Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Bęczyn

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Bęczyn2023-12-1770103.59
Bęczyn2023-12-1569937.14
Bęczyn2023-12-1469773.74
Bęczyn2023-12-1369609.79
Bęczyn2023-12-1269440.97
Bęczyn2023-12-1169267.25
Bęczyn2023-12-0969093.07
Bęczyn2023-12-0868920.49
Bęczyn2023-12-0768747.31
Bęczyn2023-12-0568573.62
Bęczyn2023-12-0268405.33
Bęczyn2023-12-0168236.06
Bęczyn2023-11-3068076.3
Bęczyn2023-11-2967929.94
Bęczyn2023-11-2867785.53
Bęczyn2023-11-2767632.21
Bęczyn2023-11-2667478.17
Bęczyn2023-11-2467327.04
Bęczyn2023-11-2367173.02
Bęczyn2023-11-2267021.16
Bęczyn2023-11-2166868.2
Bęczyn2023-11-2066720.99
Bęczyn2023-11-1866571.59
Bęczyn2023-11-1666413.63
Bęczyn2023-11-1566268
Bęczyn2023-11-1466114.02
Bęczyn2023-11-1265963.93
Bęczyn2023-11-1165818
Bęczyn2023-11-1065671.38
Bęczyn2023-11-0865517.26
Bęczyn2023-11-0765364.86
Bęczyn2023-11-0665214.51
Bęczyn2023-11-0365059.76
Bęczyn2023-11-0264915.02
Bęczyn2023-11-0164756.88
Bęczyn2023-10-3164612.5
Bęczyn2023-10-3064606.91
Bęczyn2023-03-2659637.64
Bęczyn2023-03-2559486.42
Bęczyn2023-03-2459336.25
Bęczyn2023-03-2359187.11
Bęczyn2023-03-2259032.85
Bęczyn2023-03-2158887.65
Bęczyn2023-03-2058743.06
Bęczyn2023-03-1958588.07
Bęczyn2023-03-1858436.19
Bęczyn2023-03-1758293.28
Bęczyn2023-03-1658146.81
Bęczyn2023-03-1558002.17
Bęczyn2023-03-1457857.87
Bęczyn2023-03-1357702.04
Bęczyn2023-03-1257548.22
Bęczyn2023-03-1157394.4
Bęczyn2023-03-1057241.9
Bęczyn2023-03-0957089
Bęczyn2023-03-0856946.39
Bęczyn2023-03-0756793.24
Bęczyn2023-03-0656641.1
Bęczyn2023-03-0556495.45
Bęczyn2023-03-0456351.26
Bęczyn2023-03-0356200.72
Bęczyn2023-03-0256052.3
Bęczyn2023-03-0155903.96
Bęczyn2023-02-2855759.22
Bęczyn2023-02-2755585.04
Bęczyn2023-02-2655418.73
Bęczyn2023-02-2555249.47
Bęczyn2023-02-2455073.9
Bęczyn2023-02-2354901.92
Bęczyn2023-02-2254736.85
Bęczyn2023-02-2154575.92
Bęczyn2023-02-2054401.17
Bęczyn2023-02-1954242
Bęczyn2023-02-1854083.53
Bęczyn2023-02-1753913.4
Bęczyn2023-02-1653745.32
Bęczyn2023-02-1553583.23
Bęczyn2023-02-1453415.91
Bęczyn2023-02-1353250.63
Bęczyn2023-02-1253088.27
Bęczyn2023-02-1152929.24
Bęczyn2023-02-1052766.14
Bęczyn2023-02-0952603.45
Bęczyn2023-02-0852428.79
Bęczyn2023-02-0752265.37
Bęczyn2023-02-0652092.12
Bęczyn2023-02-0551917.07
Bęczyn2023-02-0451744.12
Bęczyn2023-02-0351569.39
Bęczyn2023-02-0251401.96
Bęczyn2023-02-0151237.06
Bęczyn2023-01-3151077.31
Bęczyn2023-01-3050901.61
Bęczyn2023-01-2950732.36
Bęczyn2023-01-2850564.8
Bęczyn2023-01-2750391.69
Bęczyn2023-01-2650219.28
Bęczyn2023-01-2550048.38
Bęczyn2023-01-2449872.62
Bęczyn2023-01-2349699.75
Bęczyn2023-01-2249530.82
Bęczyn2023-01-2149369.02
Bęczyn2023-01-2049193.05
Bęczyn2023-01-1949018.75
Bęczyn2023-01-1848852.87
Bęczyn2023-01-1748694.05
Bęczyn2023-01-1648528.63
Bęczyn2023-01-1548365.72
Bęczyn2023-01-1448195.95
Bęczyn2023-01-1348030.36
Bęczyn2023-01-1247861.18
Bęczyn2023-01-1147695.51
Bęczyn2023-01-1047530.77
Bęczyn2023-01-0947362.4
Bęczyn2023-01-0847187.52
Bęczyn2023-01-0747014.86
Bęczyn2023-01-0646846.99
Bęczyn2023-01-0546679.01
Bęczyn2023-01-0446517.71
Bęczyn2023-01-0346349.92
Bęczyn2023-01-0246179.16
Bęczyn2023-01-0146014.19
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-300
Bęczyn2022-12-290
Bęczyn2022-12-280
Bęczyn2022-12-270
Bęczyn2022-12-260
Bęczyn2022-12-250
Bęczyn2022-12-2444692.95
Bęczyn2022-12-2344534.23
Bęczyn2022-12-2244361.93
Bęczyn2022-12-2144188.49
Bęczyn2022-12-200
Bęczyn2022-12-190
Bęczyn2022-12-1843673.17
Bęczyn2022-12-170
Bęczyn2022-12-1643338.25
Bęczyn2022-12-150
Bęczyn2022-12-1442995.64
Bęczyn2022-12-1342832.99
Bęczyn2022-12-1242659.32
Bęczyn2022-12-1142486.34
Bęczyn2022-12-1042310.87
Bęczyn2022-12-0942140.62
Bęczyn2022-12-0841965.61
Bęczyn2022-12-0741803.32
Bęczyn2022-12-0641643.91
Bęczyn2022-12-0541485.39
Bęczyn2022-12-0441310.78
Bęczyn2022-12-0341142.47
Bęczyn2022-12-0240983.68
Bęczyn2022-12-0140818.45
Bęczyn2022-11-3040658.92
Bęczyn2022-11-2240511.16
Bęczyn2022-11-2140365.92
Bęczyn2022-11-2040214.89
Bęczyn2022-11-1940057.42
Bęczyn2022-11-1839909.55
Bęczyn2022-11-1739614.78
Bęczyn2022-11-1639471.65
Bęczyn2022-11-1539320.7
Bęczyn2022-11-1439163.45
Bęczyn2022-11-1339018.63
Bęczyn2022-11-1238861.39
Bęczyn2022-11-1138713.87
Bęczyn2022-11-1038565.42
Bęczyn2022-11-0938414.98
Bęczyn2022-11-0838257.25
Bęczyn2022-11-0738104
Bęczyn2022-11-0637952.16
Bęczyn2022-11-0537794.57
Bęczyn2022-11-0337646.2
Bęczyn2022-11-0237494.82
Bęczyn2022-11-0137343.67
Bęczyn2022-03-2736555.52
Bęczyn2022-03-2636549.17
Bęczyn2022-03-2536531.74
Bęczyn2022-03-2436517.67
Bęczyn2022-03-2336510.73
Bęczyn2022-03-2236503.83
Bęczyn2022-03-2136495.23
Bęczyn2022-03-1936480.55
Bęczyn2022-03-1836472.24
Bęczyn2022-03-1736457.08
Bęczyn2022-03-1636442.79
Bęczyn2022-03-1536433.29
Bęczyn2022-03-1436415.23
Bęczyn2022-03-1336055.91
Bęczyn2022-03-1235686.3
Bęczyn2022-03-1135412.31
Bęczyn2022-03-1035054.82
Bęczyn2022-03-0934712.6
Bęczyn2022-03-0834394.85
Bęczyn2022-03-0633723.56
Bęczyn2022-03-0533534.34
Bęczyn2022-03-0433059.42
Bęczyn2022-03-0332884.48
Bęczyn2022-03-0232686.29
Bęczyn2022-03-0132482.1
Bęczyn2022-02-2832325.42
Bęczyn2022-02-2732115.05
Bęczyn2022-02-2631855.12
Bęczyn2022-02-2531626.53
Bęczyn2022-02-2431411.37
Bęczyn2022-02-2331249.88
Bęczyn2022-02-2231014.65
Bęczyn2022-02-2130821.56
Bęczyn2022-02-2030656.64
Bęczyn2022-02-1930473.54
Bęczyn2022-02-1830232.77
Bęczyn2022-02-1730065.59
Bęczyn2022-02-1629813.99
Bęczyn2022-02-1529611.93
Bęczyn2022-02-1429452.82
Bęczyn2022-02-1329263.23
Bęczyn2022-02-1128830.4
Bęczyn2022-02-1028591.68
Bęczyn2022-02-0928332.98
Bęczyn2022-02-0828115.04
Bęczyn2022-02-0727884.17
Bęczyn2022-02-0627631
Bęczyn2022-02-0527384.18
Bęczyn2022-02-0427175.21
Bęczyn2022-02-0327000.65
Bęczyn2022-02-0226747.11
Bęczyn2022-02-0126518.1
Bęczyn2022-01-3126357.06
Bęczyn2022-01-3026142.48
Bęczyn2022-01-2925916.85
Bęczyn2022-01-2825745.2
Bęczyn2022-01-2725574.19
Bęczyn2022-01-2625425.02
Bęczyn2022-01-2525199.89
Bęczyn2022-01-2425038.64
Bęczyn2022-01-2324813.4
Bęczyn2022-01-2224602.68
Bęczyn2022-01-2124461.11
Bęczyn2022-01-2024244.27
Bęczyn2022-01-1924102.9
Bęczyn2022-01-1823938
Bęczyn2022-01-1723776.11
Bęczyn2022-01-1623570
Bęczyn2022-01-1523352.52
Bęczyn2022-01-1423179.34
Bęczyn2022-01-1323015.79
Bęczyn2022-01-1222797.35
Bęczyn2022-01-1122597.13
Bęczyn2022-01-1022412.29
Bęczyn2022-01-0922251.26
Bęczyn2022-01-0822041.61
Bęczyn2022-01-0721860.51
Bęczyn2022-01-0621640.21
Bęczyn2022-01-0521487.52
Bęczyn2022-01-0421314.27
Bęczyn2022-01-0321163.76
Bęczyn2022-01-0221018.48
Bęczyn2022-01-0120842.64
Bęczyn2021-12-3120651.81
Bęczyn2021-12-310
Bęczyn2021-12-3020460.16
Bęczyn2021-12-290
Bęczyn2021-12-2920241.02
Bęczyn2021-12-2820071.85
Bęczyn2021-12-2719908.04
Bęczyn2021-12-2619709.04
Bęczyn2021-12-2519488.72
Bęczyn2021-12-2419311.34
Bęczyn2021-12-2319092.19
Bęczyn2021-12-2218902.42
Bęczyn2021-12-2118720.56
Bęczyn2021-12-2018497.11
Bęczyn2021-12-1918304.74
Bęczyn2021-12-1818161.89
Bęczyn2021-12-1717971.58
Bęczyn2021-12-160
Bęczyn2021-12-1617753.5
Bęczyn2021-12-1517577.46
Bęczyn2021-12-150
Bęczyn2021-12-1417398.17
Bęczyn2021-12-1317224.51
Bęczyn2021-12-1217043.71
Bęczyn2021-12-1116890.02
Bęczyn2021-12-1016706.03
Bęczyn2021-12-0916488.74
Bęczyn2021-12-0816347.22
Bęczyn2021-12-0716201.03
Bęczyn2021-12-0616041.27
Bęczyn2021-12-0515863.02
Bęczyn2021-12-0415673.35
Bęczyn2021-12-0315511.64
Bęczyn2021-12-0215284.96
Bęczyn2021-12-010
Bęczyn2021-12-0115105.44
Bęczyn2021-12-010
Bęczyn2021-11-3014951.3
Bęczyn2021-11-2914791.24
Bęczyn2021-11-2814610.48
Bęczyn2021-11-2714416.19
Bęczyn2021-11-2614208.24
Bęczyn2021-11-2514058.15
Bęczyn2021-11-2413921.66
Bęczyn2021-11-2313759.02
Bęczyn2021-11-2213610.91
Bęczyn2021-11-2113397.88
Bęczyn2021-11-2013230.83
Bęczyn2021-11-1913097.51
Bęczyn2021-11-1812893.44
Bęczyn2021-11-1712683.27
Bęczyn2021-11-1612479.12
Bęczyn2021-11-1512300.6
Bęczyn2021-11-1412136.79
Bęczyn2021-11-1311944.14
Bęczyn2021-11-1211749.9
Bęczyn2021-11-1111588.68
Bęczyn2021-11-1011420.71
Bęczyn2021-11-0911288.61
Bęczyn2021-11-0811092.88
Bęczyn2021-11-0710904.1
Bęczyn2021-11-0610718.07
Bęczyn2021-11-0510540.6
Bęczyn2021-11-0410321.96
Bęczyn2021-11-0310113.37
Bęczyn2021-11-029973.18
Bęczyn2021-11-019795.94
Bęczyn2021-10-310
Bęczyn2021-10-310
Bęczyn2021-04-12650.89
Bęczyn2021-04-11650.85
Bęczyn2021-04-08650.72
Bęczyn2021-04-08650.72
Bęczyn2021-04-08650.72
Bęczyn2021-03-09648.66
Bęczyn2021-03-08648.57
Bęczyn2021-03-07648.5
Bęczyn2021-03-06648.41
Bęczyn2021-03-05648.34
Bęczyn2021-03-04648.26
Bęczyn2021-03-03648.2
Bęczyn2021-03-02648.11
Bęczyn2021-03-01648.02
Bęczyn2021-02-28647.96
Bęczyn2021-02-27647.84
Bęczyn2021-02-26647.75
Bęczyn2021-02-25647.64
Bęczyn2021-02-24647.53
Bęczyn2021-02-23647.45
Bęczyn2021-02-22647.36
Bęczyn2021-02-21647.24
Bęczyn2021-02-20647.15
Bęczyn2021-02-19647.07
Bęczyn2021-02-18646.97
Bęczyn2021-02-17646.86
Bęczyn2021-02-16646.74
Bęczyn2021-02-15646.67
Bęczyn2021-02-14646.55
Bęczyn2021-02-13646.43
Bęczyn2021-02-12646.31
Bęczyn2021-02-11646.19
Bęczyn2021-02-10646.07
Bęczyn2021-02-09645.98
Bęczyn2021-02-08645.89
Bęczyn2021-02-07645.81
Bęczyn2021-02-06645.69
Bęczyn2021-02-05645.58
Bęczyn2021-02-04645.48
Bęczyn2021-02-03645.4
Bęczyn2021-02-02645.32
Bęczyn2021-02-01645.23
Bęczyn2021-01-31645.11
Bęczyn2021-01-30645.01
Bęczyn2021-01-29644.91
Bęczyn2021-01-28644.83
Bęczyn2021-01-27644.76
Bęczyn2021-01-26644.65
Bęczyn2021-01-25644.57
Bęczyn2021-01-24644.47
Bęczyn2021-01-23644.4
Bęczyn2021-01-22644.33
Bęczyn2021-01-21644.23
Bęczyn2021-01-20644.12
Bęczyn2021-01-19644.04
Bęczyn2021-01-18643.97
Bęczyn2021-01-17643.89
Bęczyn2021-01-16643.8
Bęczyn2021-01-15643.7
Bęczyn2021-01-14643.59
Bęczyn2021-01-13643.49
Bęczyn2021-01-12643.39
Bęczyn2021-01-11643.29
Bęczyn2021-01-10643.22
Bęczyn2021-01-09643.11
Bęczyn2021-01-08643.02
Bęczyn2021-01-07642.92
Bęczyn2021-01-06642.82
Bęczyn2021-01-05642.72
Bęczyn2021-01-04642.61
Bęczyn2021-01-03642.53
Bęczyn2021-01-02642.44
Bęczyn2021-01-01642.34
Bęczyn2020-12-31642.26
Bęczyn2020-12-30642.15
Bęczyn2020-12-29642.08
Bęczyn2020-12-28641.97
Bęczyn2020-12-27641.89
Bęczyn2020-12-26641.81
Bęczyn2020-12-25641.74
Bęczyn2020-12-24641.66
Bęczyn2020-12-23641.59
Bęczyn2020-12-22641.5
Bęczyn2020-12-21641.41
Bęczyn2020-12-20641.33
Bęczyn2020-12-19641.22
Bęczyn2020-12-18641.12
Bęczyn2020-12-17641.02
Bęczyn2020-12-16640.94
Bęczyn2020-12-15640.86
Bęczyn2020-12-14640.78
Bęczyn2020-12-13640.7
Bęczyn2020-12-12640.63
Bęczyn2020-12-11640.52
Bęczyn2020-12-10640.45
Bęczyn2020-12-09640.37
Bęczyn2020-12-08640.28
Bęczyn2020-12-07640.21
Bęczyn2020-12-06640.13
Bęczyn2020-12-05640.05
Bęczyn2020-12-04639.98
Bęczyn2020-12-03639.89
Bęczyn2020-12-02639.81
Bęczyn2020-12-01639.74
Bęczyn2020-11-30639.65
Bęczyn2020-11-3026000
Bęczyn2020-11-3026000
Bęczyn2020-11-2926000
Bęczyn2020-11-2926000
Bęczyn2020-11-29639.55
Bęczyn2020-11-2926000
Bęczyn2020-11-2926000
Bęczyn2020-11-28639.48
Bęczyn2020-11-27639.42
Bęczyn2020-11-26639.34
Bęczyn2020-11-25639.27
Bęczyn2020-11-24639.18
Bęczyn2020-11-23639.09
Bęczyn2020-11-22639.03
Bęczyn2020-11-21638.94
Bęczyn2020-11-20638.84
Bęczyn2020-11-19638.76
Bęczyn2020-11-18638.69
Bęczyn2020-11-17638.61
Bęczyn2020-11-16638.54
Bęczyn2020-11-15638.47
Bęczyn2020-11-14638.37
Bęczyn2020-11-13638.31
Bęczyn2020-11-12638.21
Bęczyn2020-11-11638.11
Bęczyn2020-11-10638.02
Bęczyn2020-11-09637.94
Bęczyn2020-11-08637.85
Bęczyn2020-11-07637.76
Bęczyn2020-11-06637.68
Bęczyn2020-11-05637.61
Bęczyn2020-11-04637.52
Bęczyn2020-11-03637.45
Bęczyn2020-11-02637.39
Bęczyn2020-11-01637.32
Bęczyn2020-10-31637.25
Bęczyn2020-10-28637.07
Bęczyn2020-10-27637.02
Bęczyn2020-10-26636.94
Bęczyn2020-10-25636.88
Bęczyn2020-10-24636.83
Bęczyn2020-10-23636.76
Bęczyn2020-10-22636.7
Bęczyn2020-10-21636.62
Bęczyn2020-10-20636.54
Bęczyn2020-10-19636.47
Bęczyn2020-10-18636.39
Bęczyn2020-10-17636.33
Bęczyn2020-10-16636.26
Bęczyn2020-10-15636.18
Bęczyn2020-10-14636.12
Bęczyn2020-10-13636.04
Bęczyn2020-10-12635.97
Bęczyn2020-10-11635.89
Bęczyn2020-10-10635.82
Bęczyn2020-10-09635.76
Bęczyn2020-10-08635.69
Bęczyn2020-10-07635.63
Bęczyn2020-10-06635.57
Bęczyn2020-10-05635.5
Bęczyn2020-10-04635.42
Bęczyn2020-10-03635.36
Bęczyn2020-10-02635.31
Bęczyn2020-10-01635.23
Bęczyn2020-09-30635.17
Bęczyn2020-09-29635.13
Bęczyn2020-09-28635.09
Bęczyn2020-09-27635.05
Bęczyn2020-09-26635.02
Bęczyn2020-09-24634.94
Bęczyn2020-09-23634.91
Bęczyn2020-09-22634.87
Bęczyn2020-09-21634.83
Bęczyn2020-09-20634.78
Bęczyn2020-09-19634.74
Bęczyn2020-09-18634.7
Bęczyn2020-09-17634.66
Bęczyn2020-09-16634.63
Bęczyn2020-09-15634.59
Bęczyn2020-09-14634.52
Bęczyn2020-09-13634.49
Bęczyn2020-09-12634.45
Bęczyn2020-09-11634.42
Bęczyn2020-09-10634.39
Bęczyn2020-09-09634.34
Bęczyn2020-09-08634.31
Bęczyn2020-09-07634.28
Bęczyn2020-09-06634.24
Bęczyn2020-09-05634.2
Bęczyn2020-09-04634.16
Bęczyn2020-09-03634.12
Bęczyn2020-09-02634.07
Bęczyn2020-09-01634.04
Bęczyn2020-08-31634
Bęczyn2020-08-30633.98
Bęczyn2020-08-29633.96
Bęczyn2020-08-28633.95
Bęczyn2020-08-27633.94
Bęczyn2020-08-26633.92
Bęczyn2020-08-25633.9
Bęczyn2020-08-24633.88
Bęczyn2020-08-23633.86
Bęczyn2020-08-22633.84
Bęczyn2020-08-21633.82
Bęczyn2020-08-20633.81
Bęczyn2020-08-19633.79
Bęczyn2020-08-18633.77
Bęczyn2020-08-17633.75
Bęczyn2020-08-16633.73
Bęczyn2020-08-15633.71
Bęczyn2020-08-14633.7
Bęczyn2020-08-13633.68
Bęczyn2020-08-12633.66
Bęczyn2020-08-11633.64
Bęczyn2020-08-10633.62
Bęczyn2020-08-09633.6
Bęczyn2020-08-08633.58
Bęczyn2020-08-07633.56
Bęczyn2020-08-06633.54
Bęczyn2020-08-05633.52
Bęczyn2020-08-04633.5
Bęczyn2020-08-03633.49
Bęczyn2020-08-02633.47
Bęczyn2020-08-01633.46
Bęczyn2020-07-31633.44
Bęczyn2020-07-30633.42
Bęczyn2020-07-29633.4
Bęczyn2020-07-28633.38
Bęczyn2020-07-27633.36
Bęczyn2020-07-26633.34
Bęczyn2020-07-25633.32
Bęczyn2020-07-24633.3
Bęczyn2020-07-23633.28
Bęczyn2020-07-22633.26
Bęczyn2020-07-21633.24
Bęczyn2020-07-20633.22
Bęczyn2020-07-19633.2
Bęczyn2020-07-18633.18
Bęczyn2020-07-17633.16
Bęczyn2020-07-16633.14
Bęczyn2020-07-15633.12
Bęczyn2020-07-14633.1
Bęczyn2020-07-13633.08
Bęczyn2020-07-12633.06
Bęczyn2020-07-11633.04
Bęczyn2020-07-10633.02
Bęczyn2020-07-09633
Bęczyn2020-07-08632.98
Bęczyn2020-07-07632.96
Bęczyn2020-07-06632.94
Bęczyn2020-07-05632.92
Bęczyn2020-07-04632.9
Bęczyn2020-07-03632.88
Bęczyn2020-07-02632.86
Bęczyn2020-07-01632.84
Bęczyn2020-06-30632.82
Bęczyn2020-06-29632.79
Bęczyn2020-06-28632.77
Bęczyn2020-06-27632.75
Bęczyn2020-06-26632.72
Bęczyn2020-06-25632.7
Bęczyn2020-06-25632.7
Bęczyn2020-06-25632.7
Bęczyn2020-06-24632.67
Bęczyn2020-06-23632.65
Bęczyn2020-06-22632.63
Bęczyn2020-06-21632.6
Bęczyn2020-06-20632.57
Bęczyn2020-06-19632.55
Bęczyn2020-06-18632.52
Bęczyn2020-06-17632.49
Bęczyn2020-06-16632.47
Bęczyn2020-06-15632.44
Bęczyn2020-06-14632.41
Bęczyn2020-06-13632.37
Bęczyn2020-06-12632.34
Bęczyn2020-06-11632.31
Bęczyn2020-06-10632.27
Bęczyn2020-06-09632.25
Bęczyn2020-06-08632.22
Bęczyn2020-06-07632.2
Bęczyn2020-06-06632.17
Bęczyn2020-06-05632.15
Bęczyn2020-06-04632.13
Bęczyn2020-06-03632.11
Bęczyn2020-06-02632.08
Bęczyn2020-06-01632.06
Bęczyn2020-05-31632.03
Bęczyn2020-05-30631.98
Bęczyn2020-05-29631.94
Bęczyn2020-05-28631.91
Bęczyn2020-05-27631.87
Bęczyn2020-05-26631.83
Bęczyn2020-05-25631.79
Bęczyn2020-05-24631.76
Bęczyn2020-05-23631.73
Bęczyn2020-05-22631.69
Bęczyn2020-05-21631.66
Bęczyn2020-05-19631.6
Bęczyn2020-05-18631.57
Bęczyn2020-05-17631.54
Bęczyn2020-05-16631.5
Bęczyn2020-05-15631.47
Bęczyn2020-05-14631.43
Bęczyn2020-05-13631.4
Bęczyn2020-05-12631.36
Bęczyn2020-05-11631.32
Bęczyn2020-05-10631.29
Bęczyn2020-05-09631.25
Bęczyn2020-05-08631.22
Bęczyn2020-05-07631.19
Bęczyn2020-05-06631.16
Bęczyn2020-05-05631.13
Bęczyn2020-05-04631.09
Bęczyn2020-05-03631.06
Bęczyn2020-05-02631.03
Bęczyn2020-05-01631
Bęczyn2020-04-30630.97
Bęczyn2020-04-29630.91
Bęczyn2020-04-28630.86
Bęczyn2020-04-27630.8
Bęczyn2020-04-26630.74
Bęczyn2020-04-25630.68
Bęczyn2020-04-24630.62
Bęczyn2020-04-23630.55
Bęczyn2020-04-22630.48
Bęczyn2020-04-21630.43
Bęczyn2020-04-20630.38
Bęczyn2020-04-19630.33
Bęczyn2020-04-18630.27
Bęczyn2020-04-17630.22
Bęczyn2020-04-16630.18
Bęczyn2020-04-15630.11
Bęczyn2020-04-14630.05
Bęczyn2020-04-13630
Bęczyn2020-04-12629.94
Bęczyn2020-04-11629.89
Bęczyn2020-04-10629.84
Bęczyn2020-04-09629.79
Bęczyn2020-04-08629.74
Bęczyn2020-04-07629.7
Bęczyn2020-04-06629.65
Bęczyn2020-04-05629.61
Bęczyn2020-04-04629.56
Bęczyn2020-04-03629.5
Bęczyn2020-04-02629.43
Bęczyn2020-04-01629.39
Bęczyn2020-03-31629.34
Bęczyn2020-03-30629.25
Bęczyn2020-03-29629.17
Bęczyn2020-03-28629.11
Bęczyn2020-03-27629.05
Bęczyn2020-03-26628.97
Bęczyn2020-03-25628.88
Bęczyn2020-03-24628.82
Bęczyn2020-03-23628.76
Bęczyn2020-03-22628.71
Bęczyn2020-03-21628.65
Bęczyn2020-03-20628.59
Bęczyn2020-03-19628.5
Bęczyn2020-03-18628.43
Bęczyn2020-03-17628.34
Bęczyn2020-03-16628.25
Bęczyn2020-03-15628.18
Bęczyn2020-03-14628.11
Bęczyn2020-03-13628.04
Bęczyn2020-03-12627.95
Bęczyn2020-03-11627.88
Bęczyn2020-03-10627.82
Bęczyn2020-03-09627.76
Bęczyn2020-03-08627.7
Bęczyn2020-03-07627.63
Bęczyn2020-03-06627.57
Bęczyn2020-03-05627.51
Bęczyn2020-03-04627.44
Bęczyn2020-03-03627.37
Bęczyn2020-03-02627.29
Bęczyn2020-03-01627.23
Bęczyn2020-02-29627.17
Bęczyn2020-02-28627.07
Bęczyn2020-02-27626.98
Bęczyn2020-02-26626.88
Bęczyn2020-02-25626.8
Bęczyn2020-02-24626.7
Bęczyn2020-02-23626.61
Bęczyn2020-02-22626.52
Bęczyn2020-02-21626.42
Bęczyn2020-02-20626.33
Bęczyn2020-02-19626.23
Bęczyn2020-02-18626.16
Bęczyn2020-02-17613.21
Bęczyn2020-02-16603.1
Bęczyn2020-02-15594.28
Bęczyn2020-02-14581.42
Bęczyn2020-02-13568.68
Bęczyn2020-02-12527.19
Bęczyn2020-02-11512.22
Bęczyn2020-02-10501.1
Bęczyn2020-02-09485.57
Bęczyn2020-02-08476.49
Bęczyn2020-02-07465.62
Bęczyn2020-02-06451.73
Bęczyn2020-02-05437.92
Bęczyn2020-02-04428.57
Bęczyn2020-02-03420.04
Bęczyn2020-02-02413.51
Bęczyn2020-02-01406.06
Bęczyn2020-01-31397.81
Bęczyn2020-01-30353.12
Bęczyn2020-01-29353.12
Bęczyn2020-01-28353.12
Bęczyn2020-01-27353.12
Bęczyn2020-01-26353.12
Bęczyn2020-01-25353.12
Bęczyn2020-01-24353.12
Bęczyn2020-01-23353.12
Bęczyn2020-01-22353.12
Bęczyn2020-01-21353.12
Bęczyn2020-01-20353.12
Bęczyn2020-01-19353.12
Bęczyn2020-01-18353.12
Bęczyn2020-01-17353.12
Bęczyn2020-01-16353.12
Bęczyn2020-01-15353.12
Bęczyn2020-01-14353.12
Bęczyn2020-01-13353.12
Bęczyn2020-01-12353.12
Bęczyn2020-01-11353.12
Bęczyn2020-01-10353.12
Bęczyn2020-01-09353.12
Bęczyn2020-01-08353.12
Bęczyn2020-01-07353.12
Bęczyn2020-01-06353.12
Bęczyn2020-01-05353.12
Bęczyn2020-01-04353.12
Bęczyn2020-01-03353.12
Bęczyn2020-01-02353.12
Bęczyn2020-01-01353.12
Bęczyn2019-12-31353.12
Bęczyn2019-12-30344.09
Bęczyn2019-12-29335.31
Bęczyn2019-12-28324.66
Bęczyn2019-12-27317.19
Bęczyn2019-12-26306.36
Bęczyn2019-12-25299.62
Bęczyn2019-12-24289.09
Bęczyn2019-12-23276.38
Bęczyn2019-12-22267.9
Bęczyn2019-12-21257.74
Bęczyn2019-12-20249.96
Bęczyn2019-12-19239.36
Bęczyn2019-12-18224.54
Bęczyn2019-12-17214.71
Bęczyn2019-12-16207.25
Bęczyn2019-12-15199.82
Bęczyn2019-12-14191.21
Bęczyn2019-12-13178.09
Bęczyn2019-12-12163.1
Bęczyn2019-12-11148.36
Bęczyn2019-12-10134.09
Bęczyn2019-12-09122.93
Bęczyn2019-12-08112.85
Bęczyn2019-12-0798.81
Bęczyn2019-12-0689.82
Bęczyn2019-12-0581.68
Bęczyn2019-12-0474.58
Bęczyn2019-12-0364.99
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.