Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Moniaki

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Moniaki 2035-02-2014856.4
Moniaki 2035-02-1914852.1
Moniaki 2035-02-1814845.1
Moniaki 2035-02-1714844.1
Moniaki 2035-02-1614830.8
Moniaki 2035-02-1514828.1
Moniaki 2024-02-1414817.5
Moniaki 2024-02-1314816.1
Moniaki 2024-02-1214813.5
Moniaki 2024-02-1114810.3
Moniaki 2024-02-1014806.1
Moniaki 2024-02-0914806.1
Moniaki 2024-02-0814803.8
Moniaki 2024-02-0714803.5
Moniaki 2024-02-0614802.2
Moniaki 2024-02-0514800.4
Moniaki 2024-02-0414796.2
Moniaki 2024-02-0314762.1
Moniaki 2024-02-0214762.1
Moniaki 2024-02-0114762.1
Moniaki 2024-01-3114762.1
Moniaki 2024-01-3014762.1
Moniaki 2024-01-2914762.1
Moniaki 2024-01-2814762.1
Moniaki 2024-01-2714762.1
Moniaki 2024-01-2614762.1
Moniaki 2024-01-2514762.1
Moniaki 2024-01-2414762.1
Moniaki 2024-01-2314759.8
Moniaki 2024-01-2214755.7
Moniaki 2024-01-2114751.6
Moniaki 2024-01-2014751.4
Moniaki 2024-01-1914751.4
Moniaki 2024-01-1814751.2
Moniaki 2024-01-1714751.2
Moniaki 2024-01-1614751.2
Moniaki 2024-01-1514751.2
Moniaki 2024-01-1414751.2
Moniaki 2024-01-1314751.2
Moniaki 2024-01-1214751.2
Moniaki 2024-01-1114751.2
Moniaki 2024-01-1014751.2
Moniaki 2024-01-0914751.2
Moniaki 2024-01-0814751.2
Moniaki 2024-01-0714751.2
Moniaki 2024-01-0614750.8
Moniaki 2024-01-0514749.4
Moniaki 2024-01-0414748.9
Moniaki 2024-01-0314748.4
Moniaki 2024-01-0214746.9
Moniaki 2024-01-0114746.8
Moniaki 2023-12-3114742.9
Moniaki 2023-12-3014741.7
Moniaki 2023-12-2914739.3
Moniaki 2023-12-2814734.1
Moniaki 2023-12-2714730.7
Moniaki 2023-12-2614730.5
Moniaki 2023-12-2514729.9
Moniaki 2023-12-2414728.4
Moniaki 2023-12-2314727.7
Moniaki 2023-12-2214724.8
Moniaki 2023-12-2114724.4
Moniaki 2023-12-2014724.3
Moniaki 2023-12-1914722.5
Moniaki 2023-12-1814722.1
Moniaki 2023-12-1714722.1
Moniaki 2023-12-1614721.9
Moniaki 2023-12-1514720.2
Moniaki 2023-12-1414719.9
Moniaki 2023-12-1314719.3
Moniaki 2023-12-1214718.7
Moniaki 2023-12-1114718.1
Moniaki 2023-12-1014718.1
Moniaki 2023-12-0914718.1
Moniaki 2023-12-0814718.1
Moniaki 2023-12-0714718.1
Moniaki 2023-12-0614718.1
Moniaki 2023-12-0514718.1
Moniaki 2023-12-0414718.1
Moniaki 2023-12-0314718.1
Moniaki 2023-12-0214718.1
Moniaki 2023-12-0114718.1
Moniaki 2023-11-3014718.1
Moniaki 2023-11-2914718.1
Moniaki 2023-11-2814717.9
Moniaki 2023-11-2714716.2
Moniaki 2023-11-2614712.7
Moniaki 2023-11-2514711.9
Moniaki 2023-11-2414710.1
Moniaki 2023-11-2314709.7
Moniaki 2023-11-2214707.7
Moniaki 2023-11-2114707.1
Moniaki 2023-11-2014705.8
Moniaki 2023-11-1914705.7
Moniaki 2023-11-1814705.7
Moniaki 2023-11-1714705
Moniaki 2023-11-1614696
Moniaki 2023-11-1514695.4
Moniaki 2023-11-1414692
Moniaki 2023-11-1314689.6
Moniaki 2023-11-1214685.6
Moniaki 2023-11-1114684.3
Moniaki 2023-11-1014682.8
Moniaki 2023-11-0914672.9
Moniaki 2023-11-0814668.7
Moniaki 2023-11-0714658.2
Moniaki 2023-11-0614652.8
Moniaki 2023-11-0514651.2
Moniaki 2023-11-0414641.8
Moniaki 2023-11-0314639.2
Moniaki 2023-11-0214627.7
Moniaki 2023-11-0114623.4
Moniaki 2023-10-3114621.9
Moniaki 2023-10-3014612.9
Moniaki 2023-10-2914603.1
Moniaki 2023-10-2814601.8
Moniaki 2023-10-2714598.7
Moniaki 2023-10-2614594.8
Moniaki 2023-10-2514594.1
Moniaki 2023-10-2414584
Moniaki 2023-10-2314580.1
Moniaki 2023-10-2214577.5
Moniaki 2023-10-2114571.1
Moniaki 2023-10-2014568.9
Moniaki 2023-10-1914562.7
Moniaki 2023-10-1814548.7
Moniaki 2023-10-1714536.1
Moniaki 2023-10-1614534.5
Moniaki 2023-10-1514527
Moniaki 2023-10-1414514.5
Moniaki 2023-10-1314505.1
Moniaki 2023-10-1214497.3
Moniaki 2023-10-1114488.4
Moniaki 2023-10-1014476.6
Moniaki 2023-10-0914473.6
Moniaki 2023-10-0813012.1
Moniaki 2023-10-0713012.1
Moniaki 2023-10-0613012.1
Moniaki 2023-10-0513012.1
Moniaki 2023-10-0413012.1
Moniaki 2023-10-0313012.1
Moniaki 2023-10-0213012.1
Moniaki 2023-10-0113012.1
Moniaki 2023-09-3013012.1
Moniaki 2023-09-2913012.1
Moniaki 2023-09-2813012.1
Moniaki 2023-09-2713012.1
Moniaki 2023-09-2613012.1
Moniaki 2023-09-2513012.1
Moniaki 2023-09-2413012.1
Moniaki 2023-09-2313012.1
Moniaki 2023-09-2213012.1
Moniaki 2023-09-2113012.1
Moniaki 2023-09-2013012.1
Moniaki 2023-09-1913012.1
Moniaki 2023-09-1813012.1
Moniaki 2023-09-1713012.1
Moniaki 2023-09-1613012.1
Moniaki 2023-09-1513012.1
Moniaki 2023-09-1413012.1
Moniaki 2023-09-1313012.1
Moniaki 2023-09-1213012.1
Moniaki 2023-09-1113012.1
Moniaki 2023-09-1013012.1
Moniaki 2023-09-0913012.1
Moniaki 2023-09-0813012.1
Moniaki 2023-09-0713012.1
Moniaki 2023-09-0613012.1
Moniaki 2023-09-0513012.1
Moniaki 2023-09-0413012.1
Moniaki 2023-09-0313012.1
Moniaki 2023-09-0213012.1
Moniaki 2023-09-0113012.1
Moniaki 2023-08-3113012.1
Moniaki 2023-08-3013012.1
Moniaki 2023-08-2913012.1
Moniaki 2023-08-2813012.1
Moniaki 2023-08-2713012.1
Moniaki 2023-08-2613012.1
Moniaki 2023-08-2513012.1
Moniaki 2023-08-2413012.1
Moniaki 2023-08-2313012.1
Moniaki 2023-08-2213012.1
Moniaki 2023-08-2113012.1
Moniaki 2023-08-2013012.1
Moniaki 2023-08-1913012.1
Moniaki 2023-08-1813012.1
Moniaki 2023-08-1713012.1
Moniaki 2023-08-1613012.1
Moniaki 2023-08-1513012.1
Moniaki 2023-08-1413012.1
Moniaki 2023-08-1313012.1
Moniaki 2023-08-1213012.1
Moniaki 2023-08-1113012.1
Moniaki 2023-08-1013012.1
Moniaki 2023-08-0913012.1
Moniaki 2023-08-0813012.1
Moniaki 2023-08-0713012.1
Moniaki 2023-08-0613012.1
Moniaki 2023-08-0513012.1
Moniaki 2023-08-0413012.1
Moniaki 2023-08-0313012.1
Moniaki 2023-08-0213012.1
Moniaki 2023-08-0113012.1
Moniaki 2023-07-3113012.1
Moniaki 2023-07-3013012.1
Moniaki 2023-07-2913012.1
Moniaki 2023-07-2813012.1
Moniaki 2023-07-2713012.1
Moniaki 2023-07-2613012.1
Moniaki 2023-07-2513012.1
Moniaki 2023-07-2413012.1
Moniaki 2023-07-2313012.1
Moniaki 2023-07-2213012.1
Moniaki 2023-07-2113012.1
Moniaki 2023-07-2013012.1
Moniaki 2023-07-1913012.1
Moniaki 2023-07-1813012.1
Moniaki 2023-07-1713012.1
Moniaki 2023-07-1613012.1
Moniaki 2023-07-1513012.1
Moniaki 2023-07-1413012.1
Moniaki 2023-07-1313012.1
Moniaki 2023-07-1213012.1
Moniaki 2023-07-1113012.1
Moniaki 2023-07-1013012.1
Moniaki 2023-07-0913012.1
Moniaki 2023-07-0813012.1
Moniaki 2023-07-0713012.1
Moniaki 2023-07-0613012.1
Moniaki 2023-07-0413012.1
Moniaki 2023-07-0313012.1
Moniaki 2023-07-0213012.1
Moniaki 2023-07-0113012.1
Moniaki 2023-06-3012993.6
Moniaki 2023-06-2812954.2
Moniaki 2023-06-2712941.4
Moniaki 2023-06-2612920.4
Moniaki 2023-06-2512900.7
Moniaki 2023-06-2412890.4
Moniaki 2023-06-2312882.4
Moniaki 2023-06-2212861.3
Moniaki 2023-06-2112843.6
Moniaki 2023-06-2012822.9
Moniaki 2023-06-1912800.6
Moniaki 2023-06-1812789.6
Moniaki 2023-06-1712776.8
Moniaki 2023-06-1612768
Moniaki 2023-06-1512747.9
Moniaki 2023-06-1412739.1
Moniaki 2023-06-1312735
Moniaki 2023-06-1212717.3
Moniaki 2023-06-1112696.3
Moniaki 2023-06-1012680.5
Moniaki 2023-06-0912666.6
Moniaki 2023-06-0812653.7
Moniaki 2023-06-0712263.7
Moniaki 2023-06-0612263.7
Moniaki 2023-06-0512263.7
Moniaki 2023-06-0412263.7
Moniaki 2023-06-0312263.7
Moniaki 2023-06-0212263.7
Moniaki 2023-06-0112263.7
Moniaki 2023-05-3112263.7
Moniaki 2023-05-3012263.7
Moniaki 2023-05-2912263.7
Moniaki 2023-05-2812263.7
Moniaki 2023-05-2712263.7
Moniaki 2023-05-2612263.7
Moniaki 2023-05-2512263.7
Moniaki 2023-05-2412263.7
Moniaki 2023-05-2312263.7
Moniaki 2023-05-2212263.7
Moniaki 2023-05-2112263.7
Moniaki 2023-05-2012263.7
Moniaki 2023-05-1912263.7
Moniaki 2023-05-1812263.7
Moniaki 2023-05-1712262.2
Moniaki 2023-05-1612245.7
Moniaki 2023-05-1512243.1
Moniaki 2023-05-1412222.2
Moniaki 2023-05-1312202.4
Moniaki 2023-05-1212179.9
Moniaki 2023-05-1112156.6
Moniaki 2023-05-1012132.7
Moniaki 2023-05-0912108
Moniaki 2023-05-0812090.4
Moniaki 2023-05-0712088.3
Moniaki 2023-05-0612078.2
Moniaki 2023-05-0512059.5
Moniaki 2023-05-0412036.1
Moniaki 2023-05-0312029.3
Moniaki 2023-05-0212014.9
Moniaki 2023-05-0111991.5
Moniaki 2023-04-3011978.8
Moniaki 2023-04-2911960
Moniaki 2023-04-2811940.6
Moniaki 2023-04-2711924.8
Moniaki 2023-04-2611913.3
Moniaki 2023-04-2511911
Moniaki 2023-04-2411891.1
Moniaki 2023-04-2311868.8
Moniaki 2023-04-2211851.9
Moniaki 2023-04-2111829.7
Moniaki 2023-04-2011812.8
Moniaki 2023-04-1911804.5
Moniaki 2023-04-1811792.2
Moniaki 2023-04-1711787.2
Moniaki 2023-04-1611773.2
Moniaki 2023-04-1511767.1
Moniaki 2023-04-1411749.7
Moniaki 2023-04-1311731.5
Moniaki 2023-04-1211721.5
Moniaki 2023-04-1111703.9
Moniaki 2023-04-1011688.2
Moniaki 2023-04-0911679.9
Moniaki 2023-04-0811665.7
Moniaki 2023-04-0711661.2
Moniaki 2023-04-0611660
Moniaki 2023-04-0511650.3
Moniaki 2023-04-0411640.8
Moniaki 2023-04-0311638.5
Moniaki 2023-04-0211636.2
Moniaki 2023-04-0111625
Moniaki 2023-03-3111615.8
Moniaki 2023-03-3011606.9
Moniaki 2023-03-2911547.9
Moniaki 2023-03-2811547.9
Moniaki 2023-03-2711547.9
Moniaki 2023-03-2611547.9
Moniaki 2023-03-2511547.9
Moniaki 2023-03-2411547.9
Moniaki 2023-03-2311540
Moniaki 2023-03-2211528.8
Moniaki 2023-03-2111526.7
Moniaki 2023-03-2011518.6
Moniaki 2023-03-1911503.4
Moniaki 2023-03-1811484.5
Moniaki 2023-03-1711467.5
Moniaki 2023-03-1611453.6
Moniaki 2023-03-1511449.4
Moniaki 2023-03-1411437.7
Moniaki 2023-03-1311428.2
Moniaki 2023-03-1211420.6
Moniaki 2023-03-1111418.7
Moniaki 2023-03-1011408.5
Moniaki 2023-03-0911407
Moniaki 2023-03-0811402
Moniaki 2023-03-0711395.8
Moniaki 2023-03-0611391.7
Moniaki 2023-03-0511384.8
Moniaki 2023-03-0411383.9
Moniaki 2023-03-0311376.9
Moniaki 2023-03-0211374.4
Moniaki 2023-03-0111358.5
Moniaki 2023-02-2811342.7
Moniaki 2023-02-2711336.8
Moniaki 2023-02-2611335.5
Moniaki 2023-02-2511330.2
Moniaki 2023-02-2411329.1
Moniaki 2023-02-2311316.4
Moniaki 2023-02-2211311.6
Moniaki 2023-02-2111307.5
Moniaki 2023-02-2011302.9
Moniaki 2023-02-1911298.1
Moniaki 2023-02-1811290.1
Moniaki 2023-02-1711255.1
Moniaki 2023-02-1611255.1
Moniaki 2023-02-1511255.1
Moniaki 2023-02-1411255.1
Moniaki 2023-02-1311255.1
Moniaki 2023-02-1211255.1
Moniaki 2023-02-1111252.7
Moniaki 2023-02-1011248.4
Moniaki 2023-02-0911239.2
Moniaki 2023-02-0811233.5
Moniaki 2023-02-0711233.5
Moniaki 2023-02-0611233.5
Moniaki 2023-02-0511233.5
Moniaki 2023-02-0411233.5
Moniaki 2023-02-0311229.7
Moniaki 2023-02-0211229
Moniaki 2023-02-0111227.2
Moniaki 2023-01-3111226
Moniaki 2023-01-3011225.4
Moniaki 2023-01-2911222.6
Moniaki 2023-01-2811222.1
Moniaki 2023-01-2711220.8
Moniaki 2023-01-2611219.9
Moniaki 2023-01-2511219.3
Moniaki 2023-01-2411218.7
Moniaki 2023-01-2311218
Moniaki 2023-01-2211217.5
Moniaki 2023-01-2111217.5
Moniaki 2023-01-2011217.5
Moniaki 2023-01-1911217.1
Moniaki 2023-01-1811216.6
Moniaki 2023-01-1711215.2
Moniaki 2023-01-1611214.4
Moniaki 2023-01-1511213.5
Moniaki 2023-01-1411211.2
Moniaki 2023-01-1311209.6
Moniaki 2023-01-1211207.8
Moniaki 2023-01-1111207.2
Moniaki 2023-01-1011207
Moniaki 2023-01-0911206.1
Moniaki 2023-01-0811204.7
Moniaki 2023-01-0711202.5
Moniaki 2023-01-0611202.1
Moniaki 2023-01-0511200.2
Moniaki 2023-01-0411194.7
Moniaki 2023-01-0311191.2
Moniaki 2023-01-0211187.1
Moniaki 2023-01-0111181.3
Moniaki 2022-12-3111179
Moniaki 2022-12-3011176
Moniaki 2022-12-2911173.1
Moniaki 2022-12-2811169.3
Moniaki 2022-12-2711167.8
Moniaki 2022-12-2611167
Moniaki 2022-12-2511164.7
Moniaki 2022-12-2411164.2
Moniaki 2022-12-2311162.7
Moniaki 2022-12-2211161.1
Moniaki 2022-12-2111161.1
Moniaki 2022-12-2011161.1
Moniaki 2022-12-1911161.1
Moniaki 2022-12-1811161.1
Moniaki 2022-12-1711161.1
Moniaki 2022-12-1611161.1
Moniaki 2022-12-1511161.1
Moniaki 2022-12-1411161.1
Moniaki 2022-12-1311161.1
Moniaki 2022-12-1211161.1
Moniaki 2022-12-1111161.1
Moniaki 2022-12-1011161.1
Moniaki 2022-12-0911155.9
Moniaki 2022-12-0811152.4
Moniaki 2022-12-0711151.9
Moniaki 2022-12-0611151.3
Moniaki 2022-12-0511149.1
Moniaki 2022-12-0411148.8
Moniaki 2022-12-0311147.7
Moniaki 2022-12-0211147.7
Moniaki 2022-12-0111147.6
Moniaki 2022-11-3011147.5
Moniaki 2022-11-2911146.8
Moniaki 2022-11-2811143.7
Moniaki 2022-11-2711143.3
Moniaki 2022-11-2611143.3
Moniaki 2022-11-2511143.3
Moniaki 2022-11-2411143.3
Moniaki 2022-11-2311142.4
Moniaki 2022-11-2211141.6
Moniaki 2022-11-2110531.6
Moniaki 2022-11-2010531.6
Moniaki 2022-11-1910531.6
Moniaki 2022-11-1810531.6
Moniaki 2022-11-1710531.6
Moniaki 2022-11-1610531.6
Moniaki 2022-11-1510531.6
Moniaki 2022-11-1410531.6
Moniaki 2022-11-1310531.6
Moniaki 2022-11-1210531.6
Moniaki 2022-11-1110531.6
Moniaki 2022-11-1010531.6
Moniaki 2022-11-0910531.6
Moniaki 2022-11-0810531.6
Moniaki 2022-11-0710531.6
Moniaki 2022-11-0610531.6
Moniaki 2022-11-0510531.6
Moniaki 2022-11-0410531.6
Moniaki 2022-11-0310531.6
Moniaki 2022-11-0210531.6
Moniaki 2022-11-0110531.6
Moniaki 2022-10-3110531.6
Moniaki 2022-10-3010531.6
Moniaki 2022-10-2910531.6
Moniaki 2022-10-2810531.6
Moniaki 2022-10-2710531.6
Moniaki 2022-10-2610531.6
Moniaki 2022-10-2510531.6
Moniaki 2022-10-2410531.6
Moniaki 2022-10-2310531.6
Moniaki 2022-10-2210531.6
Moniaki 2022-10-2110531.6
Moniaki 2022-10-2010531.6
Moniaki 2022-10-1910531.6
Moniaki 2022-10-1810531.6
Moniaki 2022-10-1710531.6
Moniaki 2022-10-1610531.6
Moniaki 2022-10-1510531.6
Moniaki 2022-10-1410531.6
Moniaki 2022-10-1310531.6
Moniaki 2022-10-1210531.6
Moniaki 2022-10-1110531.6
Moniaki 2022-10-1010531.6
Moniaki 2022-10-0910531.6
Moniaki 2022-10-0810531.6
Moniaki 2022-10-0710531.6
Moniaki 2022-10-0610531.6
Moniaki 2022-10-0510531.6
Moniaki 2022-10-0410531.6
Moniaki 2022-10-0310531.6
Moniaki 2022-10-0210531.6
Moniaki 2022-10-0110531.6
Moniaki 2022-09-3010531.6
Moniaki 2022-09-2910531.6
Moniaki 2022-09-2810531.6
Moniaki 2022-09-2710531.6
Moniaki 2022-09-2610531.6
Moniaki 2022-09-2510531.6
Moniaki 2022-09-2410531.6
Moniaki 2022-09-2310531.6
Moniaki 2022-09-2210531.6
Moniaki 2022-09-2110531.6
Moniaki 2022-09-2010531.6
Moniaki 2022-09-1910531.6
Moniaki 2022-09-1810531.6
Moniaki 2022-09-1710531.6
Moniaki 2022-09-1610531.6
Moniaki 2022-09-1510531.6
Moniaki 2022-09-1410531.6
Moniaki 2022-09-1310531.6
Moniaki 2022-09-1210531.6
Moniaki 2022-09-1110531.6
Moniaki 2022-09-1010531.6
Moniaki 2022-09-0910531.6
Moniaki 2022-09-0810531.6
Moniaki 2022-09-0710531.6
Moniaki 2022-09-0610531.6
Moniaki 2022-09-0510531.6
Moniaki 2022-09-0410531.6
Moniaki 2022-09-0310531.6
Moniaki 2022-09-0210531.6
Moniaki 2022-08-3110503.7
Moniaki 2022-08-3010492.5
Moniaki 2022-08-2910480.3
Moniaki 2022-08-2810463.1
Moniaki 2022-08-2710444.5
Moniaki 2022-08-2610426.3
Moniaki 2022-08-2510406.8
Moniaki 2022-08-2410393.7
Moniaki 2022-08-2310378.8
Moniaki 2022-08-2210366
Moniaki 2022-08-2110352.7
Moniaki 2022-08-2010335.1
Moniaki 2022-08-1910316.9
Moniaki 2022-08-1810299.6
Moniaki 2022-08-1710285.5
Moniaki 2022-08-1610275.6
Moniaki 2022-08-1410252.6
Moniaki 2022-08-1310245.6
Moniaki 2022-08-1210237.3
Moniaki 2022-08-1110222.8
Moniaki 2022-08-1010207.5
Moniaki 2022-08-0910190.7
Moniaki 2022-08-0810174.4
Moniaki 2022-08-0710151.8
Moniaki 2022-08-0610136.3
Moniaki 2022-08-0510115.4
Moniaki 2022-08-0410093.8
Moniaki 2022-08-0310075.6
Moniaki 2022-08-0210058.9
Moniaki 2022-08-0110038.9
Moniaki 2022-07-3110034
Moniaki 2022-07-3010026.5
Moniaki 2022-07-299998.9
Moniaki 2022-07-289988.3
Moniaki 2022-07-279972.6
Moniaki 2022-07-269958.7
Moniaki 2022-07-259936.4
Moniaki 2022-07-249915.8
Moniaki 2022-07-239895.7
Moniaki 2022-07-229875
Moniaki 2022-07-219853.2
Moniaki 2022-07-209831.1
Moniaki 2022-07-199817.5
Moniaki 2022-07-189796.8
Moniaki 2022-07-179778.2
Moniaki 2022-07-169764
Moniaki 2022-07-159743.5
Moniaki 2022-07-149722.1
Moniaki 2022-07-139703.7
Moniaki 2022-07-129695.6
Moniaki 2022-07-119680.6
Moniaki 2022-07-109670.3
Moniaki 2022-07-099653.8
Moniaki 2022-07-089640.9
Moniaki 2022-07-079625.5
Moniaki 2022-07-068883.3
Moniaki 2022-07-058883.3
Moniaki 2022-07-048883.3
Moniaki 2022-07-038883.3
Moniaki 2022-07-028883.3
Moniaki 2022-07-018883.3
Moniaki 2022-06-308883.3
Moniaki 2022-06-298883.3
Moniaki 2022-06-288883.3
Moniaki 2022-06-278883.3
Moniaki 2022-06-268883.3
Moniaki 2022-06-258883.3
Moniaki 2022-06-248883.3
Moniaki 2022-06-238883.3
Moniaki 2022-06-228883.3
Moniaki 2022-06-218883.3
Moniaki 2022-06-208883.3
Moniaki 2022-06-198883.3
Moniaki 2022-06-188883.3
Moniaki 2022-06-178883.3
Moniaki 2022-06-168883.3
Moniaki 2022-06-158883.3
Moniaki 2022-06-148883.3
Moniaki 2022-06-138883.3
Moniaki 2022-06-128883.3
Moniaki 2022-06-118883.3
Moniaki 2022-06-108883.3
Moniaki 2022-06-098883.3
Moniaki 2022-06-088883.3
Moniaki 2022-06-078883.3
Moniaki 2022-06-068883.3
Moniaki 2022-06-058883.3
Moniaki 2022-06-048883.3
Moniaki 2022-06-038883.3
Moniaki 2022-06-028883.3
Moniaki 2022-06-018883.3
Moniaki 2022-05-318883.3
Moniaki 2022-05-308883.3
Moniaki 2022-05-298883.3
Moniaki 2022-05-288883.3
Moniaki 2022-05-278883.3
Moniaki 2022-05-268883.3
Moniaki 2022-05-258875.5
Moniaki 2022-05-248859.6
Moniaki 2022-05-238841.8
Moniaki 2022-05-228832.8
Moniaki 2022-05-218819.8
Moniaki 2022-05-208802.3
Moniaki 2022-05-198778.9
Moniaki 2022-05-188754.2
Moniaki 2022-05-178733.7
Moniaki 2022-05-168712
Moniaki 2022-05-158689
Moniaki 2022-05-148675.5
Moniaki 2022-05-138658.7
Moniaki 2022-05-128640.8
Moniaki 2022-05-118622.4
Moniaki 2022-05-108599
Moniaki 2022-05-098577.2
Moniaki 2022-05-088563.4
Moniaki 2022-05-078542.3
Moniaki 2022-05-068530.2
Moniaki 2022-05-058508.8
Moniaki 2022-05-048490.3
Moniaki 2022-05-038471.2
Moniaki 2022-05-028451.1
Moniaki 2022-05-018430.8
Moniaki 2022-04-308412.6
Moniaki 2022-04-298399.2
Moniaki 2022-04-288380.7
Moniaki 2022-04-278365.5
Moniaki 2022-04-268359.3
Moniaki 2022-04-258348.2
Moniaki 2022-04-248334.8
Moniaki 2022-04-238327
Moniaki 2022-04-228320.6
Moniaki 2022-04-218318.7
Moniaki 2022-04-208315.6
Moniaki 2022-04-198307.1
Moniaki 2022-04-188296.2
Moniaki 2022-04-178284.5
Moniaki 2022-04-168273.3
Moniaki 2022-04-158268
Moniaki 2022-04-148247
Moniaki 2022-04-138226.8
Moniaki 2022-04-128206.9
Moniaki 2022-04-118194.3
Moniaki 2022-04-108178.6
Moniaki 2022-04-098175.1
Moniaki 2022-04-088161.6
Moniaki 2022-04-078145.6
Moniaki 2022-04-068140
Moniaki 2022-04-058133.3
Moniaki 2022-04-048116.4
Moniaki 2022-04-038105.8
Moniaki 2022-04-028104.7
Moniaki 2022-04-018104.7
Moniaki 2022-03-318103.2
Moniaki 2022-03-308092.7
Moniaki 2022-03-298081.9
Moniaki 2022-03-288061.9
Moniaki 2022-03-278043.1
Moniaki 2022-03-268034.4
Moniaki 2022-03-258015.3
Moniaki 2022-03-247995.9
Moniaki 2022-03-237976.6
Moniaki 2022-03-227957.2
Moniaki 2022-03-217938.1
Moniaki 2022-03-207918.7
Moniaki 2022-03-197899.7
Moniaki 2022-03-187879.8
Moniaki 2022-03-177860.5
Moniaki 2022-03-167854.4
Moniaki 2022-03-157839.1
Moniaki 2022-03-147820.8
Moniaki 2022-03-137803.1
Moniaki 2022-03-127786.8
Moniaki 2022-03-117767.4
Moniaki 2022-03-107752.8
Moniaki 2022-03-097751.8
Moniaki 2022-03-087749.4
Moniaki 2022-03-077745.4
Moniaki 2022-03-067743.5
Moniaki 2022-03-057741.6
Moniaki 2022-03-047738.2
Moniaki 2022-03-037726.2
Moniaki 2022-03-027719.7
Moniaki 2022-03-017704
Moniaki 2022-02-287693.2
Moniaki 2022-02-277687.6
Moniaki 2022-02-267675.7
Moniaki 2022-02-257671.8
Moniaki 2022-02-247655.8
Moniaki 2022-02-237652.3
Moniaki 2022-02-227647.3
Moniaki 2022-02-217646.3
Moniaki 2022-02-207643.8
Moniaki 2022-02-197638.2
Moniaki 2022-02-187629.7
Moniaki 2022-02-177627.1
Moniaki 2022-02-167617.7
Moniaki 2022-02-157606
Moniaki 2022-02-147592.2
Moniaki 2022-02-137578.2
Moniaki 2022-02-127566.7
Moniaki 2022-02-117565.5
Moniaki 2022-02-107563.2
Moniaki 2022-02-097557.9
Moniaki 2022-02-087555.3
Moniaki 2022-02-077553.9
Moniaki 2022-02-067550.9
Moniaki 2022-02-057548.5
Moniaki 2022-02-047545.9
Moniaki 2022-02-037543.4
Moniaki 2022-02-027542.6
Moniaki 2022-02-017538
Moniaki 2022-01-317533.9
Moniaki 2022-01-307532.8
Moniaki 2022-01-297525.1
Moniaki 2022-01-287524.5
Moniaki 2022-01-277523.9
Moniaki 2022-01-267522.2
Moniaki 2022-01-257521.4
Moniaki 2022-01-247511
Moniaki 2022-01-237505.1
Moniaki 2022-01-227503.3
Moniaki 2022-01-217500
Moniaki 2022-01-207497.5
Moniaki 2022-01-197496.9
Moniaki 2022-01-187492.8
Moniaki 2022-01-177492.3
Moniaki 2022-01-167490.5
Moniaki 2022-01-157486.8
Moniaki 2022-01-147486.7
Moniaki 2022-01-137486.5
Moniaki 2022-01-127484.3
Moniaki 2022-01-117483.1
Moniaki 2022-01-107483
Moniaki 2022-01-097478.4
Moniaki 2022-01-087471.6
Moniaki 2022-01-077463.7
Moniaki 2022-01-067463
Moniaki 2022-01-057462.7
Moniaki 2022-01-047461.6
Moniaki 2022-01-037461.3
Moniaki 2022-01-027460.1
Moniaki 2022-01-017459.4
Moniaki 2021-12-317459.3
Moniaki 2021-12-307423.2
Moniaki 2021-12-297423.2
Moniaki 2021-12-287423.2
Moniaki 2021-12-277423.2
Moniaki 2021-12-267423.2
Moniaki 2021-12-257423.2
Moniaki 2021-12-247423.2
Moniaki 2021-12-237423.2
Moniaki 2021-12-227423.2
Moniaki 2021-12-217423.2
Moniaki 2021-12-207423.2
Moniaki 2021-12-197423.2
Moniaki 2021-12-187423.2
Moniaki 2021-12-177423.2
Moniaki 2021-12-167423.2
Moniaki 2021-12-157423.2
Moniaki 2021-12-147423.2
Moniaki 2021-12-137423.2
Moniaki 2021-12-127423
Moniaki 2021-12-117422.3
Moniaki 2021-12-107422.3
Moniaki 2021-12-097422.3
Moniaki 2021-12-087422.3
Moniaki 2021-12-077422.3
Moniaki 2021-12-067422.1
Moniaki 2021-12-057421
Moniaki 2021-12-047418
Moniaki 2021-12-037411.9
Moniaki 2021-12-027409
Moniaki 2021-12-017405.4
Moniaki 2021-11-307403.4
Moniaki 2021-11-297403.4
Moniaki 2021-11-287402.2
Moniaki 2021-11-277401.6
Moniaki 2021-11-267401.4
Moniaki 2021-11-257392.6
Moniaki 2021-11-247391.5
Moniaki 2021-11-237389.7
Moniaki 2021-11-227388.7
Moniaki 2021-11-217388
Moniaki 2021-11-207382.2
Moniaki 2021-11-197382
Moniaki 2021-11-187380.5
Moniaki 2021-11-177379.5
Moniaki 2021-11-167371
Moniaki 2021-11-157370.3
Moniaki 2021-11-147368
Moniaki 2021-11-137360.1
Moniaki 2021-11-127359.3
Moniaki 2021-11-117349.9
Moniaki 2021-11-107339
Moniaki 2021-11-097333.8
Moniaki 2021-11-087331.2
Moniaki 2021-11-077327.5
Moniaki 2021-11-067318.2
Moniaki 2021-11-057307.8
Moniaki 2021-11-047305.4
Moniaki 2021-11-037295.9
Moniaki 2021-11-027289.2
Moniaki 2021-11-017276.7
Moniaki 2021-10-317264.4
Moniaki 2021-10-307252.1
Moniaki 2021-10-297239.2
Moniaki 2021-10-287231
Moniaki 2021-10-277220.2
Moniaki 2021-10-267210.9
Moniaki 2021-10-257196.8
Moniaki 2021-10-247190.1
Moniaki 2021-10-237185.8
Moniaki 2021-10-227173.1
Moniaki 2021-10-217166.5
Moniaki 2021-10-207159.5
Moniaki 2021-10-197152.9
Moniaki 2021-10-187149.1
Moniaki 2021-10-177147.2
Moniaki 2021-10-167143.2
Moniaki 2021-10-157134
Moniaki 2021-10-147125.5
Moniaki 2021-10-137119.8
Moniaki 2021-10-127115.4
Moniaki 2021-10-117104.8
Moniaki 2021-10-107088.9
Moniaki 2021-10-097072.6
Moniaki 2021-10-087056.2
Moniaki 2021-10-077040.2
Moniaki 2021-10-067030.6
Moniaki 2021-10-057022.2
Moniaki 2021-10-047006.8
Moniaki 2021-10-036990.8
Moniaki 2021-10-026977
Moniaki 2021-10-016964.8
Moniaki 2021-09-306963.9
Moniaki 2021-09-296951.5
Moniaki 2021-09-286937.8
Moniaki 2021-09-276920.1
Moniaki 2021-09-266912.2
Moniaki 2021-09-256908.1
Moniaki 2021-09-246901.4
Moniaki 2021-09-236695
Moniaki 2021-09-226695
Moniaki 2021-09-216695
Moniaki 2021-09-206695
Moniaki 2021-09-196695
Moniaki 2021-09-186695
Moniaki 2021-09-176695
Moniaki 2021-09-166695
Moniaki 2021-09-156695
Moniaki 2021-09-146695
Moniaki 2021-09-136695
Moniaki 2021-09-126695
Moniaki 2021-09-116695
Moniaki 2021-09-106695
Moniaki 2021-09-096695
Moniaki 2021-09-086695
Moniaki 2021-09-076695
Moniaki 2021-09-066695
Moniaki 2021-09-056677.6
Moniaki 2021-09-046656.9
Moniaki 2021-09-036637.8
Moniaki 2021-09-026626.3
Moniaki 2021-09-016619.7
Moniaki 2021-08-316613.6
Moniaki 2021-08-306610.6
Moniaki 2021-08-296605.8
Moniaki 2021-08-286589.2
Moniaki 2021-08-276581
Moniaki 2021-08-266577.3
Moniaki 2021-08-256558.2
Moniaki 2021-08-246557
Moniaki 2021-08-236555.4
Moniaki 2021-08-226539.1
Moniaki 2021-08-216522.2
Moniaki 2021-08-206509.3
Moniaki 2021-08-196494.9
Moniaki 2021-08-186482.4
Moniaki 2021-08-170
Moniaki 2021-08-166461.9
Moniaki 2021-08-156442.8
Moniaki 2021-08-146425.3
Moniaki 2021-08-136405.1
Moniaki 2021-08-126383.9
Moniaki 2021-08-110
Moniaki 2021-08-106350.4
Moniaki 2021-08-096330
Moniaki 2021-08-086317.7
Moniaki 2021-08-076299.3
Moniaki 2021-08-066295.9
Moniaki 2021-08-056293.3
Moniaki 2021-08-046281.6
Moniaki 2021-08-036106.4
Moniaki 2021-08-026106.4
Moniaki 2021-08-016106.4
Moniaki 2021-07-316106.4
Moniaki 2021-07-306106.4
Moniaki 2021-07-296106.4
Moniaki 2021-07-286106.4
Moniaki 2021-07-276106.4
Moniaki 2021-07-266106.4
Moniaki 2021-07-256106.4
Moniaki 2021-07-246106.4
Moniaki 2021-07-236091.2
Moniaki 2021-07-226071.9
Moniaki 2021-07-216053.4
Moniaki 2021-07-206035.9
Moniaki 2021-07-196017.1
Moniaki 2021-07-185999.3
Moniaki 2021-07-175983.4
Moniaki 2021-07-160
Moniaki 2021-07-155945.2
Moniaki 2021-07-145925.8
Moniaki 2021-07-135906.1
Moniaki 2021-07-120
Moniaki 2021-07-110
Moniaki 2021-07-100
Moniaki 2021-07-095830.8
Moniaki 2021-07-085809
Moniaki 2021-07-075787.7
Moniaki 2021-07-065766.3
Moniaki 2021-07-055746.9
Moniaki 2021-07-045741.1
Moniaki 2021-07-035737.7
Moniaki 2021-07-025718.5
Moniaki 2021-07-015713.3
Moniaki 2021-06-305695
Moniaki 2021-06-295672.9
Moniaki 2021-06-285651.2
Moniaki 2021-06-275631.1
Moniaki 2021-06-265625.3
Moniaki 2021-06-255617.8
Moniaki 2021-06-245599.1
Moniaki 2021-06-235583.8
Moniaki 2021-06-225563.7
Moniaki 2021-06-215540.7
Moniaki 2021-06-205518.3
Moniaki 2021-06-195496.3
Moniaki 2021-06-185474.2
Moniaki 2021-06-175449.9
Moniaki 2021-06-165430.3
Moniaki 2021-06-155409.2
Moniaki 2021-06-145384.5
Moniaki 2021-06-135375.1
Moniaki 2021-06-125224.1
Moniaki 2021-06-115224.1
Moniaki 2021-06-105224.1
Moniaki 2021-06-095224.1
Moniaki 2021-06-085224.1
Moniaki 2021-06-075224.1
Moniaki 2021-06-065224.1
Moniaki 2021-06-055224.1
Moniaki 2021-06-045206.2
Moniaki 2021-06-035185.4
Moniaki 2021-06-025165.8
Moniaki 2021-06-015148.2
Moniaki 2021-05-315126.4
Moniaki 2021-05-305115.7
Moniaki 2021-05-295106
Moniaki 2021-05-285091.9
Moniaki 2021-05-275070.9
Moniaki 2021-05-265046.8
Moniaki 2021-05-255039.4
Moniaki 2021-05-245020.6
Moniaki 2021-05-235005.1
Moniaki 2021-05-224996.9
Moniaki 2021-05-214978.3
Moniaki 2021-05-204962.3
Moniaki 2021-05-194954.4
Moniaki 2021-05-184945.7
Moniaki 2021-05-174926.4
Moniaki 2021-05-164815
Moniaki 2021-05-154815
Moniaki 2021-05-144815
Moniaki 2021-05-134815
Moniaki 2021-05-124815
Moniaki 2021-05-114815
Moniaki 2021-05-104718.1
Moniaki 2021-05-094718.1
Moniaki 2021-05-084718.1
Moniaki 2021-05-074718.1
Moniaki 2021-05-064718.1
Moniaki 2021-05-054718.1
Moniaki 2021-05-044697
Moniaki 2021-05-034684.9
Moniaki 2021-05-024679.1
Moniaki 2021-05-014674
Moniaki 2021-04-304657.7
Moniaki 2021-04-294643.4
Moniaki 2021-04-284619.4
Moniaki 2021-04-274601.6
Moniaki 2021-04-264586.6
Moniaki 2021-04-254574.7
Moniaki 2021-04-244557.3
Moniaki 2021-04-234539.6
Moniaki 2021-04-224528.8
Moniaki 2021-04-214515.8
Moniaki 2021-04-204500.6
Moniaki 2021-04-194487.6
Moniaki 2021-04-184477.7
Moniaki 2021-04-174473
Moniaki 2021-04-164471.9
Moniaki 2021-04-154469.3
Moniaki 2021-04-144469
Moniaki 2021-03-094082.8
Moniaki 2021-03-084072.9
Moniaki 2021-03-074071.2
Moniaki 2021-03-064060.7
Moniaki 2021-03-054051.7
Moniaki 2021-03-044044.2
Moniaki 2021-03-034034.7
Moniaki 2021-03-024020.5
Moniaki 2021-03-014019.6
Moniaki 2021-02-284012.3
Moniaki 2021-02-274007
Moniaki 2021-02-263995.6
Moniaki 2021-02-253983.1
Moniaki 2021-02-243973.1
Moniaki 2021-02-233966.7
Moniaki 2021-02-223951.8
Moniaki 2021-02-213937.3
Moniaki 2021-02-203932.1
Moniaki 2021-02-193927
Moniaki 2021-02-183919.7
Moniaki 2021-02-173917.8
Moniaki 2021-02-163907.2
Moniaki 2021-02-153906.7
Moniaki 2021-02-143866.6
Moniaki 2021-02-133866.6
Moniaki 2021-02-123866.6
Moniaki 2021-02-113866.6
Moniaki 2021-02-103866.6
Moniaki 2021-02-093866.6
Moniaki 2021-02-083866.6
Moniaki 2021-02-073866.6
Moniaki 2021-02-063866.6
Moniaki 2021-02-053866.6
Moniaki 2021-02-043866.6
Moniaki 2021-02-033866.6
Moniaki 2021-02-023866.6
Moniaki 2021-02-013866.6
Moniaki 2021-01-313866.6
Moniaki 2021-01-303866.6
Moniaki 2021-01-293866.6
Moniaki 2021-01-283866.6
Moniaki 2021-01-273866.6
Moniaki 2021-01-263866.6
Moniaki 2021-01-253866.6
Moniaki 2021-01-243865.1
Moniaki 2021-01-233863.1
Moniaki 2021-01-223857.6
Moniaki 2021-01-213855
Moniaki 2021-01-203855
Moniaki 2021-01-193855
Moniaki 2021-01-183855
Moniaki 2021-01-173855
Moniaki 2021-01-163855
Moniaki 2021-01-153855
Moniaki 2021-01-143855
Moniaki 2021-01-133855
Moniaki 2021-01-123846.4
Moniaki 2021-01-113842.3
Moniaki 2021-01-103841.7
Moniaki 2021-01-093841.2
Moniaki 2021-01-083839.5
Moniaki 2021-01-073839.3
Moniaki 2021-01-063837.1
Moniaki 2021-01-053836.7
Moniaki 2021-01-043833
Moniaki 2021-01-033830.1
Moniaki 2021-01-023828.4
Moniaki 2021-01-013828.1
Moniaki 2020-12-313827.9
Moniaki 2020-12-303827.6
Moniaki 2020-12-293822.6
Moniaki 2020-12-283819.9
Moniaki 2020-12-273812.1
Moniaki 2020-12-263810.7
Moniaki 2020-12-253809.7
Moniaki 2020-12-243809.4
Moniaki 2020-12-233808.7
Moniaki 2020-12-223807.5
Moniaki 2020-12-213807
Moniaki 2020-12-203806.2
Moniaki 2020-12-193805
Moniaki 2020-12-183804.5
Moniaki 2020-12-173803.9
Moniaki 2020-12-163802.6
Moniaki 2020-12-153801.9
Moniaki 2020-12-143801.6
Moniaki 2020-12-133801.6
Moniaki 2020-12-123801.2
Moniaki 2020-12-113800.8
Moniaki 2020-12-103800.8
Moniaki 2020-12-093800.6
Moniaki 2020-12-083800.3
Moniaki 2020-12-073793.7
Moniaki 2020-12-063792.9
Moniaki 2020-12-053786.2
Moniaki 2020-12-043784.9
Moniaki 2020-12-033780
Moniaki 2020-12-023772.5
Moniaki 2020-12-013770.7
Moniaki 2020-11-303767.8
Moniaki 2020-11-293767.8
Moniaki 2020-11-283767.4
Moniaki 2020-11-273767.1
Moniaki 2020-11-263766.2
Moniaki 2020-11-253757.8
Moniaki 2020-11-243756
Moniaki 2020-11-233755.5
Moniaki 2020-11-223752.1
Moniaki 2020-11-213751.7
Moniaki 2020-11-203747.2
Moniaki 2020-11-193740.4
Moniaki 2020-11-183738.4
Moniaki 2020-11-173735.9
Moniaki 2020-11-163727.9
Moniaki 2020-11-153722.2
Moniaki 2020-11-143719.6
Moniaki 2020-11-133718.5
Moniaki 2020-11-123718.4
Moniaki 2020-11-113718.2
Moniaki 2020-11-103717.2
Moniaki 2020-11-093716.8
Moniaki 2020-11-083706.4
Moniaki 2020-11-073705.6
Moniaki 2020-11-063704.8
Moniaki 2020-11-053695.4
Moniaki 2020-11-043695
Moniaki 2020-11-033693.1
Moniaki 2020-11-023690.8
Moniaki 2020-11-013686.5
Moniaki 2020-10-313678.9
Moniaki 2020-10-293668
Moniaki 2020-10-283663
Moniaki 2020-10-273653.8
Moniaki 2020-10-263647.5
Moniaki 2020-10-253644.6
Moniaki 2020-10-243641.6
Moniaki 2020-10-233638.8
Moniaki 2020-10-223633.2
Moniaki 2020-10-213628.8
Moniaki 2020-10-203617.2
Moniaki 2020-10-193609.9
Moniaki 2020-10-183605.1
Moniaki 2020-10-173604.8
Moniaki 2020-10-163603.5
Moniaki 2020-10-153602
Moniaki 2020-10-143599.7
Moniaki 2020-10-133599
Moniaki 2020-10-123598.3
Moniaki 2020-10-113597.4
Moniaki 2020-10-103588.5
Moniaki 2020-10-093576.2
Moniaki 2020-10-083572.5
Moniaki 2020-10-073566.2
Moniaki 2020-10-063551.6
Moniaki 2020-10-053543.2
Moniaki 2020-10-043530.7
Moniaki 2020-10-033517.9
Moniaki 2020-10-023515
Moniaki 2020-10-013513.8
Moniaki 2020-09-303513.1
Moniaki 2020-09-293510.7
Moniaki 2020-09-283496.5
Moniaki 2020-09-273494.9
Moniaki 2020-09-263491.5
Moniaki 2020-09-253478.2
Moniaki 2020-09-243464.1
Moniaki 2020-09-233447.9
Moniaki 2020-09-223431.3
Moniaki 2020-09-213414.1
Moniaki 2020-09-203400.7
Moniaki 2020-09-193383.2
Moniaki 2020-09-183364.6
Moniaki 2020-09-173357.8
Moniaki 2020-09-163342.5
Moniaki 2020-09-153324.8
Moniaki 2020-09-143307.3
Moniaki 2020-09-133291.5
Moniaki 2020-09-123273.3
Moniaki 2020-09-113258.1
Moniaki 2020-09-103244.9
Moniaki 2020-09-093229.4
Moniaki 2020-09-083212.2
Moniaki 2020-09-073206
Moniaki 2020-09-063204
Moniaki 2020-09-053188.3
Moniaki 2020-09-043170.9
Moniaki 2020-09-033151
Moniaki 2020-09-023145.7
Moniaki 2020-09-013144
Moniaki 2020-08-313126.6
Moniaki 2020-08-303108.6
Moniaki 2020-08-293096.1
Moniaki 2020-08-283081.1
Moniaki 2020-08-273075.6
Moniaki 2020-08-263059.9
Moniaki 2020-08-253045.6
Moniaki 2020-08-243026.6
Moniaki 2020-08-233025.5
Moniaki 2020-08-222986.4
Moniaki 2020-08-212986.4
Moniaki 2020-08-202968.3
Moniaki 2020-08-192956.6
Moniaki 2020-08-182945.7
Moniaki 2020-08-172930.9
Moniaki 2020-08-162909.6
Moniaki 2020-08-152893.4
Moniaki 2020-08-142876.8
Moniaki 2020-08-132855.8
Moniaki 2020-08-122834.2
Moniaki 2020-08-112816.5
Moniaki 2020-08-102797.7
Moniaki 2020-08-092780.8
Moniaki 2020-08-082762.3
Moniaki 2020-08-072744.5
Moniaki 2020-08-062724.5
Moniaki 2020-08-052718.9
Moniaki 2020-08-042710.3
Moniaki 2020-08-032691.2
Moniaki 2020-08-022669.6
Moniaki 2020-08-012656.4
Moniaki 2020-07-312633.8
Moniaki 2020-07-302612.9
Moniaki 2020-07-292593.5
Moniaki 2020-07-282572.1
Moniaki 2020-07-272561.9
Moniaki 2020-07-262540.3
Moniaki 2020-07-252519.3
Moniaki 2020-07-242498.1
Moniaki 2020-07-232482.5
Moniaki 2020-07-222463.2
Moniaki 2020-07-212443.7
Moniaki 2020-07-202421.6
Moniaki 2020-07-192410.7
Moniaki 2020-07-182392.1
Moniaki 2020-07-172379.3
Moniaki 2020-07-162367.3
Moniaki 2020-07-152344.9
Moniaki 2020-07-142327
Moniaki 2020-07-132314.3
Moniaki 2020-07-122296.5
Moniaki 2020-07-112293.7
Moniaki 2020-07-102271.9
Moniaki 2020-07-092255.4
Moniaki 2020-07-082245.3
Moniaki 2020-07-072228.5
Moniaki 2020-07-062210.5
Moniaki 2020-07-052187.6
Moniaki 2020-07-042165.4
Moniaki 2020-07-032157.8
Moniaki 2020-07-022150.8
Moniaki 2020-07-012127.6
Moniaki 2020-06-302108.4
Moniaki 2020-06-292091.2
Moniaki 2020-06-282069.2
Moniaki 2020-06-272050.6
Moniaki 2020-06-262033.3
Moniaki 2020-06-252031.3
Moniaki 2020-06-252026.3
Moniaki 2020-05-12764.2
Moniaki 2020-05-11764.2
Moniaki 2020-05-10764.2
Moniaki 2020-05-09764.2
Moniaki 2020-05-08764.2
Moniaki 2020-05-07764.2
Moniaki 2020-05-06764.2
Moniaki 2020-05-05764.2
Moniaki 2020-05-04764.2
Moniaki 2020-05-03764.2
Moniaki 2020-05-02764.2
Moniaki 2020-05-01764.2
Moniaki 2020-04-30764.2
Moniaki 2020-04-29764.2
Moniaki 2020-04-28764.2
Moniaki 2020-04-27764.2
Moniaki 2020-04-26764.2
Moniaki 2020-04-25764.2
Moniaki 2020-04-24764.2
Moniaki 2020-04-23764.2
Moniaki 2020-04-22764.2
Moniaki 2020-04-21764.2
Moniaki 2020-04-20764.2
Moniaki 2020-04-19764.2
Moniaki 2020-04-18764.2
Moniaki 2020-04-17764.2
Moniaki 2020-04-16764.2
Moniaki 2020-04-15764.2
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.