Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Bęczyn

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Bęczyn2023-12-1734225.84
Bęczyn2023-12-1534057.35
Bęczyn2023-12-1433888.29
Bęczyn2023-12-1333724.97
Bęczyn2023-12-1233556.51
Bęczyn2023-12-1133388.7
Bęczyn2023-12-0933221
Bęczyn2023-12-0833050.11
Bęczyn2023-12-0732880.68
Bęczyn2023-12-0532721.9
Bęczyn2023-12-0232561.11
Bęczyn2023-12-0132395.15
Bęczyn2023-11-3032220.2
Bęczyn2023-11-2932077.06
Bęczyn2023-11-2831933.47
Bęczyn2023-11-2731776.82
Bęczyn2023-11-2631634.06
Bęczyn2023-11-2431483.04
Bęczyn2023-11-2331333.74
Bęczyn2023-11-2231180.18
Bęczyn2023-11-2131022.24
Bęczyn2023-11-2030876.68
Bęczyn2023-11-1830730.54
Bęczyn2023-11-1630584.07
Bęczyn2023-11-1530440.58
Bęczyn2023-11-1430294.5
Bęczyn2023-11-1230144.23
Bęczyn2023-11-1129991.15
Bęczyn2023-11-1029836.98
Bęczyn2023-11-0829683.32
Bęczyn2023-11-0729536.43
Bęczyn2023-11-0629381.86
Bęczyn2023-11-0329239.25
Bęczyn2023-11-0229096.04
Bęczyn2023-11-0128939.02
Bęczyn2023-10-3128788.55
Bęczyn2023-10-3028784.17
Bęczyn2023-03-2623798.78
Bęczyn2023-03-2523643.98
Bęczyn2023-03-2423488.72
Bęczyn2023-03-2323333.64
Bęczyn2023-03-2223179.72
Bęczyn2023-03-2123036.86
Bęczyn2023-03-2022883.74
Bęczyn2023-03-1922726.04
Bęczyn2023-03-1822567.82
Bęczyn2023-03-1722410.63
Bęczyn2023-03-1622260.74
Bęczyn2023-03-1522103.74
Bęczyn2023-03-1421949.69
Bęczyn2023-03-1321796.99
Bęczyn2023-03-1221652.57
Bęczyn2023-03-1121498.76
Bęczyn2023-03-1021344.42
Bęczyn2023-03-0921193.39
Bęczyn2023-03-0821038.58
Bęczyn2023-03-0720892.94
Bęczyn2023-03-0620742.2
Bęczyn2023-03-0520587.5
Bęczyn2023-03-0420439.99
Bęczyn2023-03-0320285.27
Bęczyn2023-03-0220141.72
Bęczyn2023-03-0119987.31
Bęczyn2023-02-2819829.95
Bęczyn2023-02-2719667.93
Bęczyn2023-02-2619493.33
Bęczyn2023-02-2519334.01
Bęczyn2023-02-2419169.94
Bęczyn2023-02-2319006.78
Bęczyn2023-02-2218847.1
Bęczyn2023-02-2118675.6
Bęczyn2023-02-2018505.39
Bęczyn2023-02-1918346.57
Bęczyn2023-02-1818177.45
Bęczyn2023-02-1718003.28
Bęczyn2023-02-1617842.54
Bęczyn2023-02-1517683.73
Bęczyn2023-02-1417518.55
Bęczyn2023-02-1317356.86
Bęczyn2023-02-1217198.23
Bęczyn2023-02-1117028.91
Bęczyn2023-02-1016858.4
Bęczyn2023-02-0916683.2
Bęczyn2023-02-0816513.1
Bęczyn2023-02-0716345.27
Bęczyn2023-02-0616177.33
Bęczyn2023-02-0516015.77
Bęczyn2023-02-0415843.69
Bęczyn2023-02-0315675.03
Bęczyn2023-02-0215515.57
Bęczyn2023-02-0115347.98
Bęczyn2023-01-3115176.92
Bęczyn2023-01-3015008.73
Bęczyn2023-01-2914847.5
Bęczyn2023-01-2814673.54
Bęczyn2023-01-2714503.93
Bęczyn2023-01-2614329.84
Bęczyn2023-01-2514164.96
Bęczyn2023-01-2414004.92
Bęczyn2023-01-2313832.55
Bęczyn2023-01-2213671.69
Bęczyn2023-01-2113506.74
Bęczyn2023-01-2013346.31
Bęczyn2023-01-1913173.65
Bęczyn2023-01-1813006.28
Bęczyn2023-01-1712841.81
Bęczyn2023-01-1612668.56
Bęczyn2023-01-1512507.92
Bęczyn2023-01-1412344.77
Bęczyn2023-01-1312173.18
Bęczyn2023-01-1212010.31
Bęczyn2023-01-1111834.94
Bęczyn2023-01-1011660.25
Bęczyn2023-01-0911493.6
Bęczyn2023-01-0811328.49
Bęczyn2023-01-0711165.33
Bęczyn2023-01-0610995.31
Bęczyn2023-01-0510827.21
Bęczyn2023-01-0410667.66
Bęczyn2023-01-0310493.6
Bęczyn2023-01-0210322.26
Bęczyn2023-01-0110155.74
Bęczyn2022-12-319980.47
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-310
Bęczyn2022-12-309804.88
Bęczyn2022-12-299641.89
Bęczyn2022-12-289477.76
Bęczyn2022-12-279310.95
Bęczyn2022-12-269143.04
Bęczyn2022-12-258978.16
Bęczyn2022-12-248811.23
Bęczyn2022-12-238642.8
Bęczyn2022-12-228475.39
Bęczyn2022-12-218301.39
Bęczyn2022-12-208140
Bęczyn2022-12-197967.88
Bęczyn2022-12-187804.05
Bęczyn2022-12-177635.24
Bęczyn2022-12-167475.44
Bęczyn2022-12-157314.3
Bęczyn2022-12-147139.08
Bęczyn2022-12-136963.88
Bęczyn2022-12-126792.45
Bęczyn2022-12-116623.68
Bęczyn2022-12-106463.28
Bęczyn2022-12-096293.14
Bęczyn2022-12-086130.7
Bęczyn2022-12-075969.19
Bęczyn2022-12-065804.41
Bęczyn2022-12-055642.68
Bęczyn2022-12-045478.81
Bęczyn2022-12-035306.2
Bęczyn2022-12-025135.37
Bęczyn2022-12-014959.95
Bęczyn2022-11-304792.23
Bęczyn2022-11-224639.78
Bęczyn2022-11-214481.96
Bęczyn2022-11-204323.95
Bęczyn2022-11-194166.65
Bęczyn2022-11-184013.88
Bęczyn2022-11-173717.2
Bęczyn2022-11-163564.03
Bęczyn2022-11-153414.56
Bęczyn2022-11-143267.96
Bęczyn2022-11-133117.94
Bęczyn2022-11-122966.83
Bęczyn2022-11-112822.75
Bęczyn2022-11-102672.37
Bęczyn2022-11-092515.36
Bęczyn2022-11-082369.27
Bęczyn2022-11-072221.17
Bęczyn2022-11-062075.74
Bęczyn2022-11-051924.67
Bęczyn2022-11-031768.79
Bęczyn2022-11-021618
Bęczyn2022-11-011473.64
Bęczyn2022-03-27671.62
Bęczyn2022-03-26665.33
Bęczyn2022-03-25651.04
Bęczyn2022-03-24635.69
Bęczyn2022-03-23627.99
Bęczyn2022-03-22618.6
Bęczyn2022-03-21609.82
Bęczyn2022-03-19592.26
Bęczyn2022-03-18582.73
Bęczyn2022-03-17570.09
Bęczyn2022-03-16556.75
Bęczyn2022-03-15550
Bęczyn2022-03-14531.42
Bęczyn2022-03-13175.38
Bęczyn2022-03-1236352.83
Bęczyn2022-03-1136009.73
Bęczyn2022-03-1035645.2
Bęczyn2022-03-0935291.21
Bęczyn2022-03-0834979.75
Bęczyn2022-03-0634365.83
Bęczyn2022-03-0534004.45
Bęczyn2022-03-0433633.44
Bęczyn2022-03-0333333.62
Bęczyn2022-03-0233151.45
Bęczyn2022-03-0132966.23
Bęczyn2022-02-2832827.64
Bęczyn2022-02-2732663.58
Bęczyn2022-02-2632492.44
Bęczyn2022-02-2532264.86
Bęczyn2022-02-2432091.48
Bęczyn2022-02-2331870.12
Bęczyn2022-02-2231653.07
Bęczyn2022-02-2131430.24
Bęczyn2022-02-2031221.12
Bęczyn2022-02-1931021.23
Bęczyn2022-02-1830808.51
Bęczyn2022-02-1730630.99
Bęczyn2022-02-1630458.23
Bęczyn2022-02-1530215.24
Bęczyn2022-02-1430030.41
Bęczyn2022-02-1329775.5
Bęczyn2022-02-1129412.03
Bęczyn2022-02-1029174.11
Bęczyn2022-02-0928955.34
Bęczyn2022-02-0828798.71
Bęczyn2022-02-0728561.65
Bęczyn2022-02-0628319.91
Bęczyn2022-02-0528113.41
Bęczyn2022-02-0427867.09
Bęczyn2022-02-0327699.73
Bęczyn2022-02-0227492.92
Bęczyn2022-02-0127287.42
Bęczyn2022-01-3127028.27
Bęczyn2022-01-3026847.14
Bęczyn2022-01-2926635.58
Bęczyn2022-01-2826410.03
Bęczyn2022-01-2726183.49
Bęczyn2022-01-2626010.81
Bęczyn2022-01-2525832.59
Bęczyn2022-01-2425636.09
Bęczyn2022-01-2325434.41
Bęczyn2022-01-2225216.72
Bęczyn2022-01-2124991.91
Bęczyn2022-01-2024815.98
Bęczyn2022-01-1924632
Bęczyn2022-01-1824404.26
Bęczyn2022-01-1724191.12
Bęczyn2022-01-1623959.81
Bęczyn2022-01-1523756.88
Bęczyn2022-01-1423579.82
Bęczyn2022-01-1323420.3
Bęczyn2022-01-1223230.05
Bęczyn2022-01-1123006.46
Bęczyn2022-01-1022781.59
Bęczyn2022-01-0922592.9
Bęczyn2022-01-0822393.76
Bęczyn2022-01-0722202.68
Bęczyn2022-01-0621970.91
Bęczyn2022-01-0521814.63
Bęczyn2022-01-0421670.04
Bęczyn2022-01-0321435.62
Bęczyn2022-01-0221201.97
Bęczyn2022-01-0121037.61
Bęczyn2021-12-3120000
Bęczyn2021-12-310
Bęczyn2021-12-3120893.58
Bęczyn2021-12-3020711.43
Bęczyn2021-12-2920548.4
Bęczyn2021-12-2820339.47
Bęczyn2021-12-2720180.12
Bęczyn2021-12-2620011.37
Bęczyn2021-12-2519784.62
Bęczyn2021-12-2419553.14
Bęczyn2021-12-2319328.85
Bęczyn2021-12-2219121.54
Bęczyn2021-12-2118955.4
Bęczyn2021-12-2018787.91
Bęczyn2021-12-1918609.72
Bęczyn2021-12-1818381.5
Bęczyn2021-12-1718181.45
Bęczyn2021-12-1617992.98
Bęczyn2021-12-1517771.35
Bęczyn2021-12-1532000
Bęczyn2021-12-1417565.83
Bęczyn2021-12-1317400.56
Bęczyn2021-12-1217224.27
Bęczyn2021-12-1117053.76
Bęczyn2021-12-1016846.71
Bęczyn2021-12-0916660.43
Bęczyn2021-12-0816503.41
Bęczyn2021-12-0716357.71
Bęczyn2021-12-0616172.75
Bęczyn2021-12-0515991.36
Bęczyn2021-12-0415790.19
Bęczyn2021-12-0315586.21
Bęczyn2021-12-0215421.62
Bęczyn2021-12-014929
Bęczyn2021-12-0115267.09
Bęczyn2021-12-0120000
Bęczyn2021-12-0110000
Bęczyn2021-12-0113634
Bęczyn2021-11-3015113.5
Bęczyn2021-11-300
Bęczyn2021-11-2914923.08
Bęczyn2021-11-2814776.99
Bęczyn2021-11-2714604.99
Bęczyn2021-11-2614420.25
Bęczyn2021-11-2514213.54
Bęczyn2021-11-2414014.42
Bęczyn2021-11-2313880.31
Bęczyn2021-11-2213706.89
Bęczyn2021-11-2113561.33
Bęczyn2021-11-2013399.42
Bęczyn2021-11-1913181.02
Bęczyn2021-11-1813024.9
Bęczyn2021-11-1712848.87
Bęczyn2021-11-1612690.52
Bęczyn2021-11-150
Bęczyn2021-11-1512537.11
Bęczyn2021-11-1412389.88
Bęczyn2021-11-1312209.2
Bęczyn2021-11-1212057.53
Bęczyn2021-11-1111844.31
Bęczyn2021-11-1011700.57
Bęczyn2021-11-0911507.04
Bęczyn2021-11-0811366.61
Bęczyn2021-11-0711227.49
Bęczyn2021-11-0611081.39
Bęczyn2021-11-0510910.67
Bęczyn2021-11-0410703.14
Bęczyn2021-11-0310512.65
Bęczyn2021-11-0210319.36
Bęczyn2021-11-0110113.28
Bęczyn2021-10-010
Bęczyn2021-04-12678.09
Bęczyn2021-04-11678.04
Bęczyn2021-04-08677.9
Bęczyn2021-04-08677.9
Bęczyn2021-04-08677.9
Bęczyn2021-03-09675.85
Bęczyn2021-03-08675.78
Bęczyn2021-03-07675.71
Bęczyn2021-03-06675.63
Bęczyn2021-03-05675.54
Bęczyn2021-03-04675.46
Bęczyn2021-03-03675.37
Bęczyn2021-03-02675.27
Bęczyn2021-03-01675.19
Bęczyn2021-02-28675.1
Bęczyn2021-02-27675.02
Bęczyn2021-02-26674.94
Bęczyn2021-02-25674.84
Bęczyn2021-02-24674.76
Bęczyn2021-02-23674.66
Bęczyn2021-02-22674.55
Bęczyn2021-02-21674.44
Bęczyn2021-02-20674.32
Bęczyn2021-02-19674.24
Bęczyn2021-02-18674.13
Bęczyn2021-02-17674.02
Bęczyn2021-02-16673.92
Bęczyn2021-02-15673.8
Bęczyn2021-02-14673.7
Bęczyn2021-02-13673.62
Bęczyn2021-02-12673.52
Bęczyn2021-02-11673.45
Bęczyn2021-02-10673.37
Bęczyn2021-02-09673.27
Bęczyn2021-02-08673.18
Bęczyn2021-02-07673.07
Bęczyn2021-02-06672.98
Bęczyn2021-02-05672.9
Bęczyn2021-02-04672.82
Bęczyn2021-02-03672.73
Bęczyn2021-02-02672.65
Bęczyn2021-02-01672.57
Bęczyn2021-01-31672.47
Bęczyn2021-01-30672.4
Bęczyn2021-01-29672.3
Bęczyn2021-01-28672.22
Bęczyn2021-01-27672.12
Bęczyn2021-01-26672.03
Bęczyn2021-01-25671.93
Bęczyn2021-01-24671.85
Bęczyn2021-01-23671.78
Bęczyn2021-01-22671.69
Bęczyn2021-01-21671.59
Bęczyn2021-01-20671.51
Bęczyn2021-01-19671.44
Bęczyn2021-01-18671.37
Bęczyn2021-01-17671.29
Bęczyn2021-01-16671.22
Bęczyn2021-01-15671.11
Bęczyn2021-01-14671.02
Bęczyn2021-01-13670.92
Bęczyn2021-01-12670.81
Bęczyn2021-01-11670.71
Bęczyn2021-01-10670.6
Bęczyn2021-01-09670.51
Bęczyn2021-01-08670.43
Bęczyn2021-01-07670.35
Bęczyn2021-01-06670.26
Bęczyn2021-01-05670.18
Bęczyn2021-01-04670.08
Bęczyn2021-01-03670.01
Bęczyn2021-01-02669.94
Bęczyn2021-01-01669.83
Bęczyn2020-12-311000
Bęczyn2020-12-311000
Bęczyn2020-12-31669.72
Bęczyn2020-12-311000
Bęczyn2020-12-30669.65
Bęczyn2020-12-29669.58
Bęczyn2020-12-28669.5
Bęczyn2020-12-27669.39
Bęczyn2020-12-26669.32
Bęczyn2020-12-25669.21
Bęczyn2020-12-24669.14
Bęczyn2020-12-23669.05
Bęczyn2020-12-22668.96
Bęczyn2020-12-21668.88
Bęczyn2020-12-20668.78
Bęczyn2020-12-19668.69
Bęczyn2020-12-18668.6
Bęczyn2020-12-17668.49
Bęczyn2020-12-16668.42
Bęczyn2020-12-15668.34
Bęczyn2020-12-14668.27
Bęczyn2020-12-13668.16
Bęczyn2020-12-12668.09
Bęczyn2020-12-11668
Bęczyn2020-12-10667.9
Bęczyn2020-12-09667.8
Bęczyn2020-12-08667.69
Bęczyn2020-12-07667.61
Bęczyn2020-12-06667.53
Bęczyn2020-12-05667.43
Bęczyn2020-12-04667.36
Bęczyn2020-12-03667.26
Bęczyn2020-12-02667.16
Bęczyn2020-12-01667.08
Bęczyn2020-11-30667.01
Bęczyn2020-11-301000
Bęczyn2020-11-300
Bęczyn2020-11-301000
Bęczyn2020-11-30606
Bęczyn2020-11-29666.91
Bęczyn2020-11-28666.84
Bęczyn2020-11-27666.74
Bęczyn2020-11-26666.67
Bęczyn2020-11-25666.6
Bęczyn2020-11-24666.53
Bęczyn2020-11-23666.43
Bęczyn2020-11-22666.35
Bęczyn2020-11-21666.26
Bęczyn2020-11-20666.17
Bęczyn2020-11-19666.07
Bęczyn2020-11-18665.97
Bęczyn2020-11-17665.88
Bęczyn2020-11-16665.81
Bęczyn2020-11-15665.71
Bęczyn2020-11-14665.61
Bęczyn2020-11-13665.54
Bęczyn2020-11-12665.46
Bęczyn2020-11-11665.4
Bęczyn2020-11-10665.31
Bęczyn2020-11-09665.21
Bęczyn2020-11-08665.14
Bęczyn2020-11-07665.04
Bęczyn2020-11-06664.94
Bęczyn2020-11-05664.84
Bęczyn2020-11-04664.75
Bęczyn2020-11-03664.65
Bęczyn2020-11-02664.56
Bęczyn2020-11-01664.5
Bęczyn2020-10-31664.4
Bęczyn2020-10-28664.2
Bęczyn2020-10-27664.14
Bęczyn2020-10-26664.09
Bęczyn2020-10-25664.03
Bęczyn2020-10-24663.97
Bęczyn2020-10-23663.89
Bęczyn2020-10-22663.84
Bęczyn2020-10-21663.78
Bęczyn2020-10-20663.71
Bęczyn2020-10-19663.63
Bęczyn2020-10-18663.55
Bęczyn2020-10-17663.47
Bęczyn2020-10-16663.39
Bęczyn2020-10-15663.32
Bęczyn2020-10-14663.26
Bęczyn2020-10-13663.18
Bęczyn2020-10-12663.11
Bęczyn2020-10-11663.06
Bęczyn2020-10-10662.99
Bęczyn2020-10-09662.91
Bęczyn2020-10-08662.83
Bęczyn2020-10-07662.77
Bęczyn2020-10-06662.71
Bęczyn2020-10-05662.65
Bęczyn2020-10-04662.6
Bęczyn2020-10-03662.55
Bęczyn2020-10-02662.47
Bęczyn2020-10-01662.39
Bęczyn2020-09-30662.32
Bęczyn2020-09-29662.29
Bęczyn2020-09-28662.26
Bęczyn2020-09-27662.23
Bęczyn2020-09-26662.2
Bęczyn2020-09-24662.13
Bęczyn2020-09-23662.1
Bęczyn2020-09-22662.07
Bęczyn2020-09-21662.04
Bęczyn2020-09-20662.01
Bęczyn2020-09-19661.97
Bęczyn2020-09-18661.93
Bęczyn2020-09-17661.89
Bęczyn2020-09-16661.86
Bęczyn2020-09-15661.82
Bęczyn2020-09-14661.73
Bęczyn2020-09-13661.69
Bęczyn2020-09-12661.66
Bęczyn2020-09-11661.62
Bęczyn2020-09-10661.58
Bęczyn2020-09-09661.54
Bęczyn2020-09-08661.5
Bęczyn2020-09-07661.46
Bęczyn2020-09-06661.41
Bęczyn2020-09-05661.37
Bęczyn2020-09-04661.32
Bęczyn2020-09-03661.28
Bęczyn2020-09-02661.25
Bęczyn2020-09-01661.22
Bęczyn2020-08-31661.17
Bęczyn2020-08-30661.16
Bęczyn2020-08-29661.14
Bęczyn2020-08-28661.12
Bęczyn2020-08-27661.1
Bęczyn2020-08-26661.09
Bęczyn2020-08-25661.07
Bęczyn2020-08-24661.05
Bęczyn2020-08-23661.03
Bęczyn2020-08-22661.01
Bęczyn2020-08-21660.99
Bęczyn2020-08-20660.97
Bęczyn2020-08-19660.95
Bęczyn2020-08-18660.93
Bęczyn2020-08-17660.91
Bęczyn2020-08-16660.89
Bęczyn2020-08-15660.88
Bęczyn2020-08-14660.86
Bęczyn2020-08-13660.85
Bęczyn2020-08-12660.83
Bęczyn2020-08-11660.81
Bęczyn2020-08-10660.79
Bęczyn2020-08-09660.77
Bęczyn2020-08-08660.75
Bęczyn2020-08-07660.74
Bęczyn2020-08-06660.72
Bęczyn2020-08-05660.7
Bęczyn2020-08-04660.68
Bęczyn2020-08-03660.66
Bęczyn2020-08-02660.64
Bęczyn2020-08-01660.62
Bęczyn2020-07-31660.6
Bęczyn2020-07-30660.58
Bęczyn2020-07-29660.56
Bęczyn2020-07-28660.54
Bęczyn2020-07-27660.52
Bęczyn2020-07-26660.5
Bęczyn2020-07-25660.48
Bęczyn2020-07-24660.46
Bęczyn2020-07-23660.44
Bęczyn2020-07-22660.42
Bęczyn2020-07-21660.4
Bęczyn2020-07-20660.38
Bęczyn2020-07-19660.36
Bęczyn2020-07-18660.34
Bęczyn2020-07-17660.32
Bęczyn2020-07-16660.3
Bęczyn2020-07-15660.28
Bęczyn2020-07-14660.26
Bęczyn2020-07-13660.25
Bęczyn2020-07-12660.23
Bęczyn2020-07-11660.21
Bęczyn2020-07-10660.19
Bęczyn2020-07-09660.17
Bęczyn2020-07-08660.15
Bęczyn2020-07-07660.14
Bęczyn2020-07-06660.12
Bęczyn2020-07-05660.1
Bęczyn2020-07-04660.08
Bęczyn2020-07-03660.07
Bęczyn2020-07-02660.05
Bęczyn2020-07-01660.03
Bęczyn2020-06-30660.01
Bęczyn2020-06-29659.98
Bęczyn2020-06-28659.96
Bęczyn2020-06-27659.94
Bęczyn2020-06-26659.91
Bęczyn2020-06-25659.89
Bęczyn2020-06-25659.89
Bęczyn2020-06-25659.89
Bęczyn2020-06-24659.86
Bęczyn2020-06-23659.83
Bęczyn2020-06-22659.81
Bęczyn2020-06-21659.78
Bęczyn2020-06-20659.75
Bęczyn2020-06-19659.72
Bęczyn2020-06-18659.69
Bęczyn2020-06-17659.67
Bęczyn2020-06-16659.64
Bęczyn2020-06-15659.61
Bęczyn2020-06-14659.58
Bęczyn2020-06-13659.55
Bęczyn2020-06-12659.53
Bęczyn2020-06-11659.49
Bęczyn2020-06-10659.46
Bęczyn2020-06-09659.44
Bęczyn2020-06-08659.41
Bęczyn2020-06-07659.38
Bęczyn2020-06-06659.35
Bęczyn2020-06-05659.32
Bęczyn2020-06-04659.3
Bęczyn2020-06-03659.27
Bęczyn2020-06-02659.25
Bęczyn2020-06-01659.22
Bęczyn2020-05-31659.2
Bęczyn2020-05-30659.16
Bęczyn2020-05-29659.13
Bęczyn2020-05-28659.09
Bęczyn2020-05-27659.06
Bęczyn2020-05-26659.03
Bęczyn2020-05-25659
Bęczyn2020-05-24658.96
Bęczyn2020-05-23658.92
Bęczyn2020-05-22658.87
Bęczyn2020-05-21658.84
Bęczyn2020-05-19658.76
Bęczyn2020-05-18658.72
Bęczyn2020-05-17658.69
Bęczyn2020-05-16658.64
Bęczyn2020-05-15658.61
Bęczyn2020-05-14658.57
Bęczyn2020-05-13658.53
Bęczyn2020-05-12658.49
Bęczyn2020-05-11658.45
Bęczyn2020-05-10658.42
Bęczyn2020-05-09658.39
Bęczyn2020-05-08658.35
Bęczyn2020-05-07658.32
Bęczyn2020-05-06658.28
Bęczyn2020-05-05658.25
Bęczyn2020-05-04658.21
Bęczyn2020-05-03658.18
Bęczyn2020-05-02658.15
Bęczyn2020-05-01658.11
Bęczyn2020-04-30658.06
Bęczyn2020-04-29657.99
Bęczyn2020-04-28657.94
Bęczyn2020-04-27657.88
Bęczyn2020-04-26657.84
Bęczyn2020-04-25657.78
Bęczyn2020-04-24657.72
Bęczyn2020-04-23657.66
Bęczyn2020-04-22657.59
Bęczyn2020-04-21657.52
Bęczyn2020-04-20657.46
Bęczyn2020-04-19657.39
Bęczyn2020-04-18657.35
Bęczyn2020-04-17657.28
Bęczyn2020-04-16657.24
Bęczyn2020-04-15657.18
Bęczyn2020-04-14657.14
Bęczyn2020-04-13657.09
Bęczyn2020-04-12657.04
Bęczyn2020-04-11656.97
Bęczyn2020-04-10656.91
Bęczyn2020-04-09656.85
Bęczyn2020-04-08656.81
Bęczyn2020-04-07656.77
Bęczyn2020-04-06656.7
Bęczyn2020-04-05656.64
Bęczyn2020-04-04656.57
Bęczyn2020-04-03656.52
Bęczyn2020-04-02656.45
Bęczyn2020-04-01656.41
Bęczyn2020-03-31656.35
Bęczyn2020-03-30656.28
Bęczyn2020-03-29656.22
Bęczyn2020-03-28656.14
Bęczyn2020-03-27656.08
Bęczyn2020-03-26655.99
Bęczyn2020-03-25655.91
Bęczyn2020-03-24655.85
Bęczyn2020-03-23655.79
Bęczyn2020-03-22655.71
Bęczyn2020-03-21655.65
Bęczyn2020-03-20655.57
Bęczyn2020-03-19655.49
Bęczyn2020-03-18655.4
Bęczyn2020-03-17655.33
Bęczyn2020-03-16655.26
Bęczyn2020-03-15655.17
Bęczyn2020-03-14655.08
Bęczyn2020-03-13655.02
Bęczyn2020-03-12654.94
Bęczyn2020-03-11654.85
Bęczyn2020-03-10654.78
Bęczyn2020-03-09654.71
Bęczyn2020-03-08654.64
Bęczyn2020-03-07654.58
Bęczyn2020-03-06654.51
Bęczyn2020-03-05654.45
Bęczyn2020-03-04654.38
Bęczyn2020-03-03654.32
Bęczyn2020-03-02654.26
Bęczyn2020-03-01654.18
Bęczyn2020-02-29654.13
Bęczyn2020-02-28654.05
Bęczyn2020-02-27653.98
Bęczyn2020-02-26653.87
Bęczyn2020-02-25653.8
Bęczyn2020-02-24653.7
Bęczyn2020-02-23653.62
Bęczyn2020-02-22653.53
Bęczyn2020-02-21653.45
Bęczyn2020-02-20653.38
Bęczyn2020-02-19653.28
Bęczyn2020-02-18653.21
Bęczyn2020-02-17638.28
Bęczyn2020-02-16625.09
Bęczyn2020-02-15611.6
Bęczyn2020-02-14597.65
Bęczyn2020-02-13582.24
Bęczyn2020-02-12552.84
Bęczyn2020-02-11537.31
Bęczyn2020-02-10529.69
Bęczyn2020-02-09518.17
Bęczyn2020-02-08509.96
Bęczyn2020-02-07501.06
Bęczyn2020-02-06486.91
Bęczyn2020-02-05479.17
Bęczyn2020-02-04467.29
Bęczyn2020-02-03455.49
Bęczyn2020-02-02445.61
Bęczyn2020-02-01435.16
Bęczyn2020-01-31428.14
Bęczyn2020-01-30395.89
Bęczyn2020-01-29395.89
Bęczyn2020-01-28395.89
Bęczyn2020-01-27395.89
Bęczyn2020-01-26395.89
Bęczyn2020-01-25395.89
Bęczyn2020-01-24395.89
Bęczyn2020-01-23395.89
Bęczyn2020-01-22395.89
Bęczyn2020-01-21395.89
Bęczyn2020-01-20395.89
Bęczyn2020-01-19395.89
Bęczyn2020-01-18395.89
Bęczyn2020-01-17395.89
Bęczyn2020-01-16395.89
Bęczyn2020-01-15395.89
Bęczyn2020-01-14395.89
Bęczyn2020-01-13395.89
Bęczyn2020-01-12395.89
Bęczyn2020-01-11395.89
Bęczyn2020-01-10395.89
Bęczyn2020-01-09395.89
Bęczyn2020-01-08395.89
Bęczyn2020-01-07395.89
Bęczyn2020-01-06395.89
Bęczyn2020-01-05395.89
Bęczyn2020-01-04395.89
Bęczyn2020-01-03395.89
Bęczyn2020-01-02395.89
Bęczyn2020-01-01395.89
Bęczyn2019-12-31395.89
Bęczyn2019-12-30384.54
Bęczyn2019-12-29374.72
Bęczyn2019-12-28359.92
Bęczyn2019-12-27347.57
Bęczyn2019-12-26333.49
Bęczyn2019-12-25320.84
Bęczyn2019-12-24313.41
Bęczyn2019-12-23306.28
Bęczyn2019-12-22299.39
Bęczyn2019-12-21289.1
Bęczyn2019-12-20279.45
Bęczyn2019-12-19270.74
Bęczyn2019-12-18257.69
Bęczyn2019-12-17242.49
Bęczyn2019-12-16227.21
Bęczyn2019-12-15218.68
Bęczyn2019-12-14203.85
Bęczyn2019-12-13194.04
Bęczyn2019-12-12182.82
Bęczyn2019-12-11169.2
Bęczyn2019-12-10154.75
Bęczyn2019-12-09141.91
Bęczyn2019-12-08133.54
Bęczyn2019-12-07126.14
Bęczyn2019-12-06114.53
Bęczyn2019-12-05100.44
Bęczyn2019-12-0493.59
Bęczyn2019-12-0383.03
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.