Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wierzbica Kolonia

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wierzbica Kolonia2035-02-207893.9
Wierzbica Kolonia2035-02-197893.9
Wierzbica Kolonia2035-02-187893.9
Wierzbica Kolonia2035-02-177893.9
Wierzbica Kolonia2035-02-167893.9
Wierzbica Kolonia2035-02-157893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-147893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-137893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-127893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-117893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-107893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-097893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-087893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-077893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-067893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-057893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-047893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-037893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-027893.9
Wierzbica Kolonia2024-02-017893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-317893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-307893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-297893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-287893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-277893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-267893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-257893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-247893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-237893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-227893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-217893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-207893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-197893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-187893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-177893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-167893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-157893.9
Wierzbica Kolonia2024-01-147891
Wierzbica Kolonia2024-01-137891
Wierzbica Kolonia2024-01-127891
Wierzbica Kolonia2024-01-117891
Wierzbica Kolonia2024-01-107891
Wierzbica Kolonia2024-01-097886.9
Wierzbica Kolonia2024-01-087870.9
Wierzbica Kolonia2024-01-077870.9
Wierzbica Kolonia2024-01-067870.9
Wierzbica Kolonia2024-01-057870.9
Wierzbica Kolonia2024-01-047870.9
Wierzbica Kolonia2024-01-037870.9
Wierzbica Kolonia2024-01-027870.9
Wierzbica Kolonia2024-01-017870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-317870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-307870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-297870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-287870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-277870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-267870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-257870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-247870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-237870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-227870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-217870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-207870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-197870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-187870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-177870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-167870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-157870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-147870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-137870.9
Wierzbica Kolonia2023-12-127520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-117520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-107520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-097520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-087520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-077520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-067520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-057520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-047520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-037520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-027520.4
Wierzbica Kolonia2023-12-017520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-307520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-297520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-287520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-277520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-267520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-257520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-247520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-237520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-227520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-217520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-207520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-197520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-187520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-177520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-167520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-157520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-147520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-137520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-127520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-117520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-107520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-097520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-087520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-077520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-067520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-057520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-047520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-037520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-027520.4
Wierzbica Kolonia2023-11-017520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-317520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-307520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-297520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-287520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-277520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-267520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-257520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-247520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-237520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-227520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-217520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-207520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-197520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-187520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-177520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-167520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-157520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-147520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-137520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-127520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-117520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-107520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-097520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-087520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-077520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-067520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-057520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-047520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-037520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-027520.4
Wierzbica Kolonia2023-10-017520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-307520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-297520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-287520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-277520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-267520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-257520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-247520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-237520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-227520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-217520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-207520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-197520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-187520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-177520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-167520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-157520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-147520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-137520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-127520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-117520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-107520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-097520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-087520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-077520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-067520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-057520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-047520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-037520.4
Wierzbica Kolonia2023-09-026570.9
Wierzbica Kolonia2023-09-016570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-316570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-306570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-296570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-286570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-276570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-266570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-256570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-246570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-236570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-226570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-216570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-206570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-196570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-186570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-176570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-166570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-156570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-146570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-136570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-126570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-116570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-106570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-096570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-086570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-076570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-066570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-056570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-046570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-036570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-026570.9
Wierzbica Kolonia2023-08-016570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-316570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-306570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-296570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-286570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-276570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-266570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-256570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-246570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-236570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-226570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-216570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-206570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-196570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-186570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-176570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-166570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-156570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-146570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-136570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-126570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-116570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-106570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-096570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-086570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-076570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-066570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-046570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-036570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-026570.9
Wierzbica Kolonia2023-07-016570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-306570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-286570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-276570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-266570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-256570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-246570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-236570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-226570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-216570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-206570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-196570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-186570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-176570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-166570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-156570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-146570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-136570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-126570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-116570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-106570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-096570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-086570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-076570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-066570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-056570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-046570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-036570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-026570.9
Wierzbica Kolonia2023-06-016570.9
Wierzbica Kolonia2023-05-316570.9
Wierzbica Kolonia2023-05-306570.9
Wierzbica Kolonia2023-05-296570.9
Wierzbica Kolonia2023-05-286570.9
Wierzbica Kolonia2023-05-276570.9
Wierzbica Kolonia2023-05-266570.1
Wierzbica Kolonia2023-05-256564
Wierzbica Kolonia2023-05-246528.6
Wierzbica Kolonia2023-05-236528.6
Wierzbica Kolonia2023-05-226528.6
Wierzbica Kolonia2023-05-216516
Wierzbica Kolonia2023-05-206506.8
Wierzbica Kolonia2023-05-196503.9
Wierzbica Kolonia2023-05-186501.5
Wierzbica Kolonia2023-05-176499.9
Wierzbica Kolonia2023-05-166488.4
Wierzbica Kolonia2023-05-150
Wierzbica Kolonia2023-05-140
Wierzbica Kolonia2023-05-130
Wierzbica Kolonia2023-05-120
Wierzbica Kolonia2023-05-110
Wierzbica Kolonia2023-05-100
Wierzbica Kolonia2023-05-090
Wierzbica Kolonia2023-05-080
Wierzbica Kolonia2023-05-070
Wierzbica Kolonia2023-05-060
Wierzbica Kolonia2023-05-050
Wierzbica Kolonia2023-05-040
Wierzbica Kolonia2023-05-030
Wierzbica Kolonia2023-05-020
Wierzbica Kolonia2023-05-010
Wierzbica Kolonia2023-04-300
Wierzbica Kolonia2023-04-290
Wierzbica Kolonia2023-04-280
Wierzbica Kolonia2023-04-270
Wierzbica Kolonia2023-04-260
Wierzbica Kolonia2023-04-250
Wierzbica Kolonia2023-04-240
Wierzbica Kolonia2023-04-230
Wierzbica Kolonia2023-04-220
Wierzbica Kolonia2023-04-210
Wierzbica Kolonia2023-04-200
Wierzbica Kolonia2023-04-190
Wierzbica Kolonia2023-04-180
Wierzbica Kolonia2023-04-170
Wierzbica Kolonia2023-04-160
Wierzbica Kolonia2023-04-150
Wierzbica Kolonia2023-04-140
Wierzbica Kolonia2023-04-130
Wierzbica Kolonia2023-04-120
Wierzbica Kolonia2023-04-115926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-105926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-095926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-085926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-075926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-065926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-055926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-045926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-035926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-025926.3
Wierzbica Kolonia2023-04-015926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-315926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-305926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-295926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-285926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-275926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-265926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-255926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-245926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-235926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-225926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-215926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-205926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-195926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-185926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-175926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-165926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-155926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-145926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-135926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-125926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-115926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-105926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-095926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-085926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-075926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-065926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-055926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-045926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-035926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-025926.3
Wierzbica Kolonia2023-03-015926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-285926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-275926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-265926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-255926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-245926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-235926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-225926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-215926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-205926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-195926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-185926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-175926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-165926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-155926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-145926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-135926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-125926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-115926.3
Wierzbica Kolonia2023-02-105923.8
Wierzbica Kolonia2023-02-095921.4
Wierzbica Kolonia2023-02-085920.8
Wierzbica Kolonia2023-02-075920.8
Wierzbica Kolonia2023-02-065920.8
Wierzbica Kolonia2023-02-055920.7
Wierzbica Kolonia2023-02-045915.3
Wierzbica Kolonia2023-02-035915.3
Wierzbica Kolonia2023-02-025915.3
Wierzbica Kolonia2023-02-015915.3
Wierzbica Kolonia2023-01-315915.3
Wierzbica Kolonia2023-01-305915.3
Wierzbica Kolonia2023-01-295915.3
Wierzbica Kolonia2023-01-285915.2
Wierzbica Kolonia2023-01-275914.5
Wierzbica Kolonia2023-01-265913.9
Wierzbica Kolonia2023-01-255913.5
Wierzbica Kolonia2023-01-245913
Wierzbica Kolonia2023-01-235912.2
Wierzbica Kolonia2023-01-225912.2
Wierzbica Kolonia2023-01-215912.2
Wierzbica Kolonia2023-01-205912.2
Wierzbica Kolonia2023-01-195912.2
Wierzbica Kolonia2023-01-185912.2
Wierzbica Kolonia2023-01-175911.6
Wierzbica Kolonia2023-01-165834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-155834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-145834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-135834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-125834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-115834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-105834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-095834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-085834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-075834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-065834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-055834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-045834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-035834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-025834.3
Wierzbica Kolonia2023-01-015834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-315834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-305834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-295834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-285834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-275834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-265834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-255834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-245834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-235834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-225834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-215834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-205834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-195834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-185834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-175834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-165834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-155834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-145834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-135834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-125834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-115834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-105834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-095834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-085834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-075834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-065834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-055834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-045834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-035834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-025834.3
Wierzbica Kolonia2022-12-015834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-305834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-295834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-285834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-275834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-265834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-255834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-245834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-235834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-225834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-215834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-205834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-195834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-185834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-175834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-165834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-155834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-145834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-135834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-125834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-115834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-105834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-095834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-085834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-075834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-065834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-055834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-045834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-035834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-025834.3
Wierzbica Kolonia2022-11-015834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-315834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-305834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-295834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-285834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-275834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-265834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-255834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-245834.3
Wierzbica Kolonia2022-10-235829.6
Wierzbica Kolonia2022-10-225829.6
Wierzbica Kolonia2022-10-215822.1
Wierzbica Kolonia2022-10-205820.1
Wierzbica Kolonia2022-10-195820.1
Wierzbica Kolonia2022-10-185815.8
Wierzbica Kolonia2022-10-175811.2
Wierzbica Kolonia2022-10-165804.2
Wierzbica Kolonia2022-10-155802.7
Wierzbica Kolonia2022-10-145800.8
Wierzbica Kolonia2022-10-135795.3
Wierzbica Kolonia2022-10-125790.2
Wierzbica Kolonia2022-10-115784
Wierzbica Kolonia2022-10-105780.4
Wierzbica Kolonia2022-10-095777.5
Wierzbica Kolonia2022-10-085771.2
Wierzbica Kolonia2022-10-075764.5
Wierzbica Kolonia2022-10-065758.8
Wierzbica Kolonia2022-10-055754.6
Wierzbica Kolonia2022-10-045750.3
Wierzbica Kolonia2022-10-035750.3
Wierzbica Kolonia2022-10-025747.1
Wierzbica Kolonia2022-10-015742.8
Wierzbica Kolonia2022-09-305742.8
Wierzbica Kolonia2022-09-295740.5
Wierzbica Kolonia2022-09-285735.7
Wierzbica Kolonia2022-09-275733.3
Wierzbica Kolonia2022-09-265729.5
Wierzbica Kolonia2022-09-255723.3
Wierzbica Kolonia2022-09-245715.9
Wierzbica Kolonia2022-09-235711.3
Wierzbica Kolonia2022-09-225707.8
Wierzbica Kolonia2022-09-215705
Wierzbica Kolonia2022-09-205702.3
Wierzbica Kolonia2022-09-195697.9
Wierzbica Kolonia2022-09-185695.1
Wierzbica Kolonia2022-09-175687.9
Wierzbica Kolonia2022-09-165681.8
Wierzbica Kolonia2022-09-155678.8
Wierzbica Kolonia2022-09-145671.2
Wierzbica Kolonia2022-09-135071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-125071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-115071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-105071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-095071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-085071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-075071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-065071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-055071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-045071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-035071.1
Wierzbica Kolonia2022-09-025071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-315071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-305071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-295071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-285071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-275071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-265071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-255071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-245071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-235071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-225071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-215071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-205071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-195071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-185071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-175071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-165071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-145071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-135071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-125071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-115071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-105071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-095071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-085071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-075071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-065071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-055071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-045071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-035071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-025071.1
Wierzbica Kolonia2022-08-015071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-315071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-305071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-295071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-285071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-275071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-265071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-255071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-245071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-235071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-225071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-215071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-205071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-195071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-185071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-175071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-165071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-155071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-145071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-135071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-125071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-115071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-105071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-095071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-085071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-075071.1
Wierzbica Kolonia2022-07-065064.5
Wierzbica Kolonia2022-07-054777.7
Wierzbica Kolonia2022-07-044777.7
Wierzbica Kolonia2022-07-034777.7
Wierzbica Kolonia2022-07-024777.7
Wierzbica Kolonia2022-07-014777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-304777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-294777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-284777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-274777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-264777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-254777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-244777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-234777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-224777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-214777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-204777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-194777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-184777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-174777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-164777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-154777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-144777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-134777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-124777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-114777.7
Wierzbica Kolonia2022-06-104499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-094499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-084499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-074499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-064499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-054499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-044499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-034499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-024499.9
Wierzbica Kolonia2022-06-014499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-314499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-304499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-294499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-284499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-274499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-264499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-254499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-244499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-234499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-224499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-214499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-204499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-194499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-184499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-174499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-164499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-154499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-144499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-134499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-124499.9
Wierzbica Kolonia2022-05-114488.5
Wierzbica Kolonia2022-05-104475.8
Wierzbica Kolonia2022-05-094463.8
Wierzbica Kolonia2022-05-084452.6
Wierzbica Kolonia2022-05-074442.3
Wierzbica Kolonia2022-05-064435.3
Wierzbica Kolonia2022-05-054423.8
Wierzbica Kolonia2022-05-044413.6
Wierzbica Kolonia2022-05-034403.3
Wierzbica Kolonia2022-05-024391.8
Wierzbica Kolonia2022-05-014380.7
Wierzbica Kolonia2022-04-304369.2
Wierzbica Kolonia2022-04-294360.4
Wierzbica Kolonia2022-04-284349.9
Wierzbica Kolonia2022-04-274340.7
Wierzbica Kolonia2022-04-264337.1
Wierzbica Kolonia2022-04-254329.3
Wierzbica Kolonia2022-04-244318.8
Wierzbica Kolonia2022-04-234313.3
Wierzbica Kolonia2022-04-224309.7
Wierzbica Kolonia2022-04-214308.2
Wierzbica Kolonia2022-04-204305.6
Wierzbica Kolonia2022-04-194299.2
Wierzbica Kolonia2022-04-184289.5
Wierzbica Kolonia2022-04-174280.3
Wierzbica Kolonia2022-04-164274.5
Wierzbica Kolonia2022-04-154270.8
Wierzbica Kolonia2022-04-144260.4
Wierzbica Kolonia2022-04-134248.5
Wierzbica Kolonia2022-04-124238.1
Wierzbica Kolonia2022-04-114231.5
Wierzbica Kolonia2022-04-104221.5
Wierzbica Kolonia2022-04-094219.1
Wierzbica Kolonia2022-04-084212.4
Wierzbica Kolonia2022-04-074204.5
Wierzbica Kolonia2022-04-064200.7
Wierzbica Kolonia2022-04-054197.6
Wierzbica Kolonia2022-04-044190.9
Wierzbica Kolonia2022-04-034189.6
Wierzbica Kolonia2022-04-024189.3
Wierzbica Kolonia2022-04-014188
Wierzbica Kolonia2022-03-314186.9
Wierzbica Kolonia2022-03-304181.1
Wierzbica Kolonia2022-03-294174.3
Wierzbica Kolonia2022-03-284164.2
Wierzbica Kolonia2022-03-274154
Wierzbica Kolonia2022-03-264146.6
Wierzbica Kolonia2022-03-254137.2
Wierzbica Kolonia2022-03-244127.2
Wierzbica Kolonia2022-03-234117.4
Wierzbica Kolonia2022-03-224107.5
Wierzbica Kolonia2022-03-214097.9
Wierzbica Kolonia2022-03-204088.2
Wierzbica Kolonia2022-03-194079.4
Wierzbica Kolonia2022-03-184070.2
Wierzbica Kolonia2022-03-174061.8
Wierzbica Kolonia2022-03-164059.1
Wierzbica Kolonia2022-03-154050.9
Wierzbica Kolonia2022-03-144042.5
Wierzbica Kolonia2022-03-134035.2
Wierzbica Kolonia2022-03-124027.9
Wierzbica Kolonia2022-03-114019.5
Wierzbica Kolonia2022-03-104011.6
Wierzbica Kolonia2022-03-094010.4
Wierzbica Kolonia2022-03-084008.6
Wierzbica Kolonia2022-03-074006
Wierzbica Kolonia2022-03-064004.8
Wierzbica Kolonia2022-03-054003.5
Wierzbica Kolonia2022-03-044001.2
Wierzbica Kolonia2022-03-033996.1
Wierzbica Kolonia2022-03-023992.5
Wierzbica Kolonia2022-03-013986.5
Wierzbica Kolonia2022-02-283980.6
Wierzbica Kolonia2022-02-273977.5
Wierzbica Kolonia2022-02-263972.5
Wierzbica Kolonia2022-02-253971.2
Wierzbica Kolonia2022-02-243965.8
Wierzbica Kolonia2022-02-233963.8
Wierzbica Kolonia2022-02-223960.8
Wierzbica Kolonia2022-02-213960.1
Wierzbica Kolonia2022-02-203958.4
Wierzbica Kolonia2022-02-193955.2
Wierzbica Kolonia2022-02-183952.6
Wierzbica Kolonia2022-02-173951.5
Wierzbica Kolonia2022-02-163947.5
Wierzbica Kolonia2022-02-153943.1
Wierzbica Kolonia2022-02-143938.6
Wierzbica Kolonia2022-02-133934.1
Wierzbica Kolonia2022-02-123932
Wierzbica Kolonia2022-02-113931
Wierzbica Kolonia2022-02-103929.6
Wierzbica Kolonia2022-02-093926.9
Wierzbica Kolonia2022-02-083925.5
Wierzbica Kolonia2022-02-073924.7
Wierzbica Kolonia2022-02-063922.7
Wierzbica Kolonia2022-02-053921.5
Wierzbica Kolonia2022-02-043919.9
Wierzbica Kolonia2022-02-033918.2
Wierzbica Kolonia2022-02-023917.2
Wierzbica Kolonia2022-02-013914.5
Wierzbica Kolonia2022-01-313913.1
Wierzbica Kolonia2022-01-303912.4
Wierzbica Kolonia2022-01-293910.1
Wierzbica Kolonia2022-01-283909.5
Wierzbica Kolonia2022-01-273908.9
Wierzbica Kolonia2022-01-263907.9
Wierzbica Kolonia2022-01-253907.9
Wierzbica Kolonia2022-01-243907.9
Wierzbica Kolonia2022-01-233907.9
Wierzbica Kolonia2022-01-223907.9
Wierzbica Kolonia2022-01-213907.9
Wierzbica Kolonia2022-01-203906.7
Wierzbica Kolonia2022-01-193906.6
Wierzbica Kolonia2022-01-183905.3
Wierzbica Kolonia2022-01-173905.3
Wierzbica Kolonia2022-01-163904.2
Wierzbica Kolonia2022-01-153902.3
Wierzbica Kolonia2022-01-143902.3
Wierzbica Kolonia2022-01-133902.1
Wierzbica Kolonia2022-01-123900.9
Wierzbica Kolonia2022-01-113900.1
Wierzbica Kolonia2022-01-103900.1
Wierzbica Kolonia2022-01-093898.9
Wierzbica Kolonia2022-01-083896.5
Wierzbica Kolonia2022-01-073895.3
Wierzbica Kolonia2022-01-063894.7
Wierzbica Kolonia2022-01-053894.7
Wierzbica Kolonia2022-01-043894
Wierzbica Kolonia2022-01-033893.6
Wierzbica Kolonia2022-01-023893.1
Wierzbica Kolonia2022-01-013892.6
Wierzbica Kolonia2021-12-313892.6
Wierzbica Kolonia2021-12-317000
Wierzbica Kolonia2021-12-303891.7
Wierzbica Kolonia2021-12-293891.1
Wierzbica Kolonia2021-12-283890.1
Wierzbica Kolonia2021-12-273888.6
Wierzbica Kolonia2021-12-263886.9
Wierzbica Kolonia2021-12-253885.1
Wierzbica Kolonia2021-12-243885.1
Wierzbica Kolonia2021-12-233885.1
Wierzbica Kolonia2021-12-223884.7
Wierzbica Kolonia2021-12-213883.1
Wierzbica Kolonia2021-12-203882.8
Wierzbica Kolonia2021-12-193882.7
Wierzbica Kolonia2021-12-183882.5
Wierzbica Kolonia2021-12-173882
Wierzbica Kolonia2021-12-163881.8
Wierzbica Kolonia2021-12-153881.5
Wierzbica Kolonia2021-12-143881.1
Wierzbica Kolonia2021-12-133881
Wierzbica Kolonia2021-12-123880.9
Wierzbica Kolonia2021-12-113880.4
Wierzbica Kolonia2021-12-103880.4
Wierzbica Kolonia2021-12-093880.4
Wierzbica Kolonia2021-12-083880.4
Wierzbica Kolonia2021-12-073880.4
Wierzbica Kolonia2021-12-063880.4
Wierzbica Kolonia2021-12-053879.9
Wierzbica Kolonia2021-12-043878.3
Wierzbica Kolonia2021-12-033877.3
Wierzbica Kolonia2021-12-023875.7
Wierzbica Kolonia2021-12-013874.5
Wierzbica Kolonia2021-11-303873.4
Wierzbica Kolonia2021-11-293873.4
Wierzbica Kolonia2021-11-283872.7
Wierzbica Kolonia2021-11-273872.2
Wierzbica Kolonia2021-11-263872.2
Wierzbica Kolonia2021-11-253869.8
Wierzbica Kolonia2021-11-243868.9
Wierzbica Kolonia2021-11-233867.8
Wierzbica Kolonia2021-11-223867.1
Wierzbica Kolonia2021-11-213866.6
Wierzbica Kolonia2021-11-203865.2
Wierzbica Kolonia2021-11-193865.2
Wierzbica Kolonia2021-11-183864.3
Wierzbica Kolonia2021-11-173863.6
Wierzbica Kolonia2021-11-163861
Wierzbica Kolonia2021-11-153860.7
Wierzbica Kolonia2021-11-143859.5
Wierzbica Kolonia2021-11-133857
Wierzbica Kolonia2021-11-123856.2
Wierzbica Kolonia2021-11-113853.1
Wierzbica Kolonia2021-11-103849.8
Wierzbica Kolonia2021-11-093847.9
Wierzbica Kolonia2021-11-083846.6
Wierzbica Kolonia2021-11-073844.9
Wierzbica Kolonia2021-11-063841.4
Wierzbica Kolonia2021-11-053837.7
Wierzbica Kolonia2021-11-043836.4
Wierzbica Kolonia2021-11-033833.6
Wierzbica Kolonia2021-11-023830.1
Wierzbica Kolonia2021-11-013826.2
Wierzbica Kolonia2021-10-313822.3
Wierzbica Kolonia2021-10-303818.4
Wierzbica Kolonia2021-10-293814.3
Wierzbica Kolonia2021-10-283812.3
Wierzbica Kolonia2021-10-273808.5
Wierzbica Kolonia2021-10-263804.6
Wierzbica Kolonia2021-10-253800.1
Wierzbica Kolonia2021-10-243797.8
Wierzbica Kolonia2021-10-233795.2
Wierzbica Kolonia2021-10-223790.4
Wierzbica Kolonia2021-10-213786.6
Wierzbica Kolonia2021-10-203783.9
Wierzbica Kolonia2021-10-193781.1
Wierzbica Kolonia2021-10-183778.8
Wierzbica Kolonia2021-10-173777.5
Wierzbica Kolonia2021-10-163775.8
Wierzbica Kolonia2021-10-153772.5
Wierzbica Kolonia2021-10-143770
Wierzbica Kolonia2021-10-133767.5
Wierzbica Kolonia2021-10-123765.4
Wierzbica Kolonia2021-10-113759.8
Wierzbica Kolonia2021-10-103753.6
Wierzbica Kolonia2021-10-093747.3
Wierzbica Kolonia2021-10-083740.8
Wierzbica Kolonia2021-10-073734.4
Wierzbica Kolonia2021-10-063729.4
Wierzbica Kolonia2021-10-053724.7
Wierzbica Kolonia2021-10-043718.1
Wierzbica Kolonia2021-10-033711.5
Wierzbica Kolonia2021-10-023706
Wierzbica Kolonia2021-10-013699
Wierzbica Kolonia2021-09-303698.2
Wierzbica Kolonia2021-09-293690.5
Wierzbica Kolonia2021-09-283682.6
Wierzbica Kolonia2021-09-273675
Wierzbica Kolonia2021-09-263671.2
Wierzbica Kolonia2021-09-253668.5
Wierzbica Kolonia2021-09-243665.3
Wierzbica Kolonia2021-09-233662.3
Wierzbica Kolonia2021-09-223655.4
Wierzbica Kolonia2021-09-213649.9
Wierzbica Kolonia2021-09-203647.6
Wierzbica Kolonia2021-09-193647
Wierzbica Kolonia2021-09-183645.8
Wierzbica Kolonia2021-09-173644.5
Wierzbica Kolonia2021-09-163640.9
Wierzbica Kolonia2021-09-153632.4
Wierzbica Kolonia2021-09-143624.4
Wierzbica Kolonia2021-09-133619.3
Wierzbica Kolonia2021-09-123611.3
Wierzbica Kolonia2021-09-113602.5
Wierzbica Kolonia2021-09-103593.2
Wierzbica Kolonia2021-09-093584
Wierzbica Kolonia2021-09-083575.3
Wierzbica Kolonia2021-09-073566
Wierzbica Kolonia2021-09-063556.1
Wierzbica Kolonia2021-09-053546.6
Wierzbica Kolonia2021-09-043536.5
Wierzbica Kolonia2021-09-033526.3
Wierzbica Kolonia2021-09-023519.2
Wierzbica Kolonia2021-09-013516.3
Wierzbica Kolonia2021-08-313513.1
Wierzbica Kolonia2021-08-303511.3
Wierzbica Kolonia2021-08-293508.2
Wierzbica Kolonia2021-08-283500.8
Wierzbica Kolonia2021-08-273495.6
Wierzbica Kolonia2021-08-263493.2
Wierzbica Kolonia2021-08-253482.4
Wierzbica Kolonia2021-08-243481.7
Wierzbica Kolonia2021-08-233480.7
Wierzbica Kolonia2021-08-223471.2
Wierzbica Kolonia2021-08-213463.5
Wierzbica Kolonia2021-08-203453.6
Wierzbica Kolonia2021-08-193444
Wierzbica Kolonia2021-08-183438
Wierzbica Kolonia2021-08-173434.1
Wierzbica Kolonia2021-08-163428
Wierzbica Kolonia2021-08-153416.9
Wierzbica Kolonia2021-08-143406.7
Wierzbica Kolonia2021-08-133395.6
Wierzbica Kolonia2021-08-123383.8
Wierzbica Kolonia2021-08-113374.9
Wierzbica Kolonia2021-08-103367.4
Wierzbica Kolonia2021-08-093357.4
Wierzbica Kolonia2021-08-083352
Wierzbica Kolonia2021-08-073340.7
Wierzbica Kolonia2021-08-063338.4
Wierzbica Kolonia2021-08-053336.7
Wierzbica Kolonia2021-08-043330.3
Wierzbica Kolonia2021-08-033321
Wierzbica Kolonia2021-08-023315.7
Wierzbica Kolonia2021-08-013308.2
Wierzbica Kolonia2021-07-313300.2
Wierzbica Kolonia2021-07-303289.1
Wierzbica Kolonia2021-07-293279.3
Wierzbica Kolonia2021-07-283267.5
Wierzbica Kolonia2021-07-273257.8
Wierzbica Kolonia2021-07-263250.1
Wierzbica Kolonia2021-07-253240.5
Wierzbica Kolonia2021-07-243229.5
Wierzbica Kolonia2021-07-233221.7
Wierzbica Kolonia2021-07-223211.1
Wierzbica Kolonia2021-07-213201.2
Wierzbica Kolonia2021-07-203189.9
Wierzbica Kolonia2021-07-193180.5
Wierzbica Kolonia2021-07-183169.1
Wierzbica Kolonia2021-07-173160.8
Wierzbica Kolonia2021-07-163149.8
Wierzbica Kolonia2021-07-153138.7
Wierzbica Kolonia2021-07-143127.6
Wierzbica Kolonia2021-07-133118.4
Wierzbica Kolonia2021-07-123106.9
Wierzbica Kolonia2021-07-113095
Wierzbica Kolonia2021-07-103085.1
Wierzbica Kolonia2021-07-093073.3
Wierzbica Kolonia2021-07-083060.7
Wierzbica Kolonia2021-07-073048
Wierzbica Kolonia2021-07-063035.8
Wierzbica Kolonia2021-07-053022.8
Wierzbica Kolonia2021-07-043019.3
Wierzbica Kolonia2021-07-033016.9
Wierzbica Kolonia2021-07-023005.6
Wierzbica Kolonia2021-07-013001.7
Wierzbica Kolonia2021-06-302992
Wierzbica Kolonia2021-06-292978.9
Wierzbica Kolonia2021-06-282966.4
Wierzbica Kolonia2021-06-272953.1
Wierzbica Kolonia2021-06-262949.2
Wierzbica Kolonia2021-06-252943.9
Wierzbica Kolonia2021-06-242932.5
Wierzbica Kolonia2021-06-232922
Wierzbica Kolonia2021-06-222909.3
Wierzbica Kolonia2021-06-212896
Wierzbica Kolonia2021-06-202883.8
Wierzbica Kolonia2021-06-192870.6
Wierzbica Kolonia2021-06-182857.3
Wierzbica Kolonia2021-06-172843.7
Wierzbica Kolonia2021-06-162831.7
Wierzbica Kolonia2021-06-152817.2
Wierzbica Kolonia2021-06-142802.8
Wierzbica Kolonia2021-06-132797.4
Wierzbica Kolonia2021-06-122786.9
Wierzbica Kolonia2021-06-112773.9
Wierzbica Kolonia2021-06-102764.6
Wierzbica Kolonia2021-06-092713.4
Wierzbica Kolonia2021-06-082713.4
Wierzbica Kolonia2021-06-072713.4
Wierzbica Kolonia2021-06-062713.4
Wierzbica Kolonia2021-06-052641.3
Wierzbica Kolonia2021-06-042641.3
Wierzbica Kolonia2021-06-032641.3
Wierzbica Kolonia2021-06-022641.3
Wierzbica Kolonia2021-06-012641.3
Wierzbica Kolonia2021-05-312641.3
Wierzbica Kolonia2021-05-302641.3
Wierzbica Kolonia2021-05-292635.5
Wierzbica Kolonia2021-05-282627.4
Wierzbica Kolonia2021-05-272616.4
Wierzbica Kolonia2021-05-262603
Wierzbica Kolonia2021-05-252598.2
Wierzbica Kolonia2021-05-242585.3
Wierzbica Kolonia2021-05-232573
Wierzbica Kolonia2021-05-222566.9
Wierzbica Kolonia2021-05-212556.1
Wierzbica Kolonia2021-05-202545.3
Wierzbica Kolonia2021-05-192540
Wierzbica Kolonia2021-05-182533.4
Wierzbica Kolonia2021-05-172522.7
Wierzbica Kolonia2021-05-162514.4
Wierzbica Kolonia2021-05-152504.6
Wierzbica Kolonia2021-05-142497.3
Wierzbica Kolonia2021-05-132485.4
Wierzbica Kolonia2021-05-122472.1
Wierzbica Kolonia2021-05-112459.2
Wierzbica Kolonia2021-05-102445.9
Wierzbica Kolonia2021-05-092433
Wierzbica Kolonia2021-05-082426.8
Wierzbica Kolonia2021-05-072421.5
Wierzbica Kolonia2021-05-062409
Wierzbica Kolonia2021-05-052298.4
Wierzbica Kolonia2021-05-042298.4
Wierzbica Kolonia2021-05-032298.4
Wierzbica Kolonia2021-05-022298.4
Wierzbica Kolonia2021-05-012298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-302298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-292298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-282298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-272298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-262298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-252298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-242298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-232298.4
Wierzbica Kolonia2021-04-222292.4
Wierzbica Kolonia2021-04-212284.8
Wierzbica Kolonia2021-04-202274.8
Wierzbica Kolonia2021-04-192264.9
Wierzbica Kolonia2021-04-182259.6
Wierzbica Kolonia2021-04-172256.4
Wierzbica Kolonia2021-04-162255.4
Wierzbica Kolonia2021-04-152252.8
Wierzbica Kolonia2021-04-142252.5
Wierzbica Kolonia2021-03-092002.4
Wierzbica Kolonia2021-03-082002.4
Wierzbica Kolonia2021-03-072002.4
Wierzbica Kolonia2021-03-062002.4
Wierzbica Kolonia2021-03-052002.4
Wierzbica Kolonia2021-03-042002.4
Wierzbica Kolonia2021-03-032002.4
Wierzbica Kolonia2021-03-021999.1
Wierzbica Kolonia2021-03-011998.5
Wierzbica Kolonia2021-02-281994.6
Wierzbica Kolonia2021-02-271992
Wierzbica Kolonia2021-02-261986.9
Wierzbica Kolonia2021-02-251981.7
Wierzbica Kolonia2021-02-241977.6
Wierzbica Kolonia2021-02-231974.7
Wierzbica Kolonia2021-02-221969.6
Wierzbica Kolonia2021-02-211964.3
Wierzbica Kolonia2021-02-201962.4
Wierzbica Kolonia2021-02-191962.3
Wierzbica Kolonia2021-02-181962.2
Wierzbica Kolonia2021-02-171961.8
Wierzbica Kolonia2021-02-161961.6
Wierzbica Kolonia2021-02-151961.6
Wierzbica Kolonia2021-02-141961.6
Wierzbica Kolonia2021-02-131961.3
Wierzbica Kolonia2021-02-121961
Wierzbica Kolonia2021-02-111960.9
Wierzbica Kolonia2021-02-101959.8
Wierzbica Kolonia2021-02-091958.9
Wierzbica Kolonia2021-02-081958.2
Wierzbica Kolonia2021-02-071957
Wierzbica Kolonia2021-02-061954.3
Wierzbica Kolonia2021-02-051951.3
Wierzbica Kolonia2021-02-041951
Wierzbica Kolonia2021-02-031951
Wierzbica Kolonia2021-02-021951
Wierzbica Kolonia2021-02-011951
Wierzbica Kolonia2021-01-311951
Wierzbica Kolonia2021-01-301951
Wierzbica Kolonia2021-01-291951
Wierzbica Kolonia2021-01-281951
Wierzbica Kolonia2021-01-271951
Wierzbica Kolonia2021-01-261951
Wierzbica Kolonia2021-01-251951
Wierzbica Kolonia2021-01-241950.2
Wierzbica Kolonia2021-01-231949.2
Wierzbica Kolonia2021-01-221947.2
Wierzbica Kolonia2021-01-211946.3
Wierzbica Kolonia2021-01-201946.3
Wierzbica Kolonia2021-01-191946.3
Wierzbica Kolonia2021-01-181946.3
Wierzbica Kolonia2021-01-171946.3
Wierzbica Kolonia2021-01-161946.2
Wierzbica Kolonia2021-01-151946.1
Wierzbica Kolonia2021-01-141946.1
Wierzbica Kolonia2021-01-131946.1
Wierzbica Kolonia2021-01-121943.8
Wierzbica Kolonia2021-01-111942.8
Wierzbica Kolonia2021-01-101942
Wierzbica Kolonia2021-01-091941.7
Wierzbica Kolonia2021-01-081940.7
Wierzbica Kolonia2021-01-071940.6
Wierzbica Kolonia2021-01-061939.8
Wierzbica Kolonia2021-01-051939.6
Wierzbica Kolonia2021-01-041938.3
Wierzbica Kolonia2021-01-031936.9
Wierzbica Kolonia2021-01-021936.3
Wierzbica Kolonia2021-01-011936.2
Wierzbica Kolonia2020-12-311936
Wierzbica Kolonia2020-12-301935.9
Wierzbica Kolonia2020-12-291935
Wierzbica Kolonia2020-12-281933.8
Wierzbica Kolonia2020-12-271932.7
Wierzbica Kolonia2020-12-261932.1
Wierzbica Kolonia2020-12-251931.5
Wierzbica Kolonia2020-12-241931.4
Wierzbica Kolonia2020-12-231930.9
Wierzbica Kolonia2020-12-221930.1
Wierzbica Kolonia2020-12-211929.6
Wierzbica Kolonia2020-12-201929
Wierzbica Kolonia2020-12-191928.4
Wierzbica Kolonia2020-12-181928
Wierzbica Kolonia2020-12-171927.5
Wierzbica Kolonia2020-12-161927.3
Wierzbica Kolonia2020-12-151926.1
Wierzbica Kolonia2020-12-141926.1
Wierzbica Kolonia2020-12-131926.1
Wierzbica Kolonia2020-12-121926.1
Wierzbica Kolonia2020-12-111926.1
Wierzbica Kolonia2020-12-101926.1
Wierzbica Kolonia2020-12-091926
Wierzbica Kolonia2020-12-081925.9
Wierzbica Kolonia2020-12-071924.1
Wierzbica Kolonia2020-12-061923.3
Wierzbica Kolonia2020-12-051921.7
Wierzbica Kolonia2020-12-041921.1
Wierzbica Kolonia2020-12-031921.1
Wierzbica Kolonia2020-12-021921.1
Wierzbica Kolonia2020-12-011921.1
Wierzbica Kolonia2020-11-303800
Wierzbica Kolonia2020-11-303800
Wierzbica Kolonia2020-11-301921.1
Wierzbica Kolonia2020-11-291919.8
Wierzbica Kolonia2020-11-281919.8
Wierzbica Kolonia2020-11-271919.8
Wierzbica Kolonia2020-11-261919.8
Wierzbica Kolonia2020-11-251917.6
Wierzbica Kolonia2020-11-241916.7
Wierzbica Kolonia2020-11-231914.5
Wierzbica Kolonia2020-11-221914.5
Wierzbica Kolonia2020-11-211914.4
Wierzbica Kolonia2020-11-201866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-191866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-181866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-171866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-161866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-151866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-141866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-131866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-121866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-111866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-101866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-091866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-081866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-071866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-061866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-051866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-041866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-031866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-021866.6
Wierzbica Kolonia2020-11-011866.6
Wierzbica Kolonia2020-10-311866.6
Wierzbica Kolonia2020-10-291866.6
Wierzbica Kolonia2020-10-281866.6
Wierzbica Kolonia2020-10-271866.6
Wierzbica Kolonia2020-10-261866.6
Wierzbica Kolonia2020-10-251866.6
Wierzbica Kolonia2020-10-241865.3
Wierzbica Kolonia2020-10-231863.4
Wierzbica Kolonia2020-10-221860.5
Wierzbica Kolonia2020-10-211858.2
Wierzbica Kolonia2020-10-201853.5
Wierzbica Kolonia2020-10-191850.1
Wierzbica Kolonia2020-10-181847.1
Wierzbica Kolonia2020-10-171847
Wierzbica Kolonia2020-10-161846.1
Wierzbica Kolonia2020-10-151845
Wierzbica Kolonia2020-10-141843.3
Wierzbica Kolonia2020-10-131842.8
Wierzbica Kolonia2020-10-121842.3
Wierzbica Kolonia2020-10-111841.7
Wierzbica Kolonia2020-10-101837.4
Wierzbica Kolonia2020-10-091832.4
Wierzbica Kolonia2020-10-081830.8
Wierzbica Kolonia2020-10-071826.5
Wierzbica Kolonia2020-10-061821.1
Wierzbica Kolonia2020-10-051815.9
Wierzbica Kolonia2020-10-041811
Wierzbica Kolonia2020-10-031804.3
Wierzbica Kolonia2020-10-021802.4
Wierzbica Kolonia2020-10-011801.8
Wierzbica Kolonia2020-09-301801.5
Wierzbica Kolonia2020-09-291799.9
Wierzbica Kolonia2020-09-281793.7
Wierzbica Kolonia2020-09-271792.6
Wierzbica Kolonia2020-09-261789.8
Wierzbica Kolonia2020-09-251782.2
Wierzbica Kolonia2020-09-241775.1
Wierzbica Kolonia2020-09-231767.4
Wierzbica Kolonia2020-09-221759.3
Wierzbica Kolonia2020-09-211751.1
Wierzbica Kolonia2020-09-201744.6
Wierzbica Kolonia2020-09-191736.1
Wierzbica Kolonia2020-09-181727
Wierzbica Kolonia2020-09-171723.7
Wierzbica Kolonia2020-09-161715.6
Wierzbica Kolonia2020-09-151706.7
Wierzbica Kolonia2020-09-141698.1
Wierzbica Kolonia2020-09-131677.6
Wierzbica Kolonia2020-09-121677.6
Wierzbica Kolonia2020-09-111671.2
Wierzbica Kolonia2020-09-101647
Wierzbica Kolonia2020-09-091647
Wierzbica Kolonia2020-09-081647
Wierzbica Kolonia2020-09-071646.1
Wierzbica Kolonia2020-09-061644.7
Wierzbica Kolonia2020-09-051636.8
Wierzbica Kolonia2020-09-041625.7
Wierzbica Kolonia2020-09-031611.3
Wierzbica Kolonia2020-09-021611.3
Wierzbica Kolonia2020-09-011610.1
Wierzbica Kolonia2020-08-311600.2
Wierzbica Kolonia2020-08-301590.6
Wierzbica Kolonia2020-08-291580.1
Wierzbica Kolonia2020-08-281578.3
Wierzbica Kolonia2020-08-271575
Wierzbica Kolonia2020-08-261566.8
Wierzbica Kolonia2020-08-251560
Wierzbica Kolonia2020-08-241547.4
Wierzbica Kolonia2020-08-231547.4
Wierzbica Kolonia2020-08-221536.7
Wierzbica Kolonia2020-08-211526.1
Wierzbica Kolonia2020-08-201518.3
Wierzbica Kolonia2020-08-191512.6
Wierzbica Kolonia2020-08-181505.8
Wierzbica Kolonia2020-08-171497.9
Wierzbica Kolonia2020-08-161486.9
Wierzbica Kolonia2020-08-151478.9
Wierzbica Kolonia2020-08-141467.8
Wierzbica Kolonia2020-08-131456.4
Wierzbica Kolonia2020-08-121444.7
Wierzbica Kolonia2020-08-111433.8
Wierzbica Kolonia2020-08-101423.2
Wierzbica Kolonia2020-08-091412.4
Wierzbica Kolonia2020-08-081402.4
Wierzbica Kolonia2020-08-071391.7
Wierzbica Kolonia2020-08-061380.6
Wierzbica Kolonia2020-08-051376.2
Wierzbica Kolonia2020-08-041372.5
Wierzbica Kolonia2020-08-031361.8
Wierzbica Kolonia2020-08-021349.9
Wierzbica Kolonia2020-08-011344.5
Wierzbica Kolonia2020-07-311334
Wierzbica Kolonia2020-07-301323.9
Wierzbica Kolonia2020-07-291314.5
Wierzbica Kolonia2020-07-281303.3
Wierzbica Kolonia2020-07-271297.5
Wierzbica Kolonia2020-07-261286.4
Wierzbica Kolonia2020-07-251275
Wierzbica Kolonia2020-07-241263.4
Wierzbica Kolonia2020-07-231254.7
Wierzbica Kolonia2020-07-221244
Wierzbica Kolonia2020-07-211234.4
Wierzbica Kolonia2020-07-201222.3
Wierzbica Kolonia2020-07-191213.7
Wierzbica Kolonia2020-07-181202.9
Wierzbica Kolonia2020-07-171195.4
Wierzbica Kolonia2020-07-161186.3
Wierzbica Kolonia2020-07-151174
Wierzbica Kolonia2020-07-141162
Wierzbica Kolonia2020-07-131152.9
Wierzbica Kolonia2020-07-121144.5
Wierzbica Kolonia2020-07-111142.3
Wierzbica Kolonia2020-07-101133.1
Wierzbica Kolonia2020-07-091123.3
Wierzbica Kolonia2020-07-081115.1
Wierzbica Kolonia2020-07-071106.9
Wierzbica Kolonia2020-07-061097.6
Wierzbica Kolonia2020-07-051084.6
Wierzbica Kolonia2020-07-041071.7
Wierzbica Kolonia2020-07-031065.2
Wierzbica Kolonia2020-07-021061.4
Wierzbica Kolonia2020-07-011049.7
Wierzbica Kolonia2020-06-301037.4
Wierzbica Kolonia2020-06-291025.3
Wierzbica Kolonia2020-06-281012.4
Wierzbica Kolonia2020-06-271001.2
Wierzbica Kolonia2020-06-26988.1
Wierzbica Kolonia2020-06-25985.8
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.