Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wierzbica

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wierzbica 2035-02-208559.6
Wierzbica 2035-02-198559.6
Wierzbica 2035-02-188559.6
Wierzbica 2035-02-178559.6
Wierzbica 2035-02-168559.6
Wierzbica 2035-02-158559.6
Wierzbica 2024-02-148559.6
Wierzbica 2024-02-138559.6
Wierzbica 2024-02-128559.6
Wierzbica 2024-02-118559.6
Wierzbica 2024-02-108559.6
Wierzbica 2024-02-098559.6
Wierzbica 2024-02-088559.6
Wierzbica 2024-02-078559.6
Wierzbica 2024-02-068559.6
Wierzbica 2024-02-058559.6
Wierzbica 2024-02-048559.6
Wierzbica 2024-02-038559.6
Wierzbica 2024-02-028559.6
Wierzbica 2024-02-018559.6
Wierzbica 2024-01-318559.6
Wierzbica 2024-01-308559.6
Wierzbica 2024-01-298559.6
Wierzbica 2024-01-288559.6
Wierzbica 2024-01-278559.6
Wierzbica 2024-01-268559.6
Wierzbica 2024-01-258559.6
Wierzbica 2024-01-248559.6
Wierzbica 2024-01-238559.6
Wierzbica 2024-01-228559.6
Wierzbica 2024-01-218559.6
Wierzbica 2024-01-208559.6
Wierzbica 2024-01-198559.6
Wierzbica 2024-01-188559.6
Wierzbica 2024-01-178559.6
Wierzbica 2024-01-168559.6
Wierzbica 2024-01-158559.6
Wierzbica 2024-01-148559.6
Wierzbica 2024-01-138559.6
Wierzbica 2024-01-128559.6
Wierzbica 2024-01-118559.6
Wierzbica 2024-01-108559.6
Wierzbica 2024-01-098559.6
Wierzbica 2024-01-088559.6
Wierzbica 2024-01-078559.6
Wierzbica 2024-01-068559.6
Wierzbica 2024-01-058559.6
Wierzbica 2024-01-048559.6
Wierzbica 2024-01-038559.6
Wierzbica 2024-01-028559.6
Wierzbica 2024-01-018559.6
Wierzbica 2023-12-318559.6
Wierzbica 2023-12-308559.6
Wierzbica 2023-12-298559.6
Wierzbica 2023-12-288559.6
Wierzbica 2023-12-278559.6
Wierzbica 2023-12-268559.6
Wierzbica 2023-12-258559.6
Wierzbica 2023-12-248559.6
Wierzbica 2023-12-238559.6
Wierzbica 2023-12-228559.6
Wierzbica 2023-12-218559.6
Wierzbica 2023-12-208559.6
Wierzbica 2023-12-198559.6
Wierzbica 2023-12-188559.6
Wierzbica 2023-12-178559.6
Wierzbica 2023-12-168559.6
Wierzbica 2023-12-158559.6
Wierzbica 2023-12-148559.6
Wierzbica 2023-12-138559.6
Wierzbica 2023-12-128559.6
Wierzbica 2023-12-118559.6
Wierzbica 2023-12-108559.6
Wierzbica 2023-12-098559.6
Wierzbica 2023-12-088559.6
Wierzbica 2023-12-078559.6
Wierzbica 2023-12-068559.6
Wierzbica 2023-12-058559.6
Wierzbica 2023-12-048559.6
Wierzbica 2023-12-038559.6
Wierzbica 2023-12-028559.6
Wierzbica 2023-12-018559.6
Wierzbica 2023-11-308559.6
Wierzbica 2023-11-298559.6
Wierzbica 2023-11-288559.6
Wierzbica 2023-11-278559.6
Wierzbica 2023-11-268559.6
Wierzbica 2023-11-258557.8
Wierzbica 2023-11-248556.1
Wierzbica 2023-11-238555.6
Wierzbica 2023-11-228554
Wierzbica 2023-11-218553.6
Wierzbica 2023-11-208552.9
Wierzbica 2023-11-198552.9
Wierzbica 2023-11-188552.9
Wierzbica 2023-11-178552.5
Wierzbica 2023-11-168545.7
Wierzbica 2023-11-158545.4
Wierzbica 2023-11-148543.1
Wierzbica 2023-11-138541.2
Wierzbica 2023-11-128538.4
Wierzbica 2023-11-118537.4
Wierzbica 2023-11-108536.5
Wierzbica 2023-11-098528.9
Wierzbica 2023-11-088525.5
Wierzbica 2023-11-078517.7
Wierzbica 2023-11-068514.4
Wierzbica 2023-11-058513.2
Wierzbica 2023-11-048507
Wierzbica 2023-11-038505.1
Wierzbica 2023-11-028498.7
Wierzbica 2023-11-018496
Wierzbica 2023-10-318494.9
Wierzbica 2023-10-308488.3
Wierzbica 2023-10-298481.8
Wierzbica 2023-10-288480.7
Wierzbica 2023-10-278478.3
Wierzbica 2023-10-268475.1
Wierzbica 2023-10-258474.6
Wierzbica 2023-10-248467.2
Wierzbica 2023-10-238464.2
Wierzbica 2023-10-228462.1
Wierzbica 2023-10-218457.2
Wierzbica 2023-10-208455.7
Wierzbica 2023-10-198451
Wierzbica 2023-10-188442.3
Wierzbica 2023-10-178434.1
Wierzbica 2023-10-168432.7
Wierzbica 2023-10-158427.6
Wierzbica 2023-10-148418.1
Wierzbica 2023-10-138411.3
Wierzbica 2023-10-128405.5
Wierzbica 2023-10-118399.2
Wierzbica 2023-10-108391
Wierzbica 2023-10-098388.8
Wierzbica 2023-10-088381.3
Wierzbica 2023-10-078379.3
Wierzbica 2023-10-068372.7
Wierzbica 2023-10-058365.5
Wierzbica 2023-10-048360.9
Wierzbica 2023-10-038350.3
Wierzbica 2023-10-028343.4
Wierzbica 2023-10-018339
Wierzbica 2023-09-308336.4
Wierzbica 2023-09-298324.9
Wierzbica 2023-09-288313.4
Wierzbica 2023-09-278301.9
Wierzbica 2023-09-268294.2
Wierzbica 2023-09-258289.5
Wierzbica 2023-09-248286.2
Wierzbica 2023-09-238283
Wierzbica 2023-09-228273.6
Wierzbica 2023-09-218262.7
Wierzbica 2023-09-208253.7
Wierzbica 2023-09-198252.7
Wierzbica 2023-09-188241.4
Wierzbica 2023-09-178229.9
Wierzbica 2023-09-168219.1
Wierzbica 2023-09-158206.3
Wierzbica 2023-09-148203.3
Wierzbica 2023-09-138192.7
Wierzbica 2023-09-128181.9
Wierzbica 2023-09-118169.5
Wierzbica 2023-09-108157.6
Wierzbica 2023-09-098145.9
Wierzbica 2023-09-088133.6
Wierzbica 2023-09-078123.5
Wierzbica 2023-09-068113
Wierzbica 2023-09-058103.3
Wierzbica 2023-09-048094.5
Wierzbica 2023-09-038088.6
Wierzbica 2023-09-028082.8
Wierzbica 2023-09-018073.8
Wierzbica 2023-08-318067.3
Wierzbica 2023-08-308061.6
Wierzbica 2023-08-298053.7
Wierzbica 2023-08-288047
Wierzbica 2023-08-278038.8
Wierzbica 2023-08-268029.7
Wierzbica 2023-08-258023.5
Wierzbica 2023-08-248013.4
Wierzbica 2023-08-238003.4
Wierzbica 2023-08-227991.6
Wierzbica 2023-08-217983.1
Wierzbica 2023-08-207973
Wierzbica 2023-08-197962
Wierzbica 2023-08-187954
Wierzbica 2023-08-177946.3
Wierzbica 2023-08-167937.2
Wierzbica 2023-08-157927.2
Wierzbica 2023-08-147914.3
Wierzbica 2023-08-137903.8
Wierzbica 2023-08-127892.1
Wierzbica 2023-08-117882
Wierzbica 2023-08-107876.1
Wierzbica 2023-08-097868.9
Wierzbica 2023-08-087862.1
Wierzbica 2023-08-077855.7
Wierzbica 2023-08-067847.7
Wierzbica 2023-08-057844.1
Wierzbica 2023-08-047837.4
Wierzbica 2023-08-037834.2
Wierzbica 2023-08-027826.7
Wierzbica 2023-08-017820.1
Wierzbica 2023-07-317810.3
Wierzbica 2023-07-307804
Wierzbica 2023-07-297794.3
Wierzbica 2023-07-287789.2
Wierzbica 2023-07-277780.6
Wierzbica 2023-07-267775
Wierzbica 2023-07-257766.2
Wierzbica 2023-07-247756.6
Wierzbica 2023-07-237745.5
Wierzbica 2023-07-227736.2
Wierzbica 2023-07-217727.8
Wierzbica 2023-07-207721.4
Wierzbica 2023-07-197711.6
Wierzbica 2023-07-187701.2
Wierzbica 2023-07-177696.5
Wierzbica 2023-07-167682.2
Wierzbica 2023-07-157207.6
Wierzbica 2023-07-147207.6
Wierzbica 2023-07-137207.6
Wierzbica 2023-07-127207.6
Wierzbica 2023-07-117207.6
Wierzbica 2023-07-107207.6
Wierzbica 2023-07-097207.6
Wierzbica 2023-07-087207.6
Wierzbica 2023-07-077207.6
Wierzbica 2023-07-067207.6
Wierzbica 2023-07-047207.6
Wierzbica 2023-07-037207.6
Wierzbica 2023-07-027207.6
Wierzbica 2023-07-017207.6
Wierzbica 2023-06-307207.6
Wierzbica 2023-06-287207.6
Wierzbica 2023-06-277207.6
Wierzbica 2023-06-267207.6
Wierzbica 2023-06-257207.6
Wierzbica 2023-06-247207.6
Wierzbica 2023-06-237207.6
Wierzbica 2023-06-227207.6
Wierzbica 2023-06-217207.6
Wierzbica 2023-06-207207.6
Wierzbica 2023-06-197207.6
Wierzbica 2023-06-187207.6
Wierzbica 2023-06-177207.6
Wierzbica 2023-06-167207.6
Wierzbica 2023-06-157207.6
Wierzbica 2023-06-147207.6
Wierzbica 2023-06-137207.6
Wierzbica 2023-06-127207.6
Wierzbica 2023-06-117207.6
Wierzbica 2023-06-107207.6
Wierzbica 2023-06-097207.6
Wierzbica 2023-06-087207.6
Wierzbica 2023-06-077207.6
Wierzbica 2023-06-067207.6
Wierzbica 2023-06-057207.6
Wierzbica 2023-06-047207.6
Wierzbica 2023-06-037207.6
Wierzbica 2023-06-027207.6
Wierzbica 2023-06-017207.6
Wierzbica 2023-05-317207.6
Wierzbica 2023-05-307207.6
Wierzbica 2023-05-297207.6
Wierzbica 2023-05-287207.6
Wierzbica 2023-05-277207.6
Wierzbica 2023-05-267207.6
Wierzbica 2023-05-257204.3
Wierzbica 2023-05-247199
Wierzbica 2023-05-237197.9
Wierzbica 2023-05-227191.3
Wierzbica 2023-05-217185.9
Wierzbica 2023-05-207180.6
Wierzbica 2023-05-197177.5
Wierzbica 2023-05-187175
Wierzbica 2023-05-177173.2
Wierzbica 2023-05-167167.5
Wierzbica 2023-05-157165.3
Wierzbica 2023-05-147159.3
Wierzbica 2023-05-137153
Wierzbica 2023-05-127147.1
Wierzbica 2023-05-117139.5
Wierzbica 2023-05-107131.9
Wierzbica 2023-05-097123.4
Wierzbica 2023-05-087116.6
Wierzbica 2023-05-077114.9
Wierzbica 2023-05-067108.4
Wierzbica 2023-05-057101.6
Wierzbica 2023-05-047094.2
Wierzbica 2023-05-037089.2
Wierzbica 2023-05-027081.4
Wierzbica 2023-05-017074.2
Wierzbica 2023-04-307067.4
Wierzbica 2023-04-297059.8
Wierzbica 2023-04-287051.7
Wierzbica 2023-04-277045.2
Wierzbica 2023-04-267038.9
Wierzbica 2023-04-257037
Wierzbica 2023-04-247030.7
Wierzbica 2023-04-237023.6
Wierzbica 2023-04-227017.5
Wierzbica 2023-04-217009.8
Wierzbica 2023-04-200
Wierzbica 2023-04-190
Wierzbica 2023-04-180
Wierzbica 2023-04-170
Wierzbica 2023-04-160
Wierzbica 2023-04-150
Wierzbica 2023-04-140
Wierzbica 2023-04-130
Wierzbica 2023-04-120
Wierzbica 2023-04-116857
Wierzbica 2023-04-106857
Wierzbica 2023-04-096857
Wierzbica 2023-04-086857
Wierzbica 2023-04-076857
Wierzbica 2023-04-066857
Wierzbica 2023-04-056857
Wierzbica 2023-04-046857
Wierzbica 2023-04-036857
Wierzbica 2023-04-026857
Wierzbica 2023-04-016857
Wierzbica 2023-03-316857
Wierzbica 2023-03-306857
Wierzbica 2023-03-296857
Wierzbica 2023-03-286857
Wierzbica 2023-03-276857
Wierzbica 2023-03-266857
Wierzbica 2023-03-256857
Wierzbica 2023-03-246857
Wierzbica 2023-03-236857
Wierzbica 2023-03-226857
Wierzbica 2023-03-216857
Wierzbica 2023-03-206857
Wierzbica 2023-03-196851
Wierzbica 2023-03-186844.1
Wierzbica 2023-03-176837
Wierzbica 2023-03-166830.6
Wierzbica 2023-03-156827.6
Wierzbica 2023-03-146822.6
Wierzbica 2023-03-136817.5
Wierzbica 2023-03-126814.7
Wierzbica 2023-03-116813.2
Wierzbica 2023-03-106806.6
Wierzbica 2023-03-096805.8
Wierzbica 2023-03-086802.8
Wierzbica 2023-03-076799.6
Wierzbica 2023-03-066797.2
Wierzbica 2023-03-056792.7
Wierzbica 2023-03-046792.1
Wierzbica 2023-03-036788.2
Wierzbica 2023-03-026786.3
Wierzbica 2023-03-016779.9
Wierzbica 2023-02-286773.5
Wierzbica 2023-02-276770.1
Wierzbica 2023-02-266769.4
Wierzbica 2023-02-256766.9
Wierzbica 2023-02-246766.2
Wierzbica 2023-02-236759.4
Wierzbica 2023-02-226755.9
Wierzbica 2023-02-216753.3
Wierzbica 2023-02-206749.8
Wierzbica 2023-02-196746.6
Wierzbica 2023-02-186741.5
Wierzbica 2023-02-176739.7
Wierzbica 2023-02-166733.1
Wierzbica 2023-02-156729.6
Wierzbica 2023-02-146727.8
Wierzbica 2023-02-136726
Wierzbica 2023-02-126721.2
Wierzbica 2023-02-116718.6
Wierzbica 2023-02-106715.3
Wierzbica 2023-02-096709.4
Wierzbica 2023-02-086701.6
Wierzbica 2023-02-076701.4
Wierzbica 2023-02-066701.1
Wierzbica 2023-02-056701.1
Wierzbica 2023-02-046701.1
Wierzbica 2023-02-036699.1
Wierzbica 2023-02-026698.5
Wierzbica 2023-02-016697
Wierzbica 2023-01-316695.4
Wierzbica 2023-01-306694.5
Wierzbica 2023-01-296692.4
Wierzbica 2023-01-286692.3
Wierzbica 2023-01-276691.4
Wierzbica 2023-01-266690.7
Wierzbica 2023-01-256690.2
Wierzbica 2023-01-246689.7
Wierzbica 2023-01-236689.6
Wierzbica 2023-01-226689.6
Wierzbica 2023-01-216689.6
Wierzbica 2023-01-206689.6
Wierzbica 2023-01-196689.6
Wierzbica 2023-01-186689.3
Wierzbica 2023-01-176688.2
Wierzbica 2023-01-166687.6
Wierzbica 2023-01-156686.7
Wierzbica 2023-01-146685
Wierzbica 2023-01-136683.7
Wierzbica 2023-01-126682.7
Wierzbica 2023-01-116682.2
Wierzbica 2023-01-106682.2
Wierzbica 2023-01-096681.4
Wierzbica 2023-01-086680.2
Wierzbica 2023-01-076678.6
Wierzbica 2023-01-066678.2
Wierzbica 2023-01-056676.8
Wierzbica 2023-01-046672.3
Wierzbica 2023-01-036669.2
Wierzbica 2023-01-026665.9
Wierzbica 2023-01-016661.1
Wierzbica 2022-12-316659.3
Wierzbica 2022-12-306657
Wierzbica 2022-12-296654.8
Wierzbica 2022-12-286651.3
Wierzbica 2022-12-276649.7
Wierzbica 2022-12-266649
Wierzbica 2022-12-256647.4
Wierzbica 2022-12-246646.9
Wierzbica 2022-12-236645.6
Wierzbica 2022-12-226643.5
Wierzbica 2022-12-216643.4
Wierzbica 2022-12-206643.4
Wierzbica 2022-12-196643.4
Wierzbica 2022-12-186643.4
Wierzbica 2022-12-176643.4
Wierzbica 2022-12-166643.4
Wierzbica 2022-12-156643.4
Wierzbica 2022-12-146643.4
Wierzbica 2022-12-136643.4
Wierzbica 2022-12-126643.4
Wierzbica 2022-12-116643.4
Wierzbica 2022-12-106643.4
Wierzbica 2022-12-096639.2
Wierzbica 2022-12-086636.2
Wierzbica 2022-12-076636.1
Wierzbica 2022-12-066635.6
Wierzbica 2022-12-056634.3
Wierzbica 2022-12-046633.9
Wierzbica 2022-12-036633.1
Wierzbica 2022-12-026633.1
Wierzbica 2022-12-016633.1
Wierzbica 2022-11-306633.1
Wierzbica 2022-11-296633
Wierzbica 2022-11-286630.8
Wierzbica 2022-11-276630.5
Wierzbica 2022-11-266630.4
Wierzbica 2022-11-256630.4
Wierzbica 2022-11-246630.4
Wierzbica 2022-11-236629.5
Wierzbica 2022-11-226628.9
Wierzbica 2022-11-216625
Wierzbica 2022-11-206623.6
Wierzbica 2022-11-196622.4
Wierzbica 2022-11-186621.8
Wierzbica 2022-11-176621.4
Wierzbica 2022-11-166621
Wierzbica 2022-11-156618.1
Wierzbica 2022-11-146618
Wierzbica 2022-11-136617.1
Wierzbica 2022-11-126616.2
Wierzbica 2022-11-116613.4
Wierzbica 2022-11-106612.9
Wierzbica 2022-11-096607.7
Wierzbica 2022-11-086599.8
Wierzbica 2022-11-076598.8
Wierzbica 2022-11-066596.9
Wierzbica 2022-11-056596.3
Wierzbica 2022-11-046591.4
Wierzbica 2022-11-036582.8
Wierzbica 2022-11-026580.6
Wierzbica 2022-11-016575.5
Wierzbica 2022-10-316574.1
Wierzbica 2022-10-306571.7
Wierzbica 2022-10-296565.7
Wierzbica 2022-10-286559.9
Wierzbica 2022-10-276553.9
Wierzbica 2022-10-266548.9
Wierzbica 2022-10-256545.7
Wierzbica 2022-10-246542.1
Wierzbica 2022-10-236537.4
Wierzbica 2022-10-226534.2
Wierzbica 2022-10-216528
Wierzbica 2022-10-206521.6
Wierzbica 2022-10-196519.3
Wierzbica 2022-10-186512.9
Wierzbica 2022-10-176505.5
Wierzbica 2022-10-166501.9
Wierzbica 2022-10-156497.9
Wierzbica 2022-10-146492.1
Wierzbica 2022-10-136485
Wierzbica 2022-10-126478.2
Wierzbica 2022-10-116473.6
Wierzbica 2022-10-106465.8
Wierzbica 2022-10-096460.8
Wierzbica 2022-10-086451.3
Wierzbica 2022-10-076441.8
Wierzbica 2022-10-066436.7
Wierzbica 2022-10-056431.2
Wierzbica 2022-10-046428.1
Wierzbica 2022-10-036425.9
Wierzbica 2022-10-026422.6
Wierzbica 2022-10-016418.8
Wierzbica 2022-09-306417.9
Wierzbica 2022-09-296415.3
Wierzbica 2022-09-286410.2
Wierzbica 2022-09-276406.2
Wierzbica 2022-09-266401.2
Wierzbica 2022-09-256396.5
Wierzbica 2022-09-246388.9
Wierzbica 2022-09-236383.4
Wierzbica 2022-09-226379
Wierzbica 2022-09-216374.9
Wierzbica 2022-09-206371.4
Wierzbica 2022-09-196366.7
Wierzbica 2022-09-186363
Wierzbica 2022-09-176357.4
Wierzbica 2022-09-166351.4
Wierzbica 2022-09-156347.8
Wierzbica 2022-09-146342.1
Wierzbica 2022-09-136336.1
Wierzbica 2022-09-126334.6
Wierzbica 2022-09-116333
Wierzbica 2022-09-106332
Wierzbica 2022-09-096328.5
Wierzbica 2022-09-086319.9
Wierzbica 2022-09-076310.4
Wierzbica 2022-09-066301.1
Wierzbica 2022-09-056291.3
Wierzbica 2022-09-046284.6
Wierzbica 2022-09-036275.7
Wierzbica 2022-09-026267
Wierzbica 2022-08-316252.1
Wierzbica 2022-08-306245.9
Wierzbica 2022-08-296239.7
Wierzbica 2022-08-286230
Wierzbica 2022-08-276217.9
Wierzbica 2022-08-266207.1
Wierzbica 2022-08-256196.2
Wierzbica 2022-08-246187.2
Wierzbica 2022-08-236178
Wierzbica 2022-08-226171.3
Wierzbica 2022-08-216162.7
Wierzbica 2022-08-206152.1
Wierzbica 2022-08-196140.5
Wierzbica 2022-08-186131.5
Wierzbica 2022-08-176123.8
Wierzbica 2022-08-166117.1
Wierzbica 2022-08-146105.3
Wierzbica 2022-08-136101.1
Wierzbica 2022-08-126095.3
Wierzbica 2022-08-116088.2
Wierzbica 2022-08-106080.1
Wierzbica 2022-08-096071.8
Wierzbica 2022-08-086063.7
Wierzbica 2022-08-076053.5
Wierzbica 2022-08-066045.6
Wierzbica 2022-08-056035.9
Wierzbica 2022-08-046023.9
Wierzbica 2022-08-036013.5
Wierzbica 2022-08-026005.1
Wierzbica 2022-08-015997
Wierzbica 2022-07-315993
Wierzbica 2022-07-305987.6
Wierzbica 2022-07-295977.8
Wierzbica 2022-07-285970.1
Wierzbica 2022-07-275963.4
Wierzbica 2022-07-265955.4
Wierzbica 2022-07-255944.2
Wierzbica 2022-07-245936
Wierzbica 2022-07-235922.5
Wierzbica 2022-07-225908.7
Wierzbica 2022-07-215896.2
Wierzbica 2022-07-205882.7
Wierzbica 2022-07-195873.8
Wierzbica 2022-07-185865.3
Wierzbica 2022-07-175857.3
Wierzbica 2022-07-165849.8
Wierzbica 2022-07-155841
Wierzbica 2022-07-145830.8
Wierzbica 2022-07-135824.4
Wierzbica 2022-07-125818.2
Wierzbica 2022-07-115810
Wierzbica 2022-07-105803.9
Wierzbica 2022-07-095795.6
Wierzbica 2022-07-085787.8
Wierzbica 2022-07-075779.4
Wierzbica 2022-07-065772.4
Wierzbica 2022-07-055768.7
Wierzbica 2022-07-045757.5
Wierzbica 2022-07-035751
Wierzbica 2022-07-025746.1
Wierzbica 2022-07-015732.1
Wierzbica 2022-06-305718.6
Wierzbica 2022-06-295704.8
Wierzbica 2022-06-285690.7
Wierzbica 2022-06-275676.6
Wierzbica 2022-06-265662.2
Wierzbica 2022-06-255647.2
Wierzbica 2022-06-245635.4
Wierzbica 2022-06-235625.2
Wierzbica 2022-06-225614.9
Wierzbica 2022-06-215607.5
Wierzbica 2022-06-205596.3
Wierzbica 2022-06-195585.1
Wierzbica 2022-06-185574.1
Wierzbica 2022-06-175564.4
Wierzbica 2022-06-165554.5
Wierzbica 2022-06-155545.7
Wierzbica 2022-06-145537.2
Wierzbica 2022-06-135530
Wierzbica 2022-06-125519.2
Wierzbica 2022-06-115506.5
Wierzbica 2022-06-105498.2
Wierzbica 2022-06-095486.8
Wierzbica 2022-06-085477.9
Wierzbica 2022-06-075466.9
Wierzbica 2022-06-065457.3
Wierzbica 2022-06-055449.9
Wierzbica 2022-06-045445.9
Wierzbica 2022-06-035434.7
Wierzbica 2022-06-025427.8
Wierzbica 2022-06-015419
Wierzbica 2022-05-315409.1
Wierzbica 2022-05-305403.3
Wierzbica 2022-05-295395.1
Wierzbica 2022-05-285387.9
Wierzbica 2022-05-275383.6
Wierzbica 2022-05-265375
Wierzbica 2022-05-255369.1
Wierzbica 2022-05-245359.6
Wierzbica 2022-05-235350.1
Wierzbica 2022-05-225345.3
Wierzbica 2022-05-215338.6
Wierzbica 2022-05-205328.8
Wierzbica 2022-05-195316.8
Wierzbica 2022-05-185306.4
Wierzbica 2022-05-175295.4
Wierzbica 2022-05-165283.8
Wierzbica 2022-05-155273.1
Wierzbica 2022-05-145266.4
Wierzbica 2022-05-135257.4
Wierzbica 2022-05-125250.4
Wierzbica 2022-05-115240.4
Wierzbica 2022-05-105230.2
Wierzbica 2022-05-095220.9
Wierzbica 2022-05-085213.3
Wierzbica 2022-05-075201.8
Wierzbica 2022-05-065194.8
Wierzbica 2022-05-055185.3
Wierzbica 2022-05-045176.6
Wierzbica 2022-05-035168.2
Wierzbica 2022-05-025159.8
Wierzbica 2022-05-015150.3
Wierzbica 2022-04-305141.4
Wierzbica 2022-04-295134.1
Wierzbica 2022-04-285124.8
Wierzbica 2022-04-275117.7
Wierzbica 2022-04-265113.8
Wierzbica 2022-04-255106.7
Wierzbica 2022-04-245099.1
Wierzbica 2022-04-235093.7
Wierzbica 2022-04-225089.3
Wierzbica 2022-04-215087.6
Wierzbica 2022-04-205084.9
Wierzbica 2022-04-195079.5
Wierzbica 2022-04-185072.3
Wierzbica 2022-04-175065.1
Wierzbica 2022-04-165060.2
Wierzbica 2022-04-155056
Wierzbica 2022-04-145046.3
Wierzbica 2022-04-135037.3
Wierzbica 2022-04-125024.3
Wierzbica 2022-04-115016.1
Wierzbica 2022-04-105006.3
Wierzbica 2022-04-095003.8
Wierzbica 2022-04-084994.8
Wierzbica 2022-04-074983.6
Wierzbica 2022-04-064979.3
Wierzbica 2022-04-054974.6
Wierzbica 2022-04-044963.4
Wierzbica 2022-04-034956.7
Wierzbica 2022-04-024956.2
Wierzbica 2022-04-014955.8
Wierzbica 2022-03-314954.6
Wierzbica 2022-03-304946.9
Wierzbica 2022-03-294939.5
Wierzbica 2022-03-284925.8
Wierzbica 2022-03-274912.9
Wierzbica 2022-03-264906.6
Wierzbica 2022-03-254893.8
Wierzbica 2022-03-244893.8
Wierzbica 2022-03-234893.8
Wierzbica 2022-03-224893.8
Wierzbica 2022-03-214891.3
Wierzbica 2022-03-204882.7
Wierzbica 2022-03-194873
Wierzbica 2022-03-184864.4
Wierzbica 2022-03-174855.5
Wierzbica 2022-03-164851.1
Wierzbica 2022-03-154842.1
Wierzbica 2022-03-144831.5
Wierzbica 2022-03-134823.3
Wierzbica 2022-03-124813.8
Wierzbica 2022-03-114803.1
Wierzbica 2022-03-104794.8
Wierzbica 2022-03-094793.6
Wierzbica 2022-03-084791.7
Wierzbica 2022-03-074788.7
Wierzbica 2022-03-064787.2
Wierzbica 2022-03-054785.7
Wierzbica 2022-03-044783
Wierzbica 2022-03-034774.6
Wierzbica 2022-03-024769.9
Wierzbica 2022-03-014759.3
Wierzbica 2022-02-284752.6
Wierzbica 2022-02-274748.5
Wierzbica 2022-02-264740.2
Wierzbica 2022-02-254737.7
Wierzbica 2022-02-244726.8
Wierzbica 2022-02-234724.2
Wierzbica 2022-02-224720.4
Wierzbica 2022-02-214719.6
Wierzbica 2022-02-204717.6
Wierzbica 2022-02-194713.5
Wierzbica 2022-02-184707.5
Wierzbica 2022-02-174705.6
Wierzbica 2022-02-164698.3
Wierzbica 2022-02-154689.7
Wierzbica 2022-02-144679.7
Wierzbica 2022-02-134669.6
Wierzbica 2022-02-124663
Wierzbica 2022-02-114661.9
Wierzbica 2022-02-104660.2
Wierzbica 2022-02-094656.7
Wierzbica 2022-02-084654.9
Wierzbica 2022-02-074653.9
Wierzbica 2022-02-064651.6
Wierzbica 2022-02-054649.8
Wierzbica 2022-02-044647.9
Wierzbica 2022-02-034645.9
Wierzbica 2022-02-024644.7
Wierzbica 2022-02-014640.8
Wierzbica 2022-01-314638.3
Wierzbica 2022-01-304637.3
Wierzbica 2022-01-294631.5
Wierzbica 2022-01-284630.9
Wierzbica 2022-01-274630.3
Wierzbica 2022-01-264629
Wierzbica 2022-01-254628.4
Wierzbica 2022-01-244620.4
Wierzbica 2022-01-234615.2
Wierzbica 2022-01-224614
Wierzbica 2022-01-214611.3
Wierzbica 2022-01-204609
Wierzbica 2022-01-194608.3
Wierzbica 2022-01-184605.6
Wierzbica 2022-01-174605.4
Wierzbica 2022-01-164603.8
Wierzbica 2022-01-154600.5
Wierzbica 2022-01-144600.4
Wierzbica 2022-01-134600.3
Wierzbica 2022-01-124598.3
Wierzbica 2022-01-114597.2
Wierzbica 2022-01-104597.2
Wierzbica 2022-01-094593.5
Wierzbica 2022-01-084587.8
Wierzbica 2022-01-074581.2
Wierzbica 2022-01-064580.4
Wierzbica 2022-01-054580.1
Wierzbica 2022-01-044579.4
Wierzbica 2022-01-034579
Wierzbica 2022-01-024578
Wierzbica 2022-01-014577.2
Wierzbica 2021-12-314577
Wierzbica 2021-12-304576
Wierzbica 2021-12-294575.8
Wierzbica 2021-12-284573.9
Wierzbica 2021-12-274567.5
Wierzbica 2021-12-264560.9
Wierzbica 2021-12-254555.9
Wierzbica 2021-12-244555.7
Wierzbica 2021-12-234555.6
Wierzbica 2021-12-224554.8
Wierzbica 2021-12-214547.9
Wierzbica 2021-12-204546.8
Wierzbica 2021-12-194546.6
Wierzbica 2021-12-184546.4
Wierzbica 2021-12-174545.8
Wierzbica 2021-12-164545.6
Wierzbica 2021-12-154545.5
Wierzbica 2021-12-144545
Wierzbica 2021-12-134544.9
Wierzbica 2021-12-124544.8
Wierzbica 2021-12-114544.3
Wierzbica 2021-12-104544.3
Wierzbica 2021-12-094544.3
Wierzbica 2021-12-084544.3
Wierzbica 2021-12-074544.3
Wierzbica 2021-12-064544.1
Wierzbica 2021-12-054543.5
Wierzbica 2021-12-044541.1
Wierzbica 2021-12-034536.9
Wierzbica 2021-12-024534.2
Wierzbica 2021-12-014532.2
Wierzbica 2021-11-304530.6
Wierzbica 2021-11-294530.6
Wierzbica 2021-11-284529.8
Wierzbica 2021-11-274529.8
Wierzbica 2021-11-264529.5
Wierzbica 2021-11-254522.5
Wierzbica 2021-11-244521.5
Wierzbica 2021-11-234520
Wierzbica 2021-11-224519.2
Wierzbica 2021-11-214518.7
Wierzbica 2021-11-204515
Wierzbica 2021-11-194514.9
Wierzbica 2021-11-184513.8
Wierzbica 2021-11-174513
Wierzbica 2021-11-164506.8
Wierzbica 2021-11-154506.2
Wierzbica 2021-11-144504.6
Wierzbica 2021-11-134499
Wierzbica 2021-11-124498.5
Wierzbica 2021-11-114491.3
Wierzbica 2021-11-104483.2
Wierzbica 2021-11-094480.3
Wierzbica 2021-11-084478.4
Wierzbica 2021-11-074475.3
Wierzbica 2021-11-064468
Wierzbica 2021-11-054460.1
Wierzbica 2021-11-044458.4
Wierzbica 2021-11-034452.4
Wierzbica 2021-11-024446.9
Wierzbica 2021-11-014437.8
Wierzbica 2021-10-314428.9
Wierzbica 2021-10-304419.9
Wierzbica 2021-10-294410.6
Wierzbica 2021-10-284404.8
Wierzbica 2021-10-274397.4
Wierzbica 2021-10-264390.5
Wierzbica 2021-10-254380.4
Wierzbica 2021-10-244376.1
Wierzbica 2021-10-234373
Wierzbica 2021-10-224363.9
Wierzbica 2021-10-214358.7
Wierzbica 2021-10-204353.7
Wierzbica 2021-10-194348.9
Wierzbica 2021-10-184345.6
Wierzbica 2021-10-174344.1
Wierzbica 2021-10-164341.5
Wierzbica 2021-10-154334.9
Wierzbica 2021-10-144329.2
Wierzbica 2021-10-134325.5
Wierzbica 2021-10-124321.8
Wierzbica 2021-10-114314
Wierzbica 2021-10-104302.7
Wierzbica 2021-10-094291.3
Wierzbica 2021-10-084279.7
Wierzbica 2021-10-074268.3
Wierzbica 2021-10-064261.5
Wierzbica 2021-10-054255.6
Wierzbica 2021-10-044244.6
Wierzbica 2021-10-034233.3
Wierzbica 2021-10-024223.1
Wierzbica 2021-10-014213.2
Wierzbica 2021-09-304212.3
Wierzbica 2021-09-294202.8
Wierzbica 2021-09-284192
Wierzbica 2021-09-274179.7
Wierzbica 2021-09-264173.7
Wierzbica 2021-09-254170.7
Wierzbica 2021-09-244166.4
Wierzbica 2021-09-234162.9
Wierzbica 2021-09-224154.7
Wierzbica 2021-09-214148.1
Wierzbica 2021-09-204145.6
Wierzbica 2021-09-194144.9
Wierzbica 2021-09-184143.5
Wierzbica 2021-09-174142
Wierzbica 2021-09-164138
Wierzbica 2021-09-154126
Wierzbica 2021-09-144118.3
Wierzbica 2021-09-134111.5
Wierzbica 2021-09-124101.2
Wierzbica 2021-09-114089.4
Wierzbica 2021-09-104076.3
Wierzbica 2021-09-094063.7
Wierzbica 2021-09-084051.6
Wierzbica 2021-09-074040.5
Wierzbica 2021-09-064028.7
Wierzbica 2021-09-054016.8
Wierzbica 2021-09-044003.9
Wierzbica 2021-09-033991.1
Wierzbica 2021-09-023983.3
Wierzbica 2021-09-013978.9
Wierzbica 2021-08-313974.6
Wierzbica 2021-08-303972.4
Wierzbica 2021-08-293968.9
Wierzbica 2021-08-283959.6
Wierzbica 2021-08-273953.8
Wierzbica 2021-08-263951.3
Wierzbica 2021-08-253938.7
Wierzbica 2021-08-243937.7
Wierzbica 2021-08-233936.7
Wierzbica 2021-08-223925.5
Wierzbica 2021-08-213915
Wierzbica 2021-08-203906
Wierzbica 2021-08-193897.8
Wierzbica 2021-08-183889.8
Wierzbica 2021-08-173884.9
Wierzbica 2021-08-163876.1
Wierzbica 2021-08-153863.8
Wierzbica 2021-08-143852.5
Wierzbica 2021-08-133838.7
Wierzbica 2021-08-123824.7
Wierzbica 2021-08-113814.5
Wierzbica 2021-08-103805.4
Wierzbica 2021-08-093793.6
Wierzbica 2021-08-083786.9
Wierzbica 2021-08-073775.3
Wierzbica 2021-08-063772.7
Wierzbica 2021-08-053770.9
Wierzbica 2021-08-043763
Wierzbica 2021-08-033752.5
Wierzbica 2021-08-023745.6
Wierzbica 2021-08-013738.1
Wierzbica 2021-07-313730.9
Wierzbica 2021-07-303717.7
Wierzbica 2021-07-293704.3
Wierzbica 2021-07-283690.3
Wierzbica 2021-07-273678.8
Wierzbica 2021-07-263669.9
Wierzbica 2021-07-253659.8
Wierzbica 2021-07-243646.2
Wierzbica 2021-07-233636
Wierzbica 2021-07-223622.8
Wierzbica 2021-07-213611.4
Wierzbica 2021-07-203599.8
Wierzbica 2021-07-193588
Wierzbica 2021-07-183576.3
Wierzbica 2021-07-173565.6
Wierzbica 2021-07-163551.6
Wierzbica 2021-07-153539.7
Wierzbica 2021-07-143526.6
Wierzbica 2021-07-133513.7
Wierzbica 2021-07-123502.2
Wierzbica 2021-07-113489.7
Wierzbica 2021-07-103477.2
Wierzbica 2021-07-093463.2
Wierzbica 2021-07-083448.9
Wierzbica 2021-07-073434.3
Wierzbica 2021-07-063420.3
Wierzbica 2021-07-053408.4
Wierzbica 2021-07-043404
Wierzbica 2021-07-033401.3
Wierzbica 2021-07-023388.5
Wierzbica 2021-07-013384.6
Wierzbica 2021-06-303371.7
Wierzbica 2021-06-293357
Wierzbica 2021-06-283343.2
Wierzbica 2021-06-273332.9
Wierzbica 2021-06-263328.4
Wierzbica 2021-06-253323.2
Wierzbica 2021-06-243310.7
Wierzbica 2021-06-233301
Wierzbica 2021-06-223287.3
Wierzbica 2021-06-213271.9
Wierzbica 2021-06-203258.3
Wierzbica 2021-06-193243.5
Wierzbica 2021-06-183228.1
Wierzbica 2021-06-173212.2
Wierzbica 2021-06-163199.8
Wierzbica 2021-06-152988.1
Wierzbica 2021-06-142988.1
Wierzbica 2021-06-132988.1
Wierzbica 2021-06-122988.1
Wierzbica 2021-06-112988.1
Wierzbica 2021-06-102988.1
Wierzbica 2021-06-092988.1
Wierzbica 2021-06-082988.1
Wierzbica 2021-06-072988.1
Wierzbica 2021-06-062988.1
Wierzbica 2021-06-052988.1
Wierzbica 2021-06-042988.1
Wierzbica 2021-06-032988.1
Wierzbica 2021-06-022988.1
Wierzbica 2021-06-012988.1
Wierzbica 2021-05-312988.1
Wierzbica 2021-05-302988.1
Wierzbica 2021-05-292988.1
Wierzbica 2021-05-282988.1
Wierzbica 2021-05-272975.6
Wierzbica 2021-05-262961.2
Wierzbica 2021-05-252956.2
Wierzbica 2021-05-242943.4
Wierzbica 2021-05-232932.8
Wierzbica 2021-05-222926.8
Wierzbica 2021-05-212916.4
Wierzbica 2021-05-202906.6
Wierzbica 2021-05-192901.2
Wierzbica 2021-05-182894.3
Wierzbica 2021-05-172882.2
Wierzbica 2021-05-162873.9
Wierzbica 2021-05-152864.6
Wierzbica 2021-05-142856.7
Wierzbica 2021-05-132846.4
Wierzbica 2021-05-122781.9
Wierzbica 2021-05-112781.9
Wierzbica 2021-05-102781.9
Wierzbica 2021-05-092781.9
Wierzbica 2021-05-082781.5
Wierzbica 2021-05-072775.2
Wierzbica 2021-05-062764.3
Wierzbica 2021-05-052764.2
Wierzbica 2021-05-042751
Wierzbica 2021-05-032743.9
Wierzbica 2021-05-022739.5
Wierzbica 2021-05-012735.5
Wierzbica 2021-04-302726.6
Wierzbica 2021-04-292716.6
Wierzbica 2021-04-282702.7
Wierzbica 2021-04-272691.1
Wierzbica 2021-04-262681.3
Wierzbica 2021-04-252673.1
Wierzbica 2021-04-242663.4
Wierzbica 2021-04-232652.9
Wierzbica 2021-04-222646.3
Wierzbica 2021-04-212639.8
Wierzbica 2021-04-202630
Wierzbica 2021-04-192622.2
Wierzbica 2021-04-182615.8
Wierzbica 2021-04-172612.1
Wierzbica 2021-04-162610.9
Wierzbica 2021-04-152607.6
Wierzbica 2021-04-142607
Wierzbica 2021-03-092372.4
Wierzbica 2021-03-082365.7
Wierzbica 2021-03-072364.5
Wierzbica 2021-03-062357.3
Wierzbica 2021-03-052350.7
Wierzbica 2021-03-042345.8
Wierzbica 2021-03-032339.1
Wierzbica 2021-03-022329.2
Wierzbica 2021-03-012328.5
Wierzbica 2021-02-282324.2
Wierzbica 2021-02-272320.2
Wierzbica 2021-02-262311.8
Wierzbica 2021-02-252302.6
Wierzbica 2021-02-242295
Wierzbica 2021-02-232290.3
Wierzbica 2021-02-222279.7
Wierzbica 2021-02-212269.2
Wierzbica 2021-02-202266.7
Wierzbica 2021-02-192262.7
Wierzbica 2021-02-182253.5
Wierzbica 2021-02-172251.7
Wierzbica 2021-02-162245.9
Wierzbica 2021-02-152245.6
Wierzbica 2021-02-142245.5
Wierzbica 2021-02-132243.8
Wierzbica 2021-02-122240.3
Wierzbica 2021-02-112240
Wierzbica 2021-02-102238.6
Wierzbica 2021-02-092237.5
Wierzbica 2021-02-082237
Wierzbica 2021-02-072235.2
Wierzbica 2021-02-062228.8
Wierzbica 2021-02-052220.2
Wierzbica 2021-02-042219.6
Wierzbica 2021-02-032217.7
Wierzbica 2021-02-022217
Wierzbica 2021-02-012217
Wierzbica 2021-01-312217
Wierzbica 2021-01-302217
Wierzbica 2021-01-292217
Wierzbica 2021-01-282217
Wierzbica 2021-01-272217
Wierzbica 2021-01-262217
Wierzbica 2021-01-252217
Wierzbica 2021-01-242216
Wierzbica 2021-01-232214.5
Wierzbica 2021-01-222210.3
Wierzbica 2021-01-212204.5
Wierzbica 2021-01-202204.4
Wierzbica 2021-01-192204.4
Wierzbica 2021-01-182200.2
Wierzbica 2021-01-172199.8
Wierzbica 2021-01-162198.1
Wierzbica 2021-01-152195.4
Wierzbica 2021-01-142194
Wierzbica 2021-01-132193.4
Wierzbica 2021-01-122186.5
Wierzbica 2021-01-112183.4
Wierzbica 2021-01-102182.7
Wierzbica 2021-01-092182.6
Wierzbica 2021-01-082181.4
Wierzbica 2021-01-072181.3
Wierzbica 2021-01-062179.6
Wierzbica 2021-01-052179.3
Wierzbica 2021-01-042176.4
Wierzbica 2021-01-032174
Wierzbica 2021-01-022172.8
Wierzbica 2021-01-012172.5
Wierzbica 2020-12-312172.2
Wierzbica 2020-12-302172.1
Wierzbica 2020-12-292168.5
Wierzbica 2020-12-282166.4
Wierzbica 2020-12-272160.4
Wierzbica 2020-12-262159.5
Wierzbica 2020-12-252158.8
Wierzbica 2020-12-242158.7
Wierzbica 2020-12-232158
Wierzbica 2020-12-222157.1
Wierzbica 2020-12-212156.6
Wierzbica 2020-12-202155.9
Wierzbica 2020-12-192155
Wierzbica 2020-12-182154.4
Wierzbica 2020-12-172153.9
Wierzbica 2020-12-162153.2
Wierzbica 2020-12-152152.5
Wierzbica 2020-12-142152.3
Wierzbica 2020-12-132152.3
Wierzbica 2020-12-122152.2
Wierzbica 2020-12-112151.7
Wierzbica 2020-12-102151.7
Wierzbica 2020-12-092151.5
Wierzbica 2020-12-082151.2
Wierzbica 2020-12-072145.4
Wierzbica 2020-12-062144.8
Wierzbica 2020-12-052139.4
Wierzbica 2020-12-042138.3
Wierzbica 2020-12-032134.2
Wierzbica 2020-12-022128.2
Wierzbica 2020-12-012126.3
Wierzbica 2020-11-302124.1
Wierzbica 2020-11-292200
Wierzbica 2020-11-292124.1
Wierzbica 2020-11-292200
Wierzbica 2020-11-282123.8
Wierzbica 2020-11-272123.7
Wierzbica 2020-11-262123
Wierzbica 2020-11-252116.7
Wierzbica 2020-11-242115.1
Wierzbica 2020-11-232114.6
Wierzbica 2020-11-222112.1
Wierzbica 2020-11-212112
Wierzbica 2020-11-202107.9
Wierzbica 2020-11-192102.8
Wierzbica 2020-11-182101.2
Wierzbica 2020-11-172099.2
Wierzbica 2020-11-162093.1
Wierzbica 2020-11-152088.3
Wierzbica 2020-11-142086.2
Wierzbica 2020-11-132085.3
Wierzbica 2020-11-122085.1
Wierzbica 2020-11-112085
Wierzbica 2020-11-102084.1
Wierzbica 2020-11-092084
Wierzbica 2020-11-082076.4
Wierzbica 2020-11-072075.7
Wierzbica 2020-11-062074.9
Wierzbica 2020-11-052068.5
Wierzbica 2020-11-042068.1
Wierzbica 2020-11-032066.5
Wierzbica 2020-11-022064.6
Wierzbica 2020-11-012061.3
Wierzbica 2020-10-312055.1
Wierzbica 2020-10-292046.7
Wierzbica 2020-10-282042.1
Wierzbica 2020-10-272035.8
Wierzbica 2020-10-262030.7
Wierzbica 2020-10-252028.3
Wierzbica 2020-10-242026.2
Wierzbica 2020-10-232023.9
Wierzbica 2020-10-222019.8
Wierzbica 2020-10-212016.7
Wierzbica 2020-10-202008.3
Wierzbica 2020-10-192002.9
Wierzbica 2020-10-181999.3
Wierzbica 2020-10-171999.1
Wierzbica 2020-10-161998.1
Wierzbica 2020-10-151996.8
Wierzbica 2020-10-141995.1
Wierzbica 2020-10-131994.5
Wierzbica 2020-10-121994
Wierzbica 2020-10-111993.2
Wierzbica 2020-10-101986.8
Wierzbica 2020-10-091978.1
Wierzbica 2020-10-081975.6
Wierzbica 2020-10-071971.1
Wierzbica 2020-10-061961.1
Wierzbica 2020-10-051955
Wierzbica 2020-10-041946.5
Wierzbica 2020-10-031937.3
Wierzbica 2020-10-021935.3
Wierzbica 2020-10-011934.4
Wierzbica 2020-09-301934
Wierzbica 2020-09-291932.3
Wierzbica 2020-09-281922.4
Wierzbica 2020-09-271921.6
Wierzbica 2020-09-261918.9
Wierzbica 2020-09-251909.4
Wierzbica 2020-09-241899.1
Wierzbica 2020-09-231887.7
Wierzbica 2020-09-221876.1
Wierzbica 2020-09-211864.4
Wierzbica 2020-09-201855.3
Wierzbica 2020-09-191843.2
Wierzbica 2020-09-181830.6
Wierzbica 2020-09-171826
Wierzbica 2020-09-161815.2
Wierzbica 2020-09-151803.1
Wierzbica 2020-09-141791.1
Wierzbica 2020-09-131780
Wierzbica 2020-09-121767.5
Wierzbica 2020-09-111754.9
Wierzbica 2020-09-101746.2
Wierzbica 2020-09-091735.6
Wierzbica 2020-09-081725.1
Wierzbica 2020-09-071720.9
Wierzbica 2020-09-061719.3
Wierzbica 2020-09-051708.1
Wierzbica 2020-09-041696.2
Wierzbica 2020-09-031682.8
Wierzbica 2020-09-021679
Wierzbica 2020-09-011677.8
Wierzbica 2020-08-311666.1
Wierzbica 2020-08-301653.6
Wierzbica 2020-08-291644.9
Wierzbica 2020-08-281636
Wierzbica 2020-08-271632
Wierzbica 2020-08-261622.1
Wierzbica 2020-08-251613.5
Wierzbica 2020-08-241604.2
Wierzbica 2020-08-231600
Wierzbica 2020-08-221586.7
Wierzbica 2020-08-211573.6
Wierzbica 2020-08-201561.8
Wierzbica 2020-08-191554.2
Wierzbica 2020-08-181546.5
Wierzbica 2020-08-171537
Wierzbica 2020-08-161523
Wierzbica 2020-08-151512.1
Wierzbica 2020-08-141500.6
Wierzbica 2020-08-131487
Wierzbica 2020-08-121472.7
Wierzbica 2020-08-111460.8
Wierzbica 2020-08-101448.2
Wierzbica 2020-08-091436.4
Wierzbica 2020-08-081423.8
Wierzbica 2020-08-071412.1
Wierzbica 2020-08-061399.1
Wierzbica 2020-08-051394.9
Wierzbica 2020-08-041388.9
Wierzbica 2020-08-031376.4
Wierzbica 2020-08-021362.2
Wierzbica 2020-08-011353.7
Wierzbica 2020-07-311339.1
Wierzbica 2020-07-301325.1
Wierzbica 2020-07-291312.5
Wierzbica 2020-07-281298
Wierzbica 2020-07-271291.2
Wierzbica 2020-07-261277
Wierzbica 2020-07-251263.3
Wierzbica 2020-07-241249.7
Wierzbica 2020-07-231241
Wierzbica 2020-07-221228.6
Wierzbica 2020-07-211216.9
Wierzbica 2020-07-201202.3
Wierzbica 2020-07-191194.6
Wierzbica 2020-07-181181.8
Wierzbica 2020-07-171173.1
Wierzbica 2020-07-161164.6
Wierzbica 2020-07-151150.3
Wierzbica 2020-07-141137.9
Wierzbica 2020-07-131129.1
Wierzbica 2020-07-121118.9
Wierzbica 2020-07-111116.6
Wierzbica 2020-07-101102.2
Wierzbica 2020-07-091090.6
Wierzbica 2020-07-081083.4
Wierzbica 2020-07-071073.9
Wierzbica 2020-07-061063.3
Wierzbica 2020-07-051047.9
Wierzbica 2020-07-041033.7
Wierzbica 2020-07-031028.1
Wierzbica 2020-07-021023
Wierzbica 2020-07-011008.1
Wierzbica 2020-06-30996.2
Wierzbica 2020-06-29984.4
Wierzbica 2020-06-28970
Wierzbica 2020-06-27956.9
Wierzbica 2020-06-26944.3
Wierzbica 2020-06-25936.3
Wierzbica 2020-06-25942.8
Wierzbica 2020-06-25938.7
Wierzbica 2020-06-25938.5
Wierzbica 2020-06-24930.7
Wierzbica 2020-06-23927.1
Wierzbica 2020-06-22922.9
Wierzbica 2020-06-21913.8
Wierzbica 2020-06-20904.6
Wierzbica 2020-06-19894.1
Wierzbica 2020-06-18884.4
Wierzbica 2020-06-17876.1
Wierzbica 2020-06-16865.4
Wierzbica 2020-06-15859.1
Wierzbica 2020-06-14854
Wierzbica 2020-06-13844.1
Wierzbica 2020-06-12832.9
Wierzbica 2020-06-11825
Wierzbica 2020-06-10819.6
Wierzbica 2020-06-09816.9
Wierzbica 2020-06-08810
Wierzbica 2020-06-07801.8
Wierzbica 2020-06-06790.8
Wierzbica 2020-06-05784.1
Wierzbica 2020-06-04775.1
Wierzbica 2020-06-03768.3
Wierzbica 2020-06-02762.1
Wierzbica 2020-06-01753.8
Wierzbica 2020-05-31750.6
Wierzbica 2020-05-30747.4
Wierzbica 2020-05-29741.2
Wierzbica 2020-05-28733.7
Wierzbica 2020-05-27725.3
Wierzbica 2020-05-26719.6
Wierzbica 2020-05-25713.4
Wierzbica 2020-05-24707.1
Wierzbica 2020-05-23700.6
Wierzbica 2020-05-22691
Wierzbica 2020-05-21682.8
Wierzbica 2020-05-20675.4
Wierzbica 2020-05-19669.2
Wierzbica 2020-05-18660.4
Wierzbica 2020-05-17652.6
Wierzbica 2020-05-16645.1
Wierzbica 2020-05-15638.3
Wierzbica 2020-05-14631.6
Wierzbica 2020-05-13623.7
Wierzbica 2020-05-12616.8
Wierzbica 2020-05-11607.9
Wierzbica 2020-05-10598.9
Wierzbica 2020-05-09588.9
Wierzbica 2020-05-08580
Wierzbica 2020-05-07574
Wierzbica 2020-05-06571.6
Wierzbica 2020-05-05566.8
Wierzbica 2020-05-04559.8
Wierzbica 2020-05-03552.6
Wierzbica 2020-05-02544
Wierzbica 2020-05-01536.1
Wierzbica 2020-04-30531.5
Wierzbica 2020-04-29522.5
Wierzbica 2020-04-28513.2
Wierzbica 2020-04-27504
Wierzbica 2020-04-26494.4
Wierzbica 2020-04-25487.6
Wierzbica 2020-04-24478.6
Wierzbica 2020-04-23469.3
Wierzbica 2020-04-22461.7
Wierzbica 2020-04-21452.9
Wierzbica 2020-04-20443.3
Wierzbica 2020-04-19433.9
Wierzbica 2020-04-18422.7
Wierzbica 2020-04-17410.9
Wierzbica 2020-04-16402.7
Wierzbica 2020-04-15402.1
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.