Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Popkowice

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Popkowice 2020-11-302540
Popkowice 2020-11-302540
Popkowice 2020-11-302540
Popkowice 2020-11-302120
Popkowice 2020-11-302540
Popkowice 2020-11-302540
Popkowice 2020-11-302540
Popkowice 2020-06-07713.9
Popkowice 2020-06-06713.9
Popkowice 2020-06-05713.9
Popkowice 2020-06-04713.9
Popkowice 2020-06-03713.9
Popkowice 2020-06-02713.9
Popkowice 2020-06-01713.9
Popkowice 2020-05-31713.9
Popkowice 2020-05-30713.9
Popkowice 2020-05-29713.9
Popkowice 2020-05-28713.9
Popkowice 2020-05-27713.9
Popkowice 2020-05-26713.9
Popkowice 2020-05-25713.9
Popkowice 2020-05-24704.3
Popkowice 2020-05-23696.9
Popkowice 2020-05-22688
Popkowice 2020-05-21679.1
Popkowice 2020-05-20671.2
Popkowice 2020-05-19664.8
Popkowice 2020-05-18656.8
Popkowice 2020-05-17648.8
Popkowice 2020-05-16641.1
Popkowice 2020-05-15633.6
Popkowice 2020-05-14628.2
Popkowice 2020-05-13620.6
Popkowice 2020-05-12614.8
Popkowice 2020-05-11606
Popkowice 2020-05-10592.7
Popkowice 2020-05-09583.1
Popkowice 2020-05-08574.4
Popkowice 2020-05-07567.8
Popkowice 2020-05-06565.5
Popkowice 2020-05-05561
Popkowice 2020-05-04552.9
Popkowice 2020-05-03546.1
Popkowice 2020-05-02539.2
Popkowice 2020-05-01531.4
Popkowice 2020-04-30527.8
Popkowice 2020-04-29521.4
Popkowice 2020-04-28513.5
Popkowice 2020-04-27505.4
Popkowice 2020-04-26497.3
Popkowice 2020-04-25492.2
Popkowice 2020-04-24484.3
Popkowice 2020-04-23475.7
Popkowice 2020-04-22468.7
Popkowice 2020-04-21462.1
Popkowice 2020-04-20456
Popkowice 2020-04-19446.6
Popkowice 2020-04-18437.9
Popkowice 2020-04-17429.8
Popkowice 2020-04-16421.4
Popkowice 2020-04-15420.8
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.