Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Wodna

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Wodna 2035-02-2011017.1
Wodna 2035-02-1911013
Wodna 2035-02-1811007.8
Wodna 2035-02-1711006.7
Wodna 2035-02-1610997
Wodna 2035-02-1510994.3
Wodna 2024-02-1410988.4
Wodna 2024-02-1310986.9
Wodna 2024-02-1210984.6
Wodna 2024-02-1110981.6
Wodna 2024-02-1010978.6
Wodna 2024-02-0910978.6
Wodna 2024-02-0810976.1
Wodna 2024-02-0710975.4
Wodna 2024-02-0610973.4
Wodna 2024-02-0510971.6
Wodna 2024-02-0410967.9
Wodna 2024-02-0310967.2
Wodna 2024-02-0210962.4
Wodna 2024-02-0110961.3
Wodna 2024-01-3110960.4
Wodna 2024-01-3010952.1
Wodna 2024-01-2910944.1
Wodna 2024-01-2810942.3
Wodna 2024-01-2710941.3
Wodna 2024-01-2610939.9
Wodna 2024-01-2510939.3
Wodna 2024-01-2410939.2
Wodna 2024-01-2310937.3
Wodna 2024-01-2210933.4
Wodna 2024-01-2110931.8
Wodna 2024-01-2010931.5
Wodna 2024-01-1910931.5
Wodna 2024-01-1810931.3
Wodna 2024-01-1710930.6
Wodna 2024-01-1610930.4
Wodna 2024-01-1510930.4
Wodna 2024-01-1410930.4
Wodna 2024-01-1310930.4
Wodna 2024-01-1210930.4
Wodna 2024-01-1110930.3
Wodna 2024-01-1010930
Wodna 2024-01-0910929.8
Wodna 2024-01-0810929.7
Wodna 2024-01-0710929.6
Wodna 2024-01-0610929.3
Wodna 2024-01-0510927.9
Wodna 2024-01-0410927.3
Wodna 2024-01-0310926.7
Wodna 2024-01-0210925.5
Wodna 2024-01-0110925.4
Wodna 2023-12-3110922.3
Wodna 2023-12-3010920.6
Wodna 2023-12-2910918.9
Wodna 2023-12-2810914.3
Wodna 2023-12-2710912
Wodna 2023-12-2610911.6
Wodna 2023-12-2510910.9
Wodna 2023-12-2410910.4
Wodna 2023-12-2310909.6
Wodna 2023-12-2210907.1
Wodna 2023-12-2110906.5
Wodna 2023-12-2010906.4
Wodna 2023-12-1910904.5
Wodna 2023-12-1810904.1
Wodna 2023-12-1710904
Wodna 2023-12-1610903.7
Wodna 2023-12-1510902.8
Wodna 2023-12-1410902.6
Wodna 2023-12-1310902.5
Wodna 2023-12-1210902.5
Wodna 2023-12-1110902.5
Wodna 2023-12-1010902.5
Wodna 2023-12-0910902.5
Wodna 2023-12-0810902.5
Wodna 2023-12-0710902.5
Wodna 2023-12-0610902.5
Wodna 2023-12-0510902.5
Wodna 2023-12-0410902.5
Wodna 2023-12-0310902.5
Wodna 2023-12-0210902.5
Wodna 2023-12-0110902.5
Wodna 2023-11-3010902.5
Wodna 2023-11-2910902.5
Wodna 2023-11-2810902.4
Wodna 2023-11-2710900.8
Wodna 2023-11-2610898.7
Wodna 2023-11-2510897.7
Wodna 2023-11-2410895.5
Wodna 2023-11-2310895.3
Wodna 2023-11-2210894.7
Wodna 2023-11-2110894.3
Wodna 2023-11-2010893.1
Wodna 2023-11-1910893
Wodna 2023-11-1810893
Wodna 2023-11-1710892.3
Wodna 2023-11-1610886.3
Wodna 2023-11-1510885.5
Wodna 2023-11-1410882.6
Wodna 2023-11-1310881.2
Wodna 2023-11-1210878.6
Wodna 2023-11-1110877.4
Wodna 2023-11-1010875.9
Wodna 2023-11-0910868.3
Wodna 2023-11-0810864.8
Wodna 2023-11-0710856.7
Wodna 2023-11-0610852.9
Wodna 2023-11-0510851.3
Wodna 2023-11-0410843.9
Wodna 2023-11-0310841.6
Wodna 2023-11-0210833.1
Wodna 2023-11-0110829.4
Wodna 2023-10-3110828
Wodna 2023-10-3010821
Wodna 2023-10-2910814.5
Wodna 2023-10-2810813
Wodna 2023-10-2710810.3
Wodna 2023-10-2610806.5
Wodna 2023-10-2510805.8
Wodna 2023-10-2410798
Wodna 2023-10-2310794
Wodna 2023-10-2210791.3
Wodna 2023-10-2110786.2
Wodna 2023-10-2010783.9
Wodna 2023-10-1910778.4
Wodna 2023-10-1810769.8
Wodna 2023-10-1710761
Wodna 2023-10-1610759.2
Wodna 2023-10-1510752.7
Wodna 2023-10-1410742.9
Wodna 2023-10-1310735.5
Wodna 2023-10-1210728.8
Wodna 2023-10-1110721.7
Wodna 2023-10-1010712.4
Wodna 2023-10-0910709.6
Wodna 2023-10-0810700.1
Wodna 2023-10-0710697.9
Wodna 2023-10-0610689.7
Wodna 2023-10-0510681.6
Wodna 2023-10-0410675.9
Wodna 2023-10-0310665.4
Wodna 2023-10-0210658.2
Wodna 2023-10-0110652.6
Wodna 2023-09-3010649.2
Wodna 2023-09-2910637.9
Wodna 2023-09-2810626.6
Wodna 2023-09-2710615.3
Wodna 2023-09-2610606
Wodna 2023-09-2510599.5
Wodna 2023-09-2410595.8
Wodna 2023-09-2310592.3
Wodna 2023-09-2210581.9
Wodna 2023-09-2110570.1
Wodna 2023-09-2010558.2
Wodna 2023-09-1910557.1
Wodna 2023-09-1810546
Wodna 2023-09-1710534.6
Wodna 2023-09-1610521.8
Wodna 2023-09-1510509
Wodna 2023-09-1410505.8
Wodna 2023-09-1310494.2
Wodna 2023-09-1210483.2
Wodna 2023-09-1110471.2
Wodna 2023-09-1010459.3
Wodna 2023-09-0910447.5
Wodna 2023-09-0810436
Wodna 2023-09-0710424.9
Wodna 2023-09-0610412.2
Wodna 2023-09-0510399.8
Wodna 2023-09-0410387.9
Wodna 2023-09-0310378.9
Wodna 2023-09-0210369.6
Wodna 2023-09-0110357.8
Wodna 2023-08-3110348.7
Wodna 2023-08-3010341.9
Wodna 2023-08-2910330.5
Wodna 2023-08-2810322.3
Wodna 2023-08-2710310.6
Wodna 2023-08-2610300.1
Wodna 2023-08-2510292.7
Wodna 2023-08-2410280.2
Wodna 2023-08-2310268.9
Wodna 2023-08-2210256
Wodna 2023-08-2110246.4
Wodna 2023-08-2010234.7
Wodna 2023-08-1910222.2
Wodna 2023-08-1810211
Wodna 2023-08-1710200.3
Wodna 2023-08-1610190.8
Wodna 2023-08-1510177.2
Wodna 2023-08-1410163.3
Wodna 2023-08-1310148.8
Wodna 2023-08-1210134.2
Wodna 2023-08-1110120.4
Wodna 2023-08-1010113.4
Wodna 2023-08-0910101.3
Wodna 2023-08-0810088.6
Wodna 2023-08-0710076.9
Wodna 2023-08-0610065.8
Wodna 2023-08-0510061.6
Wodna 2023-08-0410053.6
Wodna 2023-08-0310049.6
Wodna 2023-08-0210036.3
Wodna 2023-08-0110028.8
Wodna 2023-07-3110015.4
Wodna 2023-07-3010003.4
Wodna 2023-07-299989.6
Wodna 2023-07-289983.4
Wodna 2023-07-279970.9
Wodna 2023-07-269964.7
Wodna 2023-07-259953.1
Wodna 2023-07-249940.2
Wodna 2023-07-239925.9
Wodna 2023-07-229912.8
Wodna 2023-07-219902.4
Wodna 2023-07-209893.2
Wodna 2023-07-199879.6
Wodna 2023-07-189863.7
Wodna 2023-07-179858.4
Wodna 2023-07-169842.9
Wodna 2023-07-159826.9
Wodna 2023-07-149812.2
Wodna 2023-07-139806.3
Wodna 2023-07-129793.8
Wodna 2023-07-119779
Wodna 2023-07-109765.3
Wodna 2023-07-099748.9
Wodna 2023-07-089732
Wodna 2023-07-079718.5
Wodna 2023-07-069705.4
Wodna 2023-07-049674.5
Wodna 2023-07-039659.7
Wodna 2023-07-029647.3
Wodna 2023-07-019639
Wodna 2023-06-309625.5
Wodna 2023-06-289595.8
Wodna 2023-06-279585.9
Wodna 2023-06-269571.2
Wodna 2023-06-259556.1
Wodna 2023-06-249547.4
Wodna 2023-06-239540.5
Wodna 2023-06-229526.2
Wodna 2023-06-219512.1
Wodna 2023-06-209496.5
Wodna 2023-06-199479.5
Wodna 2023-06-189470.6
Wodna 2023-06-179459.4
Wodna 2023-06-169451.8
Wodna 2023-06-159436.6
Wodna 2023-06-149428.2
Wodna 2023-06-139424.4
Wodna 2023-06-129410.8
Wodna 2023-06-119396.4
Wodna 2023-06-109384
Wodna 2023-06-099372.6
Wodna 2023-06-089362.7
Wodna 2023-06-079346.3
Wodna 2023-06-069332.9
Wodna 2023-06-059316.2
Wodna 2023-06-049299.4
Wodna 2023-06-039282.5
Wodna 2023-06-029270.8
Wodna 2023-06-019254
Wodna 2023-05-319237.3
Wodna 2023-05-309222.1
Wodna 2023-05-299206.8
Wodna 2023-05-289190.6
Wodna 2023-05-279174.3
Wodna 2023-05-269162.6
Wodna 2023-05-259150.6
Wodna 2023-05-249136.4
Wodna 2023-05-239120.4
Wodna 2023-05-229104.9
Wodna 2023-05-219088.5
Wodna 2023-05-209075
Wodna 2023-05-199071.3
Wodna 2023-05-189068.1
Wodna 2023-05-179065.9
Wodna 2023-05-169053.3
Wodna 2023-05-159050.5
Wodna 2023-05-149034.5
Wodna 2023-05-139020.5
Wodna 2023-05-129005.8
Wodna 2023-05-118990.1
Wodna 2023-05-108973.6
Wodna 2023-05-098957.2
Wodna 2023-05-088945.6
Wodna 2023-05-078943.6
Wodna 2023-05-068934.7
Wodna 2023-05-058920.4
Wodna 2023-05-048904.2
Wodna 2023-05-038898.3
Wodna 2023-05-028887.4
Wodna 2023-05-018871.3
Wodna 2023-04-308862.7
Wodna 2023-04-298849
Wodna 2023-04-288835.7
Wodna 2023-04-278823.9
Wodna 2023-04-268814.3
Wodna 2023-04-258812
Wodna 2023-04-248797.5
Wodna 2023-04-238782.2
Wodna 2023-04-228769.1
Wodna 2023-04-218753.8
Wodna 2023-04-208740.8
Wodna 2023-04-198734.9
Wodna 2023-04-188725
Wodna 2023-04-178720.6
Wodna 2023-04-168709.6
Wodna 2023-04-158703.5
Wodna 2023-04-148691.1
Wodna 2023-04-138676.1
Wodna 2023-04-128668.8
Wodna 2023-04-118656.6
Wodna 2023-04-108644.2
Wodna 2023-04-098637.4
Wodna 2023-04-088626.4
Wodna 2023-04-078622.3
Wodna 2023-04-068621.4
Wodna 2023-04-058612.7
Wodna 2023-04-048608.4
Wodna 2023-04-038607.6
Wodna 2023-04-028605.2
Wodna 2023-04-018597.5
Wodna 2023-03-318589.6
Wodna 2023-03-308581.3
Wodna 2023-03-298566.2
Wodna 2023-03-288561
Wodna 2023-03-278559.3
Wodna 2023-03-268550.5
Wodna 2023-03-258545
Wodna 2023-03-248537.7
Wodna 2023-03-238530.9
Wodna 2023-03-228522
Wodna 2023-03-218519.9
Wodna 2023-03-208513.7
Wodna 2023-03-198502
Wodna 2023-03-188488.6
Wodna 2023-03-178476
Wodna 2023-03-168465.9
Wodna 2023-03-158452.5
Wodna 2023-03-148452.5
Wodna 2023-03-138444.8
Wodna 2023-03-128439.7
Wodna 2023-03-118437.7
Wodna 2023-03-108428.8
Wodna 2023-03-098427.4
Wodna 2023-03-088423.5
Wodna 2023-03-078418.3
Wodna 2023-03-068414.4
Wodna 2023-03-058408.5
Wodna 2023-03-048407.8
Wodna 2023-03-038403
Wodna 2023-03-028400.6
Wodna 2023-03-018389.1
Wodna 2023-02-288378.1
Wodna 2023-02-278373.1
Wodna 2023-02-268372
Wodna 2023-02-258368
Wodna 2023-02-248367.1
Wodna 2023-02-238357.7
Wodna 2023-02-228353.5
Wodna 2023-02-218349.7
Wodna 2023-02-208345.3
Wodna 2023-02-198341.6
Wodna 2023-02-188335.5
Wodna 2023-02-178332.6
Wodna 2023-02-168324.5
Wodna 2023-02-158320.3
Wodna 2023-02-148318.2
Wodna 2023-02-138316
Wodna 2023-02-128309
Wodna 2023-02-118305.9
Wodna 2023-02-108301.6
Wodna 2023-02-098293.8
Wodna 2023-02-088289.4
Wodna 2023-02-078289.3
Wodna 2023-02-068289.1
Wodna 2023-02-058289
Wodna 2023-02-048288.9
Wodna 2023-02-038285.8
Wodna 2023-02-028284.9
Wodna 2023-02-018283.1
Wodna 2023-01-318281.8
Wodna 2023-01-308280.9
Wodna 2023-01-298278.7
Wodna 2023-01-288277.9
Wodna 2023-01-278276.7
Wodna 2023-01-268275.8
Wodna 2023-01-258275.6
Wodna 2023-01-248274.9
Wodna 2023-01-238274.7
Wodna 2023-01-228274.7
Wodna 2023-01-218274.7
Wodna 2023-01-208274.6
Wodna 2023-01-198274.4
Wodna 2023-01-188274
Wodna 2023-01-178272.8
Wodna 2023-01-168272
Wodna 2023-01-158270.8
Wodna 2023-01-148268.8
Wodna 2023-01-138267.2
Wodna 2023-01-128265.7
Wodna 2023-01-118264.9
Wodna 2023-01-108264.8
Wodna 2023-01-098263.7
Wodna 2023-01-088262.1
Wodna 2023-01-078260.5
Wodna 2023-01-068260
Wodna 2023-01-058258.5
Wodna 2023-01-048253.8
Wodna 2023-01-038251.2
Wodna 2023-01-028248
Wodna 2023-01-018244
Wodna 2022-12-318242.3
Wodna 2022-12-308240.7
Wodna 2022-12-298238.3
Wodna 2022-12-288234.8
Wodna 2022-12-278233.6
Wodna 2022-12-268232.7
Wodna 2022-12-258231.6
Wodna 2022-12-248231.3
Wodna 2022-12-238231.3
Wodna 2022-12-228231.3
Wodna 2022-12-218231.3
Wodna 2022-12-208231.3
Wodna 2022-12-198231.3
Wodna 2022-12-188231.3
Wodna 2022-12-178231.3
Wodna 2022-12-168231.3
Wodna 2022-12-158231.3
Wodna 2022-12-148231.3
Wodna 2022-12-138231.3
Wodna 2022-12-128231.3
Wodna 2022-12-118231.3
Wodna 2022-12-108231.3
Wodna 2022-12-098227.4
Wodna 2022-12-088224.5
Wodna 2022-12-078223.9
Wodna 2022-12-068223.4
Wodna 2022-12-058222
Wodna 2022-12-048221.8
Wodna 2022-12-038220.8
Wodna 2022-12-028220.7
Wodna 2022-12-018220.6
Wodna 2022-11-308220.5
Wodna 2022-11-298220
Wodna 2022-11-288218.8
Wodna 2022-11-278218.5
Wodna 2022-11-268218.5
Wodna 2022-11-258218.5
Wodna 2022-11-248218.5
Wodna 2022-11-238217.3
Wodna 2022-11-228216.5
Wodna 2022-11-218212.7
Wodna 2022-11-208210.9
Wodna 2022-11-198209.9
Wodna 2022-11-188209.1
Wodna 2022-11-178208.7
Wodna 2022-11-168208
Wodna 2022-11-158205.2
Wodna 2022-11-148205
Wodna 2022-11-138203.9
Wodna 2022-11-128202.9
Wodna 2022-11-118199.4
Wodna 2022-11-108198.6
Wodna 2022-11-098192.9
Wodna 2022-11-088185.2
Wodna 2022-11-078183.9
Wodna 2022-11-068182.2
Wodna 2022-11-058181.4
Wodna 2022-11-048176.2
Wodna 2022-11-038167.6
Wodna 2022-11-028164.9
Wodna 2022-11-018159.3
Wodna 2022-10-318157.7
Wodna 2022-10-308155.5
Wodna 2022-10-298149.2
Wodna 2022-10-288142.5
Wodna 2022-10-278135.1
Wodna 2022-10-268131
Wodna 2022-10-258127
Wodna 2022-10-248121.8
Wodna 2022-10-238116.4
Wodna 2022-10-228112.7
Wodna 2022-10-218105.5
Wodna 2022-10-208098.1
Wodna 2022-10-198095.1
Wodna 2022-10-188086.1
Wodna 2022-10-178076.8
Wodna 2022-10-168072.3
Wodna 2022-10-158065
Wodna 2022-10-148058.2
Wodna 2022-10-138047.6
Wodna 2022-10-128038.7
Wodna 2022-10-118033.2
Wodna 2022-10-108021.6
Wodna 2022-10-098016.7
Wodna 2022-10-088006.3
Wodna 2022-10-077994.9
Wodna 2022-10-067988
Wodna 2022-10-057981.5
Wodna 2022-10-047977.2
Wodna 2022-10-037974.8
Wodna 2022-10-027970.1
Wodna 2022-10-017964.6
Wodna 2022-09-307963.3
Wodna 2022-09-297959.6
Wodna 2022-09-287853.5
Wodna 2022-09-277853.5
Wodna 2022-09-267853.5
Wodna 2022-09-257853.5
Wodna 2022-09-247853.5
Wodna 2022-09-237853.5
Wodna 2022-09-227853.5
Wodna 2022-09-217853.5
Wodna 2022-09-207853.5
Wodna 2022-09-197853.5
Wodna 2022-09-187853.5
Wodna 2022-09-177853.5
Wodna 2022-09-167853.5
Wodna 2022-09-157853.5
Wodna 2022-09-147853.5
Wodna 2022-09-137853.5
Wodna 2022-09-127853.5
Wodna 2022-09-117853.5
Wodna 2022-09-107852.2
Wodna 2022-09-097847.4
Wodna 2022-09-087835.5
Wodna 2022-09-077823
Wodna 2022-09-067809.6
Wodna 2022-09-057796.6
Wodna 2022-09-047789.2
Wodna 2022-09-037779.3
Wodna 2022-09-027766.1
Wodna 2022-08-317741.9
Wodna 2022-08-307732.6
Wodna 2022-08-297724.4
Wodna 2022-08-287712.7
Wodna 2022-08-277700.5
Wodna 2022-08-267687.9
Wodna 2022-08-257675.2
Wodna 2022-08-247664.5
Wodna 2022-08-237652.9
Wodna 2022-08-227642.8
Wodna 2022-08-217631.7
Wodna 2022-08-207618.6
Wodna 2022-08-197606.6
Wodna 2022-08-187595.7
Wodna 2022-08-177585.2
Wodna 2022-08-167578
Wodna 2022-08-147559.4
Wodna 2022-08-137553.3
Wodna 2022-08-127547.2
Wodna 2022-08-117536.8
Wodna 2022-08-107526.8
Wodna 2022-08-097516.4
Wodna 2022-08-087505
Wodna 2022-08-077490
Wodna 2022-08-067479.8
Wodna 2022-08-057466.1
Wodna 2022-08-047451.5
Wodna 2022-08-037438.1
Wodna 2022-08-027426
Wodna 2022-08-017411.3
Wodna 2022-07-317406.8
Wodna 2022-07-307399.5
Wodna 2022-07-297385.1
Wodna 2022-07-287372.5
Wodna 2022-07-277360.4
Wodna 2022-07-267349.8
Wodna 2022-07-257334.6
Wodna 2022-07-247320
Wodna 2022-07-237305.3
Wodna 2022-07-227290.6
Wodna 2022-07-217275.3
Wodna 2022-07-207259.7
Wodna 2022-07-197249.1
Wodna 2022-07-187233.9
Wodna 2022-07-177220.2
Wodna 2022-07-167208.7
Wodna 2022-07-157194.1
Wodna 2022-07-147178.6
Wodna 2022-07-137165.1
Wodna 2022-07-127157.5
Wodna 2022-07-117145.9
Wodna 2022-07-107138.8
Wodna 2022-07-097127.8
Wodna 2022-07-087117.2
Wodna 2022-07-077106.4
Wodna 2022-07-067092.9
Wodna 2022-07-057088.6
Wodna 2022-07-047073.4
Wodna 2022-07-037064.3
Wodna 2022-07-027058.4
Wodna 2022-07-017042.7
Wodna 2022-06-307027.7
Wodna 2022-06-297012.4
Wodna 2022-06-286996.5
Wodna 2022-06-276981
Wodna 2022-06-266964.5
Wodna 2022-06-256947.3
Wodna 2022-06-246931.1
Wodna 2022-06-236916.2
Wodna 2022-06-226899.1
Wodna 2022-06-216888.2
Wodna 2022-06-206873.6
Wodna 2022-06-196856.9
Wodna 2022-06-186842.2
Wodna 2022-06-176825.2
Wodna 2022-06-166809.5
Wodna 2022-06-156797.3
Wodna 2022-06-146782.7
Wodna 2022-06-136772.2
Wodna 2022-06-126756.2
Wodna 2022-06-116739.1
Wodna 2022-06-106726.9
Wodna 2022-06-096712.4
Wodna 2022-06-086700.5
Wodna 2022-06-076686.4
Wodna 2022-06-066670
Wodna 2022-06-056658.8
Wodna 2022-06-046653.7
Wodna 2022-06-036637.2
Wodna 2022-06-026627.3
Wodna 2022-06-016614.5
Wodna 2022-05-316599.6
Wodna 2022-05-306591.6
Wodna 2022-05-296579.9
Wodna 2022-05-286565.5
Wodna 2022-05-276559.6
Wodna 2022-05-266548.3
Wodna 2022-05-256540.9
Wodna 2022-05-246528.5
Wodna 2022-05-236515.3
Wodna 2022-05-226508.3
Wodna 2022-05-216497
Wodna 2022-05-206484.4
Wodna 2022-05-196467.9
Wodna 2022-05-186450.9
Wodna 2022-05-176435.9
Wodna 2022-05-166420
Wodna 2022-05-156405.3
Wodna 2022-05-146394.6
Wodna 2022-05-136382.7
Wodna 2022-05-126370.1
Wodna 2022-05-116356.5
Wodna 2022-05-106340.2
Wodna 2022-05-096323.8
Wodna 2022-05-086312.3
Wodna 2022-05-076298.7
Wodna 2022-05-066289.1
Wodna 2022-05-056273.3
Wodna 2022-05-046259.5
Wodna 2022-05-036244.8
Wodna 2022-05-026230.9
Wodna 2022-05-016217.7
Wodna 2022-04-306203.8
Wodna 2022-04-296193.3
Wodna 2022-04-286181.1
Wodna 2022-04-276170.1
Wodna 2022-04-266164.5
Wodna 2022-04-256154.6
Wodna 2022-04-246143.6
Wodna 2022-04-236137.4
Wodna 2022-04-226131.9
Wodna 2022-04-216129.7
Wodna 2022-04-206126.5
Wodna 2022-04-196120.4
Wodna 2022-04-186111.7
Wodna 2022-04-176102.7
Wodna 2022-04-166094.6
Wodna 2022-04-156089.8
Wodna 2022-04-146074.5
Wodna 2022-04-136059.8
Wodna 2022-04-126047.1
Wodna 2022-04-116037.2
Wodna 2022-04-106025.8
Wodna 2022-04-096022.4
Wodna 2022-04-086012.5
Wodna 2022-04-076000.8
Wodna 2022-04-065995.5
Wodna 2022-04-055991
Wodna 2022-04-045981.7
Wodna 2022-04-035978.5
Wodna 2022-04-025978.2
Wodna 2022-04-015978.1
Wodna 2022-03-315976.5
Wodna 2022-03-305968.9
Wodna 2022-03-295960.2
Wodna 2022-03-285946.6
Wodna 2022-03-275933.3
Wodna 2022-03-265926.2
Wodna 2022-03-255913
Wodna 2022-03-245899.5
Wodna 2022-03-235886.2
Wodna 2022-03-225872.9
Wodna 2022-03-215859.7
Wodna 2022-03-205846.2
Wodna 2022-03-195833
Wodna 2022-03-185819.2
Wodna 2022-03-175805.7
Wodna 2022-03-165801.1
Wodna 2022-03-155789.5
Wodna 2022-03-145776.4
Wodna 2022-03-135763.8
Wodna 2022-03-125751.9
Wodna 2022-03-115738.4
Wodna 2022-03-105729.6
Wodna 2022-03-095728.6
Wodna 2022-03-085726.1
Wodna 2022-03-075718.7
Wodna 2022-03-065718.7
Wodna 2022-03-055718.7
Wodna 2022-03-045716.8
Wodna 2022-03-035708
Wodna 2022-03-025702.6
Wodna 2022-03-015691.3
Wodna 2022-02-285682.4
Wodna 2022-02-275676.7
Wodna 2022-02-265667
Wodna 2022-02-255663.8
Wodna 2022-02-245652.1
Wodna 2022-02-235648.7
Wodna 2022-02-225644.6
Wodna 2022-02-215643.5
Wodna 2022-02-205641.1
Wodna 2022-02-195635.5
Wodna 2022-02-185629.7
Wodna 2022-02-175627.7
Wodna 2022-02-165621.9
Wodna 2022-02-155612.8
Wodna 2022-02-145602.6
Wodna 2022-02-135592.3
Wodna 2022-02-125583.9
Wodna 2022-02-115582.6
Wodna 2022-02-105580.5
Wodna 2022-02-095576.4
Wodna 2022-02-085574
Wodna 2022-02-075572.5
Wodna 2022-02-065570.1
Wodna 2022-02-055568
Wodna 2022-02-045565.6
Wodna 2022-02-035563.3
Wodna 2022-02-025562.5
Wodna 2022-02-015558.8
Wodna 2022-01-315555.4
Wodna 2022-01-305554
Wodna 2022-01-295547.4
Wodna 2022-01-285546.7
Wodna 2022-01-275464.2
Wodna 2022-01-265464.2
Wodna 2022-01-255464.2
Wodna 2022-01-245464.2
Wodna 2022-01-235464.2
Wodna 2022-01-225464.2
Wodna 2022-01-215464.2
Wodna 2022-01-205464.2
Wodna 2022-01-195464.2
Wodna 2022-01-185464.2
Wodna 2022-01-175464.2
Wodna 2022-01-165464.2
Wodna 2022-01-155464.2
Wodna 2022-01-145464.2
Wodna 2022-01-135464.2
Wodna 2022-01-125464.2
Wodna 2022-01-115464.2
Wodna 2022-01-105464.2
Wodna 2022-01-095464.2
Wodna 2022-01-085464.2
Wodna 2022-01-075464.2
Wodna 2022-01-065464.2
Wodna 2022-01-055464.2
Wodna 2022-01-045464.2
Wodna 2022-01-035464.2
Wodna 2022-01-025464.2
Wodna 2022-01-015464.2
Wodna 2021-12-315464.2
Wodna 2021-12-305464.2
Wodna 2021-12-295464.2
Wodna 2021-12-285464.2
Wodna 2021-12-275464.2
Wodna 2021-12-265464.2
Wodna 2021-12-255464.2
Wodna 2021-12-245464.2
Wodna 2021-12-235464.2
Wodna 2021-12-225464.2
Wodna 2021-12-215464.2
Wodna 2021-12-205464.2
Wodna 2021-12-195464.2
Wodna 2021-12-185464.2
Wodna 2021-12-175464.2
Wodna 2021-12-165464.2
Wodna 2021-12-155464.2
Wodna 2021-12-145464.2
Wodna 2021-12-135464.2
Wodna 2021-12-125464.2
Wodna 2021-12-115464.2
Wodna 2021-12-105464.2
Wodna 2021-12-095464.2
Wodna 2021-12-085464.2
Wodna 2021-12-075464.2
Wodna 2021-12-065464.2
Wodna 2021-12-055464.2
Wodna 2021-12-045464.2
Wodna 2021-12-035464.2
Wodna 2021-12-025460.7
Wodna 2021-12-015458.1
Wodna 2021-11-305456
Wodna 2021-11-295455.9
Wodna 2021-11-285454.9
Wodna 2021-11-275454.1
Wodna 2021-11-265453.9
Wodna 2021-11-255447.5
Wodna 2021-11-245446.3
Wodna 2021-11-235444.4
Wodna 2021-11-225443.4
Wodna 2021-11-215442.8
Wodna 2021-11-205438.9
Wodna 2021-11-195438.5
Wodna 2021-11-185436.9
Wodna 2021-11-175436
Wodna 2021-11-165429.9
Wodna 2021-11-155429
Wodna 2021-11-145427.6
Wodna 2021-11-135421.6
Wodna 2021-11-125420.7
Wodna 2021-11-115413.5
Wodna 2021-11-105405.4
Wodna 2021-11-095400.8
Wodna 2021-11-085398.7
Wodna 2021-11-075395.3
Wodna 2021-11-065387.9
Wodna 2021-11-055379.7
Wodna 2021-11-045377.8
Wodna 2021-11-035371.4
Wodna 2021-11-025365.8
Wodna 2021-11-015356.6
Wodna 2021-10-315347.6
Wodna 2021-10-305338.5
Wodna 2021-10-295329
Wodna 2021-10-285323.3
Wodna 2021-10-275315.5
Wodna 2021-10-265307.8
Wodna 2021-10-255297.4
Wodna 2021-10-245292.9
Wodna 2021-10-235288.8
Wodna 2021-10-225278.9
Wodna 2021-10-215272.9
Wodna 2021-10-205267.7
Wodna 2021-10-195262.8
Wodna 2021-10-185259.6
Wodna 2021-10-175257.6
Wodna 2021-10-165254.4
Wodna 2021-10-155247.2
Wodna 2021-10-145241.3
Wodna 2021-10-135237.1
Wodna 2021-10-125234
Wodna 2021-10-115226.1
Wodna 2021-10-105214.6
Wodna 2021-10-095203
Wodna 2021-10-085191.4
Wodna 2021-10-075179.9
Wodna 2021-10-065171.9
Wodna 2021-10-055165.6
Wodna 2021-10-045154.4
Wodna 2021-10-035143
Wodna 2021-10-025132.4
Wodna 2021-10-015123.4
Wodna 2021-09-305122.2
Wodna 2021-09-295112.3
Wodna 2021-09-285100.8
Wodna 2021-09-275088.6
Wodna 2021-09-265082.9
Wodna 2021-09-255079.2
Wodna 2021-09-245074
Wodna 2021-09-235069.9
Wodna 2021-09-225060.3
Wodna 2021-09-215053.3
Wodna 2021-09-205050
Wodna 2021-09-195049.1
Wodna 2021-09-185047.2
Wodna 2021-09-175045.7
Wodna 2021-09-165040.4
Wodna 2021-09-155028.3
Wodna 2021-09-145019.3
Wodna 2021-09-135011.8
Wodna 2021-09-125001.7
Wodna 2021-09-114990
Wodna 2021-09-104977.5
Wodna 2021-09-094964.9
Wodna 2021-09-084952.8
Wodna 2021-09-074940.3
Wodna 2021-09-064927.1
Wodna 2021-09-054916
Wodna 2021-09-044902.2
Wodna 2021-09-034889.2
Wodna 2021-09-024882.2
Wodna 2021-09-014877.3
Wodna 2021-08-314872.4
Wodna 2021-08-304869.7
Wodna 2021-08-294866
Wodna 2021-08-284853.3
Wodna 2021-08-274845.2
Wodna 2021-08-264841.6
Wodna 2021-08-254829.3
Wodna 2021-08-244828.2
Wodna 2021-08-234826.5
Wodna 2021-08-224814.6
Wodna 2021-08-214804
Wodna 2021-08-204794.2
Wodna 2021-08-194783
Wodna 2021-08-184773.6
Wodna 2021-08-174767.8
Wodna 2021-08-164758.1
Wodna 2021-08-154745
Wodna 2021-08-144732.2
Wodna 2021-08-134718.8
Wodna 2021-08-124704.5
Wodna 2021-08-114692.7
Wodna 2021-08-104681.5
Wodna 2021-08-094667.6
Wodna 2021-08-084659.1
Wodna 2021-08-074646.8
Wodna 2021-08-064643.9
Wodna 2021-08-054641.5
Wodna 2021-08-044632.4
Wodna 2021-08-034621.6
Wodna 2021-08-024614.3
Wodna 2021-08-014606.5
Wodna 2021-07-314598.7
Wodna 2021-07-304586.8
Wodna 2021-07-294571.5
Wodna 2021-07-284558.2
Wodna 2021-07-274545.3
Wodna 2021-07-264533.9
Wodna 2021-07-254522
Wodna 2021-07-244508.4
Wodna 2021-07-234496.1
Wodna 2021-07-224481.9
Wodna 2021-07-214467.8
Wodna 2021-07-204454.2
Wodna 2021-07-194440.4
Wodna 2021-07-184426.9
Wodna 2021-07-174414.5
Wodna 2021-07-164398.6
Wodna 2021-07-154385.2
Wodna 2021-07-144370.3
Wodna 2021-07-134354.9
Wodna 2021-07-124341.9
Wodna 2021-07-114328.1
Wodna 2021-07-104314.4
Wodna 2021-07-094299.2
Wodna 2021-07-084283.5
Wodna 2021-07-074268
Wodna 2021-07-064252.4
Wodna 2021-07-054238.6
Wodna 2021-07-044232.3
Wodna 2021-07-034229
Wodna 2021-07-024214.5
Wodna 2021-07-014209.4
Wodna 2021-06-304194.1
Wodna 2021-06-294177.5
Wodna 2021-06-284162.3
Wodna 2021-06-274146.5
Wodna 2021-06-264141.4
Wodna 2021-06-254135.3
Wodna 2021-06-244120.8
Wodna 2021-06-234109.8
Wodna 2021-06-224094
Wodna 2021-06-214077.3
Wodna 2021-06-204060.8
Wodna 2021-06-194044.6
Wodna 2021-06-184028.6
Wodna 2021-06-174010.9
Wodna 2021-06-163995.9
Wodna 2021-06-153979.3
Wodna 2021-06-143961
Wodna 2021-06-133145.6
Wodna 2021-06-123145.6
Wodna 2021-06-113145.6
Wodna 2021-06-103145.6
Wodna 2021-06-093145.6
Wodna 2021-06-083145.6
Wodna 2021-06-073145.6
Wodna 2021-06-063145.6
Wodna 2021-06-053145.6
Wodna 2021-06-043145.6
Wodna 2021-06-033145.6
Wodna 2021-06-023145.6
Wodna 2021-06-013145.6
Wodna 2021-05-313145.6
Wodna 2021-05-303145.6
Wodna 2021-05-293145.6
Wodna 2021-05-283145.6
Wodna 2021-05-273145.6
Wodna 2021-05-263145.6
Wodna 2021-05-253145.6
Wodna 2021-05-243145.6
Wodna 2021-05-233145.6
Wodna 2021-05-223145.6
Wodna 2021-05-213145.6
Wodna 2021-05-203145.6
Wodna 2021-05-193145.6
Wodna 2021-05-183145.6
Wodna 2021-05-173145.6
Wodna 2021-05-163145.6
Wodna 2021-05-153145.6
Wodna 2021-05-143145.6
Wodna 2021-05-133145.6
Wodna 2021-05-123145.6
Wodna 2021-05-113145.6
Wodna 2021-05-103145.6
Wodna 2021-05-093145.6
Wodna 2021-05-083145.6
Wodna 2021-05-073145.6
Wodna 2021-05-063145.6
Wodna 2021-05-053145.6
Wodna 2021-05-043145.6
Wodna 2021-05-033145.6
Wodna 2021-05-023145.6
Wodna 2021-05-013145.6
Wodna 2021-04-303145.6
Wodna 2021-04-293145.6
Wodna 2021-04-283145.6
Wodna 2021-04-273145.6
Wodna 2021-04-263145.6
Wodna 2021-04-253145.6
Wodna 2021-04-243145.6
Wodna 2021-04-233145.6
Wodna 2021-04-223145.6
Wodna 2021-04-213145.6
Wodna 2021-04-203145.6
Wodna 2021-04-193145.6
Wodna 2021-04-183145.6
Wodna 2021-04-173145.6
Wodna 2021-04-163145.6
Wodna 2021-04-153145.6
Wodna 2021-04-143145.6
Wodna 2021-03-092972.1
Wodna 2021-03-082963.4
Wodna 2021-03-072961.9
Wodna 2021-03-062954.1
Wodna 2021-03-052946.8
Wodna 2021-03-042941.1
Wodna 2021-03-032934.1
Wodna 2021-03-022924
Wodna 2021-03-012922.8
Wodna 2021-02-282916.7
Wodna 2021-02-272912.3
Wodna 2021-02-262903.2
Wodna 2021-02-252893.7
Wodna 2021-02-242886.1
Wodna 2021-02-232881.4
Wodna 2021-02-222870.4
Wodna 2021-02-212859.9
Wodna 2021-02-202856.7
Wodna 2021-02-192852.2
Wodna 2021-02-182848
Wodna 2021-02-172845.6
Wodna 2021-02-162755.9
Wodna 2021-02-152755.9
Wodna 2021-02-142755.9
Wodna 2021-02-132755.9
Wodna 2021-02-122755.9
Wodna 2021-02-112755.9
Wodna 2021-02-102755.9
Wodna 2021-02-092755.9
Wodna 2021-02-082755.9
Wodna 2021-02-072755.9
Wodna 2021-02-062755.9
Wodna 2021-02-052755.9
Wodna 2021-02-042755.9
Wodna 2021-02-032755.9
Wodna 2021-02-022755.9
Wodna 2021-02-012755.9
Wodna 2021-01-312755.9
Wodna 2021-01-302755.9
Wodna 2021-01-292755.9
Wodna 2021-01-282755.9
Wodna 2021-01-272755.9
Wodna 2021-01-262755.9
Wodna 2021-01-252755.9
Wodna 2021-01-242755.9
Wodna 2021-01-232755.9
Wodna 2021-01-222755.9
Wodna 2021-01-212755.9
Wodna 2021-01-202755.9
Wodna 2021-01-192755.9
Wodna 2021-01-182755.9
Wodna 2021-01-172755.9
Wodna 2021-01-162755.9
Wodna 2021-01-152755.9
Wodna 2021-01-142755.9
Wodna 2021-01-132755.9
Wodna 2021-01-122755.9
Wodna 2021-01-112755.9
Wodna 2021-01-102755.9
Wodna 2021-01-092755.9
Wodna 2021-01-082755.9
Wodna 2021-01-072755.9
Wodna 2021-01-062755.9
Wodna 2021-01-052755.9
Wodna 2021-01-042755.9
Wodna 2021-01-032755.9
Wodna 2021-01-022755.9
Wodna 2021-01-012755.9
Wodna 2020-12-312755.9
Wodna 2020-12-302755.9
Wodna 2020-12-292755.9
Wodna 2020-12-282755.9
Wodna 2020-12-272755.9
Wodna 2020-12-262755.9
Wodna 2020-12-252755.9
Wodna 2020-12-242755.9
Wodna 2020-12-232755.9
Wodna 2020-12-222755.9
Wodna 2020-12-212755.9
Wodna 2020-12-202755.9
Wodna 2020-12-192755.9
Wodna 2020-12-182755.3
Wodna 2020-12-172754.7
Wodna 2020-12-162753.6
Wodna 2020-12-152752.8
Wodna 2020-12-142752.6
Wodna 2020-12-132752.5
Wodna 2020-12-122752.3
Wodna 2020-12-112751.8
Wodna 2020-12-102751.8
Wodna 2020-12-092751.6
Wodna 2020-12-082751.4
Wodna 2020-12-072746.3
Wodna 2020-12-062745.6
Wodna 2020-12-052741
Wodna 2020-12-042732.4
Wodna 2020-12-032732.4
Wodna 2020-12-022732.4
Wodna 2020-12-012732.4
Wodna 2020-11-302732.4
Wodna 2020-11-292732.4
Wodna 2020-11-282732.3
Wodna 2020-11-272731.8
Wodna 2020-11-262730.9
Wodna 2020-11-252724.8
Wodna 2020-11-242722.6
Wodna 2020-11-232721.7
Wodna 2020-11-222718
Wodna 2020-11-212717.8
Wodna 2020-11-202713.8
Wodna 2020-11-192708.8
Wodna 2020-11-182706.5
Wodna 2020-11-172704.4
Wodna 2020-11-162698.2
Wodna 2020-11-152694.3
Wodna 2020-11-142691.9
Wodna 2020-11-132690.8
Wodna 2020-11-122690.5
Wodna 2020-11-112690.4
Wodna 2020-11-102689.5
Wodna 2020-11-092689.4
Wodna 2020-11-082682
Wodna 2020-11-072680.9
Wodna 2020-11-062680
Wodna 2020-11-052673.2
Wodna 2020-11-042673
Wodna 2020-11-032671.2
Wodna 2020-11-022669.1
Wodna 2020-11-012665.6
Wodna 2020-10-312660.3
Wodna 2020-10-292651.8
Wodna 2020-10-282647.8
Wodna 2020-10-272641.7
Wodna 2020-10-262636.2
Wodna 2020-10-252633.1
Wodna 2020-10-242630.9
Wodna 2020-10-232628.1
Wodna 2020-10-222623.3
Wodna 2020-10-212619.6
Wodna 2020-10-202610.9
Wodna 2020-10-192604.3
Wodna 2020-10-182600.1
Wodna 2020-10-172599.9
Wodna 2020-10-162598.8
Wodna 2020-10-152597.2
Wodna 2020-10-142594.7
Wodna 2020-10-132593.9
Wodna 2020-10-122593
Wodna 2020-10-112592.3
Wodna 2020-10-102585
Wodna 2020-10-092575.2
Wodna 2020-10-082572.7
Wodna 2020-10-072567.8
Wodna 2020-10-062557.8
Wodna 2020-10-052551.5
Wodna 2020-10-042542.9
Wodna 2020-10-032533.3
Wodna 2020-10-022530.7
Wodna 2020-10-012529.5
Wodna 2020-09-302528.8
Wodna 2020-09-292526.3
Wodna 2020-09-282515.8
Wodna 2020-09-272514
Wodna 2020-09-262510.9
Wodna 2020-09-252501.3
Wodna 2020-09-242491.4
Wodna 2020-09-232480.1
Wodna 2020-09-222468.7
Wodna 2020-09-212457
Wodna 2020-09-202447.1
Wodna 2020-09-192435.2
Wodna 2020-09-182423.1
Wodna 2020-09-172418.4
Wodna 2020-09-162407.3
Wodna 2020-09-152395.4
Wodna 2020-09-142383.5
Wodna 2020-09-132371.9
Wodna 2020-09-122359.6
Wodna 2020-09-112349.4
Wodna 2020-09-102340.2
Wodna 2020-09-092329.6
Wodna 2020-09-082317.9
Wodna 2020-09-072313.2
Wodna 2020-09-062311.3
Wodna 2020-09-052299.6
Wodna 2020-09-042287.4
Wodna 2020-09-032274.7
Wodna 2020-09-022270.6
Wodna 2020-09-012269
Wodna 2020-08-312256.7
Wodna 2020-08-302243.8
Wodna 2020-08-292233.3
Wodna 2020-08-282223.5
Wodna 2020-08-272218.1
Wodna 2020-08-262206.3
Wodna 2020-08-252195.9
Wodna 2020-08-242186.3
Wodna 2020-08-232181.5
Wodna 2020-08-222168.6
Wodna 2020-08-212155.8
Wodna 2020-08-202143.2
Wodna 2020-08-192134.9
Wodna 2020-08-182127
Wodna 2020-08-172117
Wodna 2020-08-162103
Wodna 2020-08-152091.7
Wodna 2020-08-142078.9
Wodna 2020-08-132065.1
Wodna 2020-08-122051
Wodna 2020-08-112040.5
Wodna 2020-08-102028.3
Wodna 2020-08-092017.9
Wodna 2020-08-082005
Wodna 2020-08-071992.4
Wodna 2020-08-061978.8
Wodna 2020-08-051974
Wodna 2020-08-041967.1
Wodna 2020-08-031953.2
Wodna 2020-08-021939.1
Wodna 2020-08-011930.5
Wodna 2020-07-311914.1
Wodna 2020-07-301899.4
Wodna 2020-07-291884.2
Wodna 2020-07-281869.7
Wodna 2020-07-271861.5
Wodna 2020-07-261846.5
Wodna 2020-07-251831.4
Wodna 2020-07-241815.9
Wodna 2020-07-231804.9
Wodna 2020-07-221790.8
Wodna 2020-07-211777.3
Wodna 2020-07-201761.8
Wodna 2020-07-191753.4
Wodna 2020-07-181739.8
Wodna 2020-07-171730.2
Wodna 2020-07-161721
Wodna 2020-07-151704.9
Wodna 2020-07-141691.4
Wodna 2020-07-131681
Wodna 2020-07-121668.4
Wodna 2020-07-111665.3
Wodna 2020-07-101648.4
Wodna 2020-07-091638.1
Wodna 2020-07-081629.3
Wodna 2020-07-071616.8
Wodna 2020-07-061603.3
Wodna 2020-07-051586.5
Wodna 2020-07-041571.1
Wodna 2020-07-031564.3
Wodna 2020-07-021558.5
Wodna 2020-07-011541.8
Wodna 2020-06-301526.2
Wodna 2020-06-291513.6
Wodna 2020-06-281498.4
Wodna 2020-06-271483.8
Wodna 2020-06-261470.1
Wodna 2020-06-251464.2
Wodna 2020-06-251468.6
Wodna 2020-05-15995.3
Wodna 2020-05-14987
Wodna 2020-05-13971.2
Wodna 2020-05-12961.2
Wodna 2020-05-11947.2
Wodna 2020-05-10931.4
Wodna 2020-05-09914.6
Wodna 2020-05-08901
Wodna 2020-05-07888.7
Wodna 2020-05-06885.9
Wodna 2020-05-05879.9
Wodna 2020-05-04868.1
Wodna 2020-05-03856.2
Wodna 2020-05-02843.6
Wodna 2020-05-01831.5
Wodna 2020-04-30826.1
Wodna 2020-04-29812.1
Wodna 2020-04-28795.9
Wodna 2020-04-27780.8
Wodna 2020-04-26769.2
Wodna 2020-04-25760.8
Wodna 2020-04-24747.7
Wodna 2020-04-23732.6
Wodna 2020-04-22722.1
Wodna 2020-04-21710.7
Wodna 2020-04-20695.7
Wodna 2020-04-19679.9
Wodna 2020-04-18663.8
Wodna 2020-04-17647.8
Wodna 2020-04-16631.8
Wodna 2020-04-15631.2
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.