929.1
Rankowskie 2020-10-042919.4
Rankowskie 2020-10-032908
Rankowskie 2020-10-022904.9
Rankowskie 2020-10-012903.7
Rankowskie 2020-09-302903
Rankowskie 2020-09-292900.7
Rankowskie 2020-09-282889.2
Rankowskie 2020-09-272886.8
Rankowskie 2020-09-262883.1
Rankowskie 2020-09-252871.4
Rankowskie 2020-09-242859.7
Rankowskie 2020-09-232846.5
Rankowskie 2020-09-222833
Rankowskie 2020-09-212819.2
Rankowskie 2020-09-202808
Rankowskie 2020-09-192794.1
Rankowskie 2020-09-182779.5
Rankowskie 2020-09-172774.3
Rankowskie 2020-09-162761.5
Rankowskie 2020-09-152747.5
Rankowskie 2020-09-142733.5
Rankowskie 2020-09-132720
Rankowskie 2020-09-122705.9
Rankowskie 2020-09-112693.4
Rankowskie 2020-09-102683.1
Rankowskie 2020-09-092671.6
Rankowskie 2020-09-082657.8
Rankowskie 2020-09-072652.3
Rankowskie 2020-09-062650.4
Rankowskie 2020-09-052637.9
Rankowskie 2020-09-042623.2
Rankowskie 2020-09-032607.6
Rankowskie 2020-09-022602.7
Rankowskie 2020-09-012601.3
Rankowskie 2020-08-312587.6
Rankowskie 2020-08-302573.4
Rankowskie 2020-08-292562.2
Rankowskie 2020-08-282552.1
Rankowskie 2020-08-272547
Rankowskie 2020-08-262534.3
Rankowskie 2020-08-252523.3
Rankowskie 2020-08-242512.5
Rankowskie 2020-08-232507.4
Rankowskie 2020-08-222476.3
Rankowskie 2020-08-212476.3
Rankowskie 2020-08-202463.6
Rankowskie 2020-08-192454.7
Rankowskie 2020-08-182445.3
Rankowskie 2020-08-172434.2
Rankowskie 2020-08-162417.9
Rankowskie 2020-08-152405
Rankowskie 2020-08-142391
Rankowskie 2020-08-132374.6
Rankowskie 2020-08-122357.9
Rankowskie 2020-08-112343.8
Rankowskie 2020-08-102329.6
Rankowskie 2020-08-092316.3
Rankowskie 2020-08-082301.5
Rankowskie 2020-08-072287.1
Rankowskie 2020-08-062270.8
Rankowskie 2020-08-052265.1
Rankowskie 2020-08-042258.3
Rankowskie 2020-08-032242.7
Rankowskie 2020-08-022225.6
Rankowskie 2020-08-012216.4
Rankowskie 2020-07-312199.7
Rankowskie 2020-07-302184
Rankowskie 2020-07-292168.4
Rankowskie 2020-07-282151.7
Rankowskie 2020-07-272143.3
Rankowskie 2020-07-262126.9
Rankowskie 2020-07-252110
Rankowskie 2020-07-242092.1
Rankowskie 2020-07-232078.7
Rankowskie 2020-07-222062.9
Rankowskie 2020-07-212047.8
Rankowskie 2020-07-202030.8
Rankowskie 2020-07-192020.1
Rankowskie 2020-07-182005.2
Rankowskie 2020-07-171994.9
Rankowskie 2020-07-161984.5
Rankowskie 2020-07-151967.7
Rankowskie 2020-07-141952.2
Rankowskie 2020-07-131940.5
Rankowskie 2020-07-121927.6
Rankowskie 2020-07-111924.5
Rankowskie 2020-07-101907.4
Rankowskie 2020-07-091895.4
Rankowskie 2020-07-081885.7
Rankowskie 2020-07-071873.2
Rankowskie 2020-07-061859.2
Rankowskie 2020-07-051841.1
Rankowskie 2020-07-041824.4
Rankowskie 2020-07-031816.4
Rankowskie 2020-07-021810.9
Rankowskie 2020-07-011793.3
Rankowskie 2020-06-301775.8
Rankowskie 2020-06-291761.8
Rankowskie 2020-06-281744.5
Rankowskie 2020-06-271729.2
Rankowskie 2020-06-261701.7
Rankowskie 2020-06-251701.7
Rankowskie 2020-06-251701.7
Rankowskie 2020-04-29990.8
Rankowskie 2020-04-28973
Rankowskie 2020-04-27955.7
Rankowskie 2020-04-26941.9
Rankowskie 2020-04-25932.2
Rankowskie 2020-04-24917.7
Rankowskie 2020-04-23900.6
Rankowskie 2020-04-22888.8
Rankowskie 2020-04-21874.8
Rankowskie 2020-04-20857.2
Rankowskie 2020-04-19839.5
Rankowskie 2020-04-18821.4
Rankowskie 2020-04-17803.2
Rankowskie 2020-04-16785.5
Rankowskie 2020-04-15784.1
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.