Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Zakościelne

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Zakościelne2035-02-209670.7
Zakościelne2035-02-199669.2
Zakościelne2035-02-189665.1
Zakościelne2035-02-179664.1
Zakościelne2035-02-169656.4
Zakościelne2035-02-159654.3
Zakościelne2024-02-149648.8
Zakościelne2024-02-139647.7
Zakościelne2024-02-129645.9
Zakościelne2024-02-119643.6
Zakościelne2024-02-109640.9
Zakościelne2024-02-099640.9
Zakościelne2024-02-089639
Zakościelne2024-02-079638.6
Zakościelne2024-02-069637.2
Zakościelne2024-02-059635.7
Zakościelne2024-02-049632.7
Zakościelne2024-02-039632.2
Zakościelne2024-02-029628.9
Zakościelne2024-02-019628.1
Zakościelne2024-01-319627.1
Zakościelne2024-01-309620.8
Zakościelne2024-01-299614.8
Zakościelne2024-01-289613.4
Zakościelne2024-01-279612.6
Zakościelne2024-01-269611.6
Zakościelne2024-01-259611.1
Zakościelne2024-01-249610.8
Zakościelne2024-01-239609.1
Zakościelne2024-01-229607.3
Zakościelne2024-01-219607.2
Zakościelne2024-01-209606.9
Zakościelne2024-01-199606.9
Zakościelne2024-01-189606.5
Zakościelne2024-01-179606.4
Zakościelne2024-01-169606.1
Zakościelne2024-01-159606.1
Zakościelne2024-01-149606.1
Zakościelne2024-01-139606.1
Zakościelne2024-01-129606.1
Zakościelne2024-01-119605.7
Zakościelne2024-01-109602.4
Zakościelne2024-01-099599.7
Zakościelne2024-01-089598.1
Zakościelne2024-01-079597.7
Zakościelne2024-01-069597.3
Zakościelne2024-01-059596.1
Zakościelne2024-01-049595.7
Zakościelne2024-01-039595.3
Zakościelne2024-01-029594.5
Zakościelne2024-01-019594.5
Zakościelne2023-12-319592
Zakościelne2023-12-309590.8
Zakościelne2023-12-299589.6
Zakościelne2023-12-289586.1
Zakościelne2023-12-279584.4
Zakościelne2023-12-269584.2
Zakościelne2023-12-259583.8
Zakościelne2023-12-249583.3
Zakościelne2023-12-239582.6
Zakościelne2023-12-229580.7
Zakościelne2023-12-219580.4
Zakościelne2023-12-209580.4
Zakościelne2023-12-199579.1
Zakościelne2023-12-189578.8
Zakościelne2023-12-179578.8
Zakościelne2023-12-169578.6
Zakościelne2023-12-159577.2
Zakościelne2023-12-149576.9
Zakościelne2023-12-139576.4
Zakościelne2023-12-129575.7
Zakościelne2023-12-119575.7
Zakościelne2023-12-109575.7
Zakościelne2023-12-099575.7
Zakościelne2023-12-089575.7
Zakościelne2023-12-079575.7
Zakościelne2023-12-069575.7
Zakościelne2023-12-059575.7
Zakościelne2023-12-049575.7
Zakościelne2023-12-039575.7
Zakościelne2023-12-029575.7
Zakościelne2023-12-019574.5
Zakościelne2023-11-309574.2
Zakościelne2023-11-299573.4
Zakościelne2023-11-289573.3
Zakościelne2023-11-279572
Zakościelne2023-11-269570.5
Zakościelne2023-11-259569.8
Zakościelne2023-11-249568.2
Zakościelne2023-11-239568.2
Zakościelne2023-11-229568
Zakościelne2023-11-219567.5
Zakościelne2023-11-209566.7
Zakościelne2023-11-199566.7
Zakościelne2023-11-189566.7
Zakościelne2023-11-179566.3
Zakościelne2023-11-169561.5
Zakościelne2023-11-159560.9
Zakościelne2023-11-149558.7
Zakościelne2023-11-139557.6
Zakościelne2023-11-129555.4
Zakościelne2023-11-119554.4
Zakościelne2023-11-109553.1
Zakościelne2023-11-099547
Zakościelne2023-11-089544.1
Zakościelne2023-11-079537.9
Zakościelne2023-11-069535.6
Zakościelne2023-11-059534.3
Zakościelne2023-11-049528.6
Zakościelne2023-11-039526.7
Zakościelne2023-11-029520.1
Zakościelne2023-11-019517.2
Zakościelne2023-10-319516.1
Zakościelne2023-10-309510.8
Zakościelne2023-10-299505.4
Zakościelne2023-10-289504.2
Zakościelne2023-10-279502.1
Zakościelne2023-10-269498.9
Zakościelne2023-10-259498.5
Zakościelne2023-10-249492.4
Zakościelne2023-10-239489.4
Zakościelne2023-10-229487.3
Zakościelne2023-10-219483.7
Zakościelne2023-10-209481.6
Zakościelne2023-10-199477.2
Zakościelne2023-10-189469.8
Zakościelne2023-10-179463.2
Zakościelne2023-10-169461.8
Zakościelne2023-10-159456.7
Zakościelne2023-10-149448.7
Zakościelne2023-10-139443
Zakościelne2023-10-129437.4
Zakościelne2023-10-119431.7
Zakościelne2023-10-109424.2
Zakościelne2023-10-099421.8
Zakościelne2023-10-089414
Zakościelne2023-10-079412.2
Zakościelne2023-10-069405.6
Zakościelne2023-10-059398.8
Zakościelne2023-10-049394.4
Zakościelne2023-10-039385.4
Zakościelne2023-10-029379.6
Zakościelne2023-10-019374.9
Zakościelne2023-09-309372.1
Zakościelne2023-09-299362.6
Zakościelne2023-09-289352.9
Zakościelne2023-09-279343.2
Zakościelne2023-09-269336.2
Zakościelne2023-09-259330.6
Zakościelne2023-09-249327.7
Zakościelne2023-09-239324.3
Zakościelne2023-09-229315.1
Zakościelne2023-09-219304.5
Zakościelne2023-09-209295.3
Zakościelne2023-09-199294.3
Zakościelne2023-09-189284.7
Zakościelne2023-09-179274.7
Zakościelne2023-09-169263.1
Zakościelne2023-09-159251.4
Zakościelne2023-09-149248.8
Zakościelne2023-09-139239
Zakościelne2023-09-129230
Zakościelne2023-09-119219.3
Zakościelne2023-09-109208.6
Zakościelne2023-09-099198.2
Zakościelne2023-09-089187.3
Zakościelne2023-09-079176.8
Zakościelne2023-09-069165.5
Zakościelne2023-09-059154.7
Zakościelne2023-09-049143.7
Zakościelne2023-09-039135.8
Zakościelne2023-09-029128.6
Zakościelne2023-09-019118.7
Zakościelne2023-08-319111.8
Zakościelne2023-08-309105.8
Zakościelne2023-08-299096.7
Zakościelne2023-08-289089.9
Zakościelne2023-08-279080
Zakościelne2023-08-269069.8
Zakościelne2023-08-259063.8
Zakościelne2023-08-249051.1
Zakościelne2023-08-239042.8
Zakościelne2023-08-229031.1
Zakościelne2023-08-219021.5
Zakościelne2023-08-209010.5
Zakościelne2023-08-198999.3
Zakościelne2023-08-188989.1
Zakościelne2023-08-178980.4
Zakościelne2023-08-168970.7
Zakościelne2023-08-158957.7
Zakościelne2023-08-148945.5
Zakościelne2023-08-138932.4
Zakościelne2023-08-128919
Zakościelne2023-08-118906.1
Zakościelne2023-08-108901.3
Zakościelne2023-08-098890.3
Zakościelne2023-08-088879.4
Zakościelne2023-08-078868.9
Zakościelne2023-08-068858.3
Zakościelne2023-08-058854.8
Zakościelne2023-08-048848.4
Zakościelne2023-08-038844.7
Zakościelne2023-08-028833.5
Zakościelne2023-08-018825.9
Zakościelne2023-07-318814.5
Zakościelne2023-07-308804.6
Zakościelne2023-07-298793.6
Zakościelne2023-07-288788.7
Zakościelne2023-07-278777.4
Zakościelne2023-07-268770.1
Zakościelne2023-07-258759.7
Zakościelne2023-07-248748
Zakościelne2023-07-238734.8
Zakościelne2023-07-228723.5
Zakościelne2023-07-218714
Zakościelne2023-07-208706.5
Zakościelne2023-07-198694.6
Zakościelne2023-07-188681.1
Zakościelne2023-07-178675.5
Zakościelne2023-07-168660.9
Zakościelne2023-07-158646.8
Zakościelne2023-07-148634.1
Zakościelne2023-07-138629.2
Zakościelne2023-07-128617.3
Zakościelne2023-07-118604.8
Zakościelne2023-07-108591.4
Zakościelne2023-07-098576.2
Zakościelne2023-07-088561.4
Zakościelne2023-07-078549.2
Zakościelne2023-07-068538.2
Zakościelne2023-07-048511
Zakościelne2023-07-038498.3
Zakościelne2023-07-028486.5
Zakościelne2023-07-018480
Zakościelne2023-06-308467.1
Zakościelne2023-06-288440.5
Zakościelne2023-06-278432.3
Zakościelne2023-06-268417.5
Zakościelne2023-06-258403.2
Zakościelne2023-06-248395.3
Zakościelne2023-06-238388.5
Zakościelne2023-06-228375.8
Zakościelne2023-06-218361.2
Zakościelne2023-06-208348.6
Zakościelne2023-06-198333.9
Zakościelne2023-06-188326.6
Zakościelne2023-06-178317.9
Zakościelne2023-06-168311.8
Zakościelne2023-06-158299.2
Zakościelne2023-06-148292.6
Zakościelne2023-06-138289.3
Zakościelne2023-06-128276.1
Zakościelne2023-06-118262.4
Zakościelne2023-06-108252.2
Zakościelne2023-06-098242.6
Zakościelne2023-06-088233.6
Zakościelne2023-06-078219.5
Zakościelne2023-06-068206
Zakościelne2023-06-058190.5
Zakościelne2023-06-048174.4
Zakościelne2023-06-038157.8
Zakościelne2023-06-028147.1
Zakościelne2023-06-018131.7
Zakościelne2023-05-318116
Zakościelne2023-05-308102
Zakościelne2023-05-298086.9
Zakościelne2023-05-288071.6
Zakościelne2023-05-278056.9
Zakościelne2023-05-268046.4
Zakościelne2023-05-258036.8
Zakościelne2023-05-248025.6
Zakościelne2023-05-238009.9
Zakościelne2023-05-227994.8
Zakościelne2023-05-217979.2
Zakościelne2023-05-207968.2
Zakościelne2023-05-197964.9
Zakościelne2023-05-187962.3
Zakościelne2023-05-177960.2
Zakościelne2023-05-167948.3
Zakościelne2023-05-157945.9
Zakościelne2023-05-147931.3
Zakościelne2023-05-137917.5
Zakościelne2023-05-127902.2
Zakościelne2023-05-117887
Zakościelne2023-05-107871.5
Zakościelne2023-05-097855.4
Zakościelne2023-05-087843.9
Zakościelne2023-05-077842.3
Zakościelne2023-05-067834.1
Zakościelne2023-05-057821.3
Zakościelne2023-05-047806
Zakościelne2023-05-037801.2
Zakościelne2023-05-027791
Zakościelne2023-05-017775.8
Zakościelne2023-04-307768.6
Zakościelne2023-04-297755.1
Zakościelne2023-04-287743.9
Zakościelne2023-04-277732.8
Zakościelne2023-04-267725.2
Zakościelne2023-04-257723.2
Zakościelne2023-04-247709.6
Zakościelne2023-04-237695.9
Zakościelne2023-04-227684.2
Zakościelne2023-04-217670.3
Zakościelne2023-04-207659.2
Zakościelne2023-04-197653.5
Zakościelne2023-04-187645.4
Zakościelne2023-04-177642.1
Zakościelne2023-04-167631.3
Zakościelne2023-04-157625.4
Zakościelne2023-04-147613.6
Zakościelne2023-04-137601.4
Zakościelne2023-04-127595.5
Zakościelne2023-04-117583.7
Zakościelne2023-04-107573.1
Zakościelne2023-04-097565.6
Zakościelne2023-04-087556.6
Zakościelne2023-04-077553.4
Zakościelne2023-04-067552.4
Zakościelne2023-04-057545.2
Zakościelne2023-04-047538.4
Zakościelne2023-04-037537.8
Zakościelne2023-04-027535.8
Zakościelne2023-04-017528.8
Zakościelne2023-03-317522.4
Zakościelne2023-03-307515.4
Zakościelne2023-03-297502.5
Zakościelne2023-03-287496.8
Zakościelne2023-03-277495.2
Zakościelne2023-03-267488
Zakościelne2023-03-257483.7
Zakościelne2023-03-247478
Zakościelne2023-03-237472.2
Zakościelne2023-03-227464.6
Zakościelne2023-03-217462.8
Zakościelne2023-03-207457.1
Zakościelne2023-03-197447.5
Zakościelne2023-03-187436.2
Zakościelne2023-03-177425.5
Zakościelne2023-03-167415.4
Zakościelne2023-03-157412.6
Zakościelne2023-03-147404.4
Zakościelne2023-03-137398.2
Zakościelne2023-03-127394.3
Zakościelne2023-03-117392.6
Zakościelne2023-03-107385
Zakościelne2023-03-097384
Zakościelne2023-03-087380.8
Zakościelne2023-03-077376.1
Zakościelne2023-03-067373.2
Zakościelne2023-03-057368
Zakościelne2023-03-047367.3
Zakościelne2023-03-037362.9
Zakościelne2023-03-027361
Zakościelne2023-03-017351.7
Zakościelne2023-02-287343
Zakościelne2023-02-277339.5
Zakościelne2023-02-267339
Zakościelne2023-02-257335.7
Zakościelne2023-02-247335
Zakościelne2023-02-237327.4
Zakościelne2023-02-227324.1
Zakościelne2023-02-217321.4
Zakościelne2023-02-207317.8
Zakościelne2023-02-197314.8
Zakościelne2023-02-187309.4
Zakościelne2023-02-177307.1
Zakościelne2023-02-167300.6
Zakościelne2023-02-157297.3
Zakościelne2023-02-147295.2
Zakościelne2023-02-137293.3
Zakościelne2023-02-127287
Zakościelne2023-02-117284.4
Zakościelne2023-02-107280.9
Zakościelne2023-02-097274.7
Zakościelne2023-02-087271.8
Zakościelne2023-02-077271.8
Zakościelne2023-02-067271.8
Zakościelne2023-02-057271.8
Zakościelne2023-02-047271.8
Zakościelne2023-02-037270
Zakościelne2023-02-027269.4
Zakościelne2023-02-017267.9
Zakościelne2023-01-317267.2
Zakościelne2023-01-307266.6
Zakościelne2023-01-297264.8
Zakościelne2023-01-287264.2
Zakościelne2023-01-277263.2
Zakościelne2023-01-267262.4
Zakościelne2023-01-257261.9
Zakościelne2023-01-247261.5
Zakościelne2023-01-237260.7
Zakościelne2023-01-227260.7
Zakościelne2023-01-217260.7
Zakościelne2023-01-207260.7
Zakościelne2023-01-197260.4
Zakościelne2023-01-187260
Zakościelne2023-01-177259.1
Zakościelne2023-01-167258.4
Zakościelne2023-01-157257.5
Zakościelne2023-01-147256
Zakościelne2023-01-137254.6
Zakościelne2023-01-127253.7
Zakościelne2023-01-117253.2
Zakościelne2023-01-107253.1
Zakościelne2023-01-097252.3
Zakościelne2023-01-087250.8
Zakościelne2023-01-077249.6
Zakościelne2023-01-067249.1
Zakościelne2023-01-057248
Zakościelne2023-01-047244.4
Zakościelne2023-01-037242.6
Zakościelne2023-01-027240.2
Zakościelne2023-01-017237.2
Zakościelne2022-12-317236
Zakościelne2022-12-307235.1
Zakościelne2022-12-297233.3
Zakościelne2022-12-287230.5
Zakościelne2022-12-277229.6
Zakościelne2022-12-267229
Zakościelne2022-12-257227.3
Zakościelne2022-12-247226.8
Zakościelne2022-12-237225.5
Zakościelne2022-12-227224.7
Zakościelne2022-12-217224.1
Zakościelne2022-12-207223.9
Zakościelne2022-12-197223.9
Zakościelne2022-12-187223.9
Zakościelne2022-12-177223.9
Zakościelne2022-12-167223.9
Zakościelne2022-12-157223.9
Zakościelne2022-12-147223.9
Zakościelne2022-12-137223.9
Zakościelne2022-12-127223.9
Zakościelne2022-12-117223.9
Zakościelne2022-12-107223.9
Zakościelne2022-12-097221.2
Zakościelne2022-12-087219
Zakościelne2022-12-077218.6
Zakościelne2022-12-067218.2
Zakościelne2022-12-057217.1
Zakościelne2022-12-047216.8
Zakościelne2022-12-037216.1
Zakościelne2022-12-027216.1
Zakościelne2022-12-017215.9
Zakościelne2022-11-307215.7
Zakościelne2022-11-297215.1
Zakościelne2022-11-287213.3
Zakościelne2022-11-277213.3
Zakościelne2022-11-267213.3
Zakościelne2022-11-257213.3
Zakościelne2022-11-247213.3
Zakościelne2022-11-237212.5
Zakościelne2022-11-227211.8
Zakościelne2022-11-217208.3
Zakościelne2022-11-207207
Zakościelne2022-11-197206.3
Zakościelne2022-11-187205.6
Zakościelne2022-11-177205.5
Zakościelne2022-11-167205
Zakościelne2022-11-157203.3
Zakościelne2022-11-147202.9
Zakościelne2022-11-137201.9
Zakościelne2022-11-127201
Zakościelne2022-11-117198.3
Zakościelne2022-11-107197.6
Zakościelne2022-11-097192.9
Zakościelne2022-11-087186.9
Zakościelne2022-11-077185.8
Zakościelne2022-11-067184.3
Zakościelne2022-11-057183.7
Zakościelne2022-11-047179.6
Zakościelne2022-11-037172.8
Zakościelne2022-11-027171.2
Zakościelne2022-11-017166.7
Zakościelne2022-10-317165.6
Zakościelne2022-10-307163.7
Zakościelne2022-10-297158.7
Zakościelne2022-10-287153.7
Zakościelne2022-10-277147.9
Zakościelne2022-10-267144.7
Zakościelne2022-10-257141.5
Zakościelne2022-10-247137.6
Zakościelne2022-10-237133.6
Zakościelne2022-10-227130.5
Zakościelne2022-10-217124.3
Zakościelne2022-10-207118.6
Zakościelne2022-10-197116.2
Zakościelne2022-10-187109.1
Zakościelne2022-10-177101.7
Zakościelne2022-10-167098.2
Zakościelne2022-10-157092.3
Zakościelne2022-10-147086.7
Zakościelne2022-10-137078.1
Zakościelne2022-10-127070
Zakościelne2022-10-117065.7
Zakościelne2022-10-107056.3
Zakościelne2022-10-097052.2
Zakościelne2022-10-087043.6
Zakościelne2022-10-077034.4
Zakościelne2022-10-067028.1
Zakościelne2022-10-057022.8
Zakościelne2022-10-047019.1
Zakościelne2022-10-037017.5
Zakościelne2022-10-027013.6
Zakościelne2022-10-017009.4
Zakościelne2022-09-307008.2
Zakościelne2022-09-297005.2
Zakościelne2022-09-286999
Zakościelne2022-09-276996.7
Zakościelne2022-09-266992.8
Zakościelne2022-09-256987.5
Zakościelne2022-09-246979.7
Zakościelne2022-09-236972.8
Zakościelne2022-09-226968.4
Zakościelne2022-09-216964.7
Zakościelne2022-09-206960.6
Zakościelne2022-09-196955.4
Zakościelne2022-09-186951.7
Zakościelne2022-09-176944.5
Zakościelne2022-09-166938.1
Zakościelne2022-09-156934.5
Zakościelne2022-09-146926.1
Zakościelne2022-09-136916.9
Zakościelne2022-09-126915.4
Zakościelne2022-09-116913.6
Zakościelne2022-09-106912.5
Zakościelne2022-09-096909
Zakościelne2022-09-086897.8
Zakościelne2022-09-076885.8
Zakościelne2022-09-066873.1
Zakościelne2022-09-056861.1
Zakościelne2022-09-046853.3
Zakościelne2022-09-036842.6
Zakościelne2022-09-026829.9
Zakościelne2022-08-316806.8
Zakościelne2022-08-306799.1
Zakościelne2022-08-296793
Zakościelne2022-08-286781.6
Zakościelne2022-08-276770.3
Zakościelne2022-08-266758.8
Zakościelne2022-08-256746.9
Zakościelne2022-08-246737.5
Zakościelne2022-08-236727
Zakościelne2022-08-226718.8
Zakościelne2022-08-216708.8
Zakościelne2022-08-206697.7
Zakościelne2022-08-196686.1
Zakościelne2022-08-186673.9
Zakościelne2022-08-176665.3
Zakościelne2022-08-166658.9
Zakościelne2022-08-146642.7
Zakościelne2022-08-136637.7
Zakościelne2022-08-126631.3
Zakościelne2022-08-116621
Zakościelne2022-08-106609.6
Zakościelne2022-08-096598.3
Zakościelne2022-08-086587.3
Zakościelne2022-08-076572.5
Zakościelne2022-08-066562
Zakościelne2022-08-056548.5
Zakościelne2022-08-046534.6
Zakościelne2022-08-036523.7
Zakościelne2022-08-026514
Zakościelne2022-08-016502.1
Zakościelne2022-07-316498.5
Zakościelne2022-07-306492.5
Zakościelne2022-07-296479
Zakościelne2022-07-286468.7
Zakościelne2022-07-276458.9
Zakościelne2022-07-266447.9
Zakościelne2022-07-256434
Zakościelne2022-07-246421.7
Zakościelne2022-07-236408.8
Zakościelne2022-07-226395.4
Zakościelne2022-07-216380.9
Zakościelne2022-07-206366.3
Zakościelne2022-07-196357.6
Zakościelne2022-07-186343.6
Zakościelne2022-07-176332.3
Zakościelne2022-07-166322.5
Zakościelne2022-07-156309.5
Zakościelne2022-07-146295.5
Zakościelne2022-07-136285.6
Zakościelne2022-07-126279.3
Zakościelne2022-07-116269.2
Zakościelne2022-07-106262.7
Zakościelne2022-07-096251.7
Zakościelne2022-07-086242.6
Zakościelne2022-07-076232.9
Zakościelne2022-07-066222.1
Zakościelne2022-07-056218.3
Zakościelne2022-07-046075.3
Zakościelne2022-07-036075.3
Zakościelne2022-07-026075.3
Zakościelne2022-07-016075.3
Zakościelne2022-06-306075.3
Zakościelne2022-06-296075.3
Zakościelne2022-06-286075.3
Zakościelne2022-06-276075.3
Zakościelne2022-06-266075.3
Zakościelne2022-06-256075.3
Zakościelne2022-06-246074.4
Zakościelne2022-06-236061.1
Zakościelne2022-06-226045.3
Zakościelne2022-06-215422.4
Zakościelne2022-06-205422.4
Zakościelne2022-06-195422.4
Zakościelne2022-06-185422.4
Zakościelne2022-06-175422.4
Zakościelne2022-06-165422.4
Zakościelne2022-06-155422.4
Zakościelne2022-06-145422.4
Zakościelne2022-06-135422.4
Zakościelne2022-06-125422.4
Zakościelne2022-06-115422.4
Zakościelne2022-06-105422.4
Zakościelne2022-06-095422.4
Zakościelne2022-06-085422.4
Zakościelne2022-06-075422.4
Zakościelne2022-06-065422.4
Zakościelne2022-06-055422.4
Zakościelne2022-06-045422.4
Zakościelne2022-06-035422.4
Zakościelne2022-06-025422.4
Zakościelne2022-06-015422.4
Zakościelne2022-05-315422.4
Zakościelne2022-05-305422.4
Zakościelne2022-05-295422.4
Zakościelne2022-05-285422.4
Zakościelne2022-05-275422.4
Zakościelne2022-05-265422.4
Zakościelne2022-05-255422.4
Zakościelne2022-05-245422.4
Zakościelne2022-05-235422.4
Zakościelne2022-05-225422.4
Zakościelne2022-05-215422.4
Zakościelne2022-05-205422.4
Zakościelne2022-05-195422.4
Zakościelne2022-05-185422.4
Zakościelne2022-05-175422.4
Zakościelne2022-05-165422.4
Zakościelne2022-05-155422.4
Zakościelne2022-05-145422.4
Zakościelne2022-05-135422.4
Zakościelne2022-05-125422.4
Zakościelne2022-05-115422.4
Zakościelne2022-05-105422.4
Zakościelne2022-05-095422.4
Zakościelne2022-05-085422.4
Zakościelne2022-05-075422.4
Zakościelne2022-05-065422.4
Zakościelne2022-05-055422.4
Zakościelne2022-05-045422.4
Zakościelne2022-05-035422.4
Zakościelne2022-05-025422.4
Zakościelne2022-05-015371
Zakościelne2022-04-305371
Zakościelne2022-04-295371
Zakościelne2022-04-285371
Zakościelne2022-04-275371
Zakościelne2022-04-265371
Zakościelne2022-04-255363.8
Zakościelne2022-04-245244.1
Zakościelne2022-04-235244.1
Zakościelne2022-04-225244.1
Zakościelne2022-04-215244.1
Zakościelne2022-04-205244.1
Zakościelne2022-04-195244.1
Zakościelne2022-04-185244.1
Zakościelne2022-04-175244.1
Zakościelne2022-04-165244.1
Zakościelne2022-04-155244.1
Zakościelne2022-04-145244.1
Zakościelne2022-04-135244.1
Zakościelne2022-04-125244.1
Zakościelne2022-04-115244.1
Zakościelne2022-04-105244.1
Zakościelne2022-04-095244.1
Zakościelne2022-04-085236.1
Zakościelne2022-04-075226
Zakościelne2022-04-064929.2
Zakościelne2022-04-054929.2
Zakościelne2022-04-044929.2
Zakościelne2022-04-034929.2
Zakościelne2022-04-024929.2
Zakościelne2022-04-014929.2
Zakościelne2022-03-314929.2
Zakościelne2022-03-304929.2
Zakościelne2022-03-294929.2
Zakościelne2022-03-284929.2
Zakościelne2022-03-274929.2
Zakościelne2022-03-264929.2
Zakościelne2022-03-254929.2
Zakościelne2022-03-244929.2
Zakościelne2022-03-234929.2
Zakościelne2022-03-224929.2
Zakościelne2022-03-214929.2
Zakościelne2022-03-204929.2
Zakościelne2022-03-194929.2
Zakościelne2022-03-184929.2
Zakościelne2022-03-174929.2
Zakościelne2022-03-164929.2
Zakościelne2022-03-154929.2
Zakościelne2022-03-144929.2
Zakościelne2022-03-134929.2
Zakościelne2022-03-124929.2
Zakościelne2022-03-114929.2
Zakościelne2022-03-104929.2
Zakościelne2022-03-094929.2
Zakościelne2022-03-084929.2
Zakościelne2022-03-074929.2
Zakościelne2022-03-064929.2
Zakościelne2022-03-054929.2
Zakościelne2022-03-044929.2
Zakościelne2022-03-034929.2
Zakościelne2022-03-024929.2
Zakościelne2022-03-014929.2
Zakościelne2022-02-284929.2
Zakościelne2022-02-274929.2
Zakościelne2022-02-264929.2
Zakościelne2022-02-254929.2
Zakościelne2022-02-244865.5
Zakościelne2022-02-234865.5
Zakościelne2022-02-224865.5
Zakościelne2022-02-214865.5
Zakościelne2022-02-204865.5
Zakościelne2022-02-194865.5
Zakościelne2022-02-184865.5
Zakościelne2022-02-174865.5
Zakościelne2022-02-164865.5
Zakościelne2022-02-154865.5
Zakościelne2022-02-144865.5
Zakościelne2022-02-134865.5
Zakościelne2022-02-124865.5
Zakościelne2022-02-114864.4
Zakościelne2022-02-104862.7
Zakościelne2022-02-094857.8
Zakościelne2022-02-084857.8
Zakościelne2022-02-074848.2
Zakościelne2022-02-064848.2
Zakościelne2022-02-054848.2
Zakościelne2022-02-044848.2
Zakościelne2022-02-034848.2
Zakościelne2022-02-024848.2
Zakościelne2022-02-014844.9
Zakościelne2022-01-314788
Zakościelne2022-01-304788
Zakościelne2022-01-294788
Zakościelne2022-01-284788
Zakościelne2022-01-274788
Zakościelne2022-01-264788
Zakościelne2022-01-254788
Zakościelne2022-01-244788
Zakościelne2022-01-234788
Zakościelne2022-01-224788
Zakościelne2022-01-214788
Zakościelne2022-01-204788
Zakościelne2022-01-194788
Zakościelne2022-01-184788
Zakościelne2022-01-174788
Zakościelne2022-01-164788
Zakościelne2022-01-154788
Zakościelne2022-01-144788
Zakościelne2022-01-134788
Zakościelne2022-01-124788
Zakościelne2022-01-114788
Zakościelne2022-01-104788
Zakościelne2022-01-094788
Zakościelne2022-01-084788
Zakościelne2022-01-074788
Zakościelne2022-01-064788
Zakościelne2022-01-054788
Zakościelne2022-01-044788
Zakościelne2022-01-034788
Zakościelne2022-01-024788
Zakościelne2022-01-014788
Zakościelne2021-12-314788
Zakościelne2021-12-304788
Zakościelne2021-12-294788
Zakościelne2021-12-284788
Zakościelne2021-12-274788
Zakościelne2021-12-264788
Zakościelne2021-12-254788
Zakościelne2021-12-244788
Zakościelne2021-12-234788
Zakościelne2021-12-224788
Zakościelne2021-12-214788
Zakościelne2021-12-204788
Zakościelne2021-12-194788
Zakościelne2021-12-184788
Zakościelne2021-12-174788
Zakościelne2021-12-164788
Zakościelne2021-12-154788
Zakościelne2021-12-144788
Zakościelne2021-12-134788
Zakościelne2021-12-124788
Zakościelne2021-12-114788
Zakościelne2021-12-104788
Zakościelne2021-12-094763.6
Zakościelne2021-12-084763.6
Zakościelne2021-12-074763.6
Zakościelne2021-12-064763.6
Zakościelne2021-12-054763.6
Zakościelne2021-12-044763.6
Zakościelne2021-12-034763.6
Zakościelne2021-12-024763.6
Zakościelne2021-12-014763.6
Zakościelne2021-11-304763.6
Zakościelne2021-11-294763.6
Zakościelne2021-11-284763.6
Zakościelne2021-11-274763.6
Zakościelne2021-11-264763.6
Zakościelne2021-11-254763.6
Zakościelne2021-11-244763.6
Zakościelne2021-11-234763.6
Zakościelne2021-11-224763.6
Zakościelne2021-11-214763.6
Zakościelne2021-11-204763.6
Zakościelne2021-11-194763.6
Zakościelne2021-11-184762.4
Zakościelne2021-11-174750.2
Zakościelne2021-11-164750.2
Zakościelne2021-11-154750.2
Zakościelne2021-11-144750.2
Zakościelne2021-11-134750.2
Zakościelne2021-11-124749.6
Zakościelne2021-11-114743.9
Zakościelne2021-11-104735.2
Zakościelne2021-11-094733.6
Zakościelne2021-11-084526.3
Zakościelne2021-11-074526.3
Zakościelne2021-11-064526.3
Zakościelne2021-11-054526.3
Zakościelne2021-11-044526.3
Zakościelne2021-11-034526.3
Zakościelne2021-11-024526.3
Zakościelne2021-11-014526.3
Zakościelne2021-10-314526.3
Zakościelne2021-10-304526.3
Zakościelne2021-10-294526.3
Zakościelne2021-10-284526.3
Zakościelne2021-10-274526.3
Zakościelne2021-10-264526.3
Zakościelne2021-10-254526.3
Zakościelne2021-10-244526.3
Zakościelne2021-10-234526.3
Zakościelne2021-10-224526.3
Zakościelne2021-10-214526.3
Zakościelne2021-10-204526.3
Zakościelne2021-10-194526.3
Zakościelne2021-10-184526.3
Zakościelne2021-10-174526.3
Zakościelne2021-10-164526.3
Zakościelne2021-10-154526.3
Zakościelne2021-10-144526.3
Zakościelne2021-10-134526.3
Zakościelne2021-10-124526.3
Zakościelne2021-10-114526.3
Zakościelne2021-10-104526.3
Zakościelne2021-10-094526.3
Zakościelne2021-10-084526.3
Zakościelne2021-10-074526.3
Zakościelne2021-10-064526.3
Zakościelne2021-10-054526.3
Zakościelne2021-10-044526.3
Zakościelne2021-10-034526.3
Zakościelne2021-10-024518.5
Zakościelne2021-10-014509.3
Zakościelne2021-09-304509.3
Zakościelne2021-09-294484.9
Zakościelne2021-09-284484.9
Zakościelne2021-09-274479.4
Zakościelne2021-09-264474.5
Zakościelne2021-09-254471.5
Zakościelne2021-09-244467.3
Zakościelne2021-09-234464
Zakościelne2021-09-224455.8
Zakościelne2021-09-214448.8
Zakościelne2021-09-204247.8
Zakościelne2021-09-194247.8
Zakościelne2021-09-184247.8
Zakościelne2021-09-174247.8
Zakościelne2021-09-164247.8
Zakościelne2021-09-154247.8
Zakościelne2021-09-144247.8
Zakościelne2021-09-134247.8
Zakościelne2021-09-124247.8
Zakościelne2021-09-114247.8
Zakościelne2021-09-104247.8
Zakościelne2021-09-094247.8
Zakościelne2021-09-084247.8
Zakościelne2021-09-074247.8
Zakościelne2021-09-064247.8
Zakościelne2021-09-054247.8
Zakościelne2021-09-044247.8
Zakościelne2021-09-034247.8
Zakościelne2021-09-024247.8
Zakościelne2021-09-014247.8
Zakościelne2021-08-314247.8
Zakościelne2021-08-304247.8
Zakościelne2021-08-294247.8
Zakościelne2021-08-284247.8
Zakościelne2021-08-274247.8
Zakościelne2021-08-264247.8
Zakościelne2021-08-254247.8
Zakościelne2021-08-244247.8
Zakościelne2021-08-234247.8
Zakościelne2021-08-224237.3
Zakościelne2021-08-214227.7
Zakościelne2021-08-204217.6
Zakościelne2021-08-194200.5
Zakościelne2021-08-184197.7
Zakościelne2021-08-174187.1
Zakościelne2021-08-163889.3
Zakościelne2021-08-153889.3
Zakościelne2021-08-143889.3
Zakościelne2021-08-133889.3
Zakościelne2021-08-123889.3
Zakościelne2021-08-113889.3
Zakościelne2021-08-103889.3
Zakościelne2021-08-093889.3
Zakościelne2021-08-083889.3
Zakościelne2021-08-073889.3
Zakościelne2021-08-063889.3
Zakościelne2021-08-053889.3
Zakościelne2021-08-043889.3
Zakościelne2021-08-033889.3
Zakościelne2021-08-023889.3
Zakościelne2021-08-013889.3
Zakościelne2021-07-313889.3
Zakościelne2021-07-303889.3
Zakościelne2021-07-293889.3
Zakościelne2021-07-283889.3
Zakościelne2021-07-273889.3
Zakościelne2021-07-263889.3
Zakościelne2021-07-253889.3
Zakościelne2021-07-243889.3
Zakościelne2021-07-233889.3
Zakościelne2021-07-223889.3
Zakościelne2021-07-213889.3
Zakościelne2021-07-203889.3
Zakościelne2021-07-193889.3
Zakościelne2021-07-183889.3
Zakościelne2021-07-173878.8
Zakościelne2021-07-163866.2
Zakościelne2021-07-153850.7
Zakościelne2021-07-143840.9
Zakościelne2021-07-133792.5
Zakościelne2021-07-123792.5
Zakościelne2021-07-113792.5
Zakościelne2021-07-103791.8
Zakościelne2021-07-093734.8
Zakościelne2021-07-083734.8
Zakościelne2021-07-073734.8
Zakościelne2021-07-063699.9
Zakościelne2021-07-053699.9
Zakościelne2021-07-043699.9
Zakościelne2021-07-033699.9
Zakościelne2021-07-023697.3
Zakościelne2021-07-013682.9
Zakościelne2021-06-303682.9
Zakościelne2021-06-292498.8
Zakościelne2021-06-282498.8
Zakościelne2021-06-272498.8
Zakościelne2021-06-262498.8
Zakościelne2021-06-252498.8
Zakościelne2021-06-242498.8
Zakościelne2021-06-232498.8
Zakościelne2021-06-222498.8
Zakościelne2021-06-212498.8
Zakościelne2021-06-202498.8
Zakościelne2021-06-192498.8
Zakościelne2021-06-182498.8
Zakościelne2021-06-172498.8
Zakościelne2021-06-162498.8
Zakościelne2021-06-152498.8
Zakościelne2021-06-142498.8
Zakościelne2021-06-132498.8
Zakościelne2021-06-122498.8
Zakościelne2021-06-112498.8
Zakościelne2021-06-102498.8
Zakościelne2021-06-092498.8
Zakościelne2021-06-082498.8
Zakościelne2021-06-072498.8
Zakościelne2021-06-062498.8
Zakościelne2021-06-052498.8
Zakościelne2021-06-042498.8
Zakościelne2021-06-032498.8
Zakościelne2021-06-022498.8
Zakościelne2021-06-012498.8
Zakościelne2021-05-312498.8
Zakościelne2021-05-302498.8
Zakościelne2021-05-292498.8
Zakościelne2021-05-282498.8
Zakościelne2021-05-272498.8
Zakościelne2021-05-262498.8
Zakościelne2021-05-252498.8
Zakościelne2021-05-242498.8
Zakościelne2021-05-232498.8
Zakościelne2021-05-222498.8
Zakościelne2021-05-212498.8
Zakościelne2021-05-202498.8
Zakościelne2021-05-192498.8
Zakościelne2021-05-182498.8
Zakościelne2021-05-172498.8
Zakościelne2021-05-162498.8
Zakościelne2021-05-152498.8
Zakościelne2021-05-142498.8
Zakościelne2021-05-132498.8
Zakościelne2021-05-122498.8
Zakościelne2021-05-112498.8
Zakościelne2021-05-102498.8
Zakościelne2021-05-092498.8
Zakościelne2021-05-082498.8
Zakościelne2021-05-072498.8
Zakościelne2021-05-062498.8
Zakościelne2021-05-052498.8
Zakościelne2021-05-042498.8
Zakościelne2021-05-032498.8
Zakościelne2021-05-022498.8
Zakościelne2021-05-012498.8
Zakościelne2021-04-302498.8
Zakościelne2021-04-292498.8
Zakościelne2021-04-282498.8
Zakościelne2021-04-272498.8
Zakościelne2021-04-262498.8
Zakościelne2021-04-252498.8
Zakościelne2021-04-242498.8
Zakościelne2021-04-232498.8
Zakościelne2021-04-222498.8
Zakościelne2021-04-212498.8
Zakościelne2021-04-202498.8
Zakościelne2021-04-192498.8
Zakościelne2021-04-182498.8
Zakościelne2021-04-172498.8
Zakościelne2021-04-162498.8
Zakościelne2021-04-152498.8
Zakościelne2021-04-142498.8
Zakościelne2021-03-092498.8
Zakościelne2021-03-082498.8
Zakościelne2021-03-072498.8
Zakościelne2021-03-062498.8
Zakościelne2021-03-052498.8
Zakościelne2021-03-042498.8
Zakościelne2021-03-032498.8
Zakościelne2021-03-022498.8
Zakościelne2021-03-012498.8
Zakościelne2021-02-282498.8
Zakościelne2021-02-272498.8
Zakościelne2021-02-262498.8
Zakościelne2021-02-252498.8
Zakościelne2021-02-242498.8
Zakościelne2021-02-232498.8
Zakościelne2021-02-222498.8
Zakościelne2021-02-212498.8
Zakościelne2021-02-202498.8
Zakościelne2021-02-192498.8
Zakościelne2021-02-182498.8
Zakościelne2021-02-172498
Zakościelne2021-02-162495.1
Zakościelne2021-02-152495.1
Zakościelne2021-02-142495.1
Zakościelne2021-02-132494.8
Zakościelne2021-02-122494
Zakościelne2021-02-112493.9
Zakościelne2021-02-102491.6
Zakościelne2021-02-092489.1
Zakościelne2021-02-082488.3
Zakościelne2021-02-072486.6
Zakościelne2021-02-062481.1
Zakościelne2021-02-052474.1
Zakościelne2021-02-042473.6
Zakościelne2021-02-032471.9
Zakościelne2021-02-022471.9
Zakościelne2021-02-012471.9
Zakościelne2021-01-312471.9
Zakościelne2021-01-302471.9
Zakościelne2021-01-292471.9
Zakościelne2021-01-282471.9
Zakościelne2021-01-272471.9
Zakościelne2021-01-262471.9
Zakościelne2021-01-252471.9
Zakościelne2021-01-242470.8
Zakościelne2021-01-232469.5
Zakościelne2021-01-222466
Zakościelne2021-01-212465.7
Zakościelne2021-01-202465.7
Zakościelne2021-01-192465.7
Zakościelne2021-01-182465.7
Zakościelne2021-01-172465.7
Zakościelne2021-01-162465.7
Zakościelne2021-01-152465.7
Zakościelne2021-01-142465.7
Zakościelne2021-01-132465.7
Zakościelne2021-01-122460.9
Zakościelne2021-01-112459
Zakościelne2021-01-102458.5
Zakościelne2021-01-092458.1
Zakościelne2021-01-082456.7
Zakościelne2021-01-072456.6
Zakościelne2021-01-062455.2
Zakościelne2021-01-052454.9
Zakościelne2021-01-042452.8
Zakościelne2021-01-032450.3
Zakościelne2021-01-022449.2
Zakościelne2021-01-012448.9
Zakościelne2020-12-312448.5
Zakościelne2020-12-302448.4
Zakościelne2020-12-292446.6
Zakościelne2020-12-282444.8
Zakościelne2020-12-272441.9
Zakościelne2020-12-262440.6
Zakościelne2020-12-252439.8
Zakościelne2020-12-242439.5
Zakościelne2020-12-232439
Zakościelne2020-12-222438.1
Zakościelne2020-12-212437.5
Zakościelne2020-12-202436.8
Zakościelne2020-12-192435.3
Zakościelne2020-12-182434.9
Zakościelne2020-12-172434.5
Zakościelne2020-12-162433.7
Zakościelne2020-12-152432.9
Zakościelne2020-12-142432.7
Zakościelne2020-12-132432.7
Zakościelne2020-12-122432.4
Zakościelne2020-12-112431.9
Zakościelne2020-12-102431.9
Zakościelne2020-12-092431.7
Zakościelne2020-12-082431.6
Zakościelne2020-12-072427.8
Zakościelne2020-12-062427.2
Zakościelne2020-12-052423.6
Zakościelne2020-12-042422.6
Zakościelne2020-12-032419.7
Zakościelne2020-12-022415.6
Zakościelne2020-12-012414.9
Zakościelne2020-11-302414.4
Zakościelne2020-11-302500
Zakościelne2020-11-292414.4
Zakościelne2020-11-282414.3
Zakościelne2020-11-272413.9
Zakościelne2020-11-262413.3
Zakościelne2020-11-252408.8
Zakościelne2020-11-242407.1
Zakościelne2020-11-232406.5
Zakościelne2020-11-222403.7
Zakościelne2020-11-212403.6
Zakościelne2020-11-202400.7
Zakościelne2020-11-192396.8
Zakościelne2020-11-182394.8
Zakościelne2020-11-172393.1
Zakościelne2020-11-162388.1
Zakościelne2020-11-152384.4
Zakościelne2020-11-142382.5
Zakościelne2020-11-132381.7
Zakościelne2020-11-122381.6
Zakościelne2020-11-112381.5
Zakościelne2020-11-102380.9
Zakościelne2020-11-092380.8
Zakościelne2020-11-082375.1
Zakościelne2020-11-072374.3
Zakościelne2020-11-062373.5
Zakościelne2020-11-052368.5
Zakościelne2020-11-042368.2
Zakościelne2020-11-032366.8
Zakościelne2020-11-022365.1
Zakościelne2020-11-012361
Zakościelne2020-10-312356.3
Zakościelne2020-10-292349.5
Zakościelne2020-10-282345.5
Zakościelne2020-10-272341
Zakościelne2020-10-262336.5
Zakościelne2020-10-252333.9
Zakościelne2020-10-242332.2
Zakościelne2020-10-232329.9
Zakościelne2020-10-222325.9
Zakościelne2020-10-212323
Zakościelne2020-10-202315.9
Zakościelne2020-10-192310.9
Zakościelne2020-10-182307.2
Zakościelne2020-10-172306.7
Zakościelne2020-10-162305.8
Zakościelne2020-10-152304.5
Zakościelne2020-10-142302.5
Zakościelne2020-10-132301.4
Zakościelne2020-10-122301.4
Zakościelne2020-10-112300.8
Zakościelne2020-10-102294.9
Zakościelne2020-10-092286.9
Zakościelne2020-10-082284.8
Zakościelne2020-10-072280.4
Zakościelne2020-10-062272.6
Zakościelne2020-10-052267
Zakościelne2020-10-042259.9
Zakościelne2020-10-032251.6
Zakościelne2020-10-022249.4
Zakościelne2020-10-012248.4
Zakościelne2020-09-302247.8
Zakościelne2020-09-292246.1
Zakościelne2020-09-282237.1
Zakościelne2020-09-272152.2
Zakościelne2020-09-262152.2
Zakościelne2020-09-252152.2
Zakościelne2020-09-242152.2
Zakościelne2020-09-232152.2
Zakościelne2020-09-222152.2
Zakościelne2020-09-212152.2
Zakościelne2020-09-202152.2
Zakościelne2020-09-192152.2
Zakościelne2020-09-182152.2
Zakościelne2020-09-172151.2
Zakościelne2020-09-162141.5
Zakościelne2020-09-152131
Zakościelne2020-09-142120.4
Zakościelne2020-09-132110.1
Zakościelne2020-09-121979.4
Zakościelne2020-09-111979.4
Zakościelne2020-09-101979.4
Zakościelne2020-09-091979.4
Zakościelne2020-09-081979.4
Zakościelne2020-09-071979.4
Zakościelne2020-09-061979.4
Zakościelne2020-09-051979.4
Zakościelne2020-09-041979.4
Zakościelne2020-09-031979.4
Zakościelne2020-09-021979.4
Zakościelne2020-09-011979.4
Zakościelne2020-08-311979.4
Zakościelne2020-08-301979.4
Zakościelne2020-08-291979.4
Zakościelne2020-08-281979.4
Zakościelne2020-08-271975.7
Zakościelne2020-08-261489.3
Zakościelne2020-08-251489.3
Zakościelne2020-08-241489.3
Zakościelne2020-08-231489.3
Zakościelne2020-08-221489.3
Zakościelne2020-08-211489.3
Zakościelne2020-08-201489.3
Zakościelne2020-08-191489.3
Zakościelne2020-08-181489.3
Zakościelne2020-08-171489.3
Zakościelne2020-08-161489.3
Zakościelne2020-08-151489.3
Zakościelne2020-08-141489.3
Zakościelne2020-08-131489.3
Zakościelne2020-08-121489.3
Zakościelne2020-08-111489.3
Zakościelne2020-08-101489.3
Zakościelne2020-08-091489.3
Zakościelne2020-08-081489.3
Zakościelne2020-08-071489.3
Zakościelne2020-08-061489.3
Zakościelne2020-08-051489.3
Zakościelne2020-08-041489.3
Zakościelne2020-08-031489.3
Zakościelne2020-08-021489.3
Zakościelne2020-08-011489.3
Zakościelne2020-07-311489.3
Zakościelne2020-07-301489.3
Zakościelne2020-07-291489.3
Zakościelne2020-07-281489.3
Zakościelne2020-07-271489.3
Zakościelne2020-07-261489.3
Zakościelne2020-07-251489.3
Zakościelne2020-07-241489.3
Zakościelne2020-07-231489.3
Zakościelne2020-07-221489.3
Zakościelne2020-07-211489.3
Zakościelne2020-07-201489.3
Zakościelne2020-07-191489.3
Zakościelne2020-07-181489.3
Zakościelne2020-07-171489.3
Zakościelne2020-07-161489.3
Zakościelne2020-07-151489.3
Zakościelne2020-07-141489.3
Zakościelne2020-07-131481.4
Zakościelne2020-07-121470.3
Zakościelne2020-07-111467.6
Zakościelne2020-07-101453.5
Zakościelne2020-07-091443.1
Zakościelne2020-07-081435.4
Zakościelne2020-07-071425.2
Zakościelne2020-07-061413.6
Zakościelne2020-07-051398.6
Zakościelne2020-07-041384.7
Zakościelne2020-07-031378.1
Zakościelne2020-07-021373.4
Zakościelne2020-07-011359
Zakościelne2020-06-301345.7
Zakościelne2020-06-291332.5
Zakościelne2020-06-281319.4
Zakościelne2020-06-271306.3
Zakościelne2020-06-261254.2
Zakościelne2020-06-251254.2
Zakościelne2020-06-251254.2
Zakościelne2020-06-08987.9
Zakościelne2020-06-07987.9
Zakościelne2020-06-06987.9
Zakościelne2020-06-05987.9
Zakościelne2020-06-04987.9
Zakościelne2020-06-03987.9
Zakościelne2020-06-02987.9
Zakościelne2020-06-01987.9
Zakościelne2020-05-31987.9
Zakościelne2020-05-30987.9
Zakościelne2020-05-29987.9
Zakościelne2020-05-28987.9
Zakościelne2020-05-27987.9
Zakościelne2020-05-26987.9
Zakościelne2020-05-25980.6
Zakościelne2020-05-24971.2
Zakościelne2020-05-23959.2
Zakościelne2020-05-22944.5
Zakościelne2020-05-21928.6
Zakościelne2020-05-20918.7
Zakościelne2020-05-19908.6
Zakościelne2020-05-18895.7
Zakościelne2020-05-17884.3
Zakościelne2020-05-16872.7
Zakościelne2020-05-15864.1
Zakościelne2020-05-14857.6
Zakościelne2020-05-13844.4
Zakościelne2020-05-12835.2
Zakościelne2020-05-11822.5
Zakościelne2020-05-10807.5
Zakościelne2020-05-09792.5
Zakościelne2020-05-08779.9
Zakościelne2020-05-07768.1
Zakościelne2020-05-06765
Zakościelne2020-05-05759.8
Zakościelne2020-05-04740.4
Zakościelne2020-05-03740.4
Zakościelne2020-05-02729.4
Zakościelne2020-05-01719.1
Zakościelne2020-04-30714.4
Zakościelne2020-04-29702.5
Zakościelne2020-04-28688.2
Zakościelne2020-04-27674
Zakościelne2020-04-26663.1
Zakościelne2020-04-25655.4
Zakościelne2020-04-24643.7
Zakościelne2020-04-23629.8
Zakościelne2020-04-22620.4
Zakościelne2020-04-21609.2
Zakościelne2020-04-20595.4
Zakościelne2020-04-19581.6
Zakościelne2020-04-18566.7
Zakościelne2020-04-17552.7
Zakościelne2020-04-16538.1
Zakościelne2020-04-15537.2
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.