Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Zadworze

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Zadworze2023-12-1770329.06
Zadworze2023-12-1570163.33
Zadworze2023-12-1470000.57
Zadworze2023-12-1369841.48
Zadworze2023-12-1269677.17
Zadworze2023-12-1169514.75
Zadworze2023-12-0969350.46
Zadworze2023-12-0869177.46
Zadworze2023-12-0769007.4
Zadworze2023-12-0568846.74
Zadworze2023-12-0268686.85
Zadworze2023-12-0168511.12
Zadworze2023-11-3068347.48
Zadworze2023-11-2968202.41
Zadworze2023-11-2868052.16
Zadworze2023-11-2767897.41
Zadworze2023-11-2667752.74
Zadworze2023-11-2467605.91
Zadworze2023-11-2367457.83
Zadworze2023-11-2267305.34
Zadworze2023-11-2167158.35
Zadworze2023-11-2067000.66
Zadworze2023-11-1866856.42
Zadworze2023-11-1666709.27
Zadworze2023-11-1566564.14
Zadworze2023-11-1466413.59
Zadworze2023-11-1266269.8
Zadworze2023-11-1166117.6
Zadworze2023-11-1065959.6
Zadworze2023-11-0865813.91
Zadworze2023-11-0765663.27
Zadworze2023-11-0665516.5
Zadworze2023-11-0365363.56
Zadworze2023-11-0265206.11
Zadworze2023-11-0165057.42
Zadworze2023-10-3164913.22
Zadworze2023-10-3064907.95
Zadworze2023-03-2659937.25
Zadworze2023-03-2559789.71
Zadworze2023-03-2459641.85
Zadworze2023-03-2359484.15
Zadworze2023-03-2259341.07
Zadworze2023-03-2159196.44
Zadworze2023-03-2059039.77
Zadworze2023-03-1958881.72
Zadworze2023-03-1858723.8
Zadworze2023-03-1758580.57
Zadworze2023-03-1658432.21
Zadworze2023-03-1558276.29
Zadworze2023-03-1458127.42
Zadworze2023-03-1357971.25
Zadworze2023-03-1257814.77
Zadworze2023-03-1157663.21
Zadworze2023-03-1057511.32
Zadworze2023-03-0957365.56
Zadworze2023-03-0857215.66
Zadworze2023-03-0757062.7
Zadworze2023-03-0656918.79
Zadworze2023-03-0556769.89
Zadworze2023-03-0456618.44
Zadworze2023-03-0356468.05
Zadworze2023-03-0256321.21
Zadworze2023-03-0156166.64
Zadworze2023-02-2856012.82
Zadworze2023-02-2755847.95
Zadworze2023-02-2655688.43
Zadworze2023-02-2555525.63
Zadworze2023-02-2455356.12
Zadworze2023-02-2355195.84
Zadworze2023-02-2255033.2
Zadworze2023-02-2154868.3
Zadworze2023-02-2054701.29
Zadworze2023-02-1954541.79
Zadworze2023-02-1854369.99
Zadworze2023-02-1754196.73
Zadworze2023-02-1654036.89
Zadworze2023-02-1553875.41
Zadworze2023-02-1453711.5
Zadworze2023-02-1353550.71
Zadworze2023-02-1253391.47
Zadworze2023-02-1153232.65
Zadworze2023-02-1053060.93
Zadworze2023-02-0952896.43
Zadworze2023-02-0852727.31
Zadworze2023-02-0752568.56
Zadworze2023-02-0652406.23
Zadworze2023-02-0552247.03
Zadworze2023-02-0452071.72
Zadworze2023-02-0351901.34
Zadworze2023-02-0251731.86
Zadworze2023-02-0151558.11
Zadworze2023-01-3151391.07
Zadworze2023-01-3051229.16
Zadworze2023-01-2951061.3
Zadworze2023-01-2850895.24
Zadworze2023-01-2750735.11
Zadworze2023-01-2650559.89
Zadworze2023-01-2550392.54
Zadworze2023-01-2450232.81
Zadworze2023-01-2350062.76
Zadworze2023-01-2249890.88
Zadworze2023-01-2149720.24
Zadworze2023-01-2049552.88
Zadworze2023-01-1949380.45
Zadworze2023-01-1849221.76
Zadworze2023-01-1749052.71
Zadworze2023-01-1648890.17
Zadworze2023-01-1548714.45
Zadworze2023-01-1448548.31
Zadworze2023-01-1348380.37
Zadworze2023-01-1248207.49
Zadworze2023-01-1148043.85
Zadworze2023-01-1047870.58
Zadworze2023-01-0947697.92
Zadworze2023-01-0847526.54
Zadworze2023-01-0747363.05
Zadworze2023-01-0647190.49
Zadworze2023-01-0547017.8
Zadworze2023-01-0446850.48
Zadworze2023-01-0346684.6
Zadworze2023-01-0246515.78
Zadworze2023-01-0146350.85
Zadworze2022-12-3146183.87
Zadworze2022-12-3046013.68
Zadworze2022-12-2945840.67
Zadworze2022-12-2845681.86
Zadworze2022-12-2745509.02
Zadworze2022-12-2645342.53
Zadworze2022-12-2545182.1
Zadworze2022-12-2445022.53
Zadworze2022-12-2344863.98
Zadworze2022-12-2244703.15
Zadworze2022-12-2144542.33
Zadworze2022-12-2044371.4
Zadworze2022-12-1944195.58
Zadworze2022-12-1844034.65
Zadworze2022-12-1743870.69
Zadworze2022-12-1643702.59
Zadworze2022-12-1543532.96
Zadworze2022-12-1443357.69
Zadworze2022-12-1343192.47
Zadworze2022-12-1243017.61
Zadworze2022-12-1142850.29
Zadworze2022-12-1042679.81
Zadworze2022-12-0942519.09
Zadworze2022-12-0842343.85
Zadworze2022-12-0742181.86
Zadworze2022-12-0642012.81
Zadworze2022-12-0541845.03
Zadworze2022-12-0441684.58
Zadworze2022-12-0341521.63
Zadworze2022-12-0241347.66
Zadworze2022-12-0141173.26
Zadworze2022-11-3041005.6
Zadworze2022-11-2240848.19
Zadworze2022-11-2140691.58
Zadworze2022-11-2040540.92
Zadworze2022-11-1940398.28
Zadworze2022-11-1840240.91
Zadworze2022-11-1739945.16
Zadworze2022-11-1639801.04
Zadworze2022-11-1539645.41
Zadworze2022-11-1439488.54
Zadworze2022-11-1339337.21
Zadworze2022-11-1239181.49
Zadworze2022-11-1139034.25
Zadworze2022-11-1038881.95
Zadworze2022-11-0938732.69
Zadworze2022-11-0838579.28
Zadworze2022-11-0738434.98
Zadworze2022-11-0638281.28
Zadworze2022-11-0538135.61
Zadworze2022-11-0337992.36
Zadworze2022-11-0237843.37
Zadworze2022-11-0137688.53
Zadworze2022-03-2736880.44
Zadworze2022-03-2636873.27
Zadworze2022-03-2536859.93
Zadworze2022-03-2436842.76
Zadworze2022-03-2336834.88
Zadworze2022-03-2236827.21
Zadworze2022-03-2136820.91
Zadworze2022-03-1936805.43
Zadworze2022-03-1836796.99
Zadworze2022-03-1736783.29
Zadworze2022-03-1636765.15
Zadworze2022-03-1536756.77
Zadworze2022-03-1436743.37
Zadworze2022-03-1336402.14
Zadworze2022-03-1236085.15
Zadworze2022-03-1135747.8
Zadworze2022-03-1035398.88
Zadworze2022-03-0935065.59
Zadworze2022-03-0834672.32
Zadworze2022-03-0634281.1
Zadworze2022-03-0534122.27
Zadworze2022-03-0433762.01
Zadworze2022-03-0333563.36
Zadworze2022-03-0233367.1
Zadworze2022-03-0133166.82
Zadworze2022-02-2832973.06
Zadworze2022-02-2732784.19
Zadworze2022-02-2632553.2
Zadworze2022-02-2532350.89
Zadworze2022-02-2432180.95
Zadworze2022-02-2331959.37
Zadworze2022-02-2231773.65
Zadworze2022-02-2131520.44
Zadworze2022-02-2031265.11
Zadworze2022-02-1931023.5
Zadworze2022-02-1830827.69
Zadworze2022-02-1730641.34
Zadworze2022-02-1630434.15
Zadworze2022-02-1530239.2
Zadworze2022-02-1429996.03
Zadworze2022-02-1329830.07
Zadworze2022-02-1129345.4
Zadworze2022-02-1029173.22
Zadworze2022-02-0928998.87
Zadworze2022-02-0828827.31
Zadworze2022-02-0728604.25
Zadworze2022-02-0628446.08
Zadworze2022-02-0528231.22
Zadworze2022-02-0427974.83
Zadworze2022-02-0327732.46
Zadworze2022-02-0227548.07
Zadworze2022-02-0127332.58
Zadworze2022-01-3127175.73
Zadworze2022-01-3026967.5
Zadworze2022-01-2926821.08
Zadworze2022-01-2826659.97
Zadworze2022-01-2726483.21
Zadworze2022-01-2626294.15
Zadworze2022-01-2526061.65
Zadworze2022-01-2425871.73
Zadworze2022-01-2325644.66
Zadworze2022-01-2225436.75
Zadworze2022-01-2125209.31
Zadworze2022-01-2025031.69
Zadworze2022-01-1924848.26
Zadworze2022-01-1824686.75
Zadworze2022-01-1724508.52
Zadworze2022-01-1624358.77
Zadworze2022-01-1524153.87
Zadworze2022-01-1423942.42
Zadworze2022-01-1323726.04
Zadworze2022-01-1223527.17
Zadworze2022-01-1123305.69
Zadworze2022-01-1023123.68
Zadworze2022-01-0922973.39
Zadworze2022-01-0822766.83
Zadworze2022-01-0722584.57
Zadworze2022-01-0622358.71
Zadworze2022-01-0522154.92
Zadworze2022-01-0421920.17
Zadworze2022-01-0321755.56
Zadworze2022-01-0221601.11
Zadworze2022-01-0121411.75
Zadworze2021-12-3121187.93
Zadworze2021-12-3020997.39
Zadworze2021-12-290
Zadworze2021-12-2920780.16
Zadworze2021-12-2820581.07
Zadworze2021-12-2720415.52
Zadworze2021-12-2620270.53
Zadworze2021-12-2520059.7
Zadworze2021-12-2419843.55
Zadworze2021-12-2319701.02
Zadworze2021-12-2219507.5
Zadworze2021-12-2119279.17
Zadworze2021-12-2019062.38
Zadworze2021-12-1918859.81
Zadworze2021-12-1818661.95
Zadworze2021-12-1718440.21
Zadworze2021-12-1618216.61
Zadworze2021-12-1518074.73
Zadworze2021-12-1417842.95
Zadworze2021-12-1317657.83
Zadworze2021-12-1217511.96
Zadworze2021-12-1117317.68
Zadworze2021-12-1017141.08
Zadworze2021-12-0916945.89
Zadworze2021-12-0816757.12
Zadworze2021-12-0716530.85
Zadworze2021-12-0616371.73
Zadworze2021-12-0516203.08
Zadworze2021-12-0416057.01
Zadworze2021-12-0315830.01
Zadworze2021-12-0215665.58
Zadworze2021-12-0115486.51
Zadworze2021-11-3015256.31
Zadworze2021-11-300
Zadworze2021-11-2915078.26
Zadworze2021-11-2814866.87
Zadworze2021-11-2714714.39
Zadworze2021-11-2614509.33
Zadworze2021-11-2514309.34
Zadworze2021-11-2414136.55
Zadworze2021-11-2313929.13
Zadworze2021-11-2213743.85
Zadworze2021-11-2113556.5
Zadworze2021-11-2013341.77
Zadworze2021-11-1913185.72
Zadworze2021-11-1813047.39
Zadworze2021-11-1712890.75
Zadworze2021-11-1612681.08
Zadworze2021-11-1512506.42
Zadworze2021-11-1412311.32
Zadworze2021-11-1312171.99
Zadworze2021-11-1212034.78
Zadworze2021-11-1111889.28
Zadworze2021-11-1011744.57
Zadworze2021-11-0911556.07
Zadworze2021-11-0811375.06
Zadworze2021-11-0711210.29
Zadworze2021-11-0611074.27
Zadworze2021-11-0510860.46
Zadworze2021-11-0410696.99
Zadworze2021-11-0310536.9
Zadworze2021-11-0210339.66
Zadworze2021-11-0110157.52
Zadworze2021-04-12649.29
Zadworze2021-04-11649.25
Zadworze2021-04-08649.12
Zadworze2021-04-08649.12
Zadworze2021-04-08649.12
Zadworze2021-03-09646.98
Zadworze2021-03-08646.88
Zadworze2021-03-07646.8
Zadworze2021-03-06646.73
Zadworze2021-03-05646.63
Zadworze2021-03-04646.55
Zadworze2021-03-03646.48
Zadworze2021-03-02646.38
Zadworze2021-03-01646.28
Zadworze2021-02-28646.19
Zadworze2021-02-27646.07
Zadworze2021-02-26645.96
Zadworze2021-02-25645.88
Zadworze2021-02-24645.78
Zadworze2021-02-23645.67
Zadworze2021-02-22645.56
Zadworze2021-02-21645.44
Zadworze2021-02-20645.32
Zadworze2021-02-19645.21
Zadworze2021-02-18645.11
Zadworze2021-02-17645
Zadworze2021-02-16644.91
Zadworze2021-02-15644.81
Zadworze2021-02-14644.7
Zadworze2021-02-13644.6
Zadworze2021-02-12644.5
Zadworze2021-02-11644.39
Zadworze2021-02-10644.28
Zadworze2021-02-09644.18
Zadworze2021-02-08644.1
Zadworze2021-02-07643.99
Zadworze2021-02-06643.89
Zadworze2021-02-05643.78
Zadworze2021-02-04643.69
Zadworze2021-02-03643.57
Zadworze2021-02-02643.5
Zadworze2021-02-01643.39
Zadworze2021-01-31643.3
Zadworze2021-01-30643.22
Zadworze2021-01-29643.13
Zadworze2021-01-28643.06
Zadworze2021-01-27642.98
Zadworze2021-01-26642.88
Zadworze2021-01-25642.81
Zadworze2021-01-24642.72
Zadworze2021-01-23642.63
Zadworze2021-01-22642.56
Zadworze2021-01-21642.46
Zadworze2021-01-20642.38
Zadworze2021-01-19642.27
Zadworze2021-01-18642.2
Zadworze2021-01-17642.09
Zadworze2021-01-16642
Zadworze2021-01-15641.92
Zadworze2021-01-14641.83
Zadworze2021-01-13641.73
Zadworze2021-01-12641.62
Zadworze2021-01-11641.52
Zadworze2021-01-10641.43
Zadworze2021-01-09641.33
Zadworze2021-01-08641.26
Zadworze2021-01-07641.19
Zadworze2021-01-06641.1
Zadworze2021-01-05641.02
Zadworze2021-01-04640.95
Zadworze2021-01-03640.84
Zadworze2021-01-02640.74
Zadworze2021-01-01640.63
Zadworze2020-12-31640.54
Zadworze2020-12-30640.44
Zadworze2020-12-29640.36
Zadworze2020-12-28640.27
Zadworze2020-12-27640.17
Zadworze2020-12-26640.08
Zadworze2020-12-25639.97
Zadworze2020-12-24639.86
Zadworze2020-12-23639.77
Zadworze2020-12-22639.69
Zadworze2020-12-21639.6
Zadworze2020-12-20639.51
Zadworze2020-12-19639.41
Zadworze2020-12-18639.34
Zadworze2020-12-17639.24
Zadworze2020-12-16639.17
Zadworze2020-12-15639.08
Zadworze2020-12-14638.98
Zadworze2020-12-13638.89
Zadworze2020-12-12638.8
Zadworze2020-12-11638.71
Zadworze2020-12-10638.62
Zadworze2020-12-09638.53
Zadworze2020-12-08638.46
Zadworze2020-12-07638.37
Zadworze2020-12-06638.29
Zadworze2020-12-05638.22
Zadworze2020-12-04638.14
Zadworze2020-12-03638.07
Zadworze2020-12-02637.98
Zadworze2020-12-01637.87
Zadworze2020-11-3035000
Zadworze2020-11-3035000
Zadworze2020-11-30637.78
Zadworze2020-11-3035000
Zadworze2020-11-29637.69
Zadworze2020-11-28637.59
Zadworze2020-11-27637.52
Zadworze2020-11-26637.45
Zadworze2020-11-25637.37
Zadworze2020-11-24637.31
Zadworze2020-11-23637.22
Zadworze2020-11-22637.14
Zadworze2020-11-21637.06
Zadworze2020-11-20636.97
Zadworze2020-11-19636.89
Zadworze2020-11-18636.83
Zadworze2020-11-17636.73
Zadworze2020-11-16636.63
Zadworze2020-11-15636.53
Zadworze2020-11-14636.44
Zadworze2020-11-13636.36
Zadworze2020-11-12636.3
Zadworze2020-11-11636.21
Zadworze2020-11-10636.15
Zadworze2020-11-09636.05
Zadworze2020-11-08635.96
Zadworze2020-11-07635.88
Zadworze2020-11-06635.8
Zadworze2020-11-05635.72
Zadworze2020-11-04635.65
Zadworze2020-11-03635.56
Zadworze2020-11-02635.48
Zadworze2020-11-01635.41
Zadworze2020-10-31635.33
Zadworze2020-10-28635.15
Zadworze2020-10-27635.1
Zadworze2020-10-26635.04
Zadworze2020-10-25634.96
Zadworze2020-10-24634.9
Zadworze2020-10-23634.82
Zadworze2020-10-22634.76
Zadworze2020-10-21634.71
Zadworze2020-10-20634.64
Zadworze2020-10-19634.58
Zadworze2020-10-18634.51
Zadworze2020-10-17634.44
Zadworze2020-10-16634.38
Zadworze2020-10-15634.3
Zadworze2020-10-14634.22
Zadworze2020-10-13634.16
Zadworze2020-10-12634.09
Zadworze2020-10-11634.01
Zadworze2020-10-10633.93
Zadworze2020-10-09633.87
Zadworze2020-10-08633.8
Zadworze2020-10-07633.74
Zadworze2020-10-06633.66
Zadworze2020-10-05633.6
Zadworze2020-10-04633.52
Zadworze2020-10-03633.47
Zadworze2020-10-02633.39
Zadworze2020-10-01633.34
Zadworze2020-09-30633.26
Zadworze2020-09-29633.22
Zadworze2020-09-28633.19
Zadworze2020-09-27633.15
Zadworze2020-09-26633.11
Zadworze2020-09-24633.03
Zadworze2020-09-23633
Zadworze2020-09-22632.96
Zadworze2020-09-21632.93
Zadworze2020-09-20632.89
Zadworze2020-09-19632.85
Zadworze2020-09-18632.81
Zadworze2020-09-17632.77
Zadworze2020-09-16632.73
Zadworze2020-09-15632.69
Zadworze2020-09-14632.62
Zadworze2020-09-13632.59
Zadworze2020-09-12632.56
Zadworze2020-09-11632.53
Zadworze2020-09-10632.49
Zadworze2020-09-09632.44
Zadworze2020-09-08632.39
Zadworze2020-09-07632.35
Zadworze2020-09-06632.32
Zadworze2020-09-05632.28
Zadworze2020-09-04632.25
Zadworze2020-09-03632.2
Zadworze2020-09-02632.16
Zadworze2020-09-01632.13
Zadworze2020-08-31632.1
Zadworze2020-08-30632.08
Zadworze2020-08-29632.06
Zadworze2020-08-28632.04
Zadworze2020-08-27632.02
Zadworze2020-08-26632
Zadworze2020-08-25631.98
Zadworze2020-08-24631.97
Zadworze2020-08-23631.95
Zadworze2020-08-22631.93
Zadworze2020-08-21631.91
Zadworze2020-08-20631.89
Zadworze2020-08-19631.87
Zadworze2020-08-18631.86
Zadworze2020-08-17631.85
Zadworze2020-08-16631.83
Zadworze2020-08-15631.81
Zadworze2020-08-14631.79
Zadworze2020-08-13631.77
Zadworze2020-08-12631.75
Zadworze2020-08-11631.73
Zadworze2020-08-10631.71
Zadworze2020-08-09631.7
Zadworze2020-08-08631.68
Zadworze2020-08-07631.66
Zadworze2020-08-06631.64
Zadworze2020-08-05631.62
Zadworze2020-08-04631.61
Zadworze2020-08-03631.59
Zadworze2020-08-02631.57
Zadworze2020-08-01631.56
Zadworze2020-07-31631.54
Zadworze2020-07-30631.53
Zadworze2020-07-29631.51
Zadworze2020-07-28631.5
Zadworze2020-07-27631.48
Zadworze2020-07-26631.46
Zadworze2020-07-25631.45
Zadworze2020-07-24631.43
Zadworze2020-07-23631.42
Zadworze2020-07-22631.4
Zadworze2020-07-21631.38
Zadworze2020-07-20631.36
Zadworze2020-07-19631.34
Zadworze2020-07-18631.32
Zadworze2020-07-17631.3
Zadworze2020-07-16631.28
Zadworze2020-07-15631.26
Zadworze2020-07-14631.24
Zadworze2020-07-13631.23
Zadworze2020-07-12631.21
Zadworze2020-07-11631.19
Zadworze2020-07-10631.17
Zadworze2020-07-09631.15
Zadworze2020-07-08631.13
Zadworze2020-07-07631.12
Zadworze2020-07-06631.1
Zadworze2020-07-05631.08
Zadworze2020-07-04631.06
Zadworze2020-07-03631.05
Zadworze2020-07-02631.03
Zadworze2020-07-01631.01
Zadworze2020-06-30630.99
Zadworze2020-06-29630.97
Zadworze2020-06-28630.94
Zadworze2020-06-27630.91
Zadworze2020-06-26630.88
Zadworze2020-06-25630.85
Zadworze2020-06-25630.85
Zadworze2020-06-25630.85
Zadworze2020-06-24630.82
Zadworze2020-06-23630.79
Zadworze2020-06-22630.76
Zadworze2020-06-21630.74
Zadworze2020-06-20630.7
Zadworze2020-06-19630.67
Zadworze2020-06-18630.64
Zadworze2020-06-17630.61
Zadworze2020-06-16630.58
Zadworze2020-06-15630.56
Zadworze2020-06-14630.53
Zadworze2020-06-13630.5
Zadworze2020-06-12630.47
Zadworze2020-06-11630.44
Zadworze2020-06-10630.41
Zadworze2020-06-09630.38
Zadworze2020-06-08630.35
Zadworze2020-06-07630.32
Zadworze2020-06-06630.29
Zadworze2020-06-05630.27
Zadworze2020-06-04630.24
Zadworze2020-06-03630.21
Zadworze2020-06-02630.18
Zadworze2020-06-01630.16
Zadworze2020-05-31630.13
Zadworze2020-05-30630.08
Zadworze2020-05-29630.05
Zadworze2020-05-28630.01
Zadworze2020-05-27629.97
Zadworze2020-05-26629.93
Zadworze2020-05-25629.9
Zadworze2020-05-24629.87
Zadworze2020-05-23629.83
Zadworze2020-05-22629.79
Zadworze2020-05-21629.76
Zadworze2020-05-19629.69
Zadworze2020-05-18629.66
Zadworze2020-05-17629.62
Zadworze2020-05-16629.58
Zadworze2020-05-15629.55
Zadworze2020-05-14629.51
Zadworze2020-05-13629.46
Zadworze2020-05-12629.43
Zadworze2020-05-11629.4
Zadworze2020-05-10629.36
Zadworze2020-05-09629.32
Zadworze2020-05-08629.28
Zadworze2020-05-07629.24
Zadworze2020-05-06629.21
Zadworze2020-05-05629.17
Zadworze2020-05-04629.14
Zadworze2020-05-03629.1
Zadworze2020-05-02629.05
Zadworze2020-05-01629.02
Zadworze2020-04-30628.98
Zadworze2020-04-29628.94
Zadworze2020-04-28628.88
Zadworze2020-04-27628.84
Zadworze2020-04-26628.78
Zadworze2020-04-25628.73
Zadworze2020-04-24628.66
Zadworze2020-04-23628.61
Zadworze2020-04-22628.56
Zadworze2020-04-21628.5
Zadworze2020-04-20628.44
Zadworze2020-04-19628.4
Zadworze2020-04-18628.35
Zadworze2020-04-17628.3
Zadworze2020-04-16628.25
Zadworze2020-04-15628.19
Zadworze2020-04-14628.13
Zadworze2020-04-13628.09
Zadworze2020-04-12628.02
Zadworze2020-04-11627.96
Zadworze2020-04-10627.9
Zadworze2020-04-09627.84
Zadworze2020-04-08627.78
Zadworze2020-04-07627.73
Zadworze2020-04-06627.68
Zadworze2020-04-05627.61
Zadworze2020-04-04627.56
Zadworze2020-04-03627.51
Zadworze2020-04-02627.45
Zadworze2020-04-01627.4
Zadworze2020-03-31627.34
Zadworze2020-03-30627.27
Zadworze2020-03-29627.19
Zadworze2020-03-28627.1
Zadworze2020-03-27627.02
Zadworze2020-03-26626.94
Zadworze2020-03-25626.88
Zadworze2020-03-24626.81
Zadworze2020-03-23626.74
Zadworze2020-03-22626.65
Zadworze2020-03-21626.59
Zadworze2020-03-20626.51
Zadworze2020-03-19626.45
Zadworze2020-03-18626.37
Zadworze2020-03-17626.3
Zadworze2020-03-16626.24
Zadworze2020-03-15626.16
Zadworze2020-03-14626.09
Zadworze2020-03-13626.02
Zadworze2020-03-12625.96
Zadworze2020-03-11625.88
Zadworze2020-03-10625.79
Zadworze2020-03-09625.72
Zadworze2020-03-08625.66
Zadworze2020-03-07625.6
Zadworze2020-03-06625.53
Zadworze2020-03-05625.45
Zadworze2020-03-04625.36
Zadworze2020-03-03625.3
Zadworze2020-03-02625.22
Zadworze2020-03-01625.14
Zadworze2020-02-29625.07
Zadworze2020-02-28624.97
Zadworze2020-02-27624.86
Zadworze2020-02-26624.77
Zadworze2020-02-25624.69
Zadworze2020-02-24624.6
Zadworze2020-02-23624.52
Zadworze2020-02-22624.45
Zadworze2020-02-21624.34
Zadworze2020-02-20624.25
Zadworze2020-02-19624.18
Zadworze2020-02-18624.1
Zadworze2020-02-17610.72
Zadworze2020-02-16602.92
Zadworze2020-02-15591.74
Zadworze2020-02-14581
Zadworze2020-02-13574.15
Zadworze2020-02-12536.52
Zadworze2020-02-11524.89
Zadworze2020-02-10513.6
Zadworze2020-02-09498.96
Zadworze2020-02-08490.86
Zadworze2020-02-07481.18
Zadworze2020-02-06467.91
Zadworze2020-02-05460.65
Zadworze2020-02-04451.48
Zadworze2020-02-03438.96
Zadworze2020-02-02431.95
Zadworze2020-02-01422.98
Zadworze2020-01-31412.78
Zadworze2020-01-30385.18
Zadworze2020-01-29385.18
Zadworze2020-01-28385.18
Zadworze2020-01-27385.18
Zadworze2020-01-26385.18
Zadworze2020-01-25385.18
Zadworze2020-01-24385.18
Zadworze2020-01-23385.18
Zadworze2020-01-22385.18
Zadworze2020-01-21385.18
Zadworze2020-01-20385.18
Zadworze2020-01-19385.18
Zadworze2020-01-18385.18
Zadworze2020-01-17385.18
Zadworze2020-01-16385.18
Zadworze2020-01-15385.18
Zadworze2020-01-14385.18
Zadworze2020-01-13385.18
Zadworze2020-01-12385.18
Zadworze2020-01-11385.18
Zadworze2020-01-10385.18
Zadworze2020-01-09385.18
Zadworze2020-01-08385.18
Zadworze2020-01-07385.18
Zadworze2020-01-06385.18
Zadworze2020-01-05385.18
Zadworze2020-01-04385.18
Zadworze2020-01-03385.18
Zadworze2020-01-02385.18
Zadworze2020-01-01385.18
Zadworze2019-12-31385.18
Zadworze2019-12-30378.2
Zadworze2019-12-29362.88
Zadworze2019-12-28354.19
Zadworze2019-12-27340.9
Zadworze2019-12-26333.4
Zadworze2019-12-25325.29
Zadworze2019-12-24318.17
Zadworze2019-12-23303.01
Zadworze2019-12-22294.18
Zadworze2019-12-21279.82
Zadworze2019-12-20271.72
Zadworze2019-12-19259
Zadworze2019-12-18246.3
Zadworze2019-12-17231.02
Zadworze2019-12-16219.65
Zadworze2019-12-15207.11
Zadworze2019-12-14195.78
Zadworze2019-12-13182.49
Zadworze2019-12-12169.63
Zadworze2019-12-11157.6
Zadworze2019-12-10142.73
Zadworze2019-12-09135.02
Zadworze2019-12-08127.28
Zadworze2019-12-07113.39
Zadworze2019-12-06102.67
Zadworze2019-12-0595.13
Zadworze2019-12-0486.9
Zadworze2019-12-0375.25
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.