Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wodna

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wodna2023-12-1769639.32
Wodna2023-12-1569475.39
Wodna2023-12-1469311.72
Wodna2023-12-1369152.27
Wodna2023-12-1268984.2
Wodna2023-12-1168816.99
Wodna2023-12-0968654.31
Wodna2023-12-0868489.56
Wodna2023-12-0768316.1
Wodna2023-12-0568143.86
Wodna2023-12-0267980.35
Wodna2023-12-0167813.46
Wodna2023-11-3067641.91
Wodna2023-11-2967496.11
Wodna2023-11-2867351.16
Wodna2023-11-2767197.62
Wodna2023-11-2667047.89
Wodna2023-11-2466892.05
Wodna2023-11-2366740.05
Wodna2023-11-2266595.57
Wodna2023-11-2166443.99
Wodna2023-11-2066290.14
Wodna2023-11-1866142.19
Wodna2023-11-1665996.23
Wodna2023-11-1565847.6
Wodna2023-11-1465700.75
Wodna2023-11-1265556.87
Wodna2023-11-1165411.29
Wodna2023-11-1065263.3
Wodna2023-11-0865116.16
Wodna2023-11-0764964.82
Wodna2023-11-0664817.48
Wodna2023-11-0364667.84
Wodna2023-11-0264521.92
Wodna2023-11-0164364.99
Wodna2023-10-3164215.76
Wodna2023-10-3064211.86
Wodna2023-03-2659223.15
Wodna2023-03-2559069.25
Wodna2023-03-2458915.27
Wodna2023-03-2358766.98
Wodna2023-03-2258616.54
Wodna2023-03-2158473.84
Wodna2023-03-2058329.27
Wodna2023-03-1958183.31
Wodna2023-03-1858025.21
Wodna2023-03-1757870.24
Wodna2023-03-1657727.61
Wodna2023-03-1557580.47
Wodna2023-03-1457433.33
Wodna2023-03-1357289.32
Wodna2023-03-1257140.04
Wodna2023-03-1156995.24
Wodna2023-03-1056844.79
Wodna2023-03-0956686.96
Wodna2023-03-0856532.19
Wodna2023-03-0756384.79
Wodna2023-03-0656237.92
Wodna2023-03-0556090.99
Wodna2023-03-0455937.46
Wodna2023-03-0355785.41
Wodna2023-03-0255632.2
Wodna2023-03-0155483.7
Wodna2023-02-2855340.48
Wodna2023-02-2755180.39
Wodna2023-02-2655017.56
Wodna2023-02-2554859.04
Wodna2023-02-2454685.3
Wodna2023-02-2354520.46
Wodna2023-02-2254362.02
Wodna2023-02-2154195.59
Wodna2023-02-2054026.29
Wodna2023-02-1953861.62
Wodna2023-02-1853692.38
Wodna2023-02-1753531.7
Wodna2023-02-1653365.91
Wodna2023-02-1553200.3
Wodna2023-02-1453037.99
Wodna2023-02-1352862.78
Wodna2023-02-1252692.96
Wodna2023-02-1152526.64
Wodna2023-02-1052354.76
Wodna2023-02-0952185.66
Wodna2023-02-0852010.1
Wodna2023-02-0751850.23
Wodna2023-02-0651680.7
Wodna2023-02-0551508.04
Wodna2023-02-0451338.85
Wodna2023-02-0351175.21
Wodna2023-02-0251008.38
Wodna2023-02-0150843.23
Wodna2023-01-3150671.1
Wodna2023-01-3050501.75
Wodna2023-01-2950338
Wodna2023-01-2850164.22
Wodna2023-01-2749992.09
Wodna2023-01-2649825.24
Wodna2023-01-2549652.3
Wodna2023-01-2449479.91
Wodna2023-01-2349320.82
Wodna2023-01-2249155.22
Wodna2023-01-2148987.74
Wodna2023-01-2048827.85
Wodna2023-01-1948665.51
Wodna2023-01-1848506.77
Wodna2023-01-1748339.1
Wodna2023-01-1648168.81
Wodna2023-01-1547994.17
Wodna2023-01-1447822.24
Wodna2023-01-1347648.85
Wodna2023-01-1247489.12
Wodna2023-01-1147317.05
Wodna2023-01-1047156.56
Wodna2023-01-0946990.45
Wodna2023-01-0846830.6
Wodna2023-01-0746657.97
Wodna2023-01-0646484.44
Wodna2023-01-0546323.72
Wodna2023-01-0446161.84
Wodna2023-01-0345996.75
Wodna2023-01-0245823.45
Wodna2023-01-0145660.9
Wodna2022-12-3145499.31
Wodna2022-12-3045324.36
Wodna2022-12-2945158.88
Wodna2022-12-2844998.07
Wodna2022-12-2744834.22
Wodna2022-12-2644665.41
Wodna2022-12-2544502.32
Wodna2022-12-2444332.99
Wodna2022-12-2344164.11
Wodna2022-12-2243998.03
Wodna2022-12-2143831.89
Wodna2022-12-2043662.79
Wodna2022-12-1943500.65
Wodna2022-12-1843338.53
Wodna2022-12-1743170.53
Wodna2022-12-1643005.63
Wodna2022-12-1542833.56
Wodna2022-12-1442666.77
Wodna2022-12-1342498.32
Wodna2022-12-1242332.19
Wodna2022-12-1142165.41
Wodna2022-12-1041994.59
Wodna2022-12-0941834.99
Wodna2022-12-0841665.77
Wodna2022-12-0741501.63
Wodna2022-12-0641341.23
Wodna2022-12-0541169.75
Wodna2022-12-0441010.59
Wodna2022-12-0340842
Wodna2022-12-0240672.4
Wodna2022-12-0140509.59
Wodna2022-11-3040338.59
Wodna2022-11-2240182.65
Wodna2022-11-2140025.56
Wodna2022-11-2039878.38
Wodna2022-11-1939731.24
Wodna2022-11-1839579.71
Wodna2022-11-1739267.92
Wodna2022-11-1639109.97
Wodna2022-11-1538961.64
Wodna2022-11-1438804.99
Wodna2022-11-1338653.96
Wodna2022-11-1238511.11
Wodna2022-11-1138358.14
Wodna2022-11-1038203.15
Wodna2022-11-0938045.98
Wodna2022-11-0837902.03
Wodna2022-11-0737746.5
Wodna2022-11-0637597.06
Wodna2022-11-0537443.44
Wodna2022-11-0337300.54
Wodna2022-11-0237155.99
Wodna2022-11-0137002.64
Wodna2022-03-2736224.12
Wodna2022-03-2636214.86
Wodna2022-03-2536200.5
Wodna2022-03-2436186.16
Wodna2022-03-2336180.23
Wodna2022-03-2236171.45
Wodna2022-03-2136162.42
Wodna2022-03-1936145.75
Wodna2022-03-1836139.97
Wodna2022-03-1736124.39
Wodna2022-03-1636107.83
Wodna2022-03-1536099.83
Wodna2022-03-1436082.19
Wodna2022-03-1335759.4
Wodna2022-03-1235414.55
Wodna2022-03-1135077.84
Wodna2022-03-1034737.52
Wodna2022-03-0934451.88
Wodna2022-03-0834092.14
Wodna2022-03-0633422.13
Wodna2022-03-0533243.38
Wodna2022-03-0432921.84
Wodna2022-03-0332777.45
Wodna2022-03-0232601.97
Wodna2022-03-0132391.21
Wodna2022-02-2832260.99
Wodna2022-02-2732078.34
Wodna2022-02-2631886.43
Wodna2022-02-2531633.7
Wodna2022-02-2431418.77
Wodna2022-02-2331193.92
Wodna2022-02-2231015.84
Wodna2022-02-2130805.47
Wodna2022-02-2030560.72
Wodna2022-02-1930344.32
Wodna2022-02-1830142.82
Wodna2022-02-1729883.66
Wodna2022-02-1629638.71
Wodna2022-02-1529446.22
Wodna2022-02-1429217.38
Wodna2022-02-1328960.47
Wodna2022-02-1128625.27
Wodna2022-02-1028409.61
Wodna2022-02-0928242.08
Wodna2022-02-0828082.08
Wodna2022-02-0727834.98
Wodna2022-02-0627639.1
Wodna2022-02-0527427.95
Wodna2022-02-0427187.15
Wodna2022-02-0326970.9
Wodna2022-02-0226721.36
Wodna2022-02-0126513.82
Wodna2022-01-3126334.69
Wodna2022-01-3026137.92
Wodna2022-01-2925930.69
Wodna2022-01-2825736.86
Wodna2022-01-2725592.35
Wodna2022-01-2625417.22
Wodna2022-01-2525244.24
Wodna2022-01-2425021.64
Wodna2022-01-2324831.79
Wodna2022-01-2224646.39
Wodna2022-01-2124450.09
Wodna2022-01-2024273.19
Wodna2022-01-1924091.95
Wodna2022-01-1823919.3
Wodna2022-01-1723762.6
Wodna2022-01-1623580.2
Wodna2022-01-1523403.07
Wodna2022-01-1423261.59
Wodna2022-01-1323073.31
Wodna2022-01-1222929.53
Wodna2022-01-1122721.51
Wodna2022-01-1022499.64
Wodna2022-01-0922297.51
Wodna2022-01-0822111.27
Wodna2022-01-0721888.16
Wodna2022-01-0621657.99
Wodna2022-01-0521428.29
Wodna2022-01-0421231.66
Wodna2022-01-0321055.79
Wodna2022-01-0220913.48
Wodna2022-01-0120717.25
Wodna2021-12-310
Wodna2021-12-310
Wodna2021-12-3120535.81
Wodna2021-12-3020343.19
Wodna2021-12-2920112.38
Wodna2021-12-290
Wodna2021-12-2819885.62
Wodna2021-12-2719720.3
Wodna2021-12-2619560.39
Wodna2021-12-2519361.18
Wodna2021-12-2419138.7
Wodna2021-12-2318954.63
Wodna2021-12-2218767.28
Wodna2021-12-2118597.42
Wodna2021-12-2018393.33
Wodna2021-12-1918178.46
Wodna2021-12-1817959.29
Wodna2021-12-1717773.33
Wodna2021-12-1617628.68
Wodna2021-12-1517467.06
Wodna2021-12-150
Wodna2021-12-1417309.73
Wodna2021-12-1317166.72
Wodna2021-12-1216999.75
Wodna2021-12-1116843.21
Wodna2021-12-1016670.17
Wodna2021-12-0916509.01
Wodna2021-12-0816312.45
Wodna2021-12-0716151.84
Wodna2021-12-0616002.5
Wodna2021-12-0515797.14
Wodna2021-12-0415567.31
Wodna2021-12-0315422.41
Wodna2021-12-0215203.85
Wodna2021-12-0115009.82
Wodna2021-12-010
Wodna2021-11-3014817.95
Wodna2021-11-2914663.91
Wodna2021-11-2814445.33
Wodna2021-11-2714304.01
Wodna2021-11-2614090.91
Wodna2021-11-2513941.25
Wodna2021-11-2413746.74
Wodna2021-11-2313597.78
Wodna2021-11-2213445.76
Wodna2021-11-2113297.94
Wodna2021-11-2013095.32
Wodna2021-11-1912912.75
Wodna2021-11-1812774.54
Wodna2021-11-1712609.92
Wodna2021-11-1612443.15
Wodna2021-11-1512294.93
Wodna2021-11-1412151.29
Wodna2021-11-1311957.27
Wodna2021-11-1211771.47
Wodna2021-11-1111588.34
Wodna2021-11-1011437.05
Wodna2021-11-0911273.9
Wodna2021-11-0811121.27
Wodna2021-11-0710983.81
Wodna2021-11-0610790.31
Wodna2021-11-0510631.14
Wodna2021-11-0410419.43
Wodna2021-11-0310284.1
Wodna2021-11-0210143.76
Wodna2021-11-019973.44
Wodna2021-04-12658.18
Wodna2021-04-11658.13
Wodna2021-04-08657.98
Wodna2021-04-08657.98
Wodna2021-04-08657.98
Wodna2021-03-09655.82
Wodna2021-03-08655.75
Wodna2021-03-07655.66
Wodna2021-03-06655.56
Wodna2021-03-05655.47
Wodna2021-03-04655.39
Wodna2021-03-03655.31
Wodna2021-03-02655.25
Wodna2021-03-01655.15
Wodna2021-02-28655.06
Wodna2021-02-27654.96
Wodna2021-02-26654.84
Wodna2021-02-25654.77
Wodna2021-02-24654.67
Wodna2021-02-23654.6
Wodna2021-02-22654.48
Wodna2021-02-21654.4
Wodna2021-02-20654.31
Wodna2021-02-19654.22
Wodna2021-02-18654.11
Wodna2021-02-17654.01
Wodna2021-02-16653.92
Wodna2021-02-15653.82
Wodna2021-02-14653.73
Wodna2021-02-13653.61
Wodna2021-02-12653.49
Wodna2021-02-11653.41
Wodna2021-02-10653.3
Wodna2021-02-09653.19
Wodna2021-02-08653.09
Wodna2021-02-07652.98
Wodna2021-02-06652.86
Wodna2021-02-05652.74
Wodna2021-02-04652.64
Wodna2021-02-03652.52
Wodna2021-02-02652.41
Wodna2021-02-01652.32
Wodna2021-01-31652.22
Wodna2021-01-30652.12
Wodna2021-01-29652.01
Wodna2021-01-28651.91
Wodna2021-01-27651.82
Wodna2021-01-26651.72
Wodna2021-01-25651.62
Wodna2021-01-24651.52
Wodna2021-01-23651.43
Wodna2021-01-22651.36
Wodna2021-01-21651.27
Wodna2021-01-20651.2
Wodna2021-01-19651.09
Wodna2021-01-18651.01
Wodna2021-01-17650.94
Wodna2021-01-16650.83
Wodna2021-01-15650.75
Wodna2021-01-14650.65
Wodna2021-01-13650.57
Wodna2021-01-12650.48
Wodna2021-01-11650.38
Wodna2021-01-10650.27
Wodna2021-01-09650.17
Wodna2021-01-08650.06
Wodna2021-01-07649.96
Wodna2021-01-06649.88
Wodna2021-01-05649.79
Wodna2021-01-04649.7
Wodna2021-01-03649.61
Wodna2021-01-02649.54
Wodna2021-01-01649.45
Wodna2020-12-31649.36
Wodna2020-12-30649.25
Wodna2020-12-29649.18
Wodna2020-12-28649.07
Wodna2020-12-27648.99
Wodna2020-12-26648.88
Wodna2020-12-25648.8
Wodna2020-12-24648.69
Wodna2020-12-23648.59
Wodna2020-12-22648.52
Wodna2020-12-21648.41
Wodna2020-12-20648.3
Wodna2020-12-19648.23
Wodna2020-12-18648.13
Wodna2020-12-17648.04
Wodna2020-12-16647.95
Wodna2020-12-15647.88
Wodna2020-12-14647.79
Wodna2020-12-13647.69
Wodna2020-12-12647.59
Wodna2020-12-11647.5
Wodna2020-12-10647.39
Wodna2020-12-09647.31
Wodna2020-12-08647.23
Wodna2020-12-07647.15
Wodna2020-12-06647.07
Wodna2020-12-05646.98
Wodna2020-12-04646.87
Wodna2020-12-03646.8
Wodna2020-12-02646.7
Wodna2020-12-01646.61
Wodna2020-11-30646.5
Wodna2020-11-3025000
Wodna2020-11-3025000
Wodna2020-11-29646.41
Wodna2020-11-28646.32
Wodna2020-11-27646.24
Wodna2020-11-26646.17
Wodna2020-11-25646.08
Wodna2020-11-24645.99
Wodna2020-11-23645.89
Wodna2020-11-22645.8
Wodna2020-11-21645.73
Wodna2020-11-20645.66
Wodna2020-11-19645.58
Wodna2020-11-18645.52
Wodna2020-11-17645.43
Wodna2020-11-16645.34
Wodna2020-11-15645.25
Wodna2020-11-14645.17
Wodna2020-11-13645.1
Wodna2020-11-12645.01
Wodna2020-11-11644.91
Wodna2020-11-10644.85
Wodna2020-11-09644.78
Wodna2020-11-08644.72
Wodna2020-11-07644.64
Wodna2020-11-06644.56
Wodna2020-11-05644.46
Wodna2020-11-04644.39
Wodna2020-11-03644.32
Wodna2020-11-02644.23
Wodna2020-11-01644.15
Wodna2020-10-31644.07
Wodna2020-10-28643.88
Wodna2020-10-27643.82
Wodna2020-10-26643.76
Wodna2020-10-25643.68
Wodna2020-10-24643.62
Wodna2020-10-23643.54
Wodna2020-10-22643.48
Wodna2020-10-21643.42
Wodna2020-10-20643.36
Wodna2020-10-19643.3
Wodna2020-10-18643.22
Wodna2020-10-17643.15
Wodna2020-10-16643.1
Wodna2020-10-15643.04
Wodna2020-10-14642.96
Wodna2020-10-13642.88
Wodna2020-10-12642.8
Wodna2020-10-11642.74
Wodna2020-10-10642.66
Wodna2020-10-09642.6
Wodna2020-10-08642.55
Wodna2020-10-07642.48
Wodna2020-10-06642.4
Wodna2020-10-05642.32
Wodna2020-10-04642.25
Wodna2020-10-03642.17
Wodna2020-10-02642.12
Wodna2020-10-01642.06
Wodna2020-09-30641.98
Wodna2020-09-29641.95
Wodna2020-09-28641.92
Wodna2020-09-27641.88
Wodna2020-09-26641.84
Wodna2020-09-24641.77
Wodna2020-09-23641.73
Wodna2020-09-22641.7
Wodna2020-09-21641.66
Wodna2020-09-20641.62
Wodna2020-09-19641.58
Wodna2020-09-18641.53
Wodna2020-09-17641.5
Wodna2020-09-16641.47
Wodna2020-09-15641.42
Wodna2020-09-14641.34
Wodna2020-09-13641.3
Wodna2020-09-12641.26
Wodna2020-09-11641.23
Wodna2020-09-10641.2
Wodna2020-09-09641.17
Wodna2020-09-08641.13
Wodna2020-09-07641.09
Wodna2020-09-06641.04
Wodna2020-09-05641.01
Wodna2020-09-04640.98
Wodna2020-09-03640.95
Wodna2020-09-02640.92
Wodna2020-09-01640.88
Wodna2020-08-31640.84
Wodna2020-08-30640.82
Wodna2020-08-29640.8
Wodna2020-08-28640.78
Wodna2020-08-27640.76
Wodna2020-08-26640.74
Wodna2020-08-25640.72
Wodna2020-08-24640.71
Wodna2020-08-23640.69
Wodna2020-08-22640.67
Wodna2020-08-21640.66
Wodna2020-08-20640.64
Wodna2020-08-19640.62
Wodna2020-08-18640.6
Wodna2020-08-17640.58
Wodna2020-08-16640.56
Wodna2020-08-15640.54
Wodna2020-08-14640.52
Wodna2020-08-13640.51
Wodna2020-08-12640.5
Wodna2020-08-11640.48
Wodna2020-08-10640.46
Wodna2020-08-09640.44
Wodna2020-08-08640.43
Wodna2020-08-07640.41
Wodna2020-08-06640.4
Wodna2020-08-05640.38
Wodna2020-08-04640.36
Wodna2020-08-03640.34
Wodna2020-08-02640.33
Wodna2020-08-01640.32
Wodna2020-07-31640.3
Wodna2020-07-30640.29
Wodna2020-07-29640.27
Wodna2020-07-28640.25
Wodna2020-07-27640.23
Wodna2020-07-26640.21
Wodna2020-07-25640.19
Wodna2020-07-24640.17
Wodna2020-07-23640.15
Wodna2020-07-22640.13
Wodna2020-07-21640.11
Wodna2020-07-20640.09
Wodna2020-07-19640.07
Wodna2020-07-18640.06
Wodna2020-07-17640.05
Wodna2020-07-16640.03
Wodna2020-07-15640.02
Wodna2020-07-14640
Wodna2020-07-13639.98
Wodna2020-07-12639.96
Wodna2020-07-11639.94
Wodna2020-07-10639.92
Wodna2020-07-09639.91
Wodna2020-07-08639.89
Wodna2020-07-07639.87
Wodna2020-07-06639.85
Wodna2020-07-05639.83
Wodna2020-07-04639.81
Wodna2020-07-03639.79
Wodna2020-07-02639.77
Wodna2020-07-01639.75
Wodna2020-06-30639.73
Wodna2020-06-29639.7
Wodna2020-06-28639.67
Wodna2020-06-27639.64
Wodna2020-06-26639.61
Wodna2020-06-25639.59
Wodna2020-06-25639.59
Wodna2020-06-25639.59
Wodna2020-06-24639.56
Wodna2020-06-23639.53
Wodna2020-06-22639.51
Wodna2020-06-21639.48
Wodna2020-06-20639.46
Wodna2020-06-19639.43
Wodna2020-06-18639.4
Wodna2020-06-17639.37
Wodna2020-06-16639.34
Wodna2020-06-15639.31
Wodna2020-06-14639.28
Wodna2020-06-13639.25
Wodna2020-06-12639.22
Wodna2020-06-11639.19
Wodna2020-06-10639.16
Wodna2020-06-09639.13
Wodna2020-06-08639.1
Wodna2020-06-07639.07
Wodna2020-06-06639.05
Wodna2020-06-05639.02
Wodna2020-06-04638.99
Wodna2020-06-03638.96
Wodna2020-06-02638.93
Wodna2020-06-01638.89
Wodna2020-05-31638.86
Wodna2020-05-30638.82
Wodna2020-05-29638.78
Wodna2020-05-28638.74
Wodna2020-05-27638.71
Wodna2020-05-26638.67
Wodna2020-05-25638.64
Wodna2020-05-24638.6
Wodna2020-05-23638.56
Wodna2020-05-22638.52
Wodna2020-05-21638.48
Wodna2020-05-19638.4
Wodna2020-05-18638.36
Wodna2020-05-17638.33
Wodna2020-05-16638.29
Wodna2020-05-15638.26
Wodna2020-05-14638.23
Wodna2020-05-13638.2
Wodna2020-05-12638.16
Wodna2020-05-11638.13
Wodna2020-05-10638.09
Wodna2020-05-09638.04
Wodna2020-05-08638.01
Wodna2020-05-07637.97
Wodna2020-05-06637.94
Wodna2020-05-05637.9
Wodna2020-05-04637.86
Wodna2020-05-03637.82
Wodna2020-05-02637.78
Wodna2020-05-01637.75
Wodna2020-04-30637.71
Wodna2020-04-29637.66
Wodna2020-04-28637.6
Wodna2020-04-27637.54
Wodna2020-04-26637.5
Wodna2020-04-25637.43
Wodna2020-04-24637.36
Wodna2020-04-23637.29
Wodna2020-04-22637.22
Wodna2020-04-21637.15
Wodna2020-04-20637.1
Wodna2020-04-19637.04
Wodna2020-04-18637
Wodna2020-04-17636.93
Wodna2020-04-16636.87
Wodna2020-04-15636.8
Wodna2020-04-14636.74
Wodna2020-04-13636.68
Wodna2020-04-12636.63
Wodna2020-04-11636.58
Wodna2020-04-10636.53
Wodna2020-04-09636.47
Wodna2020-04-08636.42
Wodna2020-04-07636.37
Wodna2020-04-06636.32
Wodna2020-04-05636.26
Wodna2020-04-04636.2
Wodna2020-04-03636.15
Wodna2020-04-02636.11
Wodna2020-04-01636.06
Wodna2020-03-31636.02
Wodna2020-03-30635.95
Wodna2020-03-29635.89
Wodna2020-03-28635.81
Wodna2020-03-27635.75
Wodna2020-03-26635.68
Wodna2020-03-25635.6
Wodna2020-03-24635.51
Wodna2020-03-23635.43
Wodna2020-03-22635.37
Wodna2020-03-21635.29
Wodna2020-03-20635.23
Wodna2020-03-19635.17
Wodna2020-03-18635.09
Wodna2020-03-17635.03
Wodna2020-03-16634.98
Wodna2020-03-15634.92
Wodna2020-03-14634.86
Wodna2020-03-13634.77
Wodna2020-03-12634.7
Wodna2020-03-11634.65
Wodna2020-03-10634.59
Wodna2020-03-09634.52
Wodna2020-03-08634.44
Wodna2020-03-07634.36
Wodna2020-03-06634.28
Wodna2020-03-05634.22
Wodna2020-03-04634.13
Wodna2020-03-03634.07
Wodna2020-03-02634.01
Wodna2020-03-01633.95
Wodna2020-02-29633.88
Wodna2020-02-28633.81
Wodna2020-02-27633.74
Wodna2020-02-26633.65
Wodna2020-02-25633.55
Wodna2020-02-24633.48
Wodna2020-02-23633.39
Wodna2020-02-22633.3
Wodna2020-02-21633.21
Wodna2020-02-20633.1
Wodna2020-02-19633.03
Wodna2020-02-18632.95
Wodna2020-02-17625.56
Wodna2020-02-16613.74
Wodna2020-02-15598.89
Wodna2020-02-14588.94
Wodna2020-02-13577.51
Wodna2020-02-12542.82
Wodna2020-02-11535.89
Wodna2020-02-10528.61
Wodna2020-02-09521.5
Wodna2020-02-08511
Wodna2020-02-07499.18
Wodna2020-02-06485.53
Wodna2020-02-05474.27
Wodna2020-02-04462.48
Wodna2020-02-03454.72
Wodna2020-02-02441.55
Wodna2020-02-01427.93
Wodna2020-01-31414.17
Wodna2020-01-30385.4
Wodna2020-01-29385.4
Wodna2020-01-28385.4
Wodna2020-01-27385.4
Wodna2020-01-26385.4
Wodna2020-01-25385.4
Wodna2020-01-24385.4
Wodna2020-01-23385.4
Wodna2020-01-22385.4
Wodna2020-01-21385.4
Wodna2020-01-20385.4
Wodna2020-01-19385.4
Wodna2020-01-18385.4
Wodna2020-01-17385.4
Wodna2020-01-16385.4
Wodna2020-01-15385.4
Wodna2020-01-14385.4
Wodna2020-01-13385.4
Wodna2020-01-12385.4
Wodna2020-01-11385.4
Wodna2020-01-10385.4
Wodna2020-01-09385.4
Wodna2020-01-08385.4
Wodna2020-01-07385.4
Wodna2020-01-06385.4
Wodna2020-01-05385.4
Wodna2020-01-04385.4
Wodna2020-01-03385.4
Wodna2020-01-02385.4
Wodna2020-01-01385.4
Wodna2019-12-31385.4
Wodna2019-12-30370.49
Wodna2019-12-29363.12
Wodna2019-12-28351.15
Wodna2019-12-27336.9
Wodna2019-12-26327.91
Wodna2019-12-25314.17
Wodna2019-12-24299.31
Wodna2019-12-23285.24
Wodna2019-12-22271.71
Wodna2019-12-21265.15
Wodna2019-12-20251.11
Wodna2019-12-19240.24
Wodna2019-12-18232.01
Wodna2019-12-17219.04
Wodna2019-12-16211.84
Wodna2019-12-15197.55
Wodna2019-12-14184.56
Wodna2019-12-13174.96
Wodna2019-12-12165.96
Wodna2019-12-11154.24
Wodna2019-12-10147.06
Wodna2019-12-09135.41
Wodna2019-12-08122.91
Wodna2019-12-07116.36
Wodna2019-12-06107.1
Wodna2019-12-0595.67
Wodna2019-12-0486.82
Wodna2019-12-0376.35
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.