Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Mikuszewskie

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Mikuszewskie 2035-02-2013977.9
Mikuszewskie 2035-02-1913977.9
Mikuszewskie 2035-02-1813977.9
Mikuszewskie 2035-02-1713977.9
Mikuszewskie 2035-02-1613977.9
Mikuszewskie 2035-02-1513977.9
Mikuszewskie 2024-02-1413977.9
Mikuszewskie 2024-02-1313977.9
Mikuszewskie 2024-02-1213977.9
Mikuszewskie 2024-02-1113977.9
Mikuszewskie 2024-02-1013977.9
Mikuszewskie 2024-02-0913977.9
Mikuszewskie 2024-02-0813977.9
Mikuszewskie 2024-02-0713977.9
Mikuszewskie 2024-02-0613977.9
Mikuszewskie 2024-02-0513977.9
Mikuszewskie 2024-02-0413977.9
Mikuszewskie 2024-02-0313977.9
Mikuszewskie 2024-02-0213977.9
Mikuszewskie 2024-02-0113977.9
Mikuszewskie 2024-01-3113977.9
Mikuszewskie 2024-01-3013977.9
Mikuszewskie 2024-01-2913977.9
Mikuszewskie 2024-01-2813976.3
Mikuszewskie 2024-01-2713975.6
Mikuszewskie 2024-01-2613974.5
Mikuszewskie 2024-01-2513974.1
Mikuszewskie 2024-01-2413974.1
Mikuszewskie 2024-01-2313972.1
Mikuszewskie 2024-01-2213969.2
Mikuszewskie 2024-01-2113965.6
Mikuszewskie 2024-01-2013964.8
Mikuszewskie 2024-01-1913964.8
Mikuszewskie 2024-01-1813964.6
Mikuszewskie 2024-01-1713960.5
Mikuszewskie 2024-01-1613956.8
Mikuszewskie 2024-01-1513956.6
Mikuszewskie 2024-01-1413956.6
Mikuszewskie 2024-01-1313956.6
Mikuszewskie 2024-01-1213956.6
Mikuszewskie 2024-01-1113956.6
Mikuszewskie 2024-01-1013956.3
Mikuszewskie 2024-01-0913956.2
Mikuszewskie 2024-01-0813956.1
Mikuszewskie 2024-01-0713956.1
Mikuszewskie 2024-01-0613955.9
Mikuszewskie 2024-01-0513955
Mikuszewskie 2024-01-0413954.5
Mikuszewskie 2024-01-0313954.1
Mikuszewskie 2024-01-0213953.3
Mikuszewskie 2024-01-0113953.2
Mikuszewskie 2023-12-3113950.6
Mikuszewskie 2023-12-3013949.6
Mikuszewskie 2023-12-2913947.9
Mikuszewskie 2023-12-2813945.5
Mikuszewskie 2023-12-2713944
Mikuszewskie 2023-12-2613943.8
Mikuszewskie 2023-12-2513943.4
Mikuszewskie 2023-12-2413943
Mikuszewskie 2023-12-2313942.4
Mikuszewskie 2023-12-2213940.9
Mikuszewskie 2023-12-2113940.6
Mikuszewskie 2023-12-2013940.6
Mikuszewskie 2023-12-1913939.3
Mikuszewskie 2023-12-1813939.1
Mikuszewskie 2023-12-1713939.1
Mikuszewskie 2023-12-1613938.9
Mikuszewskie 2023-12-1513937.5
Mikuszewskie 2023-12-1413937.3
Mikuszewskie 2023-12-1313937
Mikuszewskie 2023-12-1213936.9
Mikuszewskie 2023-12-1113936.9
Mikuszewskie 2023-12-1013936.9
Mikuszewskie 2023-12-0913936.9
Mikuszewskie 2023-12-0813936.9
Mikuszewskie 2023-12-0713936.9
Mikuszewskie 2023-12-0613936.9
Mikuszewskie 2023-12-0513936.9
Mikuszewskie 2023-12-0413936.9
Mikuszewskie 2023-12-0313936.9
Mikuszewskie 2023-12-0213936.9
Mikuszewskie 2023-12-0113936.9
Mikuszewskie 2023-11-3013936.9
Mikuszewskie 2023-11-2913936.9
Mikuszewskie 2023-11-2813936.9
Mikuszewskie 2023-11-2713935.3
Mikuszewskie 2023-11-2613933
Mikuszewskie 2023-11-2513932.7
Mikuszewskie 2023-11-2413931.5
Mikuszewskie 2023-11-2313931.3
Mikuszewskie 2023-11-2213930.7
Mikuszewskie 2023-11-2113930.3
Mikuszewskie 2023-11-2013929.5
Mikuszewskie 2023-11-1913929.5
Mikuszewskie 2023-11-1813929.5
Mikuszewskie 2023-11-1713929
Mikuszewskie 2023-11-1613923.1
Mikuszewskie 2023-11-1513922.6
Mikuszewskie 2023-11-1413919.8
Mikuszewskie 2023-11-1313918.6
Mikuszewskie 2023-11-1213915.6
Mikuszewskie 2023-11-1113914.5
Mikuszewskie 2023-11-1013913
Mikuszewskie 2023-11-0913906
Mikuszewskie 2023-11-0813902.5
Mikuszewskie 2023-11-0713894.9
Mikuszewskie 2023-11-0613892
Mikuszewskie 2023-11-0513890.6
Mikuszewskie 2023-11-0413884
Mikuszewskie 2023-11-0313881.8
Mikuszewskie 2023-11-0213872.9
Mikuszewskie 2023-11-0113870.1
Mikuszewskie 2023-10-3113868.8
Mikuszewskie 2023-10-3013861.8
Mikuszewskie 2023-10-2913854.1
Mikuszewskie 2023-10-2813852.8
Mikuszewskie 2023-10-2713850.4
Mikuszewskie 2023-10-2613846.6
Mikuszewskie 2023-10-2513846.2
Mikuszewskie 2023-10-2413837.3
Mikuszewskie 2023-10-2313834.1
Mikuszewskie 2023-10-2213831.4
Mikuszewskie 2023-10-2113825.9
Mikuszewskie 2023-10-2013823.7
Mikuszewskie 2023-10-1913818.2
Mikuszewskie 2023-10-1813807.9
Mikuszewskie 2023-10-1713798
Mikuszewskie 2023-10-1613796.5
Mikuszewskie 2023-10-1513789.7
Mikuszewskie 2023-10-1413777.8
Mikuszewskie 2023-10-1313769.7
Mikuszewskie 2023-10-1213762.3
Mikuszewskie 2023-10-1113754.2
Mikuszewskie 2023-10-1013742.1
Mikuszewskie 2023-10-0913739.4
Mikuszewskie 2023-10-0813609
Mikuszewskie 2023-10-0713609
Mikuszewskie 2023-10-0613609
Mikuszewskie 2023-10-0513609
Mikuszewskie 2023-10-0413609
Mikuszewskie 2023-10-0313609
Mikuszewskie 2023-10-0213609
Mikuszewskie 2023-10-0113609
Mikuszewskie 2023-09-3013609
Mikuszewskie 2023-09-2913609
Mikuszewskie 2023-09-2813609
Mikuszewskie 2023-09-2713609
Mikuszewskie 2023-09-2613609
Mikuszewskie 2023-09-2513601.5
Mikuszewskie 2023-09-2413597.6
Mikuszewskie 2023-09-2313593.6
Mikuszewskie 2023-09-2213579.7
Mikuszewskie 2023-09-2113563.1
Mikuszewskie 2023-09-2013548.1
Mikuszewskie 2023-09-1913547.3
Mikuszewskie 2023-09-1813532.4
Mikuszewskie 2023-09-1713516.8
Mikuszewskie 2023-09-1613498.8
Mikuszewskie 2023-09-1513480.7
Mikuszewskie 2023-09-1413477.6
Mikuszewskie 2023-09-1313462.2
Mikuszewskie 2023-09-1213448
Mikuszewskie 2023-09-1113431.2
Mikuszewskie 2023-09-1013414.8
Mikuszewskie 2023-09-0913398.7
Mikuszewskie 2023-09-0813382.1
Mikuszewskie 2023-09-0713366.6
Mikuszewskie 2023-09-0613348.4
Mikuszewskie 2023-09-0513330.4
Mikuszewskie 2023-09-0413313.7
Mikuszewskie 2023-09-0313302.9
Mikuszewskie 2023-09-0213292.4
Mikuszewskie 2023-09-0113277
Mikuszewskie 2023-08-3113267.3
Mikuszewskie 2023-08-3013259.8
Mikuszewskie 2023-08-2913245.5
Mikuszewskie 2023-08-2813236.4
Mikuszewskie 2023-08-2713221.8
Mikuszewskie 2023-08-2613207.1
Mikuszewskie 2023-08-2513198.6
Mikuszewskie 2023-08-2413180.2
Mikuszewskie 2023-08-2313164.1
Mikuszewskie 2023-08-2213145.7
Mikuszewskie 2023-08-2112725.5
Mikuszewskie 2023-08-2012725.5
Mikuszewskie 2023-08-1912725.5
Mikuszewskie 2023-08-1812725.5
Mikuszewskie 2023-08-1712725.5
Mikuszewskie 2023-08-1612725.5
Mikuszewskie 2023-08-1512725.5
Mikuszewskie 2023-08-1412725.5
Mikuszewskie 2023-08-1312725.5
Mikuszewskie 2023-08-1212725.5
Mikuszewskie 2023-08-1112725.5
Mikuszewskie 2023-08-1012725.5
Mikuszewskie 2023-08-0912725.5
Mikuszewskie 2023-08-0812725.5
Mikuszewskie 2023-08-0712725.5
Mikuszewskie 2023-08-0612725.5
Mikuszewskie 2023-08-0512725.5
Mikuszewskie 2023-08-0412725.5
Mikuszewskie 2023-08-0312725.5
Mikuszewskie 2023-08-0212725.5
Mikuszewskie 2023-08-0112725.5
Mikuszewskie 2023-07-3112725.5
Mikuszewskie 2023-07-3012725.5
Mikuszewskie 2023-07-2912725.5
Mikuszewskie 2023-07-2812725.5
Mikuszewskie 2023-07-2712725.5
Mikuszewskie 2023-07-2612725.5
Mikuszewskie 2023-07-2512725.5
Mikuszewskie 2023-07-2412725.5
Mikuszewskie 2023-07-2312725.5
Mikuszewskie 2023-07-2212716.4
Mikuszewskie 2023-07-2112704
Mikuszewskie 2023-07-2012693.7
Mikuszewskie 2023-07-1912677.5
Mikuszewskie 2023-07-1812658.4
Mikuszewskie 2023-07-1712652.2
Mikuszewskie 2023-07-1612632.3
Mikuszewskie 2023-07-1512612.7
Mikuszewskie 2023-07-1412595.4
Mikuszewskie 2023-07-1312589.7
Mikuszewskie 2023-07-1212574.4
Mikuszewskie 2023-07-1112557.3
Mikuszewskie 2023-07-1012539.7
Mikuszewskie 2023-07-0912518.7
Mikuszewskie 2023-07-0812498.3
Mikuszewskie 2023-07-0712482.1
Mikuszewskie 2023-07-0612467
Mikuszewskie 2023-07-0412430.2
Mikuszewskie 2023-07-0312412.7
Mikuszewskie 2023-07-0212397.1
Mikuszewskie 2023-07-0112388.2
Mikuszewskie 2023-06-3012371.2
Mikuszewskie 2023-06-2812336.3
Mikuszewskie 2023-06-2712325.5
Mikuszewskie 2023-06-2612305.7
Mikuszewskie 2023-06-2512287.2
Mikuszewskie 2023-06-2412277.4
Mikuszewskie 2023-06-2312269.6
Mikuszewskie 2023-06-2212251.4
Mikuszewskie 2023-06-2112234.3
Mikuszewskie 2023-06-2012214.5
Mikuszewskie 2023-06-1912194.1
Mikuszewskie 2023-06-1812183.8
Mikuszewskie 2023-06-1712171.9
Mikuszewskie 2023-06-1612164.1
Mikuszewskie 2023-06-1512146.7
Mikuszewskie 2023-06-1412138
Mikuszewskie 2023-06-1312134.6
Mikuszewskie 2023-06-1212117.8
Mikuszewskie 2023-06-1112100
Mikuszewskie 2023-06-1012086.2
Mikuszewskie 2023-06-0912073.4
Mikuszewskie 2023-06-0812062.7
Mikuszewskie 2023-06-0712043.6
Mikuszewskie 2023-06-0612026.2
Mikuszewskie 2023-06-0512004.7
Mikuszewskie 2023-06-0411982.4
Mikuszewskie 2023-06-0311960.1
Mikuszewskie 2023-06-0211946
Mikuszewskie 2023-06-0111924.4
Mikuszewskie 2023-05-3111902.7
Mikuszewskie 2023-05-3011883.3
Mikuszewskie 2023-05-2911862
Mikuszewskie 2023-05-2811840.8
Mikuszewskie 2023-05-2711827.2
Mikuszewskie 2023-05-2611813.7
Mikuszewskie 2023-05-2511800.1
Mikuszewskie 2023-05-2411783.7
Mikuszewskie 2023-05-2311762.3
Mikuszewskie 2023-05-2211741.4
Mikuszewskie 2023-05-2111719.5
Mikuszewskie 2023-05-2011703.5
Mikuszewskie 2023-05-1911699.7
Mikuszewskie 2023-05-1811696.5
Mikuszewskie 2023-05-1711694.3
Mikuszewskie 2023-05-1611678
Mikuszewskie 2023-05-1511675.6
Mikuszewskie 2023-05-1411654.7
Mikuszewskie 2023-05-1311635.4
Mikuszewskie 2023-05-1211614.5
Mikuszewskie 2023-05-1111592.8
Mikuszewskie 2023-05-1011570
Mikuszewskie 2023-05-0911546.6
Mikuszewskie 2023-05-0811530.3
Mikuszewskie 2023-05-0711528.4
Mikuszewskie 2023-05-0611518.8
Mikuszewskie 2023-05-0511499.5
Mikuszewskie 2023-05-0411476.5
Mikuszewskie 2023-05-030
Mikuszewskie 2023-05-020
Mikuszewskie 2023-05-010
Mikuszewskie 2023-04-300
Mikuszewskie 2023-04-290
Mikuszewskie 2023-04-280
Mikuszewskie 2023-04-270
Mikuszewskie 2023-04-260
Mikuszewskie 2023-04-250
Mikuszewskie 2023-04-240
Mikuszewskie 2023-04-230
Mikuszewskie 2023-04-220
Mikuszewskie 2023-04-210
Mikuszewskie 2023-04-200
Mikuszewskie 2023-04-190
Mikuszewskie 2023-04-180
Mikuszewskie 2023-04-170
Mikuszewskie 2023-04-160
Mikuszewskie 2023-04-150
Mikuszewskie 2023-04-140
Mikuszewskie 2023-04-130
Mikuszewskie 2023-04-120
Mikuszewskie 2023-04-1111074.5
Mikuszewskie 2023-04-1011074.5
Mikuszewskie 2023-04-0911074.5
Mikuszewskie 2023-04-0811074.5
Mikuszewskie 2023-04-0711074.5
Mikuszewskie 2023-04-0611074.5
Mikuszewskie 2023-04-0511074.5
Mikuszewskie 2023-04-0411074.5
Mikuszewskie 2023-04-0311074.5
Mikuszewskie 2023-04-0211074.5
Mikuszewskie 2023-04-0111074.5
Mikuszewskie 2023-03-3111073.6
Mikuszewskie 2023-03-3011064.2
Mikuszewskie 2023-03-2911042.6
Mikuszewskie 2023-03-2811035.2
Mikuszewskie 2023-03-2711033.7
Mikuszewskie 2023-03-2611022.2
Mikuszewskie 2023-03-2511016.1
Mikuszewskie 2023-03-2411007.6
Mikuszewskie 2023-03-2310999.9
Mikuszewskie 2023-03-2210988.8
Mikuszewskie 2023-03-2110986.9
Mikuszewskie 2023-03-2010979.5
Mikuszewskie 2023-03-1910964.4
Mikuszewskie 2023-03-1810945.9
Mikuszewskie 2023-03-1710929.1
Mikuszewskie 2023-03-1610915.1
Mikuszewskie 2023-03-1510911.3
Mikuszewskie 2023-03-1410899.3
Mikuszewskie 2023-03-1310890.4
Mikuszewskie 2023-03-1210883.6
Mikuszewskie 2023-03-1110881.7
Mikuszewskie 2023-03-1010870.8
Mikuszewskie 2023-03-0910869.6
Mikuszewskie 2023-03-0810865.5
Mikuszewskie 2023-03-0710859.2
Mikuszewskie 2023-03-0610579.1
Mikuszewskie 2023-03-0510579.1
Mikuszewskie 2023-03-0410579.1
Mikuszewskie 2023-03-0310579.1
Mikuszewskie 2023-03-0210579.1
Mikuszewskie 2023-03-0110579.1
Mikuszewskie 2023-02-2810579.1
Mikuszewskie 2023-02-2710579.1
Mikuszewskie 2023-02-2610579.1
Mikuszewskie 2023-02-2510579.1
Mikuszewskie 2023-02-2410579.1
Mikuszewskie 2023-02-2310579.1
Mikuszewskie 2023-02-2210579.1
Mikuszewskie 2023-02-2110579.1
Mikuszewskie 2023-02-2010579.1
Mikuszewskie 2023-02-1910579.1
Mikuszewskie 2023-02-1810579.1
Mikuszewskie 2023-02-1710579.1
Mikuszewskie 2023-02-1610579.1
Mikuszewskie 2023-02-1510579.1
Mikuszewskie 2023-02-1410579.1
Mikuszewskie 2023-02-1310579.1
Mikuszewskie 2023-02-1210579.1
Mikuszewskie 2023-02-1110579.1
Mikuszewskie 2023-02-1010579.1
Mikuszewskie 2023-02-0910579.1
Mikuszewskie 2023-02-0810579.1
Mikuszewskie 2023-02-0710579.1
Mikuszewskie 2023-02-0610579.1
Mikuszewskie 2023-02-0510579.1
Mikuszewskie 2023-02-0410579.1
Mikuszewskie 2023-02-0310579.1
Mikuszewskie 2023-02-0210579.1
Mikuszewskie 2023-02-0110579.1
Mikuszewskie 2023-01-3110579.1
Mikuszewskie 2023-01-3010579.1
Mikuszewskie 2023-01-2910579.1
Mikuszewskie 2023-01-2810579.1
Mikuszewskie 2023-01-2710579.1
Mikuszewskie 2023-01-2610579.1
Mikuszewskie 2023-01-2510579.1
Mikuszewskie 2023-01-2410579.1
Mikuszewskie 2023-01-2310579.1
Mikuszewskie 2023-01-2210579.1
Mikuszewskie 2023-01-2110579.1
Mikuszewskie 2023-01-2010579.1
Mikuszewskie 2023-01-1910579.1
Mikuszewskie 2023-01-1810579.1
Mikuszewskie 2023-01-1710579.1
Mikuszewskie 2023-01-1610579.1
Mikuszewskie 2023-01-1510579.1
Mikuszewskie 2023-01-1410579.1
Mikuszewskie 2023-01-1310579.1
Mikuszewskie 2023-01-1210579.1
Mikuszewskie 2023-01-1110579.1
Mikuszewskie 2023-01-1010579.1
Mikuszewskie 2023-01-0910579.1
Mikuszewskie 2023-01-0810579.1
Mikuszewskie 2023-01-0710579.1
Mikuszewskie 2023-01-0610579.1
Mikuszewskie 2023-01-0510579.1
Mikuszewskie 2023-01-0410579.1
Mikuszewskie 2023-01-0310579.1
Mikuszewskie 2023-01-0210579.1
Mikuszewskie 2023-01-0110579.1
Mikuszewskie 2022-12-3110579.1
Mikuszewskie 2022-12-3010579.1
Mikuszewskie 2022-12-2910579.1
Mikuszewskie 2022-12-2810579.1
Mikuszewskie 2022-12-2710579.1
Mikuszewskie 2022-12-2610579.1
Mikuszewskie 2022-12-2510579.1
Mikuszewskie 2022-12-2410579.1
Mikuszewskie 2022-12-2310579.1
Mikuszewskie 2022-12-2210579.1
Mikuszewskie 2022-12-2110579.1
Mikuszewskie 2022-12-2010579.1
Mikuszewskie 2022-12-1910579.1
Mikuszewskie 2022-12-1810579.1
Mikuszewskie 2022-12-1710579.1
Mikuszewskie 2022-12-1610579.1
Mikuszewskie 2022-12-1510579.1
Mikuszewskie 2022-12-1410579.1
Mikuszewskie 2022-12-1310579.1
Mikuszewskie 2022-12-1210579.1
Mikuszewskie 2022-12-1110579.1
Mikuszewskie 2022-12-1010579.1
Mikuszewskie 2022-12-0910579.1
Mikuszewskie 2022-12-0810579.1
Mikuszewskie 2022-12-0710579.1
Mikuszewskie 2022-12-0610579.1
Mikuszewskie 2022-12-0510579.1
Mikuszewskie 2022-12-0410579.1
Mikuszewskie 2022-12-0310579.1
Mikuszewskie 2022-12-0210579.1
Mikuszewskie 2022-12-0110579.1
Mikuszewskie 2022-11-3010579.1
Mikuszewskie 2022-11-2910579.1
Mikuszewskie 2022-11-2810579.1
Mikuszewskie 2022-11-2710579.1
Mikuszewskie 2022-11-2610579.1
Mikuszewskie 2022-11-2510579.1
Mikuszewskie 2022-11-2410579.1
Mikuszewskie 2022-11-2310579.1
Mikuszewskie 2022-11-2210579.1
Mikuszewskie 2022-11-2110579.1
Mikuszewskie 2022-11-2010579.1
Mikuszewskie 2022-11-1910579.1
Mikuszewskie 2022-11-1810579.1
Mikuszewskie 2022-11-1710579.1
Mikuszewskie 2022-11-1610579.1
Mikuszewskie 2022-11-1510579.1
Mikuszewskie 2022-11-1410579.1
Mikuszewskie 2022-11-1310579.1
Mikuszewskie 2022-11-1210579.1
Mikuszewskie 2022-11-1110579.1
Mikuszewskie 2022-11-1010579.1
Mikuszewskie 2022-11-0910579.1
Mikuszewskie 2022-11-0810579.1
Mikuszewskie 2022-11-0710579.1
Mikuszewskie 2022-11-0610579.1
Mikuszewskie 2022-11-0510579.1
Mikuszewskie 2022-11-0410579.1
Mikuszewskie 2022-11-0310579.1
Mikuszewskie 2022-11-0210579.1
Mikuszewskie 2022-11-0110579.1
Mikuszewskie 2022-10-3110579.1
Mikuszewskie 2022-10-3010579.1
Mikuszewskie 2022-10-2910579.1
Mikuszewskie 2022-10-2810577.8
Mikuszewskie 2022-10-2710568.2
Mikuszewskie 2022-10-2610563.7
Mikuszewskie 2022-10-2510559.4
Mikuszewskie 2022-10-2410553
Mikuszewskie 2022-10-2310546.9
Mikuszewskie 2022-10-2210543.2
Mikuszewskie 2022-10-2110535.5
Mikuszewskie 2022-10-2010525
Mikuszewskie 2022-10-1910521.9
Mikuszewskie 2022-10-1810510
Mikuszewskie 2022-10-1710497.8
Mikuszewskie 2022-10-1610492.9
Mikuszewskie 2022-10-1510483.9
Mikuszewskie 2022-10-1410475.3
Mikuszewskie 2022-10-1310460.8
Mikuszewskie 2022-10-1210449.1
Mikuszewskie 2022-10-1110442.3
Mikuszewskie 2022-10-1010426.2
Mikuszewskie 2022-10-0910419.3
Mikuszewskie 2022-10-0810405.4
Mikuszewskie 2022-10-0710389.9
Mikuszewskie 2022-10-0610381.2
Mikuszewskie 2022-10-0510373.7
Mikuszewskie 2022-10-0410368.7
Mikuszewskie 2022-10-0310366
Mikuszewskie 2022-10-0210360.5
Mikuszewskie 2022-10-0110353.7
Mikuszewskie 2022-09-3010352.5
Mikuszewskie 2022-09-2910348.8
Mikuszewskie 2022-09-2810338.4
Mikuszewskie 2022-09-2710333.3
Mikuszewskie 2022-09-2610327.8
Mikuszewskie 2022-09-2510320.7
Mikuszewskie 2022-09-2410309.1
Mikuszewskie 2022-09-2310299.8
Mikuszewskie 2022-09-2210293.9
Mikuszewskie 2022-09-2110288.5
Mikuszewskie 2022-09-2010283
Mikuszewskie 2022-09-1910275.1
Mikuszewskie 2022-09-1810269.1
Mikuszewskie 2022-09-1710258.9
Mikuszewskie 2022-09-1610249.1
Mikuszewskie 2022-09-1510244.4
Mikuszewskie 2022-09-1410232.9
Mikuszewskie 2022-09-1310219.8
Mikuszewskie 2022-09-1210218.2
Mikuszewskie 2022-09-1110216.1
Mikuszewskie 2022-09-1010215.1
Mikuszewskie 2022-09-0910209.8
Mikuszewskie 2022-09-0810192.5
Mikuszewskie 2022-09-0710172.8
Mikuszewskie 2022-09-0610153
Mikuszewskie 2022-09-0510133.1
Mikuszewskie 2022-09-0410122.7
Mikuszewskie 2022-09-0310107
Mikuszewskie 2022-09-0210087.6
Mikuszewskie 2022-08-3110053.2
Mikuszewskie 2022-08-3010042.1
Mikuszewskie 2022-08-2910031.5
Mikuszewskie 2022-08-2810014
Mikuszewskie 2022-08-279996
Mikuszewskie 2022-08-269620.2
Mikuszewskie 2022-08-259620.2
Mikuszewskie 2022-08-249620.2
Mikuszewskie 2022-08-239620.2
Mikuszewskie 2022-08-229620.2
Mikuszewskie 2022-08-219620.2
Mikuszewskie 2022-08-209620.2
Mikuszewskie 2022-08-199620.2
Mikuszewskie 2022-08-189620.2
Mikuszewskie 2022-08-179620.2
Mikuszewskie 2022-08-169620.2
Mikuszewskie 2022-08-149620.2
Mikuszewskie 2022-08-139620.2
Mikuszewskie 2022-08-129620.2
Mikuszewskie 2022-08-119620.2
Mikuszewskie 2022-08-109620.2
Mikuszewskie 2022-08-099620.2
Mikuszewskie 2022-08-089620.2
Mikuszewskie 2022-08-079620.2
Mikuszewskie 2022-08-069620.2
Mikuszewskie 2022-08-059620.2
Mikuszewskie 2022-08-049620.2
Mikuszewskie 2022-08-039620.2
Mikuszewskie 2022-08-029620.2
Mikuszewskie 2022-08-019601.8
Mikuszewskie 2022-07-319597.5
Mikuszewskie 2022-07-309589.5
Mikuszewskie 2022-07-299570
Mikuszewskie 2022-07-289554.8
Mikuszewskie 2022-07-279540
Mikuszewskie 2022-07-269525
Mikuszewskie 2022-07-259503.2
Mikuszewskie 2022-07-249484.4
Mikuszewskie 2022-07-239464.1
Mikuszewskie 2022-07-229444.1
Mikuszewskie 2022-07-219423
Mikuszewskie 2022-07-209401.5
Mikuszewskie 2022-07-199389
Mikuszewskie 2022-07-189368.4
Mikuszewskie 2022-07-179351.9
Mikuszewskie 2022-07-169338
Mikuszewskie 2022-07-159225.2
Mikuszewskie 2022-07-149225.2
Mikuszewskie 2022-07-139225.2
Mikuszewskie 2022-07-129225.2
Mikuszewskie 2022-07-119225.2
Mikuszewskie 2022-07-109225.2
Mikuszewskie 2022-07-099225.2
Mikuszewskie 2022-07-089224.9
Mikuszewskie 2022-07-079212
Mikuszewskie 2022-07-069196.1
Mikuszewskie 2022-07-059191.8
Mikuszewskie 2022-07-049172.6
Mikuszewskie 2022-07-039163.5
Mikuszewskie 2022-07-029157.1
Mikuszewskie 2022-07-019136
Mikuszewskie 2022-06-309116.1
Mikuszewskie 2022-06-299096.1
Mikuszewskie 2022-06-289075
Mikuszewskie 2022-06-279054.4
Mikuszewskie 2022-06-269032.6
Mikuszewskie 2022-06-259009.6
Mikuszewskie 2022-06-248988.8
Mikuszewskie 2022-06-238969.9
Mikuszewskie 2022-06-228947
Mikuszewskie 2022-06-218933.1
Mikuszewskie 2022-06-208914.1
Mikuszewskie 2022-06-198892.5
Mikuszewskie 2022-06-188873.5
Mikuszewskie 2022-06-178851.8
Mikuszewskie 2022-06-168831
Mikuszewskie 2022-06-158816.8
Mikuszewskie 2022-06-148798.3
Mikuszewskie 2022-06-138784.7
Mikuszewskie 2022-06-128763.1
Mikuszewskie 2022-06-118739.8
Mikuszewskie 2022-06-108725.3
Mikuszewskie 2022-06-098707.1
Mikuszewskie 2022-06-088691.5
Mikuszewskie 2022-06-078673.6
Mikuszewskie 2022-06-068652.6
Mikuszewskie 2022-06-058638.8
Mikuszewskie 2022-06-048633.6
Mikuszewskie 2022-06-038610.1
Mikuszewskie 2022-06-028598.7
Mikuszewskie 2022-06-018583.3
Mikuszewskie 2022-05-318562.6
Mikuszewskie 2022-05-308553.2
Mikuszewskie 2022-05-298537.4
Mikuszewskie 2022-05-288518.3
Mikuszewskie 2022-05-278512.3
Mikuszewskie 2022-05-268496.5
Mikuszewskie 2022-05-258488.2
Mikuszewskie 2022-05-248471.3
Mikuszewskie 2022-05-238454
Mikuszewskie 2022-05-228445.9
Mikuszewskie 2022-05-218432.5
Mikuszewskie 2022-05-208415.1
Mikuszewskie 2022-05-198391.5
Mikuszewskie 2022-05-188366.8
Mikuszewskie 2022-05-178346.1
Mikuszewskie 2022-05-168323.9
Mikuszewskie 2022-05-158302.7
Mikuszewskie 2022-05-148289.4
Mikuszewskie 2022-05-138272.2
Mikuszewskie 2022-05-128254.6
Mikuszewskie 2022-05-118236.4
Mikuszewskie 2022-05-108213
Mikuszewskie 2022-05-098190.2
Mikuszewskie 2022-05-088175.4
Mikuszewskie 2022-05-078155
Mikuszewskie 2022-05-068143.7
Mikuszewskie 2022-05-058122.2
Mikuszewskie 2022-05-048103.2
Mikuszewskie 2022-05-038084.4
Mikuszewskie 2022-05-028064.9
Mikuszewskie 2022-05-018045.9
Mikuszewskie 2022-04-308028.2
Mikuszewskie 2022-04-298014.9
Mikuszewskie 2022-04-287996.5
Mikuszewskie 2022-04-277983
Mikuszewskie 2022-04-267977.1
Mikuszewskie 2022-04-257888.9
Mikuszewskie 2022-04-247888.9
Mikuszewskie 2022-04-237888.9
Mikuszewskie 2022-04-227888.9
Mikuszewskie 2022-04-217888.9
Mikuszewskie 2022-04-207888.9
Mikuszewskie 2022-04-197888.9
Mikuszewskie 2022-04-187888.9
Mikuszewskie 2022-04-177888.9
Mikuszewskie 2022-04-167888.9
Mikuszewskie 2022-04-157883.9
Mikuszewskie 2022-04-147862.9
Mikuszewskie 2022-04-137841.7
Mikuszewskie 2022-04-127822.7
Mikuszewskie 2022-04-117810.4
Mikuszewskie 2022-04-107793.9
Mikuszewskie 2022-04-097790.5
Mikuszewskie 2022-04-087777.7
Mikuszewskie 2022-04-077762.1
Mikuszewskie 2022-04-067756.4
Mikuszewskie 2022-04-057751
Mikuszewskie 2022-04-047736.2
Mikuszewskie 2022-04-037732.8
Mikuszewskie 2022-04-027732.8
Mikuszewskie 2022-04-017732.8
Mikuszewskie 2022-03-317731.6
Mikuszewskie 2022-03-307722.8
Mikuszewskie 2022-03-297712.9
Mikuszewskie 2022-03-287692.7
Mikuszewskie 2022-03-277673.7
Mikuszewskie 2022-03-267664.4
Mikuszewskie 2022-03-257644.9
Mikuszewskie 2022-03-247624.8
Mikuszewskie 2022-03-237605.6
Mikuszewskie 2022-03-227585.8
Mikuszewskie 2022-03-217566.3
Mikuszewskie 2022-03-207546.6
Mikuszewskie 2022-03-197527.3
Mikuszewskie 2022-03-187507.2
Mikuszewskie 2022-03-177487.9
Mikuszewskie 2022-03-167482.3
Mikuszewskie 2022-03-157466.3
Mikuszewskie 2022-03-147447.5
Mikuszewskie 2022-03-137429.6
Mikuszewskie 2022-03-127412.9
Mikuszewskie 2022-03-117393.3
Mikuszewskie 2022-03-107380.9
Mikuszewskie 2022-03-097380.9
Mikuszewskie 2022-03-087378.5
Mikuszewskie 2022-03-077374.7
Mikuszewskie 2022-03-067373.2
Mikuszewskie 2022-03-057371.3
Mikuszewskie 2022-03-047367.6
Mikuszewskie 2022-03-037355.4
Mikuszewskie 2022-03-027348.9
Mikuszewskie 2022-03-017333
Mikuszewskie 2022-02-287321.6
Mikuszewskie 2022-02-277315.3
Mikuszewskie 2022-02-267302.3
Mikuszewskie 2022-02-257298.3
Mikuszewskie 2022-02-247282.6
Mikuszewskie 2022-02-237278.8
Mikuszewskie 2022-02-227274.2
Mikuszewskie 2022-02-217273.2
Mikuszewskie 2022-02-207270.7
Mikuszewskie 2022-02-197265.3
Mikuszewskie 2022-02-187257
Mikuszewskie 2022-02-177254.8
Mikuszewskie 2022-02-167247.6
Mikuszewskie 2022-02-157236.9
Mikuszewskie 2022-02-147225.1
Mikuszewskie 2022-02-137212.4
Mikuszewskie 2022-02-127201.3
Mikuszewskie 2022-02-117200.2
Mikuszewskie 2022-02-107198.1
Mikuszewskie 2022-02-097198.1
Mikuszewskie 2022-02-087195.6
Mikuszewskie 2022-02-077194.2
Mikuszewskie 2022-02-067192.5
Mikuszewskie 2022-02-057190.3
Mikuszewskie 2022-02-047187.8
Mikuszewskie 2022-02-037185.6
Mikuszewskie 2022-02-027185.1
Mikuszewskie 2022-02-017181.5
Mikuszewskie 2022-01-317178.3
Mikuszewskie 2022-01-307177.3
Mikuszewskie 2022-01-297171.5
Mikuszewskie 2022-01-287170.9
Mikuszewskie 2022-01-277170.3
Mikuszewskie 2022-01-267168.7
Mikuszewskie 2022-01-257168.3
Mikuszewskie 2022-01-247161.2
Mikuszewskie 2022-01-237157.5
Mikuszewskie 2022-01-227157.4
Mikuszewskie 2022-01-217157.3
Mikuszewskie 2022-01-207155.4
Mikuszewskie 2022-01-197154.8
Mikuszewskie 2022-01-187152.2
Mikuszewskie 2022-01-177152.1
Mikuszewskie 2022-01-167150.1
Mikuszewskie 2022-01-157147.1
Mikuszewskie 2022-01-147147
Mikuszewskie 2022-01-137146.9
Mikuszewskie 2022-01-127144.6
Mikuszewskie 2022-01-117143.7
Mikuszewskie 2022-01-107143.6
Mikuszewskie 2022-01-097140.6
Mikuszewskie 2022-01-087137.2
Mikuszewskie 2022-01-077136.7
Mikuszewskie 2022-01-067135.9
Mikuszewskie 2022-01-057135.7
Mikuszewskie 2022-01-047134.8
Mikuszewskie 2022-01-037134.5
Mikuszewskie 2022-01-027133.4
Mikuszewskie 2022-01-017132.7
Mikuszewskie 2021-12-317132.5
Mikuszewskie 2021-12-307131.4
Mikuszewskie 2021-12-297130.6
Mikuszewskie 2021-12-287127.3
Mikuszewskie 2021-12-277123.9
Mikuszewskie 2021-12-267120.3
Mikuszewskie 2021-12-257117.7
Mikuszewskie 2021-12-247117.7
Mikuszewskie 2021-12-237117.5
Mikuszewskie 2021-12-227116.3
Mikuszewskie 2021-12-217112
Mikuszewskie 2021-12-207111.6
Mikuszewskie 2021-12-197111.4
Mikuszewskie 2021-12-187111.1
Mikuszewskie 2021-12-177110.5
Mikuszewskie 2021-12-167110.3
Mikuszewskie 2021-12-157110
Mikuszewskie 2021-12-147109.4
Mikuszewskie 2021-12-137109.1
Mikuszewskie 2021-12-127108.9
Mikuszewskie 2021-12-117108.3
Mikuszewskie 2021-12-107108.3
Mikuszewskie 2021-12-097108.3
Mikuszewskie 2021-12-087108.3
Mikuszewskie 2021-12-077108.3
Mikuszewskie 2021-12-067108.1
Mikuszewskie 2021-12-057107.2
Mikuszewskie 2021-12-047104.9
Mikuszewskie 2021-12-037100.6
Mikuszewskie 2021-12-027098.1
Mikuszewskie 2021-12-017096.5
Mikuszewskie 2021-11-307094.5
Mikuszewskie 2021-11-297094.5
Mikuszewskie 2021-11-287093.5
Mikuszewskie 2021-11-276960.9
Mikuszewskie 2021-11-266960.9
Mikuszewskie 2021-11-256960.9
Mikuszewskie 2021-11-246960.9
Mikuszewskie 2021-11-236960.9
Mikuszewskie 2021-11-226960.9
Mikuszewskie 2021-11-216960.9
Mikuszewskie 2021-11-206960.9
Mikuszewskie 2021-11-196960.9
Mikuszewskie 2021-11-186960.9
Mikuszewskie 2021-11-176960.9
Mikuszewskie 2021-11-166960.9
Mikuszewskie 2021-11-156960.9
Mikuszewskie 2021-11-146960.9
Mikuszewskie 2021-11-136960.9
Mikuszewskie 2021-11-126960.9
Mikuszewskie 2021-11-116960.9
Mikuszewskie 2021-11-106960.9
Mikuszewskie 2021-11-096960.9
Mikuszewskie 2021-11-086960.9
Mikuszewskie 2021-11-076960.9
Mikuszewskie 2021-11-066960.9
Mikuszewskie 2021-11-056960.9
Mikuszewskie 2021-11-046960.9
Mikuszewskie 2021-11-036960.9
Mikuszewskie 2021-11-026960.9
Mikuszewskie 2021-11-016960.9
Mikuszewskie 2021-10-316960.9
Mikuszewskie 2021-10-306960.9
Mikuszewskie 2021-10-296960.9
Mikuszewskie 2021-10-286957.1
Mikuszewskie 2021-10-276948.6
Mikuszewskie 2021-10-266939.9
Mikuszewskie 2021-10-256927.5
Mikuszewskie 2021-10-246923.9
Mikuszewskie 2021-10-236920.1
Mikuszewskie 2021-10-226655.8
Mikuszewskie 2021-10-216655.8
Mikuszewskie 2021-10-206655.8
Mikuszewskie 2021-10-196655.8
Mikuszewskie 2021-10-186655.8
Mikuszewskie 2021-10-176655.8
Mikuszewskie 2021-10-166655.8
Mikuszewskie 2021-10-156655.8
Mikuszewskie 2021-10-146655.8
Mikuszewskie 2021-10-136655.8
Mikuszewskie 2021-10-126655.8
Mikuszewskie 2021-10-116655.8
Mikuszewskie 2021-10-106655.8
Mikuszewskie 2021-10-096655.8
Mikuszewskie 2021-10-086655.8
Mikuszewskie 2021-10-076655.8
Mikuszewskie 2021-10-066655.8
Mikuszewskie 2021-10-056655.8
Mikuszewskie 2021-10-046655.8
Mikuszewskie 2021-10-036655.8
Mikuszewskie 2021-10-026655.8
Mikuszewskie 2021-10-016655.8
Mikuszewskie 2021-09-306655.8
Mikuszewskie 2021-09-296655.8
Mikuszewskie 2021-09-286655.8
Mikuszewskie 2021-09-276655.8
Mikuszewskie 2021-09-266655.8
Mikuszewskie 2021-09-256652
Mikuszewskie 2021-09-246646.2
Mikuszewskie 2021-09-236641.9
Mikuszewskie 2021-09-226628.9
Mikuszewskie 2021-09-216619.6
Mikuszewskie 2021-09-206616.3
Mikuszewskie 2021-09-196615.7
Mikuszewskie 2021-09-186614
Mikuszewskie 2021-09-176612.7
Mikuszewskie 2021-09-166607
Mikuszewskie 2021-09-156589.3
Mikuszewskie 2021-09-146576.4
Mikuszewskie 2021-09-136566.7
Mikuszewskie 2021-09-126552.3
Mikuszewskie 2021-09-116535.3
Mikuszewskie 2021-09-106516.7
Mikuszewskie 2021-09-096498
Mikuszewskie 2021-09-086480.2
Mikuszewskie 2021-09-076462.1
Mikuszewskie 2021-09-066442.1
Mikuszewskie 2021-09-056424.6
Mikuszewskie 2021-09-046403.8
Mikuszewskie 2021-09-036384.7
Mikuszewskie 2021-09-026373.6
Mikuszewskie 2021-09-016368.2
Mikuszewskie 2021-08-316362.8
Mikuszewskie 2021-08-306360
Mikuszewskie 2021-08-296356.1
Mikuszewskie 2021-08-286340.3
Mikuszewskie 2021-08-276330.5
Mikuszewskie 2021-08-266326.7
Mikuszewskie 2021-08-256308.8
Mikuszewskie 2021-08-246307.9
Mikuszewskie 2021-08-236306.5
Mikuszewskie 2021-08-226290.2
Mikuszewskie 2021-08-216275.8
Mikuszewskie 2021-08-206262.3
Mikuszewskie 2021-08-196247.2
Mikuszewskie 2021-08-186235.9
Mikuszewskie 2021-08-176229.6
Mikuszewskie 2021-08-166217.5
Mikuszewskie 2021-08-156199.1
Mikuszewskie 2021-08-146181.5
Mikuszewskie 2021-08-136162.2
Mikuszewskie 2021-08-126140.9
Mikuszewskie 2021-08-110
Mikuszewskie 2021-08-106110.6
Mikuszewskie 2021-08-096091.4
Mikuszewskie 2021-08-086080.6
Mikuszewskie 2021-08-076063.1
Mikuszewskie 2021-08-066060.5
Mikuszewskie 2021-08-056058.3
Mikuszewskie 2021-08-046047.3
Mikuszewskie 2021-08-036032.9
Mikuszewskie 2021-08-026024.3
Mikuszewskie 2021-08-016013.6
Mikuszewskie 2021-07-316003.6
Mikuszewskie 2021-07-305986.1
Mikuszewskie 2021-07-295966.4
Mikuszewskie 2021-07-285947.2
Mikuszewskie 2021-07-275930.4
Mikuszewskie 2021-07-265917.6
Mikuszewskie 2021-07-255903.2
Mikuszewskie 2021-07-245884.3
Mikuszewskie 2021-07-235869.8
Mikuszewskie 2021-07-225851
Mikuszewskie 2021-07-215833
Mikuszewskie 2021-07-205815.9
Mikuszewskie 2021-07-195798.8
Mikuszewskie 2021-07-185781.3
Mikuszewskie 2021-07-175766.3
Mikuszewskie 2021-07-165745.7
Mikuszewskie 2021-07-155728.4
Mikuszewskie 2021-07-145709.5
Mikuszewskie 2021-07-135691.2
Mikuszewskie 2021-07-125674.7
Mikuszewskie 2021-07-115656.2
Mikuszewskie 2021-07-100
Mikuszewskie 2021-07-095619.3
Mikuszewskie 2021-07-085598.3
Mikuszewskie 2021-07-075577.5
Mikuszewskie 2021-07-065556.7
Mikuszewskie 2021-07-055544.1
Mikuszewskie 2021-07-045537.3
Mikuszewskie 2021-07-035534.2
Mikuszewskie 2021-07-025516.5
Mikuszewskie 2021-07-015511.3
Mikuszewskie 2021-06-305497
Mikuszewskie 2021-06-295476
Mikuszewskie 2021-06-285454.9
Mikuszewskie 2021-06-275434.5
Mikuszewskie 2021-06-265428.6
Mikuszewskie 2021-06-250
Mikuszewskie 2021-06-245403.1
Mikuszewskie 2021-06-235389.3
Mikuszewskie 2021-06-225368.3
Mikuszewskie 2021-06-215346.4
Mikuszewskie 2021-06-205324.8
Mikuszewskie 2021-06-195303.7
Mikuszewskie 2021-06-185282.4
Mikuszewskie 2021-06-173752.6
Mikuszewskie 2021-06-163752.6
Mikuszewskie 2021-06-153752.6
Mikuszewskie 2021-06-143752.6
Mikuszewskie 2021-06-133752.6
Mikuszewskie 2021-06-123752.6
Mikuszewskie 2021-06-113752.6
Mikuszewskie 2021-06-103752.6
Mikuszewskie 2021-06-093752.6
Mikuszewskie 2021-06-083752.6
Mikuszewskie 2021-06-073752.6
Mikuszewskie 2021-06-063752.6
Mikuszewskie 2021-06-053752.6
Mikuszewskie 2021-06-043752.6
Mikuszewskie 2021-06-033752.6
Mikuszewskie 2021-06-023752.6
Mikuszewskie 2021-06-013752.6
Mikuszewskie 2021-05-313752.6
Mikuszewskie 2021-05-303752.6
Mikuszewskie 2021-05-293752.6
Mikuszewskie 2021-05-283752.6
Mikuszewskie 2021-05-273752.6
Mikuszewskie 2021-05-263752.6
Mikuszewskie 2021-05-253752.6
Mikuszewskie 2021-05-243752.6
Mikuszewskie 2021-05-233752.6
Mikuszewskie 2021-05-223752.6
Mikuszewskie 2021-05-213752.6
Mikuszewskie 2021-05-203752.6
Mikuszewskie 2021-05-193752.6
Mikuszewskie 2021-05-183752.6
Mikuszewskie 2021-05-173752.6
Mikuszewskie 2021-05-163752.6
Mikuszewskie 2021-05-153752.6
Mikuszewskie 2021-05-143752.6
Mikuszewskie 2021-05-133752.6
Mikuszewskie 2021-05-123752.6
Mikuszewskie 2021-05-113752.6
Mikuszewskie 2021-05-103752.6
Mikuszewskie 2021-05-093752.6
Mikuszewskie 2021-05-083752.6
Mikuszewskie 2021-05-073752.6
Mikuszewskie 2021-05-063752.6
Mikuszewskie 2021-05-053752.6
Mikuszewskie 2021-05-043752.6
Mikuszewskie 2021-05-033752.6
Mikuszewskie 2021-05-023752.6
Mikuszewskie 2021-05-013752.6
Mikuszewskie 2021-04-303752.6
Mikuszewskie 2021-04-293752.6
Mikuszewskie 2021-04-283752.6
Mikuszewskie 2021-04-273752.6
Mikuszewskie 2021-04-263752.6
Mikuszewskie 2021-04-253752.6
Mikuszewskie 2021-04-243752.6
Mikuszewskie 2021-04-233752.6
Mikuszewskie 2021-04-223752.6
Mikuszewskie 2021-04-213752.6
Mikuszewskie 2021-04-203752.6
Mikuszewskie 2021-04-193752.6
Mikuszewskie 2021-04-183752.6
Mikuszewskie 2021-04-173752.6
Mikuszewskie 2021-04-163752.6
Mikuszewskie 2021-04-153752.6
Mikuszewskie 2021-04-143752.6
Mikuszewskie 2021-03-093752.6
Mikuszewskie 2021-03-083752.6
Mikuszewskie 2021-03-073752.6
Mikuszewskie 2021-03-063752.6
Mikuszewskie 2021-03-053752.6
Mikuszewskie 2021-03-043752.6
Mikuszewskie 2021-03-033752.6
Mikuszewskie 2021-03-023752.6
Mikuszewskie 2021-03-013752.6
Mikuszewskie 2021-02-283752.6
Mikuszewskie 2021-02-273752.6
Mikuszewskie 2021-02-263752.6
Mikuszewskie 2021-02-253752.6
Mikuszewskie 2021-02-243752.6
Mikuszewskie 2021-02-233752.6
Mikuszewskie 2021-02-223752.6
Mikuszewskie 2021-02-213752.6
Mikuszewskie 2021-02-203752.6
Mikuszewskie 2021-02-193752.6
Mikuszewskie 2021-02-183752.6
Mikuszewskie 2021-02-173752.6
Mikuszewskie 2021-02-163752.6
Mikuszewskie 2021-02-153752.6
Mikuszewskie 2021-02-143752.6
Mikuszewskie 2021-02-133752.6
Mikuszewskie 2021-02-123752.5
Mikuszewskie 2021-02-113752.5
Mikuszewskie 2021-02-103750.8
Mikuszewskie 2021-02-093749.3
Mikuszewskie 2021-02-083748.9
Mikuszewskie 2021-02-073747.9
Mikuszewskie 2021-02-063743.4
Mikuszewskie 2021-02-053737.2
Mikuszewskie 2021-02-043737.2
Mikuszewskie 2021-02-033736.8
Mikuszewskie 2021-02-023736.8
Mikuszewskie 2021-02-013736.8
Mikuszewskie 2021-01-313736.8
Mikuszewskie 2021-01-303736.8
Mikuszewskie 2021-01-293736.8
Mikuszewskie 2021-01-283736.8
Mikuszewskie 2021-01-273736.8
Mikuszewskie 2021-01-263736.8
Mikuszewskie 2021-01-253736.8
Mikuszewskie 2021-01-243735.4
Mikuszewskie 2021-01-233733.8
Mikuszewskie 2021-01-223730.4
Mikuszewskie 2021-01-213730.4
Mikuszewskie 2021-01-203730.4
Mikuszewskie 2021-01-193730.4
Mikuszewskie 2021-01-183730.4
Mikuszewskie 2021-01-173730.4
Mikuszewskie 2021-01-163730.4
Mikuszewskie 2021-01-153730.4
Mikuszewskie 2021-01-143730.4
Mikuszewskie 2021-01-133730.4
Mikuszewskie 2021-01-123725.1
Mikuszewskie 2021-01-113721.3
Mikuszewskie 2021-01-103720.8
Mikuszewskie 2021-01-093720.3
Mikuszewskie 2021-01-083718.5
Mikuszewskie 2021-01-073718.3
Mikuszewskie 2021-01-063716.1
Mikuszewskie 2021-01-053715.7
Mikuszewskie 2021-01-043712.4
Mikuszewskie 2021-01-033710.1
Mikuszewskie 2021-01-023708.5
Mikuszewskie 2021-01-013708.2
Mikuszewskie 2020-12-313687
Mikuszewskie 2020-12-303687
Mikuszewskie 2020-12-293687
Mikuszewskie 2020-12-283687
Mikuszewskie 2020-12-273687
Mikuszewskie 2020-12-263687
Mikuszewskie 2020-12-253687
Mikuszewskie 2020-12-243687
Mikuszewskie 2020-12-233687
Mikuszewskie 2020-12-223687
Mikuszewskie 2020-12-213687
Mikuszewskie 2020-12-203687
Mikuszewskie 2020-12-193687
Mikuszewskie 2020-12-183687
Mikuszewskie 2020-12-173687
Mikuszewskie 2020-12-163687
Mikuszewskie 2020-12-153687
Mikuszewskie 2020-12-143687
Mikuszewskie 2020-12-133687
Mikuszewskie 2020-12-123687
Mikuszewskie 2020-12-113687
Mikuszewskie 2020-12-103687
Mikuszewskie 2020-12-093686.8
Mikuszewskie 2020-12-083686.6
Mikuszewskie 2020-12-073682.4
Mikuszewskie 2020-12-063681.7
Mikuszewskie 2020-12-053677
Mikuszewskie 2020-12-043675.8
Mikuszewskie 2020-12-033672.2
Mikuszewskie 2020-12-023667.4
Mikuszewskie 2020-12-013665.8
Mikuszewskie 2020-11-303663.9
Mikuszewskie 2020-11-293663.9
Mikuszewskie 2020-11-283663.5
Mikuszewskie 2020-11-273663.2
Mikuszewskie 2020-11-263662.4
Mikuszewskie 2020-11-253656.8
Mikuszewskie 2020-11-243654.4
Mikuszewskie 2020-11-233653.8
Mikuszewskie 2020-11-223651
Mikuszewskie 2020-11-213650.7
Mikuszewskie 2020-11-203647.3
Mikuszewskie 2020-11-193642
Mikuszewskie 2020-11-183640.5
Mikuszewskie 2020-11-173638.1
Mikuszewskie 2020-11-163632
Mikuszewskie 2020-11-153626.8
Mikuszewskie 2020-11-143624.6
Mikuszewskie 2020-11-133623.5
Mikuszewskie 2020-11-123623.4
Mikuszewskie 2020-11-113623.3
Mikuszewskie 2020-11-103622.4
Mikuszewskie 2020-11-093622
Mikuszewskie 2020-11-083614.1
Mikuszewskie 2020-11-073613.4
Mikuszewskie 2020-11-063612.7
Mikuszewskie 2020-11-053605
Mikuszewskie 2020-11-043604.7
Mikuszewskie 2020-11-033602.9
Mikuszewskie 2020-11-023600.8
Mikuszewskie 2020-11-013596.8
Mikuszewskie 2020-10-313589.8
Mikuszewskie 2020-10-293579.9
Mikuszewskie 2020-10-283574.8
Mikuszewskie 2020-10-273567.2
Mikuszewskie 2020-10-263560.9
Mikuszewskie 2020-10-253557.8
Mikuszewskie 2020-10-243555.9
Mikuszewskie 2020-10-233553
Mikuszewskie 2020-10-223547.3
Mikuszewskie 2020-10-213543.2
Mikuszewskie 2020-10-203532.3
Mikuszewskie 2020-10-193525.3
Mikuszewskie 2020-10-183521
Mikuszewskie 2020-10-173520.7
Mikuszewskie 2020-10-163519.9
Mikuszewskie 2020-10-153518.4
Mikuszewskie 2020-10-143516
Mikuszewskie 2020-10-133515.5
Mikuszewskie 2020-10-123514.8
Mikuszewskie 2020-10-113514.1
Mikuszewskie 2020-10-103505.1
Mikuszewskie 2020-10-093492.4
Mikuszewskie 2020-10-083489.6
Mikuszewskie 2020-10-073483.9
Mikuszewskie 2020-10-063470.5
Mikuszewskie 2020-10-053462.6
Mikuszewskie 2020-10-043451.1
Mikuszewskie 2020-10-033438.1
Mikuszewskie 2020-10-023435.4
Mikuszewskie 2020-10-013434.4
Mikuszewskie 2020-09-303433.9
Mikuszewskie 2020-09-293431.5
Mikuszewskie 2020-09-283417.3
Mikuszewskie 2020-09-273415.4
Mikuszewskie 2020-09-263411.9
Mikuszewskie 2020-09-253399
Mikuszewskie 2020-09-243385
Mikuszewskie 2020-09-233368.7
Mikuszewskie 2020-09-223352
Mikuszewskie 2020-09-213334.9
Mikuszewskie 2020-09-203321.7
Mikuszewskie 2020-09-193304.2
Mikuszewskie 2020-09-183286.7
Mikuszewskie 2020-09-173281.1
Mikuszewskie 2020-09-163265.1
Mikuszewskie 2020-09-153247.7
Mikuszewskie 2020-09-143230.5
Mikuszewskie 2020-09-133214.5
Mikuszewskie 2020-09-123196.4
Mikuszewskie 2020-09-113181.1
Mikuszewskie 2020-09-103168.5
Mikuszewskie 2020-09-093154.3
Mikuszewskie 2020-09-083137.4
Mikuszewskie 2020-09-073131.6
Mikuszewskie 2020-09-063129.7
Mikuszewskie 2020-09-053113.5
Mikuszewskie 2020-09-043095.6
Mikuszewskie 2020-09-033076.6
Mikuszewskie 2020-09-023071.9
Mikuszewskie 2020-09-013070.6
Mikuszewskie 2020-08-313054
Mikuszewskie 2020-08-303036.1
Mikuszewskie 2020-08-293023.2
Mikuszewskie 2020-08-283010
Mikuszewskie 2020-08-273004.1
Mikuszewskie 2020-08-262988.2
Mikuszewskie 2020-08-252974.9
Mikuszewskie 2020-08-242961.6
Mikuszewskie 2020-08-232956.1
Mikuszewskie 2020-08-222917.4
Mikuszewskie 2020-08-212917.4
Mikuszewskie 2020-08-202900.9
Mikuszewskie 2020-08-192889.8
Mikuszewskie 2020-08-182879.6
Mikuszewskie 2020-08-172432.2
Mikuszewskie 2020-08-162432.2
Mikuszewskie 2020-08-152432.2
Mikuszewskie 2020-08-142432.2
Mikuszewskie 2020-08-132432.2
Mikuszewskie 2020-08-122432.2
Mikuszewskie 2020-08-112432.2
Mikuszewskie 2020-08-102432.2
Mikuszewskie 2020-08-092432.2
Mikuszewskie 2020-08-082432.2
Mikuszewskie 2020-08-072432.2
Mikuszewskie 2020-08-062432.2
Mikuszewskie 2020-08-052432.2
Mikuszewskie 2020-08-042432.2
Mikuszewskie 2020-08-032432.2
Mikuszewskie 2020-08-022432.2
Mikuszewskie 2020-08-012432.2
Mikuszewskie 2020-07-312432.2
Mikuszewskie 2020-07-302432.2
Mikuszewskie 2020-07-292432.2
Mikuszewskie 2020-07-282432.2
Mikuszewskie 2020-07-272432.2
Mikuszewskie 2020-07-262432.2
Mikuszewskie 2020-07-252432.2
Mikuszewskie 2020-07-242432.2
Mikuszewskie 2020-07-232432.2
Mikuszewskie 2020-07-222413.7
Mikuszewskie 2020-07-212395.3
Mikuszewskie 2020-07-202374.2
Mikuszewskie 2020-07-192362.4
Mikuszewskie 2020-07-182344.8
Mikuszewskie 2020-07-172332.9
Mikuszewskie 2020-07-162321.3
Mikuszewskie 2020-07-152300.8
Mikuszewskie 2020-07-142281.8
Mikuszewskie 2020-07-132269.4
Mikuszewskie 2020-07-122253.2
Mikuszewskie 2020-07-112250.2
Mikuszewskie 2020-07-102229.5
Mikuszewskie 2020-07-092216.5
Mikuszewskie 2020-07-082206
Mikuszewskie 2020-07-072190.9
Mikuszewskie 2020-07-062173.1
Mikuszewskie 2020-07-052150.7
Mikuszewskie 2020-07-042130
Mikuszewskie 2020-07-032122.1
Mikuszewskie 2020-07-022115.6
Mikuszewskie 2020-07-012093.7
Mikuszewskie 2020-06-302073.8
Mikuszewskie 2020-06-291959.1
Mikuszewskie 2020-06-281959.1
Mikuszewskie 2020-06-271959.1
Mikuszewskie 2020-06-261959.1
Mikuszewskie 2020-06-251959.1
Mikuszewskie 2020-06-251959.1
Mikuszewskie 2020-05-09324.3
Mikuszewskie 2020-05-08324.3
Mikuszewskie 2020-05-07324.3
Mikuszewskie 2020-05-06324.3
Mikuszewskie 2020-05-05324.3
Mikuszewskie 2020-05-04324.3
Mikuszewskie 2020-05-03324.3
Mikuszewskie 2020-05-02324.3
Mikuszewskie 2020-05-01324.3
Mikuszewskie 2020-04-30324.3
Mikuszewskie 2020-04-29324.3
Mikuszewskie 2020-04-28324.3
Mikuszewskie 2020-04-27324.3
Mikuszewskie 2020-04-26324.3
Mikuszewskie 2020-04-25324.3
Mikuszewskie 2020-04-24324.3
Mikuszewskie 2020-04-23324.3
Mikuszewskie 2020-04-22324.3
Mikuszewskie 2020-04-21324.3
Mikuszewskie 2020-04-20324.3
Mikuszewskie 2020-04-19324.3
Mikuszewskie 2020-04-18324.3
Mikuszewskie 2020-04-17324.3
Mikuszewskie 2020-04-16324.3
Mikuszewskie 2020-04-15324.3
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.