Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Rankowskie

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Rankowskie2035-02-2015054.8
Rankowskie2035-02-1915054.8
Rankowskie2035-02-1815054.8
Rankowskie2035-02-1715054.8
Rankowskie2035-02-1615054.8
Rankowskie2035-02-1515054.8
Rankowskie2024-02-1415054.8
Rankowskie2024-02-1315054.8
Rankowskie2024-02-1215054.8
Rankowskie2024-02-1115054.8
Rankowskie2024-02-1015054.8
Rankowskie2024-02-0915054.8
Rankowskie2024-02-0815054.8
Rankowskie2024-02-0715054.8
Rankowskie2024-02-0615054.8
Rankowskie2024-02-0515054.8
Rankowskie2024-02-0415054.8
Rankowskie2024-02-0315054.8
Rankowskie2024-02-0215054.8
Rankowskie2024-02-0115054.8
Rankowskie2024-01-3115054.8
Rankowskie2024-01-3015054.8
Rankowskie2024-01-2915054.8
Rankowskie2024-01-2815054.8
Rankowskie2024-01-2715054.8
Rankowskie2024-01-2615054.8
Rankowskie2024-01-2515054.8
Rankowskie2024-01-2415054.8
Rankowskie2024-01-2315054.8
Rankowskie2024-01-2215054.8
Rankowskie2024-01-2115054.8
Rankowskie2024-01-2015054.8
Rankowskie2024-01-1915054.8
Rankowskie2024-01-1815054.8
Rankowskie2024-01-1715054.8
Rankowskie2024-01-1615054.8
Rankowskie2024-01-1515054.8
Rankowskie2024-01-1415054.8
Rankowskie2024-01-1315054.8
Rankowskie2024-01-1215054.8
Rankowskie2024-01-1115054.8
Rankowskie2024-01-1015054.8
Rankowskie2024-01-0915054.8
Rankowskie2024-01-0815054.8
Rankowskie2024-01-0715054.8
Rankowskie2024-01-0615054.8
Rankowskie2024-01-0515054.8
Rankowskie2024-01-0415054.8
Rankowskie2024-01-0315054.8
Rankowskie2024-01-0215054.8
Rankowskie2024-01-0115054.8
Rankowskie2023-12-3115054.8
Rankowskie2023-12-3015054.8
Rankowskie2023-12-2915054.8
Rankowskie2023-12-2815054.8
Rankowskie2023-12-2715054.8
Rankowskie2023-12-2615054.8
Rankowskie2023-12-2515054.8
Rankowskie2023-12-2415054.8
Rankowskie2023-12-2315054.8
Rankowskie2023-12-2215054.8
Rankowskie2023-12-2115054.8
Rankowskie2023-12-2015054.8
Rankowskie2023-12-1915054.8
Rankowskie2023-12-1815054.8
Rankowskie2023-12-1715054.8
Rankowskie2023-12-1615054.8
Rankowskie2023-12-1515054.8
Rankowskie2023-12-1415054.8
Rankowskie2023-12-1315054.8
Rankowskie2023-12-1215054.8
Rankowskie2023-12-1115054.8
Rankowskie2023-12-1015054.8
Rankowskie2023-12-0915054.8
Rankowskie2023-12-0815054.8
Rankowskie2023-12-0715054.8
Rankowskie2023-12-0615054.8
Rankowskie2023-12-0515054.8
Rankowskie2023-12-0415054.8
Rankowskie2023-12-0315054.8
Rankowskie2023-12-0215054.8
Rankowskie2023-12-0115054.8
Rankowskie2023-11-3015054.8
Rankowskie2023-11-2915054.8
Rankowskie2023-11-2815054.8
Rankowskie2023-11-2715054.8
Rankowskie2023-11-2615054.8
Rankowskie2023-11-2515054.8
Rankowskie2023-11-2415054.8
Rankowskie2023-11-2315054.8
Rankowskie2023-11-2215054.8
Rankowskie2023-11-2115054.8
Rankowskie2023-11-2015054.8
Rankowskie2023-11-1915054.8
Rankowskie2023-11-1815054.8
Rankowskie2023-11-1715054.8
Rankowskie2023-11-1615054.8
Rankowskie2023-11-1515054.8
Rankowskie2023-11-1415054.8
Rankowskie2023-11-1315054.8
Rankowskie2023-11-1215054.8
Rankowskie2023-11-1115054.8
Rankowskie2023-11-1015054.8
Rankowskie2023-11-0915054.8
Rankowskie2023-11-0815054.8
Rankowskie2023-11-0715054.8
Rankowskie2023-11-0615054.8
Rankowskie2023-11-0515054.8
Rankowskie2023-11-0415054.8
Rankowskie2023-11-0315054.8
Rankowskie2023-11-0215039.9
Rankowskie2023-11-0115034.4
Rankowskie2023-10-3115032.9
Rankowskie2023-10-3015021.8
Rankowskie2023-10-2915011.2
Rankowskie2023-10-2815009.8
Rankowskie2023-10-2715006.2
Rankowskie2023-10-2615000.7
Rankowskie2023-10-2515000.3
Rankowskie2023-10-2414988.2
Rankowskie2023-10-2314983.2
Rankowskie2023-10-2214980.2
Rankowskie2023-10-2114973.6
Rankowskie2023-10-2014971
Rankowskie2023-10-1914962.7
Rankowskie2023-10-1814947.1
Rankowskie2023-10-1714932.9
Rankowskie2023-10-1614931.4
Rankowskie2023-10-1514922.5
Rankowskie2023-10-1414906.3
Rankowskie2023-10-1314896.6
Rankowskie2023-10-1214886.2
Rankowskie2023-10-1114876.4
Rankowskie2023-10-1014861.7
Rankowskie2023-10-0914858.8
Rankowskie2023-10-0814843.7
Rankowskie2023-10-0714841.6
Rankowskie2023-10-0614830.5
Rankowskie2023-10-0514818
Rankowskie2023-10-0414810.5
Rankowskie2023-10-0314793.2
Rankowskie2023-10-020
Rankowskie2023-10-010
Rankowskie2023-09-300
Rankowskie2023-09-290
Rankowskie2023-09-280
Rankowskie2023-09-270
Rankowskie2023-09-260
Rankowskie2023-09-250
Rankowskie2023-09-240
Rankowskie2023-09-230
Rankowskie2023-09-220
Rankowskie2023-09-210
Rankowskie2023-09-200
Rankowskie2023-09-190
Rankowskie2023-09-180
Rankowskie2023-09-170
Rankowskie2023-09-160
Rankowskie2023-09-150
Rankowskie2023-09-140
Rankowskie2023-09-130
Rankowskie2023-09-120
Rankowskie2023-09-110
Rankowskie2023-09-100
Rankowskie2023-09-090
Rankowskie2023-09-080
Rankowskie2023-09-070
Rankowskie2023-09-060
Rankowskie2023-09-050
Rankowskie2023-09-040
Rankowskie2023-09-030
Rankowskie2023-09-020
Rankowskie2023-09-010
Rankowskie2023-08-310
Rankowskie2023-08-300
Rankowskie2023-08-290
Rankowskie2023-08-280
Rankowskie2023-08-270
Rankowskie2023-08-260
Rankowskie2023-08-250
Rankowskie2023-08-240
Rankowskie2023-08-230
Rankowskie2023-08-220
Rankowskie2023-08-210
Rankowskie2023-08-200
Rankowskie2023-08-190
Rankowskie2023-08-180
Rankowskie2023-08-170
Rankowskie2023-08-160
Rankowskie2023-08-150
Rankowskie2023-08-140
Rankowskie2023-08-130
Rankowskie2023-08-120
Rankowskie2023-08-110
Rankowskie2023-08-100
Rankowskie2023-08-090
Rankowskie2023-08-080
Rankowskie2023-08-070
Rankowskie2023-08-060
Rankowskie2023-08-050
Rankowskie2023-08-040
Rankowskie2023-08-030
Rankowskie2023-08-020
Rankowskie2023-08-010
Rankowskie2023-07-310
Rankowskie2023-07-300
Rankowskie2023-07-290
Rankowskie2023-07-280
Rankowskie2023-07-270
Rankowskie2023-07-260
Rankowskie2023-07-250
Rankowskie2023-07-240
Rankowskie2023-07-230
Rankowskie2023-07-220
Rankowskie2023-07-210
Rankowskie2023-07-200
Rankowskie2023-07-190
Rankowskie2023-07-180
Rankowskie2023-07-170
Rankowskie2023-07-160
Rankowskie2023-07-150
Rankowskie2023-07-140
Rankowskie2023-07-130
Rankowskie2023-07-120
Rankowskie2023-07-110
Rankowskie2023-07-100
Rankowskie2023-07-090
Rankowskie2023-07-080
Rankowskie2023-07-070
Rankowskie2023-07-060
Rankowskie2023-07-040
Rankowskie2023-07-030
Rankowskie2023-07-020
Rankowskie2023-07-010
Rankowskie2023-06-300
Rankowskie2023-06-280
Rankowskie2023-06-270
Rankowskie2023-06-260
Rankowskie2023-06-250
Rankowskie2023-06-240
Rankowskie2023-06-230
Rankowskie2023-06-220
Rankowskie2023-06-210
Rankowskie2023-06-200
Rankowskie2023-06-190
Rankowskie2023-06-180
Rankowskie2023-06-170
Rankowskie2023-06-160
Rankowskie2023-06-150
Rankowskie2023-06-140
Rankowskie2023-06-130
Rankowskie2023-06-120
Rankowskie2023-06-110
Rankowskie2023-06-100
Rankowskie2023-06-090
Rankowskie2023-06-080
Rankowskie2023-06-070
Rankowskie2023-06-060
Rankowskie2023-06-050
Rankowskie2023-06-040
Rankowskie2023-06-030
Rankowskie2023-06-020
Rankowskie2023-06-010
Rankowskie2023-05-310
Rankowskie2023-05-300
Rankowskie2023-05-290
Rankowskie2023-05-280
Rankowskie2023-05-270
Rankowskie2023-05-260
Rankowskie2023-05-250
Rankowskie2023-05-240
Rankowskie2023-05-230
Rankowskie2023-05-220
Rankowskie2023-05-210
Rankowskie2023-05-200
Rankowskie2023-05-190
Rankowskie2023-05-180
Rankowskie2023-05-170
Rankowskie2023-05-160
Rankowskie2023-05-150
Rankowskie2023-05-140
Rankowskie2023-05-130
Rankowskie2023-05-120
Rankowskie2023-05-110
Rankowskie2023-05-100
Rankowskie2023-05-090
Rankowskie2023-05-080
Rankowskie2023-05-070
Rankowskie2023-05-060
Rankowskie2023-05-050
Rankowskie2023-05-040
Rankowskie2023-05-030
Rankowskie2023-05-020
Rankowskie2023-05-010
Rankowskie2023-04-300
Rankowskie2023-04-290
Rankowskie2023-04-280
Rankowskie2023-04-270
Rankowskie2023-04-260
Rankowskie2023-04-250
Rankowskie2023-04-240
Rankowskie2023-04-230
Rankowskie2023-04-220
Rankowskie2023-04-210
Rankowskie2023-04-200
Rankowskie2023-04-190
Rankowskie2023-04-180
Rankowskie2023-04-170
Rankowskie2023-04-160
Rankowskie2023-04-150
Rankowskie2023-04-140
Rankowskie2023-04-130
Rankowskie2023-04-120
Rankowskie2023-04-1111451.3
Rankowskie2023-04-1011451.3
Rankowskie2023-04-0911451.3
Rankowskie2023-04-0811451.3
Rankowskie2023-04-0711451.3
Rankowskie2023-04-0611451.3
Rankowskie2023-04-0511451.3
Rankowskie2023-04-0411451.3
Rankowskie2023-04-0311451.3
Rankowskie2023-04-0211451.3
Rankowskie2023-04-0111451.3
Rankowskie2023-03-3111451.3
Rankowskie2023-03-3011451.3
Rankowskie2023-03-2911451.3
Rankowskie2023-03-2811451.3
Rankowskie2023-03-2711451.3
Rankowskie2023-03-2611451.3
Rankowskie2023-03-2511451.3
Rankowskie2023-03-2411451.3
Rankowskie2023-03-2311451.3
Rankowskie2023-03-2211451.3
Rankowskie2023-03-2111451.3
Rankowskie2023-03-2011451.3
Rankowskie2023-03-1911451.3
Rankowskie2023-03-1811451.3
Rankowskie2023-03-1711451.3
Rankowskie2023-03-1611451.3
Rankowskie2023-03-1511451.3
Rankowskie2023-03-1411451.3
Rankowskie2023-03-1311451.3
Rankowskie2023-03-1211451.3
Rankowskie2023-03-1111451.3
Rankowskie2023-03-1011451.3
Rankowskie2023-03-0911451.3
Rankowskie2023-03-0811451.3
Rankowskie2023-03-0711451.3
Rankowskie2023-03-0611451.3
Rankowskie2023-03-0511451.3
Rankowskie2023-03-0411451.3
Rankowskie2023-03-0311451.3
Rankowskie2023-03-0211451.3
Rankowskie2023-03-0111451.3
Rankowskie2023-02-2811451.3
Rankowskie2023-02-2711451.3
Rankowskie2023-02-2611451.3
Rankowskie2023-02-2511451.3
Rankowskie2023-02-2411451.3
Rankowskie2023-02-2311451.3
Rankowskie2023-02-2211451.3
Rankowskie2023-02-2111451.3
Rankowskie2023-02-2011451.3
Rankowskie2023-02-1911451.3
Rankowskie2023-02-1811451.3
Rankowskie2023-02-1711451.3
Rankowskie2023-02-1611451.3
Rankowskie2023-02-1511451.3
Rankowskie2023-02-1411451.3
Rankowskie2023-02-1311451.3
Rankowskie2023-02-1211451.3
Rankowskie2023-02-1111451.3
Rankowskie2023-02-1011451.3
Rankowskie2023-02-0911451.3
Rankowskie2023-02-0811451.3
Rankowskie2023-02-0711451.3
Rankowskie2023-02-0611451.3
Rankowskie2023-02-0511451.3
Rankowskie2023-02-0411451.3
Rankowskie2023-02-0311451.3
Rankowskie2023-02-0211451.3
Rankowskie2023-02-0111451.3
Rankowskie2023-01-3111451.3
Rankowskie2023-01-3011451.3
Rankowskie2023-01-2911451.3
Rankowskie2023-01-2811451.3
Rankowskie2023-01-2711451.3
Rankowskie2023-01-2611451.3
Rankowskie2023-01-2511451.3
Rankowskie2023-01-2411451.3
Rankowskie2023-01-2311451.3
Rankowskie2023-01-2211451.3
Rankowskie2023-01-2111451.3
Rankowskie2023-01-2011451.3
Rankowskie2023-01-1911451.3
Rankowskie2023-01-1811451.3
Rankowskie2023-01-1711451.3
Rankowskie2023-01-1611451.3
Rankowskie2023-01-1511451.3
Rankowskie2023-01-1411451.3
Rankowskie2023-01-1311451.3
Rankowskie2023-01-1211451.3
Rankowskie2023-01-1111451.3
Rankowskie2023-01-1011451.3
Rankowskie2023-01-0911451.3
Rankowskie2023-01-0811451.3
Rankowskie2023-01-0711451.3
Rankowskie2023-01-0611451.3
Rankowskie2023-01-0511451.3
Rankowskie2023-01-0411451.3
Rankowskie2023-01-0311451.3
Rankowskie2023-01-0211451.3
Rankowskie2023-01-0111451.3
Rankowskie2022-12-3111451.3
Rankowskie2022-12-3011451.3
Rankowskie2022-12-2911451.3
Rankowskie2022-12-2811451.3
Rankowskie2022-12-2711451.3
Rankowskie2022-12-2611451.3
Rankowskie2022-12-2511451.3
Rankowskie2022-12-2411451.3
Rankowskie2022-12-2311451.3
Rankowskie2022-12-2211451.3
Rankowskie2022-12-2111451.3
Rankowskie2022-12-2011451.3
Rankowskie2022-12-1911451.3
Rankowskie2022-12-1811451.3
Rankowskie2022-12-1711451.3
Rankowskie2022-12-1611451.3
Rankowskie2022-12-1511451.3
Rankowskie2022-12-1411451.3
Rankowskie2022-12-1311451.3
Rankowskie2022-12-1211451.3
Rankowskie2022-12-1111451.3
Rankowskie2022-12-1011451.3
Rankowskie2022-12-0911451.3
Rankowskie2022-12-0811451.3
Rankowskie2022-12-0711451.3
Rankowskie2022-12-0611451.3
Rankowskie2022-12-0511451.3
Rankowskie2022-12-0411451.3
Rankowskie2022-12-0311451.3
Rankowskie2022-12-0211451.3
Rankowskie2022-12-0111451.3
Rankowskie2022-11-3011451.3
Rankowskie2022-11-2911451.3
Rankowskie2022-11-2811451.3
Rankowskie2022-11-2711451.3
Rankowskie2022-11-2611451.3
Rankowskie2022-11-2511451.3
Rankowskie2022-11-2411451.3
Rankowskie2022-11-2311451.3
Rankowskie2022-11-2211451.3
Rankowskie2022-11-2111451.3
Rankowskie2022-11-2011451.3
Rankowskie2022-11-197795.8
Rankowskie2022-11-187795.8
Rankowskie2022-11-177795.8
Rankowskie2022-11-167795.8
Rankowskie2022-11-157795.8
Rankowskie2022-11-147795.8
Rankowskie2022-11-137795.8
Rankowskie2022-11-127795.8
Rankowskie2022-11-117795.8
Rankowskie2022-11-107795.8
Rankowskie2022-11-097795.8
Rankowskie2022-11-087795.8
Rankowskie2022-11-077795.8
Rankowskie2022-11-067795.8
Rankowskie2022-11-057795.8
Rankowskie2022-11-047795.8
Rankowskie2022-11-037795.8
Rankowskie2022-11-027795.8
Rankowskie2022-11-017795.8
Rankowskie2022-10-317795.8
Rankowskie2022-10-307795.8
Rankowskie2022-10-297795.8
Rankowskie2022-10-287795.8
Rankowskie2022-10-277795.8
Rankowskie2022-10-267795.8
Rankowskie2022-10-257795.8
Rankowskie2022-10-247795.8
Rankowskie2022-10-237795.8
Rankowskie2022-10-227795.8
Rankowskie2022-10-217795.8
Rankowskie2022-10-207795.8
Rankowskie2022-10-197795.8
Rankowskie2022-10-187795.8
Rankowskie2022-10-177795.8
Rankowskie2022-10-167795.8
Rankowskie2022-10-157795.8
Rankowskie2022-10-147795.8
Rankowskie2022-10-137795.8
Rankowskie2022-10-127795.8
Rankowskie2022-10-117795.8
Rankowskie2022-10-107795.8
Rankowskie2022-10-097795.8
Rankowskie2022-10-087795.8
Rankowskie2022-10-077795.8
Rankowskie2022-10-067795.8
Rankowskie2022-10-057795.8
Rankowskie2022-10-047795.8
Rankowskie2022-10-037795.8
Rankowskie2022-10-027795.8
Rankowskie2022-10-017795.8
Rankowskie2022-09-307795.8
Rankowskie2022-09-297795.8
Rankowskie2022-09-287795.8
Rankowskie2022-09-277795.8
Rankowskie2022-09-267795.8
Rankowskie2022-09-257795.8
Rankowskie2022-09-247795.8
Rankowskie2022-09-237795.8
Rankowskie2022-09-227795.8
Rankowskie2022-09-217795.8
Rankowskie2022-09-207795.8
Rankowskie2022-09-197795.8
Rankowskie2022-09-187795.8
Rankowskie2022-09-177795.8
Rankowskie2022-09-167795.8
Rankowskie2022-09-157795.8
Rankowskie2022-09-147795.8
Rankowskie2022-09-137795.8
Rankowskie2022-09-127795.8
Rankowskie2022-09-117795.8
Rankowskie2022-09-107795.8
Rankowskie2022-09-097795.8
Rankowskie2022-09-087795.8
Rankowskie2022-09-077795.8
Rankowskie2022-09-067795.8
Rankowskie2022-09-057795.8
Rankowskie2022-09-047795.8
Rankowskie2022-09-037795.8
Rankowskie2022-09-027795.8
Rankowskie2022-08-317795.8
Rankowskie2022-08-307795.8
Rankowskie2022-08-297795.8
Rankowskie2022-08-287795.8
Rankowskie2022-08-277795.8
Rankowskie2022-08-267795.8
Rankowskie2022-08-257795.8
Rankowskie2022-08-247795.8
Rankowskie2022-08-237795.8
Rankowskie2022-08-227795.8
Rankowskie2022-08-217795.8
Rankowskie2022-08-207795.8
Rankowskie2022-08-197795.8
Rankowskie2022-08-187795.8
Rankowskie2022-08-177795.8
Rankowskie2022-08-167795.8
Rankowskie2022-08-147795.8
Rankowskie2022-08-137795.8
Rankowskie2022-08-127795.8
Rankowskie2022-08-117795.8
Rankowskie2022-08-107795.8
Rankowskie2022-08-097795.8
Rankowskie2022-08-087795.8
Rankowskie2022-08-077795.8
Rankowskie2022-08-067795.8
Rankowskie2022-08-057795.8
Rankowskie2022-08-047795.8
Rankowskie2022-08-037795.8
Rankowskie2022-08-027795.8
Rankowskie2022-08-017795.8
Rankowskie2022-07-317795.8
Rankowskie2022-07-307795.8
Rankowskie2022-07-297795.8
Rankowskie2022-07-287795.8
Rankowskie2022-07-277795.8
Rankowskie2022-07-267795.8
Rankowskie2022-07-257795.8
Rankowskie2022-07-247795.8
Rankowskie2022-07-237795.8
Rankowskie2022-07-227795.8
Rankowskie2022-07-217795.8
Rankowskie2022-07-207795.8
Rankowskie2022-07-197795.8
Rankowskie2022-07-187795.8
Rankowskie2022-07-177795.8
Rankowskie2022-07-167795.8
Rankowskie2022-07-157795.8
Rankowskie2022-07-147795.8
Rankowskie2022-07-137795.8
Rankowskie2022-07-127795.8
Rankowskie2022-07-117795.8
Rankowskie2022-07-107795.8
Rankowskie2022-07-097795.8
Rankowskie2022-07-087795.8
Rankowskie2022-07-077795.8
Rankowskie2022-07-067795.8
Rankowskie2022-07-057795.8
Rankowskie2022-07-047795.8
Rankowskie2022-07-037795.8
Rankowskie2022-07-027795.8
Rankowskie2022-07-017795.8
Rankowskie2022-06-307795.8
Rankowskie2022-06-297795.8
Rankowskie2022-06-287795.8
Rankowskie2022-06-277795.8
Rankowskie2022-06-267795.8
Rankowskie2022-06-257795.8
Rankowskie2022-06-247795.8
Rankowskie2022-06-237795.8
Rankowskie2022-06-227795.8
Rankowskie2022-06-217795.8
Rankowskie2022-06-207795.8
Rankowskie2022-06-197795.8
Rankowskie2022-06-187795.8
Rankowskie2022-06-177795.8
Rankowskie2022-06-167795.8
Rankowskie2022-06-157795.8
Rankowskie2022-06-147795.8
Rankowskie2022-06-137795.8
Rankowskie2022-06-127795.8
Rankowskie2022-06-117795.8
Rankowskie2022-06-107795.8
Rankowskie2022-06-097795.8
Rankowskie2022-06-087795.8
Rankowskie2022-06-077795.8
Rankowskie2022-06-067795.8
Rankowskie2022-06-057795.8
Rankowskie2022-06-047795.8
Rankowskie2022-06-037795.8
Rankowskie2022-06-027795.8
Rankowskie2022-06-017795.8
Rankowskie2022-05-317795.8
Rankowskie2022-05-307795.8
Rankowskie2022-05-297795.8
Rankowskie2022-05-287795.8
Rankowskie2022-05-277795.8
Rankowskie2022-05-267795.8
Rankowskie2022-05-257795.8
Rankowskie2022-05-247795.8
Rankowskie2022-05-237795.8
Rankowskie2022-05-227795.8
Rankowskie2022-05-217795.8
Rankowskie2022-05-207795.8
Rankowskie2022-05-197795.8
Rankowskie2022-05-187795.8
Rankowskie2022-05-177795.8
Rankowskie2022-05-167795.8
Rankowskie2022-05-157795.8
Rankowskie2022-05-147795.8
Rankowskie2022-05-137795.8
Rankowskie2022-05-127795.8
Rankowskie2022-05-117795.8
Rankowskie2022-05-107795.8
Rankowskie2022-05-097795.8
Rankowskie2022-05-087795.8
Rankowskie2022-05-077795.8
Rankowskie2022-05-067795.8
Rankowskie2022-05-057795.8
Rankowskie2022-05-047795.8
Rankowskie2022-05-037795.8
Rankowskie2022-05-027795.8
Rankowskie2022-05-017795.8
Rankowskie2022-04-307795.8
Rankowskie2022-04-297795.8
Rankowskie2022-04-287795.8
Rankowskie2022-04-277795.8
Rankowskie2022-04-267795.8
Rankowskie2022-04-257795.8
Rankowskie2022-04-247795.8
Rankowskie2022-04-237795.8
Rankowskie2022-04-227795.8
Rankowskie2022-04-217795.8
Rankowskie2022-04-207795.8
Rankowskie2022-04-197795.8
Rankowskie2022-04-187795.8
Rankowskie2022-04-177795.8
Rankowskie2022-04-167795.8
Rankowskie2022-04-157795.8
Rankowskie2022-04-147795.8
Rankowskie2022-04-137795.8
Rankowskie2022-04-127795.8
Rankowskie2022-04-117795.8
Rankowskie2022-04-107795.8
Rankowskie2022-04-097795.8
Rankowskie2022-04-087795.8
Rankowskie2022-04-077795.8
Rankowskie2022-04-067795.8
Rankowskie2022-04-057795.8
Rankowskie2022-04-047795.8
Rankowskie2022-04-037795.8
Rankowskie2022-04-027795.8
Rankowskie2022-04-017795.8
Rankowskie2022-03-317795.8
Rankowskie2022-03-307795.8
Rankowskie2022-03-297795.8
Rankowskie2022-03-287795.8
Rankowskie2022-03-277795.8
Rankowskie2022-03-267795.8
Rankowskie2022-03-257795.8
Rankowskie2022-03-247795.8
Rankowskie2022-03-237795.8
Rankowskie2022-03-227795.8
Rankowskie2022-03-217795.8
Rankowskie2022-03-207795.8
Rankowskie2022-03-197795.8
Rankowskie2022-03-187795.8
Rankowskie2022-03-177795.8
Rankowskie2022-03-167795.8
Rankowskie2022-03-157795.8
Rankowskie2022-03-147795.8
Rankowskie2022-03-137795.8
Rankowskie2022-03-127795.8
Rankowskie2022-03-117795.8
Rankowskie2022-03-107795.8
Rankowskie2022-03-097795.8
Rankowskie2022-03-087795.8
Rankowskie2022-03-077795.8
Rankowskie2022-03-067795.8
Rankowskie2022-03-057795.8
Rankowskie2022-03-047795.8
Rankowskie2022-03-037795.8
Rankowskie2022-03-027795.8
Rankowskie2022-03-017795.8
Rankowskie2022-02-287795.8
Rankowskie2022-02-277795.8
Rankowskie2022-02-267795.8
Rankowskie2022-02-257795.8
Rankowskie2022-02-247795.8
Rankowskie2022-02-237795.8
Rankowskie2022-02-227795.8
Rankowskie2022-02-217795.8
Rankowskie2022-02-207795.8
Rankowskie2022-02-197795.8
Rankowskie2022-02-187795.8
Rankowskie2022-02-177795.8
Rankowskie2022-02-167795.8
Rankowskie2022-02-157795.8
Rankowskie2022-02-147795.8
Rankowskie2022-02-137795.8
Rankowskie2022-02-127795.8
Rankowskie2022-02-117795.8
Rankowskie2022-02-107795.8
Rankowskie2022-02-097795.8
Rankowskie2022-02-087795.8
Rankowskie2022-02-077795.8
Rankowskie2022-02-067795.8
Rankowskie2022-02-057795.8
Rankowskie2022-02-047795.8
Rankowskie2022-02-037795.8
Rankowskie2022-02-027795.8
Rankowskie2022-02-017795.8
Rankowskie2022-01-317795.8
Rankowskie2022-01-307795.8
Rankowskie2022-01-297708.4
Rankowskie2022-01-287708.4
Rankowskie2022-01-277708.4
Rankowskie2022-01-267708.4
Rankowskie2022-01-257708.4
Rankowskie2022-01-247708.4
Rankowskie2022-01-237708.4
Rankowskie2022-01-227708.4
Rankowskie2022-01-217708.4
Rankowskie2022-01-207708.4
Rankowskie2022-01-197708.4
Rankowskie2022-01-187708.4
Rankowskie2022-01-177708.4
Rankowskie2022-01-167708.4
Rankowskie2022-01-157708.4
Rankowskie2022-01-147708.4
Rankowskie2022-01-137708.4
Rankowskie2022-01-127708.4
Rankowskie2022-01-117708.4
Rankowskie2022-01-107708.4
Rankowskie2022-01-097708.4
Rankowskie2022-01-087708.4
Rankowskie2022-01-077708.4
Rankowskie2022-01-067708.4
Rankowskie2022-01-057708.4
Rankowskie2022-01-047707.3
Rankowskie2022-01-037707
Rankowskie2022-01-027705.8
Rankowskie2022-01-017705
Rankowskie2021-12-317704.9
Rankowskie2021-12-307703.6
Rankowskie2021-12-297702.8
Rankowskie2021-12-287698.8
Rankowskie2021-12-277687.1
Rankowskie2021-12-267675.3
Rankowskie2021-12-257666
Rankowskie2021-12-247665.8
Rankowskie2021-12-237665.5
Rankowskie2021-12-227664.3
Rankowskie2021-12-217652.2
Rankowskie2021-12-207650.8
Rankowskie2021-12-197650.6
Rankowskie2021-12-187650.4
Rankowskie2021-12-177649.7
Rankowskie2021-12-167649.6
Rankowskie2021-12-157649.2
Rankowskie2021-12-147648.6
Rankowskie2021-12-137648.3
Rankowskie2021-12-127648.1
Rankowskie2021-12-117647.4
Rankowskie2021-12-107647.3
Rankowskie2021-12-097647.3
Rankowskie2021-12-087647.3
Rankowskie2021-12-077647.3
Rankowskie2021-12-067647.1
Rankowskie2021-12-057646.1
Rankowskie2021-12-047641.8
Rankowskie2021-12-037635.6
Rankowskie2021-12-027611
Rankowskie2021-12-017611
Rankowskie2021-11-307611
Rankowskie2021-11-297611
Rankowskie2021-11-287611
Rankowskie2021-11-277611
Rankowskie2021-11-267611
Rankowskie2021-11-257611
Rankowskie2021-11-247609.8
Rankowskie2021-11-237607.4
Rankowskie2021-11-227606.5
Rankowskie2021-11-217606.1
Rankowskie2021-11-207599.8
Rankowskie2021-11-197599.6
Rankowskie2021-11-187597.9
Rankowskie2021-11-177597.1
Rankowskie2021-11-167585.9
Rankowskie2021-11-157585.2
Rankowskie2021-11-147583.8
Rankowskie2021-11-137574.5
Rankowskie2021-11-127573.7
Rankowskie2021-11-116436.5
Rankowskie2021-11-106436.5
Rankowskie2021-11-096436.5
Rankowskie2021-11-086436.5
Rankowskie2021-11-076436.5
Rankowskie2021-11-066436.5
Rankowskie2021-11-056436.5
Rankowskie2021-11-046436.5
Rankowskie2021-11-036436.5
Rankowskie2021-11-026436.5
Rankowskie2021-11-016436.5
Rankowskie2021-10-316436.5
Rankowskie2021-10-306436.5
Rankowskie2021-10-296436.5
Rankowskie2021-10-286436.5
Rankowskie2021-10-276436.5
Rankowskie2021-10-266436.5
Rankowskie2021-10-256436.5
Rankowskie2021-10-246436.5
Rankowskie2021-10-236436.5
Rankowskie2021-10-226436.5
Rankowskie2021-10-216436.5
Rankowskie2021-10-206436.5
Rankowskie2021-10-196436.5
Rankowskie2021-10-186436.5
Rankowskie2021-10-176436.5
Rankowskie2021-10-166436.5
Rankowskie2021-10-156436.5
Rankowskie2021-10-146436.5
Rankowskie2021-10-136436.5
Rankowskie2021-10-126436.5
Rankowskie2021-10-116436.5
Rankowskie2021-10-106436.5
Rankowskie2021-10-096436.5
Rankowskie2021-10-086436.5
Rankowskie2021-10-076436.5
Rankowskie2021-10-066436.5
Rankowskie2021-10-056436.5
Rankowskie2021-10-046436.5
Rankowskie2021-10-036436.5
Rankowskie2021-10-026436.5
Rankowskie2021-10-016436.5
Rankowskie2021-09-306436.5
Rankowskie2021-09-296436.5
Rankowskie2021-09-286436.5
Rankowskie2021-09-276436.5
Rankowskie2021-09-266436.5
Rankowskie2021-09-256436.5
Rankowskie2021-09-246436.5
Rankowskie2021-09-236436.5
Rankowskie2021-09-226436.5
Rankowskie2021-09-216436.5
Rankowskie2021-09-206436.5
Rankowskie2021-09-196436.5
Rankowskie2021-09-186436.5
Rankowskie2021-09-176436.5
Rankowskie2021-09-166436.5
Rankowskie2021-09-156436.5
Rankowskie2021-09-146436.5
Rankowskie2021-09-136436.5
Rankowskie2021-09-126436.5
Rankowskie2021-09-116436.5
Rankowskie2021-09-106436.5
Rankowskie2021-09-096436.5
Rankowskie2021-09-086436.5
Rankowskie2021-09-076436.5
Rankowskie2021-09-066436.5
Rankowskie2021-09-056436.5
Rankowskie2021-09-046436.5
Rankowskie2021-09-036436.5
Rankowskie2021-09-026436.5
Rankowskie2021-09-016436.5
Rankowskie2021-08-316436.5
Rankowskie2021-08-306436.5
Rankowskie2021-08-296436.5
Rankowskie2021-08-286436.5
Rankowskie2021-08-276436.5
Rankowskie2021-08-266436.5
Rankowskie2021-08-256436.5
Rankowskie2021-08-246436.5
Rankowskie2021-08-236436.5
Rankowskie2021-08-226436.5
Rankowskie2021-08-216436.5
Rankowskie2021-08-206436.5
Rankowskie2021-08-196436.5
Rankowskie2021-08-186436.5
Rankowskie2021-08-176436.5
Rankowskie2021-08-166436.5
Rankowskie2021-08-156436.5
Rankowskie2021-08-146436.5
Rankowskie2021-08-136436.5
Rankowskie2021-08-126436.5
Rankowskie2021-08-116436.5
Rankowskie2021-08-106436.5
Rankowskie2021-08-096436.5
Rankowskie2021-08-086436.5
Rankowskie2021-08-076436.5
Rankowskie2021-08-066436.5
Rankowskie2021-08-056436.5
Rankowskie2021-08-046426.4
Rankowskie2021-08-036412.2
Rankowskie2021-08-026403.7
Rankowskie2021-08-016392.7
Rankowskie2021-07-316382.1
Rankowskie2021-07-306364.2
Rankowskie2021-07-296344.9
Rankowskie2021-07-286325.1
Rankowskie2021-07-276308.4
Rankowskie2021-07-266295.8
Rankowskie2021-07-256280.9
Rankowskie2021-07-245711.2
Rankowskie2021-07-235711.2
Rankowskie2021-07-225711.2
Rankowskie2021-07-215711.2
Rankowskie2021-07-205711.2
Rankowskie2021-07-195711.2
Rankowskie2021-07-185711.2
Rankowskie2021-07-175711.2
Rankowskie2021-07-165711.2
Rankowskie2021-07-155711.2
Rankowskie2021-07-145711.2
Rankowskie2021-07-135711.2
Rankowskie2021-07-125711.2
Rankowskie2021-07-115711.2
Rankowskie2021-07-105711.2
Rankowskie2021-07-095711.2
Rankowskie2021-07-085711.2
Rankowskie2021-07-075711.2
Rankowskie2021-07-065711.2
Rankowskie2021-07-055711.2
Rankowskie2021-07-045711.2
Rankowskie2021-07-035711.2
Rankowskie2021-07-025711.2
Rankowskie2021-07-015711.2
Rankowskie2021-06-305711.2
Rankowskie2021-06-295711.2
Rankowskie2021-06-285711.2
Rankowskie2021-06-275711.2
Rankowskie2021-06-265711.2
Rankowskie2021-06-255711.2
Rankowskie2021-06-245711.2
Rankowskie2021-06-235711.2
Rankowskie2021-06-225711.2
Rankowskie2021-06-215711.2
Rankowskie2021-06-204413.2
Rankowskie2021-06-194413.2
Rankowskie2021-06-184413.2
Rankowskie2021-06-174413.2
Rankowskie2021-06-164413.2
Rankowskie2021-06-154413.2
Rankowskie2021-06-144413.2
Rankowskie2021-06-134413.2
Rankowskie2021-06-124413.2
Rankowskie2021-06-114413.2
Rankowskie2021-06-104413.2
Rankowskie2021-06-094413.2
Rankowskie2021-06-084413.2
Rankowskie2021-06-074413.2
Rankowskie2021-06-064413.2
Rankowskie2021-06-054413.2
Rankowskie2021-06-044413.2
Rankowskie2021-06-034413.2
Rankowskie2021-06-024413.2
Rankowskie2021-06-014413.2
Rankowskie2021-05-314413.2
Rankowskie2021-05-304413.2
Rankowskie2021-05-294413.2
Rankowskie2021-05-284413.2
Rankowskie2021-05-274413.2
Rankowskie2021-05-264413.2
Rankowskie2021-05-254413.2
Rankowskie2021-05-244413.2
Rankowskie2021-05-234413.2
Rankowskie2021-05-224413.2
Rankowskie2021-05-214413.2
Rankowskie2021-05-204413.2
Rankowskie2021-05-194413.2
Rankowskie2021-05-184413.2
Rankowskie2021-05-174413.2
Rankowskie2021-05-164413.2
Rankowskie2021-05-154413.2
Rankowskie2021-05-144413.2
Rankowskie2021-05-134413.2
Rankowskie2021-05-124413.2
Rankowskie2021-05-114413.2
Rankowskie2021-05-104413.2
Rankowskie2021-05-094413.2
Rankowskie2021-05-084413.2
Rankowskie2021-05-074413.2
Rankowskie2021-05-064413.2
Rankowskie2021-05-054413.2
Rankowskie2021-05-044413.2
Rankowskie2021-05-034413.2
Rankowskie2021-05-024413.2
Rankowskie2021-05-014413.2
Rankowskie2021-04-304413.2
Rankowskie2021-04-294413.2
Rankowskie2021-04-284413.2
Rankowskie2021-04-274413.2
Rankowskie2021-04-264413.2
Rankowskie2021-04-254413.2
Rankowskie2021-04-244413.2
Rankowskie2021-04-234413.2
Rankowskie2021-04-224413.2
Rankowskie2021-04-214413.2
Rankowskie2021-04-204413.2
Rankowskie2021-04-194413.2
Rankowskie2021-04-184413.2
Rankowskie2021-04-174413.2
Rankowskie2021-04-164413.2
Rankowskie2021-04-154413.2
Rankowskie2021-04-144413.2
Rankowskie2021-03-094250.1
Rankowskie2021-03-084237.2
Rankowskie2021-03-074234.7
Rankowskie2021-03-064224.5
Rankowskie2021-03-054214.4
Rankowskie2021-03-044207.6
Rankowskie2021-03-034198.5
Rankowskie2021-03-024184
Rankowskie2021-03-014183.2
Rankowskie2021-02-284174.8
Rankowskie2021-02-274169.8
Rankowskie2021-02-264156.1
Rankowskie2021-02-254141.2
Rankowskie2021-02-244129.9
Rankowskie2021-02-234123.8
Rankowskie2021-02-224106
Rankowskie2021-02-214070
Rankowskie2021-02-204070
Rankowskie2021-02-194070
Rankowskie2021-02-184070
Rankowskie2021-02-174070
Rankowskie2021-02-164061.7
Rankowskie2021-02-154061.6
Rankowskie2021-02-144061.6
Rankowskie2021-02-134061.6
Rankowskie2021-02-124061.3
Rankowskie2021-02-114061.1
Rankowskie2021-02-104057.1
Rankowskie2021-02-094053.4
Rankowskie2021-02-084052.2
Rankowskie2021-02-073910.9
Rankowskie2021-02-063910.9
Rankowskie2021-02-053910.9
Rankowskie2021-02-043910.9
Rankowskie2021-02-033910.9
Rankowskie2021-02-023910.9
Rankowskie2021-02-013910.9
Rankowskie2021-01-313910.9
Rankowskie2021-01-303910.9
Rankowskie2021-01-293910.9
Rankowskie2021-01-283910.9
Rankowskie2021-01-273910.9
Rankowskie2021-01-263910.9
Rankowskie2021-01-253910.9
Rankowskie2021-01-243910.9
Rankowskie2021-01-233910.9
Rankowskie2021-01-223910.9
Rankowskie2021-01-213910.9
Rankowskie2021-01-203910.9
Rankowskie2021-01-193910.9
Rankowskie2021-01-183910.9
Rankowskie2021-01-173910.9
Rankowskie2021-01-163910.9
Rankowskie2021-01-153910.9
Rankowskie2021-01-143910.9
Rankowskie2021-01-133910.9
Rankowskie2021-01-123910.9
Rankowskie2021-01-113910.9
Rankowskie2021-01-103910.9
Rankowskie2021-01-093910.9
Rankowskie2021-01-083910.9
Rankowskie2021-01-073910.9
Rankowskie2021-01-063910.9
Rankowskie2021-01-053910.9
Rankowskie2021-01-043910.9
Rankowskie2021-01-033910.9
Rankowskie2021-01-023910.9
Rankowskie2021-01-013910.9
Rankowskie2020-12-313910.9
Rankowskie2020-12-303910.9
Rankowskie2020-12-293910.9
Rankowskie2020-12-283910.9
Rankowskie2020-12-273899.7
Rankowskie2020-12-263897.2
Rankowskie2020-12-253896.3
Rankowskie2020-12-243896.1
Rankowskie2020-12-233895.5
Rankowskie2020-12-223894.1
Rankowskie2020-12-213893.6
Rankowskie2020-12-203892.6
Rankowskie2020-12-193890.4
Rankowskie2020-12-183890
Rankowskie2020-12-173889.6
Rankowskie2020-12-163888.2
Rankowskie2020-12-153887.5
Rankowskie2020-12-143887.2
Rankowskie2020-12-133887.2
Rankowskie2020-12-123887
Rankowskie2020-12-113848.7
Rankowskie2020-12-103848.7
Rankowskie2020-12-093848.7
Rankowskie2020-12-083848.7
Rankowskie2020-12-073848.7
Rankowskie2020-12-063848.7
Rankowskie2020-12-053848.7
Rankowskie2020-12-043848.7
Rankowskie2020-12-033848.7
Rankowskie2020-12-023848.7
Rankowskie2020-12-013845.6
Rankowskie2020-11-303841.9
Rankowskie2020-11-293841.9
Rankowskie2020-11-283841.6
Rankowskie2020-11-273841.3
Rankowskie2020-11-263840.5
Rankowskie2020-11-253829.6
Rankowskie2020-11-243826.8
Rankowskie2020-11-233826.3
Rankowskie2020-11-223820.8
Rankowskie2020-11-213820.5
Rankowskie2020-11-203814.9
Rankowskie2020-11-193806.5
Rankowskie2020-11-183803
Rankowskie2020-11-173800.5
Rankowskie2020-11-163789.6
Rankowskie2020-11-153782.1
Rankowskie2020-11-143779
Rankowskie2020-11-133778
Rankowskie2020-11-123777.9
Rankowskie2020-11-113777.8
Rankowskie2020-11-103776.9
Rankowskie2020-11-093776.5
Rankowskie2020-11-083763.8
Rankowskie2020-11-073762.5
Rankowskie2020-11-063761.7
Rankowskie2020-11-053751.3
Rankowskie2020-11-043750.8
Rankowskie2020-11-033749
Rankowskie2020-11-023746.8
Rankowskie2020-11-013741.5
Rankowskie2020-10-313732.4
Rankowskie2020-10-293720.7
Rankowskie2020-10-283705.5
Rankowskie2020-10-273705.5
Rankowskie2020-10-263697.1
Rankowskie2020-10-253693.5
Rankowskie2020-10-243691.1
Rankowskie2020-10-233688.1
Rankowskie2020-10-223681.4
Rankowskie2020-10-213677.2
Rankowskie2020-10-203663.5
Rankowskie2020-10-193654.2
Rankowskie2020-10-183647.8
Rankowskie2020-10-173647.4
Rankowskie2020-10-163646.6
Rankowskie2020-10-153645.1
Rankowskie2020-10-143642.7
Rankowskie2020-10-133642.2
Rankowskie2020-10-123641.6
Rankowskie2020-10-113641
Rankowskie2020-10-103631
Rankowskie2020-10-093616.1
Rankowskie2020-10-083613.2
Rankowskie2020-10-073605.9
Rankowskie2020-10-063591.1
Rankowskie2020-10-053581.4
Rankowskie2020-10-043568.8
Rankowskie2020-10-033553.3
Rankowskie2020-10-023550.7
Rankowskie2020-10-013549.7
Rankowskie2020-09-303549.3
Rankowskie2020-09-293547.1
Rankowskie2020-09-283531.8
Rankowskie2020-09-273530
Rankowskie2020-09-263526.1
Rankowskie2020-09-253510.3
Rankowskie2020-09-243495.1
Rankowskie2020-09-233477.1
Rankowskie2020-09-223458.8
Rankowskie2020-09-213440.2
Rankowskie2020-09-203426.7
Rankowskie2020-09-193407.9
Rankowskie2020-09-183388.8
Rankowskie2020-09-173383.7
Rankowskie2020-09-163366.3
Rankowskie2020-09-153347.8
Rankowskie2020-09-143329.3
Rankowskie2020-09-133312.2
Rankowskie2020-09-123293.1
Rankowskie2020-09-113277.9
Rankowskie2020-09-103266.5
Rankowskie2020-09-093251.7
Rankowskie2020-09-083233.5
Rankowskie2020-09-073228.4
Rankowskie2020-09-063226.7
Rankowskie2020-09-053210.2
Rankowskie2020-09-043190.4
Rankowskie2020-09-033170.1
Rankowskie2020-09-023165.8
Rankowskie2020-09-013164.6
Rankowskie2020-08-313146.3
Rankowskie2020-08-303127.4
Rankowskie2020-08-293113.9
Rankowskie2020-08-283102.2
Rankowskie2020-08-273097.1
Rankowskie2020-08-263080.4
Rankowskie2020-08-253067.8
Rankowskie2020-08-243054.4
Rankowskie2020-08-233049.3
Rankowskie2020-08-223010
Rankowskie2020-08-213010
Rankowskie2020-08-202995
Rankowskie2020-08-192985
Rankowskie2020-08-182974.1
Rankowskie2020-08-172960.8
Rankowskie2020-08-162939.8
Rankowskie2020-08-152925.3
Rankowskie2020-08-142907.7
Rankowskie2020-08-132887.8
Rankowskie2020-08-122866.9
Rankowskie2020-08-112850.4
Rankowskie2020-08-102832.7
Rankowskie2020-08-092816.5
Rankowskie2020-08-082799
Rankowskie2020-08-072783.2
Rankowskie2020-08-062763.1
Rankowskie2020-08-052757.5
Rankowskie2020-08-042750
Rankowskie2020-08-032730.7
Rankowskie2020-08-022709.7
Rankowskie2020-08-012700.6
Rankowskie2020-07-312680.6
Rankowskie2020-07-302662
Rankowskie2020-07-292645
Rankowskie2020-07-282624.8
Rankowskie2020-07-272615.9
Rankowskie2020-07-262595.7
Rankowskie2020-07-252575.6
Rankowskie2020-07-242554
Rankowskie2020-07-232539.3
Rankowskie2020-07-222520.7
Rankowskie2020-07-212504.4
Rankowskie2020-07-202484
Rankowskie2020-07-192472.2
Rankowskie2020-07-182453.8
Rankowskie2020-07-172443.5
Rankowskie2020-07-162430.7
Rankowskie2020-07-152411.5
Rankowskie2020-07-142393.7
Rankowskie2020-07-132381.8
Rankowskie2020-07-122367.1
Rankowskie2020-07-112364.1
Rankowskie2020-07-102343.9
Rankowskie2020-07-092329.8
Rankowskie2020-07-082318.9
Rankowskie2020-07-072304.8
Rankowskie2020-07-062287.8
Rankowskie2020-07-052266.5
Rankowskie2020-07-042220.7
Rankowskie2020-07-032220.7
Rankowskie2020-07-022220.7
Rankowskie2020-07-012212.9
Rankowskie2020-06-302194.8
Rankowskie2020-06-292176.5
Rankowskie2020-06-282156.1
Rankowskie2020-06-272138.7
Rankowskie2020-06-262119.6
Rankowskie2020-06-252117.8
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.