Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Moniaki

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Moniaki 2035-02-208274.4
Moniaki 2035-02-198274.4
Moniaki 2035-02-188274.4
Moniaki 2035-02-178274.4
Moniaki 2035-02-168274.4
Moniaki 2035-02-158274.4
Moniaki 2024-02-148274.4
Moniaki 2024-02-138274.4
Moniaki 2024-02-128274.4
Moniaki 2024-02-118274.4
Moniaki 2024-02-108274.4
Moniaki 2024-02-098274.4
Moniaki 2024-02-088274.4
Moniaki 2024-02-078274.4
Moniaki 2024-02-068274.4
Moniaki 2024-02-058274.4
Moniaki 2024-02-048274.4
Moniaki 2024-02-038274.4
Moniaki 2024-02-028274.4
Moniaki 2024-02-018274.4
Moniaki 2024-01-318274.4
Moniaki 2024-01-308274.4
Moniaki 2024-01-298274.4
Moniaki 2024-01-288274.4
Moniaki 2024-01-278274.4
Moniaki 2024-01-268274.4
Moniaki 2024-01-258274.4
Moniaki 2024-01-248274.4
Moniaki 2024-01-238274.4
Moniaki 2024-01-228274.4
Moniaki 2024-01-218274.4
Moniaki 2024-01-208274.4
Moniaki 2024-01-198274.4
Moniaki 2024-01-188274.4
Moniaki 2024-01-178274.4
Moniaki 2024-01-168274.4
Moniaki 2024-01-158274.4
Moniaki 2024-01-148274.4
Moniaki 2024-01-138274.4
Moniaki 2024-01-128274.4
Moniaki 2024-01-118274.4
Moniaki 2024-01-108274.4
Moniaki 2024-01-098274.4
Moniaki 2024-01-088274.4
Moniaki 2024-01-078274.4
Moniaki 2024-01-068274.4
Moniaki 2024-01-058274.4
Moniaki 2024-01-048274.4
Moniaki 2024-01-038274.4
Moniaki 2024-01-028274.4
Moniaki 2024-01-018274.4
Moniaki 2023-12-318274.4
Moniaki 2023-12-308274.4
Moniaki 2023-12-298274.4
Moniaki 2023-12-288274.4
Moniaki 2023-12-278274.4
Moniaki 2023-12-268274.4
Moniaki 2023-12-258274.4
Moniaki 2023-12-248274.4
Moniaki 2023-12-238274.4
Moniaki 2023-12-228274.4
Moniaki 2023-12-218274.4
Moniaki 2023-12-208274.4
Moniaki 2023-12-198274.4
Moniaki 2023-12-188274.4
Moniaki 2023-12-178274.4
Moniaki 2023-12-168274.4
Moniaki 2023-12-158274.4
Moniaki 2023-12-148274.4
Moniaki 2023-12-138274.4
Moniaki 2023-12-128274.4
Moniaki 2023-12-118274.4
Moniaki 2023-12-108274.4
Moniaki 2023-12-098274.4
Moniaki 2023-12-088274.4
Moniaki 2023-12-078274.4
Moniaki 2023-12-068274.4
Moniaki 2023-12-058274.4
Moniaki 2023-12-048274.4
Moniaki 2023-12-038274.4
Moniaki 2023-12-028274.4
Moniaki 2023-12-018274.4
Moniaki 2023-11-308274.4
Moniaki 2023-11-298274.4
Moniaki 2023-11-288274.4
Moniaki 2023-11-278274.4
Moniaki 2023-11-268274.4
Moniaki 2023-11-258274.4
Moniaki 2023-11-248274.4
Moniaki 2023-11-238274.4
Moniaki 2023-11-228274.4
Moniaki 2023-11-218274.4
Moniaki 2023-11-208274.4
Moniaki 2023-11-198274.4
Moniaki 2023-11-188274.4
Moniaki 2023-11-178274.4
Moniaki 2023-11-168274.4
Moniaki 2023-11-158274.4
Moniaki 2023-11-148274.4
Moniaki 2023-11-138274.4
Moniaki 2023-11-128274.4
Moniaki 2023-11-118274.4
Moniaki 2023-11-108274.4
Moniaki 2023-11-098274.4
Moniaki 2023-11-088274.4
Moniaki 2023-11-078274.4
Moniaki 2023-11-068274.4
Moniaki 2023-11-058274.4
Moniaki 2023-11-048274.4
Moniaki 2023-11-038274.4
Moniaki 2023-11-028274.4
Moniaki 2023-11-018274.4
Moniaki 2023-10-318274.4
Moniaki 2023-10-308274.4
Moniaki 2023-10-298274.4
Moniaki 2023-10-288274.4
Moniaki 2023-10-278274.4
Moniaki 2023-10-268274.4
Moniaki 2023-10-258274.4
Moniaki 2023-10-248274.4
Moniaki 2023-10-238274.4
Moniaki 2023-10-228274.4
Moniaki 2023-10-218274.4
Moniaki 2023-10-208274.4
Moniaki 2023-10-198274.4
Moniaki 2023-10-188274.4
Moniaki 2023-10-178274.4
Moniaki 2023-10-168274.4
Moniaki 2023-10-158274.4
Moniaki 2023-10-148274.4
Moniaki 2023-10-138274.4
Moniaki 2023-10-128274.4
Moniaki 2023-10-118274.4
Moniaki 2023-10-108274.4
Moniaki 2023-10-098274.4
Moniaki 2023-10-088274.4
Moniaki 2023-10-078274.4
Moniaki 2023-10-068274.4
Moniaki 2023-10-058274.4
Moniaki 2023-10-048274.4
Moniaki 2023-10-038274.4
Moniaki 2023-10-028274.4
Moniaki 2023-10-018274.4
Moniaki 2023-09-308274.4
Moniaki 2023-09-298274.4
Moniaki 2023-09-288274.4
Moniaki 2023-09-278274.4
Moniaki 2023-09-268274.4
Moniaki 2023-09-258274.4
Moniaki 2023-09-248274.4
Moniaki 2023-09-238274.4
Moniaki 2023-09-228274.4
Moniaki 2023-09-218274.4
Moniaki 2023-09-208274.4
Moniaki 2023-09-198274.4
Moniaki 2023-09-188274.4
Moniaki 2023-09-178274.4
Moniaki 2023-09-168274.4
Moniaki 2023-09-158274.4
Moniaki 2023-09-148274.4
Moniaki 2023-09-138274.4
Moniaki 2023-09-128274.4
Moniaki 2023-09-118274.4
Moniaki 2023-09-108274.4
Moniaki 2023-09-098274.4
Moniaki 2023-09-088274.4
Moniaki 2023-09-078274.4
Moniaki 2023-09-068274.4
Moniaki 2023-09-058274.4
Moniaki 2023-09-048274.4
Moniaki 2023-09-038274.4
Moniaki 2023-09-028274.4
Moniaki 2023-09-018274.4
Moniaki 2023-08-318274.4
Moniaki 2023-08-308274.4
Moniaki 2023-08-298274.4
Moniaki 2023-08-288274.4
Moniaki 2023-08-278274.4
Moniaki 2023-08-268274.4
Moniaki 2023-08-258274.4
Moniaki 2023-08-248274.4
Moniaki 2023-08-238274.4
Moniaki 2023-08-228274.4
Moniaki 2023-08-218274.4
Moniaki 2023-08-208274.4
Moniaki 2023-08-198274.4
Moniaki 2023-08-188274.4
Moniaki 2023-08-178274.4
Moniaki 2023-08-168274.4
Moniaki 2023-08-158274.4
Moniaki 2023-08-148274.4
Moniaki 2023-08-138274.4
Moniaki 2023-08-128274.4
Moniaki 2023-08-118274.4
Moniaki 2023-08-108274.4
Moniaki 2023-08-098274.4
Moniaki 2023-08-088274.4
Moniaki 2023-08-078274.4
Moniaki 2023-08-068274.4
Moniaki 2023-08-058274.4
Moniaki 2023-08-048274.4
Moniaki 2023-08-038274.4
Moniaki 2023-08-028274.4
Moniaki 2023-08-018274.4
Moniaki 2023-07-318274.4
Moniaki 2023-07-308274.4
Moniaki 2023-07-298274.4
Moniaki 2023-07-288274.4
Moniaki 2023-07-278274.4
Moniaki 2023-07-268274.4
Moniaki 2023-07-258274.4
Moniaki 2023-07-248274.4
Moniaki 2023-07-238274.4
Moniaki 2023-07-228274.4
Moniaki 2023-07-218274.4
Moniaki 2023-07-208274.4
Moniaki 2023-07-198274.4
Moniaki 2023-07-188274.4
Moniaki 2023-07-178274.4
Moniaki 2023-07-168274.4
Moniaki 2023-07-158274.4
Moniaki 2023-07-148274.4
Moniaki 2023-07-138274.4
Moniaki 2023-07-128274.4
Moniaki 2023-07-118274.4
Moniaki 2023-07-108274.4
Moniaki 2023-07-098274.4
Moniaki 2023-07-088274.4
Moniaki 2023-07-078274.4
Moniaki 2023-07-068274.4
Moniaki 2023-07-048274.4
Moniaki 2023-07-038274.4
Moniaki 2023-07-028265.3
Moniaki 2023-07-018258.2
Moniaki 2023-06-307645.3
Moniaki 2023-06-287645.3
Moniaki 2023-06-277645.3
Moniaki 2023-06-267645.3
Moniaki 2023-06-257645.3
Moniaki 2023-06-247645.3
Moniaki 2023-06-237645.3
Moniaki 2023-06-227645.3
Moniaki 2023-06-217645.3
Moniaki 2023-06-207645.3
Moniaki 2023-06-197645.3
Moniaki 2023-06-187645.3
Moniaki 2023-06-177645.3
Moniaki 2023-06-167645.3
Moniaki 2023-06-157645.3
Moniaki 2023-06-147645.3
Moniaki 2023-06-137645.3
Moniaki 2023-06-127645.3
Moniaki 2023-06-117645.3
Moniaki 2023-06-107645.3
Moniaki 2023-06-097645.3
Moniaki 2023-06-087645.3
Moniaki 2023-06-077645.3
Moniaki 2023-06-067645.3
Moniaki 2023-06-057645.3
Moniaki 2023-06-047645.3
Moniaki 2023-06-037645.3
Moniaki 2023-06-027645.3
Moniaki 2023-06-017645.3
Moniaki 2023-05-317645.3
Moniaki 2023-05-307645.3
Moniaki 2023-05-297645.3
Moniaki 2023-05-287645.3
Moniaki 2023-05-277645.3
Moniaki 2023-05-267645.3
Moniaki 2023-05-257645.3
Moniaki 2023-05-247645.3
Moniaki 2023-05-237645.3
Moniaki 2023-05-227645.3
Moniaki 2023-05-217645.3
Moniaki 2023-05-207645.3
Moniaki 2023-05-197645.3
Moniaki 2023-05-187645.3
Moniaki 2023-05-177645.3
Moniaki 2023-05-167645.3
Moniaki 2023-05-157645.3
Moniaki 2023-05-147645.3
Moniaki 2023-05-137645.3
Moniaki 2023-05-127645.3
Moniaki 2023-05-117645.3
Moniaki 2023-05-107645.3
Moniaki 2023-05-097645.3
Moniaki 2023-05-087645.3
Moniaki 2023-05-077645.3
Moniaki 2023-05-067645.3
Moniaki 2023-05-057645.3
Moniaki 2023-05-047645.3
Moniaki 2023-05-037645.3
Moniaki 2023-05-027645.3
Moniaki 2023-05-017645.3
Moniaki 2023-04-307645.3
Moniaki 2023-04-297645.3
Moniaki 2023-04-287645.3
Moniaki 2023-04-277645.3
Moniaki 2023-04-267645.3
Moniaki 2023-04-257645.3
Moniaki 2023-04-247645.3
Moniaki 2023-04-237645.3
Moniaki 2023-04-227645.3
Moniaki 2023-04-217645.3
Moniaki 2023-04-207645.3
Moniaki 2023-04-197645.3
Moniaki 2023-04-180
Moniaki 2023-04-170
Moniaki 2023-04-160
Moniaki 2023-04-150
Moniaki 2023-04-140
Moniaki 2023-04-130
Moniaki 2023-04-120
Moniaki 2023-04-117421.9
Moniaki 2023-04-107421.9
Moniaki 2023-04-097421.9
Moniaki 2023-04-087421.9
Moniaki 2023-04-077421.9
Moniaki 2023-04-067421.9
Moniaki 2023-04-057421.9
Moniaki 2023-04-047421.9
Moniaki 2023-04-037421.9
Moniaki 2023-04-027421.9
Moniaki 2023-04-017421.9
Moniaki 2023-03-317421.9
Moniaki 2023-03-307421.9
Moniaki 2023-03-297421.9
Moniaki 2023-03-287421.9
Moniaki 2023-03-277421.9
Moniaki 2023-03-267421.9
Moniaki 2023-03-257421.9
Moniaki 2023-03-247421.9
Moniaki 2023-03-237421.9
Moniaki 2023-03-227421.9
Moniaki 2023-03-217421.9
Moniaki 2023-03-207421.9
Moniaki 2023-03-197421.9
Moniaki 2023-03-187421.9
Moniaki 2023-03-177421.9
Moniaki 2023-03-167421.9
Moniaki 2023-03-157421.9
Moniaki 2023-03-147421.9
Moniaki 2023-03-137421.9
Moniaki 2023-03-127421.9
Moniaki 2023-03-117421.9
Moniaki 2023-03-107416.8
Moniaki 2023-03-097415.9
Moniaki 2023-03-087412.6
Moniaki 2023-03-077408.4
Moniaki 2023-03-067405.3
Moniaki 2023-03-057401
Moniaki 2023-03-047400.4
Moniaki 2023-03-037395.5
Moniaki 2023-03-027393.6
Moniaki 2023-03-017384.2
Moniaki 2023-02-287373.7
Moniaki 2023-02-277369.8
Moniaki 2023-02-267368.7
Moniaki 2023-02-257364.9
Moniaki 2023-02-247363.9
Moniaki 2023-02-237355.3
Moniaki 2023-02-227351.8
Moniaki 2023-02-217348.8
Moniaki 2023-02-207345.8
Moniaki 2023-02-197342.5
Moniaki 2023-02-187337.1
Moniaki 2023-02-177335.4
Moniaki 2023-02-167328.4
Moniaki 2023-02-157323.7
Moniaki 2023-02-147321.8
Moniaki 2023-02-137320.1
Moniaki 2023-02-127312.9
Moniaki 2023-02-117310.7
Moniaki 2023-02-107307.8
Moniaki 2023-02-097301.7
Moniaki 2023-02-087296.3
Moniaki 2023-02-077296.2
Moniaki 2023-02-067295.5
Moniaki 2023-02-057295.5
Moniaki 2023-02-047295.5
Moniaki 2023-02-037292.4
Moniaki 2023-02-027291.8
Moniaki 2023-02-017290.4
Moniaki 2023-01-317288.9
Moniaki 2023-01-307288.1
Moniaki 2023-01-297286.1
Moniaki 2023-01-287285.7
Moniaki 2023-01-277284.7
Moniaki 2023-01-267283.9
Moniaki 2023-01-257283.7
Moniaki 2023-01-247283.2
Moniaki 2023-01-237282.9
Moniaki 2023-01-227282.9
Moniaki 2023-01-217282.9
Moniaki 2023-01-207282.9
Moniaki 2023-01-197282.6
Moniaki 2023-01-187282.2
Moniaki 2023-01-177281.2
Moniaki 2023-01-167280.5
Moniaki 2023-01-157279.7
Moniaki 2023-01-147277.9
Moniaki 2023-01-137276.7
Moniaki 2023-01-127275.2
Moniaki 2023-01-117274.7
Moniaki 2023-01-107274.7
Moniaki 2023-01-097273.9
Moniaki 2023-01-087272.9
Moniaki 2023-01-077271.2
Moniaki 2023-01-067270.8
Moniaki 2023-01-057269.4
Moniaki 2023-01-047265.7
Moniaki 2023-01-037263
Moniaki 2023-01-027260
Moniaki 2023-01-017255.9
Moniaki 2022-12-317254
Moniaki 2022-12-307251.8
Moniaki 2022-12-297249.7
Moniaki 2022-12-287246.8
Moniaki 2022-12-277245.6
Moniaki 2022-12-267244.8
Moniaki 2022-12-257243
Moniaki 2022-12-247242.6
Moniaki 2022-12-237241.3
Moniaki 2022-12-227239.5
Moniaki 2022-12-217239.5
Moniaki 2022-12-207239.5
Moniaki 2022-12-197239.5
Moniaki 2022-12-187239.5
Moniaki 2022-12-177239.5
Moniaki 2022-12-167239.5
Moniaki 2022-12-157239.5
Moniaki 2022-12-147239.5
Moniaki 2022-12-137239.5
Moniaki 2022-12-127239.5
Moniaki 2022-12-117239.5
Moniaki 2022-12-107239.5
Moniaki 2022-12-097236.1
Moniaki 2022-12-087233.5
Moniaki 2022-12-077233.1
Moniaki 2022-12-067232.5
Moniaki 2022-12-057230.9
Moniaki 2022-12-047230.8
Moniaki 2022-12-037229.9
Moniaki 2022-12-027229.9
Moniaki 2022-12-017229.9
Moniaki 2022-11-307229.9
Moniaki 2022-11-297229.3
Moniaki 2022-11-287227.3
Moniaki 2022-11-277227
Moniaki 2022-11-267227
Moniaki 2022-11-257227
Moniaki 2022-11-247227
Moniaki 2022-11-237226.2
Moniaki 2022-11-227225.5
Moniaki 2022-11-217221.7
Moniaki 2022-11-207220.3
Moniaki 2022-11-197219.4
Moniaki 2022-11-187218.8
Moniaki 2022-11-177218.4
Moniaki 2022-11-167217.9
Moniaki 2022-11-157215.3
Moniaki 2022-11-147215.2
Moniaki 2022-11-137214.2
Moniaki 2022-11-127213.3
Moniaki 2022-11-117210.6
Moniaki 2022-11-107209.9
Moniaki 2022-11-097205.4
Moniaki 2022-11-087198.2
Moniaki 2022-11-077197
Moniaki 2022-11-067195
Moniaki 2022-11-057194.4
Moniaki 2022-11-047189.1
Moniaki 2022-11-037181.4
Moniaki 2022-11-027178.4
Moniaki 2022-11-017173
Moniaki 2022-10-317171.6
Moniaki 2022-10-307169.6
Moniaki 2022-10-297164.1
Moniaki 2022-10-287158.3
Moniaki 2022-10-277150.5
Moniaki 2022-10-267146.3
Moniaki 2022-10-257142.8
Moniaki 2022-10-247138.1
Moniaki 2022-10-237133.6
Moniaki 2022-10-227130.6
Moniaki 2022-10-217124.9
Moniaki 2022-10-207116.9
Moniaki 2022-10-197114.6
Moniaki 2022-10-187106.7
Moniaki 2022-10-177098.1
Moniaki 2022-10-167094.5
Moniaki 2022-10-157090.5
Moniaki 2022-10-147084.2
Moniaki 2022-10-137075.5
Moniaki 2022-10-127067.5
Moniaki 2022-10-117061.6
Moniaki 2022-10-107045.4
Moniaki 2022-10-097045.4
Moniaki 2022-10-087038.4
Moniaki 2022-10-077027.9
Moniaki 2022-10-067022.7
Moniaki 2022-10-057017.2
Moniaki 2022-10-047013.3
Moniaki 2022-10-037010.8
Moniaki 2022-10-027007.3
Moniaki 2022-10-017002.7
Moniaki 2022-09-307001.8
Moniaki 2022-09-296999.2
Moniaki 2022-09-286991.5
Moniaki 2022-09-276987.3
Moniaki 2022-09-266982
Moniaki 2022-09-256977.3
Moniaki 2022-09-246969.1
Moniaki 2022-09-236962.3
Moniaki 2022-09-226957.9
Moniaki 2022-09-216954
Moniaki 2022-09-206949.3
Moniaki 2022-09-196944
Moniaki 2022-09-186944
Moniaki 2022-09-176938.5
Moniaki 2022-09-166931.8
Moniaki 2022-09-156927.9
Moniaki 2022-09-146920.7
Moniaki 2022-09-136912.8
Moniaki 2022-09-126911.1
Moniaki 2022-09-116909.3
Moniaki 2022-09-106858.1
Moniaki 2022-09-096858.1
Moniaki 2022-09-086858.1
Moniaki 2022-09-076858.1
Moniaki 2022-09-066858.1
Moniaki 2022-09-056799.7
Moniaki 2022-09-046799.7
Moniaki 2022-09-036799.7
Moniaki 2022-09-026799.7
Moniaki 2022-08-316799.7
Moniaki 2022-08-306799.7
Moniaki 2022-08-296796.2
Moniaki 2022-08-286785.6
Moniaki 2022-08-276774.7
Moniaki 2022-08-266763
Moniaki 2022-08-256750
Moniaki 2022-08-246741.5
Moniaki 2022-08-236731.7
Moniaki 2022-08-226723.2
Moniaki 2022-08-216714.5
Moniaki 2022-08-206702.8
Moniaki 2022-08-196690.7
Moniaki 2022-08-186679.9
Moniaki 2022-08-176671.4
Moniaki 2022-08-166664.5
Moniaki 2022-08-146651.3
Moniaki 2022-08-136646.7
Moniaki 2022-08-126640.9
Moniaki 2022-08-116631.5
Moniaki 2022-08-106621.8
Moniaki 2022-08-096611.4
Moniaki 2022-08-086602.7
Moniaki 2022-08-076591
Moniaki 2022-08-066583.1
Moniaki 2022-08-056570.2
Moniaki 2022-08-046556.5
Moniaki 2022-08-036544.8
Moniaki 2022-08-026534.6
Moniaki 2022-08-016524.7
Moniaki 2022-07-316520.9
Moniaki 2022-07-306515.4
Moniaki 2022-07-296503.5
Moniaki 2022-07-286494.3
Moniaki 2022-07-276486.8
Moniaki 2022-07-266477.9
Moniaki 2022-07-256464.8
Moniaki 2022-07-246454.1
Moniaki 2022-07-236442.1
Moniaki 2022-07-226428
Moniaki 2022-07-216413.9
Moniaki 2022-07-206401.1
Moniaki 2022-07-196391.6
Moniaki 2022-07-186381.1
Moniaki 2022-07-176370.8
Moniaki 2022-07-166363.1
Moniaki 2022-07-156352.2
Moniaki 2022-07-146340.6
Moniaki 2022-07-136332.1
Moniaki 2022-07-126326.3
Moniaki 2022-07-116317.7
Moniaki 2022-07-106311.1
Moniaki 2022-07-096301.8
Moniaki 2022-07-086293.5
Moniaki 2022-07-076284.1
Moniaki 2022-07-066277.6
Moniaki 2022-07-056274.1
Moniaki 2022-07-046261.1
Moniaki 2022-07-036253.6
Moniaki 2022-07-026248.7
Moniaki 2022-07-016234
Moniaki 2022-06-306220.6
Moniaki 2022-06-296206.2
Moniaki 2022-06-286193.1
Moniaki 2022-06-276178.3
Moniaki 2022-06-266165.2
Moniaki 2022-06-256149.4
Moniaki 2022-06-246135.7
Moniaki 2022-06-236122.3
Moniaki 2022-06-226108.3
Moniaki 2022-06-216100
Moniaki 2022-06-206087.9
Moniaki 2022-06-196073.5
Moniaki 2022-06-186061.6
Moniaki 2022-06-176048.9
Moniaki 2022-06-166037.1
Moniaki 2022-06-156027
Moniaki 2022-06-146016.8
Moniaki 2022-06-136009.5
Moniaki 2022-06-125998
Moniaki 2022-06-115983.4
Moniaki 2022-06-105972.9
Moniaki 2022-06-095961.9
Moniaki 2022-06-085951.6
Moniaki 2022-06-075940.2
Moniaki 2022-06-065927.3
Moniaki 2022-06-055918.4
Moniaki 2022-06-045914.4
Moniaki 2022-06-035900.3
Moniaki 2022-06-025892.1
Moniaki 2022-06-015882.2
Moniaki 2022-05-315870.2
Moniaki 2022-05-305863.1
Moniaki 2022-05-295854
Moniaki 2022-05-285845.3
Moniaki 2022-05-275840.8
Moniaki 2022-05-265831.4
Moniaki 2022-05-255825.8
Moniaki 2022-05-245815.7
Moniaki 2022-05-235805.1
Moniaki 2022-05-225799.3
Moniaki 2022-05-215791.1
Moniaki 2022-05-205780.7
Moniaki 2022-05-195766.7
Moniaki 2022-05-185754.9
Moniaki 2022-05-175741.4
Moniaki 2022-05-165729.8
Moniaki 2022-05-155718
Moniaki 2022-05-145711.2
Moniaki 2022-05-135701.3
Moniaki 2022-05-125690.1
Moniaki 2022-05-115678.7
Moniaki 2022-05-105666
Moniaki 2022-05-095654.6
Moniaki 2022-05-085646.5
Moniaki 2022-05-075634.8
Moniaki 2022-05-065627.4
Moniaki 2022-05-055615.6
Moniaki 2022-05-045604.5
Moniaki 2022-05-035593.1
Moniaki 2022-05-025580.7
Moniaki 2022-05-015568.7
Moniaki 2022-04-305556.7
Moniaki 2022-04-295547.7
Moniaki 2022-04-285535.4
Moniaki 2022-04-275525.4
Moniaki 2022-04-265520.9
Moniaki 2022-04-255513.5
Moniaki 2022-04-245504.6
Moniaki 2022-04-235499
Moniaki 2022-04-225494
Moniaki 2022-04-215492.4
Moniaki 2022-04-205489.8
Moniaki 2022-04-195484.3
Moniaki 2022-04-185477.2
Moniaki 2022-04-175469.7
Moniaki 2022-04-165462.7
Moniaki 2022-04-155458.6
Moniaki 2022-04-145445.1
Moniaki 2022-04-135432.4
Moniaki 2022-04-125418.9
Moniaki 2022-04-115409.8
Moniaki 2022-04-105399.7
Moniaki 2022-04-095397.1
Moniaki 2022-04-085388.1
Moniaki 2022-04-075377.1
Moniaki 2022-04-065373
Moniaki 2022-04-055367.9
Moniaki 2022-04-045356.7
Moniaki 2022-04-035351.8
Moniaki 2022-04-025350.9
Moniaki 2022-04-015350.9
Moniaki 2022-03-315349.7
Moniaki 2022-03-305342.1
Moniaki 2022-03-295334.8
Moniaki 2022-03-285321.4
Moniaki 2022-03-275308.8
Moniaki 2022-03-265303.2
Moniaki 2022-03-255290.4
Moniaki 2022-03-245277.3
Moniaki 2022-03-235264.4
Moniaki 2022-03-225251.5
Moniaki 2022-03-215238.8
Moniaki 2022-03-205226.5
Moniaki 2022-03-195213.9
Moniaki 2022-03-185201.2
Moniaki 2022-03-175188.5
Moniaki 2022-03-165184
Moniaki 2022-03-155174.2
Moniaki 2022-03-145162
Moniaki 2022-03-135150.2
Moniaki 2022-03-125139.6
Moniaki 2022-03-115126.9
Moniaki 2022-03-105119.1
Moniaki 2022-03-095118.7
Moniaki 2022-03-085117
Moniaki 2022-03-075114
Moniaki 2022-03-065112.5
Moniaki 2022-03-055111
Moniaki 2022-03-045108.5
Moniaki 2022-03-035100.2
Moniaki 2022-03-025095.5
Moniaki 2022-03-015085.1
Moniaki 2022-02-285078.1
Moniaki 2022-02-275074.5
Moniaki 2022-02-265066.7
Moniaki 2022-02-255063.3
Moniaki 2022-02-245052.7
Moniaki 2022-02-235049.9
Moniaki 2022-02-225046.4
Moniaki 2022-02-215045.6
Moniaki 2022-02-205043.7
Moniaki 2022-02-195040
Moniaki 2022-02-185034
Moniaki 2022-02-175032.2
Moniaki 2022-02-165025.8
Moniaki 2022-02-155018.1
Moniaki 2022-02-145008.9
Moniaki 2022-02-134999.6
Moniaki 2022-02-124991.4
Moniaki 2022-02-114990.4
Moniaki 2022-02-104988.6
Moniaki 2022-02-094984.9
Moniaki 2022-02-084982.9
Moniaki 2022-02-074981.7
Moniaki 2022-02-064979.7
Moniaki 2022-02-054977.9
Moniaki 2022-02-044975.9
Moniaki 2022-02-034973.9
Moniaki 2022-02-024972.9
Moniaki 2022-02-014969.8
Moniaki 2022-01-314966.9
Moniaki 2022-01-304966
Moniaki 2022-01-294961
Moniaki 2022-01-284960.4
Moniaki 2022-01-274959.8
Moniaki 2022-01-264958.5
Moniaki 2022-01-254957.8
Moniaki 2022-01-244950.7
Moniaki 2022-01-234946.6
Moniaki 2022-01-224945.1
Moniaki 2022-01-214942.3
Moniaki 2022-01-204940.2
Moniaki 2022-01-194939.8
Moniaki 2022-01-184936.5
Moniaki 2022-01-174935.7
Moniaki 2022-01-164934.2
Moniaki 2022-01-154931.5
Moniaki 2022-01-144931.5
Moniaki 2022-01-134931.4
Moniaki 2022-01-124929.7
Moniaki 2022-01-114928.8
Moniaki 2022-01-104928.8
Moniaki 2022-01-094925.3
Moniaki 2022-01-084920.4
Moniaki 2022-01-074914.3
Moniaki 2022-01-064913.8
Moniaki 2022-01-054913.7
Moniaki 2022-01-044912.9
Moniaki 2022-01-034912.5
Moniaki 2022-01-024911.6
Moniaki 2022-01-014911
Moniaki 2021-12-314910.9
Moniaki 2021-12-304909.9
Moniaki 2021-12-294909.2
Moniaki 2021-12-284907.1
Moniaki 2021-12-274901.8
Moniaki 2021-12-264896.1
Moniaki 2021-12-254891.9
Moniaki 2021-12-244891.6
Moniaki 2021-12-234891.5
Moniaki 2021-12-224890.5
Moniaki 2021-12-214885.9
Moniaki 2021-12-204885.1
Moniaki 2021-12-194884.8
Moniaki 2021-12-184884.5
Moniaki 2021-12-174883.9
Moniaki 2021-12-164883.7
Moniaki 2021-12-154883.4
Moniaki 2021-12-144883.3
Moniaki 2021-12-134883.2
Moniaki 2021-12-124883.1
Moniaki 2021-12-114882.5
Moniaki 2021-12-104882.5
Moniaki 2021-12-094882.5
Moniaki 2021-12-084882.5
Moniaki 2021-12-074882.5
Moniaki 2021-12-064882.5
Moniaki 2021-12-054881.8
Moniaki 2021-12-044879.6
Moniaki 2021-12-034875.6
Moniaki 2021-12-024873.3
Moniaki 2021-12-014870.9
Moniaki 2021-11-304869.3
Moniaki 2021-11-294869.3
Moniaki 2021-11-284868.4
Moniaki 2021-11-274868.1
Moniaki 2021-11-264868
Moniaki 2021-11-254861.9
Moniaki 2021-11-244861
Moniaki 2021-11-234859.6
Moniaki 2021-11-224858.8
Moniaki 2021-11-214858.1
Moniaki 2021-11-204854.1
Moniaki 2021-11-194854
Moniaki 2021-11-184852.8
Moniaki 2021-11-174851.9
Moniaki 2021-11-164846.3
Moniaki 2021-11-154845.7
Moniaki 2021-11-144844.2
Moniaki 2021-11-134838.7
Moniaki 2021-11-124838.2
Moniaki 2021-11-114831.8
Moniaki 2021-11-104824.4
Moniaki 2021-11-094820.5
Moniaki 2021-11-084818.6
Moniaki 2021-11-074815.9
Moniaki 2021-11-064810
Moniaki 2021-11-054803
Moniaki 2021-11-044801.2
Moniaki 2021-11-034794.7
Moniaki 2021-11-024790.5
Moniaki 2021-11-014782.2
Moniaki 2021-10-314774
Moniaki 2021-10-304765.8
Moniaki 2021-10-294757.2
Moniaki 2021-10-284751.2
Moniaki 2021-10-274744.1
Moniaki 2021-10-264737.8
Moniaki 2021-10-254728.4
Moniaki 2021-10-244723.8
Moniaki 2021-10-234720.7
Moniaki 2021-10-224712.3
Moniaki 2021-10-214709.8
Moniaki 2021-10-204704.9
Moniaki 2021-10-194700.2
Moniaki 2021-10-184697.3
Moniaki 2021-10-174696.4
Moniaki 2021-10-164693.8
Moniaki 2021-10-154687.3
Moniaki 2021-10-144680.6
Moniaki 2021-10-134676.5
Moniaki 2021-10-124672.9
Moniaki 2021-10-114666.1
Moniaki 2021-10-104655.5
Moniaki 2021-10-094644.7
Moniaki 2021-10-084633.9
Moniaki 2021-10-074623.3
Moniaki 2021-10-064616.8
Moniaki 2021-10-054611
Moniaki 2021-10-044602.5
Moniaki 2021-10-034591.8
Moniaki 2021-10-024581.8
Moniaki 2021-10-014572.5
Moniaki 2021-09-304571.6
Moniaki 2021-09-294563.6
Moniaki 2021-09-284553.1
Moniaki 2021-09-274541.3
Moniaki 2021-09-264535.9
Moniaki 2021-09-254532.8
Moniaki 2021-09-244527.8
Moniaki 2021-09-234524.1
Moniaki 2021-09-224514.4
Moniaki 2021-09-214508.4
Moniaki 2021-09-204505.9
Moniaki 2021-09-194505.2
Moniaki 2021-09-184503.7
Moniaki 2021-09-174502.2
Moniaki 2021-09-164498.1
Moniaki 2021-09-154486.9
Moniaki 2021-09-144479.4
Moniaki 2021-09-134472.3
Moniaki 2021-09-124462.5
Moniaki 2021-09-114450.9
Moniaki 2021-09-104438.2
Moniaki 2021-09-094425.4
Moniaki 2021-09-084413.9
Moniaki 2021-09-074401.8
Moniaki 2021-09-064390.3
Moniaki 2021-09-054378.5
Moniaki 2021-09-044364.6
Moniaki 2021-09-034351.4
Moniaki 2021-09-024343.5
Moniaki 2021-09-014338.6
Moniaki 2021-08-314334.2
Moniaki 2021-08-304331.8
Moniaki 2021-08-294328.5
Moniaki 2021-08-284317.5
Moniaki 2021-08-274311.5
Moniaki 2021-08-264308.8
Moniaki 2021-08-254296.6
Moniaki 2021-08-244295.5
Moniaki 2021-08-234294.3
Moniaki 2021-08-224283.2
Moniaki 2021-08-214271.4
Moniaki 2021-08-204263.4
Moniaki 2021-08-194253.7
Moniaki 2021-08-184244.9
Moniaki 2021-08-174239.8
Moniaki 2021-08-164230.1
Moniaki 2021-08-154217.5
Moniaki 2021-08-144205.9
Moniaki 2021-08-134192.4
Moniaki 2021-08-124177.8
Moniaki 2021-08-114165.9
Moniaki 2021-08-104155
Moniaki 2021-08-094141.5
Moniaki 2021-08-084132.8
Moniaki 2021-08-074120.2
Moniaki 2021-08-064117.4
Moniaki 2021-08-054115.5
Moniaki 2021-08-044107.2
Moniaki 2021-08-034097.4
Moniaki 2021-08-024090.2
Moniaki 2021-08-014082.9
Moniaki 2021-07-314075.8
Moniaki 2021-07-304062
Moniaki 2021-07-294048
Moniaki 2021-07-284034.9
Moniaki 2021-07-274022.3
Moniaki 2021-07-264012.1
Moniaki 2021-07-254002.4
Moniaki 2021-07-243988.8
Moniaki 2021-07-233978.4
Moniaki 2021-07-223964.8
Moniaki 2021-07-213952.1
Moniaki 2021-07-203940.5
Moniaki 2021-07-193927.6
Moniaki 2021-07-183915.8
Moniaki 2021-07-173904.5
Moniaki 2021-07-163890
Moniaki 2021-07-153878.7
Moniaki 2021-07-143865.5
Moniaki 2021-07-133851.7
Moniaki 2021-07-123841.1
Moniaki 2021-07-113828.9
Moniaki 2021-07-103816.2
Moniaki 2021-07-093802.3
Moniaki 2021-07-083788.1
Moniaki 2021-07-073773.6
Moniaki 2021-07-063759.5
Moniaki 2021-07-053746.5
Moniaki 2021-07-043742
Moniaki 2021-07-033739.3
Moniaki 2021-07-023726.4
Moniaki 2021-07-013722.3
Moniaki 2021-06-303709.8
Moniaki 2021-06-293694.9
Moniaki 2021-06-283680.1
Moniaki 2021-06-273666.6
Moniaki 2021-06-263662.6
Moniaki 2021-06-253657
Moniaki 2021-06-243645
Moniaki 2021-06-233634.8
Moniaki 2021-06-223621.2
Moniaki 2021-06-213605.8
Moniaki 2021-06-203590.7
Moniaki 2021-06-193575.9
Moniaki 2021-06-183560.9
Moniaki 2021-06-173544.6
Moniaki 2021-06-163531.1
Moniaki 2021-06-152905.9
Moniaki 2021-06-142905.9
Moniaki 2021-06-132905.9
Moniaki 2021-06-122905.9
Moniaki 2021-06-112905.9
Moniaki 2021-06-102905.9
Moniaki 2021-06-092905.9
Moniaki 2021-06-082905.9
Moniaki 2021-06-072905.9
Moniaki 2021-06-062905.9
Moniaki 2021-06-052905.9
Moniaki 2021-06-042905.9
Moniaki 2021-06-032905.9
Moniaki 2021-06-022905.9
Moniaki 2021-06-012905.9
Moniaki 2021-05-312905.9
Moniaki 2021-05-302905.9
Moniaki 2021-05-292905.9
Moniaki 2021-05-282905.9
Moniaki 2021-05-272905.9
Moniaki 2021-05-262905.9
Moniaki 2021-05-252905.9
Moniaki 2021-05-242905.9
Moniaki 2021-05-232905.9
Moniaki 2021-05-222905.9
Moniaki 2021-05-212905.9
Moniaki 2021-05-202905.9
Moniaki 2021-05-192905.9
Moniaki 2021-05-182905.9
Moniaki 2021-05-172905.9
Moniaki 2021-05-162905.9
Moniaki 2021-05-152905.9
Moniaki 2021-05-142905.9
Moniaki 2021-05-132905.9
Moniaki 2021-05-122905.9
Moniaki 2021-05-112905.9
Moniaki 2021-05-102905.9
Moniaki 2021-05-092905.9
Moniaki 2021-05-082905.9
Moniaki 2021-05-072905.9
Moniaki 2021-05-062905.9
Moniaki 2021-05-052905.9
Moniaki 2021-05-042905.9
Moniaki 2021-05-032905.9
Moniaki 2021-05-022905.9
Moniaki 2021-05-012905.9
Moniaki 2021-04-302905.9
Moniaki 2021-04-292905.9
Moniaki 2021-04-282905.9
Moniaki 2021-04-272905.9
Moniaki 2021-04-262905.9
Moniaki 2021-04-252905.9
Moniaki 2021-04-242905.9
Moniaki 2021-04-232905.9
Moniaki 2021-04-222905.9
Moniaki 2021-04-212905.9
Moniaki 2021-04-202904.9
Moniaki 2021-04-192896.8
Moniaki 2021-04-182889.7
Moniaki 2021-04-172886
Moniaki 2021-04-162884.9
Moniaki 2021-04-152882.2
Moniaki 2021-04-142881.7
Moniaki 2021-03-092624.9
Moniaki 2021-03-082618.5
Moniaki 2021-03-072617
Moniaki 2021-03-062609.9
Moniaki 2021-03-052603.8
Moniaki 2021-03-042598.7
Moniaki 2021-03-032591.7
Moniaki 2021-03-022581.8
Moniaki 2021-03-012581
Moniaki 2021-02-282575.7
Moniaki 2021-02-272571.9
Moniaki 2021-02-262564.3
Moniaki 2021-02-252556
Moniaki 2021-02-242549.1
Moniaki 2021-02-232544.4
Moniaki 2021-02-222534.3
Moniaki 2021-02-212525.1
Moniaki 2021-02-202522.3
Moniaki 2021-02-192519.7
Moniaki 2021-02-182516.9
Moniaki 2021-02-172515.8
Moniaki 2021-02-162511.2
Moniaki 2021-02-152510.5
Moniaki 2021-02-142510.3
Moniaki 2021-02-132508.9
Moniaki 2021-02-122505.8
Moniaki 2021-02-112505.4
Moniaki 2021-02-102504.2
Moniaki 2021-02-092503.2
Moniaki 2021-02-082502.7
Moniaki 2021-02-072500.9
Moniaki 2021-02-062496.1
Moniaki 2021-02-052488.1
Moniaki 2021-02-042487.6
Moniaki 2021-02-032486.5
Moniaki 2021-02-022486.5
Moniaki 2021-02-012486.5
Moniaki 2021-01-312486.5
Moniaki 2021-01-302486.5
Moniaki 2021-01-292486.5
Moniaki 2021-01-282486.5
Moniaki 2021-01-272486.5
Moniaki 2021-01-262486.5
Moniaki 2021-01-252486.5
Moniaki 2021-01-242485.4
Moniaki 2021-01-232483.9
Moniaki 2021-01-222480.1
Moniaki 2021-01-212474.9
Moniaki 2021-01-202474.9
Moniaki 2021-01-192474.9
Moniaki 2021-01-182472.6
Moniaki 2021-01-172472.1
Moniaki 2021-01-162470.8
Moniaki 2021-01-152467.7
Moniaki 2021-01-142467
Moniaki 2021-01-132466.9
Moniaki 2021-01-122461
Moniaki 2021-01-112457.7
Moniaki 2021-01-102457.1
Moniaki 2021-01-092456.6
Moniaki 2021-01-082455.3
Moniaki 2021-01-072455.2
Moniaki 2021-01-062453.6
Moniaki 2021-01-052453.3
Moniaki 2021-01-042450.5
Moniaki 2021-01-032448.4
Moniaki 2021-01-022447.1
Moniaki 2021-01-012447
Moniaki 2020-12-312446.9
Moniaki 2020-12-302446.8
Moniaki 2020-12-292443.2
Moniaki 2020-12-282441.3
Moniaki 2020-12-272436.5
Moniaki 2020-12-262435.3
Moniaki 2020-12-252434.5
Moniaki 2020-12-242434.1
Moniaki 2020-12-232433.5
Moniaki 2020-12-222432.5
Moniaki 2020-12-212432.4
Moniaki 2020-12-202431.6
Moniaki 2020-12-192430.6
Moniaki 2020-12-182430.1
Moniaki 2020-12-172429.5
Moniaki 2020-12-162428.4
Moniaki 2020-12-152427.7
Moniaki 2020-12-142427.5
Moniaki 2020-12-132427.5
Moniaki 2020-12-122427.1
Moniaki 2020-12-112426.7
Moniaki 2020-12-102426.7
Moniaki 2020-12-092426.6
Moniaki 2020-12-082426.5
Moniaki 2020-12-072421.9
Moniaki 2020-12-062421.3
Moniaki 2020-12-052416.6
Moniaki 2020-12-042415.6
Moniaki 2020-12-032412.2
Moniaki 2020-12-022407.1
Moniaki 2020-12-012405.7
Moniaki 2020-11-302600
Moniaki 2020-11-302404.8
Moniaki 2020-11-302600
Moniaki 2020-11-302600
Moniaki 2020-11-292404.8
Moniaki 2020-11-282404.5
Moniaki 2020-11-272404
Moniaki 2020-11-262403.2
Moniaki 2020-11-252397.2
Moniaki 2020-11-242395.6
Moniaki 2020-11-232395
Moniaki 2020-11-222392.5
Moniaki 2020-11-212392.4
Moniaki 2020-11-202389
Moniaki 2020-11-192384.3
Moniaki 2020-11-182382.8
Moniaki 2020-11-172380.9
Moniaki 2020-11-162375.5
Moniaki 2020-11-152371.6
Moniaki 2020-11-142369.7
Moniaki 2020-11-132368.8
Moniaki 2020-11-122368.7
Moniaki 2020-11-112368.6
Moniaki 2020-11-102367.8
Moniaki 2020-11-092367.7
Moniaki 2020-11-082360.7
Moniaki 2020-11-072360
Moniaki 2020-11-062359.2
Moniaki 2020-11-052352.2
Moniaki 2020-11-042351.9
Moniaki 2020-11-032350.3
Moniaki 2020-11-022348.5
Moniaki 2020-11-012345.1
Moniaki 2020-10-312340.4
Moniaki 2020-10-292332.7
Moniaki 2020-10-282329.2
Moniaki 2020-10-272322.8
Moniaki 2020-10-262318.6
Moniaki 2020-10-252316.4
Moniaki 2020-10-242314
Moniaki 2020-10-232312.1
Moniaki 2020-10-222308
Moniaki 2020-10-212307.1
Moniaki 2020-10-202299.4
Moniaki 2020-10-192294.4
Moniaki 2020-10-182291
Moniaki 2020-10-172290.9
Moniaki 2020-10-162289.9
Moniaki 2020-10-152288.6
Moniaki 2020-10-142286.7
Moniaki 2020-10-132286.3
Moniaki 2020-10-122285.8
Moniaki 2020-10-112285
Moniaki 2020-10-102278.9
Moniaki 2020-10-092270.6
Moniaki 2020-10-082267.8
Moniaki 2020-10-072263.6
Moniaki 2020-10-062253.5
Moniaki 2020-10-052247.8
Moniaki 2020-10-042239.1
Moniaki 2020-10-032230.5
Moniaki 2020-10-022228.2
Moniaki 2020-10-012227.2
Moniaki 2020-09-302226.5
Moniaki 2020-09-292224.7
Moniaki 2020-09-282215.2
Moniaki 2020-09-272213.9
Moniaki 2020-09-262211.3
Moniaki 2020-09-252202.8
Moniaki 2020-09-242193.2
Moniaki 2020-09-232182.4
Moniaki 2020-09-222171.3
Moniaki 2020-09-212159.8
Moniaki 2020-09-202150.6
Moniaki 2020-09-192138.7
Moniaki 2020-09-182126.4
Moniaki 2020-09-172121.1
Moniaki 2020-09-162110.8
Moniaki 2020-09-152099
Moniaki 2020-09-142087.3
Moniaki 2020-09-132076.8
Moniaki 2020-09-122064.5
Moniaki 2020-09-112058.4
Moniaki 2020-09-102048.7
Moniaki 2020-09-092038.1
Moniaki 2020-09-082026.7
Moniaki 2020-09-072022.3
Moniaki 2020-09-062020.6
Moniaki 2020-09-052009.7
Moniaki 2020-09-041998.3
Moniaki 2020-09-031985.3
Moniaki 2020-09-021981.6
Moniaki 2020-09-011980.1
Moniaki 2020-08-311968.7
Moniaki 2020-08-301956.8
Moniaki 2020-08-291948.4
Moniaki 2020-08-281937.9
Moniaki 2020-08-271933.4
Moniaki 2020-08-261684.6
Moniaki 2020-08-251684.6
Moniaki 2020-08-241684.6
Moniaki 2020-08-231684.6
Moniaki 2020-08-221684.6
Moniaki 2020-08-211684.6
Moniaki 2020-08-201684.6
Moniaki 2020-08-191684.6
Moniaki 2020-08-181684.6
Moniaki 2020-08-171684.6
Moniaki 2020-08-161684.6
Moniaki 2020-08-151684.6
Moniaki 2020-08-141684.6
Moniaki 2020-08-131684.6
Moniaki 2020-08-121684.6
Moniaki 2020-08-111684.6
Moniaki 2020-08-101684.6
Moniaki 2020-08-091684.6
Moniaki 2020-08-081684.6
Moniaki 2020-08-071684.6
Moniaki 2020-08-061684.6
Moniaki 2020-08-051684.6
Moniaki 2020-08-041684.6
Moniaki 2020-08-031675.5
Moniaki 2020-08-021661.4
Moniaki 2020-08-011651.2
Moniaki 2020-07-311635.7
Moniaki 2020-07-301621.3
Moniaki 2020-07-291607.9
Moniaki 2020-07-281593.3
Moniaki 2020-07-271585.5
Moniaki 2020-07-261570.7
Moniaki 2020-07-251556.7
Moniaki 2020-07-241542.1
Moniaki 2020-07-231531.5
Moniaki 2020-07-221518.1
Moniaki 2020-07-211504.3
Moniaki 2020-07-201489.6
Moniaki 2020-07-191482.4
Moniaki 2020-07-181470.3
Moniaki 2020-07-171461.2
Moniaki 2020-07-161453.1
Moniaki 2020-07-151437.9
Moniaki 2020-07-141426.2
Moniaki 2020-07-131417
Moniaki 2020-07-121405
Moniaki 2020-07-111402.8
Moniaki 2020-07-101387.7
Moniaki 2020-07-091376.1
Moniaki 2020-07-081369.2
Moniaki 2020-07-071358
Moniaki 2020-07-061346.4
Moniaki 2020-07-051330.7
Moniaki 2020-07-041315.8
Moniaki 2020-07-031310
Moniaki 2020-07-021304.5
Moniaki 2020-07-011288.6
Moniaki 2020-06-301275
Moniaki 2020-06-291263.9
Moniaki 2020-06-281248.8
Moniaki 2020-06-271236
Moniaki 2020-06-261224.7
Moniaki 2020-06-251223.1
Moniaki 2020-06-251219.8
Moniaki 2020-06-02998.9
Moniaki 2020-06-01986.1
Moniaki 2020-05-31982.7
Moniaki 2020-05-30979.3
Moniaki 2020-05-29968.8
Moniaki 2020-05-28957.5
Moniaki 2020-05-27945.7
Moniaki 2020-05-26936
Moniaki 2020-05-25927.5
Moniaki 2020-05-24916.9
Moniaki 2020-05-23905.5
Moniaki 2020-05-22892.4
Moniaki 2020-05-21877.3
Moniaki 2020-05-20867.7
Moniaki 2020-05-19859.2
Moniaki 2020-05-18848.3
Moniaki 2020-05-17838.8
Moniaki 2020-05-16827.8
Moniaki 2020-05-15821.3
Moniaki 2020-05-14813.6
Moniaki 2020-05-13801.9
Moniaki 2020-05-12792.4
Moniaki 2020-05-11779.5
Moniaki 2020-05-10696.3
Moniaki 2020-05-09696.3
Moniaki 2020-05-08696.3
Moniaki 2020-05-07696.3
Moniaki 2020-05-06696.3
Moniaki 2020-05-05696.3
Moniaki 2020-05-04696.3
Moniaki 2020-05-03696.3
Moniaki 2020-05-02696.3
Moniaki 2020-05-01688.1
Moniaki 2020-04-30683.5
Moniaki 2020-04-29671.2
Moniaki 2020-04-28657.4
Moniaki 2020-04-27642.7
Moniaki 2020-04-26634.1
Moniaki 2020-04-25627
Moniaki 2020-04-24617.3
Moniaki 2020-04-23606.1
Moniaki 2020-04-22597.4
Moniaki 2020-04-21587
Moniaki 2020-04-20577.5
Moniaki 2020-04-19568
Moniaki 2020-04-18554.1
Moniaki 2020-04-17539
Moniaki 2020-04-16529.2
Moniaki 2020-04-15528.8
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.