Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wodna

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wodna 2035-02-2010279.5
Wodna 2035-02-1910275.3
Wodna 2035-02-1810271
Wodna 2035-02-1710270.1
Wodna 2035-02-1610259.2
Wodna 2035-02-1510257.3
Wodna 2024-02-1410251.3
Wodna 2024-02-1310250.4
Wodna 2024-02-1210248.7
Wodna 2024-02-1110246.3
Wodna 2024-02-1010243.8
Wodna 2024-02-0910243.7
Wodna 2024-02-0810241.9
Wodna 2024-02-0710241.7
Wodna 2024-02-0610240.3
Wodna 2024-02-0510239.1
Wodna 2024-02-0410235.3
Wodna 2024-02-0310234.9
Wodna 2024-02-0210230.1
Wodna 2024-02-0110229.3
Wodna 2024-01-3110228.4
Wodna 2024-01-3010218.4
Wodna 2024-01-2910209.1
Wodna 2024-01-2810207.5
Wodna 2024-01-2710206.8
Wodna 2024-01-2610205.9
Wodna 2024-01-2510205.5
Wodna 2024-01-2410205.3
Wodna 2024-01-2310203.9
Wodna 2024-01-2210199.7
Wodna 2024-01-2110192.6
Wodna 2024-01-2010189.2
Wodna 2024-01-1910189.1
Wodna 2024-01-1810188.8
Wodna 2024-01-1710181.6
Wodna 2024-01-1610175.1
Wodna 2024-01-1510173.7
Wodna 2024-01-1410172.9
Wodna 2024-01-1310172.6
Wodna 2024-01-1210170.8
Wodna 2024-01-1110170.1
Wodna 2024-01-1010162
Wodna 2024-01-0910153.6
Wodna 2024-01-0810149.8
Wodna 2024-01-0710149
Wodna 2024-01-0610148.9
Wodna 2024-01-0510147.7
Wodna 2024-01-0410147.3
Wodna 2024-01-0310147.1
Wodna 2024-01-0210146.2
Wodna 2024-01-0110146.2
Wodna 2023-12-3110142.8
Wodna 2023-12-3010141.2
Wodna 2023-12-2910139.6
Wodna 2023-12-2810133.5
Wodna 2023-12-2710131.3
Wodna 2023-12-2610131.2
Wodna 2023-12-2510130.7
Wodna 2023-12-2410129.7
Wodna 2023-12-2310129.1
Wodna 2023-12-2210126.1
Wodna 2023-12-2110125.8
Wodna 2023-12-2010125.8
Wodna 2023-12-1910123.5
Wodna 2023-12-1810123.3
Wodna 2023-12-1710123.3
Wodna 2023-12-1610123.2
Wodna 2023-12-1510121.6
Wodna 2023-12-1410121.4
Wodna 2023-12-1310120.9
Wodna 2023-12-1210120.3
Wodna 2023-12-1110119.3
Wodna 2023-12-1010118.8
Wodna 2023-12-0910118.6
Wodna 2023-12-0810118.5
Wodna 2023-12-0710118.4
Wodna 2023-12-0610118.1
Wodna 2023-12-0510118
Wodna 2023-12-0410118
Wodna 2023-12-0310118
Wodna 2023-12-0210118
Wodna 2023-12-0110116.1
Wodna 2023-11-3010115.4
Wodna 2023-11-2910115.1
Wodna 2023-11-2810114.4
Wodna 2023-11-2710113.1
Wodna 2023-11-2610111.5
Wodna 2023-11-2510109.3
Wodna 2023-11-2410106.9
Wodna 2023-11-2310106.8
Wodna 2023-11-2210105.5
Wodna 2023-11-2110105.3
Wodna 2023-11-2010104.5
Wodna 2023-11-1910104.2
Wodna 2023-11-1810103.9
Wodna 2023-11-1710103.5
Wodna 2023-11-1610096.3
Wodna 2023-11-1510095.9
Wodna 2023-11-1410093.2
Wodna 2023-11-1310092.3
Wodna 2023-11-1210089.7
Wodna 2023-11-1110088.8
Wodna 2023-11-1010087.7
Wodna 2023-11-0910078.7
Wodna 2023-11-0810075.1
Wodna 2023-11-0710065.8
Wodna 2023-11-0610062.3
Wodna 2023-11-0510061.1
Wodna 2023-11-0410052.9
Wodna 2023-11-0310051
Wodna 2023-11-0210041.1
Wodna 2023-11-0110037.2
Wodna 2023-10-3110036.3
Wodna 2023-10-3010028.8
Wodna 2023-10-2910022.4
Wodna 2023-10-2810021.5
Wodna 2023-10-2710019.1
Wodna 2023-10-2610015.5
Wodna 2023-10-2510015.2
Wodna 2023-10-2410007.1
Wodna 2023-10-2310003.5
Wodna 2023-10-2210001.4
Wodna 2023-10-219996.7
Wodna 2023-10-209994.9
Wodna 2023-10-199989
Wodna 2023-10-189979.3
Wodna 2023-10-179968.9
Wodna 2023-10-169967.8
Wodna 2023-10-159961.9
Wodna 2023-10-149950.9
Wodna 2023-10-139944.2
Wodna 2023-10-129937.1
Wodna 2023-10-119930.5
Wodna 2023-10-109920.9
Wodna 2023-10-099919
Wodna 2023-10-089910.4
Wodna 2023-10-079909
Wodna 2023-10-069902.4
Wodna 2023-10-059893.5
Wodna 2023-10-049887.7
Wodna 2023-10-039876.2
Wodna 2023-10-029870.2
Wodna 2023-10-019865.5
Wodna 2023-09-309862.7
Wodna 2023-09-299850.5
Wodna 2023-09-289838.2
Wodna 2023-09-279826
Wodna 2023-09-269818.2
Wodna 2023-09-259811.8
Wodna 2023-09-249809.5
Wodna 2023-09-239805.9
Wodna 2023-09-229794.6
Wodna 2023-09-219781.7
Wodna 2023-09-209772.3
Wodna 2023-09-199771.4
Wodna 2023-09-189759.5
Wodna 2023-09-179747.1
Wodna 2023-09-169733.6
Wodna 2023-09-159720.6
Wodna 2023-09-149718.4
Wodna 2023-09-139706.8
Wodna 2023-09-129696.5
Wodna 2023-09-119683.9
Wodna 2023-09-109671.7
Wodna 2023-09-099660
Wodna 2023-09-089647.5
Wodna 2023-09-079635
Wodna 2023-09-069621.8
Wodna 2023-09-059608.6
Wodna 2023-09-049596.7
Wodna 2023-09-039589.3
Wodna 2023-09-029582.2
Wodna 2023-09-019571.3
Wodna 2023-08-319564.1
Wodna 2023-08-309559.3
Wodna 2023-08-299550.8
Wodna 2023-08-289544.3
Wodna 2023-08-279533.5
Wodna 2023-08-269521.4
Wodna 2023-08-259515.6
Wodna 2023-08-249502.5
Wodna 2023-08-239494.5
Wodna 2023-08-229482.2
Wodna 2023-08-219471.9
Wodna 2023-08-209460.1
Wodna 2023-08-199447.4
Wodna 2023-08-189436.3
Wodna 2023-08-179427
Wodna 2023-08-169416.1
Wodna 2023-08-159402.5
Wodna 2023-08-149389.9
Wodna 2023-08-139375.8
Wodna 2023-08-129362.7
Wodna 2023-08-119349.3
Wodna 2023-08-109344.9
Wodna 2023-08-099333.3
Wodna 2023-08-089322.5
Wodna 2023-08-079312.7
Wodna 2023-08-069300.8
Wodna 2023-08-059297.8
Wodna 2023-08-049291.9
Wodna 2023-08-039288.5
Wodna 2023-08-029278.2
Wodna 2023-08-019269.9
Wodna 2023-07-319258.9
Wodna 2023-07-309250.1
Wodna 2023-07-299239.3
Wodna 2023-07-289235
Wodna 2023-07-279224.7
Wodna 2023-07-269217.6
Wodna 2023-07-259206.4
Wodna 2023-07-249194.6
Wodna 2023-07-239181
Wodna 2023-07-229170.7
Wodna 2023-07-219161.3
Wodna 2023-07-209155.2
Wodna 2023-07-199143.5
Wodna 2023-07-189131
Wodna 2023-07-179125.3
Wodna 2023-07-169111
Wodna 2023-07-159097.6
Wodna 2023-07-149084.4
Wodna 2023-07-139079.9
Wodna 2023-07-129067.4
Wodna 2023-07-119056.1
Wodna 2023-07-109043.1
Wodna 2023-07-099028.8
Wodna 2023-07-089014.5
Wodna 2023-07-079003.3
Wodna 2023-07-068991.5
Wodna 2023-07-048965.7
Wodna 2023-07-038953.6
Wodna 2023-07-028942.4
Wodna 2023-07-018937.7
Wodna 2023-06-308925.1
Wodna 2023-06-288901.3
Wodna 2023-06-278894.5
Wodna 2023-06-268881.8
Wodna 2023-06-258868.9
Wodna 2023-06-248861.9
Wodna 2023-06-238855.1
Wodna 2023-06-228844.4
Wodna 2023-06-218831.3
Wodna 2023-06-208818.3
Wodna 2023-06-198803.9
Wodna 2023-06-188798.3
Wodna 2023-06-178790.7
Wodna 2023-06-168785.4
Wodna 2023-06-158775.8
Wodna 2023-06-148770.5
Wodna 2023-06-138767.9
Wodna 2023-06-128755.5
Wodna 2023-06-118743.3
Wodna 2023-06-108734.9
Wodna 2023-06-098726.8
Wodna 2023-06-088717.8
Wodna 2023-06-078704.7
Wodna 2023-06-068489.1
Wodna 2023-06-058489.1
Wodna 2023-06-048489.1
Wodna 2023-06-038489.1
Wodna 2023-06-028489.1
Wodna 2023-06-018489.1
Wodna 2023-05-318489.1
Wodna 2023-05-308489.1
Wodna 2023-05-298489.1
Wodna 2023-05-288489.1
Wodna 2023-05-278489.1
Wodna 2023-05-268489.1
Wodna 2023-05-258489.1
Wodna 2023-05-248489.1
Wodna 2023-05-238489.1
Wodna 2023-05-228489.1
Wodna 2023-05-218485.4
Wodna 2023-05-208475.5
Wodna 2023-05-198472.9
Wodna 2023-05-188470.8
Wodna 2023-05-178469.3
Wodna 2023-05-168456.8
Wodna 2023-05-158454.9
Wodna 2023-05-148443.9
Wodna 2023-05-138431
Wodna 2023-05-128417.4
Wodna 2023-05-118402.1
Wodna 2023-05-108386.3
Wodna 2023-05-098370.7
Wodna 2023-05-088358.6
Wodna 2023-05-078357.1
Wodna 2023-05-068348.3
Wodna 2023-05-058334.8
Wodna 2023-05-048319.3
Wodna 2023-05-038315.3
Wodna 2023-05-028304.7
Wodna 2023-05-018289.1
Wodna 2023-04-308283.7
Wodna 2023-04-298271.5
Wodna 2023-04-288260.6
Wodna 2023-04-278247.6
Wodna 2023-04-268239.9
Wodna 2023-04-258238.6
Wodna 2023-04-248223.7
Wodna 2023-04-238208.8
Wodna 2023-04-228197.8
Wodna 2023-04-218182.7
Wodna 2023-04-208171.7
Wodna 2023-04-198167.5
Wodna 2023-04-188160.3
Wodna 2023-04-178157.3
Wodna 2023-04-168145.4
Wodna 2023-04-158141.4
Wodna 2023-04-148128.1
Wodna 2023-04-138113.3
Wodna 2023-04-128108.3
Wodna 2023-04-118095.5
Wodna 2023-04-108083.9
Wodna 2023-04-098078.2
Wodna 2023-04-088068.1
Wodna 2023-04-078065.2
Wodna 2023-04-068064.6
Wodna 2023-04-058057.6
Wodna 2023-04-048049.5
Wodna 2023-04-038046.5
Wodna 2023-04-028044.9
Wodna 2023-04-018038
Wodna 2023-03-318031.7
Wodna 2023-03-308024.3
Wodna 2023-03-298009.1
Wodna 2023-03-288003.2
Wodna 2023-03-278002.2
Wodna 2023-03-267995.2
Wodna 2023-03-257991.5
Wodna 2023-03-247985.6
Wodna 2023-03-237980
Wodna 2023-03-227973.2
Wodna 2023-03-217971.9
Wodna 2023-03-207965.8
Wodna 2023-03-197954.2
Wodna 2023-03-187940.1
Wodna 2023-03-177927
Wodna 2023-03-167916.2
Wodna 2023-03-157913.8
Wodna 2023-03-147903.4
Wodna 2023-03-137896.7
Wodna 2023-03-127892.1
Wodna 2023-03-117890.8
Wodna 2023-03-107881.7
Wodna 2023-03-097880.8
Wodna 2023-03-087878
Wodna 2023-03-077873.3
Wodna 2023-03-067869.8
Wodna 2023-03-057862.9
Wodna 2023-03-047862.5
Wodna 2023-03-037858.6
Wodna 2023-03-027856.8
Wodna 2023-03-017844.8
Wodna 2023-02-287834.1
Wodna 2023-02-277829.8
Wodna 2023-02-267829.2
Wodna 2023-02-257825.7
Wodna 2023-02-247825.1
Wodna 2023-02-237815.8
Wodna 2023-02-227812.3
Wodna 2023-02-217809
Wodna 2023-02-207804.3
Wodna 2023-02-197801.5
Wodna 2023-02-187794.7
Wodna 2023-02-177792.7
Wodna 2023-02-167784
Wodna 2023-02-157780.2
Wodna 2023-02-147778.8
Wodna 2023-02-137777.2
Wodna 2023-02-127770.3
Wodna 2023-02-117767.4
Wodna 2023-02-107762.6
Wodna 2023-02-097753.1
Wodna 2023-02-087741.9
Wodna 2023-02-077741.2
Wodna 2023-02-067735
Wodna 2023-02-057732
Wodna 2023-02-047730.4
Wodna 2023-02-037726.7
Wodna 2023-02-027726.2
Wodna 2023-02-017724.8
Wodna 2023-01-317723.6
Wodna 2023-01-307722.9
Wodna 2023-01-297721.5
Wodna 2023-01-287721.1
Wodna 2023-01-277720.3
Wodna 2023-01-267719.7
Wodna 2023-01-257719.6
Wodna 2023-01-247719.1
Wodna 2023-01-237718.5
Wodna 2023-01-227718
Wodna 2023-01-217716.6
Wodna 2023-01-207716.5
Wodna 2023-01-197716.5
Wodna 2023-01-187716.3
Wodna 2023-01-177715.2
Wodna 2023-01-167714.6
Wodna 2023-01-157713.7
Wodna 2023-01-147712.1
Wodna 2023-01-137710.8
Wodna 2023-01-127709.7
Wodna 2023-01-117709.2
Wodna 2023-01-107709.1
Wodna 2023-01-097708.2
Wodna 2023-01-087707
Wodna 2023-01-077705.7
Wodna 2023-01-067705.6
Wodna 2023-01-057704.5
Wodna 2023-01-047699
Wodna 2023-01-037695.9
Wodna 2023-01-027692.2
Wodna 2023-01-017687.2
Wodna 2022-12-317685.6
Wodna 2022-12-307683.8
Wodna 2022-12-297681.3
Wodna 2022-12-287676.8
Wodna 2022-12-277675.7
Wodna 2022-12-267675.1
Wodna 2022-12-257673.3
Wodna 2022-12-247672.9
Wodna 2022-12-237671.7
Wodna 2022-12-227669.5
Wodna 2022-12-217667.5
Wodna 2022-12-207664.7
Wodna 2022-12-197664.7
Wodna 2022-12-187664.7
Wodna 2022-12-177664.7
Wodna 2022-12-167664.7
Wodna 2022-12-157664.7
Wodna 2022-12-147664.7
Wodna 2022-12-137664.7
Wodna 2022-12-127664.7
Wodna 2022-12-117664.7
Wodna 2022-12-107664.7
Wodna 2022-12-097660
Wodna 2022-12-087656.8
Wodna 2022-12-077656.4
Wodna 2022-12-067656
Wodna 2022-12-057654.7
Wodna 2022-12-047654.7
Wodna 2022-12-037654.1
Wodna 2022-12-027654.1
Wodna 2022-12-017654.1
Wodna 2022-11-307654.1
Wodna 2022-11-297653.6
Wodna 2022-11-287651.1
Wodna 2022-11-277650.2
Wodna 2022-11-267649.6
Wodna 2022-11-257649.6
Wodna 2022-11-247649.6
Wodna 2022-11-237648.9
Wodna 2022-11-227648.6
Wodna 2022-11-217644.9
Wodna 2022-11-207643.6
Wodna 2022-11-197642.4
Wodna 2022-11-187642.3
Wodna 2022-11-177642.1
Wodna 2022-11-167641.6
Wodna 2022-11-157639.3
Wodna 2022-11-147639.2
Wodna 2022-11-137638.6
Wodna 2022-11-127637.8
Wodna 2022-11-117634.5
Wodna 2022-11-107634
Wodna 2022-11-097627.3
Wodna 2022-11-087618.2
Wodna 2022-11-077617.3
Wodna 2022-11-067616.1
Wodna 2022-11-057615.6
Wodna 2022-11-047610.6
Wodna 2022-11-037600.8
Wodna 2022-11-027598.7
Wodna 2022-11-017593.2
Wodna 2022-10-317592.4
Wodna 2022-10-307590.8
Wodna 2022-10-297584.4
Wodna 2022-10-287577.5
Wodna 2022-10-277570.3
Wodna 2022-10-267566.7
Wodna 2022-10-257563
Wodna 2022-10-247558.4
Wodna 2022-10-237553.7
Wodna 2022-10-227549.9
Wodna 2022-10-217541.5
Wodna 2022-10-207534.6
Wodna 2022-10-197532.3
Wodna 2022-10-187522.8
Wodna 2022-10-177512.8
Wodna 2022-10-167509.4
Wodna 2022-10-157502.5
Wodna 2022-10-147496.5
Wodna 2022-10-137484.8
Wodna 2022-10-127474.8
Wodna 2022-10-117470
Wodna 2022-10-107457.3
Wodna 2022-10-097453.6
Wodna 2022-10-087442.1
Wodna 2022-10-077429.8
Wodna 2022-10-067421.6
Wodna 2022-10-057415.9
Wodna 2022-10-047412.5
Wodna 2022-10-037411.2
Wodna 2022-10-027407.4
Wodna 2022-10-017403.5
Wodna 2022-09-307402.7
Wodna 2022-09-297400.1
Wodna 2022-09-287393.7
Wodna 2022-09-277390.7
Wodna 2022-09-267387
Wodna 2022-09-257380.2
Wodna 2022-09-247370.4
Wodna 2022-09-237365.6
Wodna 2022-09-227361.9
Wodna 2022-09-217358.5
Wodna 2022-09-207355.1
Wodna 2022-09-197349.7
Wodna 2022-09-187345.7
Wodna 2022-09-177336.9
Wodna 2022-09-167330.1
Wodna 2022-09-157326.9
Wodna 2022-09-147318.2
Wodna 2022-09-137307.8
Wodna 2022-09-127306.6
Wodna 2022-09-117305.1
Wodna 2022-09-107304.4
Wodna 2022-09-097301.1
Wodna 2022-09-087287.8
Wodna 2022-09-077273.5
Wodna 2022-09-067259.1
Wodna 2022-09-057245.1
Wodna 2022-09-047235.7
Wodna 2022-09-037224
Wodna 2022-09-027209.4
Wodna 2022-08-317185.7
Wodna 2022-08-307177.2
Wodna 2022-08-297171.7
Wodna 2022-08-287158.7
Wodna 2022-08-277146.1
Wodna 2022-08-267132.8
Wodna 2022-08-257119.4
Wodna 2022-08-247108.8
Wodna 2022-08-237098.3
Wodna 2022-08-227090.7
Wodna 2022-08-217079.5
Wodna 2022-08-207067.8
Wodna 2022-08-197055
Wodna 2022-08-187043
Wodna 2022-08-177035.1
Wodna 2022-08-167029.3
Wodna 2022-08-147013
Wodna 2022-08-137008.3
Wodna 2022-08-127000.9
Wodna 2022-08-116990
Wodna 2022-08-106979.3
Wodna 2022-08-096967.1
Wodna 2022-08-086955.9
Wodna 2022-08-076941.1
Wodna 2022-08-066930.7
Wodna 2022-08-056916.8
Wodna 2022-08-046902.8
Wodna 2022-08-036891.4
Wodna 2022-08-026881.1
Wodna 2022-08-016870.5
Wodna 2022-07-316867.4
Wodna 2022-07-306862.2
Wodna 2022-07-296848.3
Wodna 2022-07-286839.6
Wodna 2022-07-276819
Wodna 2022-07-266819
Wodna 2022-07-256805
Wodna 2022-07-246793.9
Wodna 2022-07-236780.6
Wodna 2022-07-226767.1
Wodna 2022-07-216753.1
Wodna 2022-07-206739.1
Wodna 2022-07-196732.3
Wodna 2022-07-186718.6
Wodna 2022-07-176705.3
Wodna 2022-07-166699
Wodna 2022-07-156686.3
Wodna 2022-07-146673.5
Wodna 2022-07-136663.8
Wodna 2022-07-126658.3
Wodna 2022-07-116649.9
Wodna 2022-07-106643.4
Wodna 2022-07-096633.2
Wodna 2022-07-086625.3
Wodna 2022-07-076617.1
Wodna 2022-07-066609.4
Wodna 2022-07-056606.2
Wodna 2022-07-046593.1
Wodna 2022-07-036587.7
Wodna 2022-07-026583.1
Wodna 2022-07-016569.1
Wodna 2022-06-306556.2
Wodna 2022-06-296543.4
Wodna 2022-06-286528.8
Wodna 2022-06-276514.5
Wodna 2022-06-266499.7
Wodna 2022-06-256484.6
Wodna 2022-06-246470.1
Wodna 2022-06-236457.6
Wodna 2022-06-226442.5
Wodna 2022-06-216433.1
Wodna 2022-06-206419.2
Wodna 2022-06-196404.9
Wodna 2022-06-186391.7
Wodna 2022-06-176378.1
Wodna 2022-06-166363.9
Wodna 2022-06-156355.2
Wodna 2022-06-146342.6
Wodna 2022-06-136331.1
Wodna 2022-06-126316.9
Wodna 2022-06-116302.2
Wodna 2022-06-106294.3
Wodna 2022-06-096282
Wodna 2022-06-086270.6
Wodna 2022-06-076257.6
Wodna 2022-06-066242.8
Wodna 2022-06-056235.7
Wodna 2022-06-046231.5
Wodna 2022-06-036216.8
Wodna 2022-06-026210.9
Wodna 2022-06-016202.3
Wodna 2022-05-316187.1
Wodna 2022-05-306182.1
Wodna 2022-05-296169.4
Wodna 2022-05-286157.3
Wodna 2022-05-276153
Wodna 2022-05-266141.6
Wodna 2022-05-256135.2
Wodna 2022-05-246121.8
Wodna 2022-05-236112.7
Wodna 2022-05-226107.7
Wodna 2022-05-216099.2
Wodna 2022-05-206088
Wodna 2022-05-196072.2
Wodna 2022-05-186056.4
Wodna 2022-05-176042.1
Wodna 2022-05-166027.3
Wodna 2022-05-156014.2
Wodna 2022-05-146004.2
Wodna 2022-05-135991.8
Wodna 2022-05-125979
Wodna 2022-05-115965.4
Wodna 2022-05-105950
Wodna 2022-05-095934.8
Wodna 2022-05-085922.7
Wodna 2022-05-075910
Wodna 2022-05-065902.4
Wodna 2022-05-055887.5
Wodna 2022-05-045874.1
Wodna 2022-05-035861.3
Wodna 2022-05-025847.7
Wodna 2022-05-015395.7
Wodna 2022-04-305395.7
Wodna 2022-04-295395.7
Wodna 2022-04-285395.7
Wodna 2022-04-275395.7
Wodna 2022-04-265395.7
Wodna 2022-04-255395.7
Wodna 2022-04-245395.7
Wodna 2022-04-235395.7
Wodna 2022-04-225395.7
Wodna 2022-04-215395.7
Wodna 2022-04-205395.7
Wodna 2022-04-195395.7
Wodna 2022-04-185395.7
Wodna 2022-04-175395.7
Wodna 2022-04-165395.7
Wodna 2022-04-155395.7
Wodna 2022-04-145395.7
Wodna 2022-04-135395.7
Wodna 2022-04-125395.7
Wodna 2022-04-115395.7
Wodna 2022-04-105395.7
Wodna 2022-04-095395.7
Wodna 2022-04-085395.7
Wodna 2022-04-075395.7
Wodna 2022-04-065395.7
Wodna 2022-04-055395.7
Wodna 2022-04-045395.7
Wodna 2022-04-035395.7
Wodna 2022-04-025395.7
Wodna 2022-04-015395.7
Wodna 2022-03-315395.7
Wodna 2022-03-305395.7
Wodna 2022-03-295395.7
Wodna 2022-03-285395.7
Wodna 2022-03-275395.7
Wodna 2022-03-265395.7
Wodna 2022-03-255395.7
Wodna 2022-03-245395.7
Wodna 2022-03-235395.7
Wodna 2022-03-225395.7
Wodna 2022-03-215395.7
Wodna 2022-03-205395.7
Wodna 2022-03-195395.7
Wodna 2022-03-185395.7
Wodna 2022-03-175395.7
Wodna 2022-03-165395.7
Wodna 2022-03-155395.7
Wodna 2022-03-145395.7
Wodna 2022-03-135388.4
Wodna 2022-03-125376
Wodna 2022-03-115361.6
Wodna 2022-03-105348.5
Wodna 2022-03-095346.5
Wodna 2022-03-085344.5
Wodna 2022-03-075341.9
Wodna 2022-03-065341.6
Wodna 2022-03-055340.3
Wodna 2022-03-045337.8
Wodna 2022-03-035330.1
Wodna 2022-03-025325.7
Wodna 2022-03-015313.9
Wodna 2022-02-285303.8
Wodna 2022-02-275297.2
Wodna 2022-02-265287
Wodna 2022-02-255284.8
Wodna 2022-02-245272.1
Wodna 2022-02-235269.4
Wodna 2022-02-225265.7
Wodna 2022-02-215265.1
Wodna 2022-02-205263.2
Wodna 2022-02-195256.9
Wodna 2022-02-185251.8
Wodna 2022-02-175250.3
Wodna 2022-02-165244.9
Wodna 2022-02-155235.2
Wodna 2022-02-145223.9
Wodna 2022-02-135212.3
Wodna 2022-02-125203.4
Wodna 2022-02-115202.6
Wodna 2022-02-105201.2
Wodna 2022-02-095197.4
Wodna 2022-02-085195.5
Wodna 2022-02-075188.8
Wodna 2022-02-065188.8
Wodna 2022-02-055188.8
Wodna 2022-02-045188.8
Wodna 2022-02-035186.8
Wodna 2022-02-025185.8
Wodna 2022-02-015182
Wodna 2022-01-315131.3
Wodna 2022-01-305131.3
Wodna 2022-01-295131.3
Wodna 2022-01-285131.3
Wodna 2022-01-275131.3
Wodna 2022-01-265131.3
Wodna 2022-01-255131.3
Wodna 2022-01-245131.3
Wodna 2022-01-235131.3
Wodna 2022-01-225131.3
Wodna 2022-01-215131.3
Wodna 2022-01-205131.3
Wodna 2022-01-195131.3
Wodna 2022-01-185131.3
Wodna 2022-01-175131.3
Wodna 2022-01-165131.3
Wodna 2022-01-155131.3
Wodna 2022-01-145131.3
Wodna 2022-01-135131.3
Wodna 2022-01-125131.3
Wodna 2022-01-115131.3
Wodna 2022-01-105131.3
Wodna 2022-01-095131.3
Wodna 2022-01-085124.5
Wodna 2022-01-075117.6
Wodna 2022-01-065116.8
Wodna 2022-01-055116.7
Wodna 2022-01-045115.9
Wodna 2022-01-035115.6
Wodna 2022-01-025114.8
Wodna 2022-01-015114.3
Wodna 2021-12-315114.1
Wodna 2021-12-310
Wodna 2021-12-310
Wodna 2021-12-305113
Wodna 2021-12-295112.4
Wodna 2021-12-285110.4
Wodna 2021-12-275102.4
Wodna 2021-12-265094.6
Wodna 2021-12-255088.3
Wodna 2021-12-245088.1
Wodna 2021-12-235087.5
Wodna 2021-12-225086.6
Wodna 2021-12-215078.6
Wodna 2021-12-205077.7
Wodna 2021-12-195077.5
Wodna 2021-12-185077.5
Wodna 2021-12-175077
Wodna 2021-12-165077
Wodna 2021-12-155076.7
Wodna 2021-12-145076.6
Wodna 2021-12-135076.5
Wodna 2021-12-125076.4
Wodna 2021-12-115075.9
Wodna 2021-12-105075.5
Wodna 2021-12-095075.5
Wodna 2021-12-085075.5
Wodna 2021-12-075075.5
Wodna 2021-12-065075.5
Wodna 2021-12-055075
Wodna 2021-12-045071.7
Wodna 2021-12-035067.4
Wodna 2021-12-025063.7
Wodna 2021-12-015061
Wodna 2021-11-305059
Wodna 2021-11-295059
Wodna 2021-11-285058.5
Wodna 2021-11-275058.2
Wodna 2021-11-265058.2
Wodna 2021-11-255050
Wodna 2021-11-245049.2
Wodna 2021-11-235047.3
Wodna 2021-11-225046.7
Wodna 2021-11-215046.4
Wodna 2021-11-205042.4
Wodna 2021-11-195042.2
Wodna 2021-11-185040.9
Wodna 2021-11-175040.4
Wodna 2021-11-165033.2
Wodna 2021-11-155033
Wodna 2021-11-145032
Wodna 2021-11-135025.5
Wodna 2021-11-125024.9
Wodna 2021-11-115016.6
Wodna 2021-11-105007
Wodna 2021-11-095002.5
Wodna 2021-11-085000.4
Wodna 2021-11-074997.1
Wodna 2021-11-064988.7
Wodna 2021-11-054979.2
Wodna 2021-11-044977.7
Wodna 2021-11-034970.8
Wodna 2021-11-024964.4
Wodna 2021-11-014953.7
Wodna 2021-10-314943.4
Wodna 2021-10-304932.9
Wodna 2021-10-294922
Wodna 2021-10-284916.8
Wodna 2021-10-274908.3
Wodna 2021-10-264899.8
Wodna 2021-10-254888.2
Wodna 2021-10-244883.9
Wodna 2021-10-234880.8
Wodna 2021-10-224869.8
Wodna 2021-10-214863.2
Wodna 2021-10-204858.8
Wodna 2021-10-194854.7
Wodna 2021-10-184852.5
Wodna 2021-10-174851.3
Wodna 2021-10-164849
Wodna 2021-10-154842.5
Wodna 2021-10-144837.9
Wodna 2021-10-134834.6
Wodna 2021-10-124832.5
Wodna 2021-10-114823.3
Wodna 2021-10-104810.8
Wodna 2021-10-094798.2
Wodna 2021-10-084785.5
Wodna 2021-10-074773.1
Wodna 2021-10-064764.8
Wodna 2021-10-054757.4
Wodna 2021-10-044745.4
Wodna 2021-10-034733.2
Wodna 2021-10-024723.3
Wodna 2021-10-014714.1
Wodna 2021-09-304713.4
Wodna 2021-09-294702.5
Wodna 2021-09-284689.6
Wodna 2021-09-274676.5
Wodna 2021-09-264672.5
Wodna 2021-09-254669.9
Wodna 2021-09-244666.1
Wodna 2021-09-234663
Wodna 2021-09-224653.8
Wodna 2021-09-214647.3
Wodna 2021-09-204645.1
Wodna 2021-09-194645
Wodna 2021-09-184643.8
Wodna 2021-09-174643
Wodna 2021-09-164639
Wodna 2021-09-154625.8
Wodna 2021-09-144615.9
Wodna 2021-09-134610.1
Wodna 2021-09-124599.4
Wodna 2021-09-114586.6
Wodna 2021-09-104572.9
Wodna 2021-09-094559.3
Wodna 2021-09-084547
Wodna 2021-09-074534
Wodna 2021-09-064519.9
Wodna 2021-09-054508.1
Wodna 2021-09-044494.3
Wodna 2021-09-034480.5
Wodna 2021-09-024472.1
Wodna 2021-09-014469.2
Wodna 2021-08-314465.7
Wodna 2021-08-304464
Wodna 2021-08-294461.9
Wodna 2021-08-284451.3
Wodna 2021-08-274445.5
Wodna 2021-08-264442.6
Wodna 2021-08-254429.6
Wodna 2021-08-244429
Wodna 2021-08-234427.9
Wodna 2021-08-224416.8
Wodna 2021-08-214408.7
Wodna 2021-08-204397.8
Wodna 2021-08-194385.8
Wodna 2021-08-184378.9
Wodna 2021-08-174375
Wodna 2021-08-164367.6
Wodna 2021-08-154355
Wodna 2021-08-144341.6
Wodna 2021-08-134329.5
Wodna 2021-08-124315.3
Wodna 2021-08-114304.8
Wodna 2021-08-104296.3
Wodna 2021-08-094284.7
Wodna 2021-08-084278.3
Wodna 2021-08-074265.8
Wodna 2021-08-064264.1
Wodna 2021-08-054262.6
Wodna 2021-08-044255.3
Wodna 2021-08-034245.7
Wodna 2021-08-024240.9
Wodna 2021-08-014232.9
Wodna 2021-07-314224.7
Wodna 2021-07-304212.2
Wodna 2021-07-294200
Wodna 2021-07-284186.7
Wodna 2021-07-274176.2
Wodna 2021-07-264167.5
Wodna 2021-07-254157.1
Wodna 2021-07-244144.9
Wodna 2021-07-234135.8
Wodna 2021-07-224123.9
Wodna 2021-07-214112.5
Wodna 2021-07-204100.8
Wodna 2021-07-194090.8
Wodna 2021-07-184078.6
Wodna 2021-07-174069.4
Wodna 2021-07-164057
Wodna 2021-07-154044.8
Wodna 2021-07-144032.2
Wodna 2021-07-134020.6
Wodna 2021-07-124008.1
Wodna 2021-07-113996
Wodna 2021-07-103985.6
Wodna 2021-07-093972.2
Wodna 2021-07-083957.9
Wodna 2021-07-073943.6
Wodna 2021-07-063930.1
Wodna 2021-07-053916.7
Wodna 2021-07-043912.7
Wodna 2021-07-033910.6
Wodna 2021-07-023899.3
Wodna 2021-07-013895.5
Wodna 2021-06-302604.2
Wodna 2021-06-292604.2
Wodna 2021-06-282604.2
Wodna 2021-06-272604.2
Wodna 2021-06-262604.2
Wodna 2021-06-252604.2
Wodna 2021-06-242604.2
Wodna 2021-06-232604.2
Wodna 2021-06-222604.2
Wodna 2021-06-212604.2
Wodna 2021-06-202604.2
Wodna 2021-06-192604.2
Wodna 2021-06-182604.2
Wodna 2021-06-172604.2
Wodna 2021-06-162604.2
Wodna 2021-06-152604.2
Wodna 2021-06-142604.2
Wodna 2021-06-132604.2
Wodna 2021-06-122604.2
Wodna 2021-06-112604.2
Wodna 2021-06-102604.2
Wodna 2021-06-092604.2
Wodna 2021-06-082604.2
Wodna 2021-06-072604.2
Wodna 2021-06-062604.2
Wodna 2021-06-052604.2
Wodna 2021-06-042604.2
Wodna 2021-06-032604.2
Wodna 2021-06-022604.2
Wodna 2021-06-012604.2
Wodna 2021-05-312604.2
Wodna 2021-05-302604.2
Wodna 2021-05-292604.2
Wodna 2021-05-282604.2
Wodna 2021-05-272604.2
Wodna 2021-05-262604.2
Wodna 2021-05-252604.2
Wodna 2021-05-242604.2
Wodna 2021-05-232604.2
Wodna 2021-05-222604.2
Wodna 2021-05-212604.2
Wodna 2021-05-202604.2
Wodna 2021-05-192604.2
Wodna 2021-05-182604.2
Wodna 2021-05-172604.2
Wodna 2021-05-162604.2
Wodna 2021-05-152604.2
Wodna 2021-05-142604.2
Wodna 2021-05-132604.2
Wodna 2021-05-122604.2
Wodna 2021-05-112604.2
Wodna 2021-05-102604.2
Wodna 2021-05-092604.2
Wodna 2021-05-082604.2
Wodna 2021-05-072604.2
Wodna 2021-05-062604.2
Wodna 2021-05-052604.2
Wodna 2021-05-042604.2
Wodna 2021-05-032604.2
Wodna 2021-05-022604.2
Wodna 2021-05-012604.2
Wodna 2021-04-302604.2
Wodna 2021-04-292604.2
Wodna 2021-04-282604.2
Wodna 2021-04-272604.2
Wodna 2021-04-262604.2
Wodna 2021-04-252604.2
Wodna 2021-04-242604.2
Wodna 2021-04-232604.2
Wodna 2021-04-222604.2
Wodna 2021-04-212604.2
Wodna 2021-04-202604.2
Wodna 2021-04-192604.2
Wodna 2021-04-182604.2
Wodna 2021-04-172604.2
Wodna 2021-04-162604.2
Wodna 2021-04-152604.2
Wodna 2021-04-142604.2
Wodna 2021-03-092604.2
Wodna 2021-03-082604.2
Wodna 2021-03-072604.2
Wodna 2021-03-062604.2
Wodna 2021-03-052604.2
Wodna 2021-03-042604.2
Wodna 2021-03-032604.2
Wodna 2021-03-022604.2
Wodna 2021-03-012604.2
Wodna 2021-02-282604.2
Wodna 2021-02-272604.2
Wodna 2021-02-262604.2
Wodna 2021-02-252604.2
Wodna 2021-02-242604.2
Wodna 2021-02-232604.2
Wodna 2021-02-222604.2
Wodna 2021-02-212604.2
Wodna 2021-02-202604.2
Wodna 2021-02-192604.2
Wodna 2021-02-182604.2
Wodna 2021-02-172604.2
Wodna 2021-02-162604.2
Wodna 2021-02-152604.2
Wodna 2021-02-142604.2
Wodna 2021-02-132604.2
Wodna 2021-02-122604.2
Wodna 2021-02-112604.2
Wodna 2021-02-102604.2
Wodna 2021-02-092604.2
Wodna 2021-02-082604.2
Wodna 2021-02-072604.2
Wodna 2021-02-062604.2
Wodna 2021-02-052604.2
Wodna 2021-02-042604.2
Wodna 2021-02-032604.2
Wodna 2021-02-022604.2
Wodna 2021-02-012604.2
Wodna 2021-01-312604.2
Wodna 2021-01-302604.2
Wodna 2021-01-292604.2
Wodna 2021-01-282604.2
Wodna 2021-01-272604.2
Wodna 2021-01-262604.2
Wodna 2021-01-252604.2
Wodna 2021-01-242604.2
Wodna 2021-01-232604.1
Wodna 2021-01-222599.4
Wodna 2021-01-212591.3
Wodna 2021-01-202590.4
Wodna 2021-01-192590.2
Wodna 2021-01-182586.4
Wodna 2021-01-172586.4
Wodna 2021-01-162584.2
Wodna 2021-01-152581
Wodna 2021-01-142579.7
Wodna 2021-01-132579.4
Wodna 2021-01-122571.1
Wodna 2021-01-112568.5
Wodna 2021-01-102567.9
Wodna 2021-01-092567.6
Wodna 2021-01-082566.1
Wodna 2021-01-072566.1
Wodna 2021-01-062564.3
Wodna 2021-01-052564
Wodna 2021-01-042561.1
Wodna 2021-01-032557.8
Wodna 2021-01-022556.7
Wodna 2021-01-012556.5
Wodna 2020-12-312556.3
Wodna 2020-12-302556.3
Wodna 2020-12-292553.1
Wodna 2020-12-282550.7
Wodna 2020-12-272543.1
Wodna 2020-12-262541.3
Wodna 2020-12-252540.6
Wodna 2020-12-242540.6
Wodna 2020-12-232540.2
Wodna 2020-12-222539.1
Wodna 2020-12-212538.6
Wodna 2020-12-202537.8
Wodna 2020-12-192536.6
Wodna 2020-12-182536.3
Wodna 2020-12-172536.2
Wodna 2020-12-162535.3
Wodna 2020-12-152535.2
Wodna 2020-12-142535.2
Wodna 2020-12-132535.2
Wodna 2020-12-122535.1
Wodna 2020-12-112534.8
Wodna 2020-12-102534.7
Wodna 2020-12-092534.7
Wodna 2020-12-082534.7
Wodna 2020-12-072528.2
Wodna 2020-12-062527.7
Wodna 2020-12-052522
Wodna 2020-12-042521
Wodna 2020-12-032517.4
Wodna 2020-12-022510.5
Wodna 2020-12-012508.1
Wodna 2020-11-302505.7
Wodna 2020-11-292505.7
Wodna 2020-11-282505.6
Wodna 2020-11-272505.4
Wodna 2020-11-262504.8
Wodna 2020-11-252497.3
Wodna 2020-11-242495.4
Wodna 2020-11-232495
Wodna 2020-11-222491
Wodna 2020-11-212490.9
Wodna 2020-11-202486.8
Wodna 2020-11-192485
Wodna 2020-11-182482.4
Wodna 2020-11-172480.6
Wodna 2020-11-162473.2
Wodna 2020-11-152469
Wodna 2020-11-142467
Wodna 2020-11-132466.5
Wodna 2020-11-122466.5
Wodna 2020-11-112466.5
Wodna 2020-11-102466.3
Wodna 2020-11-092466.2
Wodna 2020-11-082458
Wodna 2020-11-072456.9
Wodna 2020-11-062456.4
Wodna 2020-11-052450
Wodna 2020-11-042449.8
Wodna 2020-11-032448.4
Wodna 2020-11-022446.9
Wodna 2020-11-012444
Wodna 2020-10-312438.8
Wodna 2020-10-292431.6
Wodna 2020-10-282427.9
Wodna 2020-10-272422.1
Wodna 2020-10-262416.5
Wodna 2020-10-252414
Wodna 2020-10-242412.5
Wodna 2020-10-232410.3
Wodna 2020-10-222406.1
Wodna 2020-10-212403.1
Wodna 2020-10-202393.9
Wodna 2020-10-192387.3
Wodna 2020-10-182382.7
Wodna 2020-10-172382.6
Wodna 2020-10-162382.1
Wodna 2020-10-152381.1
Wodna 2020-10-142379.4
Wodna 2020-10-132379
Wodna 2020-10-122378.5
Wodna 2020-10-112378.3
Wodna 2020-10-102371.6
Wodna 2020-10-092361.7
Wodna 2020-10-082359.9
Wodna 2020-10-072354.7
Wodna 2020-10-062344.8
Wodna 2020-10-052338
Wodna 2020-10-042329.8
Wodna 2020-10-032319.4
Wodna 2020-10-022317.3
Wodna 2020-10-012316.8
Wodna 2020-09-302316.6
Wodna 2020-09-292314.7
Wodna 2020-09-282304.7
Wodna 2020-09-272302.7
Wodna 2020-09-262299.9
Wodna 2020-09-252289.2
Wodna 2020-09-242278.6
Wodna 2020-09-232266.3
Wodna 2020-09-222253.9
Wodna 2020-09-212241.3
Wodna 2020-09-202232.1
Wodna 2020-09-192219.9
Wodna 2020-09-182207
Wodna 2020-09-172203.2
Wodna 2020-09-162191.6
Wodna 2020-09-152178.9
Wodna 2020-09-142166.4
Wodna 2020-09-132154.6
Wodna 2020-09-122142.1
Wodna 2020-09-112130.5
Wodna 2020-09-102122.8
Wodna 2020-09-092112.8
Wodna 2020-09-082100.2
Wodna 2020-09-072096
Wodna 2020-09-062094.8
Wodna 2020-09-052084.1
Wodna 2020-09-042070.4
Wodna 2020-09-032056.4
Wodna 2020-09-022053.4
Wodna 2020-09-012052.3
Wodna 2020-08-312040.2
Wodna 2020-08-302027.8
Wodna 2020-08-292018.3
Wodna 2020-08-282011.5
Wodna 2020-08-272007.7
Wodna 2020-08-261479
Wodna 2020-08-251479
Wodna 2020-08-241479
Wodna 2020-08-231479
Wodna 2020-08-221479
Wodna 2020-08-211479
Wodna 2020-08-201479
Wodna 2020-08-191479
Wodna 2020-08-181479
Wodna 2020-08-171479
Wodna 2020-08-161479
Wodna 2020-08-151479
Wodna 2020-08-141479
Wodna 2020-08-131479
Wodna 2020-08-121479
Wodna 2020-08-111479
Wodna 2020-08-101479
Wodna 2020-08-091479
Wodna 2020-08-081479
Wodna 2020-08-071479
Wodna 2020-08-061479
Wodna 2020-08-051479
Wodna 2020-08-041479
Wodna 2020-08-031479
Wodna 2020-08-021479
Wodna 2020-08-011479
Wodna 2020-07-311479
Wodna 2020-07-301479
Wodna 2020-07-291479
Wodna 2020-07-281479
Wodna 2020-07-271479
Wodna 2020-07-261479
Wodna 2020-07-251479
Wodna 2020-07-241479
Wodna 2020-07-231479
Wodna 2020-07-221479
Wodna 2020-07-211479
Wodna 2020-07-201479
Wodna 2020-07-191479
Wodna 2020-07-181479
Wodna 2020-07-171479
Wodna 2020-07-161479
Wodna 2020-07-151479
Wodna 2020-07-141479
Wodna 2020-07-131479
Wodna 2020-07-121479
Wodna 2020-07-111479
Wodna 2020-07-101479
Wodna 2020-07-091479
Wodna 2020-07-081479
Wodna 2020-07-071470.9
Wodna 2020-07-061459.9
Wodna 2020-07-051445.5
Wodna 2020-07-041432.4
Wodna 2020-07-031426.3
Wodna 2020-07-021422.8
Wodna 2020-07-011409.8
Wodna 2020-06-301396.1
Wodna 2020-06-291384.4
Wodna 2020-06-281370.6
Wodna 2020-06-271358.2
Wodna 2020-06-261345.1
Wodna 2020-06-251342.8
Wodna 2020-06-251339.4
Wodna 2020-05-20997.9
Wodna 2020-05-19988
Wodna 2020-05-18975.5
Wodna 2020-05-17963.6
Wodna 2020-05-16952.1
Wodna 2020-05-15943.5
Wodna 2020-05-14938.6
Wodna 2020-05-13925.6
Wodna 2020-05-12917.4
Wodna 2020-05-11904.5
Wodna 2020-05-10632.7
Wodna 2020-05-09632.7
Wodna 2020-05-08632.7
Wodna 2020-05-07632.7
Wodna 2020-05-06632.7
Wodna 2020-05-05632.7
Wodna 2020-05-04632.7
Wodna 2020-05-03632.7
Wodna 2020-05-02632.7
Wodna 2020-05-01632.7
Wodna 2020-04-30632.7
Wodna 2020-04-29632.7
Wodna 2020-04-28632.7
Wodna 2020-04-27632.7
Wodna 2020-04-26632.7
Wodna 2020-04-25632.7
Wodna 2020-04-24632.7
Wodna 2020-04-23632.7
Wodna 2020-04-22632.7
Wodna 2020-04-21632.7
Wodna 2020-04-20632.7
Wodna 2020-04-19632.7
Wodna 2020-04-18632.7
Wodna 2020-04-17626.7
Wodna 2020-04-16611.7
Wodna 2020-04-15610.2
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.