Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Bęczyn

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Bęczyn2035-02-2014361
Bęczyn2035-02-1914356.5
Bęczyn2035-02-1814350.8
Bęczyn2035-02-1714349.5
Bęczyn2035-02-1614340.3
Bęczyn2035-02-1514337.4
Bęczyn2024-02-1414329.7
Bęczyn2024-02-1314328.2
Bęczyn2024-02-1214325.7
Bęczyn2024-02-1114322.4
Bęczyn2024-02-1014318.7
Bęczyn2024-02-0914318.7
Bęczyn2024-02-0814316
Bęczyn2024-02-0714315.6
Bęczyn2024-02-0614313.9
Bęczyn2024-02-0514312.2
Bęczyn2024-02-0414308.2
Bęczyn2024-02-0314307.8
Bęczyn2024-02-0214301.9
Bęczyn2024-02-0114300.9
Bęczyn2024-01-3114299.9
Bęczyn2024-01-3014289.9
Bęczyn2024-01-2914280.3
Bęczyn2024-01-2814278.4
Bęczyn2024-01-2714277.5
Bęczyn2024-01-2614276.1
Bęczyn2024-01-2514275.6
Bęczyn2024-01-2414275.5
Bęczyn2024-01-2314273.6
Bęczyn2024-01-2214269.9
Bęczyn2024-01-2114269.2
Bęczyn2024-01-2014269
Bęczyn2024-01-1914269
Bęczyn2024-01-1814268.7
Bęczyn2024-01-1714262.2
Bęczyn2024-01-1614255.6
Bęczyn2024-01-1514254
Bęczyn2024-01-1414253.7
Bęczyn2024-01-1314253.7
Bęczyn2024-01-1214253.5
Bęczyn2024-01-1114252.9
Bęczyn2024-01-1014245.9
Bęczyn2024-01-0914239.3
Bęczyn2024-01-0814235.1
Bęczyn2024-01-0714234.2
Bęczyn2024-01-0614233.9
Bęczyn2024-01-0514232.5
Bęczyn2024-01-0414231.9
Bęczyn2024-01-0314231.4
Bęczyn2024-01-0214230.3
Bęczyn2024-01-0114230.2
Bęczyn2023-12-3114226.6
Bęczyn2023-12-3014224.9
Bęczyn2023-12-2914222.9
Bęczyn2023-12-2814217.5
Bęczyn2023-12-2714215
Bęczyn2023-12-2614214.8
Bęczyn2023-12-2514214.3
Bęczyn2023-12-2414213.4
Bęczyn2023-12-2314212.7
Bęczyn2023-12-2214209.7
Bęczyn2023-12-2114209.2
Bęczyn2023-12-2014209.2
Bęczyn2023-12-1914207.1
Bęczyn2023-12-1814206.7
Bęczyn2023-12-1714206.7
Bęczyn2023-12-1734090.01
Bęczyn2023-12-1614206.4
Bęczyn2023-12-1514204.5
Bęczyn2023-12-1533918.75
Bęczyn2023-12-1414204.5
Bęczyn2023-12-1433750.26
Bęczyn2023-12-1314204.2
Bęczyn2023-12-1333589.09
Bęczyn2023-12-1214204.2
Bęczyn2023-12-1233428.31
Bęczyn2023-12-1114204.2
Bęczyn2023-12-1133253.97
Bęczyn2023-12-1014204.2
Bęczyn2023-12-0933094.37
Bęczyn2023-12-0914204.2
Bęczyn2023-12-0814204.2
Bęczyn2023-12-0832919.62
Bęczyn2023-12-0714204.2
Bęczyn2023-12-0732757.17
Bęczyn2023-12-0614204.2
Bęczyn2023-12-0532589.15
Bęczyn2023-12-0514204.2
Bęczyn2023-12-0414204.2
Bęczyn2023-12-0314204.2
Bęczyn2023-12-0214204.2
Bęczyn2023-12-0232419.92
Bęczyn2023-12-0132259.62
Bęczyn2023-12-0114202.4
Bęczyn2023-11-3014201.8
Bęczyn2023-11-3032084.91
Bęczyn2023-11-2914201
Bęczyn2023-11-2931935.32
Bęczyn2023-11-2831779.65
Bęczyn2023-11-2814200.9
Bęczyn2023-11-2714199.2
Bęczyn2023-11-2731621.83
Bęczyn2023-11-2614197.5
Bęczyn2023-11-2631478.99
Bęczyn2023-11-2514196.2
Bęczyn2023-11-2431330.03
Bęczyn2023-11-2414194
Bęczyn2023-11-2314193.8
Bęczyn2023-11-2331184.64
Bęczyn2023-11-2214193.1
Bęczyn2023-11-2231033.65
Bęczyn2023-11-2130886.29
Bęczyn2023-11-2114192.6
Bęczyn2023-11-2014191.5
Bęczyn2023-11-2030731.43
Bęczyn2023-11-1914191.5
Bęczyn2023-11-1814191.5
Bęczyn2023-11-1830579.85
Bęczyn2023-11-1714191
Bęczyn2023-11-1614183
Bęczyn2023-11-1630423.76
Bęczyn2023-11-1514182.3
Bęczyn2023-11-1530267.28
Bęczyn2023-11-1414179.2
Bęczyn2023-11-1430114.91
Bęczyn2023-11-1314177.7
Bęczyn2023-11-1214174.5
Bęczyn2023-11-1229960.64
Bęczyn2023-11-1114173.3
Bęczyn2023-11-1129810.39
Bęczyn2023-11-1029666.59
Bęczyn2023-11-1014171.6
Bęczyn2023-11-0914162.6
Bęczyn2023-11-0814158.7
Bęczyn2023-11-0829520.93
Bęczyn2023-11-0714149.1
Bęczyn2023-11-0729370.88
Bęczyn2023-11-0629219.38
Bęczyn2023-11-0614144.5
Bęczyn2023-11-0514142.8
Bęczyn2023-11-0414134.2
Bęczyn2023-11-0314131.8
Bęczyn2023-11-0329067.55
Bęczyn2023-11-0228923.34
Bęczyn2023-11-0214121.5
Bęczyn2023-11-0114117.3
Bęczyn2023-11-0128773.33
Bęczyn2023-10-3114115.8
Bęczyn2023-10-3128628.35
Bęczyn2023-10-3014107.5
Bęczyn2023-10-3028623.9
Bęczyn2023-10-2914099.7
Bęczyn2023-10-2814098.3
Bęczyn2023-10-2714095.4
Bęczyn2023-10-2614091
Bęczyn2023-10-2514090.4
Bęczyn2023-10-2414076.9
Bęczyn2023-10-2314076.9
Bęczyn2023-10-2214073.9
Bęczyn2023-10-2114067.7
Bęczyn2023-10-2014065.4
Bęczyn2023-10-1914058.7
Bęczyn2023-10-1814048.4
Bęczyn2023-10-1714036.1
Bęczyn2023-10-1614034.1
Bęczyn2023-10-1514026.8
Bęczyn2023-10-1414014.6
Bęczyn2023-10-1314006.3
Bęczyn2023-10-1213998.1
Bęczyn2023-10-1113989.5
Bęczyn2023-10-1013977.9
Bęczyn2023-10-0913974.7
Bęczyn2023-10-0813963.4
Bęczyn2023-10-0713961.2
Bęczyn2023-10-0613951.6
Bęczyn2023-10-0513941.1
Bęczyn2023-10-0413933.5
Bęczyn2023-10-0313919.7
Bęczyn2023-10-0213911
Bęczyn2023-10-0113904.2
Bęczyn2023-09-3013900.4
Bęczyn2023-09-2913885.4
Bęczyn2023-09-2813870.4
Bęczyn2023-09-2713855.2
Bęczyn2023-09-2613844.1
Bęczyn2023-09-2513836.5
Bęczyn2023-09-2413832.2
Bęczyn2023-09-2313828
Bęczyn2023-09-2213814
Bęczyn2023-09-2113799
Bęczyn2023-09-2013786
Bęczyn2023-09-1913784.9
Bęczyn2023-09-1813769.6
Bęczyn2023-09-1713753.8
Bęczyn2023-09-1613736.2
Bęczyn2023-09-1513718.6
Bęczyn2023-09-1413715.1
Bęczyn2023-09-1313699.7
Bęczyn2023-09-1213685.9
Bęczyn2023-09-1113668.9
Bęczyn2023-09-1013654.2
Bęczyn2023-09-0913638.4
Bęczyn2023-09-0813624
Bęczyn2023-09-0713608.8
Bęczyn2023-09-0613594.7
Bęczyn2023-09-0513576.9
Bęczyn2023-09-0413560.9
Bęczyn2023-09-0313550.9
Bęczyn2023-09-0213541.5
Bęczyn2023-09-0113526.3
Bęczyn2023-08-3113515
Bęczyn2023-08-3013507
Bęczyn2023-08-2913494.4
Bęczyn2023-08-2813485.2
Bęczyn2023-08-2713470.1
Bęczyn2023-08-2613454.6
Bęczyn2023-08-2513445.1
Bęczyn2023-08-2413427.3
Bęczyn2023-08-2313409.6
Bęczyn2023-08-2213391.6
Bęczyn2023-08-2113377.4
Bęczyn2023-08-2013361.7
Bęczyn2023-08-1913344.5
Bęczyn2023-08-1813302.2
Bęczyn2023-08-1713302.2
Bęczyn2023-08-1613302.2
Bęczyn2023-08-1513285.1
Bęczyn2023-08-1413266.5
Bęczyn2023-08-1313249.1
Bęczyn2023-08-1213230.7
Bęczyn2023-08-1113210.2
Bęczyn2023-08-1013201.8
Bęczyn2023-08-0913185.9
Bęczyn2023-08-0813170.7
Bęczyn2023-08-0713156.6
Bęczyn2023-08-0613140.6
Bęczyn2023-08-0513136.1
Bęczyn2023-08-0413126.4
Bęczyn2023-08-0313121.8
Bęczyn2023-08-0213110.7
Bęczyn2023-08-0113100.1
Bęczyn2023-07-3113084.9
Bęczyn2023-07-3013074.7
Bęczyn2023-07-2913061.3
Bęczyn2023-07-2813054.5
Bęczyn2023-07-2713042.6
Bęczyn2023-07-2613033.9
Bęczyn2023-07-2513021.6
Bęczyn2023-07-2413009.4
Bęczyn2023-07-2312989.6
Bęczyn2023-07-2212973.9
Bęczyn2023-07-2112961.4
Bęczyn2023-07-2012951.1
Bęczyn2023-07-1912934
Bęczyn2023-07-1812919.1
Bęczyn2023-07-1712911.5
Bęczyn2023-07-1612892.5
Bęczyn2023-07-1512874.6
Bęczyn2023-07-1412859.8
Bęczyn2023-07-1312853.1
Bęczyn2023-07-1212837
Bęczyn2023-07-1112819.9
Bęczyn2023-07-1012802.1
Bęczyn2023-07-0912782.5
Bęczyn2023-07-0812762.5
Bęczyn2023-07-0712744.3
Bęczyn2023-07-0612727.4
Bęczyn2023-07-0412689
Bęczyn2023-07-0312669.8
Bęczyn2023-07-0212652.3
Bęczyn2023-07-0112643.2
Bęczyn2023-06-3012609.9
Bęczyn2023-06-2812595.3
Bęczyn2023-06-2712583.7
Bęczyn2023-06-2612566.9
Bęczyn2023-06-2512535.8
Bęczyn2023-06-2412535.8
Bęczyn2023-06-2312528.6
Bęczyn2023-06-2212511.7
Bęczyn2023-06-2112449.6
Bęczyn2023-06-2012449.6
Bęczyn2023-06-1912449.6
Bęczyn2023-06-1812449.6
Bęczyn2023-06-1712436.7
Bęczyn2023-06-1612427.6
Bęczyn2023-06-1512412
Bęczyn2023-06-1412402.7
Bęczyn2023-06-1312398.7
Bęczyn2023-06-1212380.6
Bęczyn2023-06-1112352.5
Bęczyn2023-06-1012351.8
Bęczyn2023-06-0912338.5
Bęczyn2023-06-0812325.8
Bęczyn2023-06-0712305.2
Bęczyn2023-06-0612290.2
Bęczyn2023-06-0512268.2
Bęczyn2023-06-0412251.2
Bęczyn2023-06-0312227.3
Bęczyn2023-06-0212212.4
Bęczyn2023-06-0112190.7
Bęczyn2023-05-3112167.6
Bęczyn2023-05-3012150.3
Bęczyn2023-05-2912130.5
Bęczyn2023-05-2812112.9
Bęczyn2023-05-2712090.8
Bęczyn2023-05-2612075.5
Bęczyn2023-05-2512062.3
Bęczyn2023-05-2412046.4
Bęczyn2023-05-2312025.8
Bęczyn2023-05-2212013.7
Bęczyn2023-05-2112002.4
Bęczyn2023-05-2011992.8
Bęczyn2023-05-1911988.7
Bęczyn2023-05-1811985.2
Bęczyn2023-05-1711982.7
Bęczyn2023-05-1611971.2
Bęczyn2023-05-1511968.3
Bęczyn2023-05-1411959.3
Bęczyn2023-05-1311943.4
Bęczyn2023-05-1211932.8
Bęczyn2023-05-1111913.4
Bęczyn2023-05-1011891.8
Bęczyn2023-05-0911865
Bęczyn2023-05-0811854.2
Bęczyn2023-05-0711852.1
Bęczyn2023-05-0611840.5
Bęczyn2023-05-0511824.1
Bęczyn2023-05-0411802.2
Bęczyn2023-05-0311795.5
Bęczyn2023-05-0211780.4
Bęczyn2023-05-0111758.7
Bęczyn2023-04-3011748.5
Bęczyn2023-04-2911730.2
Bęczyn2023-04-2811712.3
Bęczyn2023-04-2711695.1
Bęczyn2023-04-2611683.1
Bęczyn2023-04-2511680.7
Bęczyn2023-04-2411662
Bęczyn2023-04-2311641.7
Bęczyn2023-04-2211627.2
Bęczyn2023-04-2111606.5
Bęczyn2023-04-2011591
Bęczyn2023-04-1911584
Bęczyn2023-04-1811572.2
Bęczyn2023-04-1711567.3
Bęczyn2023-04-1611552.7
Bęczyn2023-04-1511546.7
Bęczyn2023-04-1411531.1
Bęczyn2023-04-1311515
Bęczyn2023-04-1211506.9
Bęczyn2023-04-1111481.8
Bęczyn2023-04-1011476.2
Bęczyn2023-04-0911468.9
Bęczyn2023-04-0811455.6
Bęczyn2023-04-0711451
Bęczyn2023-04-0611450.1
Bęczyn2023-04-0511439.7
Bęczyn2023-04-0411429
Bęczyn2023-04-0311428.3
Bęczyn2023-04-0211425.8
Bęczyn2023-04-0111416.6
Bęczyn2023-03-3111407.4
Bęczyn2023-03-3011397.5
Bęczyn2023-03-2911377.9
Bęczyn2023-03-2811370.4
Bęczyn2023-03-2711357.7
Bęczyn2023-03-2611357.7
Bęczyn2023-03-2623627.49
Bęczyn2023-03-2523480.99
Bęczyn2023-03-2511351.3
Bęczyn2023-03-2411342.7
Bęczyn2023-03-2423329.91
Bęczyn2023-03-2311334.6
Bęczyn2023-03-2323183.94
Bęczyn2023-03-2223036.61
Bęczyn2023-03-2211324.4
Bęczyn2023-03-2111322.2
Bęczyn2023-03-2122885.62
Bęczyn2023-03-2011314.8
Bęczyn2023-03-2022733.35
Bęczyn2023-03-1922583.29
Bęczyn2023-03-1911300.4
Bęczyn2023-03-1811282.6
Bęczyn2023-03-1822431.32
Bęczyn2023-03-1711266.2
Bęczyn2023-03-1722277.92
Bęczyn2023-03-1611253.1
Bęczyn2023-03-1622121.1
Bęczyn2023-03-1511249
Bęczyn2023-03-1521975.98
Bęczyn2023-03-1411236.5
Bęczyn2023-03-1421832.69
Bęczyn2023-03-1311227.6
Bęczyn2023-03-1321679.73
Bęczyn2023-03-1211222
Bęczyn2023-03-1221537.03
Bęczyn2023-03-1111219.9
Bęczyn2023-03-1121380.97
Bęczyn2023-03-1011208.2
Bęczyn2023-03-1021228.9
Bęczyn2023-03-0921073.26
Bęczyn2023-03-0911207.1
Bęczyn2023-03-0811202.8
Bęczyn2023-03-0820917.66
Bęczyn2023-03-0711197
Bęczyn2023-03-0720774.47
Bęczyn2023-03-0620624.84
Bęczyn2023-03-0611192.5
Bęczyn2023-03-0511184.8
Bęczyn2023-03-0520472.1
Bęczyn2023-03-0411183.8
Bęczyn2023-03-0420317.51
Bęczyn2023-03-0320163.26
Bęczyn2023-03-0311178
Bęczyn2023-03-0211175.3
Bęczyn2023-03-0220008.8
Bęczyn2023-03-0111160.9
Bęczyn2023-03-0119861.76
Bęczyn2023-02-2811147.6
Bęczyn2023-02-2819714.41
Bęczyn2023-02-2711141.5
Bęczyn2023-02-2719539.06
Bęczyn2023-02-2611140.8
Bęczyn2023-02-2619369.92
Bęczyn2023-02-2519210.07
Bęczyn2023-02-2511136.3
Bęczyn2023-02-2411135.6
Bęczyn2023-02-2419046.84
Bęczyn2023-02-2311124.3
Bęczyn2023-02-2318883.06
Bęczyn2023-02-2211119.5
Bęczyn2023-02-2218722.22
Bęczyn2023-02-2111115.1
Bęczyn2023-02-2118560.84
Bęczyn2023-02-2011110
Bęczyn2023-02-2018398.2
Bęczyn2023-02-1911105.7
Bęczyn2023-02-1918232.35
Bęczyn2023-02-1811098
Bęczyn2023-02-1818065.64
Bęczyn2023-02-1711095
Bęczyn2023-02-1717907.07
Bęczyn2023-02-1611085.2
Bęczyn2023-02-1617744.31
Bęczyn2023-02-1511079.8
Bęczyn2023-02-1517578.72
Bęczyn2023-02-1411077
Bęczyn2023-02-1417413.8
Bęczyn2023-02-1311074.7
Bęczyn2023-02-1317242.31
Bęczyn2023-02-1217081
Bęczyn2023-02-1211066.7
Bęczyn2023-02-1111063.3
Bęczyn2023-02-1116917.43
Bęczyn2023-02-1011058.2
Bęczyn2023-02-1016743.7
Bęczyn2023-02-0916575.82
Bęczyn2023-02-0911048.5
Bęczyn2023-02-0811040.5
Bęczyn2023-02-0816414.06
Bęczyn2023-02-0711040.5
Bęczyn2023-02-0716244.01
Bęczyn2023-02-0611040.1
Bęczyn2023-02-0616068.85
Bęczyn2023-02-0511040.1
Bęczyn2023-02-0515902.55
Bęczyn2023-02-0411040.1
Bęczyn2023-02-0415733.58
Bęczyn2023-02-0311036.1
Bęczyn2023-02-0315570.93
Bęczyn2023-02-0211035.5
Bęczyn2023-02-0215407.04
Bęczyn2023-02-0111033.8
Bęczyn2023-02-0115233.58
Bęczyn2023-01-3111032
Bęczyn2023-01-3115057.88
Bęczyn2023-01-3011031.2
Bęczyn2023-01-3014885.94
Bęczyn2023-01-2914720.82
Bęczyn2023-01-2911028.8
Bęczyn2023-01-2811028.2
Bęczyn2023-01-2814558.12
Bęczyn2023-01-2711026.9
Bęczyn2023-01-2714386.89
Bęczyn2023-01-2611025.9
Bęczyn2023-01-2614222.97
Bęczyn2023-01-2511025.4
Bęczyn2023-01-2514055.57
Bęczyn2023-01-2411024.8
Bęczyn2023-01-2413888.12
Bęczyn2023-01-2311024.7
Bęczyn2023-01-2313723.14
Bęczyn2023-01-2211024.7
Bęczyn2023-01-2213549.32
Bęczyn2023-01-2111024.7
Bęczyn2023-01-2113381.39
Bęczyn2023-01-2011024.7
Bęczyn2023-01-2013215.65
Bęczyn2023-01-1911024.3
Bęczyn2023-01-1913052.33
Bęczyn2023-01-1811023.9
Bęczyn2023-01-1812880.86
Bęczyn2023-01-1711022.6
Bęczyn2023-01-1712707.47
Bęczyn2023-01-1612547.85
Bęczyn2023-01-1611021.9
Bęczyn2023-01-1511020.8
Bęczyn2023-01-1512380.44
Bęczyn2023-01-1411018.7
Bęczyn2023-01-1412219.59
Bęczyn2023-01-1312059.8
Bęczyn2023-01-1311017.1
Bęczyn2023-01-1211015.8
Bęczyn2023-01-1211897.41
Bęczyn2023-01-1111015.2
Bęczyn2023-01-1111735.28
Bęczyn2023-01-1011015.1
Bęczyn2023-01-1011568.62
Bęczyn2023-01-0911014.1
Bęczyn2023-01-0911399.65
Bęczyn2023-01-0811012.8
Bęczyn2023-01-0811237.19
Bęczyn2023-01-0711010.9
Bęczyn2023-01-0711064.24
Bęczyn2023-01-0611010.5
Bęczyn2023-01-0610899.49
Bęczyn2023-01-0511009
Bęczyn2023-01-0510738.25
Bęczyn2023-01-0411003.6
Bęczyn2023-01-0410573.13
Bęczyn2023-01-0311000.7
Bęczyn2023-01-0310401.88
Bęczyn2023-01-0210996.9
Bęczyn2023-01-0210237.39
Bęczyn2023-01-0110992.1
Bęczyn2023-01-0110066.98
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-300
Bęczyn2022-12-309721.8
Bęczyn2022-12-290
Bęczyn2022-12-299555.39
Bęczyn2022-12-289379.97
Bęczyn2022-12-2810981.2
Bęczyn2022-12-270
Bęczyn2022-12-279218.34
Bęczyn2022-12-260
Bęczyn2022-12-269044.17
Bęczyn2022-12-2510977.1
Bęczyn2022-12-258883.79
Bęczyn2022-12-2410976.7
Bęczyn2022-12-248718.42
Bęczyn2022-12-2310976.5
Bęczyn2022-12-238545.56
Bęczyn2022-12-220
Bęczyn2022-12-228376.52
Bęczyn2022-12-2110976.5
Bęczyn2022-12-218205.5
Bęczyn2022-12-2010976.5
Bęczyn2022-12-200
Bęczyn2022-12-1910976.5
Bęczyn2022-12-197869.77
Bęczyn2022-12-1810976.5
Bęczyn2022-12-187697.22
Bęczyn2022-12-1710976.5
Bęczyn2022-12-177531.29
Bęczyn2022-12-1610976.5
Bęczyn2022-12-167359.92
Bęczyn2022-12-157185.28
Bęczyn2022-12-1510976.5
Bęczyn2022-12-1410976.5
Bęczyn2022-12-147023.37
Bęczyn2022-12-1310976.5
Bęczyn2022-12-136858.58
Bęczyn2022-12-126691.8
Bęczyn2022-12-1210976.5
Bęczyn2022-12-110
Bęczyn2022-12-116530.75
Bęczyn2022-12-1010976.5
Bęczyn2022-12-106372.13
Bęczyn2022-12-0910971.8
Bęczyn2022-12-096199.74
Bęczyn2022-12-0810968.4
Bęczyn2022-12-086028.93
Bęczyn2022-12-0710968
Bęczyn2022-12-075862.68
Bęczyn2022-12-0610967.5
Bęczyn2022-12-065686.82
Bęczyn2022-12-0510966
Bęczyn2022-12-055525.14
Bęczyn2022-12-0410965.8
Bęczyn2022-12-045365.8
Bęczyn2022-12-0310964.7
Bęczyn2022-12-035192.85
Bęczyn2022-12-0210964.7
Bęczyn2022-12-025026.31
Bęczyn2022-12-0110964.6
Bęczyn2022-12-014867.04
Bęczyn2022-11-3010964.4
Bęczyn2022-11-304693.44
Bęczyn2022-11-2910963.7
Bęczyn2022-11-2810961.8
Bęczyn2022-11-2710961.8
Bęczyn2022-11-2610961.8
Bęczyn2022-11-2510961.8
Bęczyn2022-11-2410961.8
Bęczyn2022-11-2310960.8
Bęczyn2022-11-2210959.8
Bęczyn2022-11-224544.04
Bęczyn2022-11-2110955.6
Bęczyn2022-11-214396.42
Bęczyn2022-11-2010954.1
Bęczyn2022-11-204248.67
Bęczyn2022-11-194098.6
Bęczyn2022-11-1910953.5
Bęczyn2022-11-1810952.7
Bęczyn2022-11-183945.87
Bęczyn2022-11-1710952.4
Bęczyn2022-11-173644
Bęczyn2022-11-163490.44
Bęczyn2022-11-1610951.8
Bęczyn2022-11-1510948.5
Bęczyn2022-11-153340.96
Bęczyn2022-11-1410948.1
Bęczyn2022-11-143189.8
Bęczyn2022-11-133045.46
Bęczyn2022-11-1310947
Bęczyn2022-11-1210945.8
Bęczyn2022-11-122895.36
Bęczyn2022-11-1110941.9
Bęczyn2022-11-112748.4
Bęczyn2022-11-1010941.1
Bęczyn2022-11-102595.17
Bęczyn2022-11-0910934.3
Bęczyn2022-11-092449.44
Bęczyn2022-11-0810925
Bęczyn2022-11-082297.19
Bęczyn2022-11-0710923.7
Bęczyn2022-11-072151.71
Bęczyn2022-11-0610920.7
Bęczyn2022-11-062006.5
Bęczyn2022-11-0510920.7
Bęczyn2022-11-051848.97
Bęczyn2022-11-0410914.4
Bęczyn2022-11-0310903.9
Bęczyn2022-11-031691.73
Bęczyn2022-11-0210901.2
Bęczyn2022-11-021545.96
Bęczyn2022-11-0110894.7
Bęczyn2022-11-011396.68
Bęczyn2022-10-3110893
Bęczyn2022-10-3010890.7
Bęczyn2022-10-2910883.4
Bęczyn2022-10-2810875.5
Bęczyn2022-10-2710866.6
Bęczyn2022-10-2610862.3
Bęczyn2022-10-2510857.5
Bęczyn2022-10-2410844.9
Bęczyn2022-10-2310844.9
Bęczyn2022-10-2210840.3
Bęczyn2022-10-2110822.3
Bęczyn2022-10-2010822.3
Bęczyn2022-10-1910819
Bęczyn2022-10-1810807.7
Bęczyn2022-10-1710796
Bęczyn2022-10-1610791
Bęczyn2022-10-1510783.8
Bęczyn2022-10-1410775.3
Bęczyn2022-10-1310762
Bęczyn2022-10-1210750.8
Bęczyn2022-10-1110744
Bęczyn2022-10-1010729
Bęczyn2022-10-0910723.4
Bęczyn2022-10-0810710
Bęczyn2022-10-0710695.5
Bęczyn2022-10-0610686.1
Bęczyn2022-10-0510678.3
Bęczyn2022-10-0410673.2
Bęczyn2022-10-0310670.7
Bęczyn2022-10-0210657.5
Bęczyn2022-10-0110657.5
Bęczyn2022-09-3010656.8
Bęczyn2022-09-2910652.8
Bęczyn2022-09-2810642.4
Bęczyn2022-09-2710637.4
Bęczyn2022-09-2610631.9
Bęczyn2022-09-2510624.1
Bęczyn2022-09-2410611.5
Bęczyn2022-09-2310602.7
Bęczyn2022-09-2210596.4
Bęczyn2022-09-2110590.6
Bęczyn2022-09-2010584.3
Bęczyn2022-09-1910576
Bęczyn2022-09-1810569.6
Bęczyn2022-09-1710559.2
Bęczyn2022-09-1610549.1
Bęczyn2022-09-1510543.9
Bęczyn2022-09-1410532.3
Bęczyn2022-09-1310518.9
Bęczyn2022-09-1210516.8
Bęczyn2022-09-1110514.1
Bęczyn2022-09-1010512.9
Bęczyn2022-09-0910506.7
Bęczyn2022-09-0810489.5
Bęczyn2022-09-0710470.6
Bęczyn2022-09-0610451.3
Bęczyn2022-09-0510432
Bęczyn2022-09-0410420.5
Bęczyn2022-09-0310405.9
Bęczyn2022-09-0210386.5
Bęczyn2022-08-3110352.7
Bęczyn2022-08-3010340.5
Bęczyn2022-08-2910330.1
Bęczyn2022-08-2810312.8
Bęczyn2022-08-2710294.9
Bęczyn2022-08-2610276.5
Bęczyn2022-08-2510257.5
Bęczyn2022-08-2410243
Bęczyn2022-08-2310228.2
Bęczyn2022-08-2210215.9
Bęczyn2022-08-2110201.1
Bęczyn2022-08-2010184.3
Bęczyn2022-08-1910166.3
Bęczyn2022-08-1810149.5
Bęczyn2022-08-1710137.5
Bęczyn2022-08-1610128
Bęczyn2022-08-1410106.5
Bęczyn2022-08-1310099.4
Bęczyn2022-08-1210089.4
Bęczyn2022-08-1110073.5
Bęczyn2022-08-1010056.6
Bęczyn2022-08-0910039
Bęczyn2022-08-0810024.9
Bęczyn2022-08-0710002.1
Bęczyn2022-08-069985.8
Bęczyn2022-08-059965.1
Bęczyn2022-08-049943.9
Bęczyn2022-08-039925.8
Bęczyn2022-08-029910
Bęczyn2022-08-019891.7
Bęczyn2022-07-319885.2
Bęczyn2022-07-309876.8
Bęczyn2022-07-299856
Bęczyn2022-07-289839.7
Bęczyn2022-07-279825.2
Bęczyn2022-07-269808.9
Bęczyn2022-07-259787.1
Bęczyn2022-07-249767
Bęczyn2022-07-239746.4
Bęczyn2022-07-229725.6
Bęczyn2022-07-219703.5
Bęczyn2022-07-209681.2
Bęczyn2022-07-199667.9
Bęczyn2022-07-189647
Bęczyn2022-07-179628
Bęczyn2022-07-169613.9
Bęczyn2022-07-159593.1
Bęczyn2022-07-149572.3
Bęczyn2022-07-139554.6
Bęczyn2022-07-129546
Bęczyn2022-07-119531
Bęczyn2022-07-109521.2
Bęczyn2022-07-099504.9
Bęczyn2022-07-089492.5
Bęczyn2022-07-079478.8
Bęczyn2022-07-069467.5
Bęczyn2022-07-059462.8
Bęczyn2022-07-049442.1
Bęczyn2022-07-039432.5
Bęczyn2022-07-029388.5
Bęczyn2022-07-019388.5
Bęczyn2022-06-309382.4
Bęczyn2022-06-299361.3
Bęczyn2022-06-289339.3
Bęczyn2022-06-279316.9
Bęczyn2022-06-269293.3
Bęczyn2022-06-259269.3
Bęczyn2022-06-249248.7
Bęczyn2022-06-239228.7
Bęczyn2022-06-229205.6
Bęczyn2022-06-219190.3
Bęczyn2022-06-209169.6
Bęczyn2022-06-199146.7
Bęczyn2022-06-189125.8
Bęczyn2022-06-179103.4
Bęczyn2022-06-169081.4
Bęczyn2022-06-159065.7
Bęczyn2022-06-149045.8
Bęczyn2022-06-139030.9
Bęczyn2022-06-129008.7
Bęczyn2022-06-118984.5
Bęczyn2022-06-108968.9
Bęczyn2022-06-098949.8
Bęczyn2022-06-088933.6
Bęczyn2022-06-078913.8
Bęczyn2022-06-068891.4
Bęczyn2022-06-058877.7
Bęczyn2022-06-048871.8
Bęczyn2022-06-038848.5
Bęczyn2022-06-028837.7
Bęczyn2022-06-018822.2
Bęczyn2022-05-318798
Bęczyn2022-05-308790
Bęczyn2022-05-298771.2
Bęczyn2022-05-288751.1
Bęczyn2022-05-278744.6
Bęczyn2022-05-268727.5
Bęczyn2022-05-258718.4
Bęczyn2022-05-248700.1
Bęczyn2022-05-238683.9
Bęczyn2022-05-228675.1
Bęczyn2022-05-218661.5
Bęczyn2022-05-208644
Bęczyn2022-05-198619.3
Bęczyn2022-05-188594.1
Bęczyn2022-05-178573.2
Bęczyn2022-05-168551.4
Bęczyn2022-05-158530.3
Bęczyn2022-05-148517
Bęczyn2022-05-138499.2
Bęczyn2022-05-128480.1
Bęczyn2022-05-118460.5
Bęczyn2022-05-108436.8
Bęczyn2022-05-098413.6
Bęczyn2022-05-088397
Bęczyn2022-05-078377.3
Bęczyn2022-05-068366.1
Bęczyn2022-05-058345.2
Bęczyn2022-05-048324.4
Bęczyn2022-05-038305.6
Bęczyn2022-05-028286.6
Bęczyn2022-05-018266.8
Bęczyn2022-04-308248.6
Bęczyn2022-04-298235.4
Bęczyn2022-04-288217.8
Bęczyn2022-04-278203.6
Bęczyn2022-04-268197.2
Bęczyn2022-04-258184
Bęczyn2022-04-248167.4
Bęczyn2022-04-238160
Bęczyn2022-04-228153.6
Bęczyn2022-04-218151.3
Bęczyn2022-04-208147.9
Bęczyn2022-04-198139.8
Bęczyn2022-04-188125.6
Bęczyn2022-04-178112.4
Bęczyn2022-04-168101.8
Bęczyn2022-04-158096.3
Bęczyn2022-04-148075.6
Bęczyn2022-04-138054.9
Bęczyn2022-04-128035.8
Bęczyn2022-04-118023.1
Bęczyn2022-04-108006.4
Bęczyn2022-04-098002.6
Bęczyn2022-04-087989.1
Bęczyn2022-04-077973.9
Bęczyn2022-04-067968.6
Bęczyn2022-04-057963.5
Bęczyn2022-04-047949
Bęczyn2022-04-037946
Bęczyn2022-04-027946
Bęczyn2022-04-017946
Bęczyn2022-03-317944.6
Bęczyn2022-03-307935.9
Bęczyn2022-03-297925.5
Bęczyn2022-03-287906.5
Bęczyn2022-03-277888.4
Bęczyn2022-03-27602.2
Bęczyn2022-03-267878.5
Bęczyn2022-03-26593.06
Bęczyn2022-03-257860.5
Bęczyn2022-03-25576.67
Bęczyn2022-03-247842
Bęczyn2022-03-24562.74
Bęczyn2022-03-237823.5
Bęczyn2022-03-23555.56
Bęczyn2022-03-227805.5
Bęczyn2022-03-22547.46
Bęczyn2022-03-217787.6
Bęczyn2022-03-21541.11
Bęczyn2022-03-207769.5
Bęczyn2022-03-197751.7
Bęczyn2022-03-19526.1
Bęczyn2022-03-187733.1
Bęczyn2022-03-18520.21
Bęczyn2022-03-177715.3
Bęczyn2022-03-17502.96
Bęczyn2022-03-167710
Bęczyn2022-03-16488.48
Bęczyn2022-03-157694.6
Bęczyn2022-03-15478.89
Bęczyn2022-03-147677.1
Bęczyn2022-03-14463.41
Bęczyn2022-03-137661.3
Bęczyn2022-03-13127.71
Bęczyn2022-03-127645.5
Bęczyn2022-03-120
Bęczyn2022-03-117627.6
Bęczyn2022-03-110
Bęczyn2022-03-107616.7
Bęczyn2022-03-100
Bęczyn2022-03-090
Bęczyn2022-03-097616.7
Bęczyn2022-03-087613.8
Bęczyn2022-03-080
Bęczyn2022-03-077609.8
Bęczyn2022-03-067608.1
Bęczyn2022-03-060
Bęczyn2022-03-057606.1
Bęczyn2022-03-050
Bęczyn2022-03-047602.3
Bęczyn2022-03-040
Bęczyn2022-03-037591.1
Bęczyn2022-03-030
Bęczyn2022-03-020
Bęczyn2022-03-027584.8
Bęczyn2022-03-017570.4
Bęczyn2022-03-010
Bęczyn2022-02-280
Bęczyn2022-02-287559
Bęczyn2022-02-277551.7
Bęczyn2022-02-270
Bęczyn2022-02-267540.4
Bęczyn2022-02-260
Bęczyn2022-02-257536.8
Bęczyn2022-02-250
Bęczyn2022-02-247522.2
Bęczyn2022-02-240
Bęczyn2022-02-237518.2
Bęczyn2022-02-230
Bęczyn2022-02-227513.4
Bęczyn2022-02-220
Bęczyn2022-02-217512.4
Bęczyn2022-02-210
Bęczyn2022-02-207509.7
Bęczyn2022-02-200
Bęczyn2022-02-197502.9
Bęczyn2022-02-190
Bęczyn2022-02-180
Bęczyn2022-02-187496.1
Bęczyn2022-02-177493.6
Bęczyn2022-02-170
Bęczyn2022-02-167486.2
Bęczyn2022-02-160
Bęczyn2022-02-150
Bęczyn2022-02-157475.3
Bęczyn2022-02-147462.8
Bęczyn2022-02-140
Bęczyn2022-02-137450.1
Bęczyn2022-02-130
Bęczyn2022-02-127440.9
Bęczyn2022-02-117439.6
Bęczyn2022-02-110
Bęczyn2022-02-107437.4
Bęczyn2022-02-100
Bęczyn2022-02-097432.3
Bęczyn2022-02-090
Bęczyn2022-02-080
Bęczyn2022-02-087429.5
Bęczyn2022-02-077427.9
Bęczyn2022-02-070
Bęczyn2022-02-067425.4
Bęczyn2022-02-060
Bęczyn2022-02-050
Bęczyn2022-02-057423.2
Bęczyn2022-02-047420.6
Bęczyn2022-02-040
Bęczyn2022-02-037417.9
Bęczyn2022-02-0327138.99
Bęczyn2022-02-027416.9
Bęczyn2022-02-0226977.67
Bęczyn2022-02-017412.8
Bęczyn2022-02-0126754.62
Bęczyn2022-01-317408.9
Bęczyn2022-01-3126567.62
Bęczyn2022-01-307407.5
Bęczyn2022-01-3026403.41
Bęczyn2022-01-297399.6
Bęczyn2022-01-2926255.97
Bęczyn2022-01-287399
Bęczyn2022-01-2826099.31
Bęczyn2022-01-277398.3
Bęczyn2022-01-2725905.32
Bęczyn2022-01-267396.7
Bęczyn2022-01-2625753.98
Bęczyn2022-01-257396.1
Bęczyn2022-01-2525522.73
Bęczyn2022-01-247387
Bęczyn2022-01-2425353.25
Bęczyn2022-01-2325120.17
Bęczyn2022-01-237381.1
Bęczyn2022-01-227379.9
Bęczyn2022-01-2224897.2
Bęczyn2022-01-217376.8
Bęczyn2022-01-2124694.42
Bęczyn2022-01-2024500.14
Bęczyn2022-01-207374.9
Bęczyn2022-01-197374.3
Bęczyn2022-01-1924346.62
Bęczyn2022-01-187370.5
Bęczyn2022-01-1824196.63
Bęczyn2022-01-177370.4
Bęczyn2022-01-1724035.45
Bęczyn2022-01-167368.4
Bęczyn2022-01-1623886.97
Bęczyn2022-01-157363.9
Bęczyn2022-01-1523706.96
Bęczyn2022-01-147363.8
Bęczyn2022-01-1423488.35
Bęczyn2022-01-137363.5
Bęczyn2022-01-1323344.18
Bęczyn2022-01-127361.1
Bęczyn2022-01-1223140.71
Bęczyn2022-01-117359.7
Bęczyn2022-01-1122969.49
Bęczyn2022-01-107359.6
Bęczyn2022-01-1022787.39
Bęczyn2022-01-097355.8
Bęczyn2022-01-0922553.54
Bęczyn2022-01-087351.6
Bęczyn2022-01-0822330.68
Bęczyn2022-01-077350.9
Bęczyn2022-01-0722119.71
Bęczyn2022-01-067350.1
Bęczyn2022-01-0621959.41
Bęczyn2022-01-057349.8
Bęczyn2022-01-0521740.34
Bęczyn2022-01-0421564.34
Bęczyn2022-01-047348.8
Bęczyn2022-01-037348.5
Bęczyn2022-01-0321422.34
Bęczyn2022-01-027347.4
Bęczyn2022-01-0221188.22
Bęczyn2022-01-0121006.05
Bęczyn2022-01-017346.8
Bęczyn2021-12-317346.5
Bęczyn2021-12-3120824.61
Bęczyn2021-12-310
Bęczyn2021-12-310
Bęczyn2021-12-310
Bęczyn2021-12-307345.2
Bęczyn2021-12-3020663.35
Bęczyn2021-12-297344.5
Bęczyn2021-12-290
Bęczyn2021-12-2920490.25
Bęczyn2021-12-287341.4
Bęczyn2021-12-2820300
Bęczyn2021-12-277334.4
Bęczyn2021-12-2720075.18
Bęczyn2021-12-267327.3
Bęczyn2021-12-2619916.25
Bęczyn2021-12-257321.6
Bęczyn2021-12-2519750.26
Bęczyn2021-12-247321.5
Bęczyn2021-12-2419516.59
Bęczyn2021-12-237320.9
Bęczyn2021-12-2319297.87
Bęczyn2021-12-227319.6
Bęczyn2021-12-2219137.25
Bęczyn2021-12-217316.1
Bęczyn2021-12-2118914.36
Bęczyn2021-12-207315.3
Bęczyn2021-12-2018715.3
Bęczyn2021-12-1918568.33
Bęczyn2021-12-197315
Bęczyn2021-12-187314.7
Bęczyn2021-12-1818397.57
Bęczyn2021-12-177314
Bęczyn2021-12-1718166.87
Bęczyn2021-12-1617934.64
Bęczyn2021-12-167313.7
Bęczyn2021-12-157313.3
Bęczyn2021-12-150
Bęczyn2021-12-1517777.4
Bęczyn2021-12-147312.6
Bęczyn2021-12-1417570.92
Bęczyn2021-12-137312.3
Bęczyn2021-12-1317410.65
Bęczyn2021-12-127312
Bęczyn2021-12-1217191.84
Bęczyn2021-12-117311.5
Bęczyn2021-12-1117030.97
Bęczyn2021-12-107311.5
Bęczyn2021-12-1016810.92
Bęczyn2021-12-097311.5
Bęczyn2021-12-0916636.54
Bęczyn2021-12-087311.5
Bęczyn2021-12-0816459.87
Bęczyn2021-12-077311.5
Bęczyn2021-12-0716252.22
Bęczyn2021-12-067311.3
Bęczyn2021-12-0616033.29
Bęczyn2021-12-060
Bęczyn2021-12-057310.3
Bęczyn2021-12-0515887.21
Bęczyn2021-12-047307
Bęczyn2021-12-0415658.09
Bęczyn2021-12-0315506.98
Bęczyn2021-12-037302.7
Bęczyn2021-12-027299
Bęczyn2021-12-0215298.56
Bęczyn2021-12-010
Bęczyn2021-12-017296.3
Bęczyn2021-12-0115109.56
Bęczyn2021-11-3014960.53
Bęczyn2021-11-300
Bęczyn2021-11-307294.2
Bęczyn2021-11-297294.2
Bęczyn2021-11-2914758.51
Bęczyn2021-11-287293.1
Bęczyn2021-11-2814579.52
Bęczyn2021-11-277292.6
Bęczyn2021-11-2714407.43
Bęczyn2021-11-267292.4
Bęczyn2021-11-2614214.96
Bęczyn2021-11-257284.6
Bęczyn2021-11-2514056.11
Bęczyn2021-11-247283.4
Bęczyn2021-11-2413850.25
Bęczyn2021-11-237281.4
Bęczyn2021-11-2313711.37
Bęczyn2021-11-227280.4
Bęczyn2021-11-2213568.73
Bęczyn2021-11-217279.8
Bęczyn2021-11-2113375.03
Bęczyn2021-11-207275.8
Bęczyn2021-11-2013165.7
Bęczyn2021-11-197275.5
Bęczyn2021-11-1913011.16
Bęczyn2021-11-187274
Bęczyn2021-11-1812850.16
Bęczyn2021-11-1712641.68
Bęczyn2021-11-177273
Bęczyn2021-11-167266.1
Bęczyn2021-11-1612435.66
Bęczyn2021-11-157265.3
Bęczyn2021-11-1512270.01
Bęczyn2021-11-1412101.72
Bęczyn2021-11-147263.6
Bęczyn2021-11-137256.4
Bęczyn2021-11-1311951.7
Bęczyn2021-11-127255.6
Bęczyn2021-11-1211790.8
Bęczyn2021-11-117247.1
Bęczyn2021-11-1111603.59
Bęczyn2021-11-107237.4
Bęczyn2021-11-1011445.77
Bęczyn2021-11-097233.9
Bęczyn2021-11-0911313.16
Bęczyn2021-11-087231.7
Bęczyn2021-11-0811127.85
Bęczyn2021-11-077227.9
Bęczyn2021-11-0710976.71
Bęczyn2021-11-067219.1
Bęczyn2021-11-0610763.4
Bęczyn2021-11-057209.6
Bęczyn2021-11-0510591.71
Bęczyn2021-11-047207.4
Bęczyn2021-11-0410384.5
Bęczyn2021-11-037200.1
Bęczyn2021-11-0310188.98
Bęczyn2021-11-027193.5
Bęczyn2021-11-0210043.72
Bęczyn2021-11-019879.19
Bęczyn2021-11-017182.3
Bęczyn2021-10-317171.3
Bęczyn2021-10-310
Bęczyn2021-10-307160.2
Bęczyn2021-10-297148.6
Bęczyn2021-10-287141.5
Bęczyn2021-10-277132.2
Bęczyn2021-10-267122.8
Bęczyn2021-10-257110.1
Bęczyn2021-10-247105
Bęczyn2021-10-237100.6
Bęczyn2021-10-227088.7
Bęczyn2021-10-217081.7
Bęczyn2021-10-207075.6
Bęczyn2021-10-197070
Bęczyn2021-10-187066.5
Bęczyn2021-10-177064.5
Bęczyn2021-10-167060.6
Bęczyn2021-10-157052.2
Bęczyn2021-10-147045.3
Bęczyn2021-10-137040.4
Bęczyn2021-10-127036.7
Bęczyn2021-10-117026.6
Bęczyn2021-10-107011.9
Bęczyn2021-10-096997
Bęczyn2021-10-086981.9
Bęczyn2021-10-076967.1
Bęczyn2021-10-066957.2
Bęczyn2021-10-056948.4
Bęczyn2021-10-046934
Bęczyn2021-10-036919
Bęczyn2021-10-026905.8
Bęczyn2021-10-016894.1
Bęczyn2021-09-306893.1
Bęczyn2021-09-296879.6
Bęczyn2021-09-286864.4
Bęczyn2021-09-276848
Bęczyn2021-09-266841.7
Bęczyn2021-09-256837.4
Bęczyn2021-09-246831.3
Bęczyn2021-09-236826.6
Bęczyn2021-09-226813
Bęczyn2021-09-216804
Bęczyn2021-09-206800.5
Bęczyn2021-09-196799.9
Bęczyn2021-09-186797.7
Bęczyn2021-09-176795.9
Bęczyn2021-09-166789.7
Bęczyn2021-09-156772.4
Bęczyn2021-09-146760.1
Bęczyn2021-09-136751
Bęczyn2021-09-126737.1
Bęczyn2021-09-116720.1
Bęczyn2021-09-106701.7
Bęczyn2021-09-096683.4
Bęczyn2021-09-086666.2
Bęczyn2021-09-076648.4
Bęczyn2021-09-066628.9
Bęczyn2021-09-056610.8
Bęczyn2021-09-046591.2
Bęczyn2021-09-036572.1
Bęczyn2021-09-026560.3
Bęczyn2021-09-016552.6
Bęczyn2021-08-316546.3
Bęczyn2021-08-306545.6
Bęczyn2021-08-296541.3
Bęczyn2021-08-286525.4
Bęczyn2021-08-276515.2
Bęczyn2021-08-266511.2
Bęczyn2021-08-256492.6
Bęczyn2021-08-246491.5
Bęczyn2021-08-236489.9
Bęczyn2021-08-226481.5
Bęczyn2021-08-216466.9
Bęczyn2021-08-206453
Bęczyn2021-08-196437.4
Bęczyn2021-08-186426.1
Bęczyn2021-08-170
Bęczyn2021-08-166407.2
Bęczyn2021-08-156388.1
Bęczyn2021-08-146370.2
Bęczyn2021-08-136350.3
Bęczyn2021-08-126328.6
Bęczyn2021-08-110
Bęczyn2021-08-100
Bęczyn2021-08-096279.3
Bęczyn2021-08-086268.3
Bęczyn2021-08-076249.5
Bęczyn2021-08-066246.5
Bęczyn2021-08-056244.3
Bęczyn2021-08-046232.4
Bęczyn2021-08-036218.5
Bęczyn2021-08-026209.9
Bęczyn2021-08-016198.1
Bęczyn2021-07-316186.8
Bęczyn2021-07-306168.1
Bęczyn2021-07-296148.6
Bęczyn2021-07-286128.8
Bęczyn2021-07-276111
Bęczyn2021-07-266097.7
Bęczyn2021-07-256082.6
Bęczyn2021-07-246063.9
Bęczyn2021-07-236048.7
Bęczyn2021-07-226027.8
Bęczyn2021-07-216009
Bęczyn2021-07-205990.3
Bęczyn2021-07-195973.1
Bęczyn2021-07-185954.5
Bęczyn2021-07-175939.3
Bęczyn2021-07-160
Bęczyn2021-07-155900.8
Bęczyn2021-07-145881.1
Bęczyn2021-07-135861.9
Bęczyn2021-07-125842.8
Bęczyn2021-07-115823.8
Bęczyn2021-07-105805.6
Bęczyn2021-07-095784.7
Bęczyn2021-07-085762.5
Bęczyn2021-07-075720.5
Bęczyn2021-07-065717.5
Bęczyn2021-07-055699.3
Bęczyn2021-07-045692.2
Bęczyn2021-07-035689
Bęczyn2021-07-025670
Bęczyn2021-07-015664.2
Bęczyn2021-06-305645.2
Bęczyn2021-06-295623.4
Bęczyn2021-06-285602.2
Bęczyn2021-06-275581
Bęczyn2021-06-265575.5
Bęczyn2021-06-255566.8
Bęczyn2021-06-245546.1
Bęczyn2021-06-235534.6
Bęczyn2021-06-225512.5
Bęczyn2021-06-215489.3
Bęczyn2021-06-205467.8
Bęczyn2021-06-195446.1
Bęczyn2021-06-185422.3
Bęczyn2021-06-175398
Bęczyn2021-06-165377.5
Bęczyn2021-06-155354.8
Bęczyn2021-06-145329.2
Bęczyn2021-06-135316.4
Bęczyn2021-06-125303.7
Bęczyn2021-06-115285.5
Bęczyn2021-06-105269
Bęczyn2021-06-095246.5
Bęczyn2021-06-085223.2
Bęczyn2021-06-075200.3
Bęczyn2021-06-065179.7
Bęczyn2021-06-055167.3
Bęczyn2021-06-045146.5
Bęczyn2021-06-035124.4
Bęczyn2021-06-025104.7
Bęczyn2021-06-015085.2
Bęczyn2021-05-315061.8
Bęczyn2021-05-305051.7
Bęczyn2021-05-295041
Bęczyn2021-05-285028.7
Bęczyn2021-05-275008.9
Bęczyn2021-05-264983.8
Bęczyn2021-05-254976.8
Bęczyn2021-05-244956.8
Bęczyn2021-05-234937.6
Bęczyn2021-05-224928.1
Bęczyn2021-05-214905.1
Bęczyn2021-05-204888.6
Bęczyn2021-05-194880.2
Bęczyn2021-05-184871.2
Bęczyn2021-05-174854.2
Bęczyn2021-05-164839.9
Bęczyn2021-05-154821.9
Bęczyn2021-05-144812.4
Bęczyn2021-05-134797.7
Bęczyn2021-05-124773.7
Bęczyn2021-05-114749.7
Bęczyn2021-05-104725.3
Bęczyn2021-05-094701
Bęczyn2021-05-084687.6
Bęczyn2021-05-074678.6
Bęczyn2021-05-064658.5
Bęczyn2021-05-054643.7
Bęczyn2021-05-044622.4
Bęczyn2021-05-034611.8
Bęczyn2021-05-024605.4
Bęczyn2021-05-014599.9
Bęczyn2021-04-304585.4
Bęczyn2021-04-294570
Bęczyn2021-04-284546.1
Bęczyn2021-04-274530.8
Bęczyn2021-04-264515.9
Bęczyn2021-04-254502.5
Bęczyn2021-04-244484.9
Bęczyn2021-04-234466.5
Bęczyn2021-04-224456.1
Bęczyn2021-04-214442.1
Bęczyn2021-04-204425.9
Bęczyn2021-04-194410.1
Bęczyn2021-04-184401.4
Bęczyn2021-04-174396.3
Bęczyn2021-04-164395
Bęczyn2021-04-154392.8
Bęczyn2021-04-144392.6
Bęczyn2021-04-12672.2
Bęczyn2021-04-11672.16
Bęczyn2021-04-08672.01
Bęczyn2021-04-08672.01
Bęczyn2021-04-08672.01
Bęczyn2021-03-093807
Bęczyn2021-03-09669.93
Bęczyn2021-03-083807
Bęczyn2021-03-08669.83
Bęczyn2021-03-07669.75
Bęczyn2021-03-073807
Bęczyn2021-03-063807
Bęczyn2021-03-06669.66
Bęczyn2021-03-053807
Bęczyn2021-03-05669.59
Bęczyn2021-03-043807
Bęczyn2021-03-04669.51
Bęczyn2021-03-033807
Bęczyn2021-03-03669.44
Bęczyn2021-03-023807
Bęczyn2021-03-02669.36
Bęczyn2021-03-013807
Bęczyn2021-03-01669.26
Bęczyn2021-02-283807
Bęczyn2021-02-28669.17
Bęczyn2021-02-273807
Bęczyn2021-02-27669.06
Bęczyn2021-02-263807
Bęczyn2021-02-26668.98
Bęczyn2021-02-253807
Bęczyn2021-02-25668.89
Bęczyn2021-02-243807
Bęczyn2021-02-24668.77
Bęczyn2021-02-233807
Bęczyn2021-02-23668.65
Bęczyn2021-02-22668.54
Bęczyn2021-02-223807
Bęczyn2021-02-213807
Bęczyn2021-02-21668.42
Bęczyn2021-02-203807
Bęczyn2021-02-20668.34
Bęczyn2021-02-19668.22
Bęczyn2021-02-193807
Bęczyn2021-02-183807
Bęczyn2021-02-18668.12
Bęczyn2021-02-173807
Bęczyn2021-02-17668.02
Bęczyn2021-02-163807
Bęczyn2021-02-16667.91
Bęczyn2021-02-153807
Bęczyn2021-02-15667.83
Bęczyn2021-02-143807
Bęczyn2021-02-14667.73
Bęczyn2021-02-133807
Bęczyn2021-02-13667.64
Bęczyn2021-02-123807
Bęczyn2021-02-12667.52
Bęczyn2021-02-113807
Bęczyn2021-02-11667.42
Bęczyn2021-02-103807
Bęczyn2021-02-10667.32
Bęczyn2021-02-093807
Bęczyn2021-02-09667.24
Bęczyn2021-02-083807
Bęczyn2021-02-08667.16
Bęczyn2021-02-073807
Bęczyn2021-02-07667.07
Bęczyn2021-02-06666.97
Bęczyn2021-02-063807
Bęczyn2021-02-053807
Bęczyn2021-02-05666.88
Bęczyn2021-02-043807
Bęczyn2021-02-04666.76
Bęczyn2021-02-03666.66
Bęczyn2021-02-033807
Bęczyn2021-02-023807
Bęczyn2021-02-02666.57
Bęczyn2021-02-013807
Bęczyn2021-02-01666.47
Bęczyn2021-01-313807
Bęczyn2021-01-31666.35
Bęczyn2021-01-303807
Bęczyn2021-01-30666.24
Bęczyn2021-01-293807
Bęczyn2021-01-29666.15
Bęczyn2021-01-283807
Bęczyn2021-01-28666.06
Bęczyn2021-01-273807
Bęczyn2021-01-27665.98
Bęczyn2021-01-263807
Bęczyn2021-01-26665.89
Bęczyn2021-01-253807
Bęczyn2021-01-25665.78
Bęczyn2021-01-243807
Bęczyn2021-01-24665.69
Bęczyn2021-01-233807
Bęczyn2021-01-23665.62
Bęczyn2021-01-223807
Bęczyn2021-01-22665.51
Bęczyn2021-01-21665.44
Bęczyn2021-01-213807
Bęczyn2021-01-203807
Bęczyn2021-01-20665.36
Bęczyn2021-01-193807
Bęczyn2021-01-19665.26
Bęczyn2021-01-18665.16
Bęczyn2021-01-183806.8
Bęczyn2021-01-173806.8
Bęczyn2021-01-17665.05
Bęczyn2021-01-163806.6
Bęczyn2021-01-16664.98
Bęczyn2021-01-153806.1
Bęczyn2021-01-15664.89
Bęczyn2021-01-143806.1
Bęczyn2021-01-14664.81
Bęczyn2021-01-133806.1
Bęczyn2021-01-13664.7
Bęczyn2021-01-123798.4
Bęczyn2021-01-12664.59
Bęczyn2021-01-113795.3
Bęczyn2021-01-11664.51
Bęczyn2021-01-103794.8
Bęczyn2021-01-10664.4
Bęczyn2021-01-093794.2
Bęczyn2021-01-09664.33
Bęczyn2021-01-083792.2
Bęczyn2021-01-08664.24
Bęczyn2021-01-073792
Bęczyn2021-01-07664.15
Bęczyn2021-01-063790
Bęczyn2021-01-06664.07
Bęczyn2021-01-05663.98
Bęczyn2021-01-053789.7
Bęczyn2021-01-043786.5
Bęczyn2021-01-04663.89
Bęczyn2021-01-033783.3
Bęczyn2021-01-03663.8
Bęczyn2021-01-02663.69
Bęczyn2021-01-023781.6
Bęczyn2021-01-013781.3
Bęczyn2021-01-01663.59
Bęczyn2020-12-313781
Bęczyn2020-12-31663.52
Bęczyn2020-12-303780.7
Bęczyn2020-12-30663.45
Bęczyn2020-12-293777
Bęczyn2020-12-29663.38
Bęczyn2020-12-283774.5
Bęczyn2020-12-28663.29
Bęczyn2020-12-273769.5
Bęczyn2020-12-27663.22
Bęczyn2020-12-263767.5
Bęczyn2020-12-26663.14
Bęczyn2020-12-253766.5
Bęczyn2020-12-25663.03
Bęczyn2020-12-243766.2
Bęczyn2020-12-24662.94
Bęczyn2020-12-233765.6
Bęczyn2020-12-23662.85
Bęczyn2020-12-223764.4
Bęczyn2020-12-22662.78
Bęczyn2020-12-213763.8
Bęczyn2020-12-21662.69
Bęczyn2020-12-203762.8
Bęczyn2020-12-20662.62
Bęczyn2020-12-193761.7
Bęczyn2020-12-19662.53
Bęczyn2020-12-183761.2
Bęczyn2020-12-18662.46
Bęczyn2020-12-173760.7
Bęczyn2020-12-17662.39
Bęczyn2020-12-163759.3
Bęczyn2020-12-16662.31
Bęczyn2020-12-153758.5
Bęczyn2020-12-15662.24
Bęczyn2020-12-14662.15
Bęczyn2020-12-143758.1
Bęczyn2020-12-133758.1
Bęczyn2020-12-13662.08
Bęczyn2020-12-123757.7
Bęczyn2020-12-12662
Bęczyn2020-12-11661.93
Bęczyn2020-12-113757.3
Bęczyn2020-12-103757.3
Bęczyn2020-12-10661.85
Bęczyn2020-12-093757.1
Bęczyn2020-12-09661.76
Bęczyn2020-12-08661.66
Bęczyn2020-12-083756.8
Bęczyn2020-12-073750.4
Bęczyn2020-12-07661.55
Bęczyn2020-12-063749.8
Bęczyn2020-12-06661.48
Bęczyn2020-12-053743.9
Bęczyn2020-12-05661.39
Bęczyn2020-12-043742.6
Bęczyn2020-12-04661.3
Bęczyn2020-12-03661.21
Bęczyn2020-12-033738.7
Bęczyn2020-12-023735.3
Bęczyn2020-12-02661.11
Bęczyn2020-12-013735.2
Bęczyn2020-12-01661
Bęczyn2020-11-3025000
Bęczyn2020-11-30660.92
Bęczyn2020-11-303735.1
Bęczyn2020-11-293735.1
Bęczyn2020-11-29660.84
Bęczyn2020-11-283734.7
Bęczyn2020-11-28660.74
Bęczyn2020-11-27660.66
Bęczyn2020-11-273734.2
Bęczyn2020-11-263733.3
Bęczyn2020-11-26660.59
Bęczyn2020-11-253725.9
Bęczyn2020-11-25660.52
Bęczyn2020-11-243723.4
Bęczyn2020-11-24660.44
Bęczyn2020-11-233722.8
Bęczyn2020-11-23660.37
Bęczyn2020-11-223718.7
Bęczyn2020-11-22660.28
Bęczyn2020-11-213718.3
Bęczyn2020-11-21660.2
Bęczyn2020-11-203714.4
Bęczyn2020-11-20660.14
Bęczyn2020-11-193708.5
Bęczyn2020-11-19660.05
Bęczyn2020-11-183706.2
Bęczyn2020-11-18659.96
Bęczyn2020-11-17659.87
Bęczyn2020-11-173665.4
Bęczyn2020-11-163665.4
Bęczyn2020-11-16659.8
Bęczyn2020-11-153665.4
Bęczyn2020-11-15659.71
Bęczyn2020-11-14659.64
Bęczyn2020-11-143665.4
Bęczyn2020-11-133665.4
Bęczyn2020-11-13659.57
Bęczyn2020-11-123665.4
Bęczyn2020-11-12659.48
Bęczyn2020-11-11659.41
Bęczyn2020-11-113665.4
Bęczyn2020-11-103665.4
Bęczyn2020-11-10659.32
Bęczyn2020-11-093665.4
Bęczyn2020-11-09659.25
Bęczyn2020-11-083665.4
Bęczyn2020-11-08659.15
Bęczyn2020-11-073665.4
Bęczyn2020-11-07659.08
Bęczyn2020-11-063665.4
Bęczyn2020-11-06659.01
Bęczyn2020-11-053665.4
Bęczyn2020-11-05658.91
Bęczyn2020-11-043665.4
Bęczyn2020-11-04658.83
Bęczyn2020-11-033665.4
Bęczyn2020-11-03658.74
Bęczyn2020-11-023663
Bęczyn2020-11-02658.65
Bęczyn2020-11-01658.58
Bęczyn2020-11-013659.4
Bęczyn2020-10-313654.1
Bęczyn2020-10-31658.48
Bęczyn2020-10-293577.8
Bęczyn2020-10-283577.8
Bęczyn2020-10-28658.29
Bęczyn2020-10-273577.8
Bęczyn2020-10-27658.22
Bęczyn2020-10-263577.8
Bęczyn2020-10-26658.16
Bęczyn2020-10-253577.8
Bęczyn2020-10-25658.11
Bęczyn2020-10-243577.8
Bęczyn2020-10-24658.05
Bęczyn2020-10-233577.8
Bęczyn2020-10-23657.99
Bęczyn2020-10-223577.8
Bęczyn2020-10-22657.94
Bęczyn2020-10-21657.86
Bęczyn2020-10-213577.8
Bęczyn2020-10-203577.8
Bęczyn2020-10-20657.78
Bęczyn2020-10-193577.8
Bęczyn2020-10-19657.72
Bęczyn2020-10-18657.66
Bęczyn2020-10-183577.8
Bęczyn2020-10-173577.8
Bęczyn2020-10-17657.6
Bęczyn2020-10-163577.8
Bęczyn2020-10-16657.54
Bęczyn2020-10-153577.8
Bęczyn2020-10-15657.48
Bęczyn2020-10-143577.8
Bęczyn2020-10-14657.41
Bęczyn2020-10-133577.3
Bęczyn2020-10-13657.36
Bęczyn2020-10-123576.7
Bęczyn2020-10-12657.31
Bęczyn2020-10-113575.8
Bęczyn2020-10-11657.24
Bęczyn2020-10-103567.2
Bęczyn2020-10-10657.16
Bęczyn2020-10-093555.2
Bęczyn2020-10-09657.11
Bęczyn2020-10-083552
Bęczyn2020-10-08657.05
Bęczyn2020-10-073545.5
Bęczyn2020-10-07656.99
Bęczyn2020-10-063533
Bęczyn2020-10-06656.94
Bęczyn2020-10-05656.88
Bęczyn2020-10-053524.5
Bęczyn2020-10-043513.3
Bęczyn2020-10-04656.82
Bęczyn2020-10-033500.7
Bęczyn2020-10-03656.76
Bęczyn2020-10-02656.69
Bęczyn2020-10-023497.4
Bęczyn2020-10-013496.3
Bęczyn2020-10-01656.61
Bęczyn2020-09-303495.8
Bęczyn2020-09-30656.56
Bęczyn2020-09-293493.1
Bęczyn2020-09-29656.53
Bęczyn2020-09-283480.1
Bęczyn2020-09-28656.49
Bęczyn2020-09-273477.8
Bęczyn2020-09-27656.45
Bęczyn2020-09-263474.3
Bęczyn2020-09-26656.41
Bęczyn2020-09-253461.3
Bęczyn2020-09-243447.5
Bęczyn2020-09-24656.33
Bęczyn2020-09-233432
Bęczyn2020-09-23656.29
Bęczyn2020-09-22656.25
Bęczyn2020-09-223416.1
Bęczyn2020-09-213399.9
Bęczyn2020-09-21656.21
Bęczyn2020-09-203387
Bęczyn2020-09-20656.18
Bęczyn2020-09-193370.6
Bęczyn2020-09-19656.14
Bęczyn2020-09-183353.2
Bęczyn2020-09-18656.1
Bęczyn2020-09-173347.2
Bęczyn2020-09-17656.06
Bęczyn2020-09-163331.9
Bęczyn2020-09-16656.03
Bęczyn2020-09-153315.1
Bęczyn2020-09-15656
Bęczyn2020-09-143298.4
Bęczyn2020-09-14655.93
Bęczyn2020-09-133282.9
Bęczyn2020-09-13655.9
Bęczyn2020-09-12655.87
Bęczyn2020-09-123265.7
Bęczyn2020-09-113249.6
Bęczyn2020-09-11655.84
Bęczyn2020-09-103237.4
Bęczyn2020-09-10655.81
Bęczyn2020-09-09655.77
Bęczyn2020-09-093223.1
Bęczyn2020-09-083206.4
Bęczyn2020-09-08655.74
Bęczyn2020-09-073200.6
Bęczyn2020-09-07655.71
Bęczyn2020-09-06655.66
Bęczyn2020-09-063198.5
Bęczyn2020-09-053182.6
Bęczyn2020-09-05655.63
Bęczyn2020-09-043164.8
Bęczyn2020-09-04655.59
Bęczyn2020-09-033146
Bęczyn2020-09-03655.55
Bęczyn2020-09-023140.6
Bęczyn2020-09-02655.51
Bęczyn2020-09-013139.1
Bęczyn2020-09-01655.48
Bęczyn2020-08-313122.3
Bęczyn2020-08-31655.44
Bęczyn2020-08-303104.9
Bęczyn2020-08-30655.43
Bęczyn2020-08-293091.6
Bęczyn2020-08-29655.41
Bęczyn2020-08-282878.9
Bęczyn2020-08-28655.39
Bęczyn2020-08-27655.37
Bęczyn2020-08-272878.9
Bęczyn2020-08-262878.9
Bęczyn2020-08-26655.35
Bęczyn2020-08-252878.9
Bęczyn2020-08-25655.34
Bęczyn2020-08-24655.32
Bęczyn2020-08-242878.9
Bęczyn2020-08-232878.9
Bęczyn2020-08-23655.3
Bęczyn2020-08-222878.9
Bęczyn2020-08-22655.28
Bęczyn2020-08-21655.26
Bęczyn2020-08-212878.9
Bęczyn2020-08-202878.9
Bęczyn2020-08-20655.24
Bęczyn2020-08-192878.9
Bęczyn2020-08-19655.22
Bęczyn2020-08-182878.9
Bęczyn2020-08-18655.2
Bęczyn2020-08-172878.9
Bęczyn2020-08-17655.18
Bęczyn2020-08-162878.9
Bęczyn2020-08-16655.16
Bęczyn2020-08-152878.9
Bęczyn2020-08-15655.15
Bęczyn2020-08-142878.9
Bęczyn2020-08-14655.13
Bęczyn2020-08-132859.4
Bęczyn2020-08-13655.11
Bęczyn2020-08-122837.9
Bęczyn2020-08-12655.09
Bęczyn2020-08-11655.07
Bęczyn2020-08-112821.2
Bęczyn2020-08-102804
Bęczyn2020-08-10655.05
Bęczyn2020-08-092786
Bęczyn2020-08-09655.03
Bęczyn2020-08-08655.01
Bęczyn2020-08-082767.6
Bęczyn2020-08-072750.1
Bęczyn2020-08-07654.99
Bęczyn2020-08-062730.1
Bęczyn2020-08-06654.97
Bęczyn2020-08-05654.96
Bęczyn2020-08-052723.4
Bęczyn2020-08-042715.3
Bęczyn2020-08-04654.94
Bęczyn2020-08-032697.3
Bęczyn2020-08-03654.93
Bęczyn2020-08-022676.9
Bęczyn2020-08-02654.91
Bęczyn2020-08-012665
Bęczyn2020-08-01654.89
Bęczyn2020-07-312644.2
Bęczyn2020-07-31654.87
Bęczyn2020-07-302624.3
Bęczyn2020-07-30654.85
Bęczyn2020-07-292605.5
Bęczyn2020-07-29654.83
Bęczyn2020-07-282584.3
Bęczyn2020-07-28654.81
Bęczyn2020-07-272574.1
Bęczyn2020-07-27654.8
Bęczyn2020-07-26654.78
Bęczyn2020-07-262553.5
Bęczyn2020-07-252532.2
Bęczyn2020-07-25654.77
Bęczyn2020-07-242510.1
Bęczyn2020-07-24654.75
Bęczyn2020-07-23654.73
Bęczyn2020-07-232494.3
Bęczyn2020-07-222474.5
Bęczyn2020-07-22654.71
Bęczyn2020-07-212456.1
Bęczyn2020-07-21654.69
Bęczyn2020-07-202435.4
Bęczyn2020-07-20654.67
Bęczyn2020-07-192422.7
Bęczyn2020-07-19654.65
Bęczyn2020-07-18654.63
Bęczyn2020-07-182404.5
Bęczyn2020-07-172391.6
Bęczyn2020-07-17654.61
Bęczyn2020-07-162378
Bęczyn2020-07-16654.59
Bęczyn2020-07-15654.57
Bęczyn2020-07-152355.7
Bęczyn2020-07-142336.5
Bęczyn2020-07-14654.55
Bęczyn2020-07-132322.3
Bęczyn2020-07-13654.53
Bęczyn2020-07-12654.51
Bęczyn2020-07-122305.2
Bęczyn2020-07-112302
Bęczyn2020-07-11654.49
Bęczyn2020-07-102280.5
Bęczyn2020-07-10654.47
Bęczyn2020-07-092266.4
Bęczyn2020-07-09654.45
Bęczyn2020-07-082254.7
Bęczyn2020-07-08654.43
Bęczyn2020-07-072238.7
Bęczyn2020-07-07654.41
Bęczyn2020-07-062219.5
Bęczyn2020-07-06654.39
Bęczyn2020-07-052195.7
Bęczyn2020-07-05654.37
Bęczyn2020-07-042174
Bęczyn2020-07-04654.36
Bęczyn2020-07-032164.9
Bęczyn2020-07-03654.35
Bęczyn2020-07-02654.33
Bęczyn2020-07-022158.1
Bęczyn2020-07-012136
Bęczyn2020-07-01654.31
Bęczyn2020-06-302113.5
Bęczyn2020-06-30654.29
Bęczyn2020-06-29654.26
Bęczyn2020-06-292095.9
Bęczyn2020-06-282074.1
Bęczyn2020-06-28654.24
Bęczyn2020-06-272054.3
Bęczyn2020-06-27654.21
Bęczyn2020-06-26654.17
Bęczyn2020-06-262034.7
Bęczyn2020-06-252031.7
Bęczyn2020-06-252027.4
Bęczyn2020-06-25654.14
Bęczyn2020-06-25654.14
Bęczyn2020-06-25654.14
Bęczyn2020-06-24654.11
Bęczyn2020-06-23654.08
Bęczyn2020-06-22654.05
Bęczyn2020-06-21654.02
Bęczyn2020-06-20654
Bęczyn2020-06-19653.98
Bęczyn2020-06-18653.96
Bęczyn2020-06-17653.93
Bęczyn2020-06-16653.9
Bęczyn2020-06-15653.87
Bęczyn2020-06-14653.85
Bęczyn2020-06-13653.82
Bęczyn2020-06-12653.79
Bęczyn2020-06-11653.77
Bęczyn2020-06-10653.73
Bęczyn2020-06-09653.71
Bęczyn2020-06-08653.69
Bęczyn2020-06-07653.67
Bęczyn2020-06-06653.64
Bęczyn2020-06-05653.61
Bęczyn2020-06-04653.58
Bęczyn2020-06-03653.55
Bęczyn2020-06-02653.53
Bęczyn2020-06-01653.5
Bęczyn2020-05-31653.47
Bęczyn2020-05-30653.43
Bęczyn2020-05-29653.4
Bęczyn2020-05-28653.37
Bęczyn2020-05-27653.33
Bęczyn2020-05-26653.3
Bęczyn2020-05-25653.26
Bęczyn2020-05-24653.23
Bęczyn2020-05-23653.2
Bęczyn2020-05-22653.17
Bęczyn2020-05-21653.13
Bęczyn2020-05-19653.05
Bęczyn2020-05-18653.01
Bęczyn2020-05-17652.97
Bęczyn2020-05-16652.93
Bęczyn2020-05-15652.9
Bęczyn2020-05-14652.86
Bęczyn2020-05-13652.82
Bęczyn2020-05-12652.79
Bęczyn2020-05-11652.74
Bęczyn2020-05-10652.71
Bęczyn2020-05-09652.67
Bęczyn2020-05-08652.64
Bęczyn2020-05-07652.6
Bęczyn2020-05-06652.57
Bęczyn2020-05-05652.54
Bęczyn2020-05-04652.5
Bęczyn2020-05-03652.46
Bęczyn2020-05-02652.42
Bęczyn2020-05-01652.38
Bęczyn2020-04-30652.35
Bęczyn2020-04-29652.31
Bęczyn2020-04-28652.27
Bęczyn2020-04-27652.21
Bęczyn2020-04-26652.16
Bęczyn2020-04-25652.11
Bęczyn2020-04-24652.06
Bęczyn2020-04-23652
Bęczyn2020-04-22651.95
Bęczyn2020-04-21651.89
Bęczyn2020-04-20651.85
Bęczyn2020-04-20986.2
Bęczyn2020-04-19963.9
Bęczyn2020-04-19651.79
Bęczyn2020-04-18941.4
Bęczyn2020-04-18651.74
Bęczyn2020-04-17651.69
Bęczyn2020-04-17918.6
Bęczyn2020-04-16896.5
Bęczyn2020-04-16651.63
Bęczyn2020-04-15895.1
Bęczyn2020-04-15651.59
Bęczyn2020-04-14651.53
Bęczyn2020-04-13651.47
Bęczyn2020-04-12651.43
Bęczyn2020-04-11651.38
Bęczyn2020-04-10651.31
Bęczyn2020-04-09651.26
Bęczyn2020-04-08651.2
Bęczyn2020-04-07651.14
Bęczyn2020-04-06651.08
Bęczyn2020-04-05651.02
Bęczyn2020-04-04650.96
Bęczyn2020-04-03650.89
Bęczyn2020-04-02650.82
Bęczyn2020-04-01650.77
Bęczyn2020-03-31650.73
Bęczyn2020-03-30650.65
Bęczyn2020-03-29650.56
Bęczyn2020-03-28650.5
Bęczyn2020-03-27650.45
Bęczyn2020-03-26650.39
Bęczyn2020-03-25650.3
Bęczyn2020-03-24650.23
Bęczyn2020-03-23650.16
Bęczyn2020-03-22650.08
Bęczyn2020-03-21650.02
Bęczyn2020-03-20649.94
Bęczyn2020-03-19649.88
Bęczyn2020-03-18649.81
Bęczyn2020-03-17649.75
Bęczyn2020-03-16649.68
Bęczyn2020-03-15649.61
Bęczyn2020-03-14649.52
Bęczyn2020-03-13649.44
Bęczyn2020-03-12649.37
Bęczyn2020-03-11649.28
Bęczyn2020-03-10649.21
Bęczyn2020-03-09649.13
Bęczyn2020-03-08649.08
Bęczyn2020-03-07649
Bęczyn2020-03-06648.93
Bęczyn2020-03-05648.88
Bęczyn2020-03-04648.82
Bęczyn2020-03-03648.76
Bęczyn2020-03-02648.7
Bęczyn2020-03-01648.62
Bęczyn2020-02-29648.54
Bęczyn2020-02-28648.46
Bęczyn2020-02-27648.36
Bęczyn2020-02-26648.27
Bęczyn2020-02-25648.16
Bęczyn2020-02-24648.09
Bęczyn2020-02-23648.02
Bęczyn2020-02-22647.91
Bęczyn2020-02-21647.81
Bęczyn2020-02-20647.71
Bęczyn2020-02-19647.62
Bęczyn2020-02-18647.54
Bęczyn2020-02-17635.75
Bęczyn2020-02-16620.54
Bęczyn2020-02-15606.9
Bęczyn2020-02-14591.25
Bęczyn2020-02-13584.59
Bęczyn2020-02-12555.47
Bęczyn2020-02-11546.45
Bęczyn2020-02-10535.81
Bęczyn2020-02-09527.48
Bęczyn2020-02-08512.64
Bęczyn2020-02-07505.8
Bęczyn2020-02-06492.9
Bęczyn2020-02-05480.1
Bęczyn2020-02-04471.24
Bęczyn2020-02-03456.65
Bęczyn2020-02-02443.71
Bęczyn2020-02-01434.01
Bęczyn2020-01-31424.47
Bęczyn2020-01-30390.45
Bęczyn2020-01-29390.45
Bęczyn2020-01-28390.45
Bęczyn2020-01-27390.45
Bęczyn2020-01-26390.45
Bęczyn2020-01-25390.45
Bęczyn2020-01-24390.45
Bęczyn2020-01-23390.45
Bęczyn2020-01-22390.45
Bęczyn2020-01-21390.45
Bęczyn2020-01-20390.45
Bęczyn2020-01-19390.45
Bęczyn2020-01-18390.45
Bęczyn2020-01-17390.45
Bęczyn2020-01-16390.45
Bęczyn2020-01-15390.45
Bęczyn2020-01-14390.45
Bęczyn2020-01-13390.45
Bęczyn2020-01-12390.45
Bęczyn2020-01-11390.45
Bęczyn2020-01-10390.45
Bęczyn2020-01-09390.45
Bęczyn2020-01-08390.45
Bęczyn2020-01-07390.45
Bęczyn2020-01-06390.45
Bęczyn2020-01-05390.45
Bęczyn2020-01-04390.45
Bęczyn2020-01-03390.45
Bęczyn2020-01-02390.45
Bęczyn2020-01-01390.45
Bęczyn2019-12-31390.45
Bęczyn2019-12-30378.48
Bęczyn2019-12-29367.76
Bęczyn2019-12-28353.46
Bęczyn2019-12-27346.36
Bęczyn2019-12-26331.58
Bęczyn2019-12-25321.4
Bęczyn2019-12-24311.63
Bęczyn2019-12-23304.31
Bęczyn2019-12-22295.55
Bęczyn2019-12-21280.8
Bęczyn2019-12-20269.74
Bęczyn2019-12-19262.93
Bęczyn2019-12-18248.26
Bęczyn2019-12-17236.89
Bęczyn2019-12-16224.43
Bęczyn2019-12-15209.46
Bęczyn2019-12-14194.7
Bęczyn2019-12-13185.01
Bęczyn2019-12-12175.7
Bęczyn2019-12-11164.95
Bęczyn2019-12-10158.27
Bęczyn2019-12-09142.85
Bęczyn2019-12-08130.87
Bęczyn2019-12-07123.64
Bęczyn2019-12-06108.24
Bęczyn2019-12-05100.14
Bęczyn2019-12-0486.54
Bęczyn2019-12-0378.28
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.