Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Kozarów

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Kozarów2023-12-1771180.77
Kozarów2023-12-1571011.16
Kozarów2023-12-1470851.3
Kozarów2023-12-1370683.58
Kozarów2023-12-1270518.21
Kozarów2023-12-1170346.86
Kozarów2023-12-0970185.64
Kozarów2023-12-0870026.56
Kozarów2023-12-0769852.05
Kozarów2023-12-0569681.67
Kozarów2023-12-0269518.03
Kozarów2023-12-0169353.05
Kozarów2023-11-3069183.18
Kozarów2023-11-2969030.83
Kozarów2023-11-2868880.54
Kozarów2023-11-2768730.14
Kozarów2023-11-2668574.29
Kozarów2023-11-2468431.15
Kozarów2023-11-2368273.01
Kozarów2023-11-2268116.97
Kozarów2023-11-2167970.67
Kozarów2023-11-2067812.94
Kozarów2023-11-1867655.88
Kozarów2023-11-1667510.44
Kozarów2023-11-1567358.35
Kozarów2023-11-1467207.24
Kozarów2023-11-1267054.95
Kozarów2023-11-1166901.54
Kozarów2023-11-1066745.24
Kozarów2023-11-0866596.81
Kozarów2023-11-0766452.88
Kozarów2023-11-0666305.56
Kozarów2023-11-0366162.84
Kozarów2023-11-0266005.71
Kozarów2023-11-0165853.02
Kozarów2023-10-3165710.01
Kozarów2023-10-3065705.35
Kozarów2023-03-2660740.51
Kozarów2023-03-2560586.26
Kozarów2023-03-2460441.94
Kozarów2023-03-2360298.92
Kozarów2023-03-2260152.98
Kozarów2023-03-2159994.81
Kozarów2023-03-2059847.91
Kozarów2023-03-1959690.26
Kozarów2023-03-1859535.63
Kozarów2023-03-1759386.11
Kozarów2023-03-1659229
Kozarów2023-03-1559082.8
Kozarów2023-03-1458938.17
Kozarów2023-03-1358780.27
Kozarów2023-03-1258622.01
Kozarów2023-03-1158475.83
Kozarów2023-03-1058331.67
Kozarów2023-03-0958188.74
Kozarów2023-03-0858040.36
Kozarów2023-03-0757889.49
Kozarów2023-03-0657741.35
Kozarów2023-03-0557589.16
Kozarów2023-03-0457436.38
Kozarów2023-03-0357287.92
Kozarów2023-03-0257130.92
Kozarów2023-03-0156976.54
Kozarów2023-02-2856829.77
Kozarów2023-02-2756655.95
Kozarów2023-02-2656480.23
Kozarów2023-02-2556311.95
Kozarów2023-02-2456144.96
Kozarów2023-02-2355983.33
Kozarów2023-02-2255823.1
Kozarów2023-02-2155652.22
Kozarów2023-02-2055479.22
Kozarów2023-02-1955319.78
Kozarów2023-02-1855151.38
Kozarów2023-02-1754978.03
Kozarów2023-02-1654812.57
Kozarów2023-02-1554646.44
Kozarów2023-02-1454471.77
Kozarów2023-02-1354304.69
Kozarów2023-02-1254140.97
Kozarów2023-02-1153974.08
Kozarów2023-02-1053800.24
Kozarów2023-02-0953638.43
Kozarów2023-02-0853462.76
Kozarów2023-02-0753290.23
Kozarów2023-02-0653126.49
Kozarów2023-02-0552960.23
Kozarów2023-02-0452800.61
Kozarów2023-02-0352634.21
Kozarów2023-02-0252460.34
Kozarów2023-02-0152292.81
Kozarów2023-01-3152118.67
Kozarów2023-01-3051957.63
Kozarów2023-01-2951792.77
Kozarów2023-01-2851628.38
Kozarów2023-01-2751466.2
Kozarów2023-01-2651292.81
Kozarów2023-01-2551129.28
Kozarów2023-01-2450957.57
Kozarów2023-01-2350793.36
Kozarów2023-01-2250618.34
Kozarów2023-01-2150457.11
Kozarów2023-01-2050293.75
Kozarów2023-01-1950126.2
Kozarów2023-01-1849950.8
Kozarów2023-01-1749777.26
Kozarów2023-01-1649618.57
Kozarów2023-01-1549453.19
Kozarów2023-01-1449281.74
Kozarów2023-01-1349116.71
Kozarów2023-01-1248946.52
Kozarów2023-01-1148772
Kozarów2023-01-1048599.65
Kozarów2023-01-0948431.17
Kozarów2023-01-0848263.25
Kozarów2023-01-0748101.76
Kozarów2023-01-0647939.95
Kozarów2023-01-0547774.11
Kozarów2023-01-0447614.55
Kozarów2023-01-0347447.16
Kozarów2023-01-0247283.87
Kozarów2023-01-0147108.42
Kozarów2022-12-310
Kozarów2022-12-300
Kozarów2022-12-2946596.26
Kozarów2022-12-2846432.11
Kozarów2022-12-2746258.72
Kozarów2022-12-2646088.91
Kozarów2022-12-2545924.76
Kozarów2022-12-2445762.82
Kozarów2022-12-2345588.31
Kozarów2022-12-2245419.54
Kozarów2022-12-2145257.26
Kozarów2022-12-2045094.16
Kozarów2022-12-1944934.31
Kozarów2022-12-1844768.83
Kozarów2022-12-1744593.98
Kozarów2022-12-1644434.46
Kozarów2022-12-1544267.18
Kozarów2022-12-1444095.3
Kozarów2022-12-1343929.29
Kozarów2022-12-1243765.19
Kozarów2022-12-1143601.01
Kozarów2022-12-1043439.79
Kozarów2022-12-0943273.33
Kozarów2022-12-0843107.28
Kozarów2022-12-0742935.08
Kozarów2022-12-0642771.81
Kozarów2022-12-0542612.66
Kozarów2022-12-0442438.92
Kozarów2022-12-0342276.4
Kozarów2022-12-0242101.79
Kozarów2022-12-0141936.87
Kozarów2022-11-3041761.87
Kozarów2022-11-2241617.8
Kozarów2022-11-2141462.45
Kozarów2022-11-2041316.04
Kozarów2022-11-1941171.61
Kozarów2022-11-1841014.01
Kozarów2022-11-1740714.05
Kozarów2022-11-1640569.67
Kozarów2022-11-1540419.43
Kozarów2022-11-1440270.89
Kozarów2022-11-1340114.37
Kozarów2022-11-1239969.66
Kozarów2022-11-1139816.33
Kozarów2022-11-1039661.54
Kozarów2022-11-0939516.11
Kozarów2022-11-0839363.57
Kozarów2022-11-0739218.65
Kozarów2022-11-0639062.05
Kozarów2022-11-0538911.24
Kozarów2022-11-0338755.08
Kozarów2022-11-0238606.2
Kozarów2022-11-0138457.49
Kozarów2022-03-2737651.14
Kozarów2022-03-2637643.23
Kozarów2022-03-2537629.73
Kozarów2022-03-2437616.12
Kozarów2022-03-2337606.82
Kozarów2022-03-2237598.41
Kozarów2022-03-2137591.17
Kozarów2022-03-1937576.01
Kozarów2022-03-1837567.19
Kozarów2022-03-1737551.64
Kozarów2022-03-1637538.02
Kozarów2022-03-1537528.86
Kozarów2022-03-1437516.7
Kozarów2022-03-1337173.07
Kozarów2022-03-1236796.12
Kozarów2022-03-1136471.43
Kozarów2022-03-1036189.18
Kozarów2022-03-0935859.12
Kozarów2022-03-0835451.8
Kozarów2022-03-0634994.35
Kozarów2022-03-0534599.47
Kozarów2022-03-0434057.4
Kozarów2022-03-0333861.2
Kozarów2022-03-0233700.91
Kozarów2022-03-0133503.11
Kozarów2022-02-2833340.85
Kozarów2022-02-2733099.6
Kozarów2022-02-2632922.77
Kozarów2022-02-2532705.9
Kozarów2022-02-2432465.44
Kozarów2022-02-2332270.04
Kozarów2022-02-2232047.99
Kozarów2022-02-2131823.76
Kozarów2022-02-2031614.7
Kozarów2022-02-1931422.81
Kozarów2022-02-1831166.66
Kozarów2022-02-1730932.88
Kozarów2022-02-1630759.5
Kozarów2022-02-1530527.26
Kozarów2022-02-1430284.08
Kozarów2022-02-1330043.71
Kozarów2022-02-1129631.78
Kozarów2022-02-1029454.92
Kozarów2022-02-0929243.13
Kozarów2022-02-0828984.07
Kozarów2022-02-0728788.25
Kozarów2022-02-0628530.44
Kozarów2022-02-0528278
Kozarów2022-02-0428118.15
Kozarów2022-02-0327954.79
Kozarów2022-02-0227786.51
Kozarów2022-02-0127535.19
Kozarów2022-01-3127289.15
Kozarów2022-01-3027108.81
Kozarów2022-01-2926891.45
Kozarów2022-01-2826743.3
Kozarów2022-01-2726572.35
Kozarów2022-01-2626409.45
Kozarów2022-01-2526180.48
Kozarów2022-01-2425990.46
Kozarów2022-01-2325808.24
Kozarów2022-01-2225631.24
Kozarów2022-01-2125405.52
Kozarów2022-01-2025238.58
Kozarów2022-01-1925023.78
Kozarów2022-01-1824819.09
Kozarów2022-01-1724607.01
Kozarów2022-01-1624438.72
Kozarów2022-01-1524206.77
Kozarów2022-01-1423983.56
Kozarów2022-01-1323749.79
Kozarów2022-01-1223567.52
Kozarów2022-01-1123422.37
Kozarów2022-01-1023207.78
Kozarów2022-01-0922976.02
Kozarów2022-01-0822750.48
Kozarów2022-01-0722581.28
Kozarów2022-01-0622399.67
Kozarów2022-01-0522188.95
Kozarów2022-01-0421986.22
Kozarów2022-01-0321809.62
Kozarów2022-01-0221627.17
Kozarów2022-01-0121464.73
Kozarów2021-12-3121276.39
Kozarów2021-12-310
Kozarów2021-12-3021075.23
Kozarów2021-12-2920916.22
Kozarów2021-12-2820704.72
Kozarów2021-12-2720496.85
Kozarów2021-12-2620344.18
Kozarów2021-12-2520179.3
Kozarów2021-12-2420000.11
Kozarów2021-12-2319854.44
Kozarów2021-12-2219638.29
Kozarów2021-12-220
Kozarów2021-12-2119446.23
Kozarów2021-12-2019265.6
Kozarów2021-12-1919036.25
Kozarów2021-12-1818892.13
Kozarów2021-12-1718708.03
Kozarów2021-12-1618527.24
Kozarów2021-12-1518353.48
Kozarów2021-12-1418144.66
Kozarów2021-12-1317914.59
Kozarów2021-12-1217692.56
Kozarów2021-12-1117466.78
Kozarów2021-12-1017312.85
Kozarów2021-12-0917092.93
Kozarów2021-12-0816869.58
Kozarów2021-12-0716722.79
Kozarów2021-12-0616514.75
Kozarów2021-12-0516371.01
Kozarów2021-12-0416165.97
Kozarów2021-12-0315983.31
Kozarów2021-12-0215822.23
Kozarów2021-12-0115626.54
Kozarów2021-12-010
Kozarów2021-11-300
Kozarów2021-11-300
Kozarów2021-11-3015459.58
Kozarów2021-11-2915252.01
Kozarów2021-11-2815065.5
Kozarów2021-11-2714923.01
Kozarów2021-11-2614728.64
Kozarów2021-11-2514559.28
Kozarów2021-11-2414350.83
Kozarów2021-11-2314172.97
Kozarów2021-11-2214022.09
Kozarów2021-11-2113869.12
Kozarów2021-11-2013679.25
Kozarów2021-11-1913479.37
Kozarów2021-11-1813310.14
Kozarów2021-11-1713146.01
Kozarów2021-11-1612995.15
Kozarów2021-11-1512846.64
Kozarów2021-11-1412636.77
Kozarów2021-11-1312495.67
Kozarów2021-11-1212344.09
Kozarów2021-11-1112129.93
Kozarów2021-11-1011932.4
Kozarów2021-11-0911745.68
Kozarów2021-11-0811564.32
Kozarów2021-11-0711392.94
Kozarów2021-11-0611225.35
Kozarów2021-11-0511060.3
Kozarów2021-11-0410850.14
Kozarów2021-11-0310658.88
Kozarów2021-11-0210476.18
Kozarów2021-11-0110329.18
Kozarów2021-04-12665.61
Kozarów2021-04-11665.57
Kozarów2021-04-08665.43
Kozarów2021-04-08665.43
Kozarów2021-04-08665.43
Kozarów2021-03-09663.39
Kozarów2021-03-08663.32
Kozarów2021-03-07663.24
Kozarów2021-03-06663.18
Kozarów2021-03-05663.1
Kozarów2021-03-04663.04
Kozarów2021-03-03662.98
Kozarów2021-03-02662.88
Kozarów2021-03-01662.81
Kozarów2021-02-28662.75
Kozarów2021-02-27662.66
Kozarów2021-02-26662.58
Kozarów2021-02-25662.47
Kozarów2021-02-24662.38
Kozarów2021-02-23662.27
Kozarów2021-02-22662.17
Kozarów2021-02-21662.05
Kozarów2021-02-20661.95
Kozarów2021-02-19661.84
Kozarów2021-02-18661.72
Kozarów2021-02-17661.63
Kozarów2021-02-16661.51
Kozarów2021-02-15661.39
Kozarów2021-02-14661.29
Kozarów2021-02-13661.21
Kozarów2021-02-12661.1
Kozarów2021-02-11661.02
Kozarów2021-02-10660.9
Kozarów2021-02-09660.81
Kozarów2021-02-08660.72
Kozarów2021-02-07660.62
Kozarów2021-02-06660.51
Kozarów2021-02-05660.39
Kozarów2021-02-04660.28
Kozarów2021-02-03660.17
Kozarów2021-02-02660.07
Kozarów2021-02-01659.97
Kozarów2021-01-31659.87
Kozarów2021-01-30659.76
Kozarów2021-01-29659.66
Kozarów2021-01-28659.55
Kozarów2021-01-27659.45
Kozarów2021-01-26659.36
Kozarów2021-01-25659.28
Kozarów2021-01-24659.19
Kozarów2021-01-23659.1
Kozarów2021-01-22659
Kozarów2021-01-21658.9
Kozarów2021-01-20658.8
Kozarów2021-01-19658.73
Kozarów2021-01-18658.66
Kozarów2021-01-17658.56
Kozarów2021-01-16658.49
Kozarów2021-01-15658.38
Kozarów2021-01-14658.29
Kozarów2021-01-13658.22
Kozarów2021-01-12658.14
Kozarów2021-01-11658.05
Kozarów2021-01-10657.95
Kozarów2021-01-09657.84
Kozarów2021-01-08657.74
Kozarów2021-01-07657.67
Kozarów2021-01-06657.6
Kozarów2021-01-05657.49
Kozarów2021-01-04657.42
Kozarów2021-01-03657.35
Kozarów2021-01-02657.26
Kozarów2021-01-01657.15
Kozarów2020-12-31657.05
Kozarów2020-12-30656.98
Kozarów2020-12-29656.87
Kozarów2020-12-28656.79
Kozarów2020-12-27656.72
Kozarów2020-12-26656.62
Kozarów2020-12-25656.55
Kozarów2020-12-24656.46
Kozarów2020-12-23656.39
Kozarów2020-12-22656.3
Kozarów2020-12-21656.22
Kozarów2020-12-20656.12
Kozarów2020-12-19656.05
Kozarów2020-12-18655.96
Kozarów2020-12-17655.85
Kozarów2020-12-16655.77
Kozarów2020-12-15655.69
Kozarów2020-12-14655.59
Kozarów2020-12-13655.49
Kozarów2020-12-12655.39
Kozarów2020-12-11655.31
Kozarów2020-12-10655.21
Kozarów2020-12-09655.12
Kozarów2020-12-08655.05
Kozarów2020-12-07654.96
Kozarów2020-12-06654.89
Kozarów2020-12-05654.81
Kozarów2020-12-04654.73
Kozarów2020-12-03654.66
Kozarów2020-12-02654.58
Kozarów2020-12-01654.49
Kozarów2020-11-3028500
Kozarów2020-11-30654.39
Kozarów2020-11-3028500
Kozarów2020-11-3028500
Kozarów2020-11-29654.29
Kozarów2020-11-28654.19
Kozarów2020-11-27654.13
Kozarów2020-11-26654.07
Kozarów2020-11-25653.98
Kozarów2020-11-24653.9
Kozarów2020-11-23653.8
Kozarów2020-11-22653.73
Kozarów2020-11-21653.66
Kozarów2020-11-20653.57
Kozarów2020-11-19653.47
Kozarów2020-11-18653.38
Kozarów2020-11-17653.3
Kozarów2020-11-16653.2
Kozarów2020-11-15653.12
Kozarów2020-11-14653.02
Kozarów2020-11-13652.95
Kozarów2020-11-12652.86
Kozarów2020-11-11652.79
Kozarów2020-11-10652.69
Kozarów2020-11-09652.61
Kozarów2020-11-08652.51
Kozarów2020-11-07652.41
Kozarów2020-11-06652.33
Kozarów2020-11-05652.24
Kozarów2020-11-04652.16
Kozarów2020-11-03652.07
Kozarów2020-11-02651.99
Kozarów2020-11-01651.91
Kozarów2020-10-31651.81
Kozarów2020-10-28651.61
Kozarów2020-10-27651.53
Kozarów2020-10-26651.46
Kozarów2020-10-25651.41
Kozarów2020-10-24651.33
Kozarów2020-10-23651.25
Kozarów2020-10-22651.19
Kozarów2020-10-21651.13
Kozarów2020-10-20651.06
Kozarów2020-10-19651.01
Kozarów2020-10-18650.94
Kozarów2020-10-17650.87
Kozarów2020-10-16650.8
Kozarów2020-10-15650.73
Kozarów2020-10-14650.68
Kozarów2020-10-13650.6
Kozarów2020-10-12650.55
Kozarów2020-10-11650.47
Kozarów2020-10-10650.41
Kozarów2020-10-09650.33
Kozarów2020-10-08650.25
Kozarów2020-10-07650.17
Kozarów2020-10-06650.1
Kozarów2020-10-05650.05
Kozarów2020-10-04649.99
Kozarów2020-10-03649.91
Kozarów2020-10-02649.85
Kozarów2020-10-01649.78
Kozarów2020-09-30649.7
Kozarów2020-09-29649.65
Kozarów2020-09-28649.61
Kozarów2020-09-27649.58
Kozarów2020-09-26649.55
Kozarów2020-09-24649.47
Kozarów2020-09-23649.43
Kozarów2020-09-22649.4
Kozarów2020-09-21649.36
Kozarów2020-09-20649.32
Kozarów2020-09-19649.28
Kozarów2020-09-18649.25
Kozarów2020-09-17649.22
Kozarów2020-09-16649.18
Kozarów2020-09-15649.15
Kozarów2020-09-14649.08
Kozarów2020-09-13649.03
Kozarów2020-09-12649
Kozarów2020-09-11648.96
Kozarów2020-09-10648.92
Kozarów2020-09-09648.88
Kozarów2020-09-08648.84
Kozarów2020-09-07648.8
Kozarów2020-09-06648.76
Kozarów2020-09-05648.73
Kozarów2020-09-04648.69
Kozarów2020-09-03648.65
Kozarów2020-09-02648.61
Kozarów2020-09-01648.57
Kozarów2020-08-31648.54
Kozarów2020-08-30648.52
Kozarów2020-08-29648.51
Kozarów2020-08-28648.5
Kozarów2020-08-27648.48
Kozarów2020-08-26648.46
Kozarów2020-08-25648.44
Kozarów2020-08-24648.42
Kozarów2020-08-23648.4
Kozarów2020-08-22648.38
Kozarów2020-08-21648.36
Kozarów2020-08-20648.35
Kozarów2020-08-19648.33
Kozarów2020-08-18648.31
Kozarów2020-08-17648.29
Kozarów2020-08-16648.28
Kozarów2020-08-15648.26
Kozarów2020-08-14648.25
Kozarów2020-08-13648.23
Kozarów2020-08-12648.21
Kozarów2020-08-11648.19
Kozarów2020-08-10648.17
Kozarów2020-08-09648.16
Kozarów2020-08-08648.14
Kozarów2020-08-07648.12
Kozarów2020-08-06648.1
Kozarów2020-08-05648.08
Kozarów2020-08-04648.06
Kozarów2020-08-03648.04
Kozarów2020-08-02648.02
Kozarów2020-08-01648
Kozarów2020-07-31647.98
Kozarów2020-07-30647.96
Kozarów2020-07-29647.94
Kozarów2020-07-28647.92
Kozarów2020-07-27647.9
Kozarów2020-07-26647.88
Kozarów2020-07-25647.86
Kozarów2020-07-24647.84
Kozarów2020-07-23647.82
Kozarów2020-07-22647.8
Kozarów2020-07-21647.78
Kozarów2020-07-20647.77
Kozarów2020-07-19647.75
Kozarów2020-07-18647.74
Kozarów2020-07-17647.73
Kozarów2020-07-16647.71
Kozarów2020-07-15647.69
Kozarów2020-07-14647.67
Kozarów2020-07-13647.65
Kozarów2020-07-12647.63
Kozarów2020-07-11647.61
Kozarów2020-07-10647.59
Kozarów2020-07-09647.57
Kozarów2020-07-08647.55
Kozarów2020-07-07647.53
Kozarów2020-07-06647.51
Kozarów2020-07-05647.49
Kozarów2020-07-04647.47
Kozarów2020-07-03647.46
Kozarów2020-07-02647.44
Kozarów2020-07-01647.43
Kozarów2020-06-30647.41
Kozarów2020-06-29647.38
Kozarów2020-06-28647.35
Kozarów2020-06-27647.32
Kozarów2020-06-26647.29
Kozarów2020-06-25647.26
Kozarów2020-06-25647.26
Kozarów2020-06-25647.26
Kozarów2020-06-24647.24
Kozarów2020-06-23647.22
Kozarów2020-06-22647.19
Kozarów2020-06-21647.16
Kozarów2020-06-20647.14
Kozarów2020-06-19647.12
Kozarów2020-06-18647.09
Kozarów2020-06-17647.07
Kozarów2020-06-16647.04
Kozarów2020-06-15647.01
Kozarów2020-06-14646.98
Kozarów2020-06-13646.95
Kozarów2020-06-12646.92
Kozarów2020-06-11646.89
Kozarów2020-06-10646.86
Kozarów2020-06-09646.83
Kozarów2020-06-08646.81
Kozarów2020-06-07646.79
Kozarów2020-06-06646.77
Kozarów2020-06-05646.74
Kozarów2020-06-04646.71
Kozarów2020-06-03646.68
Kozarów2020-06-02646.66
Kozarów2020-06-01646.63
Kozarów2020-05-31646.61
Kozarów2020-05-30646.58
Kozarów2020-05-29646.54
Kozarów2020-05-28646.51
Kozarów2020-05-27646.47
Kozarów2020-05-26646.43
Kozarów2020-05-25646.39
Kozarów2020-05-24646.36
Kozarów2020-05-23646.33
Kozarów2020-05-22646.29
Kozarów2020-05-21646.26
Kozarów2020-05-19646.19
Kozarów2020-05-18646.15
Kozarów2020-05-17646.11
Kozarów2020-05-16646.07
Kozarów2020-05-15646.03
Kozarów2020-05-14645.99
Kozarów2020-05-13645.96
Kozarów2020-05-12645.93
Kozarów2020-05-11645.89
Kozarów2020-05-10645.85
Kozarów2020-05-09645.81
Kozarów2020-05-08645.78
Kozarów2020-05-07645.75
Kozarów2020-05-06645.71
Kozarów2020-05-05645.68
Kozarów2020-05-04645.65
Kozarów2020-05-03645.61
Kozarów2020-05-02645.58
Kozarów2020-05-01645.54
Kozarów2020-04-30645.5
Kozarów2020-04-29645.44
Kozarów2020-04-28645.38
Kozarów2020-04-27645.31
Kozarów2020-04-26645.25
Kozarów2020-04-25645.2
Kozarów2020-04-24645.16
Kozarów2020-04-23645.12
Kozarów2020-04-22645.05
Kozarów2020-04-21645
Kozarów2020-04-20644.95
Kozarów2020-04-19644.89
Kozarów2020-04-18644.84
Kozarów2020-04-17644.77
Kozarów2020-04-16644.73
Kozarów2020-04-15644.67
Kozarów2020-04-14644.61
Kozarów2020-04-13644.55
Kozarów2020-04-12644.5
Kozarów2020-04-11644.44
Kozarów2020-04-10644.38
Kozarów2020-04-09644.33
Kozarów2020-04-08644.27
Kozarów2020-04-07644.22
Kozarów2020-04-06644.17
Kozarów2020-04-05644.12
Kozarów2020-04-04644.08
Kozarów2020-04-03644.02
Kozarów2020-04-02643.95
Kozarów2020-04-01643.9
Kozarów2020-03-31643.83
Kozarów2020-03-30643.77
Kozarów2020-03-29643.69
Kozarów2020-03-28643.63
Kozarów2020-03-27643.56
Kozarów2020-03-26643.5
Kozarów2020-03-25643.42
Kozarów2020-03-24643.35
Kozarów2020-03-23643.29
Kozarów2020-03-22643.23
Kozarów2020-03-21643.17
Kozarów2020-03-20643.1
Kozarów2020-03-19643.04
Kozarów2020-03-18642.97
Kozarów2020-03-17642.91
Kozarów2020-03-16642.83
Kozarów2020-03-15642.76
Kozarów2020-03-14642.7
Kozarów2020-03-13642.61
Kozarów2020-03-12642.55
Kozarów2020-03-11642.48
Kozarów2020-03-10642.42
Kozarów2020-03-09642.34
Kozarów2020-03-08642.25
Kozarów2020-03-07642.17
Kozarów2020-03-06642.09
Kozarów2020-03-05642.03
Kozarów2020-03-04641.97
Kozarów2020-03-03641.9
Kozarów2020-03-02641.82
Kozarów2020-03-01641.75
Kozarów2020-02-29641.67
Kozarów2020-02-28641.59
Kozarów2020-02-27641.52
Kozarów2020-02-26641.44
Kozarów2020-02-25641.35
Kozarów2020-02-24641.26
Kozarów2020-02-23641.17
Kozarów2020-02-22641.08
Kozarów2020-02-21640.99
Kozarów2020-02-20640.89
Kozarów2020-02-19640.79
Kozarów2020-02-18640.71
Kozarów2020-02-17632.17
Kozarów2020-02-16621.67
Kozarów2020-02-15606.97
Kozarów2020-02-14592.07
Kozarów2020-02-13579.2
Kozarów2020-02-12553.8
Kozarów2020-02-11544.77
Kozarów2020-02-10537.1
Kozarów2020-02-09523.09
Kozarów2020-02-08508.22
Kozarów2020-02-07500.53
Kozarów2020-02-06486.49
Kozarów2020-02-05477.17
Kozarów2020-02-04469.53
Kozarów2020-02-03462.52
Kozarów2020-02-02454.98
Kozarów2020-02-01441.76
Kozarów2020-01-31434.23
Kozarów2020-01-30391.97
Kozarów2020-01-29391.97
Kozarów2020-01-28391.97
Kozarów2020-01-27391.97
Kozarów2020-01-26391.97
Kozarów2020-01-25391.97
Kozarów2020-01-24391.97
Kozarów2020-01-23391.97
Kozarów2020-01-22391.97
Kozarów2020-01-21391.97
Kozarów2020-01-20391.97
Kozarów2020-01-19391.97
Kozarów2020-01-18391.97
Kozarów2020-01-17391.97
Kozarów2020-01-16391.97
Kozarów2020-01-15391.97
Kozarów2020-01-14391.97
Kozarów2020-01-13391.97
Kozarów2020-01-12391.97
Kozarów2020-01-11391.97
Kozarów2020-01-10391.97
Kozarów2020-01-09391.97
Kozarów2020-01-08391.97
Kozarów2020-01-07391.97
Kozarów2020-01-06391.97
Kozarów2020-01-05391.97
Kozarów2020-01-04391.97
Kozarów2020-01-03391.97
Kozarów2020-01-02391.97
Kozarów2020-01-01391.97
Kozarów2019-12-31391.97
Kozarów2019-12-30378.49
Kozarów2019-12-29364.79
Kozarów2019-12-28352.95
Kozarów2019-12-27344.41
Kozarów2019-12-26332.9
Kozarów2019-12-25318.32
Kozarów2019-12-24306.85
Kozarów2019-12-23294.41
Kozarów2019-12-22283.75
Kozarów2019-12-21268.84
Kozarów2019-12-20257.87
Kozarów2019-12-19247.03
Kozarów2019-12-18239.99
Kozarów2019-12-17225.92
Kozarów2019-12-16211.58
Kozarów2019-12-15199.01
Kozarów2019-12-14189.06
Kozarów2019-12-13179.33
Kozarów2019-12-12171.77
Kozarów2019-12-11158.45
Kozarów2019-12-10146.2
Kozarów2019-12-09134.61
Kozarów2019-12-08127.6
Kozarów2019-12-07115.97
Kozarów2019-12-06101.76
Kozarów2019-12-0587.44
Kozarów2019-12-0477.27
Kozarów2019-12-0363.43
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.