Instalacje OZE w Gminie Urzędów

Adres instalacji: Rankowskie

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Rankowskie 2023-10-2513267.7
Rankowskie 2023-10-2313267.7
Rankowskie 2023-10-2213267.7
Rankowskie 2023-10-2113267.7
Rankowskie 2023-10-2013267.7
Rankowskie 2023-10-1913267.7
Rankowskie 2023-10-1813267.7
Rankowskie 2023-10-1713267.7
Rankowskie 2023-10-1613267.7
Rankowskie 2023-10-1513267.7
Rankowskie 2023-10-1413267.7
Rankowskie 2023-10-1313267.7
Rankowskie 2023-10-1213267.7
Rankowskie 2023-10-1113267.7
Rankowskie 2023-10-1013267.7
Rankowskie 2023-10-0913267.7
Rankowskie 2023-10-0813267.7
Rankowskie 2023-10-0713267.7
Rankowskie 2023-10-0613267.7
Rankowskie 2023-10-0513267.7
Rankowskie 2023-10-0413267.7
Rankowskie 2023-10-0313267.7
Rankowskie 2023-10-0213267.7
Rankowskie 2023-10-0113267.7
Rankowskie 2023-09-3013267.7
Rankowskie 2023-09-2913267.7
Rankowskie 2023-09-2813267.7
Rankowskie 2023-09-2713267.7
Rankowskie 2023-09-2613267.7
Rankowskie 2023-09-2513267.7
Rankowskie 2023-09-2413267.7
Rankowskie 2023-09-2313267.7
Rankowskie 2023-09-2213267.7
Rankowskie 2023-09-2113267.7
Rankowskie 2023-09-2013267.7
Rankowskie 2023-09-1913267.7
Rankowskie 2023-09-1813267.7
Rankowskie 2023-09-1713267.7
Rankowskie 2023-09-1613267.7
Rankowskie 2023-09-1513267.7
Rankowskie 2023-09-1413267.7
Rankowskie 2023-09-1313267.7
Rankowskie 2023-09-1213267.7
Rankowskie 2023-09-1113027.5
Rankowskie 2023-09-1013027.5
Rankowskie 2023-09-0913027.5
Rankowskie 2023-09-0813027.5
Rankowskie 2023-09-0713027.5
Rankowskie 2023-09-0613027.5
Rankowskie 2023-09-0513027.5
Rankowskie 2023-09-0413027.5
Rankowskie 2023-09-0313027.5
Rankowskie 2023-09-0213026.4
Rankowskie 2023-09-0112998.3
Rankowskie 2023-08-3112979.8
Rankowskie 2023-08-300
Rankowskie 2023-08-2912936.8
Rankowskie 2023-08-2812919.4
Rankowskie 2023-08-2712892.6
Rankowskie 2023-08-2612866
Rankowskie 2023-08-2512851.6
Rankowskie 2023-08-2412818.7
Rankowskie 2023-08-2312789.1
Rankowskie 2023-08-2212757.5
Rankowskie 2023-08-2112734.9
Rankowskie 2023-08-2012705.7
Rankowskie 2023-08-1912675.4
Rankowskie 2023-08-1812652.1
Rankowskie 2023-08-1712626.5
Rankowskie 2023-08-1612411.2
Rankowskie 2023-08-1512411.2
Rankowskie 2023-08-1412411.2
Rankowskie 2023-08-1312411.2
Rankowskie 2023-08-1212411.2
Rankowskie 2023-08-1112411.2
Rankowskie 2023-08-1012411.2
Rankowskie 2023-08-0912380
Rankowskie 2023-08-0812348.8
Rankowskie 2023-08-0712318.8
Rankowskie 2023-08-0612289.6
Rankowskie 2023-08-0512281.3
Rankowskie 2023-08-0412264.7
Rankowskie 2023-08-0312256.7
Rankowskie 2023-08-0212223.7
Rankowskie 2023-08-0112205.3
Rankowskie 2023-07-3112174.2
Rankowskie 2023-07-3012147.1
Rankowskie 2023-07-2912116.1
Rankowskie 2023-07-2812104.5
Rankowskie 2023-07-2712072.4
Rankowskie 2023-07-2612054.1
Rankowskie 2023-07-2512023.4
Rankowskie 2023-07-2411990.7
Rankowskie 2023-07-2311954
Rankowskie 2023-07-2211924.2
Rankowskie 2023-07-2111898.8
Rankowskie 2023-07-2011878.4
Rankowskie 2023-07-1911845
Rankowskie 2023-07-1811805.6
Rankowskie 2023-07-1711426.1
Rankowskie 2023-07-1611426.1
Rankowskie 2023-07-1511426.1
Rankowskie 2023-07-1411426.1
Rankowskie 2023-07-1311426.1
Rankowskie 2023-07-1211426.1
Rankowskie 2023-07-1111426.1
Rankowskie 2023-07-1011426.1
Rankowskie 2023-07-0911426.1
Rankowskie 2023-07-0811426.1
Rankowskie 2023-07-0711425
Rankowskie 2023-07-0611393
Rankowskie 2023-07-0411315
Rankowskie 2023-07-0311279.3
Rankowskie 2023-07-0211247.6
Rankowskie 2023-07-0111231.4
Rankowskie 2023-06-3011194.5
Rankowskie 2023-06-2811117.5
Rankowskie 2023-06-2711095.9
Rankowskie 2023-06-2611055.4
Rankowskie 2023-06-2511013.8
Rankowskie 2023-06-2410992.6
Rankowskie 2023-06-2310976.2
Rankowskie 2023-06-2210939.1
Rankowskie 2023-06-2110901.2
Rankowskie 2023-06-2010866.1
Rankowskie 2023-06-1910823.8
Rankowskie 2023-06-1810804.5
Rankowskie 2023-06-1710781.4
Rankowskie 2023-06-1610765.7
Rankowskie 2023-06-1510729.9
Rankowskie 2023-06-1410713.4
Rankowskie 2023-06-1310705.8
Rankowskie 2023-06-1210669.7
Rankowskie 2023-06-1110630
Rankowskie 2023-06-1010602.3
Rankowskie 2023-06-0910575.4
Rankowskie 2023-06-0810553.4
Rankowskie 2023-06-0710510.1
Rankowskie 2023-06-0610468.6
Rankowskie 2023-06-0510421.4
Rankowskie 2023-06-0410373.2
Rankowskie 2023-06-0310324.5
Rankowskie 2023-06-0210295
Rankowskie 2023-06-0110248.5
Rankowskie 2023-05-3110201.4
Rankowskie 2023-05-3010159.8
Rankowskie 2023-05-2910114.1
Rankowskie 2023-05-2810068.2
Rankowskie 2023-05-2710025.4
Rankowskie 2023-05-269994.9
Rankowskie 2023-05-259968.8
Rankowskie 2023-05-249936.4
Rankowskie 2023-05-239890
Rankowskie 2023-05-229845.1
Rankowskie 2023-05-219799
Rankowskie 2023-05-209765.5
Rankowskie 2023-05-199757.4
Rankowskie 2023-05-189750.8
Rankowskie 2023-05-179745.8
Rankowskie 2023-05-169711.1
Rankowskie 2023-05-159705.8
Rankowskie 2023-05-149662.4
Rankowskie 2023-05-139620.5
Rankowskie 2023-05-129575.5
Rankowskie 2023-05-119530.4
Rankowskie 2023-05-109484
Rankowskie 2023-05-099436
Rankowskie 2023-05-089403.8
Rankowskie 2023-05-079399.8
Rankowskie 2023-05-069377.3
Rankowskie 2023-05-059337
Rankowskie 2023-05-049291.9
Rankowskie 2023-05-039279.5
Rankowskie 2023-05-029250.6
Rankowskie 2023-05-019205.2
Rankowskie 2023-04-309185.8
Rankowskie 2023-04-299146.7
Rankowskie 2023-04-289115.1
Rankowskie 2023-04-279084.4
Rankowskie 2023-04-269062
Rankowskie 2023-04-259057.3
Rankowskie 2023-04-249018.1
Rankowskie 2023-04-238976.4
Rankowskie 2023-04-228940.9
Rankowskie 2023-04-218898.6
Rankowskie 2023-04-208864.3
Rankowskie 2023-04-198849.1
Rankowskie 2023-04-188825.5
Rankowskie 2023-04-178816.9
Rankowskie 2023-04-168785.1
Rankowskie 2023-04-158770.4
Rankowskie 2023-04-148733.8
Rankowskie 2023-04-138696.8
Rankowskie 2023-04-128680
Rankowskie 2023-04-118644
Rankowskie 2023-04-108610.7
Rankowskie 2023-04-098591.5
Rankowskie 2023-04-088564
Rankowskie 2023-04-078555.3
Rankowskie 2023-04-068553.2
Rankowskie 2023-04-058529.4
Rankowskie 2023-04-048512.4
Rankowskie 2023-04-038505.1
Rankowskie 2023-04-028500.3
Rankowskie 2023-04-018480.7
Rankowskie 2023-03-318461.9
Rankowskie 2023-03-308441.6
Rankowskie 2023-03-298403.5
Rankowskie 2023-03-288389.1
Rankowskie 2023-03-278385.4
Rankowskie 2023-03-268364.1
Rankowskie 2023-03-258352.3
Rankowskie 2023-03-248335.9
Rankowskie 2023-03-238319.5
Rankowskie 2023-03-228297.9
Rankowskie 2023-03-218293.6
Rankowskie 2023-03-208276.2
Rankowskie 2023-03-198248.5
Rankowskie 2023-03-188216.7
Rankowskie 2023-03-178187.4
Rankowskie 2023-03-168160.8
Rankowskie 2023-03-158153.1
Rankowskie 2023-03-148128.7
Rankowskie 2023-03-138109.7
Rankowskie 2023-03-128100.8
Rankowskie 2023-03-118096.6
Rankowskie 2023-03-108077.9
Rankowskie 2023-03-098075.5
Rankowskie 2023-03-088066.8
Rankowskie 2023-03-078054.9
Rankowskie 2023-03-068046.8
Rankowskie 2023-03-058033.4
Rankowskie 2023-03-048031.4
Rankowskie 2023-03-038019.8
Rankowskie 2023-03-028014.8
Rankowskie 2023-03-017990.1
Rankowskie 2023-02-287965.8
Rankowskie 2023-02-277954.8
Rankowskie 2023-02-267953.2
Rankowskie 2023-02-257944.7
Rankowskie 2023-02-247943
Rankowskie 2023-02-237920.9
Rankowskie 2023-02-227912
Rankowskie 2023-02-217904.2
Rankowskie 2023-02-207895.1
Rankowskie 2023-02-197887.2
Rankowskie 2023-02-187872.1
Rankowskie 2023-02-177865.8
Rankowskie 2023-02-167846.2
Rankowskie 2023-02-157839.3
Rankowskie 2023-02-147833.3
Rankowskie 2023-02-137828.4
Rankowskie 2023-02-127810.3
Rankowskie 2023-02-117726.6
Rankowskie 2023-02-107726.6
Rankowskie 2023-02-097726.6
Rankowskie 2023-02-087726.6
Rankowskie 2023-02-077726.6
Rankowskie 2023-02-067726.6
Rankowskie 2023-02-057726.6
Rankowskie 2023-02-047726.6
Rankowskie 2023-02-037726.6
Rankowskie 2023-02-027726.6
Rankowskie 2023-02-017726.6
Rankowskie 2023-01-317726.6
Rankowskie 2023-01-307726.6
Rankowskie 2023-01-297726.6
Rankowskie 2023-01-287726.6
Rankowskie 2023-01-277726.6
Rankowskie 2023-01-267726.6
Rankowskie 2023-01-257726.6
Rankowskie 2023-01-247726.6
Rankowskie 2023-01-237726.6
Rankowskie 2023-01-227726.6
Rankowskie 2023-01-217726.6
Rankowskie 2023-01-207726.6
Rankowskie 2023-01-197726.6
Rankowskie 2023-01-187726.2
Rankowskie 2023-01-177724.3
Rankowskie 2023-01-167722.6
Rankowskie 2023-01-157720.1
Rankowskie 2023-01-147716
Rankowskie 2023-01-137712.4
Rankowskie 2023-01-127711.5
Rankowskie 2023-01-117711.5
Rankowskie 2023-01-107711.2
Rankowskie 2023-01-097709.1
Rankowskie 2023-01-087705.1
Rankowskie 2023-01-077701.9
Rankowskie 2023-01-067701
Rankowskie 2023-01-057698.2
Rankowskie 2023-01-047686
Rankowskie 2023-01-037680.4
Rankowskie 2023-01-027672.5
Rankowskie 2023-01-017663.2
Rankowskie 2022-12-317660.1
Rankowskie 2022-12-307658.6
Rankowskie 2022-12-297653.8
Rankowskie 2022-12-287643.1
Rankowskie 2022-12-277640.5
Rankowskie 2022-12-267640.5
Rankowskie 2022-12-257627.8
Rankowskie 2022-12-247627.8
Rankowskie 2022-12-237627.8
Rankowskie 2022-12-227627.8
Rankowskie 2022-12-217627.8
Rankowskie 2022-12-207627.8
Rankowskie 2022-12-197627.8
Rankowskie 2022-12-187627.8
Rankowskie 2022-12-177627.8
Rankowskie 2022-12-167627.8
Rankowskie 2022-12-157627.8
Rankowskie 2022-12-147627.8
Rankowskie 2022-12-137627.8
Rankowskie 2022-12-127627.8
Rankowskie 2022-12-117627.8
Rankowskie 2022-12-107627.8
Rankowskie 2022-12-097627.8
Rankowskie 2022-12-087627.8
Rankowskie 2022-12-077627.8
Rankowskie 2022-12-067627.8
Rankowskie 2022-12-057627.8
Rankowskie 2022-12-047627.8
Rankowskie 2022-12-037627.8
Rankowskie 2022-12-027627.8
Rankowskie 2022-12-017627.8
Rankowskie 2022-11-307627.8
Rankowskie 2022-11-297627.8
Rankowskie 2022-11-287627.8
Rankowskie 2022-11-277627.8
Rankowskie 2022-11-267627.8
Rankowskie 2022-11-257627.8
Rankowskie 2022-11-247627.8
Rankowskie 2022-11-237626
Rankowskie 2022-11-227624.3
Rankowskie 2022-11-217616.4
Rankowskie 2022-11-207614
Rankowskie 2022-11-197612.2
Rankowskie 2022-11-187610.7
Rankowskie 2022-11-177610.1
Rankowskie 2022-11-167609
Rankowskie 2022-11-157605
Rankowskie 2022-11-147604.1
Rankowskie 2022-11-137601.6
Rankowskie 2022-11-127599.4
Rankowskie 2022-11-117590.9
Rankowskie 2022-11-107589.5
Rankowskie 2022-11-097575.7
Rankowskie 2022-11-087560.4
Rankowskie 2022-11-077557.9
Rankowskie 2022-11-067554.2
Rankowskie 2022-11-057552.7
Rankowskie 2022-11-047544.5
Rankowskie 2022-11-037528
Rankowskie 2022-11-027524.5
Rankowskie 2022-11-017514.6
Rankowskie 2022-10-317511.6
Rankowskie 2022-10-307506.7
Rankowskie 2022-10-297493.3
Rankowskie 2022-10-287480.2
Rankowskie 2022-10-277467.3
Rankowskie 2022-10-267461.9
Rankowskie 2022-10-257454.1
Rankowskie 2022-10-247444.1
Rankowskie 2022-10-237435.4
Rankowskie 2022-10-227428
Rankowskie 2022-10-217413.5
Rankowskie 2022-10-207402.3
Rankowskie 2022-10-197396.1
Rankowskie 2022-10-187380.8
Rankowskie 2022-10-177365.8
Rankowskie 2022-10-167357.8
Rankowskie 2022-10-157342.8
Rankowskie 2022-10-147328.7
Rankowskie 2022-10-137311.6
Rankowskie 2022-10-127294.1
Rankowskie 2022-10-117283.5
Rankowskie 2022-10-107266.3
Rankowskie 2022-10-097257.6
Rankowskie 2022-10-087238.8
Rankowskie 2022-10-077218.5
Rankowskie 2022-10-067205.4
Rankowskie 2022-10-057192.5
Rankowskie 2022-10-047182.9
Rankowskie 2022-10-037179.7
Rankowskie 2022-10-027169.3
Rankowskie 2022-10-017156.3
Rankowskie 2022-09-307153.7
Rankowskie 2022-09-297146.3
Rankowskie 2022-09-287133.4
Rankowskie 2022-09-277125
Rankowskie 2022-09-267114.3
Rankowskie 2022-09-257101.8
Rankowskie 2022-09-247084.3
Rankowskie 2022-09-237066.9
Rankowskie 2022-09-227055.8
Rankowskie 2022-09-217046.7
Rankowskie 2022-09-207037.2
Rankowskie 2022-09-197022.6
Rankowskie 2022-09-187013.1
Rankowskie 2022-09-176996.7
Rankowskie 2022-09-166980.9
Rankowskie 2022-09-156971.5
Rankowskie 2022-09-146948.3
Rankowskie 2022-09-136923.7
Rankowskie 2022-09-126920.4
Rankowskie 2022-09-116916.5
Rankowskie 2022-09-106914.4
Rankowskie 2022-09-096905.5
Rankowskie 2022-09-086877.1
Rankowskie 2022-09-076845.9
Rankowskie 2022-09-066814.1
Rankowskie 2022-09-056782.2
Rankowskie 2022-09-046765
Rankowskie 2022-09-036737.5
Rankowskie 2022-09-026705.4
Rankowskie 2022-08-316642.4
Rankowskie 2022-08-306621.2
Rankowskie 2022-08-296603.4
Rankowskie 2022-08-286572.4
Rankowskie 2022-08-276541.1
Rankowskie 2022-08-260
Rankowskie 2022-08-256477
Rankowskie 2022-08-246450.3
Rankowskie 2022-08-236419.5
Rankowskie 2022-08-226394.6
Rankowskie 2022-08-216369.9
Rankowskie 2022-08-206337.9
Rankowskie 2022-08-196306.1
Rankowskie 2022-08-186273.8
Rankowskie 2022-08-176248.9
Rankowskie 2022-08-166233.2
Rankowskie 2022-08-146189.3
Rankowskie 2022-08-136175.9
Rankowskie 2022-08-126161.6
Rankowskie 2022-08-116133.1
Rankowskie 2022-08-106104
Rankowskie 2022-08-096071.9
Rankowskie 2022-08-086041.9
Rankowskie 2022-08-075998.9
Rankowskie 2022-08-065967.8
Rankowskie 2022-08-055929.1
Rankowskie 2022-08-045888.2
Rankowskie 2022-08-035857.1
Rankowskie 2022-08-025829.5
Rankowskie 2022-08-015793.4
Rankowskie 2022-07-315784.6
Rankowskie 2022-07-305768.9
Rankowskie 2022-07-295730.6
Rankowskie 2022-07-285701.2
Rankowskie 2022-07-275671.1
Rankowskie 2022-07-265638.2
Rankowskie 2022-07-255596.9
Rankowskie 2022-07-245560.2
Rankowskie 2022-07-235520.4
Rankowskie 2022-07-225486.3
Rankowskie 2022-07-215442.9
Rankowskie 2022-07-205399.9
Rankowskie 2022-07-195377.6
Rankowskie 2022-07-185336
Rankowskie 2022-07-175301
Rankowskie 2022-07-165273.1
Rankowskie 2022-07-155233.7
Rankowskie 2022-07-145192.9
Rankowskie 2022-07-135163.2
Rankowskie 2022-07-125146.4
Rankowskie 2022-07-115119
Rankowskie 2022-07-105102.7
Rankowskie 2022-07-095070.6
Rankowskie 2022-07-085045.2
Rankowskie 2022-07-075018.5
Rankowskie 2022-07-064988.7
Rankowskie 2022-07-054979.4
Rankowskie 2022-07-044939.7
Rankowskie 2022-07-034922.9
Rankowskie 2022-07-024908.8
Rankowskie 2022-07-014864.8
Rankowskie 2022-06-304823.3
Rankowskie 2022-06-294781.1
Rankowskie 2022-06-284521.2
Rankowskie 2022-06-274521.2
Rankowskie 2022-06-264521.2
Rankowskie 2022-06-254521.2
Rankowskie 2022-06-244521.2
Rankowskie 2022-06-234521.2
Rankowskie 2022-06-224473.9
Rankowskie 2022-06-214447.2
Rankowskie 2022-06-204405.5
Rankowskie 2022-06-194361.1
Rankowskie 2022-06-184321.5
Rankowskie 2022-06-174276.4
Rankowskie 2022-06-164232.1
Rankowskie 2022-06-154204.2
Rankowskie 2022-06-144166.7
Rankowskie 2022-06-134135.4
Rankowskie 2022-06-124089.1
Rankowskie 2022-06-114041.5
Rankowskie 2022-06-104014.5
Rankowskie 2022-06-093975.1
Rankowskie 2022-06-083941.9
Rankowskie 2022-06-073902.4
Rankowskie 2022-06-063859.8
Rankowskie 2022-06-053833.5
Rankowskie 2022-06-043822.8
Rankowskie 2022-06-033774.5
Rankowskie 2022-06-023752.8
Rankowskie 2022-06-013723.8
Rankowskie 2022-05-313676.9
Rankowskie 2022-05-303659.3
Rankowskie 2022-05-293626.1
Rankowskie 2022-05-283590
Rankowskie 2022-05-273577.7
Rankowskie 2022-05-263544.3
Rankowskie 2022-05-253525
Rankowskie 2022-05-243487.3
Rankowskie 2022-05-233455.9
Rankowskie 2022-05-223439.9
Rankowskie 2022-05-213413.7
Rankowskie 2022-05-203379.7
Rankowskie 2022-05-193330.9
Rankowskie 2022-05-183280.2
Rankowskie 2022-05-173236.6
Rankowskie 2022-05-163190.6
Rankowskie 2022-05-153145.8
Rankowskie 2022-05-143117.3
Rankowskie 2022-05-133080.9
Rankowskie 2022-05-123045.6
Rankowskie 2022-05-113006.4
Rankowskie 2022-05-102958.5
Rankowskie 2022-05-092911.9
Rankowskie 2022-05-082876.3
Rankowskie 2022-05-072833
Rankowskie 2022-05-062808.1
Rankowskie 2022-05-052762.7
Rankowskie 2022-05-042722.9
Rankowskie 2022-05-032685.2
Rankowskie 2022-05-022645.2
Rankowskie 2022-05-012604.2
Rankowskie 2022-04-302564.4
Rankowskie 2022-04-292533.2
Rankowskie 2022-04-282493.5
Rankowskie 2022-04-272462.5
Rankowskie 2022-04-262450.8
Rankowskie 2022-04-252423
Rankowskie 2022-04-242389.1
Rankowskie 2022-04-232374
Rankowskie 2022-04-222362.8
Rankowskie 2022-04-212358.1
Rankowskie 2022-04-202351.4
Rankowskie 2022-04-192337.5
Rankowskie 2022-04-182311.9
Rankowskie 2022-04-172283.7
Rankowskie 2022-04-162263.2
Rankowskie 2022-04-152252.3
Rankowskie 2022-04-142209.8
Rankowskie 2022-04-132166.8
Rankowskie 2022-04-122130
Rankowskie 2022-04-112104.2
Rankowskie 2022-04-102071.1
Rankowskie 2022-04-092063.8
Rankowskie 2022-04-082041.8
Rankowskie 2022-04-072011.4
Rankowskie 2022-04-061998.2
Rankowskie 2022-04-051989.2
Rankowskie 2022-04-041959.7
Rankowskie 2022-04-031930.2
Rankowskie 2022-04-021919.3
Rankowskie 2022-04-011917.4
Rankowskie 2022-03-311914.8
Rankowskie 2022-03-301894.4
Rankowskie 2022-03-291872.3
Rankowskie 2022-03-281836.6
Rankowskie 2022-03-271801.1
Rankowskie 2022-03-261782.3
Rankowskie 2022-03-251748
Rankowskie 2022-03-241713.1
Rankowskie 2022-03-231680.6
Rankowskie 2022-03-221646.5
Rankowskie 2022-03-211613
Rankowskie 2022-03-201579.2
Rankowskie 2022-03-191546.5
Rankowskie 2022-03-181512.8
Rankowskie 2022-03-171479.9
Rankowskie 2022-03-161470.1
Rankowskie 2022-03-151441.9
Rankowskie 2022-03-141411
Rankowskie 2022-03-131381.5
Rankowskie 2022-03-121354.8
Rankowskie 2022-03-111323.5
Rankowskie 2022-03-101294.3
Rankowskie 2022-03-091288.5
Rankowskie 2022-03-081283.3
Rankowskie 2022-03-071275
Rankowskie 2022-03-061271.5
Rankowskie 2022-03-051267.3
Rankowskie 2022-03-041259.3
Rankowskie 2022-03-031088.8
Rankowskie 2022-03-021088.8
Rankowskie 2022-03-011088.8
Rankowskie 2022-02-281088.8
Rankowskie 2022-02-271088.8
Rankowskie 2022-02-261088.8
Rankowskie 2022-02-251088.8
Rankowskie 2022-02-241088.8
Rankowskie 2022-02-231088.8
Rankowskie 2022-02-221088.8
Rankowskie 2022-02-211088.8
Rankowskie 2022-02-201088.8
Rankowskie 2022-02-191082.2
Rankowskie 2022-02-181069.2
Rankowskie 2022-02-171065.1
Rankowskie 2022-02-161050.1
Rankowskie 2022-02-151030.3
Rankowskie 2022-02-141009.5
Rankowskie 2022-02-13988.3
Rankowskie 2022-02-12971.8
Rankowskie 2022-02-11969.2
Rankowskie 2022-02-10964.7
Rankowskie 2022-02-09953.7
Rankowskie 2022-02-08948.5
Rankowskie 2022-02-07945.9
Rankowskie 2022-02-06940.1
Rankowskie 2022-02-05936.4
Rankowskie 2022-02-04931
Rankowskie 2022-02-03925.6
Rankowskie 2022-02-02922.9
Rankowskie 2022-02-01913.4
Rankowskie 2022-01-31905.5
Rankowskie 2022-01-30903.2
Rankowskie 2022-01-29885.9
Rankowskie 2022-01-28884.5
Rankowskie 2022-01-27883.1
Rankowskie 2022-01-26879.7
Rankowskie 2022-01-25878.4
Rankowskie 2022-01-24861.4
Rankowskie 2022-01-23854.6
Rankowskie 2022-01-22854.6
Rankowskie 2022-01-21854.5
Rankowskie 2022-01-20850.2
Rankowskie 2022-01-19848.8
Rankowskie 2022-01-18844.3
Rankowskie 2022-01-17844.1
Rankowskie 2022-01-16840
Rankowskie 2022-01-15832.8
Rankowskie 2022-01-14832.4
Rankowskie 2022-01-13831.7
Rankowskie 2022-01-12826.5
Rankowskie 2022-01-11824.9
Rankowskie 2022-01-10824.5
Rankowskie 2022-01-09818.4
Rankowskie 2022-01-08802.5
Rankowskie 2022-01-07791.2
Rankowskie 2022-01-06788.9
Rankowskie 2022-01-05788.2
Rankowskie 2022-01-04785.8
Rankowskie 2022-01-03784.9
Rankowskie 2022-01-02782.7
Rankowskie 2022-01-01781.1
Rankowskie 2021-12-31780.7
Rankowskie 2021-12-30778
Rankowskie 2021-12-29776.1
Rankowskie 2021-12-28771.1
Rankowskie 2021-12-27756.5
Rankowskie 2021-12-26742.2
Rankowskie 2021-12-25728.2
Rankowskie 2021-12-24727.7
Rankowskie 2021-12-23727.7
Rankowskie 2021-12-22725.8
Rankowskie 2021-12-21712.8
Rankowskie 2021-12-20712
Rankowskie 2021-12-19711.4
Rankowskie 2021-12-18708.4
Rankowskie 2021-12-17708.4
Rankowskie 2021-12-16708.4
Rankowskie 2021-12-15707.5
Rankowskie 2021-12-14706
Rankowskie 2021-12-13705.2
Rankowskie 2021-12-12704.7
Rankowskie 2021-12-11703.2
Rankowskie 2021-12-10702.9
Rankowskie 2021-12-09702.9
Rankowskie 2021-12-08702.9
Rankowskie 2021-12-07702.9
Rankowskie 2021-12-06702.3
Rankowskie 2021-12-05700.1
Rankowskie 2021-12-04692.7
Rankowskie 2021-12-03687.2
Rankowskie 2021-12-02678.5
Rankowskie 2021-12-01672.9
Rankowskie 2021-11-30668.3
Rankowskie 2021-11-29668.3
Rankowskie 2021-11-28666.1
Rankowskie 2021-11-27665
Rankowskie 2021-11-26664.4
Rankowskie 2021-11-25649.3
Rankowskie 2021-11-24646.6
Rankowskie 2021-11-23642
Rankowskie 2021-11-22639.9
Rankowskie 2021-11-21638.8
Rankowskie 2021-11-20631.9
Rankowskie 2021-11-19631.3
Rankowskie 2021-11-18627.7
Rankowskie 2021-11-17625.9
Rankowskie 2021-11-16611
Rankowskie 2021-11-15609.3
Rankowskie 2021-11-14606.4
Rankowskie 2021-11-13594
Rankowskie 2021-11-12592
Rankowskie 2021-11-11576
Rankowskie 2021-11-10558.9
Rankowskie 2021-11-09551.3
Rankowskie 2021-11-08546.4
Rankowskie 2021-11-07539.3
Rankowskie 2021-11-06521.9
Rankowskie 2021-11-05505
Rankowskie 2021-11-04500.7
Rankowskie 2021-11-03486.5
Rankowskie 2021-11-02470.7
Rankowskie 2021-11-01452.5
Rankowskie 2021-10-31434.9
Rankowskie 2021-10-30417.1
Rankowskie 2021-10-29399.6
Rankowskie 2021-10-28389.9
Rankowskie 2021-10-27373.6
Rankowskie 2021-10-26357.2
Rankowskie 2021-10-25338.9
Rankowskie 2021-10-24331.6
Rankowskie 2021-10-23324.2
Rankowskie 2021-10-22306.2
Rankowskie 2021-10-21292.3
Rankowskie 2021-10-20282.3
Rankowskie 2021-10-19272.7
Rankowskie 2021-10-18266.5
Rankowskie 2021-10-17262.6
Rankowskie 2021-10-16256.8
Rankowskie 2021-10-15244
Rankowskie 2021-10-14235.9
Rankowskie 2021-10-13227.1
Rankowskie 2021-10-12221.1
Rankowskie 2021-10-11204
Rankowskie 2021-10-10183.2
Rankowskie 2021-10-09161.9
Rankowskie 2021-10-08140.3
Rankowskie 2021-10-07118.5
Rankowskie 2021-10-06102
Rankowskie 2021-10-0588.8
Rankowskie 2021-10-0467.3
Rankowskie 2021-10-0345.1
Rankowskie 2021-10-0223.7
Rankowskie 2021-10-010.7
Rankowskie 2021-09-304553.3
Rankowskie 2021-09-294542.9
Rankowskie 2021-09-284531.4
Rankowskie 2021-09-274519.4
Rankowskie 2021-09-264515
Rankowskie 2021-09-254512.4
Rankowskie 2021-09-244508.5
Rankowskie 2021-09-234505.5
Rankowskie 2021-09-224496.9
Rankowskie 2021-09-214489.9
Rankowskie 2021-09-204487.6
Rankowskie 2021-09-194487
Rankowskie 2021-09-184485.8
Rankowskie 2021-09-174484.9
Rankowskie 2021-09-164481.1
Rankowskie 2021-09-154468.7
Rankowskie 2021-09-144460.4
Rankowskie 2021-09-134454.3
Rankowskie 2021-09-124443.8
Rankowskie 2021-09-114431.8
Rankowskie 2021-09-104418.9
Rankowskie 2021-09-094406.1
Rankowskie 2021-09-084394
Rankowskie 2021-09-074381.6
Rankowskie 2021-09-064368
Rankowskie 2021-09-054356.7
Rankowskie 2021-09-044343
Rankowskie 2021-09-034329.6
Rankowskie 2021-09-024322
Rankowskie 2021-09-014318.6
Rankowskie 2021-08-314315.2
Rankowskie 2021-08-304313.3
Rankowskie 2021-08-294310.7
Rankowskie 2021-08-284300.8
Rankowskie 2021-08-274296.3
Rankowskie 2021-08-264293.8
Rankowskie 2021-08-254281.5
Rankowskie 2021-08-244280.8
Rankowskie 2021-08-234279.8
Rankowskie 2021-08-224268.9
Rankowskie 2021-08-214259.7
Rankowskie 2021-08-204249
Rankowskie 2021-08-194237.9
Rankowskie 2021-08-184231
Rankowskie 2021-08-174227.1
Rankowskie 2021-08-164219.8
Rankowskie 2021-08-154207.2
Rankowskie 2021-08-144195.2
Rankowskie 2021-08-134182.1
Rankowskie 2021-08-124168.1
Rankowskie 2021-08-114157.6
Rankowskie 2021-08-104148.4
Rankowskie 2021-08-094136.8
Rankowskie 2021-08-084130.5
Rankowskie 2021-08-074118.5
Rankowskie 2021-08-064116.6
Rankowskie 2021-08-054115
Rankowskie 2021-08-044107.9
Rankowskie 2021-08-034098.2
Rankowskie 2021-08-024092.6
Rankowskie 2021-08-014084.9
Rankowskie 2021-07-314077.3
Rankowskie 2021-07-304065.4
Rankowskie 2021-07-294052.7
Rankowskie 2021-07-284039.4
Rankowskie 2021-07-274028.7
Rankowskie 2021-07-264020.7
Rankowskie 2021-07-254010.9
Rankowskie 2021-07-243998.5
Rankowskie 2021-07-233989.1
Rankowskie 2021-07-223977.4
Rankowskie 2021-07-213966.1
Rankowskie 2021-07-203954.5
Rankowskie 2021-07-193944.4
Rankowskie 2021-07-183932.3
Rankowskie 2021-07-173923.2
Rankowskie 2021-07-163910.4
Rankowskie 2021-07-153898.4
Rankowskie 2021-07-143886.2
Rankowskie 2021-07-133875.2
Rankowskie 2021-07-123863
Rankowskie 2021-07-113851.1
Rankowskie 2021-07-103840.3
Rankowskie 2021-07-093827.2
Rankowskie 2021-07-083813.6
Rankowskie 2021-07-073799.8
Rankowskie 2021-07-063785.8
Rankowskie 2021-07-053772.6
Rankowskie 2021-07-043767.7
Rankowskie 2021-07-033765.5
Rankowskie 2021-07-023754
Rankowskie 2021-07-013750.4
Rankowskie 2021-06-303738.8
Rankowskie 2021-06-293725.2
Rankowskie 2021-06-283711.4
Rankowskie 2021-06-273697.5
Rankowskie 2021-06-263693.6
Rankowskie 2021-06-253689.1
Rankowskie 2021-06-243676.7
Rankowskie 2021-06-233667.4
Rankowskie 2021-06-223653.6
Rankowskie 2021-06-213638.9
Rankowskie 2021-06-203625.3
Rankowskie 2021-06-193611
Rankowskie 2021-06-183596.4
Rankowskie 2021-06-173581.2
Rankowskie 2021-06-163567.7
Rankowskie 2021-06-153552.6
Rankowskie 2021-06-143536.8
Rankowskie 2021-06-133531.4
Rankowskie 2021-06-123521.3
Rankowskie 2021-06-113508.4
Rankowskie 2021-06-103499
Rankowskie 2021-06-093484.9
Rankowskie 2021-06-083470.3
Rankowskie 2021-06-073456.3
Rankowskie 2021-06-063443.5
Rankowskie 2021-06-053435.8
Rankowskie 2021-06-043422.6
Rankowskie 2021-06-033408.3
Rankowskie 2021-06-023396.1
Rankowskie 2021-06-013384.1
Rankowskie 2021-05-313369.6
Rankowskie 2021-05-302863.7
Rankowskie 2021-05-292863.7
Rankowskie 2021-05-282863.7
Rankowskie 2021-05-272863.7
Rankowskie 2021-05-262863.7
Rankowskie 2021-05-252863.7
Rankowskie 2021-05-242863.7
Rankowskie 2021-05-232863.7
Rankowskie 2021-05-222863.7
Rankowskie 2021-05-212863.7
Rankowskie 2021-05-202863.7
Rankowskie 2021-05-192863.7
Rankowskie 2021-05-182863.7
Rankowskie 2021-05-172863.7
Rankowskie 2021-05-162863.7
Rankowskie 2021-05-152863.7
Rankowskie 2021-05-142863.7
Rankowskie 2021-05-132863.7
Rankowskie 2021-05-122863.7
Rankowskie 2021-05-112863.7
Rankowskie 2021-05-102863.7
Rankowskie 2021-05-092863.7
Rankowskie 2021-05-082863.7
Rankowskie 2021-05-072863.7
Rankowskie 2021-05-062863.7
Rankowskie 2021-05-052863.7
Rankowskie 2021-05-042863.7
Rankowskie 2021-05-032863.7
Rankowskie 2021-05-022863.7
Rankowskie 2021-05-012863.7
Rankowskie 2021-04-302863.7
Rankowskie 2021-04-292863.7
Rankowskie 2021-04-282863.7
Rankowskie 2021-04-272863.7
Rankowskie 2021-04-262863.7
Rankowskie 2021-04-252863.7
Rankowskie 2021-04-242863.7
Rankowskie 2021-04-232863.7
Rankowskie 2021-04-222863.7
Rankowskie 2021-04-212863.7
Rankowskie 2021-04-202863.7
Rankowskie 2021-04-192863.7
Rankowskie 2021-04-182863.7
Rankowskie 2021-04-172863.7
Rankowskie 2021-04-162863.7
Rankowskie 2021-04-152863.7
Rankowskie 2021-04-142863.7
Rankowskie 2021-03-092665.7
Rankowskie 2021-03-082658
Rankowskie 2021-03-072656.6
Rankowskie 2021-03-062649.9
Rankowskie 2021-03-052643.6
Rankowskie 2021-03-042639.1
Rankowskie 2021-03-032634
Rankowskie 2021-03-022625.4
Rankowskie 2021-03-012624.7
Rankowskie 2021-02-282619.4
Rankowskie 2021-02-272616.5
Rankowskie 2021-02-262608.2
Rankowskie 2021-02-252599.7
Rankowskie 2021-02-242593.3
Rankowskie 2021-02-232589.9
Rankowskie 2021-02-222580.1
Rankowskie 2021-02-212570.8
Rankowskie 2021-02-202568.3
Rankowskie 2021-02-192564.3
Rankowskie 2021-02-182558.6
Rankowskie 2021-02-172556.6
Rankowskie 2021-02-162552.3
Rankowskie 2021-02-152552.3
Rankowskie 2021-02-142552.3
Rankowskie 2021-02-132552.1
Rankowskie 2021-02-122551.4
Rankowskie 2021-02-112551.4
Rankowskie 2021-02-102548.9
Rankowskie 2021-02-092547
Rankowskie 2021-02-082546.2
Rankowskie 2021-02-072544.7
Rankowskie 2021-02-062538.5
Rankowskie 2021-02-052530.8
Rankowskie 2021-02-042530.3
Rankowskie 2021-02-032529.3
Rankowskie 2021-02-022529.2
Rankowskie 2021-02-012529.2
Rankowskie 2021-01-312529.2
Rankowskie 2021-01-302529.2
Rankowskie 2021-01-292529.2
Rankowskie 2021-01-282529.2
Rankowskie 2021-01-272529.2
Rankowskie 2021-01-262529.2
Rankowskie 2021-01-252529.2
Rankowskie 2021-01-242528.2
Rankowskie 2021-01-232527
Rankowskie 2021-01-222523.3
Rankowskie 2021-01-212519.8
Rankowskie 2021-01-202519.8
Rankowskie 2021-01-192519.8
Rankowskie 2021-01-182519.8
Rankowskie 2021-01-172519.8
Rankowskie 2021-01-162519.8
Rankowskie 2021-01-152519.8
Rankowskie 2021-01-142519.8
Rankowskie 2021-01-132519.8
Rankowskie 2021-01-122514.5
Rankowskie 2021-01-112512.7
Rankowskie 2021-01-102512.2
Rankowskie 2021-01-092512
Rankowskie 2021-01-082510.7
Rankowskie 2021-01-072510.6
Rankowskie 2021-01-062509.1
Rankowskie 2021-01-052508.9
Rankowskie 2021-01-042506.7
Rankowskie 2021-01-032503.9
Rankowskie 2021-01-022502.8
Rankowskie 2021-01-012502.5
Rankowskie 2020-12-312502.2
Rankowskie 2020-12-302501.9
Rankowskie 2020-12-292500
Rankowskie 2020-12-282497.9
Rankowskie 2020-12-272493.3
Rankowskie 2020-12-262491.8
Rankowskie 2020-12-252491.1
Rankowskie 2020-12-242491
Rankowskie 2020-12-232490.6
Rankowskie 2020-12-222489.7
Rankowskie 2020-12-212489.2
Rankowskie 2020-12-202488.7
Rankowskie 2020-12-192487.3
Rankowskie 2020-12-182486.9
Rankowskie 2020-12-172486.8
Rankowskie 2020-12-162486
Rankowskie 2020-12-152485.3
Rankowskie 2020-12-142485.1
Rankowskie 2020-12-132485
Rankowskie 2020-12-122484.8
Rankowskie 2020-12-112484.5
Rankowskie 2020-12-102484.5
Rankowskie 2020-12-092484.5
Rankowskie 2020-12-082484.5
Rankowskie 2020-12-072480.1
Rankowskie 2020-12-062479.6
Rankowskie 2020-12-052475.6
Rankowskie 2020-12-042475.4
Rankowskie 2020-12-032472.2
Rankowskie 2020-12-022467.4
Rankowskie 2020-12-012466.2
Rankowskie 2020-11-302464.6
Rankowskie 2020-11-292464.6
Rankowskie 2020-11-282464.4
Rankowskie 2020-11-272464
Rankowskie 2020-11-262463.5
Rankowskie 2020-11-252458.6
Rankowskie 2020-11-242457.3
Rankowskie 2020-11-232456.8
Rankowskie 2020-11-222453.6
Rankowskie 2020-11-212453.5
Rankowskie 2020-11-202450.3
Rankowskie 2020-11-192446.1
Rankowskie 2020-11-182444.2
Rankowskie 2020-11-172442.6
Rankowskie 2020-11-162437.4
Rankowskie 2020-11-152434
Rankowskie 2020-11-142432
Rankowskie 2020-11-132431.2
Rankowskie 2020-11-122431.2
Rankowskie 2020-11-112431
Rankowskie 2020-11-102430.3
Rankowskie 2020-11-092429.9
Rankowskie 2020-11-082424
Rankowskie 2020-11-072423.4
Rankowskie 2020-11-062422.7
Rankowskie 2020-11-052417.9
Rankowskie 2020-11-042417.7
Rankowskie 2020-11-032416.4
Rankowskie 2020-11-022414.8
Rankowskie 2020-11-012411.3
Rankowskie 2020-10-312406
Rankowskie 2020-10-292399.2
Rankowskie 2020-10-282395.8
Rankowskie 2020-10-272391.6
Rankowskie 2020-10-262386.4
Rankowskie 2020-10-252384.3
Rankowskie 2020-10-242383
Rankowskie 2020-10-232380.9
Rankowskie 2020-10-222376.9
Rankowskie 2020-10-212374.3
Rankowskie 2020-10-202367.1
Rankowskie 2020-10-192362.4
Rankowskie 2020-10-182358.8
Rankowskie 2020-10-172358.4
Rankowskie 2020-10-162357.8
Rankowskie 2020-10-152356.7
Rankowskie 2020-10-142354.9
Rankowskie 2020-10-132354.4
Rankowskie 2020-10-122353.9
Rankowskie 2020-10-112353.3
Rankowskie 2020-10-102347.3
Rankowskie 2020-10-092338.8
Rankowskie 2020-10-082337.1
Rankowskie 2020-10-072333
Rankowskie 2020-10-062324.4
Rankowskie 2020-10-052318.8
Rankowskie 2020-10-042311.8
Rankowskie 2020-10-032303.2
Rankowskie 2020-10-022301.4
Rankowskie 2020-10-012300.7
Rankowskie 2020-09-302300.3
Rankowskie 2020-09-292298.7
Rankowskie 2020-09-282289.7
Rankowskie 2020-09-272288.3
Rankowskie 2020-09-262285.8
Rankowskie 2020-09-252276.6
Rankowskie 2020-09-242267.6
Rankowskie 2020-09-232257
Rankowskie 2020-09-222246.3
Rankowskie 2020-09-212235.3
Rankowskie 2020-09-202227
Rankowskie 2020-09-192215.9
Rankowskie 2020-09-182204.3
Rankowskie 2020-09-172200.8
Rankowskie 2020-09-162190.5
Rankowskie 2020-09-152179.5
Rankowskie 2020-09-142168.4
Rankowskie 2020-09-132158.1
Rankowskie 2020-09-122146.5
Rankowskie 2020-09-112137
Rankowskie 2020-09-102129.9
Rankowskie 2020-09-092120.7
Rankowskie 2020-09-082109.6
Rankowskie 2020-09-072105.9
Rankowskie 2020-09-062104.6
Rankowskie 2020-09-052095
Rankowskie 2020-09-042082.7
Rankowskie 2020-09-032069.8
Rankowskie 2020-09-022066.3
Rankowskie 2020-09-012065.3
Rankowskie 2020-08-312053.8
Rankowskie 2020-08-302041.9
Rankowskie 2020-08-292033
Rankowskie 2020-08-282025.5
Rankowskie 2020-08-272022
Rankowskie 2020-08-262011.4
Rankowskie 2020-08-252003.2
Rankowskie 2020-08-241994.5
Rankowskie 2020-08-231991
Rankowskie 2020-08-221977.9
Rankowskie 2020-08-211964.9
Rankowskie 2020-08-201955
Rankowskie 2020-08-191948.4
Rankowskie 2020-08-181941.2
Rankowskie 2020-08-171932.8
Rankowskie 2020-08-161919.2
Rankowskie 2020-08-151909.4
Rankowskie 2020-08-141897.5
Rankowskie 2020-08-131884.1
Rankowskie 2020-08-121870
Rankowskie 2020-08-111858.4
Rankowskie 2020-08-101846.4
Rankowskie 2020-08-091834.1
Rankowskie 2020-08-081822.5
Rankowskie 2020-08-071811.1
Rankowskie 2020-08-061797.7
Rankowskie 2020-08-051793.7
Rankowskie 2020-08-041788.7
Rankowskie 2020-08-031778
Rankowskie 2020-08-021764
Rankowskie 2020-08-011757.2
Rankowskie 2020-07-311743.9
Rankowskie 2020-07-301731.6
Rankowskie 2020-07-291719.9
Rankowskie 2020-07-281706.6
Rankowskie 2020-07-271700.3
Rankowskie 2020-07-261687.1
Rankowskie 2020-07-251673.6
Rankowskie 2020-07-241659.8
Rankowskie 2020-07-231649.1
Rankowskie 2020-07-221636.9
Rankowskie 2020-07-211626.1
Rankowskie 2020-07-201612.8
Rankowskie 2020-07-191604.2
Rankowskie 2020-07-181592.3
Rankowskie 2020-07-171584.9
Rankowskie 2020-07-161576.3
Rankowskie 2020-07-151563
Rankowskie 2020-07-141550.5
Rankowskie 2020-07-131541.8
Rankowskie 2020-07-121532
Rankowskie 2020-07-111529.7
Rankowskie 2020-07-101516.4
Rankowskie 2020-07-091506.7
Rankowskie 2020-07-081499.3
Rankowskie 2020-07-071490.1
Rankowskie 2020-07-061479.1
Rankowskie 2020-07-051464.8
Rankowskie 2020-07-041451.7
Rankowskie 2020-07-031445.7
Rankowskie 2020-07-021442
Rankowskie 2020-07-011428.1
Rankowskie 2020-06-301415.7
Rankowskie 2020-06-291403.5
Rankowskie 2020-06-281389.8
Rankowskie 2020-06-271377.8
Rankowskie 2020-06-261364.9
Rankowskie 2020-06-251362.9
Rankowskie 2020-06-251358.9
Rankowskie 2020-05-18989.8
Rankowskie 2020-05-17978.5
Rankowskie 2020-05-16967.2
Rankowskie 2020-05-15959.1
Rankowskie 2020-05-14953.6
Rankowskie 2020-05-13940.8
Rankowskie 2020-05-12932.3
Rankowskie 2020-05-11919.7
Rankowskie 2020-05-10904.8
Rankowskie 2020-05-09868
Rankowskie 2020-05-08868
Rankowskie 2020-05-07865.1
Rankowskie 2020-05-06862.1
Rankowskie 2020-05-05857.7
Rankowskie 2020-05-04847.5
Rankowskie 2020-05-03838.1
Rankowskie 2020-05-02826.6
Rankowskie 2020-05-01816.3
Rankowskie 2020-04-30812.4
Rankowskie 2020-04-29799.8
Rankowskie 2020-04-28784.9
Rankowskie 2020-04-27770.5
Rankowskie 2020-04-26759.3
Rankowskie 2020-04-25751.6
Rankowskie 2020-04-24739.4
Rankowskie 2020-04-23724.7
Rankowskie 2020-04-22715.5
Rankowskie 2020-04-21704.1
Rankowskie 2020-04-20689.5
Rankowskie 2020-04-19674.9
Rankowskie 2020-04-18659.3
Rankowskie 2020-04-17644.2
Rankowskie 2020-04-16628.8
Rankowskie 2020-04-15627.6
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.