Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wierzbica

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wierzbica 2035-02-2013892.1
Wierzbica 2035-02-1913892.1
Wierzbica 2035-02-1813892.1
Wierzbica 2035-02-1713892.1
Wierzbica 2035-02-1613892.1
Wierzbica 2035-02-1513889.3
Wierzbica 2024-02-1413879.4
Wierzbica 2024-02-1313878
Wierzbica 2024-02-1213875.5
Wierzbica 2024-02-1113872.3
Wierzbica 2024-02-1013868.2
Wierzbica 2024-02-0913868.2
Wierzbica 2024-02-0813865.7
Wierzbica 2024-02-0713865.4
Wierzbica 2024-02-0613864
Wierzbica 2024-02-0513862.1
Wierzbica 2024-02-0413858.1
Wierzbica 2024-02-0313857.7
Wierzbica 2024-02-0213852.9
Wierzbica 2024-02-0113852.1
Wierzbica 2024-01-3113851.1
Wierzbica 2024-01-3013841.2
Wierzbica 2024-01-2913831.7
Wierzbica 2024-01-2813829.8
Wierzbica 2024-01-2713829
Wierzbica 2024-01-2613827.7
Wierzbica 2024-01-2513827.2
Wierzbica 2024-01-2413827
Wierzbica 2024-01-2313824.6
Wierzbica 2024-01-2213821.6
Wierzbica 2024-01-2113820.2
Wierzbica 2024-01-2013820.1
Wierzbica 2024-01-1913820.1
Wierzbica 2024-01-1813819.7
Wierzbica 2024-01-1713814
Wierzbica 2024-01-1613808.2
Wierzbica 2024-01-1513807.2
Wierzbica 2024-01-1413806.8
Wierzbica 2024-01-1313806.8
Wierzbica 2024-01-1213806.7
Wierzbica 2024-01-1113806
Wierzbica 2024-01-1013800.2
Wierzbica 2024-01-0913796
Wierzbica 2024-01-0813793.5
Wierzbica 2024-01-0713792.9
Wierzbica 2024-01-0613792.5
Wierzbica 2024-01-0513791.1
Wierzbica 2024-01-0413790.6
Wierzbica 2024-01-0313790.2
Wierzbica 2024-01-0213789
Wierzbica 2024-01-0113788.9
Wierzbica 2023-12-3113785.4
Wierzbica 2023-12-3013784.2
Wierzbica 2023-12-2913782
Wierzbica 2023-12-2813777
Wierzbica 2023-12-2713774.1
Wierzbica 2023-12-2613773.9
Wierzbica 2023-12-2513773.4
Wierzbica 2023-12-2413773
Wierzbica 2023-12-2313772.3
Wierzbica 2023-12-2213769.7
Wierzbica 2023-12-2113769.3
Wierzbica 2023-12-2013769.3
Wierzbica 2023-12-1913767.4
Wierzbica 2023-12-1813767.1
Wierzbica 2023-12-1713767.1
Wierzbica 2023-12-1613767
Wierzbica 2023-12-1513765.9
Wierzbica 2023-12-1413765.8
Wierzbica 2023-12-1313765.8
Wierzbica 2023-12-1213765.8
Wierzbica 2023-12-1113765.8
Wierzbica 2023-12-1013765.8
Wierzbica 2023-12-0913765.8
Wierzbica 2023-12-0813765.8
Wierzbica 2023-12-0713765.8
Wierzbica 2023-12-0613765.8
Wierzbica 2023-12-0513765.8
Wierzbica 2023-12-0413765.8
Wierzbica 2023-12-0313765.8
Wierzbica 2023-12-0213765.8
Wierzbica 2023-12-0113764.7
Wierzbica 2023-11-3013764.3
Wierzbica 2023-11-2913764
Wierzbica 2023-11-2813763.9
Wierzbica 2023-11-2713762.2
Wierzbica 2023-11-2613759.1
Wierzbica 2023-11-2513758.5
Wierzbica 2023-11-2413756.6
Wierzbica 2023-11-2313756.5
Wierzbica 2023-11-2213755.9
Wierzbica 2023-11-2113755.3
Wierzbica 2023-11-2013754.1
Wierzbica 2023-11-1913754.1
Wierzbica 2023-11-1813754.1
Wierzbica 2023-11-1713753.5
Wierzbica 2023-11-1613745.8
Wierzbica 2023-11-1513745.2
Wierzbica 2023-11-1413742.1
Wierzbica 2023-11-1313739.9
Wierzbica 2023-11-1213736.3
Wierzbica 2023-11-1113735.1
Wierzbica 2023-11-1013733.6
Wierzbica 2023-11-0913724.8
Wierzbica 2023-11-0813720.8
Wierzbica 2023-11-0713711.5
Wierzbica 2023-11-0613706.9
Wierzbica 2023-11-0513705.3
Wierzbica 2023-11-0413697.1
Wierzbica 2023-11-0313694.7
Wierzbica 2023-11-0213684.7
Wierzbica 2023-11-0113680.7
Wierzbica 2023-10-3113679.2
Wierzbica 2023-10-3013672.1
Wierzbica 2023-10-2913663.4
Wierzbica 2023-10-2813662.1
Wierzbica 2023-10-2713659.2
Wierzbica 2023-10-2613655.2
Wierzbica 2023-10-2513654.6
Wierzbica 2023-10-2413645.4
Wierzbica 2023-10-2313641.5
Wierzbica 2023-10-2213638.8
Wierzbica 2023-10-2113633.1
Wierzbica 2023-10-2013630.7
Wierzbica 2023-10-1913624.7
Wierzbica 2023-10-1813612.7
Wierzbica 2023-10-1713602.3
Wierzbica 2023-10-1613600.7
Wierzbica 2023-10-1513593.5
Wierzbica 2023-10-1413581.9
Wierzbica 2023-10-1313573.5
Wierzbica 2023-10-1213566
Wierzbica 2023-10-1113557.5
Wierzbica 2023-10-1013546.3
Wierzbica 2023-10-0913543.2
Wierzbica 2023-10-0813531.1
Wierzbica 2023-10-0713528.8
Wierzbica 2023-10-0613517.9
Wierzbica 2023-10-0513507.7
Wierzbica 2023-10-0412949.2
Wierzbica 2023-10-0312949.2
Wierzbica 2023-10-0212949.2
Wierzbica 2023-10-0112949.2
Wierzbica 2023-09-3012949.2
Wierzbica 2023-09-2912949.2
Wierzbica 2023-09-2812949.2
Wierzbica 2023-09-2712949.2
Wierzbica 2023-09-2612949.2
Wierzbica 2023-09-2512949.2
Wierzbica 2023-09-2412949.2
Wierzbica 2023-09-2312949.2
Wierzbica 2023-09-2212949.2
Wierzbica 2023-09-2112949.2
Wierzbica 2023-09-2012949.2
Wierzbica 2023-09-1912949.2
Wierzbica 2023-09-1812949.2
Wierzbica 2023-09-1712949.2
Wierzbica 2023-09-1612949.2
Wierzbica 2023-09-1512949.2
Wierzbica 2023-09-1412949.2
Wierzbica 2023-09-1312949.2
Wierzbica 2023-09-1212949.2
Wierzbica 2023-09-1112949.2
Wierzbica 2023-09-1012949.2
Wierzbica 2023-09-0912949.2
Wierzbica 2023-09-0812949.2
Wierzbica 2023-09-0712949.2
Wierzbica 2023-09-0612949.2
Wierzbica 2023-09-0512949.2
Wierzbica 2023-09-0412949.2
Wierzbica 2023-09-0312949.2
Wierzbica 2023-09-0212949.2
Wierzbica 2023-09-0112949.2
Wierzbica 2023-08-3112949.2
Wierzbica 2023-08-3012949.2
Wierzbica 2023-08-2912949.2
Wierzbica 2023-08-2812949.2
Wierzbica 2023-08-2712949.2
Wierzbica 2023-08-2612949.2
Wierzbica 2023-08-2512949.2
Wierzbica 2023-08-2412949.2
Wierzbica 2023-08-2312949.2
Wierzbica 2023-08-2212949.2
Wierzbica 2023-08-2112943.5
Wierzbica 2023-08-2012928.2
Wierzbica 2023-08-1912911.8
Wierzbica 2023-08-1812897.6
Wierzbica 2023-08-1712665.9
Wierzbica 2023-08-1612665.9
Wierzbica 2023-08-1512665.9
Wierzbica 2023-08-1412665.9
Wierzbica 2023-08-1312665.9
Wierzbica 2023-08-1212665.9
Wierzbica 2023-08-1112665.9
Wierzbica 2023-08-1012665.9
Wierzbica 2023-08-0912665.9
Wierzbica 2023-08-0812665.9
Wierzbica 2023-08-0712665.9
Wierzbica 2023-08-0612665.9
Wierzbica 2023-08-0512665.9
Wierzbica 2023-08-0412665.9
Wierzbica 2023-08-0312665.9
Wierzbica 2023-08-0212665.9
Wierzbica 2023-08-0112661.7
Wierzbica 2023-07-3112643.9
Wierzbica 2023-07-3012630.6
Wierzbica 2023-07-2912612.8
Wierzbica 2023-07-2812605.7
Wierzbica 2023-07-2712589.5
Wierzbica 2023-07-2612580
Wierzbica 2023-07-2512564.9
Wierzbica 2023-07-2412548.1
Wierzbica 2023-07-2312529.4
Wierzbica 2023-07-2212513.1
Wierzbica 2023-07-2112500
Wierzbica 2023-07-2012489.7
Wierzbica 2023-07-1912471.4
Wierzbica 2023-07-1812451.6
Wierzbica 2023-07-1712444.8
Wierzbica 2023-07-1612424.1
Wierzbica 2023-07-1512403.5
Wierzbica 2023-07-1412384.8
Wierzbica 2023-07-1312378.2
Wierzbica 2023-07-1212362
Wierzbica 2023-07-1112344.1
Wierzbica 2023-07-1012325.8
Wierzbica 2023-07-0912304.6
Wierzbica 2023-07-0812283.5
Wierzbica 2023-07-0712266.4
Wierzbica 2023-07-0612250.2
Wierzbica 2023-07-0412210.9
Wierzbica 2023-07-0312192
Wierzbica 2023-07-0212175.9
Wierzbica 2023-07-0112166.4
Wierzbica 2023-06-3012147.4
Wierzbica 2023-06-2812109.4
Wierzbica 2023-06-2712098
Wierzbica 2023-06-2612078.1
Wierzbica 2023-06-2512059.1
Wierzbica 2023-06-2412048.1
Wierzbica 2023-06-2312039.5
Wierzbica 2023-06-2212020.3
Wierzbica 2023-06-2112002.5
Wierzbica 2023-06-2011981.8
Wierzbica 2023-06-1911960.1
Wierzbica 2023-06-1811949.2
Wierzbica 2023-06-1711936.1
Wierzbica 2023-06-1611816.6
Wierzbica 2023-06-1511816.6
Wierzbica 2023-06-1411816.6
Wierzbica 2023-06-1311816.6
Wierzbica 2023-06-1211816.6
Wierzbica 2023-06-1111816.6
Wierzbica 2023-06-1011816.6
Wierzbica 2023-06-0911816.6
Wierzbica 2023-06-0811816.6
Wierzbica 2023-06-0711796.4
Wierzbica 2023-06-0611778.8
Wierzbica 2023-06-0511757.3
Wierzbica 2023-06-0411735.3
Wierzbica 2023-06-0311713
Wierzbica 2023-06-0211697.2
Wierzbica 2023-06-0111675.4
Wierzbica 2023-05-3111653.7
Wierzbica 2023-05-3011634.6
Wierzbica 2023-05-2911613.2
Wierzbica 2023-05-2811592.9
Wierzbica 2023-05-2711346.3
Wierzbica 2023-05-2611346.3
Wierzbica 2023-05-2511346.3
Wierzbica 2023-05-2411346.3
Wierzbica 2023-05-2311346.3
Wierzbica 2023-05-2211346.3
Wierzbica 2023-05-2111346.3
Wierzbica 2023-05-2011346.3
Wierzbica 2023-05-1911346.3
Wierzbica 2023-05-1811346.3
Wierzbica 2023-05-1711346.3
Wierzbica 2023-05-1611346.3
Wierzbica 2023-05-1511346.3
Wierzbica 2023-05-1411346.3
Wierzbica 2023-05-1311346.3
Wierzbica 2023-05-1211346.3
Wierzbica 2023-05-1111346.3
Wierzbica 2023-05-1011324
Wierzbica 2023-05-0911301.6
Wierzbica 2023-05-0811285.1
Wierzbica 2023-05-0711282.9
Wierzbica 2023-05-0611272.2
Wierzbica 2023-05-0511254.4
Wierzbica 2023-05-0411233.1
Wierzbica 2023-05-0311226.1
Wierzbica 2023-05-0211211.4
Wierzbica 2023-05-0111189.5
Wierzbica 2023-04-3011177.6
Wierzbica 2023-04-2911160
Wierzbica 2023-04-2811142.6
Wierzbica 2023-04-2711127.3
Wierzbica 2023-04-2611116
Wierzbica 2023-04-2511113.5
Wierzbica 2023-04-2411094.2
Wierzbica 2023-04-2311073.8
Wierzbica 2023-04-2211058.6
Wierzbica 2023-04-2111037.8
Wierzbica 2023-04-2011021.6
Wierzbica 2023-04-1911013.6
Wierzbica 2023-04-1811001.4
Wierzbica 2023-04-1710996.4
Wierzbica 2023-04-1610981.8
Wierzbica 2023-04-1510975.7
Wierzbica 2023-04-1410958.6
Wierzbica 2023-04-1310940.5
Wierzbica 2023-04-1210931.1
Wierzbica 2023-04-1110915.3
Wierzbica 2023-04-1010900
Wierzbica 2023-04-0910891.5
Wierzbica 2023-04-0810878.1
Wierzbica 2023-04-0710873.4
Wierzbica 2023-04-0610872.1
Wierzbica 2023-04-0510862
Wierzbica 2023-04-0410852.6
Wierzbica 2023-04-0310849.8
Wierzbica 2023-04-0210847.5
Wierzbica 2023-04-0110836.9
Wierzbica 2023-03-3110827.8
Wierzbica 2023-03-3010818.6
Wierzbica 2023-03-2910798.7
Wierzbica 2023-03-2810792.2
Wierzbica 2023-03-2710790.7
Wierzbica 2023-03-2610779.3
Wierzbica 2023-03-2510773.3
Wierzbica 2023-03-2410764.8
Wierzbica 2023-03-2310757
Wierzbica 2023-03-2210746.4
Wierzbica 2023-03-2110744.2
Wierzbica 2023-03-2010736.2
Wierzbica 2023-03-1910722.2
Wierzbica 2023-03-1810705.2
Wierzbica 2023-03-1710689.7
Wierzbica 2023-03-1610677
Wierzbica 2023-03-1510672.8
Wierzbica 2023-03-1410661.5
Wierzbica 2023-03-1310652.5
Wierzbica 2023-03-1210648
Wierzbica 2023-03-1110646
Wierzbica 2023-03-1010636.3
Wierzbica 2023-03-0910635.1
Wierzbica 2023-03-0810630.4
Wierzbica 2023-03-0710624.9
Wierzbica 2023-03-0610620.9
Wierzbica 2023-03-0510614.3
Wierzbica 2023-03-0410613.4
Wierzbica 2023-03-0310607.1
Wierzbica 2023-03-0210604.6
Wierzbica 2023-03-0110590.6
Wierzbica 2023-02-2810576.7
Wierzbica 2023-02-2710570.7
Wierzbica 2023-02-2610569.5
Wierzbica 2023-02-2510564.4
Wierzbica 2023-02-2410563.4
Wierzbica 2023-02-2310552
Wierzbica 2023-02-2210547.4
Wierzbica 2023-02-2110543.5
Wierzbica 2023-02-2010539.2
Wierzbica 2023-02-1910534.7
Wierzbica 2023-02-1810527.6
Wierzbica 2023-02-1710525.3
Wierzbica 2023-02-1610516.1
Wierzbica 2023-02-1510511
Wierzbica 2023-02-1410510.6
Wierzbica 2023-02-1310508.9
Wierzbica 2023-02-1210499.7
Wierzbica 2023-02-1110496.6
Wierzbica 2023-02-1010492.4
Wierzbica 2023-02-0910484.3
Wierzbica 2023-02-0810475.5
Wierzbica 2023-02-0710475.4
Wierzbica 2023-02-0610474.7
Wierzbica 2023-02-0510474.7
Wierzbica 2023-02-0410474.7
Wierzbica 2023-02-0310471.4
Wierzbica 2023-02-0210470.7
Wierzbica 2023-02-0110460.5
Wierzbica 2023-01-3110460.5
Wierzbica 2023-01-3010460.5
Wierzbica 2023-01-2910460.5
Wierzbica 2023-01-2810460.5
Wierzbica 2023-01-2710460.5
Wierzbica 2023-01-2610460.3
Wierzbica 2023-01-2510459.7
Wierzbica 2023-01-2410459.1
Wierzbica 2023-01-2310458.7
Wierzbica 2023-01-2210458.7
Wierzbica 2023-01-2110458.7
Wierzbica 2023-01-2010458.7
Wierzbica 2023-01-1910458.6
Wierzbica 2023-01-1810458.2
Wierzbica 2023-01-1710457.1
Wierzbica 2023-01-1610456.3
Wierzbica 2023-01-1510455.3
Wierzbica 2023-01-1410453.2
Wierzbica 2023-01-1310451.6
Wierzbica 2023-01-1210450.2
Wierzbica 2023-01-1110449.6
Wierzbica 2023-01-1010449.5
Wierzbica 2023-01-0910448.7
Wierzbica 2023-01-0810447.3
Wierzbica 2023-01-0710445.4
Wierzbica 2023-01-0610445
Wierzbica 2023-01-0510443.4
Wierzbica 2023-01-0410438.5
Wierzbica 2023-01-0310435.6
Wierzbica 2023-01-0210432.1
Wierzbica 2023-01-0110427.4
Wierzbica 2022-12-3110425.5
Wierzbica 2022-12-3010423.5
Wierzbica 2022-12-2910421
Wierzbica 2022-12-2810417.2
Wierzbica 2022-12-2710416
Wierzbica 2022-12-2610415.3
Wierzbica 2022-12-2510413.3
Wierzbica 2022-12-2410413.1
Wierzbica 2022-12-2310412.9
Wierzbica 2022-12-2210412.9
Wierzbica 2022-12-2110412.9
Wierzbica 2022-12-2010412.9
Wierzbica 2022-12-1910412.9
Wierzbica 2022-12-1810412.9
Wierzbica 2022-12-1710412.9
Wierzbica 2022-12-1610412.9
Wierzbica 2022-12-1510412.9
Wierzbica 2022-12-1410412.9
Wierzbica 2022-12-1310412.9
Wierzbica 2022-12-1210412.9
Wierzbica 2022-12-1110412.9
Wierzbica 2022-12-1010412.9
Wierzbica 2022-12-0910409.1
Wierzbica 2022-12-0810406.3
Wierzbica 2022-12-0710405.9
Wierzbica 2022-12-0610405.3
Wierzbica 2022-12-0510403.7
Wierzbica 2022-12-0410403.4
Wierzbica 2022-12-0310402.4
Wierzbica 2022-12-0210402.4
Wierzbica 2022-12-0110402.3
Wierzbica 2022-11-3010402.2
Wierzbica 2022-11-2910401.5
Wierzbica 2022-11-2810399.3
Wierzbica 2022-11-2710399.3
Wierzbica 2022-11-2610399.3
Wierzbica 2022-11-2510399.3
Wierzbica 2022-11-2410399.3
Wierzbica 2022-11-2310398.2
Wierzbica 2022-11-2210397.4
Wierzbica 2022-11-2110393.2
Wierzbica 2022-11-2010391.9
Wierzbica 2022-11-1910391.2
Wierzbica 2022-11-1810390.4
Wierzbica 2022-11-1710390
Wierzbica 2022-11-1610389.5
Wierzbica 2022-11-1510386.2
Wierzbica 2022-11-1410385.8
Wierzbica 2022-11-1310384.6
Wierzbica 2022-11-1210383.5
Wierzbica 2022-11-1110380
Wierzbica 2022-11-1010379.5
Wierzbica 2022-11-0910373.4
Wierzbica 2022-11-0810364.3
Wierzbica 2022-11-0710363
Wierzbica 2022-11-0610360.7
Wierzbica 2022-11-0510360
Wierzbica 2022-11-0410353.5
Wierzbica 2022-11-0310343.4
Wierzbica 2022-11-0210340.5
Wierzbica 2022-11-0110333.9
Wierzbica 2022-10-3110332.3
Wierzbica 2022-10-3010329.8
Wierzbica 2022-10-2910322.5
Wierzbica 2022-10-2810314.9
Wierzbica 2022-10-2710306
Wierzbica 2022-10-2610300.5
Wierzbica 2022-10-2510296
Wierzbica 2022-10-2410290
Wierzbica 2022-10-2310284
Wierzbica 2022-10-2210280
Wierzbica 2022-10-2110271.9
Wierzbica 2022-10-2010262.3
Wierzbica 2022-10-1910259.2
Wierzbica 2022-10-1810248.3
Wierzbica 2022-10-1710237.1
Wierzbica 2022-10-1610232
Wierzbica 2022-10-1510224
Wierzbica 2022-10-1410216.1
Wierzbica 2022-10-1310203
Wierzbica 2022-10-1210191.9
Wierzbica 2022-10-1110185
Wierzbica 2022-10-1010170.7
Wierzbica 2022-10-0910164.5
Wierzbica 2022-10-0810152.3
Wierzbica 2022-10-0710138.2
Wierzbica 2022-10-0610129.9
Wierzbica 2022-10-0510122.6
Wierzbica 2022-10-0410117.8
Wierzbica 2022-10-0310115.3
Wierzbica 2022-10-0210109.7
Wierzbica 2022-10-0110103.4
Wierzbica 2022-09-3010102.2
Wierzbica 2022-09-2910098.7
Wierzbica 2022-09-2810088.4
Wierzbica 2022-09-2710083.1
Wierzbica 2022-09-2610076.2
Wierzbica 2022-09-2510069.2
Wierzbica 2022-09-2410048.7
Wierzbica 2022-09-2310048.7
Wierzbica 2022-09-2210042.6
Wierzbica 2022-09-2110037
Wierzbica 2022-09-2010031.9
Wierzbica 2022-09-1910023.9
Wierzbica 2022-09-1810017.4
Wierzbica 2022-09-1710008.3
Wierzbica 2022-09-169998.9
Wierzbica 2022-09-159993.5
Wierzbica 2022-09-149982.1
Wierzbica 2022-09-139969.6
Wierzbica 2022-09-129967.7
Wierzbica 2022-09-119965.7
Wierzbica 2022-09-109964.6
Wierzbica 2022-09-099959
Wierzbica 2022-09-089943.1
Wierzbica 2022-09-079925.4
Wierzbica 2022-09-069907.4
Wierzbica 2022-09-059889.4
Wierzbica 2022-09-049879.5
Wierzbica 2022-09-039865.1
Wierzbica 2022-09-029847.4
Wierzbica 2022-08-319816.1
Wierzbica 2022-08-309805.6
Wierzbica 2022-08-299794.8
Wierzbica 2022-08-289778.7
Wierzbica 2022-08-279761.9
Wierzbica 2022-08-269745
Wierzbica 2022-08-259727.2
Wierzbica 2022-08-249714.4
Wierzbica 2022-08-239700.1
Wierzbica 2022-08-229688.9
Wierzbica 2022-08-219675.7
Wierzbica 2022-08-209662.1
Wierzbica 2022-08-199645.3
Wierzbica 2022-08-189628.4
Wierzbica 2022-08-179615.5
Wierzbica 2022-08-169606.2
Wierzbica 2022-08-149583.9
Wierzbica 2022-08-139576.9
Wierzbica 2022-08-129568.4
Wierzbica 2022-08-119554.1
Wierzbica 2022-08-109538.5
Wierzbica 2022-08-099522
Wierzbica 2022-08-089506.3
Wierzbica 2022-08-079485.3
Wierzbica 2022-08-069469.7
Wierzbica 2022-08-059450.1
Wierzbica 2022-08-049430.3
Wierzbica 2022-08-039413.5
Wierzbica 2022-08-029399.2
Wierzbica 2022-08-019384.2
Wierzbica 2022-07-319378.6
Wierzbica 2022-07-309370.9
Wierzbica 2022-07-299352.2
Wierzbica 2022-07-289335.1
Wierzbica 2022-07-279321.2
Wierzbica 2022-07-269306.9
Wierzbica 2022-07-259286.3
Wierzbica 2022-07-249267.4
Wierzbica 2022-07-239248
Wierzbica 2022-07-229228.6
Wierzbica 2022-07-219208.3
Wierzbica 2022-07-209187.6
Wierzbica 2022-07-199175.5
Wierzbica 2022-07-189156.1
Wierzbica 2022-07-179139
Wierzbica 2022-07-169124.6
Wierzbica 2022-07-159106.9
Wierzbica 2022-07-149086.9
Wierzbica 2022-07-139069.9
Wierzbica 2022-07-129061.5
Wierzbica 2022-07-119048
Wierzbica 2022-07-109038.8
Wierzbica 2022-07-099023
Wierzbica 2022-07-089010.2
Wierzbica 2022-07-078996.1
Wierzbica 2022-07-068983.4
Wierzbica 2022-07-058978.6
Wierzbica 2022-07-048960.5
Wierzbica 2022-07-038951.8
Wierzbica 2022-07-028945
Wierzbica 2022-07-018925
Wierzbica 2022-06-308906.7
Wierzbica 2022-06-298887.4
Wierzbica 2022-06-288440.7
Wierzbica 2022-06-278440.7
Wierzbica 2022-06-268440.7
Wierzbica 2022-06-258440.7
Wierzbica 2022-06-248440.7
Wierzbica 2022-06-238440.7
Wierzbica 2022-06-228440.7
Wierzbica 2022-06-218440.7
Wierzbica 2022-06-208440.7
Wierzbica 2022-06-198440.7
Wierzbica 2022-06-188440.7
Wierzbica 2022-06-178440.7
Wierzbica 2022-06-168440.7
Wierzbica 2022-06-158440.7
Wierzbica 2022-06-148440.7
Wierzbica 2022-06-138440.7
Wierzbica 2022-06-128440.7
Wierzbica 2022-06-118440.7
Wierzbica 2022-06-108440.7
Wierzbica 2022-06-098440.7
Wierzbica 2022-06-088440.7
Wierzbica 2022-06-078440.7
Wierzbica 2022-06-068440.7
Wierzbica 2022-06-058440.7
Wierzbica 2022-06-048440.7
Wierzbica 2022-06-038418.1
Wierzbica 2022-06-028405.8
Wierzbica 2022-06-018391.6
Wierzbica 2022-05-318369.1
Wierzbica 2022-05-308359.1
Wierzbica 2022-05-298343
Wierzbica 2022-05-288325.4
Wierzbica 2022-05-278319.4
Wierzbica 2022-05-268303.3
Wierzbica 2022-05-258294.8
Wierzbica 2022-05-248278
Wierzbica 2022-05-238260.9
Wierzbica 2022-05-228252.1
Wierzbica 2022-05-218239.4
Wierzbica 2022-05-208222.5
Wierzbica 2022-05-198199.9
Wierzbica 2022-05-188176.6
Wierzbica 2022-05-178156.9
Wierzbica 2022-05-168136.3
Wierzbica 2022-05-158115.4
Wierzbica 2022-05-148101.6
Wierzbica 2022-05-138085.4
Wierzbica 2022-05-128068.7
Wierzbica 2022-05-118050.9
Wierzbica 2022-05-108029
Wierzbica 2022-05-098007.9
Wierzbica 2022-05-087993.2
Wierzbica 2022-05-077973.3
Wierzbica 2022-05-067961.3
Wierzbica 2022-05-057941.9
Wierzbica 2022-05-047924.2
Wierzbica 2022-05-037906.7
Wierzbica 2022-05-027890.1
Wierzbica 2022-05-017871.7
Wierzbica 2022-04-307853.5
Wierzbica 2022-04-297840.1
Wierzbica 2022-04-287822.3
Wierzbica 2022-04-277808
Wierzbica 2022-04-267802
Wierzbica 2022-04-257790.4
Wierzbica 2022-04-247776.6
Wierzbica 2022-04-237769.1
Wierzbica 2022-04-227763.1
Wierzbica 2022-04-217761.1
Wierzbica 2022-04-207757.8
Wierzbica 2022-04-197748.7
Wierzbica 2022-04-187736.6
Wierzbica 2022-04-177724.1
Wierzbica 2022-04-167713.3
Wierzbica 2022-04-157708.1
Wierzbica 2022-04-147688.8
Wierzbica 2022-04-137669.3
Wierzbica 2022-04-127653.2
Wierzbica 2022-04-117641.8
Wierzbica 2022-04-107626.6
Wierzbica 2022-04-097622.9
Wierzbica 2022-04-087610.4
Wierzbica 2022-04-077595.5
Wierzbica 2022-04-067589.7
Wierzbica 2022-04-057583.7
Wierzbica 2022-04-047573.8
Wierzbica 2022-04-037570.4
Wierzbica 2022-04-027570.4
Wierzbica 2022-04-017570.4
Wierzbica 2022-03-317568.9
Wierzbica 2022-03-307559.3
Wierzbica 2022-03-297549.1
Wierzbica 2022-03-287531.4
Wierzbica 2022-03-277514.6
Wierzbica 2022-03-267506.1
Wierzbica 2022-03-257489.1
Wierzbica 2022-03-247471.6
Wierzbica 2022-03-237454.3
Wierzbica 2022-03-227437.1
Wierzbica 2022-03-217420
Wierzbica 2022-03-207402.6
Wierzbica 2022-03-197385.6
Wierzbica 2022-03-187367.8
Wierzbica 2022-03-177350.5
Wierzbica 2022-03-167345
Wierzbica 2022-03-157331.4
Wierzbica 2022-03-147314.7
Wierzbica 2022-03-137299
Wierzbica 2022-03-127284.3
Wierzbica 2022-03-117267.1
Wierzbica 2022-03-107256
Wierzbica 2022-03-097255.6
Wierzbica 2022-03-087253.1
Wierzbica 2022-03-077249.2
Wierzbica 2022-03-067247.3
Wierzbica 2022-03-057245.3
Wierzbica 2022-03-047241.8
Wierzbica 2022-03-037231.1
Wierzbica 2022-03-027224.8
Wierzbica 2022-03-017210.7
Wierzbica 2022-02-287201.4
Wierzbica 2022-02-277195.4
Wierzbica 2022-02-267183.6
Wierzbica 2022-02-257180.4
Wierzbica 2022-02-247166.2
Wierzbica 2022-02-237162.5
Wierzbica 2022-02-227157.7
Wierzbica 2022-02-217156.6
Wierzbica 2022-02-207154.1
Wierzbica 2022-02-197148.8
Wierzbica 2022-02-187141
Wierzbica 2022-02-177138.6
Wierzbica 2022-02-167130.3
Wierzbica 2022-02-157119.8
Wierzbica 2022-02-147107.8
Wierzbica 2022-02-137095.7
Wierzbica 2022-02-127087.1
Wierzbica 2022-02-117085.8
Wierzbica 2022-02-107083.5
Wierzbica 2022-02-097078.6
Wierzbica 2022-02-087076
Wierzbica 2022-02-077074.6
Wierzbica 2022-02-067071.9
Wierzbica 2022-02-057069.6
Wierzbica 2022-02-047067
Wierzbica 2022-02-037064.5
Wierzbica 2022-02-027063
Wierzbica 2022-02-017058.5
Wierzbica 2022-01-317055.3
Wierzbica 2022-01-307054.2
Wierzbica 2022-01-297047.2
Wierzbica 2022-01-287046.6
Wierzbica 2022-01-277046
Wierzbica 2022-01-267044.3
Wierzbica 2022-01-257043.7
Wierzbica 2022-01-247036.1
Wierzbica 2022-01-237033.8
Wierzbica 2022-01-227033.8
Wierzbica 2022-01-217033.8
Wierzbica 2022-01-207031.8
Wierzbica 2022-01-197031.2
Wierzbica 2022-01-187028.4
Wierzbica 2022-01-177028.4
Wierzbica 2022-01-167026.6
Wierzbica 2022-01-157023.1
Wierzbica 2022-01-147023
Wierzbica 2022-01-137022.8
Wierzbica 2022-01-127020.4
Wierzbica 2022-01-117019.2
Wierzbica 2022-01-107019.1
Wierzbica 2022-01-097015
Wierzbica 2022-01-087008.7
Wierzbica 2022-01-077004.6
Wierzbica 2022-01-067003.8
Wierzbica 2022-01-057003.5
Wierzbica 2022-01-047002.4
Wierzbica 2022-01-037002.1
Wierzbica 2022-01-027001
Wierzbica 2022-01-017000.3
Wierzbica 2021-12-317000.2
Wierzbica 2021-12-306999.1
Wierzbica 2021-12-296998.3
Wierzbica 2021-12-286995.6
Wierzbica 2021-12-276989
Wierzbica 2021-12-266982.2
Wierzbica 2021-12-256976.7
Wierzbica 2021-12-246976.4
Wierzbica 2021-12-236976.1
Wierzbica 2021-12-226975
Wierzbica 2021-12-216970.3
Wierzbica 2021-12-206969.5
Wierzbica 2021-12-196969.3
Wierzbica 2021-12-186968.9
Wierzbica 2021-12-176968.7
Wierzbica 2021-12-166968.6
Wierzbica 2021-12-156968.2
Wierzbica 2021-12-146967.5
Wierzbica 2021-12-136967.2
Wierzbica 2021-12-126967
Wierzbica 2021-12-116966.3
Wierzbica 2021-12-106966.3
Wierzbica 2021-12-096962.4
Wierzbica 2021-12-086962.4
Wierzbica 2021-12-076962.4
Wierzbica 2021-12-066962.4
Wierzbica 2021-12-056962.4
Wierzbica 2021-12-046962.1
Wierzbica 2021-12-036957.1
Wierzbica 2021-12-026954.1
Wierzbica 2021-12-016950.7
Wierzbica 2021-11-306948.8
Wierzbica 2021-11-296948.8
Wierzbica 2021-11-286947.7
Wierzbica 2021-11-276947.2
Wierzbica 2021-11-266947
Wierzbica 2021-11-256939.4
Wierzbica 2021-11-246938.2
Wierzbica 2021-11-236936.5
Wierzbica 2021-11-226935.5
Wierzbica 2021-11-216934.8
Wierzbica 2021-11-206929.9
Wierzbica 2021-11-196929.8
Wierzbica 2021-11-186928.4
Wierzbica 2021-11-176927.5
Wierzbica 2021-11-166920.1
Wierzbica 2021-11-156919.4
Wierzbica 2021-11-146917.4
Wierzbica 2021-11-136910.5
Wierzbica 2021-11-126909.7
Wierzbica 2021-11-116901.3
Wierzbica 2021-11-106891.8
Wierzbica 2021-11-096886.6
Wierzbica 2021-11-086884.1
Wierzbica 2021-11-076880.6
Wierzbica 2021-11-066872.4
Wierzbica 2021-11-056863.1
Wierzbica 2021-11-046860.9
Wierzbica 2021-11-036852.2
Wierzbica 2021-11-026846
Wierzbica 2021-11-016835.1
Wierzbica 2021-10-316824.4
Wierzbica 2021-10-306813.6
Wierzbica 2021-10-296802.3
Wierzbica 2021-10-286795.1
Wierzbica 2021-10-276785.6
Wierzbica 2021-10-266777
Wierzbica 2021-10-256764.7
Wierzbica 2021-10-246759
Wierzbica 2021-10-236755
Wierzbica 2021-10-226743.7
Wierzbica 2021-10-216737.4
Wierzbica 2021-10-206731.1
Wierzbica 2021-10-196725.1
Wierzbica 2021-10-186721.3
Wierzbica 2021-10-176719.4
Wierzbica 2021-10-166715.7
Wierzbica 2021-10-156707.1
Wierzbica 2021-10-146699.1
Wierzbica 2021-10-136693.8
Wierzbica 2021-10-126689.8
Wierzbica 2021-10-116679.9
Wierzbica 2021-10-106665.7
Wierzbica 2021-10-096651.3
Wierzbica 2021-10-086636.8
Wierzbica 2021-10-076622.5
Wierzbica 2021-10-066613.3
Wierzbica 2021-10-056605.8
Wierzbica 2021-10-046592.1
Wierzbica 2021-10-036577.8
Wierzbica 2021-10-026565
Wierzbica 2021-10-016553.8
Wierzbica 2021-09-306552.9
Wierzbica 2021-09-296541.2
Wierzbica 2021-09-286526.6
Wierzbica 2021-09-276510.9
Wierzbica 2021-09-266503.7
Wierzbica 2021-09-256499.5
Wierzbica 2021-09-246493.4
Wierzbica 2021-09-236488.6
Wierzbica 2021-09-226475.8
Wierzbica 2021-09-216467.1
Wierzbica 2021-09-206463.7
Wierzbica 2021-09-196463.2
Wierzbica 2021-09-186461.4
Wierzbica 2021-09-176459.5
Wierzbica 2021-09-166453.9
Wierzbica 2021-09-156437.6
Wierzbica 2021-09-146426.6
Wierzbica 2021-09-136416.9
Wierzbica 2021-09-126402.6
Wierzbica 2021-09-116386.7
Wierzbica 2021-09-106369.6
Wierzbica 2021-09-096352.5
Wierzbica 2021-09-086336.6
Wierzbica 2021-09-076319.9
Wierzbica 2021-09-066301.7
Wierzbica 2021-09-056285.1
Wierzbica 2021-09-046266.4
Wierzbica 2021-09-036248.8
Wierzbica 2021-09-026238.3
Wierzbica 2021-09-016232.2
Wierzbica 2021-08-316226.9
Wierzbica 2021-08-306223.9
Wierzbica 2021-08-296219.2
Wierzbica 2021-08-286204.6
Wierzbica 2021-08-276196.8
Wierzbica 2021-08-266193
Wierzbica 2021-08-256175.1
Wierzbica 2021-08-246173.8
Wierzbica 2021-08-236172.1
Wierzbica 2021-08-226157.2
Wierzbica 2021-08-216142.1
Wierzbica 2021-08-206129.4
Wierzbica 2021-08-196114.8
Wierzbica 2021-08-186102.9
Wierzbica 2021-08-170
Wierzbica 2021-08-166084.2
Wierzbica 2021-08-156065.9
Wierzbica 2021-08-146049.2
Wierzbica 2021-08-136030.5
Wierzbica 2021-08-126010.7
Wierzbica 2021-08-110
Wierzbica 2021-08-105980.4
Wierzbica 2021-08-095961.8
Wierzbica 2021-08-085950.8
Wierzbica 2021-08-075933.4
Wierzbica 2021-08-065930.1
Wierzbica 2021-08-055927.6
Wierzbica 2021-08-045916.3
Wierzbica 2021-08-035901.9
Wierzbica 2021-08-025892.7
Wierzbica 2021-08-015881.7
Wierzbica 2021-07-315871.5
Wierzbica 2021-07-305852.6
Wierzbica 2021-07-295735.4
Wierzbica 2021-07-285735.4
Wierzbica 2021-07-275735.4
Wierzbica 2021-07-265735.4
Wierzbica 2021-07-255735.4
Wierzbica 2021-07-245735.4
Wierzbica 2021-07-235734.2
Wierzbica 2021-07-225714.9
Wierzbica 2021-07-215697.7
Wierzbica 2021-07-205679.7
Wierzbica 2021-07-195662.1
Wierzbica 2021-07-185644.7
Wierzbica 2021-07-175629.6
Wierzbica 2021-07-165610
Wierzbica 2021-07-155593.1
Wierzbica 2021-07-145574.6
Wierzbica 2021-07-135556.4
Wierzbica 2021-07-125538.8
Wierzbica 2021-07-115520.2
Wierzbica 2021-07-100
Wierzbica 2021-07-095482
Wierzbica 2021-07-085461.5
Wierzbica 2021-07-075441.4
Wierzbica 2021-07-065421.9
Wierzbica 2021-07-055403
Wierzbica 2021-07-045397.3
Wierzbica 2021-07-035393.9
Wierzbica 2021-07-025376.1
Wierzbica 2021-07-015370.7
Wierzbica 2021-06-305353.2
Wierzbica 2021-06-295332.1
Wierzbica 2021-06-285311.1
Wierzbica 2021-06-275291.3
Wierzbica 2021-06-265285.1
Wierzbica 2021-06-255277.5
Wierzbica 2021-06-245259.2
Wierzbica 2021-06-235244.5
Wierzbica 2021-06-225223.9
Wierzbica 2021-06-215202
Wierzbica 2021-06-205180.9
Wierzbica 2021-06-195159.7
Wierzbica 2021-06-185138.4
Wierzbica 2021-06-175115.6
Wierzbica 2021-06-165096.8
Wierzbica 2021-06-155075.8
Wierzbica 2021-06-145051.9
Wierzbica 2021-06-135042.9
Wierzbica 2021-06-125028.4
Wierzbica 2021-06-115009.8
Wierzbica 2021-06-104992.4
Wierzbica 2021-06-094971.1
Wierzbica 2021-06-084949.4
Wierzbica 2021-06-074928
Wierzbica 2021-06-064909
Wierzbica 2021-06-054896.8
Wierzbica 2021-06-044878.1
Wierzbica 2021-06-034858.4
Wierzbica 2021-06-024840.3
Wierzbica 2021-06-014824.1
Wierzbica 2021-05-314802.8
Wierzbica 2021-05-304792.3
Wierzbica 2021-05-294782.6
Wierzbica 2021-05-284768.3
Wierzbica 2021-05-274748.4
Wierzbica 2021-05-264724.7
Wierzbica 2021-05-254717.6
Wierzbica 2021-05-244699.7
Wierzbica 2021-05-234683.2
Wierzbica 2021-05-224674.5
Wierzbica 2021-05-214656.7
Wierzbica 2021-05-204640.6
Wierzbica 2021-05-194632.5
Wierzbica 2021-05-184623.4
Wierzbica 2021-05-174605.9
Wierzbica 2021-05-164592.9
Wierzbica 2021-05-154576.8
Wierzbica 2021-05-144565.6
Wierzbica 2021-05-134549.4
Wierzbica 2021-05-124526.9
Wierzbica 2021-05-114504.4
Wierzbica 2021-05-104481.5
Wierzbica 2021-05-094458.8
Wierzbica 2021-05-084446.4
Wierzbica 2021-05-074437.4
Wierzbica 2021-05-064420.6
Wierzbica 2021-05-054406.5
Wierzbica 2021-05-044385.9
Wierzbica 2021-05-034374.4
Wierzbica 2021-05-024368.2
Wierzbica 2021-05-014280.9
Wierzbica 2021-04-304280.9
Wierzbica 2021-04-294280.9
Wierzbica 2021-04-284280.9
Wierzbica 2021-04-274280.9
Wierzbica 2021-04-264280.9
Wierzbica 2021-04-254268.9
Wierzbica 2021-04-244252.2
Wierzbica 2021-04-234235.2
Wierzbica 2021-04-224225.4
Wierzbica 2021-04-214213.1
Wierzbica 2021-04-204198.2
Wierzbica 2021-04-194185.9
Wierzbica 2021-04-184176.2
Wierzbica 2021-04-174171.4
Wierzbica 2021-04-164170.2
Wierzbica 2021-04-154168.4
Wierzbica 2021-04-144168.4
Wierzbica 2021-03-093807
Wierzbica 2021-03-083797.4
Wierzbica 2021-03-073795.7
Wierzbica 2021-03-063786.8
Wierzbica 2021-03-053778
Wierzbica 2021-03-043668.4
Wierzbica 2021-03-033668.4
Wierzbica 2021-03-023668.4
Wierzbica 2021-03-013668.4
Wierzbica 2021-02-283668.4
Wierzbica 2021-02-273668.4
Wierzbica 2021-02-263668.4
Wierzbica 2021-02-253668.4
Wierzbica 2021-02-243668.4
Wierzbica 2021-02-233668.4
Wierzbica 2021-02-223668.4
Wierzbica 2021-02-213668.4
Wierzbica 2021-02-203668.4
Wierzbica 2021-02-193664.7
Wierzbica 2021-02-183663.2
Wierzbica 2021-02-173662.3
Wierzbica 2021-02-163656.7
Wierzbica 2021-02-153656.7
Wierzbica 2021-02-143656.7
Wierzbica 2021-02-133654
Wierzbica 2021-02-123648.9
Wierzbica 2021-02-113648.4
Wierzbica 2021-02-103645
Wierzbica 2021-02-093641.2
Wierzbica 2021-02-083640
Wierzbica 2021-02-073637.7
Wierzbica 2021-02-063630.7
Wierzbica 2021-02-053621.6
Wierzbica 2021-02-043621.3
Wierzbica 2021-02-033621.3
Wierzbica 2021-02-023621.3
Wierzbica 2021-02-013621.3
Wierzbica 2021-01-313621.3
Wierzbica 2021-01-303621.3
Wierzbica 2021-01-293621.3
Wierzbica 2021-01-283621.3
Wierzbica 2021-01-273621.3
Wierzbica 2021-01-263621.3
Wierzbica 2021-01-253621.3
Wierzbica 2021-01-243619.8
Wierzbica 2021-01-233617.9
Wierzbica 2021-01-223612.9
Wierzbica 2021-01-213609.9
Wierzbica 2021-01-203609.9
Wierzbica 2021-01-193609.9
Wierzbica 2021-01-183609.3
Wierzbica 2021-01-173609.3
Wierzbica 2021-01-163608.9
Wierzbica 2021-01-153606.2
Wierzbica 2021-01-143605.8
Wierzbica 2021-01-133605.8
Wierzbica 2021-01-123598.4
Wierzbica 2021-01-113594.8
Wierzbica 2021-01-103594.3
Wierzbica 2021-01-093593.8
Wierzbica 2021-01-083592.2
Wierzbica 2021-01-073592
Wierzbica 2021-01-063589.8
Wierzbica 2021-01-053589.5
Wierzbica 2021-01-043586.3
Wierzbica 2021-01-033583.5
Wierzbica 2021-01-023582
Wierzbica 2021-01-013581.7
Wierzbica 2020-12-313581.4
Wierzbica 2020-12-303581.1
Wierzbica 2020-12-293577.3
Wierzbica 2020-12-283574.9
Wierzbica 2020-12-273569.4
Wierzbica 2020-12-263568
Wierzbica 2020-12-253567
Wierzbica 2020-12-243566.7
Wierzbica 2020-12-233566
Wierzbica 2020-12-223564.9
Wierzbica 2020-12-213564.4
Wierzbica 2020-12-203563.6
Wierzbica 2020-12-193562.6
Wierzbica 2020-12-183562.1
Wierzbica 2020-12-173561.5
Wierzbica 2020-12-163560.3
Wierzbica 2020-12-153559.6
Wierzbica 2020-12-143559.4
Wierzbica 2020-12-133559.4
Wierzbica 2020-12-123559
Wierzbica 2020-12-113558.6
Wierzbica 2020-12-103558.6
Wierzbica 2020-12-093558.4
Wierzbica 2020-12-083558.2
Wierzbica 2020-12-073552.8
Wierzbica 2020-12-063552
Wierzbica 2020-12-053546.2
Wierzbica 2020-12-043545
Wierzbica 2020-12-033540.8
Wierzbica 2020-12-023534.4
Wierzbica 2020-12-013533.5
Wierzbica 2020-11-303532.9
Wierzbica 2020-11-293532.9
Wierzbica 2020-11-283532.5
Wierzbica 2020-11-273532.3
Wierzbica 2020-11-263531.6
Wierzbica 2020-11-253524.4
Wierzbica 2020-11-243522.6
Wierzbica 2020-11-233522.1
Wierzbica 2020-11-223518.7
Wierzbica 2020-11-213518.4
Wierzbica 2020-11-203514.5
Wierzbica 2020-11-193508.6
Wierzbica 2020-11-183506.7
Wierzbica 2020-11-173488.6
Wierzbica 2020-11-163488.6
Wierzbica 2020-11-153488.6
Wierzbica 2020-11-143488.6
Wierzbica 2020-11-133488.6
Wierzbica 2020-11-123488.6
Wierzbica 2020-11-113488.5
Wierzbica 2020-11-103487.5
Wierzbica 2020-11-093487.1
Wierzbica 2020-11-083478.2
Wierzbica 2020-11-073477.4
Wierzbica 2020-11-063476.7
Wierzbica 2020-11-053468.4
Wierzbica 2020-11-043468
Wierzbica 2020-11-033466.2
Wierzbica 2020-11-023464
Wierzbica 2020-11-013459.8
Wierzbica 2020-10-313452.7
Wierzbica 2020-10-293437.8
Wierzbica 2020-10-283437.8
Wierzbica 2020-10-273429.9
Wierzbica 2020-10-263423.8
Wierzbica 2020-10-253420.7
Wierzbica 2020-10-243418.4
Wierzbica 2020-10-233415.5
Wierzbica 2020-10-223410.2
Wierzbica 2020-10-213406
Wierzbica 2020-10-203395.6
Wierzbica 2020-10-193388.7
Wierzbica 2020-10-183383.8
Wierzbica 2020-10-173383.4
Wierzbica 2020-10-163382.1
Wierzbica 2020-10-153380.5
Wierzbica 2020-10-143378.2
Wierzbica 2020-10-133377.5
Wierzbica 2020-10-123376.8
Wierzbica 2020-10-113375.9
Wierzbica 2020-10-103367.6
Wierzbica 2020-10-093356.2
Wierzbica 2020-10-083353.1
Wierzbica 2020-10-073347.2
Wierzbica 2020-10-063334.5
Wierzbica 2020-10-053326.5
Wierzbica 2020-10-043315.5
Wierzbica 2020-10-033303.8
Wierzbica 2020-10-023300.8
Wierzbica 2020-10-013299.6
Wierzbica 2020-09-303299
Wierzbica 2020-09-293296.6
Wierzbica 2020-09-283283.7
Wierzbica 2020-09-273282.2
Wierzbica 2020-09-263278.7
Wierzbica 2020-09-253266.3
Wierzbica 2020-09-243253.3
Wierzbica 2020-09-233238.7
Wierzbica 2020-09-223223.7
Wierzbica 2020-09-213208.4
Wierzbica 2020-09-203196
Wierzbica 2020-09-193180.4
Wierzbica 2020-09-183164
Wierzbica 2020-09-173158.3
Wierzbica 2020-09-163143.9
Wierzbica 2020-09-153128.1
Wierzbica 2020-09-143112.4
Wierzbica 2020-09-133097.9
Wierzbica 2020-09-123019.3
Wierzbica 2020-09-113019.3
Wierzbica 2020-09-103019.3
Wierzbica 2020-09-093019.3
Wierzbica 2020-09-083019.3
Wierzbica 2020-09-073019.3
Wierzbica 2020-09-063019.3
Wierzbica 2020-09-053004.7
Wierzbica 2020-09-042987.9
Wierzbica 2020-09-032969.9
Wierzbica 2020-09-022964.8
Wierzbica 2020-09-012963.2
Wierzbica 2020-08-312946.8
Wierzbica 2020-08-302930.4
Wierzbica 2020-08-292917.9
Wierzbica 2020-08-282905.7
Wierzbica 2020-08-272900.3
Wierzbica 2020-08-262789.4
Wierzbica 2020-08-252789.4
Wierzbica 2020-08-242789.4
Wierzbica 2020-08-232789.4
Wierzbica 2020-08-222789.4
Wierzbica 2020-08-212789.4
Wierzbica 2020-08-202789.4
Wierzbica 2020-08-192789.4
Wierzbica 2020-08-182779
Wierzbica 2020-08-172764.8
Wierzbica 2020-08-162745.6
Wierzbica 2020-08-152730.7
Wierzbica 2020-08-142714.3
Wierzbica 2020-08-132694.8
Wierzbica 2020-08-122674.8
Wierzbica 2020-08-112657.5
Wierzbica 2020-08-102624.3
Wierzbica 2020-08-092624.3
Wierzbica 2020-08-082607.6
Wierzbica 2020-08-072591.5
Wierzbica 2020-08-062572.6
Wierzbica 2020-08-052566.5
Wierzbica 2020-08-042558.6
Wierzbica 2020-08-032540.5
Wierzbica 2020-08-022522.1
Wierzbica 2020-08-012510.8
Wierzbica 2020-07-312490.6
Wierzbica 2020-07-302471.8
Wierzbica 2020-07-292454.1
Wierzbica 2020-07-282434.2
Wierzbica 2020-07-272424.6
Wierzbica 2020-07-262405
Wierzbica 2020-07-252385.4
Wierzbica 2020-07-242366
Wierzbica 2020-07-232350.9
Wierzbica 2020-07-222333
Wierzbica 2020-07-212315.5
Wierzbica 2020-07-202294.9
Wierzbica 2020-07-192283.2
Wierzbica 2020-07-182265.4
Wierzbica 2020-07-172253.1
Wierzbica 2020-07-162240.9
Wierzbica 2020-07-152219.8
Wierzbica 2020-07-142201.4
Wierzbica 2020-07-132188.6
Wierzbica 2020-07-122172.2
Wierzbica 2020-07-112169.4
Wierzbica 2020-07-102148.9
Wierzbica 2020-07-092132.8
Wierzbica 2020-07-082122.3
Wierzbica 2020-07-072106.9
Wierzbica 2020-07-062091
Wierzbica 2020-07-052069.3
Wierzbica 2020-07-042048.6
Wierzbica 2020-07-032040.4
Wierzbica 2020-07-022033.9
Wierzbica 2020-07-012012.8
Wierzbica 2020-06-301994
Wierzbica 2020-06-291976.4
Wierzbica 2020-06-281955.6
Wierzbica 2020-06-271936.7
Wierzbica 2020-06-261918.9
Wierzbica 2020-06-251916.7
Wierzbica 2020-06-251911.7
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.