Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Bęczyn

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Bęczyn2023-12-1770120.74
Bęczyn2023-12-1569956.5
Bęczyn2023-12-1469796.97
Bęczyn2023-12-1369621.13
Bęczyn2023-12-1269450.12
Bęczyn2023-12-1169287.21
Bęczyn2023-12-0969124.31
Bęczyn2023-12-0868949.75
Bęczyn2023-12-0768781.9
Bęczyn2023-12-0568612.23
Bęczyn2023-12-0268439.56
Bęczyn2023-12-0168273.31
Bęczyn2023-11-3068113.3
Bęczyn2023-11-2967968.47
Bęczyn2023-11-2867814.29
Bęczyn2023-11-2767662.77
Bęczyn2023-11-2667518.88
Bęczyn2023-11-2467363.67
Bęczyn2023-11-2367214.61
Bęczyn2023-11-2267061.42
Bęczyn2023-11-2166918.64
Bęczyn2023-11-2066763.92
Bęczyn2023-11-1866613.49
Bęczyn2023-11-1666465.76
Bęczyn2023-11-1566319.97
Bęczyn2023-11-1466162.09
Bęczyn2023-11-1266011.5
Bęczyn2023-11-1165864.99
Bęczyn2023-11-1065720.81
Bęczyn2023-11-0865574.16
Bęczyn2023-11-0765430.47
Bęczyn2023-11-0665286.26
Bęczyn2023-11-0365134.9
Bęczyn2023-11-0264988.88
Bęczyn2023-11-0164845.46
Bęczyn2023-10-3164695.35
Bęczyn2023-10-3064691.2
Bęczyn2023-03-2659737.02
Bęczyn2023-03-2559594.15
Bęczyn2023-03-2459436.58
Bęczyn2023-03-2359290
Bęczyn2023-03-2259144.78
Bęczyn2023-03-2158986.99
Bęczyn2023-03-2058838.79
Bęczyn2023-03-1958685.47
Bęczyn2023-03-1858542.33
Bęczyn2023-03-1758398.21
Bęczyn2023-03-1658246.12
Bęczyn2023-03-1558093.17
Bęczyn2023-03-1457943.43
Bęczyn2023-03-1357799.05
Bęczyn2023-03-1257646.48
Bęczyn2023-03-1157489.69
Bęczyn2023-03-1057340.63
Bęczyn2023-03-0957182.64
Bęczyn2023-03-0857027.5
Bęczyn2023-03-0756877.86
Bęczyn2023-03-0656732.34
Bęczyn2023-03-0556576.36
Bęczyn2023-03-0456432.6
Bęczyn2023-03-0356282.03
Bęczyn2023-03-0256129.15
Bęczyn2023-03-0155981.1
Bęczyn2023-02-2855830.8
Bęczyn2023-02-2755656.15
Bęczyn2023-02-2655482.54
Bęczyn2023-02-2555322.94
Bęczyn2023-02-2455152.68
Bęczyn2023-02-2354991.49
Bęczyn2023-02-2254827.87
Bęczyn2023-02-2154659.17
Bęczyn2023-02-2054492.8
Bęczyn2023-02-1954318.56
Bęczyn2023-02-1854143.75
Bęczyn2023-02-1753982.66
Bęczyn2023-02-1653813.8
Bęczyn2023-02-1553653.11
Bęczyn2023-02-1453486.72
Bęczyn2023-02-1353318.36
Bęczyn2023-02-1253148.94
Bęczyn2023-02-1152973.96
Bęczyn2023-02-1052810.77
Bęczyn2023-02-0952636.31
Bęczyn2023-02-0852471.81
Bęczyn2023-02-0752310.27
Bęczyn2023-02-0652136.69
Bęczyn2023-02-0551962.34
Bęczyn2023-02-0451791.03
Bęczyn2023-02-0351625.39
Bęczyn2023-02-0251453.04
Bęczyn2023-02-0151293.23
Bęczyn2023-01-3151129.44
Bęczyn2023-01-3050964.12
Bęczyn2023-01-2950797.89
Bęczyn2023-01-2850621.96
Bęczyn2023-01-2750446.08
Bęczyn2023-01-2650276.75
Bęczyn2023-01-2550109.62
Bęczyn2023-01-2449951.04
Bęczyn2023-01-2349779.1
Bęczyn2023-01-2249607.34
Bęczyn2023-01-2149441.28
Bęczyn2023-01-2049266.25
Bęczyn2023-01-1949106.74
Bęczyn2023-01-1848937.77
Bęczyn2023-01-1748763.26
Bęczyn2023-01-1648590.06
Bęczyn2023-01-1548414.1
Bęczyn2023-01-1448243.8
Bęczyn2023-01-1348081.7
Bęczyn2023-01-1247914.14
Bęczyn2023-01-1147751.36
Bęczyn2023-01-1047584.82
Bęczyn2023-01-0947416.8
Bęczyn2023-01-0847250.22
Bęczyn2023-01-0747076.87
Bęczyn2023-01-0646913.97
Bęczyn2023-01-0546740.37
Bęczyn2023-01-0446580.82
Bęczyn2023-01-0346416.43
Bęczyn2023-01-0246249.29
Bęczyn2023-01-0146089.29
Bęczyn2022-12-3145919.24
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-3045750.49
Bęczyn2022-12-2945577.18
Bęczyn2022-12-2845411.74
Bęczyn2022-12-2745249.47
Bęczyn2022-12-2645073.53
Bęczyn2022-12-2544898.97
Bęczyn2022-12-2444733.46
Bęczyn2022-12-2344566.6
Bęczyn2022-12-2244394.58
Bęczyn2022-12-2144229.29
Bęczyn2022-12-2044060.08
Bęczyn2022-12-1943889.69
Bęczyn2022-12-1843724.88
Bęczyn2022-12-1743558.78
Bęczyn2022-12-1643389.24
Bęczyn2022-12-1543220.16
Bęczyn2022-12-1443053.93
Bęczyn2022-12-1342894.58
Bęczyn2022-12-1242728.08
Bęczyn2022-12-1142557.52
Bęczyn2022-12-1042390.19
Bęczyn2022-12-0942218.27
Bęczyn2022-12-0842044.1
Bęczyn2022-12-0741869.78
Bęczyn2022-12-0641707
Bęczyn2022-12-0541531.77
Bęczyn2022-12-0441355.94
Bęczyn2022-12-0341185.96
Bęczyn2022-12-0241011.78
Bęczyn2022-12-0140852.64
Bęczyn2022-11-3040681.68
Bęczyn2022-11-2240537.55
Bęczyn2022-11-2140393.92
Bęczyn2022-11-2040240.87
Bęczyn2022-11-1940092.69
Bęczyn2022-11-1839935.82
Bęczyn2022-11-1739631.51
Bęczyn2022-11-1639487
Bęczyn2022-11-1539330.26
Bęczyn2022-11-1439174.46
Bęczyn2022-11-1339017.91
Bęczyn2022-11-1238863.35
Bęczyn2022-11-1138709.18
Bęczyn2022-11-1038557.85
Bęczyn2022-11-0938412.09
Bęczyn2022-11-0838267.63
Bęczyn2022-11-0738121.84
Bęczyn2022-11-0637963.75
Bęczyn2022-11-0537811.46
Bęczyn2022-11-0337668.48
Bęczyn2022-11-0237512.82
Bęczyn2022-11-0137369.55
Bęczyn2022-03-2736575.37
Bęczyn2022-03-2636566.16
Bęczyn2022-03-2536547.47
Bęczyn2022-03-2436531.41
Bęczyn2022-03-2336523.68
Bęczyn2022-03-2236515.53
Bęczyn2022-03-2136508.65
Bęczyn2022-03-1936493.92
Bęczyn2022-03-1836485.4
Bęczyn2022-03-1736471.24
Bęczyn2022-03-1636455.21
Bęczyn2022-03-1536446.19
Bęczyn2022-03-1436433.01
Bęczyn2022-03-1336093.34
Bęczyn2022-03-1235785.96
Bęczyn2022-03-1135457.05
Bęczyn2022-03-1035099.25
Bęczyn2022-03-0934749.96
Bęczyn2022-03-0834422.35
Bęczyn2022-03-0633923.79
Bęczyn2022-03-0533748.46
Bęczyn2022-03-0433262.18
Bęczyn2022-03-0333115.02
Bęczyn2022-03-0232943.61
Bęczyn2022-03-0132742.77
Bęczyn2022-02-2832614.62
Bęczyn2022-02-2732441.86
Bęczyn2022-02-2632265.48
Bęczyn2022-02-2532082.23
Bęczyn2022-02-2431918.5
Bęczyn2022-02-2331715.78
Bęczyn2022-02-2231546.83
Bęczyn2022-02-2131303.06
Bęczyn2022-02-2031094.31
Bęczyn2022-02-1930878.97
Bęczyn2022-02-1830706.15
Bęczyn2022-02-1730498.35
Bęczyn2022-02-1630238.12
Bęczyn2022-02-1529991.75
Bęczyn2022-02-1429747.33
Bęczyn2022-02-1329487.84
Bęczyn2022-02-1129089.74
Bęczyn2022-02-1028929.25
Bęczyn2022-02-0928701.65
Bęczyn2022-02-0828519.97
Bęczyn2022-02-0728328.21
Bęczyn2022-02-0628155.22
Bęczyn2022-02-0527912.1
Bęczyn2022-02-0427714.9
Bęczyn2022-02-0327549.87
Bęczyn2022-02-0227320.64
Bęczyn2022-02-0127140.99
Bęczyn2022-01-3126934.23
Bęczyn2022-01-3026742.7
Bęczyn2022-01-2926568.96
Bęczyn2022-01-2826410.41
Bęczyn2022-01-2726267.3
Bęczyn2022-01-2626085.91
Bęczyn2022-01-2525866.13
Bęczyn2022-01-2425668.49
Bęczyn2022-01-2325520
Bęczyn2022-01-2225329.06
Bęczyn2022-01-2125100.46
Bęczyn2022-01-2024890.03
Bęczyn2022-01-1924709.5
Bęczyn2022-01-1824518.05
Bęczyn2022-01-1724332.44
Bęczyn2022-01-1624133.22
Bęczyn2022-01-1523953.2
Bęczyn2022-01-1423794.78
Bęczyn2022-01-1323642.9
Bęczyn2022-01-1223422.17
Bęczyn2022-01-1123273.46
Bęczyn2022-01-1023061.37
Bęczyn2022-01-0922865.24
Bęczyn2022-01-0822700.38
Bęczyn2022-01-0722489.98
Bęczyn2022-01-0622344.97
Bęczyn2022-01-0522114.5
Bęczyn2022-01-0421937.14
Bęczyn2022-01-0321711.37
Bęczyn2022-01-0221495.54
Bęczyn2022-01-0121329.03
Bęczyn2021-12-310
Bęczyn2021-12-3121132.01
Bęczyn2021-12-3020918.76
Bęczyn2021-12-290
Bęczyn2021-12-2920734.79
Bęczyn2021-12-2820543.49
Bęczyn2021-12-2720363.19
Bęczyn2021-12-2620169.84
Bęczyn2021-12-2520024.92
Bęczyn2021-12-2419862.59
Bęczyn2021-12-2319651.69
Bęczyn2021-12-2219448.55
Bęczyn2021-12-2119291.99
Bęczyn2021-12-2019138.34
Bęczyn2021-12-1918980.99
Bęczyn2021-12-1818758.14
Bęczyn2021-12-1718596.36
Bęczyn2021-12-1618368.93
Bęczyn2021-12-1518222.98
Bęczyn2021-12-150
Bęczyn2021-12-1418050.92
Bęczyn2021-12-1317865.41
Bęczyn2021-12-1217702.99
Bęczyn2021-12-1117550.98
Bęczyn2021-12-1017344.22
Bęczyn2021-12-0917173.15
Bęczyn2021-12-0816960.72
Bęczyn2021-12-0716748.61
Bęczyn2021-12-0616526.93
Bęczyn2021-12-0516350.46
Bęczyn2021-12-0416120.43
Bęczyn2021-12-0315960.8
Bęczyn2021-12-0215785.06
Bęczyn2021-12-0115626.04
Bęczyn2021-12-010
Bęczyn2021-12-010
Bęczyn2021-11-3015462.9
Bęczyn2021-11-2915314.07
Bęczyn2021-11-2815131.73
Bęczyn2021-11-2714931.6
Bęczyn2021-11-2614768.89
Bęczyn2021-11-2514589.9
Bęczyn2021-11-2414422.08
Bęczyn2021-11-2314219.2
Bęczyn2021-11-2214033.47
Bęczyn2021-11-2113847.46
Bęczyn2021-11-2013700.06
Bęczyn2021-11-1913545.16
Bęczyn2021-11-1813367.52
Bęczyn2021-11-1713160.07
Bęczyn2021-11-1612984.66
Bęczyn2021-11-1512805.23
Bęczyn2021-11-1412624.16
Bęczyn2021-11-1312464.87
Bęczyn2021-11-1212265.55
Bęczyn2021-11-1112073.12
Bęczyn2021-11-1011898.8
Bęczyn2021-11-0911691.6
Bęczyn2021-11-0811483.92
Bęczyn2021-11-0711267.19
Bęczyn2021-11-0611048.59
Bęczyn2021-11-0510869.47
Bęczyn2021-11-0410732.75
Bęczyn2021-11-0310551.18
Bęczyn2021-11-0210337.14
Bęczyn2021-11-0110132.27
Bęczyn2021-10-310
Bęczyn2021-04-12641.24
Bęczyn2021-04-11641.19
Bęczyn2021-04-08641.06
Bęczyn2021-04-08641.06
Bęczyn2021-04-08641.06
Bęczyn2021-03-09638.94
Bęczyn2021-03-08638.86
Bęczyn2021-03-07638.79
Bęczyn2021-03-06638.73
Bęczyn2021-03-05638.64
Bęczyn2021-03-04638.58
Bęczyn2021-03-03638.51
Bęczyn2021-03-02638.45
Bęczyn2021-03-01638.37
Bęczyn2021-02-28638.28
Bęczyn2021-02-27638.19
Bęczyn2021-02-26638.1
Bęczyn2021-02-25637.98
Bęczyn2021-02-24637.86
Bęczyn2021-02-23637.78
Bęczyn2021-02-22637.66
Bęczyn2021-02-21637.58
Bęczyn2021-02-20637.49
Bęczyn2021-02-19637.38
Bęczyn2021-02-18637.29
Bęczyn2021-02-17637.2
Bęczyn2021-02-16637.09
Bęczyn2021-02-15636.99
Bęczyn2021-02-14636.87
Bęczyn2021-02-13636.79
Bęczyn2021-02-12636.67
Bęczyn2021-02-11636.55
Bęczyn2021-02-10636.44
Bęczyn2021-02-09636.34
Bęczyn2021-02-08636.26
Bęczyn2021-02-07636.15
Bęczyn2021-02-06636.04
Bęczyn2021-02-05635.94
Bęczyn2021-02-04635.83
Bęczyn2021-02-03635.72
Bęczyn2021-02-02635.62
Bęczyn2021-02-01635.54
Bęczyn2021-01-31635.46
Bęczyn2021-01-30635.35
Bęczyn2021-01-29635.25
Bęczyn2021-01-28635.15
Bęczyn2021-01-27635.04
Bęczyn2021-01-26634.97
Bęczyn2021-01-25634.87
Bęczyn2021-01-24634.79
Bęczyn2021-01-23634.68
Bęczyn2021-01-22634.6
Bęczyn2021-01-21634.5
Bęczyn2021-01-20634.43
Bęczyn2021-01-19634.33
Bęczyn2021-01-18634.22
Bęczyn2021-01-17634.15
Bęczyn2021-01-16634.07
Bęczyn2021-01-15633.99
Bęczyn2021-01-14633.89
Bęczyn2021-01-13633.81
Bęczyn2021-01-12633.73
Bęczyn2021-01-11633.62
Bęczyn2021-01-10633.54
Bęczyn2021-01-09633.45
Bęczyn2021-01-08633.35
Bęczyn2021-01-07633.27
Bęczyn2021-01-06633.18
Bęczyn2021-01-05633.08
Bęczyn2021-01-04632.99
Bęczyn2021-01-03632.92
Bęczyn2021-01-02632.85
Bęczyn2021-01-01632.76
Bęczyn2020-12-31632.66
Bęczyn2020-12-30632.55
Bęczyn2020-12-29632.44
Bęczyn2020-12-28632.36
Bęczyn2020-12-27632.29
Bęczyn2020-12-26632.18
Bęczyn2020-12-25632.07
Bęczyn2020-12-24631.97
Bęczyn2020-12-23631.87
Bęczyn2020-12-22631.78
Bęczyn2020-12-21631.68
Bęczyn2020-12-20631.6
Bęczyn2020-12-19631.49
Bęczyn2020-12-18631.39
Bęczyn2020-12-17631.31
Bęczyn2020-12-16631.22
Bęczyn2020-12-15631.13
Bęczyn2020-12-14631.04
Bęczyn2020-12-13630.95
Bęczyn2020-12-12630.86
Bęczyn2020-12-11630.79
Bęczyn2020-12-10630.69
Bęczyn2020-12-09630.62
Bęczyn2020-12-08630.51
Bęczyn2020-12-07630.4
Bęczyn2020-12-06630.33
Bęczyn2020-12-05630.25
Bęczyn2020-12-04630.14
Bęczyn2020-12-03630.05
Bęczyn2020-12-02629.94
Bęczyn2020-12-01629.84
Bęczyn2020-11-30629.75
Bęczyn2020-11-3037500
Bęczyn2020-11-29629.66
Bęczyn2020-11-28629.58
Bęczyn2020-11-27629.5
Bęczyn2020-11-26629.44
Bęczyn2020-11-25629.35
Bęczyn2020-11-24629.27
Bęczyn2020-11-23629.2
Bęczyn2020-11-22629.12
Bęczyn2020-11-21629.03
Bęczyn2020-11-20628.93
Bęczyn2020-11-19628.85
Bęczyn2020-11-18628.76
Bęczyn2020-11-17628.69
Bęczyn2020-11-16628.62
Bęczyn2020-11-15628.52
Bęczyn2020-11-14628.43
Bęczyn2020-11-13628.36
Bęczyn2020-11-12628.28
Bęczyn2020-11-11628.19
Bęczyn2020-11-10628.09
Bęczyn2020-11-09628
Bęczyn2020-11-08627.93
Bęczyn2020-11-07627.87
Bęczyn2020-11-06627.79
Bęczyn2020-11-05627.7
Bęczyn2020-11-04627.63
Bęczyn2020-11-03627.54
Bęczyn2020-11-02627.44
Bęczyn2020-11-01627.38
Bęczyn2020-10-31627.3
Bęczyn2020-10-28627.08
Bęczyn2020-10-27627.01
Bęczyn2020-10-26626.95
Bęczyn2020-10-25626.87
Bęczyn2020-10-24626.79
Bęczyn2020-10-23626.74
Bęczyn2020-10-22626.68
Bęczyn2020-10-21626.63
Bęczyn2020-10-20626.57
Bęczyn2020-10-19626.49
Bęczyn2020-10-18626.43
Bęczyn2020-10-17626.35
Bęczyn2020-10-16626.3
Bęczyn2020-10-15626.24
Bęczyn2020-10-14626.17
Bęczyn2020-10-13626.1
Bęczyn2020-10-12626.04
Bęczyn2020-10-11625.97
Bęczyn2020-10-10625.89
Bęczyn2020-10-09625.83
Bęczyn2020-10-08625.77
Bęczyn2020-10-07625.69
Bęczyn2020-10-06625.62
Bęczyn2020-10-05625.56
Bęczyn2020-10-04625.51
Bęczyn2020-10-03625.44
Bęczyn2020-10-02625.38
Bęczyn2020-10-01625.32
Bęczyn2020-09-30625.25
Bęczyn2020-09-29625.22
Bęczyn2020-09-28625.19
Bęczyn2020-09-27625.15
Bęczyn2020-09-26625.12
Bęczyn2020-09-24625.04
Bęczyn2020-09-23625.01
Bęczyn2020-09-22624.97
Bęczyn2020-09-21624.93
Bęczyn2020-09-20624.9
Bęczyn2020-09-19624.87
Bęczyn2020-09-18624.84
Bęczyn2020-09-17624.81
Bęczyn2020-09-16624.77
Bęczyn2020-09-15624.73
Bęczyn2020-09-14624.66
Bęczyn2020-09-13624.62
Bęczyn2020-09-12624.59
Bęczyn2020-09-11624.54
Bęczyn2020-09-10624.49
Bęczyn2020-09-09624.45
Bęczyn2020-09-08624.41
Bęczyn2020-09-07624.37
Bęczyn2020-09-06624.34
Bęczyn2020-09-05624.3
Bęczyn2020-09-04624.25
Bęczyn2020-09-03624.21
Bęczyn2020-09-02624.18
Bęczyn2020-09-01624.13
Bęczyn2020-08-31624.09
Bęczyn2020-08-30624.07
Bęczyn2020-08-29624.05
Bęczyn2020-08-28624.03
Bęczyn2020-08-27624.01
Bęczyn2020-08-26623.99
Bęczyn2020-08-25623.97
Bęczyn2020-08-24623.95
Bęczyn2020-08-23623.93
Bęczyn2020-08-22623.91
Bęczyn2020-08-21623.9
Bęczyn2020-08-20623.88
Bęczyn2020-08-19623.86
Bęczyn2020-08-18623.84
Bęczyn2020-08-17623.82
Bęczyn2020-08-16623.8
Bęczyn2020-08-15623.78
Bęczyn2020-08-14623.76
Bęczyn2020-08-13623.74
Bęczyn2020-08-12623.72
Bęczyn2020-08-11623.7
Bęczyn2020-08-10623.68
Bęczyn2020-08-09623.66
Bęczyn2020-08-08623.64
Bęczyn2020-08-07623.62
Bęczyn2020-08-06623.6
Bęczyn2020-08-05623.58
Bęczyn2020-08-04623.56
Bęczyn2020-08-03623.54
Bęczyn2020-08-02623.52
Bęczyn2020-08-01623.5
Bęczyn2020-07-31623.48
Bęczyn2020-07-30623.47
Bęczyn2020-07-29623.46
Bęczyn2020-07-28623.44
Bęczyn2020-07-27623.42
Bęczyn2020-07-26623.4
Bęczyn2020-07-25623.38
Bęczyn2020-07-24623.36
Bęczyn2020-07-23623.34
Bęczyn2020-07-22623.32
Bęczyn2020-07-21623.3
Bęczyn2020-07-20623.28
Bęczyn2020-07-19623.26
Bęczyn2020-07-18623.24
Bęczyn2020-07-17623.22
Bęczyn2020-07-16623.2
Bęczyn2020-07-15623.18
Bęczyn2020-07-14623.16
Bęczyn2020-07-13623.15
Bęczyn2020-07-12623.13
Bęczyn2020-07-11623.11
Bęczyn2020-07-10623.09
Bęczyn2020-07-09623.07
Bęczyn2020-07-08623.05
Bęczyn2020-07-07623.03
Bęczyn2020-07-06623.02
Bęczyn2020-07-05623
Bęczyn2020-07-04622.98
Bęczyn2020-07-03622.96
Bęczyn2020-07-02622.94
Bęczyn2020-07-01622.92
Bęczyn2020-06-30622.9
Bęczyn2020-06-29622.87
Bęczyn2020-06-28622.84
Bęczyn2020-06-27622.82
Bęczyn2020-06-26622.8
Bęczyn2020-06-25622.78
Bęczyn2020-06-25622.78
Bęczyn2020-06-25622.78
Bęczyn2020-06-24622.76
Bęczyn2020-06-23622.74
Bęczyn2020-06-22622.72
Bęczyn2020-06-21622.69
Bęczyn2020-06-20622.67
Bęczyn2020-06-19622.64
Bęczyn2020-06-18622.62
Bęczyn2020-06-17622.59
Bęczyn2020-06-16622.56
Bęczyn2020-06-15622.53
Bęczyn2020-06-14622.5
Bęczyn2020-06-13622.47
Bęczyn2020-06-12622.44
Bęczyn2020-06-11622.41
Bęczyn2020-06-10622.39
Bęczyn2020-06-09622.35
Bęczyn2020-06-08622.32
Bęczyn2020-06-07622.29
Bęczyn2020-06-06622.26
Bęczyn2020-06-05622.23
Bęczyn2020-06-04622.2
Bęczyn2020-06-03622.17
Bęczyn2020-06-02622.14
Bęczyn2020-06-01622.11
Bęczyn2020-05-31622.08
Bęczyn2020-05-30622.04
Bęczyn2020-05-29621.99
Bęczyn2020-05-28621.95
Bęczyn2020-05-27621.91
Bęczyn2020-05-26621.87
Bęczyn2020-05-25621.84
Bęczyn2020-05-24621.8
Bęczyn2020-05-23621.77
Bęczyn2020-05-22621.73
Bęczyn2020-05-21621.7
Bęczyn2020-05-19621.63
Bęczyn2020-05-18621.6
Bęczyn2020-05-17621.57
Bęczyn2020-05-16621.54
Bęczyn2020-05-15621.5
Bęczyn2020-05-14621.47
Bęczyn2020-05-13621.44
Bęczyn2020-05-12621.4
Bęczyn2020-05-11621.37
Bęczyn2020-05-10621.33
Bęczyn2020-05-09621.3
Bęczyn2020-05-08621.27
Bęczyn2020-05-07621.23
Bęczyn2020-05-06621.2
Bęczyn2020-05-05621.17
Bęczyn2020-05-04621.13
Bęczyn2020-05-03621.1
Bęczyn2020-05-02621.07
Bęczyn2020-05-01621.04
Bęczyn2020-04-30621.01
Bęczyn2020-04-29620.95
Bęczyn2020-04-28620.88
Bęczyn2020-04-27620.84
Bęczyn2020-04-26620.77
Bęczyn2020-04-25620.72
Bęczyn2020-04-24620.68
Bęczyn2020-04-23620.64
Bęczyn2020-04-22620.57
Bęczyn2020-04-21620.5
Bęczyn2020-04-20620.45
Bęczyn2020-04-19620.38
Bęczyn2020-04-18620.33
Bęczyn2020-04-17620.27
Bęczyn2020-04-16620.2
Bęczyn2020-04-15620.16
Bęczyn2020-04-14620.09
Bęczyn2020-04-13620.03
Bęczyn2020-04-12619.98
Bęczyn2020-04-11619.91
Bęczyn2020-04-10619.86
Bęczyn2020-04-09619.8
Bęczyn2020-04-08619.74
Bęczyn2020-04-07619.67
Bęczyn2020-04-06619.61
Bęczyn2020-04-05619.54
Bęczyn2020-04-04619.48
Bęczyn2020-04-03619.42
Bęczyn2020-04-02619.38
Bęczyn2020-04-01619.32
Bęczyn2020-03-31619.26
Bęczyn2020-03-30619.18
Bęczyn2020-03-29619.09
Bęczyn2020-03-28619.01
Bęczyn2020-03-27618.92
Bęczyn2020-03-26618.86
Bęczyn2020-03-25618.77
Bęczyn2020-03-24618.71
Bęczyn2020-03-23618.62
Bęczyn2020-03-22618.56
Bęczyn2020-03-21618.49
Bęczyn2020-03-20618.4
Bęczyn2020-03-19618.31
Bęczyn2020-03-18618.25
Bęczyn2020-03-17618.18
Bęczyn2020-03-16618.1
Bęczyn2020-03-15618.04
Bęczyn2020-03-14617.95
Bęczyn2020-03-13617.87
Bęczyn2020-03-12617.79
Bęczyn2020-03-11617.7
Bęczyn2020-03-10617.62
Bęczyn2020-03-09617.54
Bęczyn2020-03-08617.46
Bęczyn2020-03-07617.37
Bęczyn2020-03-06617.3
Bęczyn2020-03-05617.22
Bęczyn2020-03-04617.13
Bęczyn2020-03-03617.06
Bęczyn2020-03-02617
Bęczyn2020-03-01616.92
Bęczyn2020-02-29616.85
Bęczyn2020-02-28616.76
Bęczyn2020-02-27616.69
Bęczyn2020-02-26616.58
Bęczyn2020-02-25616.5
Bęczyn2020-02-24616.41
Bęczyn2020-02-23616.34
Bęczyn2020-02-22616.28
Bęczyn2020-02-21616.2
Bęczyn2020-02-20616.11
Bęczyn2020-02-19616.02
Bęczyn2020-02-18615.93
Bęczyn2020-02-17607.35
Bęczyn2020-02-16594.21
Bęczyn2020-02-15582.52
Bęczyn2020-02-14568.55
Bęczyn2020-02-13560.69
Bęczyn2020-02-12529.59
Bęczyn2020-02-11515.48
Bęczyn2020-02-10501.78
Bęczyn2020-02-09493.32
Bęczyn2020-02-08478.86
Bęczyn2020-02-07467.03
Bęczyn2020-02-06457.36
Bęczyn2020-02-05445.03
Bęczyn2020-02-04437.93
Bęczyn2020-02-03425.42
Bęczyn2020-02-02418.03
Bęczyn2020-02-01408.21
Bęczyn2020-01-31398.94
Bęczyn2020-01-30361.7
Bęczyn2020-01-29361.7
Bęczyn2020-01-28361.7
Bęczyn2020-01-27361.7
Bęczyn2020-01-26361.7
Bęczyn2020-01-25361.7
Bęczyn2020-01-24361.7
Bęczyn2020-01-23361.7
Bęczyn2020-01-22361.7
Bęczyn2020-01-21361.7
Bęczyn2020-01-20361.7
Bęczyn2020-01-19361.7
Bęczyn2020-01-18361.7
Bęczyn2020-01-17361.7
Bęczyn2020-01-16361.7
Bęczyn2020-01-15361.7
Bęczyn2020-01-14361.7
Bęczyn2020-01-13361.7
Bęczyn2020-01-12361.7
Bęczyn2020-01-11361.7
Bęczyn2020-01-10361.7
Bęczyn2020-01-09361.7
Bęczyn2020-01-08361.7
Bęczyn2020-01-07361.7
Bęczyn2020-01-06361.7
Bęczyn2020-01-05361.7
Bęczyn2020-01-04361.7
Bęczyn2020-01-03361.7
Bęczyn2020-01-02361.7
Bęczyn2020-01-01361.7
Bęczyn2019-12-31361.7
Bęczyn2019-12-30349.98
Bęczyn2019-12-29343.04
Bęczyn2019-12-28335.71
Bęczyn2019-12-27320.56
Bęczyn2019-12-26312.38
Bęczyn2019-12-25303.37
Bęczyn2019-12-24293.26
Bęczyn2019-12-23286.26
Bęczyn2019-12-22274.52
Bęczyn2019-12-21262.88
Bęczyn2019-12-20251.98
Bęczyn2019-12-19240.99
Bęczyn2019-12-18227.09
Bęczyn2019-12-17214.64
Bęczyn2019-12-16206.96
Bęczyn2019-12-15193.24
Bęczyn2019-12-14184.77
Bęczyn2019-12-13172.23
Bęczyn2019-12-12164.45
Bęczyn2019-12-11156.88
Bęczyn2019-12-10148.04
Bęczyn2019-12-09139.03
Bęczyn2019-12-08132.34
Bęczyn2019-12-07119.78
Bęczyn2019-12-06109
Bęczyn2019-12-05100.56
Bęczyn2019-12-0485.37
Bęczyn2019-12-0374.79
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.