Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wodna

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wodna 2035-02-207090.6
Wodna 2035-02-197089
Wodna 2035-02-187084.5
Wodna 2035-02-177083.9
Wodna 2035-02-167077.4
Wodna 2035-02-157075.7
Wodna 2024-02-147070.4
Wodna 2024-02-137069.6
Wodna 2024-02-127068.1
Wodna 2024-02-117066.1
Wodna 2024-02-107063.8
Wodna 2024-02-097063.6
Wodna 2024-02-087062.2
Wodna 2024-02-077062
Wodna 2024-02-067060.9
Wodna 2024-02-057059.9
Wodna 2024-02-047058.3
Wodna 2024-02-037058
Wodna 2024-02-027054.7
Wodna 2024-02-017054
Wodna 2024-01-317053.6
Wodna 2024-01-307048.4
Wodna 2024-01-297042.4
Wodna 2024-01-287041.5
Wodna 2024-01-277041
Wodna 2024-01-267040.2
Wodna 2024-01-257039.9
Wodna 2024-01-247039.9
Wodna 2024-01-237038.7
Wodna 2024-01-227036.5
Wodna 2024-01-217032
Wodna 2024-01-207031.6
Wodna 2024-01-197031.6
Wodna 2024-01-187031.5
Wodna 2024-01-177029.4
Wodna 2024-01-167026.4
Wodna 2024-01-157026.1
Wodna 2024-01-147026
Wodna 2024-01-137026
Wodna 2024-01-127026
Wodna 2024-01-117026
Wodna 2024-01-107025.7
Wodna 2024-01-097025.6
Wodna 2024-01-087025.6
Wodna 2024-01-077025.6
Wodna 2024-01-067025.5
Wodna 2024-01-057024.8
Wodna 2024-01-047024.5
Wodna 2024-01-037024.3
Wodna 2024-01-027023.3
Wodna 2024-01-017023.3
Wodna 2023-12-317021.4
Wodna 2023-12-307020.5
Wodna 2023-12-297019.1
Wodna 2023-12-287016.5
Wodna 2023-12-277014.9
Wodna 2023-12-267014.8
Wodna 2023-12-257014.6
Wodna 2023-12-247013.7
Wodna 2023-12-237013.3
Wodna 2023-12-227011.8
Wodna 2023-12-217011.5
Wodna 2023-12-207011.5
Wodna 2023-12-197010.5
Wodna 2023-12-187010.3
Wodna 2023-12-177010.3
Wodna 2023-12-167010.2
Wodna 2023-12-157009.2
Wodna 2023-12-147009.2
Wodna 2023-12-137008.9
Wodna 2023-12-127008.4
Wodna 2023-12-117007.9
Wodna 2023-12-107007.9
Wodna 2023-12-097007.9
Wodna 2023-12-087007.9
Wodna 2023-12-077007.9
Wodna 2023-12-067007.9
Wodna 2023-12-057007.9
Wodna 2023-12-047007.9
Wodna 2023-12-037007.9
Wodna 2023-12-027007.9
Wodna 2023-12-017007.7
Wodna 2023-11-307007.7
Wodna 2023-11-297007.7
Wodna 2023-11-287007.7
Wodna 2023-11-277006.9
Wodna 2023-11-267005.2
Wodna 2023-11-257004.6
Wodna 2023-11-247003.5
Wodna 2023-11-237003.2
Wodna 2023-11-227001.4
Wodna 2023-11-217001.1
Wodna 2023-11-207000.4
Wodna 2023-11-197000.2
Wodna 2023-11-187000.1
Wodna 2023-11-176999.7
Wodna 2023-11-166994.7
Wodna 2023-11-156994.3
Wodna 2023-11-146992.4
Wodna 2023-11-136991.4
Wodna 2023-11-126989.1
Wodna 2023-11-116988.4
Wodna 2023-11-106987.2
Wodna 2023-11-096982.8
Wodna 2023-11-086980.6
Wodna 2023-11-076974.6
Wodna 2023-11-066971.6
Wodna 2023-11-056970.6
Wodna 2023-11-046966.2
Wodna 2023-11-036964.9
Wodna 2023-11-026959.6
Wodna 2023-11-016958.1
Wodna 2023-10-316957.2
Wodna 2023-10-306952.4
Wodna 2023-10-296947.2
Wodna 2023-10-286946.2
Wodna 2023-10-276944.9
Wodna 2023-10-266941.8
Wodna 2023-10-256941.5
Wodna 2023-10-246936.4
Wodna 2023-10-236934.4
Wodna 2023-10-226932.8
Wodna 2023-10-216928.7
Wodna 2023-10-206927.1
Wodna 2023-10-196924.8
Wodna 2023-10-186918.6
Wodna 2023-10-176911.9
Wodna 2023-10-166910.7
Wodna 2023-10-156907.4
Wodna 2023-10-146901.4
Wodna 2023-10-136896.1
Wodna 2023-10-126892.4
Wodna 2023-10-116887.4
Wodna 2023-10-106877.6
Wodna 2023-10-096877.6
Wodna 2023-10-086869.8
Wodna 2023-10-076868.5
Wodna 2023-10-066862
Wodna 2023-10-056856.6
Wodna 2023-10-046852.6
Wodna 2023-10-036844.8
Wodna 2023-10-026838.1
Wodna 2023-10-016834.4
Wodna 2023-09-306832.3
Wodna 2023-09-296823.7
Wodna 2023-09-286815.1
Wodna 2023-09-276806.6
Wodna 2023-09-266798.7
Wodna 2023-09-256794.3
Wodna 2023-09-246791.9
Wodna 2023-09-236789.9
Wodna 2023-09-226782.7
Wodna 2023-09-216773.5
Wodna 2023-09-206763.9
Wodna 2023-09-196763.3
Wodna 2023-09-186755
Wodna 2023-09-176746.3
Wodna 2023-09-166736.5
Wodna 2023-09-156726.6
Wodna 2023-09-146724.4
Wodna 2023-09-136715.2
Wodna 2023-09-126707.1
Wodna 2023-09-116697.9
Wodna 2023-09-106688.8
Wodna 2023-09-096680.2
Wodna 2023-09-086671
Wodna 2023-09-076662.9
Wodna 2023-09-066652.8
Wodna 2023-09-056642.9
Wodna 2023-09-046633.3
Wodna 2023-09-036627.9
Wodna 2023-09-026620.8
Wodna 2023-09-016612.5
Wodna 2023-08-316605.4
Wodna 2023-08-306600.2
Wodna 2023-08-296589.6
Wodna 2023-08-286585.5
Wodna 2023-08-276577.6
Wodna 2023-08-266571.2
Wodna 2023-08-256565.3
Wodna 2023-08-246555.6
Wodna 2023-08-236552.3
Wodna 2023-08-226543.1
Wodna 2023-08-216522.3
Wodna 2023-08-206522.3
Wodna 2023-08-196521
Wodna 2023-08-186513.6
Wodna 2023-08-176506.1
Wodna 2023-08-166500.3
Wodna 2023-08-156493.6
Wodna 2023-08-146484.7
Wodna 2023-08-136475.2
Wodna 2023-08-126465
Wodna 2023-08-116455.5
Wodna 2023-08-106450.8
Wodna 2023-08-096443.2
Wodna 2023-08-086436.1
Wodna 2023-08-076429.1
Wodna 2023-08-066424.2
Wodna 2023-08-056421.1
Wodna 2023-08-046415.6
Wodna 2023-08-036413.3
Wodna 2023-08-026405.7
Wodna 2023-08-016401.4
Wodna 2023-07-316394
Wodna 2023-07-306388.9
Wodna 2023-07-296381.2
Wodna 2023-07-286376.8
Wodna 2023-07-276370.9
Wodna 2023-07-266367.3
Wodna 2023-07-256361.2
Wodna 2023-07-246352.9
Wodna 2023-07-236345.3
Wodna 2023-07-226336.3
Wodna 2023-07-216328.9
Wodna 2023-07-206322.2
Wodna 2023-07-196314
Wodna 2023-07-186304.4
Wodna 2023-07-176301.1
Wodna 2023-07-166293.2
Wodna 2023-07-156284.7
Wodna 2023-07-146276.9
Wodna 2023-07-136273.3
Wodna 2023-07-126266.5
Wodna 2023-07-116258.1
Wodna 2023-07-106251.3
Wodna 2023-07-096239.2
Wodna 2023-07-086231
Wodna 2023-07-076222.6
Wodna 2023-07-066215.3
Wodna 2023-07-046197.3
Wodna 2023-07-036188.5
Wodna 2023-07-026181.5
Wodna 2023-07-016175.9
Wodna 2023-06-306168.4
Wodna 2023-06-286152.1
Wodna 2023-06-276144.5
Wodna 2023-06-266137.3
Wodna 2023-06-256129.8
Wodna 2023-06-246124.4
Wodna 2023-06-236120.2
Wodna 2023-06-226111.6
Wodna 2023-06-216102.9
Wodna 2023-06-206092
Wodna 2023-06-196082.3
Wodna 2023-06-186077.6
Wodna 2023-06-176070.6
Wodna 2023-06-166065.9
Wodna 2023-06-156056.6
Wodna 2023-06-146050.7
Wodna 2023-06-136048.4
Wodna 2023-06-126041.7
Wodna 2023-06-116033.6
Wodna 2023-06-106025.9
Wodna 2023-06-096018.1
Wodna 2023-06-086011.4
Wodna 2023-06-075999.5
Wodna 2023-06-065991.2
Wodna 2023-06-055981.1
Wodna 2023-06-045974.6
Wodna 2023-06-035966.5
Wodna 2023-06-025959.6
Wodna 2023-06-015948.1
Wodna 2023-05-315939
Wodna 2023-05-305930
Wodna 2023-05-295918.8
Wodna 2023-05-285909.9
Wodna 2023-05-275900.4
Wodna 2023-05-265892.9
Wodna 2023-05-255884.5
Wodna 2023-05-245876.5
Wodna 2023-05-235713.2
Wodna 2023-05-225713.2
Wodna 2023-05-215713.2
Wodna 2023-05-205713.2
Wodna 2023-05-195713.2
Wodna 2023-05-185713.2
Wodna 2023-05-175713.2
Wodna 2023-05-165713.2
Wodna 2023-05-155713.2
Wodna 2023-05-145713.2
Wodna 2023-05-135713.2
Wodna 2023-05-125713.2
Wodna 2023-05-115713.2
Wodna 2023-05-105713.2
Wodna 2023-05-095713.2
Wodna 2023-05-085713.2
Wodna 2023-05-075713.2
Wodna 2023-05-065713.2
Wodna 2023-05-055713.2
Wodna 2023-05-045713.2
Wodna 2023-05-035713.2
Wodna 2023-05-025713.2
Wodna 2023-05-015713.2
Wodna 2023-04-305713.2
Wodna 2023-04-295713.2
Wodna 2023-04-285713.2
Wodna 2023-04-275713.2
Wodna 2023-04-265713.2
Wodna 2023-04-255713.2
Wodna 2023-04-245705.3
Wodna 2023-04-235698.4
Wodna 2023-04-225692.3
Wodna 2023-04-215683
Wodna 2023-04-205674.9
Wodna 2023-04-195669.6
Wodna 2023-04-185662.7
Wodna 2023-04-175660.1
Wodna 2023-04-165653.9
Wodna 2023-04-155648.6
Wodna 2023-04-145640.8
Wodna 2023-04-135632.4
Wodna 2023-04-125627.8
Wodna 2023-04-115617.2
Wodna 2023-04-105613.9
Wodna 2023-04-095610
Wodna 2023-04-085605.1
Wodna 2023-04-075602.5
Wodna 2023-04-065601.9
Wodna 2023-04-055596.7
Wodna 2023-04-045593.5
Wodna 2023-04-035591.3
Wodna 2023-04-025589.9
Wodna 2023-04-015585.6
Wodna 2023-03-315580.7
Wodna 2023-03-305575.6
Wodna 2023-03-295565.4
Wodna 2023-03-285561.4
Wodna 2023-03-275560.4
Wodna 2023-03-265554.6
Wodna 2023-03-255550.6
Wodna 2023-03-245545.1
Wodna 2023-03-235540.8
Wodna 2023-03-225534.3
Wodna 2023-03-215533.1
Wodna 2023-03-205529.5
Wodna 2023-03-195522.4
Wodna 2023-03-185513.8
Wodna 2023-03-175504.9
Wodna 2023-03-165498.7
Wodna 2023-03-155496.5
Wodna 2023-03-145491
Wodna 2023-03-135485.6
Wodna 2023-03-125480.9
Wodna 2023-03-115479.7
Wodna 2023-03-105472.8
Wodna 2023-03-095471.9
Wodna 2023-03-085469.3
Wodna 2023-03-075465.2
Wodna 2023-03-065463
Wodna 2023-03-055460.8
Wodna 2023-03-045460.2
Wodna 2023-03-035456.2
Wodna 2023-03-025454.7
Wodna 2023-03-015446.6
Wodna 2023-02-285438.6
Wodna 2023-02-275435.9
Wodna 2023-02-265435.7
Wodna 2023-02-255432.3
Wodna 2023-02-245431.7
Wodna 2023-02-235424.8
Wodna 2023-02-225421.8
Wodna 2023-02-215419.7
Wodna 2023-02-205417.7
Wodna 2023-02-195414.9
Wodna 2023-02-185411.2
Wodna 2023-02-175409.4
Wodna 2023-02-165404.2
Wodna 2023-02-155399.4
Wodna 2023-02-145398.3
Wodna 2023-02-135397
Wodna 2023-02-125391.2
Wodna 2023-02-115389.7
Wodna 2023-02-105388.1
Wodna 2023-02-095383
Wodna 2023-02-085376.7
Wodna 2023-02-075376.5
Wodna 2023-02-065373.6
Wodna 2023-02-055373.6
Wodna 2023-02-045373.6
Wodna 2023-02-035371.4
Wodna 2023-02-025371
Wodna 2023-02-015369.9
Wodna 2023-01-315368.9
Wodna 2023-01-305368.4
Wodna 2023-01-295367
Wodna 2023-01-285366.9
Wodna 2023-01-275366.3
Wodna 2023-01-265366.2
Wodna 2023-01-255365.9
Wodna 2023-01-245365.5
Wodna 2023-01-235365.1
Wodna 2023-01-225365
Wodna 2023-01-215364.8
Wodna 2023-01-205364.8
Wodna 2023-01-195364.8
Wodna 2023-01-185364.7
Wodna 2023-01-175364.1
Wodna 2023-01-165363.6
Wodna 2023-01-155362.9
Wodna 2023-01-145361.7
Wodna 2023-01-135360.9
Wodna 2023-01-125360.1
Wodna 2023-01-115359.7
Wodna 2023-01-105359.6
Wodna 2023-01-095359.1
Wodna 2023-01-085358.3
Wodna 2023-01-075357.3
Wodna 2023-01-065357.1
Wodna 2023-01-055356.3
Wodna 2023-01-045354.4
Wodna 2023-01-035353.1
Wodna 2023-01-025351.3
Wodna 2023-01-015349.5
Wodna 2022-12-315348.5
Wodna 2022-12-305347.5
Wodna 2022-12-295346
Wodna 2022-12-285344.6
Wodna 2022-12-275344
Wodna 2022-12-265343.4
Wodna 2022-12-255342.4
Wodna 2022-12-245342.2
Wodna 2022-12-235341.3
Wodna 2022-12-225340.4
Wodna 2022-12-215340.4
Wodna 2022-12-205340.4
Wodna 2022-12-195340.4
Wodna 2022-12-185340.4
Wodna 2022-12-175340.4
Wodna 2022-12-165340.4
Wodna 2022-12-155340.4
Wodna 2022-12-145340.4
Wodna 2022-12-135340.4
Wodna 2022-12-125340.4
Wodna 2022-12-115340.4
Wodna 2022-12-105340.4
Wodna 2022-12-095338.4
Wodna 2022-12-085336.9
Wodna 2022-12-075336.7
Wodna 2022-12-065336.4
Wodna 2022-12-055335.4
Wodna 2022-12-045335.4
Wodna 2022-12-035334.9
Wodna 2022-12-025334.9
Wodna 2022-12-015334.9
Wodna 2022-11-305334.9
Wodna 2022-11-295334.8
Wodna 2022-11-285333.1
Wodna 2022-11-275332.6
Wodna 2022-11-265332.5
Wodna 2022-11-255332.5
Wodna 2022-11-245332.5
Wodna 2022-11-235331.9
Wodna 2022-11-225331.3
Wodna 2022-11-215329.1
Wodna 2022-11-205328.2
Wodna 2022-11-195327.5
Wodna 2022-11-185327.1
Wodna 2022-11-175326.9
Wodna 2022-11-165326.5
Wodna 2022-11-155324.8
Wodna 2022-11-145324.7
Wodna 2022-11-135324.1
Wodna 2022-11-125323.9
Wodna 2022-11-115322
Wodna 2022-11-105321.6
Wodna 2022-11-095318.7
Wodna 2022-11-085314.9
Wodna 2022-11-075314.1
Wodna 2022-11-065312.9
Wodna 2022-11-055312.5
Wodna 2022-11-045308.9
Wodna 2022-11-035304.6
Wodna 2022-11-025302.7
Wodna 2022-11-015299
Wodna 2022-10-315298.1
Wodna 2022-10-305296.6
Wodna 2022-10-295292.5
Wodna 2022-10-285289
Wodna 2022-10-275284.2
Wodna 2022-10-265281.2
Wodna 2022-10-255278.8
Wodna 2022-10-245275
Wodna 2022-10-235271.8
Wodna 2022-10-225269.8
Wodna 2022-10-215266.2
Wodna 2022-10-205261
Wodna 2022-10-195259.2
Wodna 2022-10-185253.6
Wodna 2022-10-175248.3
Wodna 2022-10-165245.9
Wodna 2022-10-155243.2
Wodna 2022-10-145238.5
Wodna 2022-10-135224.1
Wodna 2022-10-125224.1
Wodna 2022-10-115224.1
Wodna 2022-10-105217.4
Wodna 2022-10-095214.2
Wodna 2022-10-085208.2
Wodna 2022-10-075201.6
Wodna 2022-10-065198.2
Wodna 2022-10-055194.1
Wodna 2022-10-045191.3
Wodna 2022-10-035190.1
Wodna 2022-10-025187.2
Wodna 2022-10-015183.8
Wodna 2022-09-305183
Wodna 2022-09-295180.9
Wodna 2022-09-285175.6
Wodna 2022-09-275172.5
Wodna 2022-09-265169.4
Wodna 2022-09-255166.8
Wodna 2022-09-245161.8
Wodna 2022-09-235156.7
Wodna 2022-09-225153.4
Wodna 2022-09-215150.1
Wodna 2022-09-205146.9
Wodna 2022-09-195142.2
Wodna 2022-09-185138.4
Wodna 2022-09-175134.4
Wodna 2022-09-165129.7
Wodna 2022-09-155127
Wodna 2022-09-145121.3
Wodna 2022-09-135115.3
Wodna 2022-09-125114.4
Wodna 2022-09-115113.2
Wodna 2022-09-105112.5
Wodna 2022-09-095108.9
Wodna 2022-09-085100.6
Wodna 2022-09-075091.3
Wodna 2022-09-065081.7
Wodna 2022-09-055072.2
Wodna 2022-09-045068.2
Wodna 2022-09-035062.6
Wodna 2022-09-025053.5
Wodna 2022-08-315037.3
Wodna 2022-08-305031.3
Wodna 2022-08-295024.6
Wodna 2022-08-285016
Wodna 2022-08-275006.8
Wodna 2022-08-264997.7
Wodna 2022-08-254987.9
Wodna 2022-08-244980.5
Wodna 2022-08-234972.2
Wodna 2022-08-224965.2
Wodna 2022-08-214958
Wodna 2022-08-204948.6
Wodna 2022-08-194939.7
Wodna 2022-08-184931.6
Wodna 2022-08-174924.7
Wodna 2022-08-164919.2
Wodna 2022-08-144907.2
Wodna 2022-08-134903.5
Wodna 2022-08-124899.8
Wodna 2022-08-114892.7
Wodna 2022-08-104885.1
Wodna 2022-08-094877.9
Wodna 2022-08-084869.7
Wodna 2022-08-074858.2
Wodna 2022-08-064851.4
Wodna 2022-08-054841.4
Wodna 2022-08-044831
Wodna 2022-08-034822.4
Wodna 2022-08-024814.7
Wodna 2022-08-014803.3
Wodna 2022-07-314800.8
Wodna 2022-07-304796.4
Wodna 2022-07-294786.3
Wodna 2022-07-284776.2
Wodna 2022-07-274767.5
Wodna 2022-07-264761.3
Wodna 2022-07-254750.2
Wodna 2022-07-244740.7
Wodna 2022-07-234730.9
Wodna 2022-07-224720.5
Wodna 2022-07-214709.9
Wodna 2022-07-204699
Wodna 2022-07-194691
Wodna 2022-07-184681.2
Wodna 2022-07-174671.8
Wodna 2022-07-164664.7
Wodna 2022-07-154654.4
Wodna 2022-07-144643.8
Wodna 2022-07-134633.9
Wodna 2022-07-124629.6
Wodna 2022-07-114621.9
Wodna 2022-07-104617.6
Wodna 2022-07-094611
Wodna 2022-07-084605.2
Wodna 2022-07-074597.6
Wodna 2022-07-064589
Wodna 2022-07-054586.6
Wodna 2022-07-044575.9
Wodna 2022-07-034569.4
Wodna 2022-07-024566.1
Wodna 2022-07-014555.1
Wodna 2022-06-304545.1
Wodna 2022-06-294534.9
Wodna 2022-06-284523.7
Wodna 2022-06-274512.1
Wodna 2022-06-264501
Wodna 2022-06-254488.9
Wodna 2022-06-244477.1
Wodna 2022-06-234465.8
Wodna 2022-06-224454.6
Wodna 2022-06-214416.5
Wodna 2022-06-204416.5
Wodna 2022-06-194416.5
Wodna 2022-06-184416.5
Wodna 2022-06-174405.2
Wodna 2022-06-164394.7
Wodna 2022-06-154386.6
Wodna 2022-06-144377
Wodna 2022-06-134370.8
Wodna 2022-06-124360.1
Wodna 2022-06-114347.1
Wodna 2022-06-104337.2
Wodna 2022-06-094328
Wodna 2022-06-084320.1
Wodna 2022-06-074311.1
Wodna 2022-06-064299.1
Wodna 2022-06-054289.3
Wodna 2022-06-044286.5
Wodna 2022-06-034274
Wodna 2022-06-024266.9
Wodna 2022-06-014256.2
Wodna 2022-05-314244.1
Wodna 2022-05-304238.1
Wodna 2022-05-294231.5
Wodna 2022-05-284221.8
Wodna 2022-05-274218.5
Wodna 2022-05-264211.8
Wodna 2022-05-254207.8
Wodna 2022-05-244200.4
Wodna 2022-05-234190.9
Wodna 2022-05-224186.5
Wodna 2022-05-214179.5
Wodna 2022-05-204170.1
Wodna 2022-05-194157.8
Wodna 2022-05-184144.9
Wodna 2022-05-174134.3
Wodna 2022-05-164122.4
Wodna 2022-05-154112.7
Wodna 2022-05-144106.8
Wodna 2022-05-134098.9
Wodna 2022-05-124090.2
Wodna 2022-05-114081.6
Wodna 2022-05-104069.5
Wodna 2022-05-094057.2
Wodna 2022-05-084050.5
Wodna 2022-05-074041.7
Wodna 2022-05-064035.7
Wodna 2022-05-054024.6
Wodna 2022-05-044014.9
Wodna 2022-05-034004.9
Wodna 2022-05-023995.8
Wodna 2022-05-013987.7
Wodna 2022-04-303978.9
Wodna 2022-04-293972.9
Wodna 2022-04-283964
Wodna 2022-04-273957.4
Wodna 2022-04-263954.2
Wodna 2022-04-253948.6
Wodna 2022-04-243942.8
Wodna 2022-04-233939.2
Wodna 2022-04-223935.5
Wodna 2022-04-213934.4
Wodna 2022-04-203932.7
Wodna 2022-04-193929.3
Wodna 2022-04-183924.7
Wodna 2022-04-173918.9
Wodna 2022-04-163912.8
Wodna 2022-04-153910.1
Wodna 2022-04-143899.6
Wodna 2022-04-133889.5
Wodna 2022-04-123880.1
Wodna 2022-04-113873.6
Wodna 2022-04-103867.2
Wodna 2022-04-093865.3
Wodna 2022-04-083857.8
Wodna 2022-04-073848.9
Wodna 2022-04-063845.4
Wodna 2022-04-053841.8
Wodna 2022-04-043833.8
Wodna 2022-04-033828.3
Wodna 2022-04-023826.3
Wodna 2022-04-013825.7
Wodna 2022-03-313824.8
Wodna 2022-03-303819.7
Wodna 2022-03-293814.7
Wodna 2022-03-283805.3
Wodna 2022-03-273796.5
Wodna 2022-03-263793.7
Wodna 2022-03-253784.7
Wodna 2022-03-243775.5
Wodna 2022-03-233766.5
Wodna 2022-03-223748.8
Wodna 2022-03-213748.8
Wodna 2022-03-203739.8
Wodna 2022-03-193731.1
Wodna 2022-03-183722
Wodna 2022-03-173713
Wodna 2022-03-163709.4
Wodna 2022-03-153702.3
Wodna 2022-03-143693.9
Wodna 2022-03-133685.5
Wodna 2022-03-123677.7
Wodna 2022-03-113669.1
Wodna 2022-03-103661.8
Wodna 2022-03-093660.4
Wodna 2022-03-083659.1
Wodna 2022-03-073656.9
Wodna 2022-03-063656
Wodna 2022-03-053654.8
Wodna 2022-03-043652.7
Wodna 2022-03-033647.2
Wodna 2022-03-023643.3
Wodna 2022-03-013636.4
Wodna 2022-02-283631.4
Wodna 2022-02-273628.4
Wodna 2022-02-263622.5
Wodna 2022-02-253620.3
Wodna 2022-02-243613.8
Wodna 2022-02-233611.5
Wodna 2022-02-223609.4
Wodna 2022-02-213608.8
Wodna 2022-02-203607.5
Wodna 2022-02-193605.2
Wodna 2022-02-183601.1
Wodna 2022-02-173599.7
Wodna 2022-02-163596.1
Wodna 2022-02-153591.2
Wodna 2022-02-143585.9
Wodna 2022-02-133580.6
Wodna 2022-02-123575.2
Wodna 2022-02-113574.5
Wodna 2022-02-103573.3
Wodna 2022-02-093569.7
Wodna 2022-02-083569.7
Wodna 2022-02-073568.8
Wodna 2022-02-063567.8
Wodna 2022-02-053566.4
Wodna 2022-02-043565
Wodna 2022-02-033563.7
Wodna 2022-02-023563
Wodna 2022-02-013561.1
Wodna 2022-01-313559.1
Wodna 2022-01-303558.4
Wodna 2022-01-293555.4
Wodna 2022-01-283555
Wodna 2022-01-273554.6
Wodna 2022-01-263553.7
Wodna 2022-01-253553.5
Wodna 2022-01-243550.1
Wodna 2022-01-233547.5
Wodna 2022-01-223546.7
Wodna 2022-01-213545.5
Wodna 2022-01-203544.6
Wodna 2022-01-193544.5
Wodna 2022-01-183542.4
Wodna 2022-01-173542.3
Wodna 2022-01-163541.1
Wodna 2022-01-153539.5
Wodna 2022-01-143539.5
Wodna 2022-01-133539.4
Wodna 2022-01-123538
Wodna 2022-01-113537.5
Wodna 2022-01-103537.5
Wodna 2022-01-093535.9
Wodna 2022-01-083533.7
Wodna 2022-01-073532.6
Wodna 2022-01-063532.1
Wodna 2022-01-053532.1
Wodna 2022-01-043531.5
Wodna 2022-01-033531.3
Wodna 2022-01-023530.5
Wodna 2022-01-013530.1
Wodna 2021-12-313529.9
Wodna 2021-12-303529.2
Wodna 2021-12-293528.7
Wodna 2021-12-283527.5
Wodna 2021-12-273525.4
Wodna 2021-12-263523.3
Wodna 2021-12-253521.6
Wodna 2021-12-243521.5
Wodna 2021-12-233521.2
Wodna 2021-12-223520.5
Wodna 2021-12-213519.2
Wodna 2021-12-203518.8
Wodna 2021-12-193518.6
Wodna 2021-12-183518.4
Wodna 2021-12-173518
Wodna 2021-12-163518
Wodna 2021-12-153517.8
Wodna 2021-12-143517.4
Wodna 2021-12-133517.3
Wodna 2021-12-123517.2
Wodna 2021-12-113516.8
Wodna 2021-12-103516.7
Wodna 2021-12-093516.7
Wodna 2021-12-083516.7
Wodna 2021-12-073516.7
Wodna 2021-12-063516.5
Wodna 2021-12-053516.1
Wodna 2021-12-043514.6
Wodna 2021-12-033512.5
Wodna 2021-12-023510.8
Wodna 2021-12-013509.5
Wodna 2021-11-303508.3
Wodna 2021-11-293508.3
Wodna 2021-11-283507.6
Wodna 2021-11-273507.4
Wodna 2021-11-263507.3
Wodna 2021-11-253504.4
Wodna 2021-11-243503.9
Wodna 2021-11-233503
Wodna 2021-11-223502.4
Wodna 2021-11-213502.1
Wodna 2021-11-203499.8
Wodna 2021-11-193499.7
Wodna 2021-11-183498.8
Wodna 2021-11-173498.4
Wodna 2021-11-163495.2
Wodna 2021-11-153494.7
Wodna 2021-11-143493.8
Wodna 2021-11-133490.3
Wodna 2021-11-123490
Wodna 2021-11-113486.3
Wodna 2021-11-103482.4
Wodna 2021-11-093479.8
Wodna 2021-11-083478.9
Wodna 2021-11-073477.1
Wodna 2021-11-063473.5
Wodna 2021-11-053469.3
Wodna 2021-11-043468
Wodna 2021-11-033464
Wodna 2021-11-023461.1
Wodna 2021-11-013456.6
Wodna 2021-10-313452.1
Wodna 2021-10-303447.6
Wodna 2021-10-293443
Wodna 2021-10-283439.2
Wodna 2021-10-273434.9
Wodna 2021-10-263430.5
Wodna 2021-10-253425.3
Wodna 2021-10-243421.9
Wodna 2021-10-233419.7
Wodna 2021-10-223414.8
Wodna 2021-10-213412.1
Wodna 2021-10-203408.3
Wodna 2021-10-193404.8
Wodna 2021-10-183402.9
Wodna 2021-10-173401.8
Wodna 2021-10-163400
Wodna 2021-10-153386.5
Wodna 2021-10-143386.5
Wodna 2021-10-133386.5
Wodna 2021-10-123386.5
Wodna 2021-10-113382.8
Wodna 2021-10-103376.3
Wodna 2021-10-093369.6
Wodna 2021-10-083362.8
Wodna 2021-10-073356
Wodna 2021-10-063350.8
Wodna 2021-10-053347.6
Wodna 2021-10-043340.9
Wodna 2021-10-033333.8
Wodna 2021-10-023326.6
Wodna 2021-10-013321.5
Wodna 2021-09-303320.9
Wodna 2021-09-293315.9
Wodna 2021-09-283309.1
Wodna 2021-09-273301.1
Wodna 2021-09-263297.2
Wodna 2021-09-253295
Wodna 2021-09-243291.6
Wodna 2021-09-233289.1
Wodna 2021-09-223282.7
Wodna 2021-09-213278.5
Wodna 2021-09-203276.6
Wodna 2021-09-193276.4
Wodna 2021-09-183275.4
Wodna 2021-09-173274.7
Wodna 2021-09-163271.3
Wodna 2021-09-153262.8
Wodna 2021-09-143257.6
Wodna 2021-09-133252.2
Wodna 2021-09-123245.7
Wodna 2021-09-113237.5
Wodna 2021-09-103228.5
Wodna 2021-09-093219.4
Wodna 2021-09-083211.3
Wodna 2021-09-073202.6
Wodna 2021-09-063193.1
Wodna 2021-09-053185.5
Wodna 2021-09-043175.4
Wodna 2021-09-033166.4
Wodna 2021-09-023161.4
Wodna 2021-09-013158.2
Wodna 2021-08-313155.3
Wodna 2021-08-303153.5
Wodna 2021-08-293151.4
Wodna 2021-08-283142.3
Wodna 2021-08-273136.9
Wodna 2021-08-263134.8
Wodna 2021-08-253125.6
Wodna 2021-08-243125.1
Wodna 2021-08-233124.2
Wodna 2021-08-223116.1
Wodna 2021-08-213108.3
Wodna 2021-08-203103
Wodna 2021-08-193096
Wodna 2021-08-183088.6
Wodna 2021-08-173084.7
Wodna 2021-08-163077.4
Wodna 2021-08-153068.6
Wodna 2021-08-143059.7
Wodna 2021-08-133049.1
Wodna 2021-08-123039.8
Wodna 2021-08-113031.2
Wodna 2021-08-103023.1
Wodna 2021-08-093013.2
Wodna 2021-08-083006.4
Wodna 2021-08-072998.6
Wodna 2021-08-062997.1
Wodna 2021-08-052995.9
Wodna 2021-08-042989.6
Wodna 2021-08-032983
Wodna 2021-08-022977.7
Wodna 2021-08-012972.1
Wodna 2021-07-312968.1
Wodna 2021-07-302959.1
Wodna 2021-07-292947.8
Wodna 2021-07-282938.7
Wodna 2021-07-272929.9
Wodna 2021-07-262923
Wodna 2021-07-252915.7
Wodna 2021-07-242905.2
Wodna 2021-07-232896.5
Wodna 2021-07-222886.7
Wodna 2021-07-212877.4
Wodna 2021-07-202868.6
Wodna 2021-07-192858.5
Wodna 2021-07-182850.6
Wodna 2021-07-172842.5
Wodna 2021-07-162831.4
Wodna 2021-07-152822.8
Wodna 2021-07-142812.7
Wodna 2021-07-132801.7
Wodna 2021-07-122794
Wodna 2021-07-112785.4
Wodna 2021-07-102776.4
Wodna 2021-07-092765.3
Wodna 2021-07-082754.1
Wodna 2021-07-072742.6
Wodna 2021-07-062731.5
Wodna 2021-07-052723.4
Wodna 2021-07-042719.2
Wodna 2021-07-032717.5
Wodna 2021-07-022707.3
Wodna 2021-07-012704.4
Wodna 2021-06-302693.4
Wodna 2021-06-292681.9
Wodna 2021-06-282671
Wodna 2021-06-272661
Wodna 2021-06-262657.7
Wodna 2021-06-252654.4
Wodna 2021-06-242644.5
Wodna 2021-06-232639.3
Wodna 2021-06-222628.5
Wodna 2021-06-212617.1
Wodna 2021-06-202605.7
Wodna 2021-06-192594.5
Wodna 2021-06-182583.1
Wodna 2021-06-172570.6
Wodna 2021-06-162560.5
Wodna 2021-06-152550.2
Wodna 2021-06-142536.9
Wodna 2021-06-132531.8
Wodna 2021-06-122524.7
Wodna 2021-06-112516.9
Wodna 2021-06-102506.1
Wodna 2021-06-092494.5
Wodna 2021-06-082482.7
Wodna 2021-06-072470.4
Wodna 2021-06-062460.2
Wodna 2021-06-052451.8
Wodna 2021-06-042442.7
Wodna 2021-06-032432.1
Wodna 2021-06-022423.1
Wodna 2021-06-012413.2
Wodna 2021-05-312403.5
Wodna 2021-05-302398.5
Wodna 2021-05-292393.9
Wodna 2021-05-282386.1
Wodna 2021-05-272375
Wodna 2021-05-262363
Wodna 2021-05-252359.4
Wodna 2021-05-242351
Wodna 2021-05-232343.9
Wodna 2021-05-222339.7
Wodna 2021-05-212328.4
Wodna 2021-05-202320.3
Wodna 2021-05-192316.1
Wodna 2021-05-182311.2
Wodna 2021-05-172302.6
Wodna 2021-05-162295
Wodna 2021-05-152286
Wodna 2021-05-142281.5
Wodna 2021-05-132275.7
Wodna 2021-05-122263.9
Wodna 2021-05-112251.5
Wodna 2021-05-102239.1
Wodna 2021-05-092226.6
Wodna 2021-05-082217.5
Wodna 2021-05-072212.3
Wodna 2021-05-062202.5
Wodna 2021-05-052195.1
Wodna 2021-05-042184.3
Wodna 2021-05-032178.8
Wodna 2021-05-022175.3
Wodna 2021-05-012172.8
Wodna 2021-04-302162.9
Wodna 2021-04-292156.2
Wodna 2021-04-282144.2
Wodna 2021-04-272135
Wodna 2021-04-262127.4
Wodna 2021-04-252121.7
Wodna 2021-04-242114.8
Wodna 2021-04-232107.2
Wodna 2021-04-222101.5
Wodna 2021-04-212094.3
Wodna 2021-04-202087
Wodna 2021-04-192080.4
Wodna 2021-04-182075.3
Wodna 2021-04-172072.8
Wodna 2021-04-162072.1
Wodna 2021-04-152070.7
Wodna 2021-04-142070
Wodna 2021-03-091771
Wodna 2021-03-081771
Wodna 2021-03-071771
Wodna 2021-03-061771
Wodna 2021-03-051771
Wodna 2021-03-041771
Wodna 2021-03-031771
Wodna 2021-03-021771
Wodna 2021-03-011771
Wodna 2021-02-281771
Wodna 2021-02-271771
Wodna 2021-02-261771
Wodna 2021-02-251771
Wodna 2021-02-241771
Wodna 2021-02-231771
Wodna 2021-02-221771
Wodna 2021-02-211771
Wodna 2021-02-201771
Wodna 2021-02-191771
Wodna 2021-02-181771
Wodna 2021-02-171771
Wodna 2021-02-161771
Wodna 2021-02-151771
Wodna 2021-02-141771
Wodna 2021-02-131771
Wodna 2021-02-121771
Wodna 2021-02-111771
Wodna 2021-02-101771
Wodna 2021-02-091771
Wodna 2021-02-081771
Wodna 2021-02-071771
Wodna 2021-02-061771
Wodna 2021-02-051771
Wodna 2021-02-041771
Wodna 2021-02-031771
Wodna 2021-02-021771
Wodna 2021-02-011771
Wodna 2021-01-311771
Wodna 2021-01-301771
Wodna 2021-01-291771
Wodna 2021-01-281771
Wodna 2021-01-271771
Wodna 2021-01-261771
Wodna 2021-01-251771
Wodna 2021-01-241771
Wodna 2021-01-231771
Wodna 2021-01-221771
Wodna 2021-01-211771
Wodna 2021-01-201771
Wodna 2021-01-191771
Wodna 2021-01-181771
Wodna 2021-01-171771
Wodna 2021-01-161771
Wodna 2021-01-151771
Wodna 2021-01-141771
Wodna 2021-01-131771
Wodna 2021-01-121771
Wodna 2021-01-111771
Wodna 2021-01-101771
Wodna 2021-01-091771
Wodna 2021-01-081771
Wodna 2021-01-071771
Wodna 2021-01-061771
Wodna 2021-01-051771
Wodna 2021-01-041771
Wodna 2021-01-031771
Wodna 2021-01-021771
Wodna 2021-01-011771
Wodna 2020-12-311771
Wodna 2020-12-301771
Wodna 2020-12-291769.4
Wodna 2020-12-281768.2
Wodna 2020-12-271761.2
Wodna 2020-12-261761.2
Wodna 2020-12-251761.2
Wodna 2020-12-241761.2
Wodna 2020-12-231761.2
Wodna 2020-12-221761.2
Wodna 2020-12-211761.2
Wodna 2020-12-201761.2
Wodna 2020-12-191761.2
Wodna 2020-12-181761.2
Wodna 2020-12-171761.2
Wodna 2020-12-161761.2
Wodna 2020-12-151760.9
Wodna 2020-12-141741.3
Wodna 2020-12-131741.3
Wodna 2020-12-121741.3
Wodna 2020-12-111741.3
Wodna 2020-12-101741.3
Wodna 2020-12-091741.3
Wodna 2020-12-081741.3
Wodna 2020-12-071741.3
Wodna 2020-12-061741.3
Wodna 2020-12-051741.3
Wodna 2020-12-041741.3
Wodna 2020-12-031741.3
Wodna 2020-12-021741.3
Wodna 2020-12-011741.3
Wodna 2020-11-303800
Wodna 2020-11-301741.3
Wodna 2020-11-303800
Wodna 2020-11-291741.3
Wodna 2020-11-281741.3
Wodna 2020-11-271741.3
Wodna 2020-11-261741.3
Wodna 2020-11-251741.3
Wodna 2020-11-241741.3
Wodna 2020-11-231741.3
Wodna 2020-11-221741.3
Wodna 2020-11-211741.2
Wodna 2020-11-201739.1
Wodna 2020-11-191736.6
Wodna 2020-11-181735.5
Wodna 2020-11-171623.7
Wodna 2020-11-161623.7
Wodna 2020-11-151623.7
Wodna 2020-11-141623.7
Wodna 2020-11-131623.7
Wodna 2020-11-121623.7
Wodna 2020-11-111623.7
Wodna 2020-11-101623.7
Wodna 2020-11-091623.7
Wodna 2020-11-081623.7
Wodna 2020-11-071623.7
Wodna 2020-11-061623.7
Wodna 2020-11-051623.7
Wodna 2020-11-041623.7
Wodna 2020-11-031623.7
Wodna 2020-11-021623.7
Wodna 2020-11-011623.7
Wodna 2020-10-311623.7
Wodna 2020-10-291623.7
Wodna 2020-10-281623.7
Wodna 2020-10-271623.7
Wodna 2020-10-261623.7
Wodna 2020-10-251623.7
Wodna 2020-10-241623.7
Wodna 2020-10-231623.7
Wodna 2020-10-221623.7
Wodna 2020-10-211623.7
Wodna 2020-10-201623.7
Wodna 2020-10-191623.7
Wodna 2020-10-181623.7
Wodna 2020-10-171623.7
Wodna 2020-10-161623.7
Wodna 2020-10-151623.7
Wodna 2020-10-141623.7
Wodna 2020-10-131623.7
Wodna 2020-10-121623.7
Wodna 2020-10-111623.7
Wodna 2020-10-101623.7
Wodna 2020-10-091623.7
Wodna 2020-10-081623.7
Wodna 2020-10-071623.7
Wodna 2020-10-061623.7
Wodna 2020-10-051623.7
Wodna 2020-10-041623.7
Wodna 2020-10-031623.7
Wodna 2020-10-021623.7
Wodna 2020-10-011623.7
Wodna 2020-09-301623.7
Wodna 2020-09-291623.7
Wodna 2020-09-281623.7
Wodna 2020-09-271561.9
Wodna 2020-09-261561.9
Wodna 2020-09-251561.9
Wodna 2020-09-241561.9
Wodna 2020-09-231561.9
Wodna 2020-09-221561.9
Wodna 2020-09-211561.9
Wodna 2020-09-201561.9
Wodna 2020-09-191561.9
Wodna 2020-09-181561.9
Wodna 2020-09-171363.4
Wodna 2020-09-161363.4
Wodna 2020-09-151363.4
Wodna 2020-09-141363.4
Wodna 2020-09-131363.4
Wodna 2020-09-121363.4
Wodna 2020-09-111363.4
Wodna 2020-09-101363.4
Wodna 2020-09-091363.4
Wodna 2020-09-081363.4
Wodna 2020-09-071363.4
Wodna 2020-09-061363.4
Wodna 2020-09-051363.4
Wodna 2020-09-041363.4
Wodna 2020-09-031363.4
Wodna 2020-09-021363.4
Wodna 2020-09-011363.4
Wodna 2020-08-311363.4
Wodna 2020-08-301363.4
Wodna 2020-08-291363.4
Wodna 2020-08-281363.4
Wodna 2020-08-271363.4
Wodna 2020-08-261363.4
Wodna 2020-08-251363.4
Wodna 2020-08-241363.4
Wodna 2020-08-231363.4
Wodna 2020-08-221363.4
Wodna 2020-08-211363.4
Wodna 2020-08-201363.4
Wodna 2020-08-191081.1
Wodna 2020-08-181081.1
Wodna 2020-08-171081.1
Wodna 2020-08-161081.1
Wodna 2020-08-151081.1
Wodna 2020-08-141081.1
Wodna 2020-08-131081.1
Wodna 2020-08-121081.1
Wodna 2020-08-111081.1
Wodna 2020-08-101081.1
Wodna 2020-08-091081.1
Wodna 2020-08-081081.1
Wodna 2020-08-071081.1
Wodna 2020-08-061081.1
Wodna 2020-08-051081.1
Wodna 2020-08-041081.1
Wodna 2020-08-031081.1
Wodna 2020-08-021081.1
Wodna 2020-08-011081.1
Wodna 2020-07-311081.1
Wodna 2020-07-301081.1
Wodna 2020-07-291081.1
Wodna 2020-07-281081.1
Wodna 2020-07-271081.1
Wodna 2020-07-261081.1
Wodna 2020-07-251081.1
Wodna 2020-07-241081.1
Wodna 2020-07-231081.1
Wodna 2020-07-221081.1
Wodna 2020-07-211081.1
Wodna 2020-07-201081.1
Wodna 2020-07-191081.1
Wodna 2020-07-181071.9
Wodna 2020-07-171065.3
Wodna 2020-07-161060.2
Wodna 2020-07-151049.2
Wodna 2020-07-141040.6
Wodna 2020-07-131034.7
Wodna 2020-07-121025.4
Wodna 2020-07-111023.8
Wodna 2020-07-101011.8
Wodna 2020-07-091004.8
Wodna 2020-07-081000.4
Wodna 2020-07-07991.3
Wodna 2020-07-06981.3
Wodna 2020-07-05969
Wodna 2020-07-04956.1
Wodna 2020-07-03954.4
Wodna 2020-07-02950.3
Wodna 2020-07-01938
Wodna 2020-06-30926.5
Wodna 2020-06-29918.9
Wodna 2020-06-28908.4
Wodna 2020-06-27898.3
Wodna 2020-06-26890.2
Wodna 2020-06-25885.5
Wodna 2020-06-25885.5
Wodna 2020-06-25885.5
Wodna 2020-06-25885.5
Wodna 2020-06-24881.7
Wodna 2020-06-23879.5
Wodna 2020-06-22875.9
Wodna 2020-06-21870.6
Wodna 2020-06-20863.6
Wodna 2020-06-19853.7
Wodna 2020-06-18846.9
Wodna 2020-06-17840.6
Wodna 2020-06-16830.3
Wodna 2020-06-15824.4
Wodna 2020-06-14820.6
Wodna 2020-06-13809.6
Wodna 2020-06-12798
Wodna 2020-06-11788.4
Wodna 2020-06-10784.1
Wodna 2020-06-09782.4
Wodna 2020-06-08773.8
Wodna 2020-06-07763.7
Wodna 2020-06-06750.4
Wodna 2020-06-05742.3
Wodna 2020-06-04731.3
Wodna 2020-06-03723.9
Wodna 2020-06-02717.3
Wodna 2020-06-01707.2
Wodna 2020-05-31705.2
Wodna 2020-05-30703.1
Wodna 2020-05-29694.7
Wodna 2020-05-28688.5
Wodna 2020-05-27665.8
Wodna 2020-05-26665.8
Wodna 2020-05-25665.8
Wodna 2020-05-24656.2
Wodna 2020-05-23647.4
Wodna 2020-05-22635.8
Wodna 2020-05-21624.6
Wodna 2020-05-20618.4
Wodna 2020-05-19598
Wodna 2020-05-18598
Wodna 2020-05-17598
Wodna 2020-05-16590.5
Wodna 2020-05-15579.7
Wodna 2020-05-14579.7
Wodna 2020-05-13570.2
Wodna 2020-05-12553.7
Wodna 2020-05-11553.7
Wodna 2020-05-10514.7
Wodna 2020-05-09514.7
Wodna 2020-05-08514.7
Wodna 2020-05-07514.7
Wodna 2020-05-06514.7
Wodna 2020-05-05514.7
Wodna 2020-05-04499.4
Wodna 2020-05-03499.4
Wodna 2020-05-02491.4
Wodna 2020-05-01484.7
Wodna 2020-04-30481.6
Wodna 2020-04-29448
Wodna 2020-04-28448
Wodna 2020-04-27448
Wodna 2020-04-26445.9
Wodna 2020-04-25440.6
Wodna 2020-04-24432.5
Wodna 2020-04-23423
Wodna 2020-04-22416.5
Wodna 2020-04-21409.6
Wodna 2020-04-20402.2
Wodna 2020-04-19396.4
Wodna 2020-04-18387
Wodna 2020-04-17376.2
Wodna 2020-04-16366
Wodna 2020-04-15365.8
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.