Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wierzbica

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wierzbica 2035-02-2013832.9
Wierzbica 2035-02-1913832.9
Wierzbica 2035-02-1813832.9
Wierzbica 2035-02-1713832.9
Wierzbica 2035-02-1613832.9
Wierzbica 2035-02-1513832.9
Wierzbica 2024-02-1413832.9
Wierzbica 2024-02-1313832.9
Wierzbica 2024-02-1213832.9
Wierzbica 2024-02-1113829.8
Wierzbica 2024-02-1013825.9
Wierzbica 2024-02-0913825.9
Wierzbica 2024-02-0813823.5
Wierzbica 2024-02-0713823.1
Wierzbica 2024-02-0613821.7
Wierzbica 2024-02-0513780.1
Wierzbica 2024-02-0413780.1
Wierzbica 2024-02-0313780.1
Wierzbica 2024-02-0213780.1
Wierzbica 2024-02-0113780.1
Wierzbica 2024-01-3113780.1
Wierzbica 2024-01-3013780.1
Wierzbica 2024-01-2913780.1
Wierzbica 2024-01-2813780.1
Wierzbica 2024-01-2713780.1
Wierzbica 2024-01-2613780.1
Wierzbica 2024-01-2513780.1
Wierzbica 2024-01-2413780.1
Wierzbica 2024-01-2313780.1
Wierzbica 2024-01-2213780.1
Wierzbica 2024-01-2113780.1
Wierzbica 2024-01-2013780.1
Wierzbica 2024-01-1913780.1
Wierzbica 2024-01-1813780.1
Wierzbica 2024-01-1713780.1
Wierzbica 2024-01-1613780.1
Wierzbica 2024-01-1513778.9
Wierzbica 2024-01-1413776.9
Wierzbica 2024-01-1313776.9
Wierzbica 2024-01-1213776.9
Wierzbica 2024-01-1113776.5
Wierzbica 2024-01-1013774.7
Wierzbica 2024-01-0913773.2
Wierzbica 2024-01-0813771.9
Wierzbica 2024-01-0713771.2
Wierzbica 2024-01-0613770.8
Wierzbica 2024-01-0513769.4
Wierzbica 2024-01-0413769
Wierzbica 2024-01-0313768.6
Wierzbica 2024-01-0213767.7
Wierzbica 2024-01-0113767.6
Wierzbica 2023-12-3113764.9
Wierzbica 2023-12-3013763.8
Wierzbica 2023-12-2913762.1
Wierzbica 2023-12-2813759.5
Wierzbica 2023-12-2713757.9
Wierzbica 2023-12-2613757.7
Wierzbica 2023-12-2513757.2
Wierzbica 2023-12-2413755.9
Wierzbica 2023-12-2313755.1
Wierzbica 2023-12-2213753.1
Wierzbica 2023-12-2113752.7
Wierzbica 2023-12-2013672.2
Wierzbica 2023-12-1913672.2
Wierzbica 2023-12-1813672.2
Wierzbica 2023-12-1713672.2
Wierzbica 2023-12-1613672.2
Wierzbica 2023-12-1513672.2
Wierzbica 2023-12-1413672.2
Wierzbica 2023-12-1313672.2
Wierzbica 2023-12-1213672.2
Wierzbica 2023-12-1113672.2
Wierzbica 2023-12-1013672.2
Wierzbica 2023-12-0913672.2
Wierzbica 2023-12-0813672.2
Wierzbica 2023-12-0713672.2
Wierzbica 2023-12-0613672.2
Wierzbica 2023-12-0513672.2
Wierzbica 2023-12-0413672.2
Wierzbica 2023-12-0313672.2
Wierzbica 2023-12-0213672.2
Wierzbica 2023-12-0113672.2
Wierzbica 2023-11-3013672.2
Wierzbica 2023-11-2913672.2
Wierzbica 2023-11-2813672.2
Wierzbica 2023-11-2713672.2
Wierzbica 2023-11-2613672.2
Wierzbica 2023-11-2513672.2
Wierzbica 2023-11-2413672.2
Wierzbica 2023-11-2313672.2
Wierzbica 2023-11-2213672.2
Wierzbica 2023-11-2113672.2
Wierzbica 2023-11-2013672.2
Wierzbica 2023-11-1913672.2
Wierzbica 2023-11-1813672.2
Wierzbica 2023-11-1713672.2
Wierzbica 2023-11-1613672.2
Wierzbica 2023-11-1513672.2
Wierzbica 2023-11-1413672.2
Wierzbica 2023-11-1313672.2
Wierzbica 2023-11-1213672.2
Wierzbica 2023-11-1113672.2
Wierzbica 2023-11-1013672.2
Wierzbica 2023-11-0913672.2
Wierzbica 2023-11-0813672.2
Wierzbica 2023-11-0713672.2
Wierzbica 2023-11-0613672.2
Wierzbica 2023-11-0513672.2
Wierzbica 2023-11-0413672.2
Wierzbica 2023-11-0313672.2
Wierzbica 2023-11-0213672.2
Wierzbica 2023-11-0113672.2
Wierzbica 2023-10-3113672.2
Wierzbica 2023-10-3013672.2
Wierzbica 2023-10-2913670.9
Wierzbica 2023-10-2813669.6
Wierzbica 2023-10-2713666.8
Wierzbica 2023-10-2613663.4
Wierzbica 2023-10-2513662.9
Wierzbica 2023-10-2413654.2
Wierzbica 2023-10-2313650.5
Wierzbica 2023-10-2213647.7
Wierzbica 2023-10-2113642.1
Wierzbica 2023-10-2013639.8
Wierzbica 2023-10-1913634
Wierzbica 2023-10-1813621.6
Wierzbica 2023-10-1713609.4
Wierzbica 2023-10-1613607.8
Wierzbica 2023-10-1513600.8
Wierzbica 2023-10-1413588.4
Wierzbica 2023-10-1313580.2
Wierzbica 2023-10-1213572.6
Wierzbica 2023-10-1113564.2
Wierzbica 2023-10-1013552.2
Wierzbica 2023-10-0913549.3
Wierzbica 2023-10-0813535.9
Wierzbica 2023-10-0713533.5
Wierzbica 2023-10-0613522.9
Wierzbica 2023-10-0513512.6
Wierzbica 2023-10-0413506.4
Wierzbica 2023-10-0313492.3
Wierzbica 2023-10-0213483.2
Wierzbica 2023-10-0113476.1
Wierzbica 2023-09-3013472.5
Wierzbica 2023-09-2913457.1
Wierzbica 2023-09-2813441.5
Wierzbica 2023-09-2713425.8
Wierzbica 2023-09-2613414.7
Wierzbica 2023-09-2513407.3
Wierzbica 2023-09-2413402.6
Wierzbica 2023-09-2313397.9
Wierzbica 2023-09-2213383.2
Wierzbica 2023-09-2113366.4
Wierzbica 2023-09-2013351.6
Wierzbica 2023-09-1913350.6
Wierzbica 2023-09-1813334.5
Wierzbica 2023-09-1713318.3
Wierzbica 2023-09-1613300.1
Wierzbica 2023-09-1513281.8
Wierzbica 2023-09-1413278
Wierzbica 2023-09-1313262.5
Wierzbica 2023-09-1213247.5
Wierzbica 2023-09-1113230.6
Wierzbica 2023-09-1013213.9
Wierzbica 2023-09-0913197.6
Wierzbica 2023-09-0813180.2
Wierzbica 2023-09-0713164.9
Wierzbica 2023-09-0613146.5
Wierzbica 2023-09-0513128.3
Wierzbica 2023-09-0413111.2
Wierzbica 2023-09-0313100.1
Wierzbica 2023-09-0213089.9
Wierzbica 2023-09-0113072.4
Wierzbica 2023-08-3113061.9
Wierzbica 2023-08-3013054
Wierzbica 2023-08-2913040.2
Wierzbica 2023-08-2813030.8
Wierzbica 2023-08-2713015.7
Wierzbica 2023-08-2613001.4
Wierzbica 2023-08-2512992.6
Wierzbica 2023-08-2412973.4
Wierzbica 2023-08-2312956.3
Wierzbica 2023-08-2212938.2
Wierzbica 2023-08-2112923.9
Wierzbica 2023-08-2012907.6
Wierzbica 2023-08-1912890.6
Wierzbica 2023-08-1812539.5
Wierzbica 2023-08-1712539.5
Wierzbica 2023-08-1612539.5
Wierzbica 2023-08-1512539.5
Wierzbica 2023-08-1412539.5
Wierzbica 2023-08-1312539.5
Wierzbica 2023-08-1212539.5
Wierzbica 2023-08-1112539.5
Wierzbica 2023-08-1012539.5
Wierzbica 2023-08-0912539.5
Wierzbica 2023-08-0812539.5
Wierzbica 2023-08-0712539.5
Wierzbica 2023-08-0612539.5
Wierzbica 2023-08-0512539.5
Wierzbica 2023-08-0412539.5
Wierzbica 2023-08-0312539.5
Wierzbica 2023-08-0212539.5
Wierzbica 2023-08-0112539.5
Wierzbica 2023-07-3112539.5
Wierzbica 2023-07-3012539.5
Wierzbica 2023-07-2912539.5
Wierzbica 2023-07-2812539.5
Wierzbica 2023-07-2712539.5
Wierzbica 2023-07-2612539.5
Wierzbica 2023-07-2512537.8
Wierzbica 2023-07-2412520.3
Wierzbica 2023-07-2312501.6
Wierzbica 2023-07-2212485.1
Wierzbica 2023-07-2112471.8
Wierzbica 2023-07-2012461
Wierzbica 2023-07-1912442.2
Wierzbica 2023-07-1812421.2
Wierzbica 2023-07-1712075
Wierzbica 2023-07-1612075
Wierzbica 2023-07-1512075
Wierzbica 2023-07-1412075
Wierzbica 2023-07-1312075
Wierzbica 2023-07-1212075
Wierzbica 2023-07-1112075
Wierzbica 2023-07-1012075
Wierzbica 2023-07-0912075
Wierzbica 2023-07-0812075
Wierzbica 2023-07-0712075
Wierzbica 2023-07-0612075
Wierzbica 2023-07-0412075
Wierzbica 2023-07-0312075
Wierzbica 2023-07-0212075
Wierzbica 2023-07-0112075
Wierzbica 2023-06-3012075
Wierzbica 2023-06-2812075
Wierzbica 2023-06-2712062.7
Wierzbica 2023-06-2612042.2
Wierzbica 2023-06-2512022.9
Wierzbica 2023-06-2412012.5
Wierzbica 2023-06-2312004.5
Wierzbica 2023-06-2211984.3
Wierzbica 2023-06-2111966.7
Wierzbica 2023-06-2011945.5
Wierzbica 2023-06-1911923.9
Wierzbica 2023-06-1811912.9
Wierzbica 2023-06-1711900.3
Wierzbica 2023-06-1611891.9
Wierzbica 2023-06-1511870.6
Wierzbica 2023-06-1411861.9
Wierzbica 2023-06-1311857.9
Wierzbica 2023-06-1211839.9
Wierzbica 2023-06-1111819
Wierzbica 2023-06-1011804.9
Wierzbica 2023-06-0911791.3
Wierzbica 2023-06-0811779.4
Wierzbica 2023-06-0711758.2
Wierzbica 2023-06-0611739.9
Wierzbica 2023-06-0511717.1
Wierzbica 2023-06-0411693.9
Wierzbica 2023-06-0311670.3
Wierzbica 2023-06-0211655.4
Wierzbica 2023-06-0111632.9
Wierzbica 2023-05-3111610.8
Wierzbica 2023-05-3011590.6
Wierzbica 2023-05-2911568.5
Wierzbica 2023-05-2811546.4
Wierzbica 2023-05-270
Wierzbica 2023-05-260
Wierzbica 2023-05-250
Wierzbica 2023-05-240
Wierzbica 2023-05-230
Wierzbica 2023-05-220
Wierzbica 2023-05-210
Wierzbica 2023-05-200
Wierzbica 2023-05-190
Wierzbica 2023-05-180
Wierzbica 2023-05-170
Wierzbica 2023-05-160
Wierzbica 2023-05-150
Wierzbica 2023-05-140
Wierzbica 2023-05-130
Wierzbica 2023-05-120
Wierzbica 2023-05-110
Wierzbica 2023-05-100
Wierzbica 2023-05-090
Wierzbica 2023-05-080
Wierzbica 2023-05-070
Wierzbica 2023-05-060
Wierzbica 2023-05-050
Wierzbica 2023-05-040
Wierzbica 2023-05-030
Wierzbica 2023-05-020
Wierzbica 2023-05-010
Wierzbica 2023-04-300
Wierzbica 2023-04-290
Wierzbica 2023-04-280
Wierzbica 2023-04-270
Wierzbica 2023-04-260
Wierzbica 2023-04-250
Wierzbica 2023-04-240
Wierzbica 2023-04-230
Wierzbica 2023-04-220
Wierzbica 2023-04-210
Wierzbica 2023-04-200
Wierzbica 2023-04-190
Wierzbica 2023-04-180
Wierzbica 2023-04-170
Wierzbica 2023-04-160
Wierzbica 2023-04-150
Wierzbica 2023-04-140
Wierzbica 2023-04-130
Wierzbica 2023-04-120
Wierzbica 2023-04-1110712.6
Wierzbica 2023-04-1010712.6
Wierzbica 2023-04-0910712.6
Wierzbica 2023-04-0810712.6
Wierzbica 2023-04-0710712.6
Wierzbica 2023-04-0610712.6
Wierzbica 2023-04-0510712.6
Wierzbica 2023-04-0410712.6
Wierzbica 2023-04-0310712.6
Wierzbica 2023-04-0210712.6
Wierzbica 2023-04-0110712.6
Wierzbica 2023-03-3110712.6
Wierzbica 2023-03-3010712.6
Wierzbica 2023-03-2910712.6
Wierzbica 2023-03-2810704.7
Wierzbica 2023-03-2710703.2
Wierzbica 2023-03-2610690.7
Wierzbica 2023-03-2510684.4
Wierzbica 2023-03-2410675.6
Wierzbica 2023-03-2310667.7
Wierzbica 2023-03-2210656.4
Wierzbica 2023-03-2110654.1
Wierzbica 2023-03-2010645.6
Wierzbica 2023-03-1910630.5
Wierzbica 2023-03-1810611.9
Wierzbica 2023-03-1710595
Wierzbica 2023-03-1610579.6
Wierzbica 2023-03-1510575.5
Wierzbica 2023-03-1410563.3
Wierzbica 2023-03-1310553.9
Wierzbica 2023-03-1210548.8
Wierzbica 2023-03-1110546.9
Wierzbica 2023-03-1010536.5
Wierzbica 2023-03-0910535.1
Wierzbica 2023-03-0810530.4
Wierzbica 2023-03-0710524.7
Wierzbica 2023-03-0610521.1
Wierzbica 2023-03-0510513.7
Wierzbica 2023-03-0410512.8
Wierzbica 2023-03-0310506
Wierzbica 2023-03-0210503.6
Wierzbica 2023-03-0110488.1
Wierzbica 2023-02-2810473.2
Wierzbica 2023-02-2710467.9
Wierzbica 2023-02-2610466.9
Wierzbica 2023-02-2510461.8
Wierzbica 2023-02-2410461
Wierzbica 2023-02-2310448.5
Wierzbica 2023-02-2210443.9
Wierzbica 2023-02-2110440.2
Wierzbica 2023-02-2010436
Wierzbica 2023-02-1910431.5
Wierzbica 2023-02-1810424.7
Wierzbica 2023-02-1710422.5
Wierzbica 2023-02-1610413
Wierzbica 2023-02-1510408.3
Wierzbica 2023-02-1410405.9
Wierzbica 2023-02-1310403.6
Wierzbica 2023-02-1210395.1
Wierzbica 2023-02-1110392
Wierzbica 2023-02-1010388.4
Wierzbica 2023-02-0910380.9
Wierzbica 2023-02-0810372.6
Wierzbica 2023-02-0710372.3
Wierzbica 2023-02-0610367.8
Wierzbica 2023-02-0510365.3
Wierzbica 2023-02-0410312.2
Wierzbica 2023-02-0310312.2
Wierzbica 2023-02-0210312.2
Wierzbica 2023-02-0110312.2
Wierzbica 2023-01-3110312.2
Wierzbica 2023-01-3010312.2
Wierzbica 2023-01-2910312.2
Wierzbica 2023-01-2810312.2
Wierzbica 2023-01-2710312.2
Wierzbica 2023-01-2610312.2
Wierzbica 2023-01-2510312.2
Wierzbica 2023-01-2410312.2
Wierzbica 2023-01-2310312.2
Wierzbica 2023-01-2210312.2
Wierzbica 2023-01-2110312.2
Wierzbica 2023-01-2010312.2
Wierzbica 2023-01-1910312.2
Wierzbica 2023-01-1810312.2
Wierzbica 2023-01-1710312.2
Wierzbica 2023-01-1610312.2
Wierzbica 2023-01-1510312.2
Wierzbica 2023-01-1410312.2
Wierzbica 2023-01-1310312.2
Wierzbica 2023-01-1210312.2
Wierzbica 2023-01-1110312.2
Wierzbica 2023-01-1010312.2
Wierzbica 2023-01-0910312.2
Wierzbica 2023-01-0810312.2
Wierzbica 2023-01-0710312.2
Wierzbica 2023-01-0610312.2
Wierzbica 2023-01-0510312.2
Wierzbica 2023-01-0410312.2
Wierzbica 2023-01-0310312.2
Wierzbica 2023-01-0210312.2
Wierzbica 2023-01-0110312.2
Wierzbica 2022-12-3110312.2
Wierzbica 2022-12-3010312.2
Wierzbica 2022-12-2910312.2
Wierzbica 2022-12-2810312.2
Wierzbica 2022-12-2710312.2
Wierzbica 2022-12-2610312.2
Wierzbica 2022-12-2510312.2
Wierzbica 2022-12-2410312.2
Wierzbica 2022-12-2310312.2
Wierzbica 2022-12-2210312.2
Wierzbica 2022-12-2110312.2
Wierzbica 2022-12-2010312.2
Wierzbica 2022-12-1910312.2
Wierzbica 2022-12-1810312.2
Wierzbica 2022-12-1710312.2
Wierzbica 2022-12-1610312.2
Wierzbica 2022-12-1510312.2
Wierzbica 2022-12-1410312.2
Wierzbica 2022-12-1310312.2
Wierzbica 2022-12-1210312.2
Wierzbica 2022-12-1110312.2
Wierzbica 2022-12-1010312.2
Wierzbica 2022-12-0910310.3
Wierzbica 2022-12-0810308.7
Wierzbica 2022-12-0710308.6
Wierzbica 2022-12-0610308
Wierzbica 2022-12-0510306.5
Wierzbica 2022-12-0410306.2
Wierzbica 2022-12-0310305.3
Wierzbica 2022-12-0210305.3
Wierzbica 2022-12-0110305.2
Wierzbica 2022-11-3010305.1
Wierzbica 2022-11-2910304.4
Wierzbica 2022-11-2810302.6
Wierzbica 2022-11-2710302.6
Wierzbica 2022-11-2610302.6
Wierzbica 2022-11-2510302.6
Wierzbica 2022-11-2410302.6
Wierzbica 2022-11-2310301.7
Wierzbica 2022-11-2210300.9
Wierzbica 2022-11-2110298.3
Wierzbica 2022-11-2010296.8
Wierzbica 2022-11-1910295.8
Wierzbica 2022-11-1810295.1
Wierzbica 2022-11-1710294.7
Wierzbica 2022-11-1610294.3
Wierzbica 2022-11-1510291.9
Wierzbica 2022-11-1410291.5
Wierzbica 2022-11-1310290.4
Wierzbica 2022-11-1210289.3
Wierzbica 2022-11-1110286
Wierzbica 2022-11-1010285.3
Wierzbica 2022-11-0910280.1
Wierzbica 2022-11-0810274.3
Wierzbica 2022-11-079845.2
Wierzbica 2022-11-069845.2
Wierzbica 2022-11-059845.2
Wierzbica 2022-11-049845.2
Wierzbica 2022-11-039845.2
Wierzbica 2022-11-029845.2
Wierzbica 2022-11-019845.2
Wierzbica 2022-10-319845.2
Wierzbica 2022-10-309845.2
Wierzbica 2022-10-299845.2
Wierzbica 2022-10-289845.2
Wierzbica 2022-10-279845.2
Wierzbica 2022-10-269845.2
Wierzbica 2022-10-259845.2
Wierzbica 2022-10-249845.2
Wierzbica 2022-10-239845.2
Wierzbica 2022-10-229845.2
Wierzbica 2022-10-219845.2
Wierzbica 2022-10-209845.2
Wierzbica 2022-10-199845.2
Wierzbica 2022-10-189845.2
Wierzbica 2022-10-179845.2
Wierzbica 2022-10-169845.2
Wierzbica 2022-10-159845.2
Wierzbica 2022-10-149845.2
Wierzbica 2022-10-139845.2
Wierzbica 2022-10-129845.2
Wierzbica 2022-10-119845.2
Wierzbica 2022-10-109845.2
Wierzbica 2022-10-099845.2
Wierzbica 2022-10-089845.2
Wierzbica 2022-10-079845.2
Wierzbica 2022-10-069845.2
Wierzbica 2022-10-059845.2
Wierzbica 2022-10-049845.2
Wierzbica 2022-10-039845.2
Wierzbica 2022-10-029845.2
Wierzbica 2022-10-019845.2
Wierzbica 2022-09-309845.2
Wierzbica 2022-09-299845.2
Wierzbica 2022-09-289845.2
Wierzbica 2022-09-279845.2
Wierzbica 2022-09-269845.2
Wierzbica 2022-09-259845.2
Wierzbica 2022-09-249845.2
Wierzbica 2022-09-239845.2
Wierzbica 2022-09-229845.2
Wierzbica 2022-09-219845.2
Wierzbica 2022-09-209845.2
Wierzbica 2022-09-199845.2
Wierzbica 2022-09-189845.2
Wierzbica 2022-09-179845.2
Wierzbica 2022-09-169845.2
Wierzbica 2022-09-159845.2
Wierzbica 2022-09-149845.2
Wierzbica 2022-09-139845.2
Wierzbica 2022-09-129845.2
Wierzbica 2022-09-119845.2
Wierzbica 2022-09-109845.2
Wierzbica 2022-09-099845.2
Wierzbica 2022-09-089845.2
Wierzbica 2022-09-079831.6
Wierzbica 2022-09-069812
Wierzbica 2022-09-059792.3
Wierzbica 2022-09-049781.9
Wierzbica 2022-09-039766.3
Wierzbica 2022-09-029747.7
Wierzbica 2022-08-319714
Wierzbica 2022-08-309702.4
Wierzbica 2022-08-299691.4
Wierzbica 2022-08-289674.5
Wierzbica 2022-08-279656.5
Wierzbica 2022-08-269639
Wierzbica 2022-08-259620
Wierzbica 2022-08-249606.7
Wierzbica 2022-08-239591.9
Wierzbica 2022-08-229580.4
Wierzbica 2022-08-219566.7
Wierzbica 2022-08-209549.3
Wierzbica 2022-08-199531.6
Wierzbica 2022-08-189513.5
Wierzbica 2022-08-179499.8
Wierzbica 2022-08-169490.3
Wierzbica 2022-08-149468.1
Wierzbica 2022-08-139461.2
Wierzbica 2022-08-129452.9
Wierzbica 2022-08-119037.6
Wierzbica 2022-08-109037.6
Wierzbica 2022-08-099037.6
Wierzbica 2022-08-089037.6
Wierzbica 2022-08-079037.6
Wierzbica 2022-08-069037.6
Wierzbica 2022-08-059037.6
Wierzbica 2022-08-049037.6
Wierzbica 2022-08-039037.6
Wierzbica 2022-08-029037.6
Wierzbica 2022-08-019037.6
Wierzbica 2022-07-319037.6
Wierzbica 2022-07-309037.6
Wierzbica 2022-07-299037.6
Wierzbica 2022-07-289037.6
Wierzbica 2022-07-279037.6
Wierzbica 2022-07-269037.6
Wierzbica 2022-07-259037.6
Wierzbica 2022-07-249037.6
Wierzbica 2022-07-239037.6
Wierzbica 2022-07-229037.6
Wierzbica 2022-07-219037.6
Wierzbica 2022-07-209037.6
Wierzbica 2022-07-199037.6
Wierzbica 2022-07-189017.6
Wierzbica 2022-07-179001.1
Wierzbica 2022-07-168986.5
Wierzbica 2022-07-158966.5
Wierzbica 2022-07-148946.2
Wierzbica 2022-07-138604.5
Wierzbica 2022-07-128604.5
Wierzbica 2022-07-118604.5
Wierzbica 2022-07-108604.5
Wierzbica 2022-07-098604.5
Wierzbica 2022-07-088604.5
Wierzbica 2022-07-078604.5
Wierzbica 2022-07-068604.5
Wierzbica 2022-07-058604.5
Wierzbica 2022-07-048604.5
Wierzbica 2022-07-038604.5
Wierzbica 2022-07-028604.5
Wierzbica 2022-07-018604.5
Wierzbica 2022-06-308604.5
Wierzbica 2022-06-298604.5
Wierzbica 2022-06-288604.5
Wierzbica 2022-06-278604.5
Wierzbica 2022-06-268604.5
Wierzbica 2022-06-258604.5
Wierzbica 2022-06-248604.5
Wierzbica 2022-06-238604.5
Wierzbica 2022-06-228581
Wierzbica 2022-06-218568
Wierzbica 2022-06-208549.7
Wierzbica 2022-06-198527.5
Wierzbica 2022-06-188508.8
Wierzbica 2022-06-178486.5
Wierzbica 2022-06-168466
Wierzbica 2022-06-158451
Wierzbica 2022-06-148433.1
Wierzbica 2022-06-138418.4
Wierzbica 2022-06-128398.1
Wierzbica 2022-06-118145.7
Wierzbica 2022-06-108145.7
Wierzbica 2022-06-098145.7
Wierzbica 2022-06-088145.7
Wierzbica 2022-06-078145.7
Wierzbica 2022-06-068145.7
Wierzbica 2022-06-058145.7
Wierzbica 2022-06-048145.7
Wierzbica 2022-06-038145.7
Wierzbica 2022-06-028145.7
Wierzbica 2022-06-018145.7
Wierzbica 2022-05-318145.7
Wierzbica 2022-05-308145.7
Wierzbica 2022-05-298145.7
Wierzbica 2022-05-288145.7
Wierzbica 2022-05-278145.7
Wierzbica 2022-05-268145.7
Wierzbica 2022-05-258145.7
Wierzbica 2022-05-248145.7
Wierzbica 2022-05-238145.7
Wierzbica 2022-05-228145.7
Wierzbica 2022-05-218136.6
Wierzbica 2022-05-208119.1
Wierzbica 2022-05-198098.3
Wierzbica 2022-05-188078.3
Wierzbica 2022-05-178057.9
Wierzbica 2022-05-168038.2
Wierzbica 2022-05-158024.8
Wierzbica 2022-05-148015.5
Wierzbica 2022-05-138001.5
Wierzbica 2022-05-127989
Wierzbica 2022-05-117975.1
Wierzbica 2022-05-107959.7
Wierzbica 2022-05-097946.6
Wierzbica 2022-05-087936.6
Wierzbica 2022-05-077917.9
Wierzbica 2022-05-067908.4
Wierzbica 2022-05-057893.7
Wierzbica 2022-05-047879.1
Wierzbica 2022-05-037866.7
Wierzbica 2022-05-027856.7
Wierzbica 2022-05-017844.1
Wierzbica 2022-04-307830.7
Wierzbica 2022-04-297821.1
Wierzbica 2022-04-287807.6
Wierzbica 2022-04-277797.2
Wierzbica 2022-04-267791.9
Wierzbica 2022-04-257781.7
Wierzbica 2022-04-247770.9
Wierzbica 2022-04-237763.4
Wierzbica 2022-04-227757.8
Wierzbica 2022-04-217755.6
Wierzbica 2022-04-207752.4
Wierzbica 2022-04-197744.4
Wierzbica 2022-04-187735.2
Wierzbica 2022-04-177725.7
Wierzbica 2022-04-167718.6
Wierzbica 2022-04-157713.1
Wierzbica 2022-04-147700.2
Wierzbica 2022-04-137686.3
Wierzbica 2022-04-127668
Wierzbica 2022-04-117657.1
Wierzbica 2022-04-107641.8
Wierzbica 2022-04-097638.3
Wierzbica 2022-04-087625.3
Wierzbica 2022-04-077609.7
Wierzbica 2022-04-067603.9
Wierzbica 2022-04-057597.7
Wierzbica 2022-04-047581.3
Wierzbica 2022-04-037571.9
Wierzbica 2022-04-027567.6
Wierzbica 2022-04-017567.1
Wierzbica 2022-03-317565.7
Wierzbica 2022-03-307555.4
Wierzbica 2022-03-297545.5
Wierzbica 2022-03-287525.9
Wierzbica 2022-03-277507.7
Wierzbica 2022-03-267498.7
Wierzbica 2022-03-257480.1
Wierzbica 2022-03-247461.1
Wierzbica 2022-03-237442.4
Wierzbica 2022-03-227427.4
Wierzbica 2022-03-217413.3
Wierzbica 2022-03-207392.2
Wierzbica 2022-03-197387.5
Wierzbica 2022-03-187369.7
Wierzbica 2022-03-177352.9
Wierzbica 2022-03-167347.1
Wierzbica 2022-03-157332.5
Wierzbica 2022-03-147318.3
Wierzbica 2022-03-137306.5
Wierzbica 2022-03-127291.8
Wierzbica 2022-03-117274.3
Wierzbica 2022-03-107263
Wierzbica 2022-03-097263
Wierzbica 2022-03-087260.6
Wierzbica 2022-03-077256.5
Wierzbica 2022-03-067254.7
Wierzbica 2022-03-057252.8
Wierzbica 2022-03-047249.3
Wierzbica 2022-03-037238.1
Wierzbica 2022-03-027231.9
Wierzbica 2022-03-017216.7
Wierzbica 2022-02-287206.8
Wierzbica 2022-02-277201
Wierzbica 2022-02-267189.8
Wierzbica 2022-02-257186.7
Wierzbica 2022-02-247155.1
Wierzbica 2022-02-237155.1
Wierzbica 2022-02-227155.1
Wierzbica 2022-02-217155.1
Wierzbica 2022-02-207155.1
Wierzbica 2022-02-197155.1
Wierzbica 2022-02-187146.9
Wierzbica 2022-02-177144.5
Wierzbica 2022-02-167136
Wierzbica 2022-02-157125.2
Wierzbica 2022-02-147113.5
Wierzbica 2022-02-137101.8
Wierzbica 2022-02-127093
Wierzbica 2022-02-117061.8
Wierzbica 2022-02-107061.8
Wierzbica 2022-02-097061.8
Wierzbica 2022-02-087061.8
Wierzbica 2022-02-077061.8
Wierzbica 2022-02-067061.8
Wierzbica 2022-02-057061.8
Wierzbica 2022-02-047061.8
Wierzbica 2022-02-037061.8
Wierzbica 2022-02-027061.8
Wierzbica 2022-02-017061.8
Wierzbica 2022-01-317061.8
Wierzbica 2022-01-307061.8
Wierzbica 2022-01-297056.9
Wierzbica 2022-01-287054
Wierzbica 2022-01-277054
Wierzbica 2022-01-267054
Wierzbica 2022-01-257053.5
Wierzbica 2022-01-247049.1
Wierzbica 2022-01-237045.8
Wierzbica 2022-01-227044.9
Wierzbica 2022-01-217044.6
Wierzbica 2022-01-207043.1
Wierzbica 2022-01-197042.5
Wierzbica 2022-01-187040
Wierzbica 2022-01-177039.9
Wierzbica 2022-01-167038.1
Wierzbica 2022-01-157035.7
Wierzbica 2022-01-147035.6
Wierzbica 2022-01-137035.4
Wierzbica 2022-01-127033.7
Wierzbica 2022-01-117032.8
Wierzbica 2022-01-107032.7
Wierzbica 2022-01-097030.6
Wierzbica 2022-01-087027.4
Wierzbica 2022-01-077024.6
Wierzbica 2022-01-067023.7
Wierzbica 2022-01-057023.4
Wierzbica 2022-01-047022.4
Wierzbica 2022-01-037022
Wierzbica 2022-01-027021.1
Wierzbica 2022-01-017020.4
Wierzbica 2021-12-317020.2
Wierzbica 2021-12-310
Wierzbica 2021-12-307000.3
Wierzbica 2021-12-297000.3
Wierzbica 2021-12-287000.3
Wierzbica 2021-12-277000.3
Wierzbica 2021-12-267000.3
Wierzbica 2021-12-257000.3
Wierzbica 2021-12-247000.3
Wierzbica 2021-12-237000.3
Wierzbica 2021-12-227000.3
Wierzbica 2021-12-217000.3
Wierzbica 2021-12-207000.3
Wierzbica 2021-12-197000.3
Wierzbica 2021-12-187000.3
Wierzbica 2021-12-177000.3
Wierzbica 2021-12-167000.3
Wierzbica 2021-12-157000.3
Wierzbica 2021-12-147000.3
Wierzbica 2021-12-137000.3
Wierzbica 2021-12-127000.3
Wierzbica 2021-12-117000.3
Wierzbica 2021-12-107000.3
Wierzbica 2021-12-097000.3
Wierzbica 2021-12-087000.3
Wierzbica 2021-12-077000.3
Wierzbica 2021-12-067000
Wierzbica 2021-12-056999
Wierzbica 2021-12-046996.4
Wierzbica 2021-12-036994.6
Wierzbica 2021-12-026992.1
Wierzbica 2021-12-016989.9
Wierzbica 2021-11-306988.2
Wierzbica 2021-11-296988.2
Wierzbica 2021-11-286987.1
Wierzbica 2021-11-276986.6
Wierzbica 2021-11-266986.4
Wierzbica 2021-11-256983.2
Wierzbica 2021-11-246982
Wierzbica 2021-11-236980.4
Wierzbica 2021-11-226979.4
Wierzbica 2021-11-216978.8
Wierzbica 2021-11-206976.4
Wierzbica 2021-11-196976.2
Wierzbica 2021-11-186975
Wierzbica 2021-11-176974.1
Wierzbica 2021-11-166969.8
Wierzbica 2021-11-156969
Wierzbica 2021-11-146967.1
Wierzbica 2021-11-136962.6
Wierzbica 2021-11-126961.8
Wierzbica 2021-11-116956.4
Wierzbica 2021-11-106950.5
Wierzbica 2021-11-096947.4
Wierzbica 2021-11-086644.5
Wierzbica 2021-11-076644.5
Wierzbica 2021-11-066644.5
Wierzbica 2021-11-056644.5
Wierzbica 2021-11-046644.5
Wierzbica 2021-11-036644.5
Wierzbica 2021-11-026644.5
Wierzbica 2021-11-016644.5
Wierzbica 2021-10-316644.5
Wierzbica 2021-10-306644.5
Wierzbica 2021-10-296644.5
Wierzbica 2021-10-286644.5
Wierzbica 2021-10-276644.5
Wierzbica 2021-10-266644.5
Wierzbica 2021-10-256644.5
Wierzbica 2021-10-246644.5
Wierzbica 2021-10-236644.5
Wierzbica 2021-10-226644.5
Wierzbica 2021-10-216644.5
Wierzbica 2021-10-206644.5
Wierzbica 2021-10-196644.5
Wierzbica 2021-10-186644.5
Wierzbica 2021-10-176644.5
Wierzbica 2021-10-166644.5
Wierzbica 2021-10-156644.5
Wierzbica 2021-10-146644.5
Wierzbica 2021-10-136644.5
Wierzbica 2021-10-126644.5
Wierzbica 2021-10-116644.5
Wierzbica 2021-10-106644.5
Wierzbica 2021-10-096644.5
Wierzbica 2021-10-086644.5
Wierzbica 2021-10-076644.5
Wierzbica 2021-10-066644.5
Wierzbica 2021-10-056644.5
Wierzbica 2021-10-046644.5
Wierzbica 2021-10-036644.5
Wierzbica 2021-10-026489.9
Wierzbica 2021-10-016489.9
Wierzbica 2021-09-306489.9
Wierzbica 2021-09-296489.9
Wierzbica 2021-09-286489.9
Wierzbica 2021-09-276489.9
Wierzbica 2021-09-266489.9
Wierzbica 2021-09-256489.9
Wierzbica 2021-09-246489.9
Wierzbica 2021-09-236489.9
Wierzbica 2021-09-226489.9
Wierzbica 2021-09-216489.9
Wierzbica 2021-09-206489.9
Wierzbica 2021-09-196489.9
Wierzbica 2021-09-186489.9
Wierzbica 2021-09-176489.9
Wierzbica 2021-09-166489.9
Wierzbica 2021-09-156489.9
Wierzbica 2021-09-146489.9
Wierzbica 2021-09-136247.9
Wierzbica 2021-09-126247.9
Wierzbica 2021-09-116247.9
Wierzbica 2021-09-106247.9
Wierzbica 2021-09-096247.9
Wierzbica 2021-09-086247.9
Wierzbica 2021-09-076247.9
Wierzbica 2021-09-066247.9
Wierzbica 2021-09-056247.9
Wierzbica 2021-09-046247.9
Wierzbica 2021-09-036247.9
Wierzbica 2021-09-026247.9
Wierzbica 2021-09-016247.9
Wierzbica 2021-08-316247.9
Wierzbica 2021-08-306247.9
Wierzbica 2021-08-296247.9
Wierzbica 2021-08-286247.9
Wierzbica 2021-08-276247.9
Wierzbica 2021-08-266154.2
Wierzbica 2021-08-256154.2
Wierzbica 2021-08-246154.2
Wierzbica 2021-08-236154.2
Wierzbica 2021-08-226154.2
Wierzbica 2021-08-216154.2
Wierzbica 2021-08-206154.2
Wierzbica 2021-08-196154.2
Wierzbica 2021-08-186154.2
Wierzbica 2021-08-170
Wierzbica 2021-08-166138.5
Wierzbica 2021-08-156102.9
Wierzbica 2021-08-146102.9
Wierzbica 2021-08-136083.3
Wierzbica 2021-08-126062.4
Wierzbica 2021-08-110
Wierzbica 2021-08-106030.1
Wierzbica 2021-08-096011.1
Wierzbica 2021-08-085999.8
Wierzbica 2021-08-075982.1
Wierzbica 2021-08-065979
Wierzbica 2021-08-055976.8
Wierzbica 2021-08-045935.3
Wierzbica 2021-08-035935.3
Wierzbica 2021-08-025935.3
Wierzbica 2021-08-015930.6
Wierzbica 2021-07-315920.6
Wierzbica 2021-07-305841.9
Wierzbica 2021-07-295841.9
Wierzbica 2021-07-285841.9
Wierzbica 2021-07-275841.9
Wierzbica 2021-07-265827.9
Wierzbica 2021-07-255813.7
Wierzbica 2021-07-245793.3
Wierzbica 2021-07-235690.7
Wierzbica 2021-07-225690.7
Wierzbica 2021-07-215690.7
Wierzbica 2021-07-205690.7
Wierzbica 2021-07-195690.7
Wierzbica 2021-07-185690.7
Wierzbica 2021-07-175675.4
Wierzbica 2021-07-160
Wierzbica 2021-07-155638
Wierzbica 2021-07-145619.2
Wierzbica 2021-07-135600.2
Wierzbica 2021-07-125583.8
Wierzbica 2021-07-115564.6
Wierzbica 2021-07-100
Wierzbica 2021-07-095392.7
Wierzbica 2021-07-085392.7
Wierzbica 2021-07-075392.7
Wierzbica 2021-07-065392.7
Wierzbica 2021-07-055392.7
Wierzbica 2021-07-045392.7
Wierzbica 2021-07-035392.7
Wierzbica 2021-07-025392.7
Wierzbica 2021-07-015392.7
Wierzbica 2021-06-305392.7
Wierzbica 2021-06-294242.1
Wierzbica 2021-06-284242.1
Wierzbica 2021-06-274242.1
Wierzbica 2021-06-264242.1
Wierzbica 2021-06-254242.1
Wierzbica 2021-06-244242.1
Wierzbica 2021-06-234242.1
Wierzbica 2021-06-224242.1
Wierzbica 2021-06-214242.1
Wierzbica 2021-06-204242.1
Wierzbica 2021-06-194242.1
Wierzbica 2021-06-184242.1
Wierzbica 2021-06-174242.1
Wierzbica 2021-06-164242.1
Wierzbica 2021-06-154242.1
Wierzbica 2021-06-144242.1
Wierzbica 2021-06-134242.1
Wierzbica 2021-06-124242.1
Wierzbica 2021-06-114242.1
Wierzbica 2021-06-104242.1
Wierzbica 2021-06-094242.1
Wierzbica 2021-06-084242.1
Wierzbica 2021-06-074242.1
Wierzbica 2021-06-064242.1
Wierzbica 2021-06-054242.1
Wierzbica 2021-06-044242.1
Wierzbica 2021-06-034242.1
Wierzbica 2021-06-024242.1
Wierzbica 2021-06-014242.1
Wierzbica 2021-05-314242.1
Wierzbica 2021-05-304242.1
Wierzbica 2021-05-294242.1
Wierzbica 2021-05-284242.1
Wierzbica 2021-05-274242.1
Wierzbica 2021-05-264242.1
Wierzbica 2021-05-254242.1
Wierzbica 2021-05-244242.1
Wierzbica 2021-05-234242.1
Wierzbica 2021-05-224242.1
Wierzbica 2021-05-214242.1
Wierzbica 2021-05-204242.1
Wierzbica 2021-05-194242.1
Wierzbica 2021-05-184242.1
Wierzbica 2021-05-174242.1
Wierzbica 2021-05-164242.1
Wierzbica 2021-05-154242.1
Wierzbica 2021-05-144242.1
Wierzbica 2021-05-134242.1
Wierzbica 2021-05-124242.1
Wierzbica 2021-05-114242.1
Wierzbica 2021-05-104242.1
Wierzbica 2021-05-094242.1
Wierzbica 2021-05-084242.1
Wierzbica 2021-05-074242.1
Wierzbica 2021-05-064242.1
Wierzbica 2021-05-054242.1
Wierzbica 2021-05-044242.1
Wierzbica 2021-05-034242.1
Wierzbica 2021-05-024242.1
Wierzbica 2021-05-014242.1
Wierzbica 2021-04-304242.1
Wierzbica 2021-04-294242.1
Wierzbica 2021-04-284242.1
Wierzbica 2021-04-274242.1
Wierzbica 2021-04-264242.1
Wierzbica 2021-04-254242.1
Wierzbica 2021-04-244242.1
Wierzbica 2021-04-234242.1
Wierzbica 2021-04-224242.1
Wierzbica 2021-04-214229.1
Wierzbica 2021-04-204213.7
Wierzbica 2021-04-194200.4
Wierzbica 2021-04-184190.7
Wierzbica 2021-04-173880.5
Wierzbica 2021-04-163880.5
Wierzbica 2021-04-153880.5
Wierzbica 2021-04-143880.5
Wierzbica 2021-03-093547.9
Wierzbica 2021-03-083547.9
Wierzbica 2021-03-073547.9
Wierzbica 2021-03-063547.9
Wierzbica 2021-03-053547.9
Wierzbica 2021-03-043547.9
Wierzbica 2021-03-033547.9
Wierzbica 2021-03-023547.9
Wierzbica 2021-03-013547.9
Wierzbica 2021-02-283547.9
Wierzbica 2021-02-273547.9
Wierzbica 2021-02-263547.9
Wierzbica 2021-02-253547.9
Wierzbica 2021-02-243547.9
Wierzbica 2021-02-233547.9
Wierzbica 2021-02-223547.9
Wierzbica 2021-02-213547.9
Wierzbica 2021-02-203547.9
Wierzbica 2021-02-193547.9
Wierzbica 2021-02-183547.9
Wierzbica 2021-02-173547.9
Wierzbica 2021-02-163547.9
Wierzbica 2021-02-153547.9
Wierzbica 2021-02-143547.9
Wierzbica 2021-02-133547.9
Wierzbica 2021-02-123547.9
Wierzbica 2021-02-113547.9
Wierzbica 2021-02-103547.9
Wierzbica 2021-02-093547.9
Wierzbica 2021-02-083547.9
Wierzbica 2021-02-073547.9
Wierzbica 2021-02-063547.9
Wierzbica 2021-02-053547.9
Wierzbica 2021-02-043547.9
Wierzbica 2021-02-033547.9
Wierzbica 2021-02-023547.9
Wierzbica 2021-02-013547.9
Wierzbica 2021-01-313547.9
Wierzbica 2021-01-303547.9
Wierzbica 2021-01-293547.9
Wierzbica 2021-01-283547.9
Wierzbica 2021-01-273547.9
Wierzbica 2021-01-263547.9
Wierzbica 2021-01-253547.9
Wierzbica 2021-01-243547.9
Wierzbica 2021-01-233547.9
Wierzbica 2021-01-223547.9
Wierzbica 2021-01-213547.9
Wierzbica 2021-01-203547.9
Wierzbica 2021-01-193547.9
Wierzbica 2021-01-183547.9
Wierzbica 2021-01-173547.9
Wierzbica 2021-01-163547.9
Wierzbica 2021-01-153547.9
Wierzbica 2021-01-143547.9
Wierzbica 2021-01-133547.9
Wierzbica 2021-01-123547.9
Wierzbica 2021-01-113547.9
Wierzbica 2021-01-103547.9
Wierzbica 2021-01-093547.9
Wierzbica 2021-01-083547.9
Wierzbica 2021-01-073547.9
Wierzbica 2021-01-063547.9
Wierzbica 2021-01-053547.9
Wierzbica 2021-01-043547.9
Wierzbica 2021-01-033547.9
Wierzbica 2021-01-023547.9
Wierzbica 2021-01-013547.9
Wierzbica 2020-12-313547.9
Wierzbica 2020-12-303547.9
Wierzbica 2020-12-293547.9
Wierzbica 2020-12-283547.9
Wierzbica 2020-12-273547.9
Wierzbica 2020-12-263547.9
Wierzbica 2020-12-253547.9
Wierzbica 2020-12-243547.9
Wierzbica 2020-12-233547.9
Wierzbica 2020-12-223547.9
Wierzbica 2020-12-213547.9
Wierzbica 2020-12-203547.9
Wierzbica 2020-12-193547.9
Wierzbica 2020-12-183547.9
Wierzbica 2020-12-173547.9
Wierzbica 2020-12-163547.9
Wierzbica 2020-12-153547.9
Wierzbica 2020-12-143547.9
Wierzbica 2020-12-133547.9
Wierzbica 2020-12-123547.9
Wierzbica 2020-12-113547.9
Wierzbica 2020-12-103547.9
Wierzbica 2020-12-093547.9
Wierzbica 2020-12-083547.9
Wierzbica 2020-12-073547.9
Wierzbica 2020-12-063547.9
Wierzbica 2020-12-053547.9
Wierzbica 2020-12-043547.9
Wierzbica 2020-12-033547.9
Wierzbica 2020-12-023547.7
Wierzbica 2020-12-013547.7
Wierzbica 2020-11-303547.7
Wierzbica 2020-11-293600
Wierzbica 2020-11-293600
Wierzbica 2020-11-293547.7
Wierzbica 2020-11-293600
Wierzbica 2020-11-283547.3
Wierzbica 2020-11-273546.9
Wierzbica 2020-11-263546.1
Wierzbica 2020-11-253542.7
Wierzbica 2020-11-243541.1
Wierzbica 2020-11-233350.1
Wierzbica 2020-11-223350.1
Wierzbica 2020-11-213350.1
Wierzbica 2020-11-203350.1
Wierzbica 2020-11-193350.1
Wierzbica 2020-11-183350.1
Wierzbica 2020-11-173350.1
Wierzbica 2020-11-163350.1
Wierzbica 2020-11-153350.1
Wierzbica 2020-11-143350.1
Wierzbica 2020-11-133350.1
Wierzbica 2020-11-123350.1
Wierzbica 2020-11-113350.1
Wierzbica 2020-11-103350.1
Wierzbica 2020-11-093350.1
Wierzbica 2020-11-083350.1
Wierzbica 2020-11-073350.1
Wierzbica 2020-11-063350.1
Wierzbica 2020-11-053350.1
Wierzbica 2020-11-043350.1
Wierzbica 2020-11-033350.1
Wierzbica 2020-11-023350.1
Wierzbica 2020-11-013350.1
Wierzbica 2020-10-313350.1
Wierzbica 2020-10-293350.1
Wierzbica 2020-10-283350.1
Wierzbica 2020-10-273350.1
Wierzbica 2020-10-263350.1
Wierzbica 2020-10-253350.1
Wierzbica 2020-10-243350.1
Wierzbica 2020-10-233350.1
Wierzbica 2020-10-223350.1
Wierzbica 2020-10-213350.1
Wierzbica 2020-10-203350.1
Wierzbica 2020-10-193350.1
Wierzbica 2020-10-183350.1
Wierzbica 2020-10-173350.1
Wierzbica 2020-10-163350.1
Wierzbica 2020-10-153350.1
Wierzbica 2020-10-143350.1
Wierzbica 2020-10-133350.1
Wierzbica 2020-10-123350.1
Wierzbica 2020-10-113350.1
Wierzbica 2020-10-103350.1
Wierzbica 2020-10-093350.1
Wierzbica 2020-10-083350.1
Wierzbica 2020-10-073350.1
Wierzbica 2020-10-063350.1
Wierzbica 2020-10-053350.1
Wierzbica 2020-10-043350.1
Wierzbica 2020-10-033337.6
Wierzbica 2020-10-023335.1
Wierzbica 2020-10-013334.1
Wierzbica 2020-09-303333.6
Wierzbica 2020-09-293331.5
Wierzbica 2020-09-283318.1
Wierzbica 2020-09-272915.6
Wierzbica 2020-09-262915.6
Wierzbica 2020-09-252915.6
Wierzbica 2020-09-242915.6
Wierzbica 2020-09-232915.6
Wierzbica 2020-09-222915.6
Wierzbica 2020-09-212915.6
Wierzbica 2020-09-202915.6
Wierzbica 2020-09-192915.6
Wierzbica 2020-09-182915.6
Wierzbica 2020-09-172915.6
Wierzbica 2020-09-162915.6
Wierzbica 2020-09-152915.6
Wierzbica 2020-09-142915.6
Wierzbica 2020-09-132915.6
Wierzbica 2020-09-122915.6
Wierzbica 2020-09-112915.6
Wierzbica 2020-09-102915.6
Wierzbica 2020-09-092915.6
Wierzbica 2020-09-082915.6
Wierzbica 2020-09-072915.6
Wierzbica 2020-09-062915.6
Wierzbica 2020-09-052915.6
Wierzbica 2020-09-042915.6
Wierzbica 2020-09-032915.6
Wierzbica 2020-09-022915.6
Wierzbica 2020-09-012915.6
Wierzbica 2020-08-312915.6
Wierzbica 2020-08-302915.6
Wierzbica 2020-08-292915.6
Wierzbica 2020-08-282915.6
Wierzbica 2020-08-272914.6
Wierzbica 2020-08-262610.9
Wierzbica 2020-08-252610.9
Wierzbica 2020-08-242610.9
Wierzbica 2020-08-232610.9
Wierzbica 2020-08-222610.9
Wierzbica 2020-08-212610.9
Wierzbica 2020-08-202610.9
Wierzbica 2020-08-192610.9
Wierzbica 2020-08-182610.9
Wierzbica 2020-08-172610.9
Wierzbica 2020-08-162610.9
Wierzbica 2020-08-152610.9
Wierzbica 2020-08-142610.9
Wierzbica 2020-08-132610.9
Wierzbica 2020-08-122610.9
Wierzbica 2020-08-112610.9
Wierzbica 2020-08-102610.9
Wierzbica 2020-08-092610.9
Wierzbica 2020-08-082610.9
Wierzbica 2020-08-072594.8
Wierzbica 2020-08-062192.6
Wierzbica 2020-08-052192.6
Wierzbica 2020-08-042192.6
Wierzbica 2020-08-032192.6
Wierzbica 2020-08-022192.6
Wierzbica 2020-08-012192.6
Wierzbica 2020-07-312192.6
Wierzbica 2020-07-302192.6
Wierzbica 2020-07-292192.6
Wierzbica 2020-07-282192.6
Wierzbica 2020-07-272192.6
Wierzbica 2020-07-262192.6
Wierzbica 2020-07-252192.6
Wierzbica 2020-07-242192.6
Wierzbica 2020-07-232192.6
Wierzbica 2020-07-222192.6
Wierzbica 2020-07-212192.6
Wierzbica 2020-07-202192.6
Wierzbica 2020-07-192192.6
Wierzbica 2020-07-182192.6
Wierzbica 2020-07-172192.6
Wierzbica 2020-07-162192.6
Wierzbica 2020-07-152192.6
Wierzbica 2020-07-142192.6
Wierzbica 2020-07-132180.9
Wierzbica 2020-07-122164.7
Wierzbica 2020-07-112161.8
Wierzbica 2020-07-102023.7
Wierzbica 2020-07-092023.7
Wierzbica 2020-07-082023.7
Wierzbica 2020-07-072023.7
Wierzbica 2020-07-062023.7
Wierzbica 2020-07-052023.7
Wierzbica 2020-07-042023.7
Wierzbica 2020-07-032023.7
Wierzbica 2020-07-022023.7
Wierzbica 2020-07-012001.4
Wierzbica 2020-06-301982.5
Wierzbica 2020-06-291895.5
Wierzbica 2020-06-281895.5
Wierzbica 2020-06-271895.5
Wierzbica 2020-06-261895.5
Wierzbica 2020-06-251895.5
Wierzbica 2020-06-251895.5
Wierzbica 2020-05-08208.3
Wierzbica 2020-05-07208.3
Wierzbica 2020-05-06208.3
Wierzbica 2020-05-05208.3
Wierzbica 2020-05-04208.3
Wierzbica 2020-05-03208.3
Wierzbica 2020-05-02208.3
Wierzbica 2020-05-01208.3
Wierzbica 2020-04-30208.3
Wierzbica 2020-04-29208.3
Wierzbica 2020-04-28208.3
Wierzbica 2020-04-27208.3
Wierzbica 2020-04-26208.3
Wierzbica 2020-04-25208.3
Wierzbica 2020-04-24208.3
Wierzbica 2020-04-23208.3
Wierzbica 2020-04-22208.3
Wierzbica 2020-04-21208.3
Wierzbica 2020-04-20208.3
Wierzbica 2020-04-19208.3
Wierzbica 2020-04-18208.3
Wierzbica 2020-04-17208.3
Wierzbica 2020-04-16208.3
Wierzbica 2020-04-15208.3
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.