Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Boby Kol.

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Boby Kol.2035-02-2014546.1
Boby Kol.2035-02-1914541.9
Boby Kol.2035-02-1814534.4
Boby Kol.2035-02-1714533.1
Boby Kol.2035-02-1614520.8
Boby Kol.2035-02-1514518
Boby Kol.2024-02-1414508.2
Boby Kol.2024-02-1314506.7
Boby Kol.2024-02-1214504.1
Boby Kol.2024-02-1114500.6
Boby Kol.2024-02-1014495.6
Boby Kol.2024-02-0914495.6
Boby Kol.2024-02-0814493.2
Boby Kol.2024-02-0714492.9
Boby Kol.2024-02-0614491.5
Boby Kol.2024-02-0514489.7
Boby Kol.2024-02-0414485.6
Boby Kol.2024-02-0314485.1
Boby Kol.2024-02-0214480
Boby Kol.2024-02-0114479.2
Boby Kol.2024-01-3114453.4
Boby Kol.2024-01-3014453.4
Boby Kol.2024-01-2914453.4
Boby Kol.2024-01-2814453.4
Boby Kol.2024-01-2714453.4
Boby Kol.2024-01-2614453.4
Boby Kol.2024-01-2514453.3
Boby Kol.2024-01-2414453.1
Boby Kol.2024-01-2314451
Boby Kol.2024-01-2214448.8
Boby Kol.2024-01-2114448.6
Boby Kol.2024-01-2014448.6
Boby Kol.2024-01-1914448.6
Boby Kol.2024-01-1814448.4
Boby Kol.2024-01-1714443.6
Boby Kol.2024-01-1614439.2
Boby Kol.2024-01-1514438.4
Boby Kol.2024-01-1414438.1
Boby Kol.2024-01-1314438
Boby Kol.2024-01-1214437.7
Boby Kol.2024-01-1114437.5
Boby Kol.2024-01-1014434.2
Boby Kol.2024-01-0914431.7
Boby Kol.2024-01-0814430.8
Boby Kol.2024-01-0714430.5
Boby Kol.2024-01-0614430.1
Boby Kol.2024-01-0514428.7
Boby Kol.2024-01-0414428.1
Boby Kol.2024-01-0314427.6
Boby Kol.2024-01-0214426.2
Boby Kol.2024-01-0114426.1
Boby Kol.2023-12-3114422.4
Boby Kol.2023-12-3014421.3
Boby Kol.2023-12-2914419
Boby Kol.2023-12-2814414
Boby Kol.2023-12-2714410.9
Boby Kol.2023-12-2614410.6
Boby Kol.2023-12-2514410
Boby Kol.2023-12-2414409.4
Boby Kol.2023-12-2314408.7
Boby Kol.2023-12-2214405.8
Boby Kol.2023-12-2114405.4
Boby Kol.2023-12-2014405.3
Boby Kol.2023-12-1914403.3
Boby Kol.2023-12-1814402.8
Boby Kol.2023-12-1714402.8
Boby Kol.2023-12-1614402.6
Boby Kol.2023-12-1514401
Boby Kol.2023-12-1414400.8
Boby Kol.2023-12-1314400.5
Boby Kol.2023-12-1214400.4
Boby Kol.2023-12-1114400.4
Boby Kol.2023-12-1014400.4
Boby Kol.2023-12-0914400.4
Boby Kol.2023-12-0814400.4
Boby Kol.2023-12-0714400.4
Boby Kol.2023-12-0614400.4
Boby Kol.2023-12-0514400.4
Boby Kol.2023-12-0414400.4
Boby Kol.2023-12-0314400.4
Boby Kol.2023-12-0214400.4
Boby Kol.2023-12-0114400.4
Boby Kol.2023-11-3014400.4
Boby Kol.2023-11-2914400.4
Boby Kol.2023-11-2814399.8
Boby Kol.2023-11-2714398.1
Boby Kol.2023-11-2614396.3
Boby Kol.2023-11-2514395.9
Boby Kol.2023-11-2414394.1
Boby Kol.2023-11-2314393.9
Boby Kol.2023-11-2214393.1
Boby Kol.2023-11-2114392.6
Boby Kol.2023-11-2014391.3
Boby Kol.2023-11-1914391.3
Boby Kol.2023-11-1814391.3
Boby Kol.2023-11-1714390.8
Boby Kol.2023-11-1614382.4
Boby Kol.2023-11-1514381.8
Boby Kol.2023-11-1414378.6
Boby Kol.2023-11-1314376.3
Boby Kol.2023-11-1214372.6
Boby Kol.2023-11-1114371.4
Boby Kol.2023-11-1014369.9
Boby Kol.2023-11-0914360.8
Boby Kol.2023-11-0814357
Boby Kol.2023-11-0714347.1
Boby Kol.2023-11-0614342.2
Boby Kol.2023-11-0514340.6
Boby Kol.2023-11-0414331.9
Boby Kol.2023-11-0314329.4
Boby Kol.2023-11-0214318.9
Boby Kol.2023-11-0114314.5
Boby Kol.2023-10-3114312.9
Boby Kol.2023-10-3014304.5
Boby Kol.2023-10-2914295.4
Boby Kol.2023-10-2814294
Boby Kol.2023-10-2714290.9
Boby Kol.2023-10-2614286.4
Boby Kol.2023-10-2514285.6
Boby Kol.2023-10-2414276.2
Boby Kol.2023-10-2314272.4
Boby Kol.2023-10-2214269.7
Boby Kol.2023-10-2114263.6
Boby Kol.2023-10-2014261.5
Boby Kol.2023-10-1914255.3
Boby Kol.2023-10-1814242.2
Boby Kol.2023-10-1714230
Boby Kol.2023-10-1614228.2
Boby Kol.2023-10-1514220.7
Boby Kol.2023-10-1414208.9
Boby Kol.2023-10-1314199.8
Boby Kol.2023-10-1214192
Boby Kol.2023-10-1114183.1
Boby Kol.2023-10-1014170.7
Boby Kol.2023-10-0914167.5
Boby Kol.2023-10-0814154.5
Boby Kol.2023-10-0714152.3
Boby Kol.2023-10-0614140.8
Boby Kol.2023-10-0514130.2
Boby Kol.2023-10-0414123.3
Boby Kol.2023-10-0314109.2
Boby Kol.2023-10-0214100
Boby Kol.2023-10-0114093.3
Boby Kol.2023-09-3014089.6
Boby Kol.2023-09-2914074.2
Boby Kol.2023-09-2814058.6
Boby Kol.2023-09-2714042.9
Boby Kol.2023-09-2614031.4
Boby Kol.2023-09-2514023.7
Boby Kol.2023-09-2414018.6
Boby Kol.2023-09-2314014
Boby Kol.2023-09-2213999.3
Boby Kol.2023-09-2113982.4
Boby Kol.2023-09-2013966.4
Boby Kol.2023-09-1913965.4
Boby Kol.2023-09-1813950.9
Boby Kol.2023-09-1713935
Boby Kol.2023-09-1613916.7
Boby Kol.2023-09-1513898.3
Boby Kol.2023-09-1413894.5
Boby Kol.2023-09-1313878.8
Boby Kol.2023-09-1213864.2
Boby Kol.2023-09-1113847.1
Boby Kol.2023-09-1013830.2
Boby Kol.2023-09-0913813.9
Boby Kol.2023-09-0813796.7
Boby Kol.2023-09-0713780.7
Boby Kol.2023-09-0613762.2
Boby Kol.2023-09-0513743.4
Boby Kol.2023-09-0413726.2
Boby Kol.2023-09-0313714.8
Boby Kol.2023-09-0213702.7
Boby Kol.2023-09-0113685
Boby Kol.2023-08-3113673.6
Boby Kol.2023-08-3013664.8
Boby Kol.2023-08-2913651
Boby Kol.2023-08-2813640.9
Boby Kol.2023-08-2713625.4
Boby Kol.2023-08-2613610.7
Boby Kol.2023-08-2513601
Boby Kol.2023-08-2413581.9
Boby Kol.2023-08-2313563.9
Boby Kol.2023-08-2213483.2
Boby Kol.2023-08-2113483.2
Boby Kol.2023-08-2013483.2
Boby Kol.2023-08-1913483.2
Boby Kol.2023-08-1813482.9
Boby Kol.2023-08-1713468.6
Boby Kol.2023-08-1613454.5
Boby Kol.2023-08-1513434.2
Boby Kol.2023-08-1413414.7
Boby Kol.2023-08-1313393.6
Boby Kol.2023-08-1213372.6
Boby Kol.2023-08-1113351.4
Boby Kol.2023-08-1013342.4
Boby Kol.2023-08-0913325.8
Boby Kol.2023-08-0813308.9
Boby Kol.2023-08-0713294.1
Boby Kol.2023-08-0613278.6
Boby Kol.2023-08-0513155.4
Boby Kol.2023-08-0413155.4
Boby Kol.2023-08-0313155.4
Boby Kol.2023-08-0213155.4
Boby Kol.2023-08-0113155.4
Boby Kol.2023-07-3113155.4
Boby Kol.2023-07-3013155.4
Boby Kol.2023-07-2913155.4
Boby Kol.2023-07-2813155.4
Boby Kol.2023-07-2713155.4
Boby Kol.2023-07-2613146.3
Boby Kol.2023-07-2513131
Boby Kol.2023-07-2413113.2
Boby Kol.2023-07-2313093.5
Boby Kol.2023-07-2213076.1
Boby Kol.2023-07-2113061.7
Boby Kol.2023-07-200
Boby Kol.2023-07-190
Boby Kol.2023-07-180
Boby Kol.2023-07-170
Boby Kol.2023-07-160
Boby Kol.2023-07-150
Boby Kol.2023-07-140
Boby Kol.2023-07-130
Boby Kol.2023-07-120
Boby Kol.2023-07-110
Boby Kol.2023-07-100
Boby Kol.2023-07-090
Boby Kol.2023-07-080
Boby Kol.2023-07-070
Boby Kol.2023-07-060
Boby Kol.2023-07-040
Boby Kol.2023-07-030
Boby Kol.2023-07-020
Boby Kol.2023-07-010
Boby Kol.2023-06-300
Boby Kol.2023-06-280
Boby Kol.2023-06-270
Boby Kol.2023-06-260
Boby Kol.2023-06-250
Boby Kol.2023-06-240
Boby Kol.2023-06-230
Boby Kol.2023-06-220
Boby Kol.2023-06-210
Boby Kol.2023-06-200
Boby Kol.2023-06-190
Boby Kol.2023-06-180
Boby Kol.2023-06-170
Boby Kol.2023-06-160
Boby Kol.2023-06-150
Boby Kol.2023-06-140
Boby Kol.2023-06-130
Boby Kol.2023-06-120
Boby Kol.2023-06-110
Boby Kol.2023-06-100
Boby Kol.2023-06-090
Boby Kol.2023-06-080
Boby Kol.2023-06-070
Boby Kol.2023-06-060
Boby Kol.2023-06-050
Boby Kol.2023-06-040
Boby Kol.2023-06-030
Boby Kol.2023-06-020
Boby Kol.2023-06-010
Boby Kol.2023-05-310
Boby Kol.2023-05-300
Boby Kol.2023-05-290
Boby Kol.2023-05-280
Boby Kol.2023-05-270
Boby Kol.2023-05-260
Boby Kol.2023-05-250
Boby Kol.2023-05-240
Boby Kol.2023-05-230
Boby Kol.2023-05-220
Boby Kol.2023-05-210
Boby Kol.2023-05-200
Boby Kol.2023-05-190
Boby Kol.2023-05-180
Boby Kol.2023-05-170
Boby Kol.2023-05-160
Boby Kol.2023-05-150
Boby Kol.2023-05-140
Boby Kol.2023-05-130
Boby Kol.2023-05-120
Boby Kol.2023-05-110
Boby Kol.2023-05-100
Boby Kol.2023-05-090
Boby Kol.2023-05-080
Boby Kol.2023-05-070
Boby Kol.2023-05-060
Boby Kol.2023-05-050
Boby Kol.2023-05-040
Boby Kol.2023-05-030
Boby Kol.2023-05-020
Boby Kol.2023-05-010
Boby Kol.2023-04-300
Boby Kol.2023-04-290
Boby Kol.2023-04-280
Boby Kol.2023-04-270
Boby Kol.2023-04-260
Boby Kol.2023-04-250
Boby Kol.2023-04-240
Boby Kol.2023-04-230
Boby Kol.2023-04-220
Boby Kol.2023-04-210
Boby Kol.2023-04-200
Boby Kol.2023-04-190
Boby Kol.2023-04-180
Boby Kol.2023-04-170
Boby Kol.2023-04-160
Boby Kol.2023-04-150
Boby Kol.2023-04-140
Boby Kol.2023-04-130
Boby Kol.2023-04-120
Boby Kol.2023-04-1111125.2
Boby Kol.2023-04-1011125.2
Boby Kol.2023-04-0911125.2
Boby Kol.2023-04-0811125.2
Boby Kol.2023-04-0711125.2
Boby Kol.2023-04-0611125.2
Boby Kol.2023-04-0511125.2
Boby Kol.2023-04-0411125.2
Boby Kol.2023-04-0311125.2
Boby Kol.2023-04-0211125.2
Boby Kol.2023-04-0111125.2
Boby Kol.2023-03-3111125.2
Boby Kol.2023-03-3011125.2
Boby Kol.2023-03-2911125.2
Boby Kol.2023-03-2811125.2
Boby Kol.2023-03-2711125.2
Boby Kol.2023-03-2611125.2
Boby Kol.2023-03-2511125.2
Boby Kol.2023-03-2411125.2
Boby Kol.2023-03-2311125.2
Boby Kol.2023-03-2211125.2
Boby Kol.2023-03-2111125.2
Boby Kol.2023-03-2011125.2
Boby Kol.2023-03-1911125.2
Boby Kol.2023-03-1811125.2
Boby Kol.2023-03-1711125.2
Boby Kol.2023-03-1611111.8
Boby Kol.2023-03-1511107.3
Boby Kol.2023-03-1411095.9
Boby Kol.2023-03-1311086.6
Boby Kol.2023-03-1211080.1
Boby Kol.2023-03-1111078
Boby Kol.2023-03-1011067.9
Boby Kol.2023-03-0911066.8
Boby Kol.2023-03-0811061.6
Boby Kol.2023-03-0711055.3
Boby Kol.2023-03-0611051.3
Boby Kol.2023-03-0511044.2
Boby Kol.2023-03-0411043.3
Boby Kol.2023-03-0311036.9
Boby Kol.2023-03-0211034.3
Boby Kol.2023-03-0111019.5
Boby Kol.2023-02-2811004.6
Boby Kol.2023-02-2710999.3
Boby Kol.2023-02-2610997.9
Boby Kol.2023-02-2510992.9
Boby Kol.2023-02-2410991.8
Boby Kol.2023-02-2310979.8
Boby Kol.2023-02-2210977.2
Boby Kol.2023-02-2110972.8
Boby Kol.2023-02-2010968.2
Boby Kol.2023-02-1910963.9
Boby Kol.2023-02-1810956
Boby Kol.2023-02-1710953.1
Boby Kol.2023-02-1610943.3
Boby Kol.2023-02-1510937.6
Boby Kol.2023-02-1410935.1
Boby Kol.2023-02-1310932.8
Boby Kol.2023-02-1210923.5
Boby Kol.2023-02-1110920.6
Boby Kol.2023-02-1010916.3
Boby Kol.2023-02-0910907.8
Boby Kol.2023-02-0810896.9
Boby Kol.2023-02-0710896.6
Boby Kol.2023-02-0610893.1
Boby Kol.2023-02-0510893.1
Boby Kol.2023-02-0410893
Boby Kol.2023-02-0310889
Boby Kol.2023-02-0210888.3
Boby Kol.2023-02-0110886.5
Boby Kol.2023-01-3110884.4
Boby Kol.2023-01-3010883.3
Boby Kol.2023-01-2910880.6
Boby Kol.2023-01-2810880
Boby Kol.2023-01-2710878.6
Boby Kol.2023-01-2610877.6
Boby Kol.2023-01-2510877
Boby Kol.2023-01-2410876.6
Boby Kol.2023-01-2310876.5
Boby Kol.2023-01-2210876.5
Boby Kol.2023-01-2110876.5
Boby Kol.2023-01-2010876.5
Boby Kol.2023-01-1910876.1
Boby Kol.2023-01-1810875.6
Boby Kol.2023-01-1710874.4
Boby Kol.2023-01-1610873.5
Boby Kol.2023-01-1510872.5
Boby Kol.2023-01-1410870.2
Boby Kol.2023-01-1310868.5
Boby Kol.2023-01-1210866.7
Boby Kol.2023-01-1110866
Boby Kol.2023-01-1010865.9
Boby Kol.2023-01-0910865
Boby Kol.2023-01-0810863.5
Boby Kol.2023-01-0710861.3
Boby Kol.2023-01-0610860.8
Boby Kol.2023-01-0510859.1
Boby Kol.2023-01-0410853.9
Boby Kol.2023-01-0310850.4
Boby Kol.2023-01-0210846.6
Boby Kol.2023-01-0110841.3
Boby Kol.2022-12-3110839
Boby Kol.2022-12-310
Boby Kol.2022-12-3010836.4
Boby Kol.2022-12-2910833.8
Boby Kol.2022-12-2810829.8
Boby Kol.2022-12-2710828.4
Boby Kol.2022-12-2610827.5
Boby Kol.2022-12-2510825.3
Boby Kol.2022-12-2410824.9
Boby Kol.2022-12-2310823.7
Boby Kol.2022-12-2210823.7
Boby Kol.2022-12-2110823.7
Boby Kol.2022-12-2010823.7
Boby Kol.2022-12-1910823.7
Boby Kol.2022-12-1810823.7
Boby Kol.2022-12-1710823.7
Boby Kol.2022-12-1610823.7
Boby Kol.2022-12-1510823.7
Boby Kol.2022-12-1410823.7
Boby Kol.2022-12-1310823.7
Boby Kol.2022-12-1210823.7
Boby Kol.2022-12-1110823.7
Boby Kol.2022-12-1010823.7
Boby Kol.2022-12-0910818.8
Boby Kol.2022-12-0810815.1
Boby Kol.2022-12-0710814.5
Boby Kol.2022-12-0610813.8
Boby Kol.2022-12-0510811.6
Boby Kol.2022-12-0410811.2
Boby Kol.2022-12-0310810.1
Boby Kol.2022-12-0210810.1
Boby Kol.2022-12-0110810
Boby Kol.2022-11-3010809.9
Boby Kol.2022-11-2910809.1
Boby Kol.2022-11-2810806.4
Boby Kol.2022-11-2710806.4
Boby Kol.2022-11-2610806.4
Boby Kol.2022-11-2510806.4
Boby Kol.2022-11-2410806.4
Boby Kol.2022-11-2310805.3
Boby Kol.2022-11-2210804.4
Boby Kol.2022-11-2110799.5
Boby Kol.2022-11-2010797.2
Boby Kol.2022-11-1910796.2
Boby Kol.2022-11-1810795.5
Boby Kol.2022-11-1710795
Boby Kol.2022-11-167107.5
Boby Kol.2022-11-157107.5
Boby Kol.2022-11-147107.5
Boby Kol.2022-11-137107.5
Boby Kol.2022-11-127107.5
Boby Kol.2022-11-117107.5
Boby Kol.2022-11-107107.5
Boby Kol.2022-11-097107.5
Boby Kol.2022-11-087107.5
Boby Kol.2022-11-077107.5
Boby Kol.2022-11-067107.5
Boby Kol.2022-11-057107.5
Boby Kol.2022-11-047107.5
Boby Kol.2022-11-037107.5
Boby Kol.2022-11-027107.5
Boby Kol.2022-11-017107.5
Boby Kol.2022-10-317107.5
Boby Kol.2022-10-307107.5
Boby Kol.2022-10-297107.5
Boby Kol.2022-10-287107.5
Boby Kol.2022-10-277107.5
Boby Kol.2022-10-267107.5
Boby Kol.2022-10-257107.5
Boby Kol.2022-10-247107.5
Boby Kol.2022-10-237107.5
Boby Kol.2022-10-227107.5
Boby Kol.2022-10-217107.5
Boby Kol.2022-10-207107.5
Boby Kol.2022-10-197107.5
Boby Kol.2022-10-187107.5
Boby Kol.2022-10-177107.5
Boby Kol.2022-10-167107.5
Boby Kol.2022-10-157107.5
Boby Kol.2022-10-147107.5
Boby Kol.2022-10-137107.5
Boby Kol.2022-10-127107.5
Boby Kol.2022-10-117107.5
Boby Kol.2022-10-107107.5
Boby Kol.2022-10-097107.5
Boby Kol.2022-10-087107.5
Boby Kol.2022-10-077107.5
Boby Kol.2022-10-067107.5
Boby Kol.2022-10-057107.5
Boby Kol.2022-10-047107.5
Boby Kol.2022-10-037107.5
Boby Kol.2022-10-027107.5
Boby Kol.2022-10-017107.5
Boby Kol.2022-09-307107.5
Boby Kol.2022-09-297107.5
Boby Kol.2022-09-287107.5
Boby Kol.2022-09-277107.5
Boby Kol.2022-09-267107.5
Boby Kol.2022-09-257107.5
Boby Kol.2022-09-247107.5
Boby Kol.2022-09-237107.5
Boby Kol.2022-09-227107.5
Boby Kol.2022-09-217107.5
Boby Kol.2022-09-207107.5
Boby Kol.2022-09-197107.5
Boby Kol.2022-09-187107.5
Boby Kol.2022-09-177107.5
Boby Kol.2022-09-167107.5
Boby Kol.2022-09-157107.5
Boby Kol.2022-09-147107.5
Boby Kol.2022-09-137107.5
Boby Kol.2022-09-127107.5
Boby Kol.2022-09-117107.5
Boby Kol.2022-09-107107.5
Boby Kol.2022-09-097107.5
Boby Kol.2022-09-087107.5
Boby Kol.2022-09-077107.5
Boby Kol.2022-09-067107.5
Boby Kol.2022-09-057107.5
Boby Kol.2022-09-047107.5
Boby Kol.2022-09-037107.5
Boby Kol.2022-09-027107.5
Boby Kol.2022-08-317107.5
Boby Kol.2022-08-307107.5
Boby Kol.2022-08-297107.5
Boby Kol.2022-08-287107.5
Boby Kol.2022-08-277107.5
Boby Kol.2022-08-267107.5
Boby Kol.2022-08-257107.5
Boby Kol.2022-08-247107.5
Boby Kol.2022-08-237107.5
Boby Kol.2022-08-227107.5
Boby Kol.2022-08-217107.5
Boby Kol.2022-08-207107.5
Boby Kol.2022-08-197107.5
Boby Kol.2022-08-187107.5
Boby Kol.2022-08-177107.5
Boby Kol.2022-08-167107.5
Boby Kol.2022-08-147107.5
Boby Kol.2022-08-137107.5
Boby Kol.2022-08-127107.5
Boby Kol.2022-08-117107.5
Boby Kol.2022-08-107107.5
Boby Kol.2022-08-097107.5
Boby Kol.2022-08-087107.5
Boby Kol.2022-08-077107.5
Boby Kol.2022-08-067107.5
Boby Kol.2022-08-057107.5
Boby Kol.2022-08-047107.5
Boby Kol.2022-08-037107.5
Boby Kol.2022-08-027107.5
Boby Kol.2022-08-017107.5
Boby Kol.2022-07-317107.5
Boby Kol.2022-07-307107.5
Boby Kol.2022-07-297107.5
Boby Kol.2022-07-287107.5
Boby Kol.2022-07-277107.5
Boby Kol.2022-07-267107.5
Boby Kol.2022-07-257107.5
Boby Kol.2022-07-247107.5
Boby Kol.2022-07-237107.5
Boby Kol.2022-07-227107.5
Boby Kol.2022-07-217107.5
Boby Kol.2022-07-207107.5
Boby Kol.2022-07-197107.5
Boby Kol.2022-07-187107.5
Boby Kol.2022-07-177107.5
Boby Kol.2022-07-167107.5
Boby Kol.2022-07-157107.5
Boby Kol.2022-07-147107.5
Boby Kol.2022-07-137107.5
Boby Kol.2022-07-127107.5
Boby Kol.2022-07-117107.5
Boby Kol.2022-07-107107.5
Boby Kol.2022-07-097107.5
Boby Kol.2022-07-087107.5
Boby Kol.2022-07-077107.5
Boby Kol.2022-07-067107.5
Boby Kol.2022-07-057107.5
Boby Kol.2022-07-047107.5
Boby Kol.2022-07-037107.5
Boby Kol.2022-07-027107.5
Boby Kol.2022-07-017107.5
Boby Kol.2022-06-307107.5
Boby Kol.2022-06-297107.5
Boby Kol.2022-06-287107.5
Boby Kol.2022-06-277107.5
Boby Kol.2022-06-267107.5
Boby Kol.2022-06-257107.5
Boby Kol.2022-06-247107.5
Boby Kol.2022-06-237107.5
Boby Kol.2022-06-227107.5
Boby Kol.2022-06-217107.5
Boby Kol.2022-06-207107.5
Boby Kol.2022-06-197107.5
Boby Kol.2022-06-187107.5
Boby Kol.2022-06-177107.5
Boby Kol.2022-06-167107.5
Boby Kol.2022-06-157107.5
Boby Kol.2022-06-147107.5
Boby Kol.2022-06-137107.5
Boby Kol.2022-06-127107.5
Boby Kol.2022-06-117107.5
Boby Kol.2022-06-107107.5
Boby Kol.2022-06-097107.5
Boby Kol.2022-06-087107.5
Boby Kol.2022-06-077107.5
Boby Kol.2022-06-067107.5
Boby Kol.2022-06-057107.5
Boby Kol.2022-06-047107.5
Boby Kol.2022-06-037107.5
Boby Kol.2022-06-027107.5
Boby Kol.2022-06-017107.5
Boby Kol.2022-05-317107.5
Boby Kol.2022-05-307107.5
Boby Kol.2022-05-297107.5
Boby Kol.2022-05-287107.5
Boby Kol.2022-05-277107.5
Boby Kol.2022-05-267107.5
Boby Kol.2022-05-257107.5
Boby Kol.2022-05-247107.5
Boby Kol.2022-05-237107.5
Boby Kol.2022-05-227107.5
Boby Kol.2022-05-217107.5
Boby Kol.2022-05-207107.5
Boby Kol.2022-05-197107.5
Boby Kol.2022-05-187107.5
Boby Kol.2022-05-177107.5
Boby Kol.2022-05-167107.5
Boby Kol.2022-05-157107.5
Boby Kol.2022-05-147107.5
Boby Kol.2022-05-137107.5
Boby Kol.2022-05-127107.5
Boby Kol.2022-05-117107.5
Boby Kol.2022-05-107107.5
Boby Kol.2022-05-097107.5
Boby Kol.2022-05-087107.5
Boby Kol.2022-05-077107.5
Boby Kol.2022-05-067107.5
Boby Kol.2022-05-057107.5
Boby Kol.2022-05-047107.5
Boby Kol.2022-05-037107.5
Boby Kol.2022-05-027107.5
Boby Kol.2022-05-017107.5
Boby Kol.2022-04-307107.5
Boby Kol.2022-04-297107.5
Boby Kol.2022-04-287107.5
Boby Kol.2022-04-277107.5
Boby Kol.2022-04-267107.5
Boby Kol.2022-04-257107.5
Boby Kol.2022-04-247107.5
Boby Kol.2022-04-237107.5
Boby Kol.2022-04-227107.5
Boby Kol.2022-04-217107.5
Boby Kol.2022-04-207107.5
Boby Kol.2022-04-197107.5
Boby Kol.2022-04-187107.5
Boby Kol.2022-04-177107.5
Boby Kol.2022-04-167107.5
Boby Kol.2022-04-157107.5
Boby Kol.2022-04-147107.5
Boby Kol.2022-04-137107.5
Boby Kol.2022-04-127107.5
Boby Kol.2022-04-117107.5
Boby Kol.2022-04-107107.5
Boby Kol.2022-04-097107.5
Boby Kol.2022-04-087107.5
Boby Kol.2022-04-077107.5
Boby Kol.2022-04-067107.5
Boby Kol.2022-04-057107.5
Boby Kol.2022-04-047107.5
Boby Kol.2022-04-037107.5
Boby Kol.2022-04-027107.5
Boby Kol.2022-04-017107.5
Boby Kol.2022-03-317107.5
Boby Kol.2022-03-307107.5
Boby Kol.2022-03-297107.5
Boby Kol.2022-03-287107.5
Boby Kol.2022-03-277107.5
Boby Kol.2022-03-267107.5
Boby Kol.2022-03-257107.5
Boby Kol.2022-03-247107.5
Boby Kol.2022-03-237107.5
Boby Kol.2022-03-227107.5
Boby Kol.2022-03-217107.5
Boby Kol.2022-03-207107.5
Boby Kol.2022-03-197107.5
Boby Kol.2022-03-187107.5
Boby Kol.2022-03-177107.5
Boby Kol.2022-03-167107.5
Boby Kol.2022-03-157107.5
Boby Kol.2022-03-147107.5
Boby Kol.2022-03-137107.5
Boby Kol.2022-03-127107.5
Boby Kol.2022-03-117107.5
Boby Kol.2022-03-107107.5
Boby Kol.2022-03-097107.5
Boby Kol.2022-03-087107.5
Boby Kol.2022-03-077107.5
Boby Kol.2022-03-067107.5
Boby Kol.2022-03-057107.5
Boby Kol.2022-03-047107.5
Boby Kol.2022-03-037107.5
Boby Kol.2022-03-027107.5
Boby Kol.2022-03-017107.5
Boby Kol.2022-02-287107.5
Boby Kol.2022-02-277107.5
Boby Kol.2022-02-267107.5
Boby Kol.2022-02-257107.5
Boby Kol.2022-02-247107.5
Boby Kol.2022-02-237107.5
Boby Kol.2022-02-227107.5
Boby Kol.2022-02-217107.5
Boby Kol.2022-02-207107.5
Boby Kol.2022-02-197107.5
Boby Kol.2022-02-187107.5
Boby Kol.2022-02-177107.5
Boby Kol.2022-02-167107.5
Boby Kol.2022-02-157107.5
Boby Kol.2022-02-147107.5
Boby Kol.2022-02-137107.5
Boby Kol.2022-02-127107.5
Boby Kol.2022-02-117107.5
Boby Kol.2022-02-107107.5
Boby Kol.2022-02-097107.5
Boby Kol.2022-02-087107.5
Boby Kol.2022-02-077107.5
Boby Kol.2022-02-067107.5
Boby Kol.2022-02-057107.5
Boby Kol.2022-02-047107.5
Boby Kol.2022-02-037107.5
Boby Kol.2022-02-027107.5
Boby Kol.2022-02-017107.5
Boby Kol.2022-01-317107.5
Boby Kol.2022-01-307107.5
Boby Kol.2022-01-297107.5
Boby Kol.2022-01-287107.5
Boby Kol.2022-01-277107.5
Boby Kol.2022-01-267107.5
Boby Kol.2022-01-257107.5
Boby Kol.2022-01-247107.5
Boby Kol.2022-01-237107.5
Boby Kol.2022-01-227107.5
Boby Kol.2022-01-217107.5
Boby Kol.2022-01-207107.5
Boby Kol.2022-01-197107.5
Boby Kol.2022-01-187107.5
Boby Kol.2022-01-177107.5
Boby Kol.2022-01-167107.5
Boby Kol.2022-01-157107.5
Boby Kol.2022-01-147107.5
Boby Kol.2022-01-137107.5
Boby Kol.2022-01-127107.5
Boby Kol.2022-01-117107.5
Boby Kol.2022-01-107107.5
Boby Kol.2022-01-097107.5
Boby Kol.2022-01-087107.5
Boby Kol.2022-01-077107.5
Boby Kol.2022-01-067107.5
Boby Kol.2022-01-057107.5
Boby Kol.2022-01-047107.5
Boby Kol.2022-01-037107.5
Boby Kol.2022-01-027107.5
Boby Kol.2022-01-017107.5
Boby Kol.2021-12-310
Boby Kol.2021-12-317107.5
Boby Kol.2021-12-310
Boby Kol.2021-12-307107.5
Boby Kol.2021-12-297107.5
Boby Kol.2021-12-287107.5
Boby Kol.2021-12-277107.5
Boby Kol.2021-12-267107.5
Boby Kol.2021-12-257107.5
Boby Kol.2021-12-247107.5
Boby Kol.2021-12-237107.5
Boby Kol.2021-12-227107.5
Boby Kol.2021-12-217107.5
Boby Kol.2021-12-207107.5
Boby Kol.2021-12-197107.5
Boby Kol.2021-12-187107.5
Boby Kol.2021-12-177107.5
Boby Kol.2021-12-167107.5
Boby Kol.2021-12-157107.5
Boby Kol.2021-12-147107.5
Boby Kol.2021-12-137107.5
Boby Kol.2021-12-127107.5
Boby Kol.2021-12-117107.5
Boby Kol.2021-12-107107.5
Boby Kol.2021-12-097107.5
Boby Kol.2021-12-087107.5
Boby Kol.2021-12-077107.5
Boby Kol.2021-12-067107.5
Boby Kol.2021-12-057107.5
Boby Kol.2021-12-047107.5
Boby Kol.2021-12-037107.5
Boby Kol.2021-12-027107.5
Boby Kol.2021-12-0112000
Boby Kol.2021-12-010
Boby Kol.2021-12-017107.5
Boby Kol.2021-11-307107.5
Boby Kol.2021-11-297107.5
Boby Kol.2021-11-287106.3
Boby Kol.2021-11-277105.7
Boby Kol.2021-11-267105.4
Boby Kol.2021-11-257097.3
Boby Kol.2021-11-247096
Boby Kol.2021-11-237094.1
Boby Kol.2021-11-227093
Boby Kol.2021-11-217092.2
Boby Kol.2021-11-207087.5
Boby Kol.2021-11-197087.3
Boby Kol.2021-11-187085.9
Boby Kol.2021-11-177084.8
Boby Kol.2021-11-167077.1
Boby Kol.2021-11-157076.3
Boby Kol.2021-11-147074.1
Boby Kol.2021-11-137066.9
Boby Kol.2021-11-127065.9
Boby Kol.2021-11-117057.2
Boby Kol.2021-11-107047.3
Boby Kol.2021-11-097041.7
Boby Kol.2021-11-087039.3
Boby Kol.2021-11-077035.6
Boby Kol.2021-11-067027.2
Boby Kol.2021-11-057017.6
Boby Kol.2021-11-047015.3
Boby Kol.2021-11-037006.5
Boby Kol.2021-11-027000
Boby Kol.2021-11-016988.5
Boby Kol.2021-10-316977.3
Boby Kol.2021-10-306966
Boby Kol.2021-10-296954.1
Boby Kol.2021-10-286946.8
Boby Kol.2021-10-276936.9
Boby Kol.2021-10-266928
Boby Kol.2021-10-256915
Boby Kol.2021-10-246908.7
Boby Kol.2021-10-236904.5
Boby Kol.2021-10-226892.5
Boby Kol.2021-10-216886.3
Boby Kol.2021-10-206879.5
Boby Kol.2021-10-196873.3
Boby Kol.2021-10-186869.6
Boby Kol.2021-10-176867.6
Boby Kol.2021-10-166863.7
Boby Kol.2021-10-156854.9
Boby Kol.2021-10-146846.6
Boby Kol.2021-10-136841
Boby Kol.2021-10-126836.6
Boby Kol.2021-10-116826
Boby Kol.2021-10-106810.9
Boby Kol.2021-10-096795.6
Boby Kol.2021-10-086780.1
Boby Kol.2021-10-076764.9
Boby Kol.2021-10-066755.3
Boby Kol.2021-10-056745.9
Boby Kol.2021-10-046731.4
Boby Kol.2021-10-036716.2
Boby Kol.2021-10-026702.4
Boby Kol.2021-10-016689.4
Boby Kol.2021-09-306688.4
Boby Kol.2021-09-296675.6
Boby Kol.2021-09-286660
Boby Kol.2021-09-276643.1
Boby Kol.2021-09-266635.7
Boby Kol.2021-09-256631.4
Boby Kol.2021-09-246624.8
Boby Kol.2021-09-236619.9
Boby Kol.2021-09-226605.9
Boby Kol.2021-09-216597.3
Boby Kol.2021-09-206593.7
Boby Kol.2021-09-196593.1
Boby Kol.2021-09-186591.1
Boby Kol.2021-09-176589.1
Boby Kol.2021-09-166583.3
Boby Kol.2021-09-156566.3
Boby Kol.2021-09-146554.4
Boby Kol.2021-09-136544.7
Boby Kol.2021-09-126530.1
Boby Kol.2021-09-116513
Boby Kol.2021-09-106494.4
Boby Kol.2021-09-096475.7
Boby Kol.2021-09-086459.1
Boby Kol.2021-09-076441.2
Boby Kol.2021-09-066421.6
Boby Kol.2021-09-056404.9
Boby Kol.2021-09-046384.8
Boby Kol.2021-09-036366.1
Boby Kol.2021-09-026354.4
Boby Kol.2021-09-016347.8
Boby Kol.2021-08-316340.9
Boby Kol.2021-08-306337.9
Boby Kol.2021-08-296332.9
Boby Kol.2021-08-286316.7
Boby Kol.2021-08-276308.1
Boby Kol.2021-08-266304.1
Boby Kol.2021-08-256286.6
Boby Kol.2021-08-246285.3
Boby Kol.2021-08-236283.6
Boby Kol.2021-08-226267.1
Boby Kol.2021-08-216250.7
Boby Kol.2021-08-206237.3
Boby Kol.2021-08-196202.9
Boby Kol.2021-08-186202.9
Boby Kol.2021-08-176202.9
Boby Kol.2021-08-166189.2
Boby Kol.2021-08-156170.1
Boby Kol.2021-08-146152.1
Boby Kol.2021-08-136132
Boby Kol.2021-08-126110.8
Boby Kol.2021-08-116093.7
Boby Kol.2021-08-106079.6
Boby Kol.2021-08-096059.9
Boby Kol.2021-08-086048.4
Boby Kol.2021-08-076029
Boby Kol.2021-08-066025.1
Boby Kol.2021-08-056022.6
Boby Kol.2021-08-046010.6
Boby Kol.2021-08-035995.7
Boby Kol.2021-08-025985.6
Boby Kol.2021-08-015974.3
Boby Kol.2021-07-315963.4
Boby Kol.2021-07-305942.3
Boby Kol.2021-07-295922.2
Boby Kol.2021-07-285902.7
Boby Kol.2021-07-275884.4
Boby Kol.2021-07-265869.2
Boby Kol.2021-07-255853.6
Boby Kol.2021-07-245833.2
Boby Kol.2021-07-235818.2
Boby Kol.2021-07-225798
Boby Kol.2021-07-215780
Boby Kol.2021-07-205762.9
Boby Kol.2021-07-195744.4
Boby Kol.2021-07-185726.6
Boby Kol.2021-07-175710.8
Boby Kol.2021-07-160
Boby Kol.2021-07-155672.7
Boby Kol.2021-07-145653.1
Boby Kol.2021-07-135634.1
Boby Kol.2021-07-125615.8
Boby Kol.2021-07-115596.9
Boby Kol.2021-07-100
Boby Kol.2021-07-095556.3
Boby Kol.2021-07-085534.2
Boby Kol.2021-07-075511.9
Boby Kol.2021-07-065490.1
Boby Kol.2021-07-055470.3
Boby Kol.2021-07-045464.1
Boby Kol.2021-07-035460.2
Boby Kol.2021-07-025441.1
Boby Kol.2021-07-015435.4
Boby Kol.2021-06-305416.6
Boby Kol.2021-06-295394.4
Boby Kol.2021-06-285372.5
Boby Kol.2021-06-275351.6
Boby Kol.2021-06-265346.1
Boby Kol.2021-06-255337.8
Boby Kol.2021-06-245318.6
Boby Kol.2021-06-235302.6
Boby Kol.2021-06-225281.3
Boby Kol.2021-06-215257.7
Boby Kol.2021-06-205234.6
Boby Kol.2021-06-195212.1
Boby Kol.2021-06-185189
Boby Kol.2021-06-175164.2
Boby Kol.2021-06-165144.8
Boby Kol.2021-06-155122.4
Boby Kol.2021-06-145096.8
Boby Kol.2021-06-135087.4
Boby Kol.2021-06-125072.9
Boby Kol.2021-06-115054.7
Boby Kol.2021-06-105035.6
Boby Kol.2021-06-095013.1
Boby Kol.2021-06-084914.9
Boby Kol.2021-06-074914.9
Boby Kol.2021-06-064914.9
Boby Kol.2021-06-054914.9
Boby Kol.2021-06-044914.9
Boby Kol.2021-06-034893.3
Boby Kol.2021-06-024873.8
Boby Kol.2021-06-014858
Boby Kol.2021-05-314837.1
Boby Kol.2021-05-304825.9
Boby Kol.2021-05-294816
Boby Kol.2021-05-284802.3
Boby Kol.2021-05-274780.4
Boby Kol.2021-05-264756.2
Boby Kol.2021-05-254748.6
Boby Kol.2021-05-244730.5
Boby Kol.2021-05-234713.8
Boby Kol.2021-05-224705.2
Boby Kol.2021-05-214685.3
Boby Kol.2021-05-204669.3
Boby Kol.2021-05-194660.7
Boby Kol.2021-05-184652
Boby Kol.2021-05-174631.4
Boby Kol.2021-05-164618.5
Boby Kol.2021-05-154601.7
Boby Kol.2021-05-144590.6
Boby Kol.2021-05-134573.4
Boby Kol.2021-05-124549.2
Boby Kol.2021-05-114524.9
Boby Kol.2021-05-104500.2
Boby Kol.2021-05-094475.6
Boby Kol.2021-05-084461.3
Boby Kol.2021-05-074452.4
Boby Kol.2021-05-064437.5
Boby Kol.2021-05-054422.5
Boby Kol.2021-05-044400.7
Boby Kol.2021-05-030
Boby Kol.2021-05-024382.6
Boby Kol.2021-05-014376.7
Boby Kol.2021-04-304361.3
Boby Kol.2021-04-294345.5
Boby Kol.2021-04-284321.3
Boby Kol.2021-04-274301.5
Boby Kol.2021-04-264286.2
Boby Kol.2021-04-254274.2
Boby Kol.2021-04-244256.4
Boby Kol.2021-04-234238
Boby Kol.2021-04-224227.3
Boby Kol.2021-04-214214.1
Boby Kol.2021-04-204198.9
Boby Kol.2021-04-194185.8
Boby Kol.2021-04-184176.1
Boby Kol.2021-04-174171
Boby Kol.2021-04-164169.8
Boby Kol.2021-04-154168.8
Boby Kol.2021-04-143531.3
Boby Kol.2021-03-093531.3
Boby Kol.2021-03-083531.3
Boby Kol.2021-03-073531.3
Boby Kol.2021-03-063531.3
Boby Kol.2021-03-053531.3
Boby Kol.2021-03-043531.3
Boby Kol.2021-03-033531.3
Boby Kol.2021-03-023531.3
Boby Kol.2021-03-013531.3
Boby Kol.2021-02-283531.3
Boby Kol.2021-02-273531.3
Boby Kol.2021-02-263531.3
Boby Kol.2021-02-253531.3
Boby Kol.2021-02-243531.3
Boby Kol.2021-02-233531.3
Boby Kol.2021-02-223531.3
Boby Kol.2021-02-213531.3
Boby Kol.2021-02-203531.3
Boby Kol.2021-02-193531.3
Boby Kol.2021-02-183531.3
Boby Kol.2021-02-173531.3
Boby Kol.2021-02-163531.3
Boby Kol.2021-02-153531.3
Boby Kol.2021-02-143531.3
Boby Kol.2021-02-133531.3
Boby Kol.2021-02-123531.3
Boby Kol.2021-02-113531.3
Boby Kol.2021-02-103531.3
Boby Kol.2021-02-093531.3
Boby Kol.2021-02-083531.3
Boby Kol.2021-02-073531.3
Boby Kol.2021-02-063531.3
Boby Kol.2021-02-053531.3
Boby Kol.2021-02-043531.3
Boby Kol.2021-02-033531.3
Boby Kol.2021-02-023531.3
Boby Kol.2021-02-013531.3
Boby Kol.2021-01-313531.3
Boby Kol.2021-01-303531.3
Boby Kol.2021-01-293531.3
Boby Kol.2021-01-283531.3
Boby Kol.2021-01-273531.3
Boby Kol.2021-01-263531.3
Boby Kol.2021-01-253531.3
Boby Kol.2021-01-243531.3
Boby Kol.2021-01-233531.3
Boby Kol.2021-01-223531.3
Boby Kol.2021-01-213531.3
Boby Kol.2021-01-203531.3
Boby Kol.2021-01-193531.3
Boby Kol.2021-01-183531.3
Boby Kol.2021-01-173531.3
Boby Kol.2021-01-163531.3
Boby Kol.2021-01-153531.3
Boby Kol.2021-01-143531.3
Boby Kol.2021-01-133531.3
Boby Kol.2021-01-123531.3
Boby Kol.2021-01-113531.3
Boby Kol.2021-01-103531.3
Boby Kol.2021-01-093531.3
Boby Kol.2021-01-083531.3
Boby Kol.2021-01-073531.3
Boby Kol.2021-01-063531.3
Boby Kol.2021-01-053531.3
Boby Kol.2021-01-043531.3
Boby Kol.2021-01-033531.3
Boby Kol.2021-01-023531.3
Boby Kol.2021-01-013531.3
Boby Kol.2020-12-313531.3
Boby Kol.2020-12-303531.3
Boby Kol.2020-12-293531.3
Boby Kol.2020-12-283531.3
Boby Kol.2020-12-273531.3
Boby Kol.2020-12-263529.9
Boby Kol.2020-12-253529
Boby Kol.2020-12-243528.6
Boby Kol.2020-12-233527.9
Boby Kol.2020-12-223526.7
Boby Kol.2020-12-213526.2
Boby Kol.2020-12-203525.3
Boby Kol.2020-12-193524.2
Boby Kol.2020-12-183523.6
Boby Kol.2020-12-173522.9
Boby Kol.2020-12-163521.6
Boby Kol.2020-12-153520.8
Boby Kol.2020-12-143520.5
Boby Kol.2020-12-133520.5
Boby Kol.2020-12-123520.1
Boby Kol.2020-12-113519.7
Boby Kol.2020-12-103519.7
Boby Kol.2020-12-093519.4
Boby Kol.2020-12-083519
Boby Kol.2020-12-073512.8
Boby Kol.2020-12-063512
Boby Kol.2020-12-053506
Boby Kol.2020-12-043504.7
Boby Kol.2020-12-033500.4
Boby Kol.2020-12-023372.7
Boby Kol.2020-12-013372.7
Boby Kol.2020-11-304100
Boby Kol.2020-11-304100
Boby Kol.2020-11-303372.7
Boby Kol.2020-11-293372.7
Boby Kol.2020-11-283372.7
Boby Kol.2020-11-273372.7
Boby Kol.2020-11-263372.7
Boby Kol.2020-11-253372.7
Boby Kol.2020-11-243372.7
Boby Kol.2020-11-233372.7
Boby Kol.2020-11-223372.7
Boby Kol.2020-11-213372.7
Boby Kol.2020-11-203372.7
Boby Kol.2020-11-193372.7
Boby Kol.2020-11-183372.7
Boby Kol.2020-11-173372.7
Boby Kol.2020-11-163372.7
Boby Kol.2020-11-153372.7
Boby Kol.2020-11-143372.7
Boby Kol.2020-11-133372.7
Boby Kol.2020-11-123372.7
Boby Kol.2020-11-113372.7
Boby Kol.2020-11-103372.7
Boby Kol.2020-11-093372.7
Boby Kol.2020-11-083372.7
Boby Kol.2020-11-073372.7
Boby Kol.2020-11-063372.7
Boby Kol.2020-11-053372.7
Boby Kol.2020-11-043372.7
Boby Kol.2020-11-033372.7
Boby Kol.2020-11-023372.7
Boby Kol.2020-11-013372.7
Boby Kol.2020-10-313372.7
Boby Kol.2020-10-293372.7
Boby Kol.2020-10-283372.7
Boby Kol.2020-10-273372.7
Boby Kol.2020-10-263372.7
Boby Kol.2020-10-253372.7
Boby Kol.2020-10-243370
Boby Kol.2020-10-233367
Boby Kol.2020-10-223361.4
Boby Kol.2020-10-213356.9
Boby Kol.2020-10-203345.9
Boby Kol.2020-10-193338.8
Boby Kol.2020-10-183334
Boby Kol.2020-10-173333.7
Boby Kol.2020-10-163332.3
Boby Kol.2020-10-153330.8
Boby Kol.2020-10-143328.1
Boby Kol.2020-10-133327.7
Boby Kol.2020-10-123327.1
Boby Kol.2020-10-113326.1
Boby Kol.2020-10-103317.4
Boby Kol.2020-10-093305.7
Boby Kol.2020-10-083302.1
Boby Kol.2020-10-073295.5
Boby Kol.2020-10-063281.3
Boby Kol.2020-10-053273
Boby Kol.2020-10-043261.4
Boby Kol.2020-10-033248.9
Boby Kol.2020-10-023245.8
Boby Kol.2020-10-013244.7
Boby Kol.2020-09-303244.1
Boby Kol.2020-09-293241.5
Boby Kol.2020-09-283228.4
Boby Kol.2020-09-273226.2
Boby Kol.2020-09-263222.6
Boby Kol.2020-09-253209.3
Boby Kol.2020-09-243195.4
Boby Kol.2020-09-233180
Boby Kol.2020-09-223164
Boby Kol.2020-09-213147.5
Boby Kol.2020-09-203134.5
Boby Kol.2020-09-193117.7
Boby Kol.2020-09-183100.3
Boby Kol.2020-09-173092.7
Boby Kol.2020-09-163077.7
Boby Kol.2020-09-153060.6
Boby Kol.2020-09-143043.8
Boby Kol.2020-09-133028.5
Boby Kol.2020-09-123010.9
Boby Kol.2020-09-112994.6
Boby Kol.2020-09-102982
Boby Kol.2020-09-092966.7
Boby Kol.2020-09-082950
Boby Kol.2020-09-072943.7
Boby Kol.2020-09-062941.5
Boby Kol.2020-09-052926.5
Boby Kol.2020-09-042909
Boby Kol.2020-09-032889.6
Boby Kol.2020-09-022883.9
Boby Kol.2020-09-012882.1
Boby Kol.2020-08-312865.5
Boby Kol.2020-08-302848.2
Boby Kol.2020-08-292836.1
Boby Kol.2020-08-282822.5
Boby Kol.2020-08-272816.6
Boby Kol.2020-08-262801.2
Boby Kol.2020-08-252787.4
Boby Kol.2020-08-242773.6
Boby Kol.2020-08-232767.4
Boby Kol.2020-08-222728.9
Boby Kol.2020-08-212728.9
Boby Kol.2020-08-202710.7
Boby Kol.2020-08-192699.9
Boby Kol.2020-08-182337.9
Boby Kol.2020-08-172337.9
Boby Kol.2020-08-162337.9
Boby Kol.2020-08-152337.9
Boby Kol.2020-08-142337.9
Boby Kol.2020-08-132337.9
Boby Kol.2020-08-122337.9
Boby Kol.2020-08-112337.9
Boby Kol.2020-08-102337.9
Boby Kol.2020-08-092337.9
Boby Kol.2020-08-082337.9
Boby Kol.2020-08-072337.9
Boby Kol.2020-08-062337.9
Boby Kol.2020-08-052337.9
Boby Kol.2020-08-042337.9
Boby Kol.2020-08-032337.9
Boby Kol.2020-08-022337.9
Boby Kol.2020-08-012337.9
Boby Kol.2020-07-312337.9
Boby Kol.2020-07-302337.9
Boby Kol.2020-07-292337.9
Boby Kol.2020-07-282317.8
Boby Kol.2020-07-272307.3
Boby Kol.2020-07-262285.7
Boby Kol.2020-07-252265.3
Boby Kol.2020-07-242243.6
Boby Kol.2020-07-232228.8
Boby Kol.2020-07-222209.1
Boby Kol.2020-07-212188.8
Boby Kol.2020-07-202167.3
Boby Kol.2020-07-192155.9
Boby Kol.2020-07-182138
Boby Kol.2020-07-172125
Boby Kol.2020-07-162111.5
Boby Kol.2020-07-152089.5
Boby Kol.2020-07-142072.6
Boby Kol.2020-07-132058.4
Boby Kol.2020-07-122040.7
Boby Kol.2020-07-112038
Boby Kol.2020-07-102016
Boby Kol.2020-07-091999.2
Boby Kol.2020-07-081988.4
Boby Kol.2020-07-071972.2
Boby Kol.2020-07-061953
Boby Kol.2020-07-051929.4
Boby Kol.2020-07-041907.4
Boby Kol.2020-07-031898.7
Boby Kol.2020-07-021891.5
Boby Kol.2020-07-011868
Boby Kol.2020-06-301848.5
Boby Kol.2020-06-291830.7
Boby Kol.2020-06-281808.7
Boby Kol.2020-06-271788.4
Boby Kol.2020-06-261770
Boby Kol.2020-06-251767.2
Boby Kol.2020-06-251762.3
Boby Kol.2020-05-04998.5
Boby Kol.2020-05-03984.4
Boby Kol.2020-05-02971.8
Boby Kol.2020-05-01958
Boby Kol.2020-04-30951.5
Boby Kol.2020-04-29936.8
Boby Kol.2020-04-28916.8
Boby Kol.2020-04-27895.5
Boby Kol.2020-04-26883.2
Boby Kol.2020-04-25873.6
Boby Kol.2020-04-24859.6
Boby Kol.2020-04-23840.9
Boby Kol.2020-04-22828.1
Boby Kol.2020-04-21813.1
Boby Kol.2020-04-20795.9
Boby Kol.2020-04-19776.6
Boby Kol.2020-04-18760.4
Boby Kol.2020-04-17737.8
Boby Kol.2020-04-16717.8
Boby Kol.2020-04-15716.9
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.