Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Popkowice

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Popkowice2023-12-1770515.62
Popkowice2023-12-1570345.65
Popkowice2023-12-1470172.88
Popkowice2023-12-1370002.26
Popkowice2023-12-1269826.34
Popkowice2023-12-1169661.88
Popkowice2023-12-0969493.95
Popkowice2023-12-0869330.6
Popkowice2023-12-0769168.35
Popkowice2023-12-0569008.05
Popkowice2023-12-0268841.16
Popkowice2023-12-0168673.64
Popkowice2023-11-3068502.97
Popkowice2023-11-2968353.9
Popkowice2023-11-2868200.86
Popkowice2023-11-2768050.78
Popkowice2023-11-2667894.44
Popkowice2023-11-2467748.61
Popkowice2023-11-2367597.25
Popkowice2023-11-2267446.3
Popkowice2023-11-2167297.65
Popkowice2023-11-2067140.29
Popkowice2023-11-1866986.66
Popkowice2023-11-1666837.07
Popkowice2023-11-1566690.68
Popkowice2023-11-1466532.31
Popkowice2023-11-1266386.4
Popkowice2023-11-1166241.78
Popkowice2023-11-1066085.66
Popkowice2023-11-0865929.34
Popkowice2023-11-0765779.59
Popkowice2023-11-0665624.62
Popkowice2023-11-0365480.32
Popkowice2023-11-0265325.88
Popkowice2023-11-0165172.52
Popkowice2023-10-3165016.23
Popkowice2023-10-3065010.68
Popkowice2023-03-2660027.96
Popkowice2023-03-2559872.97
Popkowice2023-03-2459728.4
Popkowice2023-03-2359571.81
Popkowice2023-03-2259414.43
Popkowice2023-03-2159268
Popkowice2023-03-2059110.67
Popkowice2023-03-1958961
Popkowice2023-03-1858806.79
Popkowice2023-03-1758657.06
Popkowice2023-03-1658505.81
Popkowice2023-03-1558354.33
Popkowice2023-03-1458202.42
Popkowice2023-03-1358058.51
Popkowice2023-03-1257913.14
Popkowice2023-03-1157758.64
Popkowice2023-03-1057612.37
Popkowice2023-03-0957467.83
Popkowice2023-03-0857315.97
Popkowice2023-03-0757159.18
Popkowice2023-03-0657002.44
Popkowice2023-03-0556848.66
Popkowice2023-03-0456696.88
Popkowice2023-03-0356541.23
Popkowice2023-03-0256389.96
Popkowice2023-03-0156240.36
Popkowice2023-02-2856090.28
Popkowice2023-02-2755925.23
Popkowice2023-02-2655749.74
Popkowice2023-02-2555577.96
Popkowice2023-02-2455409.73
Popkowice2023-02-2355237.4
Popkowice2023-02-2255070.91
Popkowice2023-02-2154896.52
Popkowice2023-02-2054724.33
Popkowice2023-02-1954551.2
Popkowice2023-02-1854392.68
Popkowice2023-02-1754225.45
Popkowice2023-02-1654054.05
Popkowice2023-02-1553887.17
Popkowice2023-02-1453725.55
Popkowice2023-02-1353566.22
Popkowice2023-02-1253405.5
Popkowice2023-02-1153235.96
Popkowice2023-02-1053072.01
Popkowice2023-02-0952896.56
Popkowice2023-02-0852726.17
Popkowice2023-02-0752555.14
Popkowice2023-02-0652380.19
Popkowice2023-02-0552219.98
Popkowice2023-02-0452052.93
Popkowice2023-02-0351890.34
Popkowice2023-02-0251716.94
Popkowice2023-02-0151552.32
Popkowice2023-01-3151393.27
Popkowice2023-01-3051218.94
Popkowice2023-01-2951059.08
Popkowice2023-01-2850893.17
Popkowice2023-01-2750717.67
Popkowice2023-01-2650547.87
Popkowice2023-01-2550383.33
Popkowice2023-01-2450207.73
Popkowice2023-01-2350042.55
Popkowice2023-01-2249873.67
Popkowice2023-01-2149700.82
Popkowice2023-01-2049536.8
Popkowice2023-01-1949369.63
Popkowice2023-01-1849205.86
Popkowice2023-01-1749037.55
Popkowice2023-01-1648865.85
Popkowice2023-01-1548692.47
Popkowice2023-01-1448523.68
Popkowice2023-01-1348362.58
Popkowice2023-01-1248201.65
Popkowice2023-01-1148038.73
Popkowice2023-01-1047877.49
Popkowice2023-01-0947714.32
Popkowice2023-01-0847549.02
Popkowice2023-01-0747389.58
Popkowice2023-01-0647219.48
Popkowice2023-01-0547055.64
Popkowice2023-01-0446881.52
Popkowice2023-01-0346716.65
Popkowice2023-01-0246545.26
Popkowice2023-01-0146386.44
Popkowice2022-12-3146000
Popkowice2022-12-310
Popkowice2022-12-3046040.48
Popkowice2022-12-2945875.71
Popkowice2022-12-2845704.25
Popkowice2022-12-2745541.18
Popkowice2022-12-2645368.53
Popkowice2022-12-2545207.19
Popkowice2022-12-2445033.34
Popkowice2022-12-2344870.06
Popkowice2022-12-2244711.14
Popkowice2022-12-2144540.76
Popkowice2022-12-2044381.35
Popkowice2022-12-1944208.34
Popkowice2022-12-1844048.42
Popkowice2022-12-1743886.35
Popkowice2022-12-1643727.21
Popkowice2022-12-1543567.19
Popkowice2022-12-1443393.77
Popkowice2022-12-1343219.02
Popkowice2022-12-1243058.12
Popkowice2022-12-1142890.45
Popkowice2022-12-1042722.44
Popkowice2022-12-0942558.08
Popkowice2022-12-0842387.75
Popkowice2022-12-0742223.76
Popkowice2022-12-0642063.82
Popkowice2022-12-0541892.24
Popkowice2022-12-0441729.57
Popkowice2022-12-0341564.27
Popkowice2022-12-0241405.23
Popkowice2022-12-0141238.86
Popkowice2022-11-3041071.59
Popkowice2022-11-2240928.54
Popkowice2022-11-2140771.57
Popkowice2022-11-2040627.41
Popkowice2022-11-1940473.33
Popkowice2022-11-1840321.6
Popkowice2022-11-1740018.53
Popkowice2022-11-1639872.25
Popkowice2022-11-1539727.53
Popkowice2022-11-1439576.16
Popkowice2022-11-1339432.78
Popkowice2022-11-1239289.89
Popkowice2022-11-1139141.84
Popkowice2022-11-1038984.19
Popkowice2022-11-0938829.66
Popkowice2022-11-0838675.75
Popkowice2022-11-0738529.56
Popkowice2022-11-0638380.28
Popkowice2022-11-0538237.57
Popkowice2022-11-0338091.39
Popkowice2022-11-0237947.58
Popkowice2022-11-0137801.12
Popkowice2022-03-2736996.99
Popkowice2022-03-2636987.78
Popkowice2022-03-2536972.68
Popkowice2022-03-2436959.19
Popkowice2022-03-2336953.14
Popkowice2022-03-2236945.27
Popkowice2022-03-2136938.81
Popkowice2022-03-1936920.51
Popkowice2022-03-1836911.86
Popkowice2022-03-1736895.68
Popkowice2022-03-1636882.28
Popkowice2022-03-1536873.72
Popkowice2022-03-1436858.31
Popkowice2022-03-1336534.42
Popkowice2022-03-1236171.12
Popkowice2022-03-1135830.99
Popkowice2022-03-1035463.55
Popkowice2022-03-0935103.65
Popkowice2022-03-0834758.85
Popkowice2022-03-0634288.42
Popkowice2022-03-0534124.99
Popkowice2022-03-0433778.72
Popkowice2022-03-0333640.4
Popkowice2022-03-0233506.88
Popkowice2022-03-0133328.66
Popkowice2022-02-2833175.17
Popkowice2022-02-2732977.3
Popkowice2022-02-2632779.56
Popkowice2022-02-2532542.82
Popkowice2022-02-2432304.83
Popkowice2022-02-2332059.4
Popkowice2022-02-2231821.75
Popkowice2022-02-2131620.66
Popkowice2022-02-2031361.54
Popkowice2022-02-1931173.23
Popkowice2022-02-1830945.4
Popkowice2022-02-1730689.34
Popkowice2022-02-1630447.78
Popkowice2022-02-1530254.65
Popkowice2022-02-1430062.89
Popkowice2022-02-1329846.9
Popkowice2022-02-1129507.05
Popkowice2022-02-1029254.89
Popkowice2022-02-0929076.47
Popkowice2022-02-0828879.83
Popkowice2022-02-0728675.95
Popkowice2022-02-0628469.59
Popkowice2022-02-0528280.16
Popkowice2022-02-0428020.68
Popkowice2022-02-0327828.21
Popkowice2022-02-0227610.72
Popkowice2022-02-0127441.52
Popkowice2022-01-3127186.8
Popkowice2022-01-3026992.56
Popkowice2022-01-2926798.29
Popkowice2022-01-2826588.14
Popkowice2022-01-2726428.92
Popkowice2022-01-2626243.81
Popkowice2022-01-2526030.06
Popkowice2022-01-2425875.51
Popkowice2022-01-2325680.88
Popkowice2022-01-2225534.85
Popkowice2022-01-2125369.65
Popkowice2022-01-2025171.69
Popkowice2022-01-1924964.44
Popkowice2022-01-1824745.69
Popkowice2022-01-1724520.17
Popkowice2022-01-1624294.08
Popkowice2022-01-1524072.96
Popkowice2022-01-1423924.96
Popkowice2022-01-1323750.87
Popkowice2022-01-1223556.72
Popkowice2022-01-1123339.74
Popkowice2022-01-1023135.18
Popkowice2022-01-0922943.56
Popkowice2022-01-0822712.48
Popkowice2022-01-0722568.8
Popkowice2022-01-0622404.64
Popkowice2022-01-0522184.91
Popkowice2022-01-0421980.2
Popkowice2022-01-0321789.86
Popkowice2022-01-0221635.18
Popkowice2022-01-0121473.58
Popkowice2021-12-3121254.35
Popkowice2021-12-310
Popkowice2021-12-3021079.34
Popkowice2021-12-290
Popkowice2021-12-2920850.65
Popkowice2021-12-2820624.15
Popkowice2021-12-2720435.33
Popkowice2021-12-2620250.27
Popkowice2021-12-2520098.12
Popkowice2021-12-2419921.77
Popkowice2021-12-2319720.99
Popkowice2021-12-2219537.83
Popkowice2021-12-2119310.03
Popkowice2021-12-2019092
Popkowice2021-12-1918939.29
Popkowice2021-12-1818730.33
Popkowice2021-12-1718587.36
Popkowice2021-12-1618383.72
Popkowice2021-12-1518165.78
Popkowice2021-12-150
Popkowice2021-12-1417998.17
Popkowice2021-12-1317776.44
Popkowice2021-12-1217548.64
Popkowice2021-12-1117352.81
Popkowice2021-12-1017133.53
Popkowice2021-12-0916945.94
Popkowice2021-12-0816786.24
Popkowice2021-12-0716611.43
Popkowice2021-12-0616412.36
Popkowice2021-12-0516223.63
Popkowice2021-12-0415994.47
Popkowice2021-12-0315789.79
Popkowice2021-12-0215599.33
Popkowice2021-12-0115433.8
Popkowice2021-11-3015261.17
Popkowice2021-11-2915106.86
Popkowice2021-11-2814916.71
Popkowice2021-11-2714706.39
Popkowice2021-11-2614510.64
Popkowice2021-11-2514299.75
Popkowice2021-11-2414154.54
Popkowice2021-11-2313953.34
Popkowice2021-11-2213753.15
Popkowice2021-11-2113574.12
Popkowice2021-11-2013405.32
Popkowice2021-11-1913237.12
Popkowice2021-11-1813028.96
Popkowice2021-11-1712836.89
Popkowice2021-11-1612628.42
Popkowice2021-11-1512479.45
Popkowice2021-11-1412300.08
Popkowice2021-11-1312106.16
Popkowice2021-11-1211938.95
Popkowice2021-11-1111753.95
Popkowice2021-11-1011566.14
Popkowice2021-11-0911353.7
Popkowice2021-11-0811137.12
Popkowice2021-11-0710986.38
Popkowice2021-11-0610824.24
Popkowice2021-11-0510672.73
Popkowice2021-11-0410537.29
Popkowice2021-11-0310331.61
Popkowice2021-11-0210131.17
Popkowice2021-11-019953.76
Popkowice2021-04-12656
Popkowice2021-04-11655.94
Popkowice2021-04-08655.78
Popkowice2021-04-08655.78
Popkowice2021-04-08655.78
Popkowice2021-03-09653.65
Popkowice2021-03-08653.58
Popkowice2021-03-07653.51
Popkowice2021-03-06653.44
Popkowice2021-03-05653.35
Popkowice2021-03-04653.25
Popkowice2021-03-03653.19
Popkowice2021-03-02653.11
Popkowice2021-03-01653.02
Popkowice2021-02-28652.93
Popkowice2021-02-27652.85
Popkowice2021-02-26652.73
Popkowice2021-02-25652.62
Popkowice2021-02-24652.51
Popkowice2021-02-23652.42
Popkowice2021-02-22652.3
Popkowice2021-02-21652.22
Popkowice2021-02-20652.11
Popkowice2021-02-19652.02
Popkowice2021-02-18651.93
Popkowice2021-02-17651.84
Popkowice2021-02-16651.74
Popkowice2021-02-15651.62
Popkowice2021-02-14651.52
Popkowice2021-02-13651.43
Popkowice2021-02-12651.32
Popkowice2021-02-11651.21
Popkowice2021-02-10651.13
Popkowice2021-02-09651.03
Popkowice2021-02-08650.93
Popkowice2021-02-07650.83
Popkowice2021-02-06650.73
Popkowice2021-02-05650.65
Popkowice2021-02-04650.56
Popkowice2021-02-03650.44
Popkowice2021-02-02650.33
Popkowice2021-02-01650.23
Popkowice2021-01-31650.16
Popkowice2021-01-30650.05
Popkowice2021-01-29649.98
Popkowice2021-01-28649.9
Popkowice2021-01-27649.81
Popkowice2021-01-26649.74
Popkowice2021-01-25649.63
Popkowice2021-01-24649.54
Popkowice2021-01-23649.46
Popkowice2021-01-22649.39
Popkowice2021-01-21649.31
Popkowice2021-01-20649.24
Popkowice2021-01-19649.17
Popkowice2021-01-18649.1
Popkowice2021-01-17649.03
Popkowice2021-01-16648.94
Popkowice2021-01-15648.84
Popkowice2021-01-14648.77
Popkowice2021-01-13648.68
Popkowice2021-01-12648.58
Popkowice2021-01-11648.51
Popkowice2021-01-10648.42
Popkowice2021-01-09648.33
Popkowice2021-01-08648.23
Popkowice2021-01-07648.15
Popkowice2021-01-06648.05
Popkowice2021-01-05647.95
Popkowice2021-01-04647.87
Popkowice2021-01-03647.78
Popkowice2021-01-02647.68
Popkowice2021-01-01647.57
Popkowice2020-12-31647.48
Popkowice2020-12-30647.41
Popkowice2020-12-29647.33
Popkowice2020-12-28647.24
Popkowice2020-12-27647.13
Popkowice2020-12-26647.05
Popkowice2020-12-25646.94
Popkowice2020-12-24646.85
Popkowice2020-12-23646.78
Popkowice2020-12-22646.68
Popkowice2020-12-21646.59
Popkowice2020-12-20646.48
Popkowice2020-12-19646.38
Popkowice2020-12-18646.28
Popkowice2020-12-17646.19
Popkowice2020-12-16646.1
Popkowice2020-12-15646.01
Popkowice2020-12-14645.91
Popkowice2020-12-13645.81
Popkowice2020-12-12645.72
Popkowice2020-12-11645.63
Popkowice2020-12-10645.55
Popkowice2020-12-09645.46
Popkowice2020-12-08645.38
Popkowice2020-12-07645.31
Popkowice2020-12-06645.22
Popkowice2020-12-05645.15
Popkowice2020-12-04645.08
Popkowice2020-12-03644.97
Popkowice2020-12-02644.88
Popkowice2020-12-01644.81
Popkowice2020-11-3032000
Popkowice2020-11-30644.71
Popkowice2020-11-3032000
Popkowice2020-11-29644.65
Popkowice2020-11-28644.56
Popkowice2020-11-27644.49
Popkowice2020-11-26644.42
Popkowice2020-11-25644.32
Popkowice2020-11-24644.24
Popkowice2020-11-23644.15
Popkowice2020-11-22644.08
Popkowice2020-11-21644.01
Popkowice2020-11-20643.93
Popkowice2020-11-19643.85
Popkowice2020-11-18643.78
Popkowice2020-11-17643.71
Popkowice2020-11-16643.64
Popkowice2020-11-15643.57
Popkowice2020-11-14643.47
Popkowice2020-11-13643.41
Popkowice2020-11-12643.34
Popkowice2020-11-11643.25
Popkowice2020-11-10643.15
Popkowice2020-11-09643.09
Popkowice2020-11-08643
Popkowice2020-11-07642.93
Popkowice2020-11-06642.85
Popkowice2020-11-05642.75
Popkowice2020-11-04642.67
Popkowice2020-11-03642.57
Popkowice2020-11-02642.5
Popkowice2020-11-01642.41
Popkowice2020-10-31642.34
Popkowice2020-10-28642.16
Popkowice2020-10-27642.1
Popkowice2020-10-26642.05
Popkowice2020-10-25641.99
Popkowice2020-10-24641.91
Popkowice2020-10-23641.83
Popkowice2020-10-22641.76
Popkowice2020-10-21641.71
Popkowice2020-10-20641.64
Popkowice2020-10-19641.57
Popkowice2020-10-18641.49
Popkowice2020-10-17641.42
Popkowice2020-10-16641.36
Popkowice2020-10-15641.29
Popkowice2020-10-14641.22
Popkowice2020-10-13641.17
Popkowice2020-10-12641.1
Popkowice2020-10-11641.05
Popkowice2020-10-10640.99
Popkowice2020-10-09640.93
Popkowice2020-10-08640.87
Popkowice2020-10-07640.81
Popkowice2020-10-06640.75
Popkowice2020-10-05640.67
Popkowice2020-10-04640.59
Popkowice2020-10-03640.53
Popkowice2020-10-02640.46
Popkowice2020-10-01640.38
Popkowice2020-09-30640.33
Popkowice2020-09-29640.29
Popkowice2020-09-28640.25
Popkowice2020-09-27640.2
Popkowice2020-09-26640.16
Popkowice2020-09-24640.09
Popkowice2020-09-23640.05
Popkowice2020-09-22640.01
Popkowice2020-09-21639.98
Popkowice2020-09-20639.95
Popkowice2020-09-19639.91
Popkowice2020-09-18639.88
Popkowice2020-09-17639.84
Popkowice2020-09-16639.8
Popkowice2020-09-15639.77
Popkowice2020-09-14639.7
Popkowice2020-09-13639.66
Popkowice2020-09-12639.63
Popkowice2020-09-11639.58
Popkowice2020-09-10639.54
Popkowice2020-09-09639.51
Popkowice2020-09-08639.48
Popkowice2020-09-07639.45
Popkowice2020-09-06639.41
Popkowice2020-09-05639.38
Popkowice2020-09-04639.35
Popkowice2020-09-03639.31
Popkowice2020-09-02639.26
Popkowice2020-09-01639.23
Popkowice2020-08-31639.19
Popkowice2020-08-30639.17
Popkowice2020-08-29639.16
Popkowice2020-08-28639.14
Popkowice2020-08-27639.13
Popkowice2020-08-26639.11
Popkowice2020-08-25639.1
Popkowice2020-08-24639.08
Popkowice2020-08-23639.06
Popkowice2020-08-22639.04
Popkowice2020-08-21639.02
Popkowice2020-08-20639
Popkowice2020-08-19638.98
Popkowice2020-08-18638.97
Popkowice2020-08-17638.96
Popkowice2020-08-16638.94
Popkowice2020-08-15638.92
Popkowice2020-08-14638.91
Popkowice2020-08-13638.9
Popkowice2020-08-12638.88
Popkowice2020-08-11638.86
Popkowice2020-08-10638.85
Popkowice2020-08-09638.83
Popkowice2020-08-08638.81
Popkowice2020-08-07638.79
Popkowice2020-08-06638.77
Popkowice2020-08-05638.75
Popkowice2020-08-04638.73
Popkowice2020-08-03638.71
Popkowice2020-08-02638.69
Popkowice2020-08-01638.67
Popkowice2020-07-31638.65
Popkowice2020-07-30638.63
Popkowice2020-07-29638.61
Popkowice2020-07-28638.59
Popkowice2020-07-27638.57
Popkowice2020-07-26638.55
Popkowice2020-07-25638.53
Popkowice2020-07-24638.51
Popkowice2020-07-23638.49
Popkowice2020-07-22638.47
Popkowice2020-07-21638.45
Popkowice2020-07-20638.43
Popkowice2020-07-19638.41
Popkowice2020-07-18638.4
Popkowice2020-07-17638.38
Popkowice2020-07-16638.36
Popkowice2020-07-15638.34
Popkowice2020-07-14638.32
Popkowice2020-07-13638.3
Popkowice2020-07-12638.28
Popkowice2020-07-11638.26
Popkowice2020-07-10638.25
Popkowice2020-07-09638.23
Popkowice2020-07-08638.21
Popkowice2020-07-07638.19
Popkowice2020-07-06638.17
Popkowice2020-07-05638.16
Popkowice2020-07-04638.14
Popkowice2020-07-03638.13
Popkowice2020-07-02638.11
Popkowice2020-07-01638.09
Popkowice2020-06-30638.07
Popkowice2020-06-29638.04
Popkowice2020-06-28638.02
Popkowice2020-06-27637.99
Popkowice2020-06-26637.96
Popkowice2020-06-25637.93
Popkowice2020-06-25637.93
Popkowice2020-06-25637.93
Popkowice2020-06-24637.9
Popkowice2020-06-23637.87
Popkowice2020-06-22637.84
Popkowice2020-06-21637.81
Popkowice2020-06-20637.78
Popkowice2020-06-19637.75
Popkowice2020-06-18637.72
Popkowice2020-06-17637.7
Popkowice2020-06-16637.67
Popkowice2020-06-15637.63
Popkowice2020-06-14637.6
Popkowice2020-06-13637.57
Popkowice2020-06-12637.54
Popkowice2020-06-11637.52
Popkowice2020-06-10637.49
Popkowice2020-06-09637.46
Popkowice2020-06-08637.43
Popkowice2020-06-07637.4
Popkowice2020-06-06637.38
Popkowice2020-06-05637.35
Popkowice2020-06-04637.33
Popkowice2020-06-03637.3
Popkowice2020-06-02637.26
Popkowice2020-06-01637.23
Popkowice2020-05-31637.21
Popkowice2020-05-30637.17
Popkowice2020-05-29637.13
Popkowice2020-05-28637.09
Popkowice2020-05-27637.05
Popkowice2020-05-26637
Popkowice2020-05-25636.97
Popkowice2020-05-24636.94
Popkowice2020-05-23636.91
Popkowice2020-05-22636.87
Popkowice2020-05-21636.84
Popkowice2020-05-19636.77
Popkowice2020-05-18636.73
Popkowice2020-05-17636.7
Popkowice2020-05-16636.65
Popkowice2020-05-15636.62
Popkowice2020-05-14636.58
Popkowice2020-05-13636.54
Popkowice2020-05-12636.5
Popkowice2020-05-11636.46
Popkowice2020-05-10636.42
Popkowice2020-05-09636.39
Popkowice2020-05-08636.35
Popkowice2020-05-07636.32
Popkowice2020-05-06636.29
Popkowice2020-05-05636.26
Popkowice2020-05-04636.23
Popkowice2020-05-03636.19
Popkowice2020-05-02636.16
Popkowice2020-05-01636.12
Popkowice2020-04-30636.08
Popkowice2020-04-29636.02
Popkowice2020-04-28635.96
Popkowice2020-04-27635.9
Popkowice2020-04-26635.85
Popkowice2020-04-25635.8
Popkowice2020-04-24635.76
Popkowice2020-04-23635.72
Popkowice2020-04-22635.67
Popkowice2020-04-21635.62
Popkowice2020-04-20635.56
Popkowice2020-04-19635.49
Popkowice2020-04-18635.42
Popkowice2020-04-17635.36
Popkowice2020-04-16635.32
Popkowice2020-04-15635.26
Popkowice2020-04-14635.19
Popkowice2020-04-13635.14
Popkowice2020-04-12635.07
Popkowice2020-04-11635.02
Popkowice2020-04-10634.96
Popkowice2020-04-09634.92
Popkowice2020-04-08634.86
Popkowice2020-04-07634.79
Popkowice2020-04-06634.72
Popkowice2020-04-05634.67
Popkowice2020-04-04634.6
Popkowice2020-04-03634.56
Popkowice2020-04-02634.49
Popkowice2020-04-01634.44
Popkowice2020-03-31634.4
Popkowice2020-03-30634.34
Popkowice2020-03-29634.28
Popkowice2020-03-28634.22
Popkowice2020-03-27634.15
Popkowice2020-03-26634.09
Popkowice2020-03-25634.03
Popkowice2020-03-24633.96
Popkowice2020-03-23633.9
Popkowice2020-03-22633.82
Popkowice2020-03-21633.75
Popkowice2020-03-20633.66
Popkowice2020-03-19633.58
Popkowice2020-03-18633.5
Popkowice2020-03-17633.43
Popkowice2020-03-16633.36
Popkowice2020-03-15633.29
Popkowice2020-03-14633.21
Popkowice2020-03-13633.12
Popkowice2020-03-12633.03
Popkowice2020-03-11632.94
Popkowice2020-03-10632.85
Popkowice2020-03-09632.76
Popkowice2020-03-08632.68
Popkowice2020-03-07632.62
Popkowice2020-03-06632.55
Popkowice2020-03-05632.48
Popkowice2020-03-04632.41
Popkowice2020-03-03632.32
Popkowice2020-03-02632.26
Popkowice2020-03-01632.18
Popkowice2020-02-29632.12
Popkowice2020-02-28632.01
Popkowice2020-02-27631.91
Popkowice2020-02-26631.84
Popkowice2020-02-25631.75
Popkowice2020-02-24631.65
Popkowice2020-02-23631.58
Popkowice2020-02-22631.51
Popkowice2020-02-21631.44
Popkowice2020-02-20631.36
Popkowice2020-02-19631.29
Popkowice2020-02-18631.18
Popkowice2020-02-17615.93
Popkowice2020-02-16608.48
Popkowice2020-02-15598.05
Popkowice2020-02-14587.24
Popkowice2020-02-13575.33
Popkowice2020-02-12547.63
Popkowice2020-02-11535.66
Popkowice2020-02-10520.87
Popkowice2020-02-09509.65
Popkowice2020-02-08496.93
Popkowice2020-02-07485.72
Popkowice2020-02-06473.96
Popkowice2020-02-05460.8
Popkowice2020-02-04451.35
Popkowice2020-02-03440.25
Popkowice2020-02-02426.55
Popkowice2020-02-01416.42
Popkowice2020-01-31406.87
Popkowice2020-01-30372.5
Popkowice2020-01-29372.5
Popkowice2020-01-28372.5
Popkowice2020-01-27372.5
Popkowice2020-01-26372.5
Popkowice2020-01-25372.5
Popkowice2020-01-24372.5
Popkowice2020-01-23372.5
Popkowice2020-01-22372.5
Popkowice2020-01-21372.5
Popkowice2020-01-20372.5
Popkowice2020-01-19372.5
Popkowice2020-01-18372.5
Popkowice2020-01-17372.5
Popkowice2020-01-16372.5
Popkowice2020-01-15372.5
Popkowice2020-01-14372.5
Popkowice2020-01-13372.5
Popkowice2020-01-12372.5
Popkowice2020-01-11372.5
Popkowice2020-01-10372.5
Popkowice2020-01-09372.5
Popkowice2020-01-08372.5
Popkowice2020-01-07372.5
Popkowice2020-01-06372.5
Popkowice2020-01-05372.5
Popkowice2020-01-04372.5
Popkowice2020-01-03372.5
Popkowice2020-01-02372.5
Popkowice2020-01-01372.5
Popkowice2019-12-31372.5
Popkowice2019-12-30362.19
Popkowice2019-12-29351.61
Popkowice2019-12-28339.16
Popkowice2019-12-27325.47
Popkowice2019-12-26313.07
Popkowice2019-12-25302.35
Popkowice2019-12-24292.77
Popkowice2019-12-23281.1
Popkowice2019-12-22271.63
Popkowice2019-12-21260.03
Popkowice2019-12-20248.6
Popkowice2019-12-19241.67
Popkowice2019-12-18229.55
Popkowice2019-12-17222.23
Popkowice2019-12-16210.81
Popkowice2019-12-15199.43
Popkowice2019-12-14190.32
Popkowice2019-12-13182
Popkowice2019-12-12174.73
Popkowice2019-12-11162.03
Popkowice2019-12-10153.69
Popkowice2019-12-09141.88
Popkowice2019-12-08127.72
Popkowice2019-12-07120.96
Popkowice2019-12-06113.31
Popkowice2019-12-05105.53
Popkowice2019-12-0494.25
Popkowice2019-12-0379.82
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.