Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Rankowskie

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Rankowskie2035-02-2012857.9
Rankowskie2035-02-1912857.9
Rankowskie2035-02-1812857.9
Rankowskie2035-02-1712857.9
Rankowskie2035-02-1612846.6
Rankowskie2035-02-1512844
Rankowskie2024-02-1412836.5
Rankowskie2024-02-1312835.1
Rankowskie2024-02-1212832.8
Rankowskie2024-02-1112829.8
Rankowskie2024-02-1012826.5
Rankowskie2024-02-0912826.5
Rankowskie2024-02-0812824.1
Rankowskie2024-02-0712823.5
Rankowskie2024-02-0612821.6
Rankowskie2024-02-0512819.7
Rankowskie2024-02-0412815.3
Rankowskie2024-02-0312809.8
Rankowskie2024-02-0212809.8
Rankowskie2024-02-0112808.7
Rankowskie2024-01-3112807.4
Rankowskie2024-01-3012797.5
Rankowskie2024-01-2912788
Rankowskie2024-01-2812786.1
Rankowskie2024-01-2712785.1
Rankowskie2024-01-2612783.8
Rankowskie2024-01-2512783.2
Rankowskie2024-01-2412783
Rankowskie2024-01-2312780.9
Rankowskie2024-01-2212776.6
Rankowskie2024-01-2112774.1
Rankowskie2024-01-2012773.5
Rankowskie2024-01-1912773.4
Rankowskie2024-01-1812773.2
Rankowskie2024-01-1712766.6
Rankowskie2024-01-1612761.5
Rankowskie2024-01-1512761.3
Rankowskie2024-01-1412761.2
Rankowskie2024-01-1312761.2
Rankowskie2024-01-1212760.8
Rankowskie2024-01-1112760.1
Rankowskie2024-01-1012753
Rankowskie2024-01-0912746
Rankowskie2024-01-0812742.7
Rankowskie2024-01-0712741.8
Rankowskie2024-01-0612741.4
Rankowskie2024-01-0512739.8
Rankowskie2024-01-0412739.2
Rankowskie2024-01-0312738.7
Rankowskie2024-01-0212737.6
Rankowskie2024-01-0112737.5
Rankowskie2023-12-3112733.8
Rankowskie2023-12-3012732.1
Rankowskie2023-12-2912730.3
Rankowskie2023-12-2812724.7
Rankowskie2023-12-2712722.4
Rankowskie2023-12-2612722.1
Rankowskie2023-12-2512721.2
Rankowskie2023-12-2412720.7
Rankowskie2023-12-2312720.3
Rankowskie2023-12-2212719.1
Rankowskie2023-12-2112718.6
Rankowskie2023-12-2012718.5
Rankowskie2023-12-1912716.4
Rankowskie2023-12-1812716.1
Rankowskie2023-12-1712716
Rankowskie2023-12-1612715.7
Rankowskie2023-12-1512714.3
Rankowskie2023-12-1412714
Rankowskie2023-12-1312713.7
Rankowskie2023-12-1212713.7
Rankowskie2023-12-1112713.7
Rankowskie2023-12-1012713.7
Rankowskie2023-12-0912713.7
Rankowskie2023-12-0812713.7
Rankowskie2023-12-0712713.7
Rankowskie2023-12-0612713.7
Rankowskie2023-12-0512713.7
Rankowskie2023-12-0412713.7
Rankowskie2023-12-0312713.7
Rankowskie2023-12-0212713.7
Rankowskie2023-12-0112712.5
Rankowskie2023-11-3012712.1
Rankowskie2023-11-2912711.8
Rankowskie2023-11-2812711.4
Rankowskie2023-11-2712709.6
Rankowskie2023-11-2612707.4
Rankowskie2023-11-2512705.9
Rankowskie2023-11-2412703.8
Rankowskie2023-11-2312703.6
Rankowskie2023-11-2212702.9
Rankowskie2023-11-2112702.4
Rankowskie2023-11-2012701.4
Rankowskie2023-11-1912701.1
Rankowskie2023-11-1812701.1
Rankowskie2023-11-1712700.5
Rankowskie2023-11-1612693
Rankowskie2023-11-1512170.3
Rankowskie2023-11-1412170.3
Rankowskie2023-11-1312170.3
Rankowskie2023-11-1212170.3
Rankowskie2023-11-1112170.3
Rankowskie2023-11-1012170.3
Rankowskie2023-11-0912170.3
Rankowskie2023-11-0812170.3
Rankowskie2023-11-0712170.3
Rankowskie2023-11-0612170.3
Rankowskie2023-11-0512170.3
Rankowskie2023-11-0412170.3
Rankowskie2023-11-0312170.3
Rankowskie2023-11-0212170.3
Rankowskie2023-11-0112170.3
Rankowskie2023-10-3112170.3
Rankowskie2023-10-3012170.3
Rankowskie2023-10-2912170.3
Rankowskie2023-10-2812170.3
Rankowskie2023-10-2712170.3
Rankowskie2023-10-2612170.3
Rankowskie2023-10-2512170.3
Rankowskie2023-10-2412170.3
Rankowskie2023-10-2312170.3
Rankowskie2023-10-2212170.3
Rankowskie2023-10-2112170.3
Rankowskie2023-10-2012170.3
Rankowskie2023-10-1912170.3
Rankowskie2023-10-1812170.3
Rankowskie2023-10-1712170.3
Rankowskie2023-10-1612170.3
Rankowskie2023-10-1512170.3
Rankowskie2023-10-1412170.3
Rankowskie2023-10-1312170.3
Rankowskie2023-10-1212170.3
Rankowskie2023-10-1112170.3
Rankowskie2023-10-1012170.3
Rankowskie2023-10-0912170.3
Rankowskie2023-10-0812170.3
Rankowskie2023-10-0712170.3
Rankowskie2023-10-0612170.3
Rankowskie2023-10-0512170.3
Rankowskie2023-10-0412170.3
Rankowskie2023-10-0312170.3
Rankowskie2023-10-0212170.3
Rankowskie2023-10-0112170.3
Rankowskie2023-09-3012170.3
Rankowskie2023-09-2912170.3
Rankowskie2023-09-2812170.3
Rankowskie2023-09-2712170.3
Rankowskie2023-09-2612170.3
Rankowskie2023-09-2512170.3
Rankowskie2023-09-2412170.3
Rankowskie2023-09-2312170.3
Rankowskie2023-09-2212170.3
Rankowskie2023-09-2112170.3
Rankowskie2023-09-2012170.3
Rankowskie2023-09-1912170.3
Rankowskie2023-09-1812170.3
Rankowskie2023-09-1712170.3
Rankowskie2023-09-1612170.3
Rankowskie2023-09-1512170.3
Rankowskie2023-09-1412170.3
Rankowskie2023-09-1312170.3
Rankowskie2023-09-1212170.3
Rankowskie2023-09-1112170.3
Rankowskie2023-09-1012170.3
Rankowskie2023-09-0912170.3
Rankowskie2023-09-0812163.7
Rankowskie2023-09-0712149.6
Rankowskie2023-09-0612133.4
Rankowskie2023-09-0512117
Rankowskie2023-09-0412101.7
Rankowskie2023-09-0312091.2
Rankowskie2023-09-0212082.3
Rankowskie2023-09-0112068.5
Rankowskie2023-08-3112059.7
Rankowskie2023-08-3012052.3
Rankowskie2023-08-2912040.4
Rankowskie2023-08-2812031.2
Rankowskie2023-08-2712017.9
Rankowskie2023-08-2612003.7
Rankowskie2023-08-2511995.9
Rankowskie2023-08-2411978.8
Rankowskie2023-08-2311963.5
Rankowskie2023-08-2211947.2
Rankowskie2023-08-2111934.1
Rankowskie2023-08-2011919.6
Rankowskie2023-08-1911631.5
Rankowskie2023-08-1811631.5
Rankowskie2023-08-1711631.5
Rankowskie2023-08-1611631.5
Rankowskie2023-08-1511631.5
Rankowskie2023-08-1411631.5
Rankowskie2023-08-1311631.5
Rankowskie2023-08-1211631.5
Rankowskie2023-08-1111631.5
Rankowskie2023-08-1011631.5
Rankowskie2023-08-0911631.5
Rankowskie2023-08-0811631.5
Rankowskie2023-08-0711631.5
Rankowskie2023-08-0611631.5
Rankowskie2023-08-0511631.5
Rankowskie2023-08-0411631.5
Rankowskie2023-08-0311631.5
Rankowskie2023-08-0211631.5
Rankowskie2023-08-0111631.5
Rankowskie2023-07-3111631.5
Rankowskie2023-07-3011631.5
Rankowskie2023-07-2911631.5
Rankowskie2023-07-2811631.5
Rankowskie2023-07-2711495.7
Rankowskie2023-07-2611495.7
Rankowskie2023-07-2511495.7
Rankowskie2023-07-2411495.7
Rankowskie2023-07-2311495.7
Rankowskie2023-07-2211495.7
Rankowskie2023-07-2111495.7
Rankowskie2023-07-2011495.7
Rankowskie2023-07-1911495.7
Rankowskie2023-07-1811494.8
Rankowskie2023-07-1711487.4
Rankowskie2023-07-1611468.9
Rankowskie2023-07-1511450.9
Rankowskie2023-07-1411434.3
Rankowskie2023-07-1311428.2
Rankowskie2023-07-1211412.9
Rankowskie2023-07-1111397.2
Rankowskie2023-07-1011380
Rankowskie2023-07-0911360.9
Rankowskie2023-07-0811341.6
Rankowskie2023-07-0711326.5
Rankowskie2023-07-0611312
Rankowskie2023-07-0411277.6
Rankowskie2023-07-0311261.5
Rankowskie2023-07-0211154.4
Rankowskie2023-07-0111154.4
Rankowskie2023-06-3011154.4
Rankowskie2023-06-2811154.4
Rankowskie2023-06-2711154.4
Rankowskie2023-06-2611154.4
Rankowskie2023-06-2511141.7
Rankowskie2023-06-2411131.7
Rankowskie2023-06-2311073.4
Rankowskie2023-06-2211073.4
Rankowskie2023-06-2111073.4
Rankowskie2023-06-2010992.1
Rankowskie2023-06-1910992.1
Rankowskie2023-06-1810992.1
Rankowskie2023-06-1710992.1
Rankowskie2023-06-1610992.1
Rankowskie2023-06-1510992.1
Rankowskie2023-06-1410992.1
Rankowskie2023-06-1310992.1
Rankowskie2023-06-1210982.5
Rankowskie2023-06-1110965
Rankowskie2023-06-1010952.6
Rankowskie2023-06-0910940.7
Rankowskie2023-06-0810929.6
Rankowskie2023-06-0710911.7
Rankowskie2023-06-0610894.1
Rankowskie2023-06-0510874.2
Rankowskie2023-06-0410853.8
Rankowskie2023-06-0310833.5
Rankowskie2023-06-0210820.2
Rankowskie2023-06-0110800.5
Rankowskie2023-05-3110780.6
Rankowskie2023-05-3010763.2
Rankowskie2023-05-2910744
Rankowskie2023-05-2810724.4
Rankowskie2023-05-2710705.5
Rankowskie2023-05-2610692
Rankowskie2023-05-2510680.5
Rankowskie2023-05-2410665.6
Rankowskie2023-05-2310645.5
Rankowskie2023-05-2210625.8
Rankowskie2023-05-2110605.8
Rankowskie2023-05-2010592
Rankowskie2023-05-1910588
Rankowskie2023-05-1810584.6
Rankowskie2023-05-1710582
Rankowskie2023-05-1610566.3
Rankowskie2023-05-1510563.5
Rankowskie2023-05-1410544.6
Rankowskie2023-05-1310527
Rankowskie2023-05-1210507.2
Rankowskie2023-05-1110487.4
Rankowskie2023-05-1010467
Rankowskie2023-05-0910446.2
Rankowskie2023-05-0810431.3
Rankowskie2023-05-0710429.2
Rankowskie2023-05-0610418.5
Rankowskie2023-05-0510401.1
Rankowskie2023-05-0410381.3
Rankowskie2023-05-0310375.4
Rankowskie2023-05-0210362
Rankowskie2023-05-0110341.9
Rankowskie2023-04-3010332.7
Rankowskie2023-04-2910315.5
Rankowskie2023-04-2810301.1
Rankowskie2023-04-2710286.2
Rankowskie2023-04-2610276.3
Rankowskie2023-04-2510273.9
Rankowskie2023-04-2410256.1
Rankowskie2023-04-2310237.2
Rankowskie2023-04-2210222
Rankowskie2023-04-2110203
Rankowskie2023-04-2010188.9
Rankowskie2023-04-190
Rankowskie2023-04-180
Rankowskie2023-04-170
Rankowskie2023-04-160
Rankowskie2023-04-150
Rankowskie2023-04-140
Rankowskie2023-04-130
Rankowskie2023-04-120
Rankowskie2023-04-119969.6
Rankowskie2023-04-109969.6
Rankowskie2023-04-099969.6
Rankowskie2023-04-089969.6
Rankowskie2023-04-079969.6
Rankowskie2023-04-069969.6
Rankowskie2023-04-059969.6
Rankowskie2023-04-049969.6
Rankowskie2023-04-039969.6
Rankowskie2023-04-029969.6
Rankowskie2023-04-019969.6
Rankowskie2023-03-319969.6
Rankowskie2023-03-309969.6
Rankowskie2023-03-299969.6
Rankowskie2023-03-289969.6
Rankowskie2023-03-279969.6
Rankowskie2023-03-269966.1
Rankowskie2023-03-259960.7
Rankowskie2023-03-249953.3
Rankowskie2023-03-239945.8
Rankowskie2023-03-229936.5
Rankowskie2023-03-219934.4
Rankowskie2023-03-209926.8
Rankowskie2023-03-199913.5
Rankowskie2023-03-189897.3
Rankowskie2023-03-179882.2
Rankowskie2023-03-169868.2
Rankowskie2023-03-159864.6
Rankowskie2023-03-149853.1
Rankowskie2023-03-139844.9
Rankowskie2023-03-129840.3
Rankowskie2023-03-119838.3
Rankowskie2023-03-109827.9
Rankowskie2023-03-099826.5
Rankowskie2023-03-089785.8
Rankowskie2023-03-079785.8
Rankowskie2023-03-069785.8
Rankowskie2023-03-059785.8
Rankowskie2023-03-049785.8
Rankowskie2023-03-039785.8
Rankowskie2023-03-029785.8
Rankowskie2023-03-019783
Rankowskie2023-02-289656.1
Rankowskie2023-02-279656.1
Rankowskie2023-02-269656.1
Rankowskie2023-02-259656.1
Rankowskie2023-02-249656.1
Rankowskie2023-02-239656.1
Rankowskie2023-02-229656.1
Rankowskie2023-02-219656.1
Rankowskie2023-02-209656.1
Rankowskie2023-02-199656.1
Rankowskie2023-02-189656.1
Rankowskie2023-02-179656.1
Rankowskie2023-02-169656.1
Rankowskie2023-02-159656.1
Rankowskie2023-02-149656.1
Rankowskie2023-02-139656.1
Rankowskie2023-02-129656.1
Rankowskie2023-02-119656.1
Rankowskie2023-02-109656.1
Rankowskie2023-02-099656.1
Rankowskie2023-02-089656.1
Rankowskie2023-02-079656.1
Rankowskie2023-02-069656.1
Rankowskie2023-02-059656.1
Rankowskie2023-02-049656.1
Rankowskie2023-02-039656.1
Rankowskie2023-02-029656.1
Rankowskie2023-02-019656.1
Rankowskie2023-01-319656.1
Rankowskie2023-01-309656.1
Rankowskie2023-01-299656.1
Rankowskie2023-01-289656.1
Rankowskie2023-01-279656.1
Rankowskie2023-01-269656.1
Rankowskie2023-01-259656.1
Rankowskie2023-01-249656.1
Rankowskie2023-01-239656.1
Rankowskie2023-01-229656.1
Rankowskie2023-01-219656.1
Rankowskie2023-01-209656.1
Rankowskie2023-01-199594.2
Rankowskie2023-01-189594.2
Rankowskie2023-01-179594.2
Rankowskie2023-01-169594.2
Rankowskie2023-01-159594.2
Rankowskie2023-01-149594.2
Rankowskie2023-01-139594.2
Rankowskie2023-01-129594.2
Rankowskie2023-01-119594.2
Rankowskie2023-01-109594.2
Rankowskie2023-01-099594.2
Rankowskie2023-01-089594.2
Rankowskie2023-01-079594.2
Rankowskie2023-01-069594.2
Rankowskie2023-01-059594.2
Rankowskie2023-01-049594.2
Rankowskie2023-01-039594.2
Rankowskie2023-01-029594.2
Rankowskie2023-01-019594.2
Rankowskie2022-12-319594.2
Rankowskie2022-12-309594.2
Rankowskie2022-12-299594.2
Rankowskie2022-12-289594.2
Rankowskie2022-12-279594.2
Rankowskie2022-12-269594.2
Rankowskie2022-12-259594.2
Rankowskie2022-12-249594.2
Rankowskie2022-12-239594.2
Rankowskie2022-12-229594.2
Rankowskie2022-12-219594.2
Rankowskie2022-12-209594.2
Rankowskie2022-12-199594.2
Rankowskie2022-12-189594.2
Rankowskie2022-12-179594.2
Rankowskie2022-12-169594.2
Rankowskie2022-12-159594.2
Rankowskie2022-12-149594.2
Rankowskie2022-12-139594.2
Rankowskie2022-12-129594.2
Rankowskie2022-12-119594.2
Rankowskie2022-12-109594.2
Rankowskie2022-12-099594.2
Rankowskie2022-12-089594.2
Rankowskie2022-12-079594.2
Rankowskie2022-12-069594.2
Rankowskie2022-12-059594.2
Rankowskie2022-12-049594.2
Rankowskie2022-12-039594.2
Rankowskie2022-12-029594.2
Rankowskie2022-12-019594.2
Rankowskie2022-11-309594.2
Rankowskie2022-11-299594.2
Rankowskie2022-11-289594.2
Rankowskie2022-11-279594.2
Rankowskie2022-11-269594.2
Rankowskie2022-11-259594.2
Rankowskie2022-11-249594.2
Rankowskie2022-11-239593.2
Rankowskie2022-11-229592.3
Rankowskie2022-11-219587.4
Rankowskie2022-11-209585.9
Rankowskie2022-11-199584.9
Rankowskie2022-11-189584.1
Rankowskie2022-11-179583.9
Rankowskie2022-11-169583.7
Rankowskie2022-11-159581
Rankowskie2022-11-149580.8
Rankowskie2022-11-139579.5
Rankowskie2022-11-129578.5
Rankowskie2022-11-119574.8
Rankowskie2022-11-109574.1
Rankowskie2022-11-099567.2
Rankowskie2022-11-089558
Rankowskie2022-11-079556.7
Rankowskie2022-11-069554.9
Rankowskie2022-11-059554.1
Rankowskie2022-11-049548.4
Rankowskie2022-11-039538.1
Rankowskie2022-11-029535.7
Rankowskie2022-11-019529.4
Rankowskie2022-10-319527.8
Rankowskie2022-10-309525.3
Rankowskie2022-10-299518.2
Rankowskie2022-10-289510.8
Rankowskie2022-10-279502.8
Rankowskie2022-10-269498.3
Rankowskie2022-10-259493.9
Rankowskie2022-10-249488.4
Rankowskie2022-10-239482.6
Rankowskie2022-10-229478.5
Rankowskie2022-10-219469.6
Rankowskie2022-10-209461.6
Rankowskie2022-10-199458.4
Rankowskie2022-10-189437.1
Rankowskie2022-10-179437.1
Rankowskie2022-10-169432.4
Rankowskie2022-10-159424.1
Rankowskie2022-10-149416.7
Rankowskie2022-10-139404.3
Rankowskie2022-10-129392.8
Rankowskie2022-10-119387
Rankowskie2022-10-109376.2
Rankowskie2022-10-099370.6
Rankowskie2022-10-089358.2
Rankowskie2022-10-079345
Rankowskie2022-10-069335.9
Rankowskie2022-10-059328.9
Rankowskie2022-10-049324.1
Rankowskie2022-10-039321.8
Rankowskie2022-10-029316.7
Rankowskie2022-10-019310.9
Rankowskie2022-09-309309.5
Rankowskie2022-09-299305.8
Rankowskie2022-09-289297.6
Rankowskie2022-09-279293.1
Rankowskie2022-09-269288
Rankowskie2022-09-259280.4
Rankowskie2022-09-249269.2
Rankowskie2022-09-239260.3
Rankowskie2022-09-229254.9
Rankowskie2022-09-219250.2
Rankowskie2022-09-209245.3
Rankowskie2022-09-199238.5
Rankowskie2022-09-189233.6
Rankowskie2022-09-179223.6
Rankowskie2022-09-169214.7
Rankowskie2022-09-159210.1
Rankowskie2022-09-149198.9
Rankowskie2022-09-139186.6
Rankowskie2022-09-129184.8
Rankowskie2022-09-119180.4
Rankowskie2022-09-109180.4
Rankowskie2022-09-099176.7
Rankowskie2022-09-089161.1
Rankowskie2022-09-079144
Rankowskie2022-09-069126.6
Rankowskie2022-09-059109.5
Rankowskie2022-09-049099.1
Rankowskie2022-09-039084.2
Rankowskie2022-09-029066.7
Rankowskie2022-08-319036.4
Rankowskie2022-08-309026.1
Rankowskie2022-08-299017.7
Rankowskie2022-08-289002.1
Rankowskie2022-08-278986.5
Rankowskie2022-08-268817.4
Rankowskie2022-08-258817.4
Rankowskie2022-08-248817.4
Rankowskie2022-08-238817.4
Rankowskie2022-08-228817.4
Rankowskie2022-08-218817.4
Rankowskie2022-08-208817.4
Rankowskie2022-08-198817.4
Rankowskie2022-08-188817.4
Rankowskie2022-08-178817.4
Rankowskie2022-08-168817.4
Rankowskie2022-08-148817.4
Rankowskie2022-08-138811.1
Rankowskie2022-08-128802.3
Rankowskie2022-08-118788.7
Rankowskie2022-08-108774.8
Rankowskie2022-08-098759.6
Rankowskie2022-08-088745.3
Rankowskie2022-08-078726.2
Rankowskie2022-08-068712.2
Rankowskie2022-08-058694.7
Rankowskie2022-08-048676.6
Rankowskie2022-08-038662.2
Rankowskie2022-08-028649.7
Rankowskie2022-08-018634.8
Rankowskie2022-07-318630.4
Rankowskie2022-07-308622.9
Rankowskie2022-07-298605.5
Rankowskie2022-07-288532.3
Rankowskie2022-07-278532.3
Rankowskie2022-07-268532.3
Rankowskie2022-07-258532.3
Rankowskie2022-07-248532.3
Rankowskie2022-07-238514.8
Rankowskie2022-07-228500.1
Rankowskie2022-07-218481.4
Rankowskie2022-07-208463.2
Rankowskie2022-07-198452.5
Rankowskie2022-07-188434.3
Rankowskie2022-07-178419.6
Rankowskie2022-07-168407.1
Rankowskie2022-07-158390.5
Rankowskie2022-07-148372.7
Rankowskie2022-07-138360.2
Rankowskie2022-07-128352.3
Rankowskie2022-07-118339.7
Rankowskie2022-07-108331.1
Rankowskie2022-07-098316.6
Rankowskie2022-07-088305.4
Rankowskie2022-07-078293.4
Rankowskie2022-07-068280.2
Rankowskie2022-07-058275.5
Rankowskie2022-07-048258
Rankowskie2022-07-038249.9
Rankowskie2022-07-028243
Rankowskie2022-07-018224.2
Rankowskie2022-06-308206.3
Rankowskie2022-06-298188.7
Rankowskie2022-06-288169.8
Rankowskie2022-06-278151.6
Rankowskie2022-06-268132
Rankowskie2022-06-258111.6
Rankowskie2022-06-248093
Rankowskie2022-06-238075.8
Rankowskie2022-06-228055.4
Rankowskie2022-06-218042.8
Rankowskie2022-06-208025.2
Rankowskie2022-06-198006.4
Rankowskie2022-06-187988.9
Rankowskie2022-06-177970.9
Rankowskie2022-06-167952.3
Rankowskie2022-06-157939.7
Rankowskie2022-06-147923.5
Rankowskie2022-06-137910
Rankowskie2022-06-127890.8
Rankowskie2022-06-117871
Rankowskie2022-06-107859
Rankowskie2022-06-097842.9
Rankowskie2022-06-087828.2
Rankowskie2022-06-077812.1
Rankowskie2022-06-067793.6
Rankowskie2022-06-057782.1
Rankowskie2022-06-047776.4
Rankowskie2022-06-037756.3
Rankowskie2022-06-027746.6
Rankowskie2022-06-017733.7
Rankowskie2022-05-317714.6
Rankowskie2022-05-307706.4
Rankowskie2022-05-297691.9
Rankowskie2022-05-287676.3
Rankowskie2022-05-277670.5
Rankowskie2022-05-267655.8
Rankowskie2022-05-257647.2
Rankowskie2022-05-247630.9
Rankowskie2022-05-237617.5
Rankowskie2022-05-227610.2
Rankowskie2022-05-217598.8
Rankowskie2022-05-207583.6
Rankowskie2022-05-197563.4
Rankowskie2022-05-187542.6
Rankowskie2022-05-177524.4
Rankowskie2022-05-167505.4
Rankowskie2022-05-157487
Rankowskie2022-05-147474.3
Rankowskie2022-05-137459
Rankowskie2022-05-127443.6
Rankowskie2022-05-117427.2
Rankowskie2022-05-107407.3
Rankowskie2022-05-097387.8
Rankowskie2022-05-087372.9
Rankowskie2022-05-077354.9
Rankowskie2022-05-067344.4
Rankowskie2022-05-057325.3
Rankowskie2022-05-047309
Rankowskie2022-05-037293.4
Rankowskie2022-05-027276.7
Rankowskie2022-05-017259.6
Rankowskie2022-04-307243.5
Rankowskie2022-04-297230.5
Rankowskie2022-04-287214.3
Rankowskie2022-04-277202.1
Rankowskie2022-04-267196.8
Rankowskie2022-04-257184.7
Rankowskie2022-04-247170.3
Rankowskie2022-04-237163.7
Rankowskie2022-04-227158.5
Rankowskie2022-04-217156.2
Rankowskie2022-04-207153
Rankowskie2022-04-197146.6
Rankowskie2022-04-187134.5
Rankowskie2022-04-177122.2
Rankowskie2022-04-167113.8
Rankowskie2022-04-157108.7
Rankowskie2022-04-147090.9
Rankowskie2022-04-137072.4
Rankowskie2022-04-127055.9
Rankowskie2022-04-117045.3
Rankowskie2022-04-107030.9
Rankowskie2022-04-097027.5
Rankowskie2022-04-087017.3
Rankowskie2022-04-077004.1
Rankowskie2022-04-066998.3
Rankowskie2022-04-056993.8
Rankowskie2022-04-046983.9
Rankowskie2022-04-036979.6
Rankowskie2022-04-026979.6
Rankowskie2022-04-016979.3
Rankowskie2022-03-316977.8
Rankowskie2022-03-306969.3
Rankowskie2022-03-296960.2
Rankowskie2022-03-286943.5
Rankowskie2022-03-276927.4
Rankowskie2022-03-266918.1
Rankowskie2022-03-256902
Rankowskie2022-03-246885.4
Rankowskie2022-03-236869.3
Rankowskie2022-03-226852.6
Rankowskie2022-03-216836.2
Rankowskie2022-03-206819.5
Rankowskie2022-03-196803.2
Rankowskie2022-03-186786.1
Rankowskie2022-03-176770
Rankowskie2022-03-166765.4
Rankowskie2022-03-156751.6
Rankowskie2022-03-146735.7
Rankowskie2022-03-136721.2
Rankowskie2022-03-126706.9
Rankowskie2022-03-116690.3
Rankowskie2022-03-106677.8
Rankowskie2022-03-096676.9
Rankowskie2022-03-086674.3
Rankowskie2022-03-076670.6
Rankowskie2022-03-066669.1
Rankowskie2022-03-056667.2
Rankowskie2022-03-046663.7
Rankowskie2022-03-036653.7
Rankowskie2022-03-026647.8
Rankowskie2022-03-016634.4
Rankowskie2022-02-286623.6
Rankowskie2022-02-276617.1
Rankowskie2022-02-266605.5
Rankowskie2022-02-256602.5
Rankowskie2022-02-246588.8
Rankowskie2022-02-236585.2
Rankowskie2022-02-226580.4
Rankowskie2022-02-216579.2
Rankowskie2022-02-206576.6
Rankowskie2022-02-196570.2
Rankowskie2022-02-186563.3
Rankowskie2022-02-176561.2
Rankowskie2022-02-166554.1
Rankowskie2022-02-156543.8
Rankowskie2022-02-146531.9
Rankowskie2022-02-136519.8
Rankowskie2022-02-126510.6
Rankowskie2022-02-116509.3
Rankowskie2022-02-106507.3
Rankowskie2022-02-096502.8
Rankowskie2022-02-086500.4
Rankowskie2022-02-076499.1
Rankowskie2022-02-066496.4
Rankowskie2022-02-056494.3
Rankowskie2022-02-046491.8
Rankowskie2022-02-036489.3
Rankowskie2022-02-026488.6
Rankowskie2022-02-016484.1
Rankowskie2022-01-316481.5
Rankowskie2022-01-306480.1
Rankowskie2022-01-296472.3
Rankowskie2022-01-286471.5
Rankowskie2022-01-276470.8
Rankowskie2022-01-266469.3
Rankowskie2022-01-256468.7
Rankowskie2022-01-246460
Rankowskie2022-01-236458.8
Rankowskie2022-01-226458.6
Rankowskie2022-01-216458.3
Rankowskie2022-01-206456.4
Rankowskie2022-01-196456
Rankowskie2022-01-186453.1
Rankowskie2022-01-176452.9
Rankowskie2022-01-166450.9
Rankowskie2022-01-156447.4
Rankowskie2022-01-146447.2
Rankowskie2022-01-136447
Rankowskie2022-01-126444.8
Rankowskie2022-01-116443.4
Rankowskie2022-01-106443.3
Rankowskie2022-01-096439.6
Rankowskie2022-01-086432.9
Rankowskie2022-01-076428.2
Rankowskie2022-01-066427.2
Rankowskie2022-01-056427
Rankowskie2022-01-046425.9
Rankowskie2022-01-036425.3
Rankowskie2022-01-026424.3
Rankowskie2022-01-016423.4
Rankowskie2021-12-316423.3
Rankowskie2021-12-306422
Rankowskie2021-12-296421
Rankowskie2021-12-286418.2
Rankowskie2021-12-276411.4
Rankowskie2021-12-266404.5
Rankowskie2021-12-256398.9
Rankowskie2021-12-246398.9
Rankowskie2021-12-236398.8
Rankowskie2021-12-226398
Rankowskie2021-12-216393.7
Rankowskie2021-12-206393.4
Rankowskie2021-12-196393
Rankowskie2021-12-186392.6
Rankowskie2021-12-176391.7
Rankowskie2021-12-166391.5
Rankowskie2021-12-156391.1
Rankowskie2021-12-146390.6
Rankowskie2021-12-136390.2
Rankowskie2021-12-126390
Rankowskie2021-12-116389.4
Rankowskie2021-12-106389.3
Rankowskie2021-12-096389.3
Rankowskie2021-12-086389.3
Rankowskie2021-12-076389.3
Rankowskie2021-12-066389.1
Rankowskie2021-12-056388.1
Rankowskie2021-12-046384.9
Rankowskie2021-12-036381
Rankowskie2021-12-026377.1
Rankowskie2021-12-016375
Rankowskie2021-11-306372.9
Rankowskie2021-11-296372.8
Rankowskie2021-11-286371.8
Rankowskie2021-11-276371.1
Rankowskie2021-11-266370.9
Rankowskie2021-11-256363.1
Rankowskie2021-11-246361.8
Rankowskie2021-11-236359.8
Rankowskie2021-11-226358.8
Rankowskie2021-11-216358.2
Rankowskie2021-11-206353.6
Rankowskie2021-11-196353.4
Rankowskie2021-11-186351.8
Rankowskie2021-11-176350.9
Rankowskie2021-11-166343.4
Rankowskie2021-11-156342.6
Rankowskie2021-11-146341.3
Rankowskie2021-11-136334.6
Rankowskie2021-11-126333.6
Rankowskie2021-11-116325.2
Rankowskie2021-11-106315.6
Rankowskie2021-11-096311.5
Rankowskie2021-11-086309
Rankowskie2021-11-076305.1
Rankowskie2021-11-066296.1
Rankowskie2021-11-056286.9
Rankowskie2021-11-046284.9
Rankowskie2021-11-036277.5
Rankowskie2021-11-026270.5
Rankowskie2021-11-016259.6
Rankowskie2021-10-316249
Rankowskie2021-10-306238.2
Rankowskie2021-10-296227
Rankowskie2021-10-286220.7
Rankowskie2021-10-276212.1
Rankowskie2021-10-266203.1
Rankowskie2021-10-256191
Rankowskie2021-10-246186.8
Rankowskie2021-10-236182.7
Rankowskie2021-10-225976.1
Rankowskie2021-10-215976.1
Rankowskie2021-10-205976.1
Rankowskie2021-10-195976.1
Rankowskie2021-10-185976.1
Rankowskie2021-10-175976.1
Rankowskie2021-10-165976.1
Rankowskie2021-10-155976.1
Rankowskie2021-10-145976.1
Rankowskie2021-10-135976.1
Rankowskie2021-10-125976.1
Rankowskie2021-10-115976.1
Rankowskie2021-10-105976.1
Rankowskie2021-10-095976.1
Rankowskie2021-10-085976.1
Rankowskie2021-10-075976.1
Rankowskie2021-10-065976.1
Rankowskie2021-10-055976.1
Rankowskie2021-10-045976.1
Rankowskie2021-10-035976.1
Rankowskie2021-10-025976.1
Rankowskie2021-10-015976.1
Rankowskie2021-09-305976.1
Rankowskie2021-09-295976.1
Rankowskie2021-09-285961.7
Rankowskie2021-09-275946.6
Rankowskie2021-09-265940.2
Rankowskie2021-09-255936.5
Rankowskie2021-09-245931.1
Rankowskie2021-09-235926.9
Rankowskie2021-09-225915.8
Rankowskie2021-09-215906.9
Rankowskie2021-09-205903.7
Rankowskie2021-09-195902.7
Rankowskie2021-09-185900.8
Rankowskie2021-09-175899.3
Rankowskie2021-09-165894
Rankowskie2021-09-155878.7
Rankowskie2021-09-145868.4
Rankowskie2021-09-135860.2
Rankowskie2021-09-125847.1
Rankowskie2021-09-115832.2
Rankowskie2021-09-105816.1
Rankowskie2021-09-095800.1
Rankowskie2021-09-085784.8
Rankowskie2021-09-075769.2
Rankowskie2021-09-065752
Rankowskie2021-09-055737.5
Rankowskie2021-09-045720.4
Rankowskie2021-09-035703.5
Rankowskie2021-09-025693.3
Rankowskie2021-09-015688.4
Rankowskie2021-08-315683.5
Rankowskie2021-08-305680.6
Rankowskie2021-08-295676.8
Rankowskie2021-08-285663.9
Rankowskie2021-08-275656.4
Rankowskie2021-08-265652.4
Rankowskie2021-08-255636.9
Rankowskie2021-08-245635.7
Rankowskie2021-08-235634.4
Rankowskie2021-08-225620.1
Rankowskie2021-08-215607.8
Rankowskie2021-08-205594.4
Rankowskie2021-08-195580
Rankowskie2021-08-185570.1
Rankowskie2021-08-175564.4
Rankowskie2021-08-165554.3
Rankowskie2021-08-155538.3
Rankowskie2021-08-145522.9
Rankowskie2021-08-135506.1
Rankowskie2021-08-125488
Rankowskie2021-08-115473.8
Rankowskie2021-08-105461.6
Rankowskie2021-08-095446.1
Rankowskie2021-08-085437
Rankowskie2021-08-075421.5
Rankowskie2021-08-065396.4
Rankowskie2021-08-055396.4
Rankowskie2021-08-045396.4
Rankowskie2021-08-035393.3
Rankowskie2021-08-025385.4
Rankowskie2021-08-015375
Rankowskie2021-07-315364.9
Rankowskie2021-07-305349.2
Rankowskie2021-07-295332.5
Rankowskie2021-07-285315.1
Rankowskie2021-07-275300.8
Rankowskie2021-07-265289.9
Rankowskie2021-07-255276.9
Rankowskie2021-07-245260.5
Rankowskie2021-07-235247.7
Rankowskie2021-07-225232.2
Rankowskie2021-07-215216.8
Rankowskie2021-07-205201.7
Rankowskie2021-07-195187.8
Rankowskie2021-07-185171.9
Rankowskie2021-07-175159.4
Rankowskie2021-07-165142.1
Rankowskie2021-07-155126.3
Rankowskie2021-07-145110
Rankowskie2021-07-135094.6
Rankowskie2021-07-125078.7
Rankowskie2021-07-115062.7
Rankowskie2021-07-104947.9
Rankowskie2021-07-094947.9
Rankowskie2021-07-084947.9
Rankowskie2021-07-074947.9
Rankowskie2021-07-064947.9
Rankowskie2021-07-054947.9
Rankowskie2021-07-044947.9
Rankowskie2021-07-034947.9
Rankowskie2021-07-024932.1
Rankowskie2021-07-014926.9
Rankowskie2021-06-304911.5
Rankowskie2021-06-294892.6
Rankowskie2021-06-284874.2
Rankowskie2021-06-274855.9
Rankowskie2021-06-264850.1
Rankowskie2021-06-254843.7
Rankowskie2021-06-244827.2
Rankowskie2021-06-234814.6
Rankowskie2021-06-224796.2
Rankowskie2021-06-214776.5
Rankowskie2021-06-204758.2
Rankowskie2021-06-194739
Rankowskie2021-06-184416
Rankowskie2021-06-174416
Rankowskie2021-06-164416
Rankowskie2021-06-154416
Rankowskie2021-06-144416
Rankowskie2021-06-134416
Rankowskie2021-06-124416
Rankowskie2021-06-114416
Rankowskie2021-06-104416
Rankowskie2021-06-094416
Rankowskie2021-06-084416
Rankowskie2021-06-074416
Rankowskie2021-06-064416
Rankowskie2021-06-054416
Rankowskie2021-06-044416
Rankowskie2021-06-034416
Rankowskie2021-06-024416
Rankowskie2021-06-014416
Rankowskie2021-05-314416
Rankowskie2021-05-304408.8
Rankowskie2021-05-294400
Rankowskie2021-05-284387.9
Rankowskie2021-05-274371.1
Rankowskie2021-05-264351.9
Rankowskie2021-05-254344.8
Rankowskie2021-05-244327.6
Rankowskie2021-05-234311.1
Rankowskie2021-05-224302.4
Rankowskie2021-05-214284.5
Rankowskie2021-05-203657.6
Rankowskie2021-05-193657.6
Rankowskie2021-05-183657.6
Rankowskie2021-05-173657.6
Rankowskie2021-05-163657.6
Rankowskie2021-05-153657.6
Rankowskie2021-05-143657.6
Rankowskie2021-05-133657.6
Rankowskie2021-05-123657.6
Rankowskie2021-05-113657.6
Rankowskie2021-05-103657.6
Rankowskie2021-05-093657.6
Rankowskie2021-05-083657.6
Rankowskie2021-05-073657.6
Rankowskie2021-05-063657.6
Rankowskie2021-05-053657.6
Rankowskie2021-05-043657.6
Rankowskie2021-05-033657.6
Rankowskie2021-05-023657.6
Rankowskie2021-05-013657.6
Rankowskie2021-04-303657.6
Rankowskie2021-04-293657.6
Rankowskie2021-04-283657.6
Rankowskie2021-04-273657.6
Rankowskie2021-04-263657.6
Rankowskie2021-04-253657.6
Rankowskie2021-04-243657.6
Rankowskie2021-04-233657.6
Rankowskie2021-04-223657.6
Rankowskie2021-04-213657.6
Rankowskie2021-04-203657.6
Rankowskie2021-04-193657.6
Rankowskie2021-04-183657.6
Rankowskie2021-04-173657.6
Rankowskie2021-04-163657.6
Rankowskie2021-04-153657.6
Rankowskie2021-04-143657.6
Rankowskie2021-03-093496.1
Rankowskie2021-03-083486.4
Rankowskie2021-03-073484.2
Rankowskie2021-03-063476.1
Rankowskie2021-03-053468.3
Rankowskie2021-03-043462.4
Rankowskie2021-03-033455.4
Rankowskie2021-03-023444.6
Rankowskie2021-03-013443.7
Rankowskie2021-02-283437.3
Rankowskie2021-02-273433.1
Rankowskie2021-02-263423
Rankowskie2021-02-253412.2
Rankowskie2021-02-243403.6
Rankowskie2021-02-233398.6
Rankowskie2021-02-223386.3
Rankowskie2021-02-213375.6
Rankowskie2021-02-203373.8
Rankowskie2021-02-193370.8
Rankowskie2021-02-183367.5
Rankowskie2021-02-173366.4
Rankowskie2021-02-163365.9
Rankowskie2021-02-153365.8
Rankowskie2021-02-143365.8
Rankowskie2021-02-133365.7
Rankowskie2021-02-123365.5
Rankowskie2021-02-113365.4
Rankowskie2021-02-103362.5
Rankowskie2021-02-093359.6
Rankowskie2021-02-083358.6
Rankowskie2021-02-073356.8
Rankowskie2021-02-063351.1
Rankowskie2021-02-053345.2
Rankowskie2021-02-043344.8
Rankowskie2021-02-033344.7
Rankowskie2021-02-023344.7
Rankowskie2021-02-013344.7
Rankowskie2021-01-313344.7
Rankowskie2021-01-303344.7
Rankowskie2021-01-293344.7
Rankowskie2021-01-283344.7
Rankowskie2021-01-273344.7
Rankowskie2021-01-263344.7
Rankowskie2021-01-253344.7
Rankowskie2021-01-243343.2
Rankowskie2021-01-233341.5
Rankowskie2021-01-223337.5
Rankowskie2021-01-213310.5
Rankowskie2021-01-203310.5
Rankowskie2021-01-193310.5
Rankowskie2021-01-183310.5
Rankowskie2021-01-173310.5
Rankowskie2021-01-163310.5
Rankowskie2021-01-153310.5
Rankowskie2021-01-143310.5
Rankowskie2021-01-133310.5
Rankowskie2021-01-123310.5
Rankowskie2021-01-113310.5
Rankowskie2021-01-103310.5
Rankowskie2021-01-093310.5
Rankowskie2021-01-083310.5
Rankowskie2021-01-073310.5
Rankowskie2021-01-063310.5
Rankowskie2021-01-053310.5
Rankowskie2021-01-043310.5
Rankowskie2021-01-033310.5
Rankowskie2021-01-023310.5
Rankowskie2021-01-013310.5
Rankowskie2020-12-313310.5
Rankowskie2020-12-303310.3
Rankowskie2020-12-293295.3
Rankowskie2020-12-283295.3
Rankowskie2020-12-273295.3
Rankowskie2020-12-263295.3
Rankowskie2020-12-253295.3
Rankowskie2020-12-243295.3
Rankowskie2020-12-233294.6
Rankowskie2020-12-223293.3
Rankowskie2020-12-213293.1
Rankowskie2020-12-203292.1
Rankowskie2020-12-193290.1
Rankowskie2020-12-183208.7
Rankowskie2020-12-173208.7
Rankowskie2020-12-163208.7
Rankowskie2020-12-153208.7
Rankowskie2020-12-143208.7
Rankowskie2020-12-133208.7
Rankowskie2020-12-123208.7
Rankowskie2020-12-113208.7
Rankowskie2020-12-103208.7
Rankowskie2020-12-093208.7
Rankowskie2020-12-083208.7
Rankowskie2020-12-073208.7
Rankowskie2020-12-063208.7
Rankowskie2020-12-053208.7
Rankowskie2020-12-043208.7
Rankowskie2020-12-033208.7
Rankowskie2020-12-023208.7
Rankowskie2020-12-013208.7
Rankowskie2020-11-303208.7
Rankowskie2020-11-293208.7
Rankowskie2020-11-283208.7
Rankowskie2020-11-273208.7
Rankowskie2020-11-263208.7
Rankowskie2020-11-253208.7
Rankowskie2020-11-243208.7
Rankowskie2020-11-233208.7
Rankowskie2020-11-223208.7
Rankowskie2020-11-213208.7
Rankowskie2020-11-203208.7
Rankowskie2020-11-193208.7
Rankowskie2020-11-183208.7
Rankowskie2020-11-173208.7
Rankowskie2020-11-163208.7
Rankowskie2020-11-153208.7
Rankowskie2020-11-143208.7
Rankowskie2020-11-133208.7
Rankowskie2020-11-123208.7
Rankowskie2020-11-113208.7
Rankowskie2020-11-103208.7
Rankowskie2020-11-093208.5
Rankowskie2020-11-083199.8
Rankowskie2020-11-073198.6
Rankowskie2020-11-063197.6
Rankowskie2020-11-053190.3
Rankowskie2020-11-043189.8
Rankowskie2020-11-033187.9
Rankowskie2020-11-023185.7
Rankowskie2020-11-013181.2
Rankowskie2020-10-313174.7
Rankowskie2020-10-293165.4
Rankowskie2020-10-283160.3
Rankowskie2020-10-273153.8
Rankowskie2020-10-263147.6
Rankowskie2020-10-253144.3
Rankowskie2020-10-243142.1
Rankowskie2020-10-233139.2
Rankowskie2020-10-223133.8
Rankowskie2020-10-213130
Rankowskie2020-10-203120
Rankowskie2020-10-193112.9
Rankowskie2020-10-183107.7
Rankowskie2020-10-173107.4
Rankowskie2020-10-163106.5
Rankowskie2020-10-153104.9
Rankowskie2020-10-143102.4
Rankowskie2020-10-133101.7
Rankowskie2020-10-123100.9
Rankowskie2020-10-113100.2
Rankowskie2020-10-103092.3
Rankowskie2020-10-093081.2
Rankowskie2020-10-083078.4
Rankowskie2020-10-073072.4
Rankowskie2020-10-063061.2
Rankowskie2020-10-053053.4
Rankowskie2020-10-043043.5
Rankowskie2020-10-033031.8
Rankowskie2020-10-023028.8
Rankowskie2020-10-013027.5
Rankowskie2020-09-303026.7
Rankowskie2020-09-293024.4
Rankowskie2020-09-283012.4
Rankowskie2020-09-273009.9
Rankowskie2020-09-263006.2
Rankowskie2020-09-252994.1
Rankowskie2020-09-242982.2
Rankowskie2020-09-232968.3
Rankowskie2020-09-222954
Rankowskie2020-09-212939.4
Rankowskie2020-09-202927.9
Rankowskie2020-09-192913.3
Rankowskie2020-09-182897.9
Rankowskie2020-09-172892.5
Rankowskie2020-09-162711.6
Rankowskie2020-09-152711.6
Rankowskie2020-09-142711.6
Rankowskie2020-09-132711.6
Rankowskie2020-09-122711.6
Rankowskie2020-09-112711.6
Rankowskie2020-09-102711.6
Rankowskie2020-09-092711.6
Rankowskie2020-09-082711.6
Rankowskie2020-09-072711.6
Rankowskie2020-09-062711.6
Rankowskie2020-09-052711.6
Rankowskie2020-09-042711.6
Rankowskie2020-09-032711.6
Rankowskie2020-09-022711.6
Rankowskie2020-09-012711.4
Rankowskie2020-08-312697
Rankowskie2020-08-302681.9
Rankowskie2020-08-292670.3
Rankowskie2020-08-282660.2
Rankowskie2020-08-272655.2
Rankowskie2020-08-262641.8
Rankowskie2020-08-252630.7
Rankowskie2020-08-242619.5
Rankowskie2020-08-232614.4
Rankowskie2020-08-222581.4
Rankowskie2020-08-212581.4
Rankowskie2020-08-202568.4
Rankowskie2020-08-192559.4
Rankowskie2020-08-182549.8
Rankowskie2020-08-171998.9
Rankowskie2020-08-161998.9
Rankowskie2020-08-151998.9
Rankowskie2020-08-141998.9
Rankowskie2020-08-131998.9
Rankowskie2020-08-121998.9
Rankowskie2020-08-111998.9
Rankowskie2020-08-101998.9
Rankowskie2020-08-091998.9
Rankowskie2020-08-081998.9
Rankowskie2020-08-071998.9
Rankowskie2020-08-061998.9
Rankowskie2020-08-051998.9
Rankowskie2020-08-041998.9
Rankowskie2020-08-031998.9
Rankowskie2020-08-021998.9
Rankowskie2020-08-011998.9
Rankowskie2020-07-311998.9
Rankowskie2020-07-301998.9
Rankowskie2020-07-291998.9
Rankowskie2020-07-281998.9
Rankowskie2020-07-271998.9
Rankowskie2020-07-261998.9
Rankowskie2020-07-251998.9
Rankowskie2020-07-241998.9
Rankowskie2020-07-231998.9
Rankowskie2020-07-221998.9
Rankowskie2020-07-211998.9
Rankowskie2020-07-201998.9
Rankowskie2020-07-191998.9
Rankowskie2020-07-181998.9
Rankowskie2020-07-171998.9
Rankowskie2020-07-161998.9
Rankowskie2020-07-151998.9
Rankowskie2020-07-141998.9
Rankowskie2020-07-131998.9
Rankowskie2020-07-121998.9
Rankowskie2020-07-111998.9
Rankowskie2020-07-101986.8
Rankowskie2020-07-091974
Rankowskie2020-07-081964.2
Rankowskie2020-07-071951.4
Rankowskie2020-07-061936.8
Rankowskie2020-07-051917.7
Rankowskie2020-07-041900.2
Rankowskie2020-07-031892.2
Rankowskie2020-07-021886.5
Rankowskie2020-07-011868
Rankowskie2020-06-301851.4
Rankowskie2020-06-291835.6
Rankowskie2020-06-281817.5
Rankowskie2020-06-271801.7
Rankowskie2020-06-261784.9
Rankowskie2020-06-251782
Rankowskie2020-06-251776.8
Rankowskie2020-05-12307.7
Rankowskie2020-05-11307.7
Rankowskie2020-05-10307.7
Rankowskie2020-05-09307.7
Rankowskie2020-05-08307.7
Rankowskie2020-05-07307.7
Rankowskie2020-05-06307.7
Rankowskie2020-05-05307.7
Rankowskie2020-05-04307.7
Rankowskie2020-05-03307.7
Rankowskie2020-05-02307.7
Rankowskie2020-05-01307.7
Rankowskie2020-04-30307.7
Rankowskie2020-04-29307.7
Rankowskie2020-04-28307.7
Rankowskie2020-04-27307.7
Rankowskie2020-04-26307.7
Rankowskie2020-04-25307.7
Rankowskie2020-04-24307.7
Rankowskie2020-04-23307.7
Rankowskie2020-04-22307.7
Rankowskie2020-04-21307.7
Rankowskie2020-04-20307.7
Rankowskie2020-04-19307.7
Rankowskie2020-04-18307.7
Rankowskie2020-04-17307.7
Rankowskie2020-04-16307.7
Rankowskie2020-04-15307.7
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.